Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja , %

Licencija

Nr. 2463

Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

80.3% Complete
4

Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorinės aplinkos pritaikymas Jūsų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogūs laiptai)

58.3% Complete
2.9

Išorėje yra dauguma atsipalaidavimą ir komfortą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

57.1% Complete
2.9

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

52.6% Complete
2.6

Darbą atlieka, bet formliai

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

74% Complete
3.7

Įstaiga logiškai suskirstyta ir yra daug ženklų, bet naviguoti gana sudėtinga

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

47.7% Complete
2.4

Laukiau nuo 15 min iki 30 min

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

68.6% Complete
3.4

Patalpos pritaikytos daugumai poreikių

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

60.2% Complete
3

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

73.5% Complete
3.7

Retais atvėjais siunčia į kitą įstaiga

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

56.9% Complete
2.8

Diagnozavo tik dalį arba gydymas padėjo tik iš dalies

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

56.9% Complete
2.8

Bendravimas formalus arba klausimai atsakomi, bet neišsamiai

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

59.6% Complete
3

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiūra)

44% Complete
2.2

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

Kaip vertinate paslaugų kainas?

65.2% Complete
3.3

Kaina atitiko paslaugos kokybę

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

46.6% Complete
2.3

Internetas veikė prastai

Gydytojai, kurie dirba "Ukmergės ligoninė"
Pacientų atsiliepimai
2019-08-09, 12:30 | 4

Manau visi turetu pereiti bendravimo su paciantais mokymus! Jautiesi kaltas kad eini pas daktarus! Kaltas kad kvieti greitaja! Baisu!

2019-05-23, 09:35 | 3

Tėvelis gydėsi ortopedijos-traumatologijos skyriuje. Ačiū visam personalui. Modernu. Ypatingai švaru. Užteko visko ir paslaugumo, ir dėmesio, ir profesionalios pagalbos. Linkiu vidiems sveikatos.

2018-12-13, 12:37 | 2

Nuostabios gydytojos kardiologes sesele
zelviene- nulis kompetenciju, nulis supratingumo. Pilna arogancijos, ignoruoja jokios pagalbos bei zmogiskumo!!! pasiteiravus informacijos buvo pasakyta netrukdyti, atsuko nugara ir pasake kad dirbu savo darba ( prie kompiuterio). Dar syki zmogiskai ir mandagiai paklausius ir pasakius prasau pagelbekit (nes zmogus turejo skubios tvarkos siuntima pas kardiologa) atsuko nugara ir kreipesi ar yra kitu laukianciuju. Aciu ligoninei, kad paleidzia zmones i nezinia, o gal ir i mirti!

2018-11-08, 07:58 | 10

Geriau nepakliūti į šią ligoninę.Nepaisant to,kad dauguma skyrių atsinaujinę,tvarka čia išlikusi tarybinė,ir personalo tarybiniai gydymo metodai,tarybinis bendravimas.Seselės bei slaugės labai nekvalifikuotos,negeba atlikti savo pareigų.Valytojos tuo pačiu skuduru pravalo tik palatos vidurį,jokios palangių ir tt. valymo,jokios rankenų dezinfekcijos, tai kaip nebus hospitalinių infekcijų..Labai liūdna.Tik jauni specialistai ,atėję dirbti į šią ligoninę ,nuteikia l.viltingai,tikiuosi jie nepabėgs.Ir jų vidinė kultūra,noras tobulėti nebus užgniaužtas tarybinio personalo...

