Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja , %

Licencija

Nr. 1789

Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

70.6% Complete
3.5

Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Išorinės aplinkos pritaikymas Jūsų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogūs laiptai)

57.7% Complete
2.9

Išorėje yra dauguma atsipalaidavimą ir komfortą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

61.1% Complete
3.1

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

61.6% Complete
3.1

Darbą atlieka, bet formliai

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

65.5% Complete
3.3

Įstaiga logiškai suskirstyta ir yra daug ženklų, bet naviguoti gana sudėtinga

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

56.6% Complete
2.8

Laukiau iki 15 min

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

53.9% Complete
2.7

Patalpos pritaikytos daugumai poreikių

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

60.9% Complete
3

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

78.7% Complete
3.9

Visos reikiamos procedūros ar tyrimai buvo vietoje

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

55.3% Complete
2.8

Diagnozavo tik dalį arba gydymas padėjo tik iš dalies

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

54.2% Complete
2.7

Bendravimas formalus arba klausimai atsakomi, bet neišsamiai

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

62.4% Complete
3.1

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiūra)

34.1% Complete
1.7

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

Kaip vertinate paslaugų kainas?

77.6% Complete
3.9

Nereikėjo mokėti

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

9.2% Complete
0.5

Internetas veikė prastai

Pacientų atsiliepimai
2022-04-01, 13:25 | 6

Žmonių naikinimo įstaiga mūsų artimąjį kankino budelis markuckac tragedija žmogų su plaučių uždegimu su aukšta temperatūra žiemą per didelį šalti vežiojo su šalta mašina iš infekcinės į centrinę ligoninę kad istatytu kateterį ir atgal o poto aiškina kad jie nieko padėti nebegali. Pas juos darbas organizuotas taip kad būtų kuo daugiau komplikacijų kad dar pusiau gyvą visai dakaltu ir pliusą užsideda premijas gauna už uolų instrukcijų laikimasi kovojama prieš kovida parazitai kad juos visus ten tuos pakalikus sukistu ten kur tokiems iškrypėliams ir vieta

2022-03-29, 08:05 | 1

Dirba niekam tikę daktarai, seseles, neatliekantis savo darbo... per tokius nebepamačiau sau brangaus žmogaus.. Žmogaus sergančiu vėžiu užsikrėtusiu covidu nebereikia nei gydyt nieko... Vietoj vėžio gydymo nugrust į covidiniu skyriu ir leist tik stipresnius vaistus kol žmogus numirs, tai koks čia gydymas!!! Paskambinus artimam žmogui ir sako, jog niekas nepadeda, negali net telefono pakraut, negydydo nieko, jog labai nepatiko ten gulėt, prilygino durnynui šią ligoninę... Pykčiausia nei aplankyt nieko negalėjome net padedi savo artimajam... Su tokiais jūsų gydymais artimųjų nebepasiimsime patys o laidojimo paslaugų prireiks.....

2021-09-27, 09:04 | 1

Sveiki. Mama gydes gydytojas Markuckas iki galo nesutvarke dokumentų, tai dar kabo mama ligoninėje, bet jau menuo israsyta. Telefonu kalba, kad viskas sutvarkyta, taciau toli grazu viskas palikta, kaip buvo. Klausimas kyla_ar cia ne del skaiciaus? Galimybiu paso iki siol sistemoje nera. Kas atsakingas-ligoniu kasos, seimos gydytojas, ir esveikata tvirtina, kad gydytojas tos istaigos, kurioje gyde. Kada bus sutvarkyta?!!

2017-01-16, 08:10 | IP: *.*.*.*

2017. 01. 13 Vakare issikvieciau gereitaja kupiskio raj. Antra diena buvau persales galvojau praeis,bet ant tiek pasijauciau blogai, kad nuo kosulio dusint mane pradejo, tuko oro. Nuveze mane i panevezio ligonine su tenperatura 38,7 ten suleido vaistu padare tyrimus, po triju val laukimo palkausiau sesutes tai radot mano organizme kazka ar ne? Pasake, kad rado kraujyje ir pauciuose kazkokia bacila ir sius mane i Pan infekcine ligonine tolimesniam gydimui. Nuveze mane i ta ligonine palaukiau prie kab nes buvau ne vienas, iejus man, paziurejo i isduotus popierius ir pasake cia gripas patikrino tenperatura kuri jau buvo numusta, veikianciu vaistu, pasiklause prie plauciu ranka israse ant lapuko gert pertusino nuo kosulio ir paleido namo 4val ryto grysk kaip nori atgal i Kupiskio raj. Tai kai gryzau namo ir visa sestadieni ir visa sekmadieni pragulejau su tenperatura 38,7 sirdingas aciu, kad dirbancius zmones taip gydo musu daktarai!

2017-01-09, 15:42 | IP: *.*.*.*

Kiekvieną dieną vis kitas gydytojas, palatos komfortas-rozetės virš durų, vaikas karščiuojantis-lova prie lango, pro kurį eina šaltis. Gydytoja arogantiška, pavardės nežinau, nes neprisistatė. Už 10 dienų bus mėnuo, kai iš ten išėjom, o šeimos gydytoja vis dar neturi epikrizės, turim kreiptis į kitą specialistą tolimesniam gydymui, neturim išrašo ir tyrimų rezultatų! paskambinus, pasakė ateit ir ieškotis. Klaiki įstaiga.

