Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorėje yra dauguma atsipalaidavimą ir komfortą užtikrinančių priemonių

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

Darbą atlieka, bet formliai

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Patalpos pritaikytos daugumai poreikių

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Visos reikiamos procedūros ar tyrimai buvo vietoje

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Bendrauja nuoširdžiai ir atsako į visus klausimus

Buvo rūpestingos ir paslaugios

2.4

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

1.6

Internetas veikė prastai

Gydytojai, kurie dirba "Vilniaus miesto klinikinė ligoninė"
2023-07-19, 10:50 | 4

Šių metų birželio 10 dieną pagimdžiau sūnų Antakalnio gimdymo namuose. Tokio rūpestingumo, dėmesio ir paslaugumo net iš arti nesitikėjau. Personalas nuostabus! Akušerė su manimi elgėsi ir bendravo gražiau negu mama. Pastovus raminimas ir padrąsinimas suteikė galimybę jaustis saugiai ir užtikrintai. Neprisimenu tiksliai vardo, bet berods ten buvo akušerė Monika (gimdžiau 2-ąjame skyriuje). Tiek gydytoja, tiek akušerė, tiek sanitarė, tiek mergaitė priimamajame - visi iki vieno buvo nuostabūs. Net kai skausmas tapo nepakeliamu ir jau jaučiausi nelabai adekvati - jos iki pat paskutinės sekundės man įkvėpė tikėjimo, kad aš galiu viską! Jaučiausi taip lyg gimdyčiau geriausioje pasaulio klinikoje. Skaičiau, kad daugelio žmonių atsiliepimai skirtingi. Tačiau aš esu laiminga, kad pasirinkau šiuos gimdymo namus. Savo gimdymą visuomet prisiminsiu su šypseną! Jei personalas skaitys šį komentarą - DIDELIS JUMS AČIŪ! Jūsų darbas yra neįkainojamas!

Personalas po gimdymo taip pat buvo puikus. Pasirinkome privačią palatą ir viskuo likome patenkinti.

2023-05-13, 12:23 | 3

Vilniaus miesto klinikinės ligoninės skubios pagalbos skyriuje (Antakalnyje) mane priėmė malonus, jaunas chirurgas Andrius Sklepavičius. Turėdamas milžinišką krūvį, ir dar laukiančius kelis pacientus operacijų, po apžiūros jis pasakė, kad iki abitūros egzaminų - tikrai būsiu sveikas. Mane operuodamas chirurgas pasirinko visai kitą, sudėtingesnį operacijos metodą. Buvo kruopščiai, profesionaliai išpjauta visa pilonidinė cista kartu su plaukų folikulais. Į žaizdą įstatytos 3 drenos. Jas po vieną kasdien išimdavo. Beje, buvau be galo nustebintas, kai dėl paskutinės drenos išėmimo, chirurgas A. Sklepavičiaus į ligoninę atvažiavo net savaitgalį, savo poilsio dieną. Ir iš vis, kol gulėjau palatoje nuolat jaučiau, kad Jam jo pacientai tikrai rūpi. Dėl visa ko, davė ir savo telefono numerį – tai galėjau pasiklausti kas mane neramino ar buvo neaišku. Po ligoninės ir pats paskambino pasiteirauti ar viskas gerai, davė patarimų. Toks nuoširdus bendravimas tęsėsi iki kol žaizda visiškai sugijo. Net neįsivaizdavau, kad taip gali būti. Šio nuostabaus, profesionalaus, sąžiningo chirurgo dėka vėl galiu normaliai judėti, be skausmo sėdėti ir ruoštis egzaminams. Esu be galo dėkingas daktarui Andriui Sklepavičiui už tai ką padarė. Po operacijos praėjo jau 3 savaitės, ir aš jaučiuosi puikiai. Taip pat dėkingas ir visam Antakalnio ligoninės medicinos personalui, už rūpestingą priežiūrą bei šiltą bendravimą. Ačiū!

2023-01-30, 18:26 | 3

Šioje įstaigoje teko gimdyti dukrą, esame sužavėti personalo atsidavimo, malonaus bendravimo ir darbo kokybės. Kiekvienas sutiktas asmuo puikiai atliko savo darbą. Ypatingai didelė padėka gydytojui Mindaugui Šakiui už nėštumo ir gimdymo priežiūrą, gydytojai Rūtai Taminskienei už dukros gydymą, žindymo specialistei Gitanai Žilytei Burakei už palaikymą ir konsultacijas, visoms prižiūrėjusioms akušerėms ir visam besirūpinančiam personalui. Iš visos širdies rekomenduojame šią gydymo įstaigą būsimoms mamoms.