2018-04-18, 17:28 | 4

Prasta istaiga o ypac slaugos skyrius pasakai pastabas tasmpi priesu nr vienas

2017-11-14, 08:31 | 1

Atsakymo rengeno reik laukti net 2 savaites, kai vilniuj per 5 min gauna atsakyma

2017-08-16, 23:45 | 2

Labai esu nusiviles vidaus ligu skyriaus gydytojomis ,pabreziu gydytojomis ne gydytoja ,2016 metais susirgo mama ,per puse metu jai teko guleti apie 5 kartus ukmerges ligonines vidaus ligu skyriuje ,jai pasireiksdavo plauciu uzdegimas ir dusinimas ,jai tai nustate ukmerges ligonineje ,jai kasdien nekrisdavo temperatura ,ji silpo ,mes kaskart prasydavome gydytoju kad duotu siuntima i vilniaus ligonine ,bet jos atsaudavo kad liga diagnozuota ir vaistai tinkamai skirti,nors antibiotikai buvo kaitaliojami pastoviai ,o del dusinimo jie pareiske kad tai bronchine astma ,kai mes radome patys pazystamu vilniaus lazdynu ligonineje ,tada siaip netaip sutiko duoti siuntima nes butume ja ir taip veze ,lazdynu ligonineje siektiek ja pastate ant koju ,gydydami tas pacias diagnozes ,po ligonines jai greitai vel pasireiksdavo plaucius uzdegimas ir ji toliau duso ir vis silpdavo,bet nei ukmerges nei vilniaus lazdynu ligonines gydytojai tai ir nerado tikros diagnozes o laikesi savo priestai rasytos ,nors siuntimus dalindavo pasitikrinti ir i tuberkuliozine ligonine ,bet nieko ,o paskutini karta gavus siuntima i santariskiu ligonine ,tik ten jai nustate kad jai visai nera jokios astmos ,o plauciu uzdegima jai sukeldavo vis bronchuose uzsislepusi bakterija ,visa tai nustate santariskiu ligonineje ,bet tai jau buvo per velu ,ir mama nebeisgyveno ,ilgai kovojo su savo liga bet per velai nustacius tikslia diagnoze ji nebeatlaike ,todel labai noreciau ukmerges gydytojoms vidaus ligu skyriaus palinketi,jei jus nesate tikros del tikros diagnozes ,nezaiskite zmoniu likimais ,nes kazkas nebetenka savo artimuju ,ir gyvenama su dideliu skausmu

2017-05-22, 00:52 | IP: *.*.*.*

04-29 dieną buvo iškviesta greitoji, žmogus nuvežtas į priimamąjį, budintis gydytojas, pakalbinęs ligonį nusprendė, kad jam viskas gerai, jis yra sąmoningas, nors taip nebuvo...ką ligonis kalbėjo, gal greičiau kliedėjo nebuvo galima suprasti, tačiau jis buvo paleistas...su insultu...liūdna, kad per tokią gydytojo nekompetenciją, nors žmogus ir atvežamas laiku, įvyksta tokie dalykai...šiuo metu dėl gydytojo aplaidumo žmogui pažeistos smegenėlės...jis nepamena...netgi, kad buvo pas tokį gydytoją, kurio dėka dabar vyksta tokie dalykai...ir visa tai, deja, patvirtina Vilniuje atlikti galvos tomografijos tyrimai...

