Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

1.7

1.5

Gydytojai, kurie dirba Vilniaus miesto klinikinė ligoninė
2018-07-18, 17:52 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 41)

Baisi istaiga. Lietuvoje bando medicina i pseudomoksline psichiatrija pakeisti?? nes ieskoti tikra ligos priezasti ir gydyti proto neuztenka?? lietuvoje kaip matau yra tendencija, sodinti visus is ejles ant psichiatrines psichotropines tabletes, nes taip lengviau, kam kazka galvoti, ieskoti liga, sufabrikavai psichine diagnoze ir pumpuok su psichiatrine narkota kiek iskentes, sitoje istaigoje nelabai ka sugeba ieskoti, kas per sutrikimas zmonems ir del ko, gydytojai nezino savo darbo, neismano apie ligas etiologija, bando pasodinti visus ant psichiatrines tabletes, kurie sukelia visas sizofrenijos ir depresijos simptomus, sukelia endokrinines sutrikimus, haliucinacijas, kliedesiai, nemiga ir taip toliau, o dar ir neurologines ir endokrinines sutrikimus, tokius kaip akatizija, parkinsonizmas, distonija, veliavoji diskenezija, o dar osteoporoze, cukrinis diabetas, galaktoreja, navikus, nevaisinguma, neuroleptini nutukima abdominalini, nutukima, gadina krauja, imuniteta, gali sukelti piktybini neurolpetini sindroma, infarkta , insulta. Visa sita sukelia tokie "vaistai" neurolpetikai antipsichotikai kaip haloperidolas, litis, valproatas, olanzapinas, risperidonas, clozapinas, paliperidonas, caripiprazine, quetiapinas, aripiprazolis, fluanksol, truksalis, tiapridas, ziprasidone, sulpiridas, amisulpiridas, metoclopradmias cerukalis, domperidonas motillium ir taip toliau. Is antidepresasntu tokius sutrikimus gali sukelti, amitriptilinas, fluoksetinas, paroksetinas, sertralinas, mirtazapinas, venlafaxinas, duloxetinas, fluvaxaminas, citalopram, escitalopram ir kiti, is trankvilizatoriu kurie sukelia stipri psichine ir fizine priklausomybe, abstinencija, lomkes, atsisakimo sindroma, tokie preparatai kaip diazepamas, bromazaepamas leksotanilas, lorazepamas lorafen, alprazolamas xanax, clonazepamas, zolpidemas, zopiclonas, pregabalinas lyrica, carbamazepinas, gabapentinas, lamatriginas,ir taip toliau..ne papulkit ant psichiatrine kabliuka. klauskit gydytoju del ko jie bando pastumti jums pas psichiatrus. Dazniausiai stumia pas psichiatrus alegydytojai, kurie neismano savo darba, nekompetitingi, zemos kvalifikacijos, jiems taip lengviau atsikratyti paciento. Viesinkit tokiu "gydytoju" pavardes internete, kad visi zinotu kad pas tokius specialistus, geriau nepapulti. Tokio naglumo dar nemaciau, kad psichiaskai sveikus, arba trumpai turinciam umine sutrikima, sodina visam gyvenimui , faktiskai zudant zmogu, o ne gydant. Lietuvoje kai kuriu psichotropiniu suvartojama 2 - 3 kartus daugiau, o kai kuriu ir 20 kart daugiau nei latvioje ar estioje, ir visa tai del tokiu nekompetitingu gydytoju.Lietuvoje kai kuriu psichotropiniu suvartojama per 100 tukst zmoniu, 2 - 3 kartus daugiau, o kai kuriu ir 20 kart daugiau nei latvioje ar estioje, ir visa tai del tokiu nekompetitingu gydytoju.

2017-09-15, 15:57 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 2)

Chirurgijos skyrius sutvarkytas šiuolaikiškai. Šaunuoliai.

2017-09-10, 20:25 | IP: 78.61.198.133 Kas parašė?

Antakalnio ligoninei chirurgijos korpusui reikalingas remontas

2016-08-19, 12:27 | IP: 78.56.249.120 Kas parašė?

