Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja , %

Licencija

Nr. 1789

Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

42.6% Complete
2.1

Susisiekimas nėra gerai apgalvotas

Išorinės aplinkos pritaikymas Jūsų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogūs laiptai)

38.8% Complete
1.9

Aplinka tik formaliai tinkama, bet praktiškai nepateisina lūkesčių

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

36.2% Complete
1.8

Registratūros patogumas nepateisimo lūkesčių

Registratūros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

37% Complete
1.9

Kilo sunkumų registruojantis, aptarnavimo kokybė nepatenkinama

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

73.3% Complete
3.7

Įstaiga logiškai suskirstyta ir yra daug ženklų, bet naviguoti gana sudėtinga

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

36.2% Complete
1.8

Laukiau nuo 15 min iki 30 min

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

45.8% Complete
2.3

Patalpos pritaikytos tik iš dalies arba trūksta komforto

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

51.4% Complete
2.6

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

54.5% Complete
2.7

Retais atvėjais siunčia į kitą įstaiga

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

46.2% Complete
2.3

Nepavyko diagnozuoti problemos arba gydymas buvo neveiksmingas

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

48.3% Complete
2.4

Bendravimas nėra malonus arba klausimai atsakomi tik iš dalies

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

53.6% Complete
2.7

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiūra)

16.7% Complete
0.8

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

Kaip vertinate paslaugų kainas?

54.1% Complete
2.7

Kaina atitiko paslaugos kokybę

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

27.6% Complete
1.4

Internetas veikė prastai

Gydytojai, kurie dirba "Respublikinė Panevėžio ligoninė"
Pacientų atsiliepimai
2020-08-11, 13:19 | 12

PRISISKAMBINTI Į REGISTRATŪRĄ - NEĮMANOMA, KYLA KLAUSIMAS, KA IŠVIS VEIKIA REGISTRATŪROJE DIRBANTYS ASMENYS?

2019-11-06, 15:25 | 1

Norint uzsiregistruoti neimanoma prisiskambinti, o internetu raso, jog neregistruojama pas si specialista

2019-09-26, 09:54 | 1

Sioje istaigoje, noreciau isskirti Procedurini kabineta, kuriame dirba Janina Kazlauskiene bei Egle Petrauskiene. Ju poziuris i darba bei elgesys su pacientu yra visiskai apgailetino lygio. Ypac jei vedate mazameti vaika. Netraumuokite vaiku ir eikite privaciai, jei galite sau tai leisti.

2019-03-05, 10:20 | 1

Gulėjau // kardiologiniam skyriuje,gydytojais ir seselėmis esu patenkinta.

2018-05-24, 21:50 | 1

Gydytojas ortopedas Skripkauskas yra nekompetentingas ir nesilaikantis Hipokrato priesaikos. Atejus i kabineta ir paprasius apziuros del didelio skausmo pedoje jis atsisake ir pasisaipe, nors tuo metu neturejo pacientu. Mano nuomone gydytojo pareiga yra padetu zmonems. Siaubas. Nerekomenduoju

2018-04-02, 11:41 | 6

Gulėjau LOR skyriuje, dėl tonzilių operacijos. Galiu pasakyti, kad buvau labai nustebinta. Visi gydytojai rūpestingi, labai aiškiai ir maloniai suteikia informaciją ir pagalbą. Jokio spaudimo dėl laukiamo kyšio ar kažko panašaus. Niekam nedaviau nė cento, vis tiek buvau viskuo aprūpinta. Sesutės- kaip mamos! Vaistų nereikėjo prašyti, visada pasiūlydavo, paklausdavo, ar neskauda. Net pasisiūlė padėti nueiti iki tualeto, jeigu svaigsta galva. Nuolat šypsosi ir išskirtinai mandagiai bei šiltai bendrauja. Maistas tikrai priimtinas. Palatoje gulėjusiai merginai niekas nepatiko, tai jai atnešė valgyti atskirai, būtent ko norėjo.
Tikrai ši ligoninė, o jei ne visa, tai bent jau LOR skyrius yra aukšto lygio ir visiškai atitolusi nuo sovietinių pažiūrų įstaigų.
Esu gydžiusis Kaune, mama gydėsi Vilniuje. Nusistovėjęs požiūris, kad mažam mieste prasti daktarai, tikrai neteisingas. Nei Vilniuje, nei Kaune tokių patogumų ir profesionalumo nesulaukėme.