2017-05-10, 22:44 | 1

Norėčiau papasakoti dabar išgyvenamą istoriją apie šią ligoninę ir tiesiog "puikiai" darbą atliekančias slaugos skyriaus darbuotojas. Pradedant tuo, jog vyrauja visiškas nesiskaitymas su žmogumi, meluojama tiesiai į akis dėl akivaizdžių dalykų, o pateikus argumentus ir įrodymus, tiek seselės, tiek gydytoja ima laidyti tikrai neetiškas frazes. Situacija tokia, jog ligonis po insulto visiškai nevaikšto, o dabar jau ir pats nevalgo bei negeria, todėl jam būtina priežiūra ir pamaitinimas. Gyvename kitame mieste, tačiau pradėjome kiekvieną dieną važinėti vien tam, jog slaugos skyriuje, seselės nemaitina ir negirdo pacientų. Kuomet lankėme savo ligonį, šalia gulėjusiam vyrui buvo keičiamas pampersas ir jis prašė atsigerti, seselės susirinko savo daiktus ir lyg negirdėjusios tiesiog išėjo iš palatos, ir mums teko eiti prašyti jog jos teigtųsi skirti bent minutę savo "brangaus" laiko ir pagirdytų žmogų. Ir čia kalbantis žmogus nesulaukė pagalbos, kuomet mūsų ligonis visiškai nekalba, todėl naivu tikėtis jog čia kažkas juo pasirūpins, apart mūsų pačių.
Kita, šiandien nutikusi situacija, kuri ir privertė mane čia rašyti, nuo vakar vakaro pacientui nebuvo pakeisti nei pampersas, nei drabužiai (nes buvo nupirktas naujas pakas, kuris nebuvo praplėštas). Spėjame, jog apskritai šiandien prie jo niekas net nebuvo priėjęs, ir ne gana to, viską išsakius gydytojai, ji leido sau iš mūsų pasišaipyti, sakydama jog "galim ant pamperso nusipiešti kryžiuką", kad matytume jog jie keičiami. Visada medicinos srityje dirbančius žmones labai vertinau, tačiau visgi šaukštas deguto tikrai sugadina visą statinę medaus.

2016-11-28, 17:49 | IP: 86.38.235.32

superine gydytoja seimos yra d balande kaip gaila kad ilgai atostogaus

2016-08-18, 21:24 | IP: *.*.*.*

Yra Gydytojų, kuriuos galiu vadinti ne tik tikrais profesionalais, bet ir begalo žmogiškais, nuoširdžiais, bei supratingais žmonėmis. Yra posakis - "Šaukštas deguto visą statinę medaus sugadina". Mano nuomone ir mano paskutinių apsilankymų įžvalgomis tas degutas yra Gydytoja Žigelienė. Vos tik įėjus į kabinetą mane pasitiko gerbiamosios rūsti mina, pasijaučiau lyg kažką blogo padaręs Mintyse bandžiau ją teisinti... "Gal ne ta diena, gal oras už lango blogas.. " Bet ar profesionalą tai turėtų veikti? Ir ar pacientą tai turėtų jaudinti? Negana to, gydytoja sukėlė didžiulį spaudimą savo klausimais ir tuo pačiu sukėlė šoką, bei juoką savo atsakimais.. kai gydytoja pasakė pasirinkti fizioterapinio skyriaus seselę procedūrai, aš paprašiau jos pateikti variantus, abidūdinti specialistes ir kažką parekomenduoti, gydytoja atsakė, kad neklausčiaus jos, nes ji nežino nieko. Kai paklausiau ar procedūros man turėtų padėti, ji pasakė "Nežinau". Tuomet man kilo mintis -"Tai jeigu ponia Žigelienė nieko nežino, kodėl ji sėdi gydytojos kėdėje?" Kodėl ši gydytoja ne tik man, bet ir daugeliui pacientų kelia baimę?.. kodėl niekas nenori eiti pas šią gydytoją ir renkasi skausmą, bei ligą.. Kad pas gebiamą fizioterapiautę, gydytoją Žigelienę nereiktų eiti, daugelis susimoka už procedūras ir išvengia susitikimo. Juk norėjosi šiek tiek gydytojos supratingumo, net pokalbio pabaigoje paklausus ką man daryti su jos išduotais procedūros paskiromo lapeliais, buvau apšauktas.. labai liūdna.. tikiuosi ši gydytoja susimąstys ir apsižvalgys aplinkui, ypač pažvelgs į slaugytojas, kurios yra žmogiškos, supratingos, kantrios, bei atsidavusios darbui ir pacientams!

2015-05-17, 16:03 | IP: 78.56.210.25

Puiki ligoninė.

2014-01-30, 09:49 | IP: *.*.*.*

Yra keletas geru gydytoju . Yra keletas geru gydytoju , bet dauguma tikrai neverti tokio vardo,tik kad sedi kabinete ir tipo dirba.