Noreciau pamineti ginekologijos priemimo skyriu, tai buvo baisu, kaip bendravo moteris su manim priemimo skyriuje, ji tiesiogiai tyciojosi is manes! gaila kad neturejo vardo ir pavardes su kortele prisegtos prie chalato. buvau issigandus nes tai pirmas nestumas, o ji is manes juokesi. atejusi pas gydytoja, isklausiau dar gydytojos priekaistu kad ji turi savus pacientus, nors buvau nukreipta butent i priemimo skyriu. apie gydytojos darba negaliu nieko blogo pasakyti, apziurejo tikrai neskubedama ir viska paaiskindama, nors atejusi gavau pastaba, bet tai tikrai juokas, ka teko patirti priimamajam skyriuje.

2016-05-01, 09:50 | IP: 37.0.237.208 Kas parašė?

Su kiek gydytojų yra tekę susidurti, visi buvo geri. Dauguma seselių malonios, rūpinasi pacientais. Maistas skanus ir jo pacientai gauna užtektinai. Turėtų būti atkreiptas dėmesys į vienos jūsų seselės darbą ir įvertinta, ar tikrai ji turi atitinkamų kompetencijų dabartinėms pareigoms užimti. Seselės pavardės nežinau, tačiau galiu pasakyti, kad ji dirbo 2016.05.01 apie 9 val. Abdominalinės chirurgijos skyriuje, antrame poste. Kai pacientui reikia suleisti vaistus nuo skausmo, ji per visą koridorių eina tiesiog į ranką paėmusi atidarytą švirkštą (kitos seselės įdeda jį į specialią lėkštelę, taip pat ant švirkšto būna uždėtas apsauginis antgalis). Šiandien buvau žaizdos perrišime. Nesuprantu kaip seselė gali sau leisti tvarstyti žaizdą be pirštinių (!), prieš tai net nenusiplovusi rankų (!!!). Jau nekalbu apie tai, jog nagai pas ją ilgiausi, o darbo vietoj chaosas ir neišmanymas, kaip naudotis reikiamais įrankiais. Po manęs atėjo kitas pacientas, tačiau prieš perrišant jo žaizdą seselė taip pat nenusiplovė rankų, pirštinių irgi nebuvo užsidėjusi. Manau, kad toks žmogus tikrai negali dirbti tokio darbo, prisiimti atsakomybės už kito žmogaus sveikatą. Tikiuosi bus imamasi veiksmų šiai problemai spręsti.

2015-02-06, 17:26 | IP: 84.240.4.131 Kas parašė?

Dabar tik grizau is sitos ligonines, su vaiku gulejom su plauciu uzdegimu. 1 skyriui Esu labai patenkita persanalu darbu, tiek gydytoju, tiek slaugiu, tiek ir valytuju ir visu kitu. Maistas ir vaikui ir mamai labai skanus, slauges malonios, net labai . Gydytoja viska paaiskina, kuo gydo,kokia situacija, tikrai malonu( kituose istaigose esu susidurus su visisku abejengumu). reabeletologai ir labai malonus, kvepavimo programa viksta zaismingai ir vaikui labai patiko! vienintelis minuSas kad truksta vaikisku lovyciu, bet dabar ligonines perpildytos, gal del to.. bet siap tikrai viso persanalo deka, musu buvymas lygonineje nebuvo slogus. ACIU JUMS!

2014-12-04, 22:28 | IP: 5.20.197.212 Kas parašė?

Pati prasčiausia gydymo įstaiga iš tų, kuriose teko lankytis, Vilniuje. Ypač žemo lygio yra personalas, elgiasi itin nemandagiai, dažnai net nežmoniškai, išskyrus pavienius darbuotojus. Tokią pat nuomonę apie šią ligoninę girdėjau iš daugelio žmonių, kuriems teko nelaimė čia gydytis ar slaugyti savo artimuosius.

2014-06-29, 22:28 | IP: 46.249.162.5 Kas parašė?