2022-12-29, 11:49 | 2

Labai gerai vertinu Ginekologijos ir akušerijos skyrių. Komanda nuostabi. Labai paslaugus, rūpestingas, atsakingas, tvarkingas personalas. Puikūs gydytojai specialistai. Tik pačios didžiausios rekomendacijos. Didžiausia rekomendacija gydytojai Agnei Marcinkutei.

2022-04-19, 09:46 | 6

Puikus aptarnavimas. Gulėjau savaite su kūdikiu. Maistas man patiko, gydytojai ir slaugės puikiai prižiūri ir suteikia visą reikiamą dėmesį ir gydyma.

2021-03-29, 10:32 | 43

Noriu pareikšti didelę padėką jūsų Antakalnio vaikų ligoninės personalui už sūnaus gydymą . Nuoširdžiai dėkoju gydytojams Veslavai Žukovskai ir L.Švenčionienėi už profesionalumą, efektyvų gydymą, už dėmesį ir geranorišką požiūrį į pacientus . Ačiū visam 1 skyriaus personalui už dėmesį pacientui, atsakingą požiūrį į darbą.

2020-12-02, 13:02 | 1

Esu nuoširdžiai dėkingas Vilniaus miesto klinikinės ligoninės nefrologijos skyriaus personalui ir gydytojams. Didelis AČIŪ!

Jonas D. iš Anykščių krašto

2020-08-17, 18:35 | 11

Labai šaunus kolektyvas, malonus gydytojai. Esame dėkingi. Tik reikia remonto chirurgijos skyriuose.

2020-02-04, 17:58 | 1

Esu labai dekinga ginekologinio skyriaus vedėjui G. Mečėjui, gydytojai V. Dauderienei, gydytojui anesteziologui ir visam personalui! Tik geriausi atsiliepimai, padarė visus įmanomus tyrimus, diagnozavo lygą, greitai paskyrė gydymą, iš lygonines išėjau su pagerejusia sveikata.Tai nuostabūs žmonės, profesionalūs specialistai.

2019-12-16, 20:48 | 1

Registratūroje arba nieko nebūna, arba būna toks žmogus, kurio bendravimo lygis blogesnis nei kokio benamio gatvėje. Pastoviai atsako šiurkščiai, tyčiojasi is atėjusių žmonių , atsisako registruoti vizitui dėl išgalvotų priežasčių, kai tą padaryti ptivalo. Tada ateina budinti gydytoja ir prie visų žmonių registratūroje pradeda kaltinti simuliavimu, nors atėjai ir stovi su temperatūra. Išsikalinėja, sako, kad lauktum 4 valandas iki vidurnakčio, o tada gal ir priims, o gal ir nepriims :)
Kažkada teko dar su 40 temperatūra sėdėti prie registratūros 3 valandas, kai visame koridoriuje nesimate nei vieno žmogaus.
Kiek teko lankytis, tai per 5 metus niekas nesikeičia.. Apgailėtina vieta. Ateini ir elementarios pagarbos negauni, nebekalbu net apie paslaugas, kurių reikia. Kai suvoki, kad už tokias medicinines paslaugas dar psd kas mėnesį moki, tai pikta darosi. Ne daktarai, o gyvūliai, nors ir tie daugiau atjautos turi.

2019-07-21, 11:28 | 2

Labai geras gydytojas.Jeigu reiketu įvertinti balais tai vertinciau aukščiausia balų sistema.

2019-05-24, 11:16 | 9

Tiek 2-ojo gimdymo skyriaus, tiek ginekologijos skyriaus darbas nepriekaištingas. Gydytojai rūpestingi ir profesionalūs, niekas "nežiūri į kišenę", tiesiog atlieka savo darbą. Labai šaunios sesutės, nuoširdžiai rūpinasi, draugiškos ir paslaugios.