2012-08-21, 18:45 | IP: *.*.*.*

Geriau į tokią ligoninę nepakliūti, o jei pakliūni bėgti kuo toliau - prašyti artimųjų, kad vežtų į Vilnių ar pan.

2011-08-15, 20:44 | IP: *.*.*.*

sioje istaigoje dirba tik algas norintis paimti darbuotojai ,o gydytojai tai nezinau ar galima juos pavadinti gydytojais ,gal ir sunelio padoriai neisgydytu

2011-04-10, 19:15 | IP: *.*.*.*

Neseniai teko pabuvoti priemimo skyriuje.Buvau apziureta greitai ir mandagiai.Aciu visam personalui. DAUGIAU SYPSOKYTES

2011-03-28, 13:41 | IP: *.*.*.*

Labai prasta ligoninė. Deja, teko susidurti, mamytę paguldė ne į tą skyrių, po to dar proe jos įkėlė ligonę, sergančią gripu. žinoma apsikrėtė, išleido nepasveikusią, nes gydė ne neurologijos skyriuje, kaip priklauso pagal jo jau seniausia nustatytą diagnozę, o Kardiologijos. Kadangi širdies ligos nebuvo jos problema, galima sakyti gydė visai gerai, bet deja, ne tą, ką reikia, m Išeinant, net epikrizės niekas neišrašė... Deja, po tokio gydymo mamytės netekome. O atrodė reikėjo tiek nedaug - paguldyti į neurologijos skyrių. Bet vedėjai Marapolskienei, matyt rūpėjo ne lligonės būklė. Ttegul tai lieka ant šios moteriškės (nedrįstu jos vadinti gydytoja) sąžinės. Mirusių nebeprikellsi.

2011-01-31, 16:53 | IP: *.*.*.*

dailus , grazus pastatas isore siekti buti gera rajono ligonine , nes kolas is darbiotoju elgesio tai kaip sovietu laikai

2010-11-25, 10:45 | IP: *.*.*.*

ŽIAURU

2010-04-13, 17:31 | IP: *.*.*.*

Yra tikrai puikiu,geru specialistu,kurie puikiai ismano savo profesija,renimacijos skyriui puikiai pasirupina pacientu. Priemimo kolektyas siaubingas,laukti reikia nezmoniskai ilgai nors zmogui tikrai labai prastai,seseles nemoka leisti vaistu,visi pykti,susiraukia,yra tokiu neismananciu daktariu,ateini pasakai kas yra,o ji ziuri ir nieko nesupranta,ne viena karta degnozavo ne ta liga,kokia yra istiesu..baisu,taip ir numirti galima 20mties metu nesulaukus,nesuprantu ka aplamai kai kurie daktarai veikia jai nieko nesupranta.Trukumas profesionalu,pilna neykeliu!!!

2010-03-30, 09:40 | IP: *.*.*.*

nera seseles labai nemandagios,kiekviena vaidina is saves ponia,o daktarai tik ziuri kad i kisene idetu!

2009-11-20, 19:50 | IP: *.*.*.*

NEI VIENO TEIGIAMO NESUGALVOJU. DEL REANIMACIJOS SKYRIAUS - KAS TURITE GALIMYBE ISKART VEZKITE SUZEISTA LIGONI I APSKRITIES LIGONINE! NES SITOJ REANIMACIJOJ - ZMOGUS PASMERKTAS! GELBEKITE PATYS JUMS BRANGU ZMOGU!

2009-09-07, 19:23 | IP: *.*.*.*

Pastaba seselems-ismokti leisti vaistus

2008-04-25, 14:14 | IP: 78.62.6.43

šioje ligoninėje dirba profesionalūs gydytojai

2008-01-01, 15:27 | IP: *.*.*.*

Ilgos eiles prie gydytoju kabinetu, ilgas laukimas, norint patekti pas gydytojus specialistus, priemimo skyriuje letas aptarnavimas, nuolatos piktos, nepatenkintos medikes, trukumas geru specialistu.