Atliko kojos amputacijos operaciją 2014.06.18. Ligonį po kojos amputacijos ligoninėje išlaikė tik savaitę ir vieną dieną. Išrašė pacientą iš ligoninės su pūliuojančia žaizda, popierius apie ligonio būklę parašė atmestinai. Pacientui nedavė siuntimo po operacijos į sanatoriją, kur privalėjo duoti. Po dviejų dienų grįžus iš ligoninės pacientui buvo tokie skausmai, kad net artimiesiems teko kviesti Šiaulių greitąją pagalbą ir vežti ligonį į priimamąjį, nes pacientui pradėjo eiti pūliai su kraujais.
Vilniaus klinikinės ligoninės kraujagyslių gydytojas Arvydas Kudaba parodė savo atmestiną požiūrį į pacientą.
Tuo tarpu šios ligoninės sesutės tėvas su kojos amputacija ligoninėje gulėjo žymiai ilgiau. Tai parodo, kad šioje įstaigoje viską daro pažintys, o paprastas žmogus negali sulaukti priklausančios normalios pagalbos.
Personalas dirba atmestinai. Ar šitokie gydytojai gali dirbti ligoninėse ir operuoti žmones?
Palatos angiochirurgijos skyriuje siaubingai baisios, sienos ištrupėjusios, grindys baisios, nėra televizoriaus ir kt. Taip pat tualetai skirti pacientas ir ligonių lankytojams siaubingi, smirda, įeiti neįmanoma, tualetinio popieriaus tualetuose nerasta, apie higienos priemones, t.y. paprasta muilą nėra nei kalbos, o rankas norint nusiplauti net nėra karšto vandens.
Žmonės už ką mes mokame šitokius pinigus sveikatos medicinai, jei grįžtame prie akmens amžiaus.

2014-06-23, 18:56 | IP: 154.46.97.119 Kas parašė?

Nors atvežus pacientą hospitalizacijai priėmime buvo pasakyta, kad pacientas alergiškas penicilino grupės antibiotikams, vis tiek tokie buvo jam suleisti. Ir ne karta.

2014-03-28, 11:08 | IP: 78.56.64.35 Kas parašė?

jaukus centras būsimoms mamos, naujas ir labai patogus kainuoja nebrangiai, gydytojai iš Antakalnio klinikų profesionalai, labai rekomenduoju.

2014-01-29, 10:45 | IP: 195.182.94.235 Kas parašė?

Kreipiantis konsultacijos telefonu - ji profesionali. Priėmimo skyriuje budintys chirurgai tikrai suteiks tikslią diagnozę ir pagalbą. Puiki medikų komanda II chirurgijos skyriuje. Nuoširdžiai dėkojame puikiems chirurgams - Tutkui, Rinkūnui, Gyliui ir kitiems. Sėkmės Jums ne tik gelbstint pacientus iš bėdos!
Drąsiai galima teigti, kad greitosios pagalbos ligoninėje tikrai daug gerų medikų ir gerų norų, bet tikriausiai mažai dėmesio šiai įstaigai. Skausmingiausia problema ir bėdos ištiktiems pacientams ir tikriausiai patiems medikams, kad priėmimo skyriuje pagalbos tenka laukti labai ilgai.

2013-12-28, 11:49 | IP: 78.60.231.225 Kas parašė?

Registratūros darbuotoja padarė malonų ir be galo skandų pirminį priėmimą. Nuosekliai aiškindavo visą procedūrą, paguosdavo. Ligoninė aprūpinta normalia aparatūra, palatos taip pat gana geros. Tiek gydytojų, tiek seselių yra labai įvairių, nuo labai gerų, iki visai prastų - vieni gydytojai ateina apžiūrėti paciento po penkis kartus per dieną, kiti tuo tarpu nesirodo per dienas ir visiškai nežinai kokia tolesnė gydymo eiga. Labai neskanus maistas, gydymo kokybė tiesiogiai priklauso nuo to, koks gydytojas ir kokia sesutė papuls.

2013-08-19, 08:58 | IP: 213.87.133.103 Kas parašė?

