Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Buvo rūpestingos ir paslaugios

1.8

1.3

Gydytojai, kurie dirba "Vilniaus miesto klinikinė ligoninė"
2013-12-28, 11:49 | IP: 78.60.231.225

Registratūros darbuotoja padarė malonų ir be galo skandų pirminį priėmimą. Nuosekliai aiškindavo visą procedūrą, paguosdavo. Ligoninė aprūpinta normalia aparatūra, palatos taip pat gana geros. Tiek gydytojų, tiek seselių yra labai įvairių, nuo labai gerų, iki visai prastų - vieni gydytojai ateina apžiūrėti paciento po penkis kartus per dieną, kiti tuo tarpu nesirodo per dienas ir visiškai nežinai kokia tolesnė gydymo eiga. Labai neskanus maistas, gydymo kokybė tiesiogiai priklauso nuo to, koks gydytojas ir kokia sesutė papuls.

2013-08-19, 08:58 | IP: *.*.*.*

Sveiki.si vasara gavau koju trauma ir nusprendziau kreiptis pagalbos i sia lygonine.lygones pagalba man teko apmoket todel kad as esu isvykes(studijoju Rusujoj)Daktaras kuris apziurinejo mane nieko neapaaiskino tik pasake kokia trauma patyriau israse vaistus ir vsio.laisvas.visa vasara man skaudejo kojos.vaistus kuriuos daktaras israse nepadedavo.pamirsau parasyt tai kad buvau isidarbines bet neturejau su savim darbo pazymejimo.vasaros pabaigoje vel man teko kreiptis i sia lygonine.Registraturos eileje prastovejom gera pusvalandi nors zmoniu nebuvo daug.Priejo mano eile as duodu savo dokumentus registraturos darbotoja ivede mano duomenis i baze ir sako.musu paslaugos jums teks apmoket nes jus esate isvykes.as dirbu Lietuvoj,uz mane mokama sodra,kaip taip gali buti?benamius zmonius,blaivius,kurie guli,miega lauke jiems lygonine gali teikti pirmaja pagalba,o man dirbanciam negali.po registraturos darbotojos frazes mes negalim jusu nemokamai priimt nes daktaras uz jusu apziurinejima negaus pinigu,mes poprasem kad mums duotu pazima kurioje butu parasyta kad man atsisake teikti pirmos pagalbos.registraturos darbotoja sake kad mes tokiu pazymu neisduodam.gyncijomes ir aiskinomes mes dar ilgai bet,niekas nepadejo ir jokiu pazymu nedave.

2013-07-03, 11:35 | IP: *.*.*.*

Dėkojame gydytojams chirurgams iš skubiosios pabalbos skyriaus (46kab), kurie suteikė pirmąją pagalbą mano vyrui 2013-07-02 22:50val. Atvykome į skubios pagalbos skyrių 2013-07-02 d. 19:45 užsiregistravome. Laukėme 3val., bet problema ne laike. Suprantu, kad pjautinė supūliavusi žaizdą, temperatūra-tai ne skubiausioji pagalba- todėl kantriai laukėme. Patekome pas chirurgą 22:50. Gydytojai du maloniai apžiūrėjo ir pasiūlė veiksmų planą, bet reikėjo palaukti slaugytojos. Net nežinau, kaip pavadinti tokį bendravimą registratūros darbuotojų ir slaugytojų požiūrį į pagalbos prašantį žmogų ir jį lydinčius artimuosius. Mes prašom jūsų pagalbos, o ne patyčių ir pajuokų bei šantažo... 2013-07-02 nuo 22:55val iki 00:40val. apie 2val gydytojai chirurgai negalėjo surasti slaugytojos(žaisdos sutvarkymui), kuri neva buvo operacinėje siuvo galvos žaizdą, nors ir ten gydytoja jos nerado. Registratūros Nr.2. darbuotojos (susėdusios rateliu bent penkios maloniai bendravo tarpusavyje) nesiteikė net atsakyti į paprastus klausimus, o pati jauniausia pajodžarga(kito vardo nerandu) pakiliu tonu mane išbarė, neva "ko tu nori, dirbam, netrukdyk"... Žaizdą mano vyrui sutvarkė slaugytoja, gėlėta pižama, atlėkusi kaip viesulas, įtartinai drąsi ir kvapni, pradėjusi nuo gydytojo šantažo (smulkmenų neviešinsiu...). Vaistus nuo stabligės ir nuskausminamuosius suleido dar kita slaugytoja. Pavardžių taip ir nesužinojau. Nenoriu ir negaliu tylėti, rašau jums ir į kitus tinklalapiu. Prašau atkreipti dėmėsį į tą naktį budėjusį jaunesnį med.personalą. Susidaro nuomonė, kad „REGISTRATŪRA VALDO “ o slaugytojos vadovauja...
Lilija Kasatova, pacientas- Konstantin Kasatov.