2019-03-28, 18:26 | 2

Esu nuoširdžiai dėkinga Vilniaus miesto klinikinės ligoninės Abdominalinės chirurgijos skyriui ir jo personalui, ypatingai gydytojai Astai Pukinskienei už ryžtą iki galo išsiaiškinti iškilusios problemos šaknis bei gydytojui angiochirurgui Raimundui Vaitkevičiui už suteiktą informaciją apie diagnozę, galimą ligos eigą, gydymo metodiką, galimus rizikos faktorius bei sprendimų būdus. ❤ Nuoširdus ačiū Jums! ❤
Nenoriu pamiršti padėkoti ir visam personalui: slaugytojoms, sanitarėms, valytojoms ir taip toliau, kadangi jos buvo ir yra itin nuoširdžios, rūpestingos ir gerai atliekančios savo darbą, kas skatina geresnį gerbūvį ir greitesnį ligonių sveikimą. Ačiū Jums labai ir linkiu geriausios kloties! ❤❤❤

2018-09-18, 12:00 | 2

DėL medikų jokių pastabų nėra, bet Vilniaus savivaldybė ir kiti savininkai arba mecenatai galėtų geriau finansuoti - chirurgijos skyriuje reikia suremontuoto koridorius, kai kuriuos kabinetus, tualetus ir pan. - iki šiuolaikinio gydymo centro dar nemažai trūksta, vien medikų pastangų tam per maža.

2018-08-27, 01:45 | 1

Gydytojas maloniai ir rūpestingai priėma atsako i visus rupemūs klausimas. Pats pasiūlo kokia tinkamiausia procedūra galima atlikti. Ypač man patiko kai laukiausi vaikelio padėjo gydytojas išgelbėti mano vaikelio gyvybę ir būsiu visa gyvenimą jam dekinga☺????

2017-09-15, 12:57 | 2

Chirurgijos skyrius sutvarkytas šiuolaikiškai. Šaunuoliai.

2017-09-10, 17:25 | IP: 78.61.198.133

Antakalnio ligoninei chirurgijos korpusui reikalingas remontas

2016-08-19, 09:27 | IP: *.*.*.*

Noreciau pamineti ginekologijos priemimo skyriu, tai buvo baisu, kaip bendravo moteris su manim priemimo skyriuje, ji tiesiogiai tyciojosi is manes! gaila kad neturejo vardo ir pavardes su kortele prisegtos prie chalato. buvau issigandus nes tai pirmas nestumas, o ji is manes juokesi. atejusi pas gydytoja, isklausiau dar gydytojos priekaistu kad ji turi savus pacientus, nors buvau nukreipta butent i priemimo skyriu. apie gydytojos darba negaliu nieko blogo pasakyti, apziurejo tikrai neskubedama ir viska paaiskindama, nors atejusi gavau pastaba, bet tai tikrai juokas, ka teko patirti priimamajam skyriuje.

2016-05-01, 06:50 | IP: 37.0.237.208

Su kiek gydytojų yra tekę susidurti, visi buvo geri. Dauguma seselių malonios, rūpinasi pacientais. Maistas skanus ir jo pacientai gauna užtektinai. Turėtų būti atkreiptas dėmesys į vienos jūsų seselės darbą ir įvertinta, ar tikrai ji turi atitinkamų kompetencijų dabartinėms pareigoms užimti. Seselės pavardės nežinau, tačiau galiu pasakyti, kad ji dirbo 2016.05.01 apie 9 val. Abdominalinės chirurgijos skyriuje, antrame poste. Kai pacientui reikia suleisti vaistus nuo skausmo, ji per visą koridorių eina tiesiog į ranką paėmusi atidarytą švirkštą (kitos seselės įdeda jį į specialią lėkštelę, taip pat ant švirkšto būna uždėtas apsauginis antgalis). Šiandien buvau žaizdos perrišime. Nesuprantu kaip seselė gali sau leisti tvarstyti žaizdą be pirštinių (!), prieš tai net nenusiplovusi rankų (!!!). Jau nekalbu apie tai, jog nagai pas ją ilgiausi, o darbo vietoj chaosas ir neišmanymas, kaip naudotis reikiamais įrankiais. Po manęs atėjo kitas pacientas, tačiau prieš perrišant jo žaizdą seselė taip pat nenusiplovė rankų, pirštinių irgi nebuvo užsidėjusi. Manau, kad toks žmogus tikrai negali dirbti tokio darbo, prisiimti atsakomybės už kito žmogaus sveikatą. Tikiuosi bus imamasi veiksmų šiai problemai spręsti.

2015-02-06, 15:26 | IP: 84.240.4.131

Dabar tik grizau is sitos ligonines, su vaiku gulejom su plauciu uzdegimu. 1 skyriui Esu labai patenkita persanalu darbu, tiek gydytoju, tiek slaugiu, tiek ir valytuju ir visu kitu. Maistas ir vaikui ir mamai labai skanus, slauges malonios, net labai . Gydytoja viska paaiskina, kuo gydo,kokia situacija, tikrai malonu( kituose istaigose esu susidurus su visisku abejengumu). reabeletologai ir labai malonus, kvepavimo programa viksta zaismingai ir vaikui labai patiko! vienintelis minuSas kad truksta vaikisku lovyciu, bet dabar ligonines perpildytos, gal del to.. bet siap tikrai viso persanalo deka, musu buvymas lygonineje nebuvo slogus. ACIU JUMS!

