Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja , %

Licencija

Nr. 2585

Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

72.9% Complete
3.6

Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Išorinės aplinkos pritaikymas Jūsų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogūs laiptai)

65.3% Complete
3.3

Išorėje yra dauguma atsipalaidavimą ir komfortą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

57.9% Complete
2.9

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

55.8% Complete
2.8

Darbą atlieka, bet formliai

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

84.7% Complete
4.2

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

54.3% Complete
2.7

Laukiau iki 15 min

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

71.2% Complete
3.6

Patalpos pritaikytos daugumai poreikių

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

74.6% Complete
3.7

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

71.5% Complete
3.6

Retais atvėjais siunčia į kitą įstaiga

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

70.9% Complete
3.5

Diagnozavo tik dalį arba gydymas padėjo tik iš dalies

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

67.2% Complete
3.4

Bendravimas formalus arba klausimai atsakomi, bet neišsamiai

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

69.7% Complete
3.5

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiūra)

14.5% Complete
0.7

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

Kaip vertinate paslaugų kainas?

70.6% Complete
3.5

Kaina atitiko paslaugos kokybę

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

14.5% Complete
0.7

Internetas veikė prastai

Gydytojai, kurie dirba "CENTRO POLIKLINIKA"
Pacientų atsiliepimai
2019-01-16, 21:34 | 2

Vilniuje, Centro poliklinikoje (Pylimo g.3) 2018.08.07d. gydytojas I. Sborikas,
darydamas žmonai pilvo echoskopiją, nesugebėjo pamatyti 7cm. skersmens piktybinio skaudulio aklojoje žarnoje. Dėl to teko daryti eilę įvairių tyrimų ieškant priežasties ir gaištant laiką.
Šeimos gydytojas, nelaukiant skubiai nusiuntė į Nacionalinį vėžio institutą kur greitai ištyrė ir 09.21d operavo. Deja jau III stadija. NVI nuomone, gyd. I. Sborikas privalėjo matyti tokio dydžio auglį. Buvo sugaišta 2 mėn.

Klausimas Centro poliklinikai: kaip su kvalifikacija ir kas turi atsakyti?

2018-11-05, 12:21 | 6

Prisiskambinti I registratura praktiskai neimanoma... Skambini puse dienos ir nieks nekelia ragelio.

2018-10-17, 10:51 | 1

Nesuprantu, kam jiems telefonas, bandau prisiskambinti pusę dienos, paklausau tris minutes muzikytės, dar pora minučių tylos ir skambutis atsijungia. Registruotis internetu pas šeimos gydytoją galiu po kelių savaičių.

2018-02-07, 09:13 | 2

Vizitai pas gydytojus visada nuvylia. Gydytojai dažnai neskiria tyrimų, porą minučių išklausę rašo antibiotikus ir varo kuo greičiau iš kabineto, nenori rašyti siuntimų, net jei nusiskundimai rimti ( aukšta temperatūra, nuolat pasikartojantys ir tsinaujinantys uždegimai bei skausmai ir t.t.). Šeimos daktarė rašydavo antibiotikus be sustojimo,, situaciją pablogino ir sukėlė daugiau problemų. Dauguma gydytojų bendrauja nemaloniai, akivaizdžiai nenori dirbti, nesirūpina pacientų sveikata, dažnai baisu net eiti nes bendrauja pašaipiai ar piktai. Patariu pataupyti pinigus privatiems daktarams, nes bent jau gausite normalų gydymą, o čia tyrimų reiks maldauti, eilėse pas daktarus lauksite dažnai mėnesiais , o atėję gydymo negausite, ir dar už nemažai jų vistiek sumokėsite. Šitoje gydymo įstaigoje lankiausi daugybę metų, ir patirtys tik labai nemalonios ir nuvyliančios.

2017-10-17, 17:43 | IP: *.*.*.*

Kodėl nėra surašyti visi gydytojai, dirbantys šioje poliklinikoje? Siųlau vengti logopedės Inos Nikontienės, nes nemoka užmegsti kontakto su vaiku. Labai nusivylėm tiek profesionalumu, tiek komentarais, tiek pačiu požiūriu į savo darbą.

2017-10-11, 21:44 | IP: *.*.*.*

Kai kurie gydytojai neprofesionaliai elgiasi su pacientais.

2017-08-02, 09:12 | IP: *.*.*.*

Skambinant ryte norint užsirašyti papildomam vizitu pas gydytoją dėl skausmo, iki registratūros prisiskambinti nepavyko. Buvo skambinta tikrai daugiau nei kartą .