Sveiki.si vasara gavau koju trauma ir nusprendziau kreiptis pagalbos i sia lygonine.lygones pagalba man teko apmoket todel kad as esu isvykes(studijoju Rusujoj)Daktaras kuris apziurinejo mane nieko neapaaiskino tik pasake kokia trauma patyriau israse vaistus ir vsio.laisvas.visa vasara man skaudejo kojos.vaistus kuriuos daktaras israse nepadedavo.pamirsau parasyt tai kad buvau isidarbines bet neturejau su savim darbo pazymejimo.vasaros pabaigoje vel man teko kreiptis i sia lygonine.Registraturos eileje prastovejom gera pusvalandi nors zmoniu nebuvo daug.Priejo mano eile as duodu savo dokumentus registraturos darbotoja ivede mano duomenis i baze ir sako.musu paslaugos jums teks apmoket nes jus esate isvykes.as dirbu Lietuvoj,uz mane mokama sodra,kaip taip gali buti?benamius zmonius,blaivius,kurie guli,miega lauke jiems lygonine gali teikti pirmaja pagalba,o man dirbanciam negali.po registraturos darbotojos frazes mes negalim jusu nemokamai priimt nes daktaras uz jusu apziurinejima negaus pinigu,mes poprasem kad mums duotu pazima kurioje butu parasyta kad man atsisake teikti pirmos pagalbos.registraturos darbotoja sake kad mes tokiu pazymu neisduodam.gyncijomes ir aiskinomes mes dar ilgai bet,niekas nepadejo ir jokiu pazymu nedave.

2013-07-03, 11:35 | IP: 88.119.145.72 Kas parašė?

Dėkojame gydytojams chirurgams iš skubiosios pabalbos skyriaus (46kab), kurie suteikė pirmąją pagalbą mano vyrui 2013-07-02 22:50val. Atvykome į skubios pagalbos skyrių 2013-07-02 d. 19:45 užsiregistravome. Laukėme 3val., bet problema ne laike. Suprantu, kad pjautinė supūliavusi žaizdą, temperatūra-tai ne skubiausioji pagalba- todėl kantriai laukėme. Patekome pas chirurgą 22:50. Gydytojai du maloniai apžiūrėjo ir pasiūlė veiksmų planą, bet reikėjo palaukti slaugytojos. Net nežinau, kaip pavadinti tokį bendravimą registratūros darbuotojų ir slaugytojų požiūrį į pagalbos prašantį žmogų ir jį lydinčius artimuosius. Mes prašom jūsų pagalbos, o ne patyčių ir pajuokų bei šantažo... 2013-07-02 nuo 22:55val iki 00:40val. apie 2val gydytojai chirurgai negalėjo surasti slaugytojos(žaisdos sutvarkymui), kuri neva buvo operacinėje siuvo galvos žaizdą, nors ir ten gydytoja jos nerado. Registratūros Nr.2. darbuotojos (susėdusios rateliu bent penkios maloniai bendravo tarpusavyje) nesiteikė net atsakyti į paprastus klausimus, o pati jauniausia pajodžarga(kito vardo nerandu) pakiliu tonu mane išbarė, neva "ko tu nori, dirbam, netrukdyk"... Žaizdą mano vyrui sutvarkė slaugytoja, gėlėta pižama, atlėkusi kaip viesulas, įtartinai drąsi ir kvapni, pradėjusi nuo gydytojo šantažo (smulkmenų neviešinsiu...). Vaistus nuo stabligės ir nuskausminamuosius suleido dar kita slaugytoja. Pavardžių taip ir nesužinojau. Nenoriu ir negaliu tylėti, rašau jums ir į kitus tinklalapiu. Prašau atkreipti dėmėsį į tą naktį budėjusį jaunesnį med.personalą. Susidaro nuomonė, kad „REGISTRATŪRA VALDO “ o slaugytojos vadovauja...
Lilija Kasatova, pacientas- Konstantin Kasatov.

2013-04-20, 10:16 | IP: 84.240.58.200 Kas parašė?

Esu sužavėta šia gydymo įstaiga, man operavo meniską: gydytojas, anesteziologas, seselės, visi labai rūpestingi ir profesionalūs.
10 balų. :) Nieko neigiamo negaliu pasakyti.