2014-12-04, 20:28 | IP: *.*.*.*

Pati prasčiausia gydymo įstaiga iš tų, kuriose teko lankytis, Vilniuje. Ypač žemo lygio yra personalas, elgiasi itin nemandagiai, dažnai net nežmoniškai, išskyrus pavienius darbuotojus. Tokią pat nuomonę apie šią ligoninę girdėjau iš daugelio žmonių, kuriems teko nelaimė čia gydytis ar slaugyti savo artimuosius.

2014-06-29, 19:28 | IP: *.*.*.*

Atliko kojos amputacijos operaciją 2014.06.18. Ligonį po kojos amputacijos ligoninėje išlaikė tik savaitę ir vieną dieną. Išrašė pacientą iš ligoninės su pūliuojančia žaizda, popierius apie ligonio būklę parašė atmestinai. Pacientui nedavė siuntimo po operacijos į sanatoriją, kur privalėjo duoti. Po dviejų dienų grįžus iš ligoninės pacientui buvo tokie skausmai, kad net artimiesiems teko kviesti Šiaulių greitąją pagalbą ir vežti ligonį į priimamąjį, nes pacientui pradėjo eiti pūliai su kraujais.
Vilniaus klinikinės ligoninės kraujagyslių gydytojas Arvydas Kudaba parodė savo atmestiną požiūrį į pacientą.
Tuo tarpu šios ligoninės sesutės tėvas su kojos amputacija ligoninėje gulėjo žymiai ilgiau. Tai parodo, kad šioje įstaigoje viską daro pažintys, o paprastas žmogus negali sulaukti priklausančios normalios pagalbos.
Personalas dirba atmestinai. Ar šitokie gydytojai gali dirbti ligoninėse ir operuoti žmones?
Palatos angiochirurgijos skyriuje siaubingai baisios, sienos ištrupėjusios, grindys baisios, nėra televizoriaus ir kt. Taip pat tualetai skirti pacientas ir ligonių lankytojams siaubingi, smirda, įeiti neįmanoma, tualetinio popieriaus tualetuose nerasta, apie higienos priemones, t.y. paprasta muilą nėra nei kalbos, o rankas norint nusiplauti net nėra karšto vandens.
Žmonės už ką mes mokame šitokius pinigus sveikatos medicinai, jei grįžtame prie akmens amžiaus.

2014-06-23, 15:56 | IP: *.*.*.*

Nors atvežus pacientą hospitalizacijai priėmime buvo pasakyta, kad pacientas alergiškas penicilino grupės antibiotikams, vis tiek tokie buvo jam suleisti. Ir ne karta.

2014-03-28, 09:08 | IP: 78.56.64.35

jaukus centras būsimoms mamos, naujas ir labai patogus kainuoja nebrangiai, gydytojai iš Antakalnio klinikų profesionalai, labai rekomenduoju.

2014-01-29, 08:45 | IP: 195.182.94.235

Kreipiantis konsultacijos telefonu - ji profesionali. Priėmimo skyriuje budintys chirurgai tikrai suteiks tikslią diagnozę ir pagalbą. Puiki medikų komanda II chirurgijos skyriuje. Nuoširdžiai dėkojame puikiems chirurgams - Tutkui, Rinkūnui, Gyliui ir kitiems. Sėkmės Jums ne tik gelbstint pacientus iš bėdos!
Drąsiai galima teigti, kad greitosios pagalbos ligoninėje tikrai daug gerų medikų ir gerų norų, bet tikriausiai mažai dėmesio šiai įstaigai. Skausmingiausia problema ir bėdos ištiktiems pacientams ir tikriausiai patiems medikams, kad priėmimo skyriuje pagalbos tenka laukti labai ilgai.

2013-12-28, 09:49 | IP: 78.60.231.225

Registratūros darbuotoja padarė malonų ir be galo skandų pirminį priėmimą. Nuosekliai aiškindavo visą procedūrą, paguosdavo. Ligoninė aprūpinta normalia aparatūra, palatos taip pat gana geros. Tiek gydytojų, tiek seselių yra labai įvairių, nuo labai gerų, iki visai prastų - vieni gydytojai ateina apžiūrėti paciento po penkis kartus per dieną, kiti tuo tarpu nesirodo per dienas ir visiškai nežinai kokia tolesnė gydymo eiga. Labai neskanus maistas, gydymo kokybė tiesiogiai priklauso nuo to, koks gydytojas ir kokia sesutė papuls.