2018-01-21, 21:03 | 1

Atvykome i infekcine su karsciuojanciu ir viduriuojanciu 1m berniuku, 01.19 3:00 ryto. Priemime viskas sklandziai, taciau pasiulyta palata zindanciai mamai kartu su 17metu vaikinu. Isikuriame palatoje, vaikas uzmiega, apie 5:30 pakviecia seseles paimti kraujo tyrimo ir ivesti kateteri. Vaikas tik prikeltas, pasimetes ir stipriai verkia, katererio nesugeba istatyti, subado ranka, toliau bando dviese susitvarkyti, guldo ant stalo. Kazkaip sugeba pagaliau ivesti kateteri, paima kraujo. Dirba grubiai ir atmestinai, vaikas traumuojamas verkia apie valanda, negali uzmigti. Kai pagaliu uzmiega , seseles vis ilekdamos i palata tranko duris, garsiai sneka. Ne karta ispejamos, kad vaikas meiga, bet akivaizdziai nekreipia demesio. Vaikas prikelimas ir istisai verkia po patirto streso nevykusiai imant krauja, sesele ateina ir sako “gal skauda jam pilva? Gal turit vaistu pas save?” Ir iseina, vizitas baigtas. Laukiam nesulaukim 10ryto, vizitacijos ir tyrimu rezultatu. Kol laukiame akivaizdziai tampa salta, pasirodo vedina patalpas, koridoriuje temperatura gal 15, o palatoje sedint apsirengus jau jauciasi saltis, taip keleta valndu.. Pagaliau atvyksta gydytoja, gauname tyrimus ir skubiai issirasome. Vaikas dar dvi dienas kas puse valandos prabunda ir saukia, bijo uzmigti.
Vieninteliai kuriems aciu: priemimas bei gydytoja Jurgaitiene. Aptarnujantis personalas apgailetinas, siulyciau vadovams atkreipti demesi i tai.

2017-10-22, 01:29 | 1

Visada labai nemalonios slaugytojos priemime.registraturoje.jautiesi kaltas ,kad apsirgai ir atejai.Nemandagios,nepaslaugios,paklaust nieko negali,pradeda saukt.net vyr antytes prireikus statant lasine,be kolioniu nepadave(priemime)labai nusivyle .be kysiu neziuri kaip i zmogu.... ivertinimas labai blogas

2017-10-18, 10:30 | IP: *.*.*.*

Ilgai tenka laukti eilėse pas gydytoją, mėnesį laiko. Atėjus nurodytu laiku, gydytojo nebuvo,niekas iš anksto nepranešė. Prie kabineto tenka laukti taip pat ilgai, nurodytu laiku įeiti į gydytojo kabinetą neįmanoma.

2017-08-16, 21:40 | IP: *.*.*.*

Korupcija gerai įaugus į kraują. Be kyšio - ne pacientas. Visa Lietuvos medicina tokia :) Apie Hipokrato priesaiką tik kažkur girdėję... :D

2017-08-03, 14:33 | IP: 84.15.191.99

Žmona nuvedė dukra pas Senkienę ir buvo išprašyta lauk kadangi yra netikra mama, nes ale netinka, nes reikia sutikimo sodinant vaika į kėde ir turi but butinai tėvas, ir net nebebendravo su žmona išprašė ka iš kabineto, kada baigsis Panevežio gydytojų akiplėšiškumas.

2017-07-28, 11:13 | 1

Tipinė lietuviška gydymo įstaiga. Nori malonaus aptarnavimo, duok kyšį. Neduosi, tai gali tekt susidurt su tokiais klausimais: ko tu čia atėjai, ko čia tave siunčia? nesvarbu, kad aiškiai mato, kad su lūžių

2017-05-17, 23:48 | IP: *.*.*.*

Prieš dieną atšaukė vizitą, nes daktaras susirgo ir pasiūlė užsiregistruoti po mėnesio laiko, šio vizito laukiau jau mėnesį laiko ir dar pasiūlė laukti mėnesį, esu labai pasipiktinusi, nes paskambinęs asmuo nebandė spręsti problemos, kai pasakiau, kad man būtinai reikia vizito pas daktarą, o tiesiog pasakė, kad jo čia toks darbas pranešti.

2017-02-13, 22:38 | 1

Apgailėtina. Žmogui kuriam spazmuoja rega du kart iš eilės išrašo lašiukų akims, kurie padeda tik laikinai. Blet, jūs rimtai? Nafik ta ligoninė, jei tik tiek tesugebat??! Tai mane pasodinkit, galiu ir aš išrašinėt lašiukus. Ir visi "laimingi" bus. Apgailėtina sistema ir visa ta Lietuva supuvus juodai. O ta gydytoja tikiuos užsilenks. Kad jai akys išvarvėtų, arba, kad apaktų. Labai apsidžiaugčiau tai sužinojęs. Von lauk tokias visas iš ten!!! Ūbagynas. Net žodžių trūksta

2017-01-08, 15:11 | 12

Kai kurie specialistai galetu siusti papildomiems tyrimams atlikti, bet arba nenori arba tol kol nedavei atitinkamo atlygio tol taves nesius istyrimui

;