Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Diagnozavo tik dalį arba gydymas padėjo tik iš dalies

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

1.6

0.7

2017-01-16, 10:10 | IP: *.*.*.*

2017. 01. 13 Vakare issikvieciau gereitaja kupiskio raj. Antra diena buvau persales galvojau praeis,bet ant tiek pasijauciau blogai, kad nuo kosulio dusint mane pradejo, tuko oro. Nuveze mane i panevezio ligonine su tenperatura 38,7 ten suleido vaistu padare tyrimus, po triju val laukimo palkausiau sesutes tai radot mano organizme kazka ar ne? Pasake, kad rado kraujyje ir pauciuose kazkokia bacila ir sius mane i Pan infekcine ligonine tolimesniam gydimui. Nuveze mane i ta ligonine palaukiau prie kab nes buvau ne vienas, iejus man, paziurejo i isduotus popierius ir pasake cia gripas patikrino tenperatura kuri jau buvo numusta, veikianciu vaistu, pasiklause prie plauciu ranka israse ant lapuko gert pertusino nuo kosulio ir paleido namo 4val ryto grysk kaip nori atgal i Kupiskio raj. Tai kai gryzau namo ir visa sestadieni ir visa sekmadieni pragulejau su tenperatura 38,7 sirdingas aciu, kad dirbancius zmones taip gydo musu daktarai!

2017-01-09, 17:42 | IP: *.*.*.*

Kiekvieną dieną vis kitas gydytojas, palatos komfortas-rozetės virš durų, vaikas karščiuojantis-lova prie lango, pro kurį eina šaltis. Gydytoja arogantiška, pavardės nežinau, nes neprisistatė. Už 10 dienų bus mėnuo, kai iš ten išėjom, o šeimos gydytoja vis dar neturi epikrizės, turim kreiptis į kitą specialistą tolimesniam gydymui, neturim išrašo ir tyrimų rezultatų! paskambinus, pasakė ateit ir ieškotis. Klaiki įstaiga.

2016-10-06, 22:07 | IP: *.*.*.*

Panevezio infekcine ligonine tiesus kelias i kapines.

2016-03-14, 21:15 | IP: *.*.*.*

Noredami patekti pas dermatologa, taip ir nesupratome, ar jis dirba ar nedirba, ar nori ar nenori priimti pacientus. Registraturoje nera aiskios sistemos: leidzia laukti prie gydytojo kabineto, o tik po to sprendzia ar registruoti ar ne (specialiai gyd. V. Stake). Labai nemandagus ir NEPROFESIONALUS aptarnavimas (jei is viso toks yra) registraturoje. Atsakymas i pateiktus klausimus "Taigi as jums sakiau....". Tikrai negrisime i sia istaiga. Elementaraus zmogiskumo stoka, apatiskumas ir zmogaus ignoravimas vos tik ten iejus.

2015-03-19, 23:42 | IP: *.*.*.*

Gydė stipriais antibiotikais ir sakė. kad blogiau nebus, net nenustatę diagnozės. Neišrašė biuletenio, nors privalėjo. Neturėjau jėgų prašyti ir laukti, norėjosi kuo greičiau ir kuo toliau nešdintis iš tokios medicinos įstaigos!

2014-06-20, 14:17 | IP: *.*.*.*

registraturos darbuotojai malonus siandien lankiausi pas gydytoja Stake, nemalonus atzagarus zmogus, kibo prie mano aprangos, snekejo pasaipiai neatskyre zvynelines nuo seborejos, jau buvau konsultacijoje pas privacia gydytoja sake zvyneline, kaimynei dermatyta siule gydyti su aliejum, kol nepakisi jiem pinigu tai esi nulio vietoj iki asaru davede.

2014-02-25, 17:14 | IP: *.*.*.*

Noriu nuoširdžiai dar kartą padėkoti šios ligoninės profesionaliam gydytojų bei seselių kolektyvui, už išgelbėtą mano sūnaus gyvybę (meningokokas).Turbūt nieko nėra brangiau už suteiktą laimę gyventi. Ačiū Jums!

2013-10-22, 12:54 | IP: *.*.*.*

Pradedant nuo registratūros, baigiant vizitu pas daktarą, paklaikstu nuo bendravimo ypatumų. Registratūroj šniaka pakeltu tonu, akivaizdžiai išsidirbinėja, ligoni sumenkina iki visiško nulio, lyga aš bučiau nemokus pacientas. Daktarės taip pat jaučiasi arogantiškas bendravimas su dideliu nepasitenkinimu jog atėjai konsultacijai. truksta visam personalaui elementaraus bendravimo etiketo. Siūlyčiau etiketo kursus praeiti!!!!

2013-09-19, 08:23 | IP: *.*.*.*

Iš tikrųjų labai liūdna, kad gydytojo profesija išsigimsta. Lieka tik atsainius požiūris į mažąjį ligoniuką ir mamą. Šią ligoninę reikia uždaryti ir vesti ekskursijas, parodant kaip atrodė skyriai prieš gerus 30 metų. Apie pasveikimą tokioj netvarkoj nėra nei kalbos, valytoja išvaliusi kelius boksus vaikšto kaip skyriaus vedėja ir paprašyta padėti, tik aprėkia, mat ji pavargusi.Toks ir komentarus greičiau jau graudus - nei liūdnas.

2013-03-21, 16:17 | IP: *.*.*.*

kai kurios darbuotojos malonios ir profesionalios. nesuprantama kaip šios įstaigos dar neuždarė dėl antisanitariniį sąlygų. tai bakterijų veisykla miesto centre. pacientai gydosi užkrečiamas ligas, o palatos valomos geriausiu atveju 1 kartą per dieną, ir tik grindys.spinteles ir palanges valytis tenka patiems pacientams. tualetų ir prausyklų būklė apgailėtina į dezinfekciją nelabai panašu.ten galima kreiptis tik norint apsikrėsti, o ne pagyti.

2012-08-27, 12:42 | IP: *.*.*.*

Prie kabineto tenka laukti ilgiau nei valandą. Tuo metu gydytojas su sesutėm geria kavą. Registratūra aiškina, kad nemato tų pacientu, kurie registruojasi internetu, todėl nepateikia gydytojui paciento ligos istorijos. Ir niekas nepraneša, kad atėjęs turi pirma prisistatyt registratūroj. Tai kam išvis ta registracija internetu? Gal geriau ją panaikint?

2012-05-15, 09:08 | IP: *.*.*.*

na tokio lygio dar nemaciau niekur....ten neturi sąlygų net tyrimams atlikti,neturi ir medikamentų(net paprasčiausių).Tačiau sudarytos puikios sąlygos bakterijoms daugintis

2012-01-12, 19:47 | IP: *.*.*.*

tokio siaubo dar nemaciau ka veikia sanitares,atvikus i tokia istaiga gali daar nuo nesvaros karta apsividuriuoti ir apsirgti kitomis ligomis.

2011-04-27, 17:31 | IP: *.*.*.*

mano neigiamas komentaras