2013-08-19, 05:58 | IP: *.*.*.*

Sveiki.si vasara gavau koju trauma ir nusprendziau kreiptis pagalbos i sia lygonine.lygones pagalba man teko apmoket todel kad as esu isvykes(studijoju Rusujoj)Daktaras kuris apziurinejo mane nieko neapaaiskino tik pasake kokia trauma patyriau israse vaistus ir vsio.laisvas.visa vasara man skaudejo kojos.vaistus kuriuos daktaras israse nepadedavo.pamirsau parasyt tai kad buvau isidarbines bet neturejau su savim darbo pazymejimo.vasaros pabaigoje vel man teko kreiptis i sia lygonine.Registraturos eileje prastovejom gera pusvalandi nors zmoniu nebuvo daug.Priejo mano eile as duodu savo dokumentus registraturos darbotoja ivede mano duomenis i baze ir sako.musu paslaugos jums teks apmoket nes jus esate isvykes.as dirbu Lietuvoj,uz mane mokama sodra,kaip taip gali buti?benamius zmonius,blaivius,kurie guli,miega lauke jiems lygonine gali teikti pirmaja pagalba,o man dirbanciam negali.po registraturos darbotojos frazes mes negalim jusu nemokamai priimt nes daktaras uz jusu apziurinejima negaus pinigu,mes poprasem kad mums duotu pazima kurioje butu parasyta kad man atsisake teikti pirmos pagalbos.registraturos darbotoja sake kad mes tokiu pazymu neisduodam.gyncijomes ir aiskinomes mes dar ilgai bet,niekas nepadejo ir jokiu pazymu nedave.

2013-07-03, 08:35 | IP: *.*.*.*

Dėkojame gydytojams chirurgams iš skubiosios pabalbos skyriaus (46kab), kurie suteikė pirmąją pagalbą mano vyrui 2013-07-02 22:50val. Atvykome į skubios pagalbos skyrių 2013-07-02 d. 19:45 užsiregistravome. Laukėme 3val., bet problema ne laike. Suprantu, kad pjautinė supūliavusi žaizdą, temperatūra-tai ne skubiausioji pagalba- todėl kantriai laukėme. Patekome pas chirurgą 22:50. Gydytojai du maloniai apžiūrėjo ir pasiūlė veiksmų planą, bet reikėjo palaukti slaugytojos. Net nežinau, kaip pavadinti tokį bendravimą registratūros darbuotojų ir slaugytojų požiūrį į pagalbos prašantį žmogų ir jį lydinčius artimuosius. Mes prašom jūsų pagalbos, o ne patyčių ir pajuokų bei šantažo... 2013-07-02 nuo 22:55val iki 00:40val. apie 2val gydytojai chirurgai negalėjo surasti slaugytojos(žaisdos sutvarkymui), kuri neva buvo operacinėje siuvo galvos žaizdą, nors ir ten gydytoja jos nerado. Registratūros Nr.2. darbuotojos (susėdusios rateliu bent penkios maloniai bendravo tarpusavyje) nesiteikė net atsakyti į paprastus klausimus, o pati jauniausia pajodžarga(kito vardo nerandu) pakiliu tonu mane išbarė, neva "ko tu nori, dirbam, netrukdyk"... Žaizdą mano vyrui sutvarkė slaugytoja, gėlėta pižama, atlėkusi kaip viesulas, įtartinai drąsi ir kvapni, pradėjusi nuo gydytojo šantažo (smulkmenų neviešinsiu...). Vaistus nuo stabligės ir nuskausminamuosius suleido dar kita slaugytoja. Pavardžių taip ir nesužinojau. Nenoriu ir negaliu tylėti, rašau jums ir į kitus tinklalapiu. Prašau atkreipti dėmėsį į tą naktį budėjusį jaunesnį med.personalą. Susidaro nuomonė, kad „REGISTRATŪRA VALDO “ o slaugytojos vadovauja...
Lilija Kasatova, pacientas- Konstantin Kasatov.

2013-04-20, 07:16 | IP: 84.240.58.200

Esu sužavėta šia gydymo įstaiga, man operavo meniską: gydytojas, anesteziologas, seselės, visi labai rūpestingi ir profesionalūs.
10 balų. :) Nieko neigiamo negaliu pasakyti.

