Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Diagnozavo tik dalį arba gydymas padėjo tik iš dalies

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

1.6

0.7

2019-05-08, 15:51 | 39

Gulėjome ne vieną kartą. Gydytojai pateko profesionalūs ir nuoširdūs. Sesutės grubios ir piktos. Kai dukrytė gulėjo su viduriavimu ligoninėje pasigavome Noros virusą. Tai daug pasako apie patalpų nesterilumą... Apskritai valytojos valė palatas po 2 kartus vaikų skyriuje. Bet vonios būsena tragiška. Vieni kambariai turi žaidimų staliukus vaikams, kiti-neturi nieko. Patiko, kad buvo lova ir mamai, ir vaikui. Suaugusiųjų skyriuje valytojos valė po 1 kartą, o gulėjome tryse vienoje palatoje. Veža į RPL pas kitus specialistus, jeigu reikia konsultacijos. Sesutės, kurios lydi, pasitaikė malonios ir padedančios. Bet tos, kurios dirba IPL, nemoka bendrauti (daugelis). Buvo ir gerų sesučių. Bendrai pasvėrus už ir prieš, nėra taip blogai. Patenkinama, nors dėl dezinfekcijos ir valymo tikrai reikėtų pasitempti.

2017-12-08, 15:04 | 1

Gydytojos malonios, bet seselės kai kurios labai nemandagios ir nedraugiškos. Labai papyktino kelių seselių šiurkštumas ir abejingumas.

2017-01-16, 10:10 | IP: *.*.*.*

2017. 01. 13 Vakare issikvieciau gereitaja kupiskio raj. Antra diena buvau persales galvojau praeis,bet ant tiek pasijauciau blogai, kad nuo kosulio dusint mane pradejo, tuko oro. Nuveze mane i panevezio ligonine su tenperatura 38,7 ten suleido vaistu padare tyrimus, po triju val laukimo palkausiau sesutes tai radot mano organizme kazka ar ne? Pasake, kad rado kraujyje ir pauciuose kazkokia bacila ir sius mane i Pan infekcine ligonine tolimesniam gydimui. Nuveze mane i ta ligonine palaukiau prie kab nes buvau ne vienas, iejus man, paziurejo i isduotus popierius ir pasake cia gripas patikrino tenperatura kuri jau buvo numusta, veikianciu vaistu, pasiklause prie plauciu ranka israse ant lapuko gert pertusino nuo kosulio ir paleido namo 4val ryto grysk kaip nori atgal i Kupiskio raj. Tai kai gryzau namo ir visa sestadieni ir visa sekmadieni pragulejau su tenperatura 38,7 sirdingas aciu, kad dirbancius zmones taip gydo musu daktarai!

2017-01-09, 17:42 | IP: *.*.*.*

Kiekvieną dieną vis kitas gydytojas, palatos komfortas-rozetės virš durų, vaikas karščiuojantis-lova prie lango, pro kurį eina šaltis. Gydytoja arogantiška, pavardės nežinau, nes neprisistatė. Už 10 dienų bus mėnuo, kai iš ten išėjom, o šeimos gydytoja vis dar neturi epikrizės, turim kreiptis į kitą specialistą tolimesniam gydymui, neturim išrašo ir tyrimų rezultatų! paskambinus, pasakė ateit ir ieškotis. Klaiki įstaiga.

2016-10-06, 22:07 | IP: *.*.*.*

Panevezio infekcine ligonine tiesus kelias i kapines.