2016-10-03, 19:04 | IP: *.*.*.*

Gydytojos Konichinos nenorejimas skirti dvi min. apziurai, is principo, dave rezultata- beprasidedanti plauciu uzdegima. Tokio aplaidumo ir abejingumo paciento sveikatai dar neteko sitoj poliklinikoj patirti. Siulau vengti sitos gydytojos!

2016-06-14, 21:08 | IP: *.*.*.*

Registratūros darbuotos neatsakingos, nesusikaupusios, gainioja ligonius ieškoti kortelių patiems į kitus filialus.

2016-02-02, 12:26 | IP: 5.20.99.99

malonus bendravimas daugumos gydytojų su mašina dažniausiai labai sunku rasti vietą ir nepatogu kai reikia lakstyti tarp pylimo ir diagnostikos centro padalinių dėl tyrimų

2015-08-30, 15:36 | IP: *.*.*.*

labai gerai dirba laboratorijos darbuotojas nustebino nepagarbus echoskopuotojo E.Mickaus elgesys su senyvo amžiaus paciente, išvarė 80 metų sunkiai vaikštančią moterį neatlikęs visų siuntime nurodytų tyrimų, kad reikštų pretenzijas registratūrai ir registruotųsi iš naujo, nors kaip gydytojas turėjo žinoti, kad su tuo pačiu siuntimu jos niekas neberegistruos.

2015-06-02, 14:44 | IP: 212.59.11.187

Paslaugus ir geranoriškas personalas, labai geras gydytojas pasitaikė. Sovietiniai pastatai, nors viduje jau neblogai atrodo, labai nepatogūs siauri suoliukai prie kabinetų. Visiškai nepatogu sunkiai vaikštantiems ligoniams, privažiavimo arčiau nėra, stovėjimo aikštelės nėra. Tokios prastos aplinkos ir privažiavimo dar nemačiau Lietuvoje.

2014-12-31, 14:58 | IP: *.*.*.*

Pagaliau pabegau.pastoviai ten eiles ir bardakas su prieemimu.ne veina karta esu laukes eileje del paprasto popieriuko 2 min darbo ir tai reikia laukti pon 1val ar ilgiau ir to dar babulencijos uzlenda nors ir su taloneliu.priemimo laiko lapelis niekinis ,nes vistiek nesutampa ir gyva eile.viena karta su raudona skaudancia akimi atvaziau tiesi i registratura is darbo i.tai pasirodo mano daktare nedirba o kita negali priimti nes nera taloneliu.pradejau suma kelti kad vedeja iskviestu.nu tai ka paskambino sako kad priimkit be eiles,nieko panasaus be talonelio tupejau kol dar 4 praeis.tik uzejau akys daktares ant kaktos sako tuoi paskambisiu akulistui kad priimtu be eiles. 1 min uztrukau.pralaukiau apie 45min.tada nuejau prie kito kabineto pasibeldziau sakau cia kur prase be eiles ,sako palauk koridoriuje.nu ka plaukiau kol 2 zmones praeis. 20 min tada uzejau vel ta pati reakcija,bet jau sesutes akys ant kaktos.viska patikrino,suleido vaistu.aisku issgyjau per savaite.del gydimo priekaistu niekada neturejau,nu bet jau pas juos tas uzsirasymas,taloneliai ir tas chamiskumas...(2 valandas uztrukau ten tai,du kartus begau apsimoketi stovejima kad negauciau baudos.nes stovejimas mokamas prie poliklinikos.

2014-06-03, 11:47 | IP: 193.219.50.161

Iš esmės polikliniką vertinu teigiamai. Iš pliusų paminėčiau labai patogią registraciją internetu, atnaujinamas patalpas (beje DC motinos ir vaiko kambaryje nėra kriauklės), galimybę vietoje atlikti daugelį tyrimų, su retomis išimtimis, puikų darbuotojų kolektyvą. Iš minusų, reikėtų sprendimo dėl parkavimo, taip pat kažkokiu būdu spręsti eilių klausimus, nes kokia prasmė registruotis pvz. 14 val, jei pas gydytoją vis tiek gyva eilė ir tave galų gale priima 14:45? Na o, mano smenine nuomone, registratūros yra Jūsų silpniausia grandis: nevisada mandagus aptarnavimas, neaišku ką veikiančios registratorės, nors susidariusi nemaža eilutė, vis dingstančios kortelės..

2014-04-27, 12:46 | IP: *.*.*.*

Geda kad jaunas specialistas,seimos gydytojas, gauna atlyginima 1800 lt. Nenostabu kad vazuoja I uzseni dirbti.Tokios vergistes neimanoma pakesti.Gal ponas direktorius ir ponas ministras nezino?Are nenori zinoti?GEDA!66

;