2013-04-13, 20:45 | IP: 80.240.8.3

saugu puiku ,svaru,personalas labai demesingas,zino savo darba,maistas skanus

2012-12-13, 05:19 | IP: *.*.*.*

daktarai siaubingai sneka nepagarbiai,akivaizdziai reikalauja kysiu.nepriziuri.duoda vaistus nepaaiskindami nuo ko.diagnozes nustato is niekur!

2012-11-15, 14:25 | IP: *.*.*.*

LIGONIS BE DEGUONES SU ŠIRDIES NEPAKANKAMUMU IR PLAUČIU UŽDEGIMU PRALAIKOMAS PRIĖMIME 5 VALANDAS.PAGULDOMAS I TERAPINI SKYRIU I PALATA BE DEGUONES KUR KARŠTIS IR KVEPUOT NERA KUOM TEMPERATURA VOS NE 28 LAIPSNIAI. GYDYTOJU ABEJINGUMAS KAI PAMATO KAD LIGONIS SU DAUGYBE LIGU IR IS KARTO NURAŠOMAS . MANO LIGONIUKA IS REANIMACIJOS ISRASE APIE PIETUS I TERAPINI SKKYRIU JAU SU DIEGUONIM O 19 VAL. JIS MIRE. IR GYDYTOJA SAKO O KAS CIA JUMS BUVO NETIKETA JIS GI SIRGO. TAI YRA BAISI LYGONINE. DAR PRIES KELIAS SAVAITES BUVAU NUVEŽUS TA PATI LIGONIUKA SU GREITAJA SU ŠIRDIES RITMO SUTRIKIMAIS VAKARE PAGULDE I STEBEJIMO PALATA O RYTE 6 VAL. MAN PASKAMBINO GALIT PASIIMTI.PARSIVEŽIAU NAMO PAGULDŽIAU ŠLEKIAU I DARBA APIE PIETUS SKAMBINA MAN SAKO PAMIRŠO IŠIMTI KATETERI IŠ RANKOS, ATVEŽKIT ARBA PATI IŠIMKIT.IŠEMIAU PATI.

2012-02-04, 07:54 | IP: 84.15.188.191

Puiki ligoninė, kai susirgsiu dar karta tikrai čia grišiu

2010-09-09, 10:53 | IP: *.*.*.*

Nemandagus ir grubus gydytojai

2010-08-25, 11:23 | IP: *.*.*.*

Kazkas baisaus.I angiologiojos skyrius paliko baisius prisiminimus. Prieziuros jokios- po operacijos gydytojo nemaciau 5 dienas. Reanimacijoje per nakti nieko neprisisauksi- gulek ir zinokis. Nenoreciau cia grizti jokiais budais.

2010-07-22, 17:10 | IP: *.*.*.*

Tai, ka as ir mano seima, mateme ir patyreme reanimacijos skyriuje, yra LABAI zemo lygio. Pati esu medike,turiu 12 metu darbo staza.
Skyriaus personalas NETURI JOKIOS PAGARBOS MIRSTANCIAM ZMOGUI IR JO ARTIMIESIEMS. GYDYTOJU ZINIOS APGAILETINAI ZEMO LYGIO. Tyciojosi ir zemino. Apie kokia ETIKA ir svajoti....

2009-11-15, 17:11 | IP: 78.62.82.32

Narimantas Markevičius yra nuostabus gydytojas ir labai šiltas ir draugiškas žmogus .

Jo paciente is Druskininkų .

2008-11-25, 18:01 | IP: 86.100.227.125

rekomenduoju ,sioje ligonineje dirba tikri profai08245

2008-03-31, 14:39 | IP: 84.32.54.227

Sios ligonines gydytojai yra labai kompetetengi, savo srities profesionalai Gaila kad tokia gera ligone taip apleista. Verkiant reikia remonto arba kitu patalpu

2008-01-14, 17:22 | IP: 78.62.4.240

Po truputi atsinaujina. Gal jau ir kanalizacija nebesprogines? :)
Geri, neispuike gydytojai dirba. Zmoniskai susitart ir susitvarkyt galima.

2007-10-03, 11:02 | IP: *.*.*.*

Istaigos administarcija, tai zemiau kritikos. kadais buvusi viena geriausiu Lietuvos ligoniniu tampa panasi i kaimo ligonine

2007-04-28, 08:13 | IP: *.*.*.*

gavau cia infekcija