2013-04-13, 23:45 | IP: 80.240.8.3 Kas parašė?

saugu puiku ,svaru,personalas labai demesingas,zino savo darba,maistas skanus

2012-12-13, 07:19 | IP: 82.145.209.41 Kas parašė?

daktarai siaubingai sneka nepagarbiai,akivaizdziai reikalauja kysiu.nepriziuri.duoda vaistus nepaaiskindami nuo ko.diagnozes nustato is niekur!

2012-11-15, 16:25 | IP: 84.240.41.70 Kas parašė?

LIGONIS BE DEGUONES SU ŠIRDIES NEPAKANKAMUMU IR PLAUČIU UŽDEGIMU PRALAIKOMAS PRIĖMIME 5 VALANDAS.PAGULDOMAS I TERAPINI SKYRIU I PALATA BE DEGUONES KUR KARŠTIS IR KVEPUOT NERA KUOM TEMPERATURA VOS NE 28 LAIPSNIAI. GYDYTOJU ABEJINGUMAS KAI PAMATO KAD LIGONIS SU DAUGYBE LIGU IR IS KARTO NURAŠOMAS . MANO LIGONIUKA IS REANIMACIJOS ISRASE APIE PIETUS I TERAPINI SKKYRIU JAU SU DIEGUONIM O 19 VAL. JIS MIRE. IR GYDYTOJA SAKO O KAS CIA JUMS BUVO NETIKETA JIS GI SIRGO. TAI YRA BAISI LYGONINE. DAR PRIES KELIAS SAVAITES BUVAU NUVEŽUS TA PATI LIGONIUKA SU GREITAJA SU ŠIRDIES RITMO SUTRIKIMAIS VAKARE PAGULDE I STEBEJIMO PALATA O RYTE 6 VAL. MAN PASKAMBINO GALIT PASIIMTI.PARSIVEŽIAU NAMO PAGULDŽIAU ŠLEKIAU I DARBA APIE PIETUS SKAMBINA MAN SAKO PAMIRŠO IŠIMTI KATETERI IŠ RANKOS, ATVEŽKIT ARBA PATI IŠIMKIT.IŠEMIAU PATI.

2012-02-04, 09:54 | IP: 84.15.188.191 Kas parašė?

Puiki ligoninė, kai susirgsiu dar karta tikrai čia grišiu

2010-09-09, 13:53 | IP: 88.119.229.232 Kas parašė?

Nemandagus ir grubus gydytojai

2010-08-25, 14:23 | IP: 62.212.203.57 Kas parašė?

Kazkas baisaus.I angiologiojos skyrius paliko baisius prisiminimus. Prieziuros jokios- po operacijos gydytojo nemaciau 5 dienas. Reanimacijoje per nakti nieko neprisisauksi- gulek ir zinokis. Nenoreciau cia grizti jokiais budais.

2010-07-22, 20:10 | IP: 84.202.176.177 Kas parašė?

Tai, ka as ir mano seima, mateme ir patyreme reanimacijos skyriuje, yra LABAI zemo lygio. Pati esu medike,turiu 12 metu darbo staza.
Skyriaus personalas NETURI JOKIOS PAGARBOS MIRSTANCIAM ZMOGUI IR JO ARTIMIESIEMS. GYDYTOJU ZINIOS APGAILETINAI ZEMO LYGIO. Tyciojosi ir zemino. Apie kokia ETIKA ir svajoti....

2009-11-15, 19:11 | IP: 78.62.82.32 Kas parašė?

Narimantas Markevičius yra nuostabus gydytojas ir labai šiltas ir draugiškas žmogus .

Jo paciente is Druskininkų .

2008-11-25, 20:01 | IP: 86.100.227.125 Kas parašė?

rekomenduoju ,sioje ligonineje dirba tikri profai08245

2008-03-31, 17:39 | IP: 84.32.54.227 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 3 mėn., todėl nebėra aktualus.
2008-01-14, 19:22 | IP: 78.62.4.240 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 6 mėn., todėl nebėra aktualus.
2007-10-03, 14:02 | IP: 193.219.86.252 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 9 mėn., todėl nebėra aktualus.
2007-04-28, 11:13 | IP: 213.197.172.74 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 11 m. 2 mėn., todėl nebėra aktualus.