2016-10-06, 19:07 | IP: *.*.*.*

Panevezio infekcine ligonine tiesus kelias i kapines.

2016-03-14, 19:15 | IP: *.*.*.*

Noredami patekti pas dermatologa, taip ir nesupratome, ar jis dirba ar nedirba, ar nori ar nenori priimti pacientus. Registraturoje nera aiskios sistemos: leidzia laukti prie gydytojo kabineto, o tik po to sprendzia ar registruoti ar ne (specialiai gyd. V. Stake). Labai nemandagus ir NEPROFESIONALUS aptarnavimas (jei is viso toks yra) registraturoje. Atsakymas i pateiktus klausimus "Taigi as jums sakiau....". Tikrai negrisime i sia istaiga. Elementaraus zmogiskumo stoka, apatiskumas ir zmogaus ignoravimas vos tik ten iejus.

2015-03-19, 21:42 | IP: *.*.*.*

Gydė stipriais antibiotikais ir sakė. kad blogiau nebus, net nenustatę diagnozės. Neišrašė biuletenio, nors privalėjo. Neturėjau jėgų prašyti ir laukti, norėjosi kuo greičiau ir kuo toliau nešdintis iš tokios medicinos įstaigos!

2014-06-20, 11:17 | IP: *.*.*.*

registraturos darbuotojai malonus siandien lankiausi pas gydytoja Stake, nemalonus atzagarus zmogus, kibo prie mano aprangos, snekejo pasaipiai neatskyre zvynelines nuo seborejos, jau buvau konsultacijoje pas privacia gydytoja sake zvyneline, kaimynei dermatyta siule gydyti su aliejum, kol nepakisi jiem pinigu tai esi nulio vietoj iki asaru davede.

2014-02-25, 15:14 | IP: *.*.*.*

Noriu nuoširdžiai dar kartą padėkoti šios ligoninės profesionaliam gydytojų bei seselių kolektyvui, už išgelbėtą mano sūnaus gyvybę (meningokokas).Turbūt nieko nėra brangiau už suteiktą laimę gyventi. Ačiū Jums!

2013-10-22, 09:54 | IP: *.*.*.*

Pradedant nuo registratūros, baigiant vizitu pas daktarą, paklaikstu nuo bendravimo ypatumų. Registratūroj šniaka pakeltu tonu, akivaizdžiai išsidirbinėja, ligoni sumenkina iki visiško nulio, lyga aš bučiau nemokus pacientas. Daktarės taip pat jaučiasi arogantiškas bendravimas su dideliu nepasitenkinimu jog atėjai konsultacijai. truksta visam personalaui elementaraus bendravimo etiketo. Siūlyčiau etiketo kursus praeiti!!!!

2013-09-19, 05:23 | IP: *.*.*.*

Iš tikrųjų labai liūdna, kad gydytojo profesija išsigimsta. Lieka tik atsainius požiūris į mažąjį ligoniuką ir mamą. Šią ligoninę reikia uždaryti ir vesti ekskursijas, parodant kaip atrodė skyriai prieš gerus 30 metų. Apie pasveikimą tokioj netvarkoj nėra nei kalbos, valytoja išvaliusi kelius boksus vaikšto kaip skyriaus vedėja ir paprašyta padėti, tik aprėkia, mat ji pavargusi.Toks ir komentarus greičiau jau graudus - nei liūdnas.

2013-03-21, 14:17 | IP: *.*.*.*

kai kurios darbuotojos malonios ir profesionalios. nesuprantama kaip šios įstaigos dar neuždarė dėl antisanitariniį sąlygų. tai bakterijų veisykla miesto centre. pacientai gydosi užkrečiamas ligas, o palatos valomos geriausiu atveju 1 kartą per dieną, ir tik grindys.spinteles ir palanges valytis tenka patiems pacientams. tualetų ir prausyklų būklė apgailėtina į dezinfekciją nelabai panašu.ten galima kreiptis tik norint apsikrėsti, o ne pagyti.

2012-08-27, 09:42 | IP: *.*.*.*

Prie kabineto tenka laukti ilgiau nei valandą. Tuo metu gydytojas su sesutėm geria kavą. Registratūra aiškina, kad nemato tų pacientu, kurie registruojasi internetu, todėl nepateikia gydytojui paciento ligos istorijos. Ir niekas nepraneša, kad atėjęs turi pirma prisistatyt registratūroj. Tai kam išvis ta registracija internetu? Gal geriau ją panaikint?

2012-05-15, 06:08 | IP: *.*.*.*

na tokio lygio dar nemaciau niekur....ten neturi sąlygų net tyrimams atlikti,neturi ir medikamentų(net paprasčiausių).Tačiau sudarytos puikios sąlygos bakterijoms daugintis

2012-01-12, 17:47 | IP: *.*.*.*

tokio siaubo dar nemaciau ka veikia sanitares,atvikus i tokia istaiga gali daar nuo nesvaros karta apsividuriuoti ir apsirgti kitomis ligomis.

2011-04-27, 14:31 | IP: *.*.*.*

mano neigiamas komentaras

2007-07-15, 12:27 | IP: *.*.*.*

Aptarnavimas katastroviško lygio