2013-04-20, 10:16 | IP: 84.240.58.200

Esu sužavėta šia gydymo įstaiga, man operavo meniską: gydytojas, anesteziologas, seselės, visi labai rūpestingi ir profesionalūs.
10 balų. :) Nieko neigiamo negaliu pasakyti.

2013-04-13, 23:45 | IP: 80.240.8.3

saugu puiku ,svaru,personalas labai demesingas,zino savo darba,maistas skanus

2012-12-13, 07:19 | IP: *.*.*.*

daktarai siaubingai sneka nepagarbiai,akivaizdziai reikalauja kysiu.nepriziuri.duoda vaistus nepaaiskindami nuo ko.diagnozes nustato is niekur!

2012-11-15, 16:25 | IP: *.*.*.*

LIGONIS BE DEGUONES SU ŠIRDIES NEPAKANKAMUMU IR PLAUČIU UŽDEGIMU PRALAIKOMAS PRIĖMIME 5 VALANDAS.PAGULDOMAS I TERAPINI SKYRIU I PALATA BE DEGUONES KUR KARŠTIS IR KVEPUOT NERA KUOM TEMPERATURA VOS NE 28 LAIPSNIAI. GYDYTOJU ABEJINGUMAS KAI PAMATO KAD LIGONIS SU DAUGYBE LIGU IR IS KARTO NURAŠOMAS . MANO LIGONIUKA IS REANIMACIJOS ISRASE APIE PIETUS I TERAPINI SKKYRIU JAU SU DIEGUONIM O 19 VAL. JIS MIRE. IR GYDYTOJA SAKO O KAS CIA JUMS BUVO NETIKETA JIS GI SIRGO. TAI YRA BAISI LYGONINE. DAR PRIES KELIAS SAVAITES BUVAU NUVEŽUS TA PATI LIGONIUKA SU GREITAJA SU ŠIRDIES RITMO SUTRIKIMAIS VAKARE PAGULDE I STEBEJIMO PALATA O RYTE 6 VAL. MAN PASKAMBINO GALIT PASIIMTI.PARSIVEŽIAU NAMO PAGULDŽIAU ŠLEKIAU I DARBA APIE PIETUS SKAMBINA MAN SAKO PAMIRŠO IŠIMTI KATETERI IŠ RANKOS, ATVEŽKIT ARBA PATI IŠIMKIT.IŠEMIAU PATI.

2012-02-04, 09:54 | IP: 84.15.188.191

Puiki ligoninė, kai susirgsiu dar karta tikrai čia grišiu

2010-09-09, 13:53 | IP: *.*.*.*

Nemandagus ir grubus gydytojai

2010-08-25, 14:23 | IP: *.*.*.*

Kazkas baisaus.I angiologiojos skyrius paliko baisius prisiminimus. Prieziuros jokios- po operacijos gydytojo nemaciau 5 dienas. Reanimacijoje per nakti nieko neprisisauksi- gulek ir zinokis. Nenoreciau cia grizti jokiais budais.

2010-07-22, 20:10 | IP: *.*.*.*

Tai, ka as ir mano seima, mateme ir patyreme reanimacijos skyriuje, yra LABAI zemo lygio. Pati esu medike,turiu 12 metu darbo staza.
Skyriaus personalas NETURI JOKIOS PAGARBOS MIRSTANCIAM ZMOGUI IR JO ARTIMIESIEMS. GYDYTOJU ZINIOS APGAILETINAI ZEMO LYGIO. Tyciojosi ir zemino. Apie kokia ETIKA ir svajoti....

2009-11-15, 19:11 | IP: 78.62.82.32

Narimantas Markevičius yra nuostabus gydytojas ir labai šiltas ir draugiškas žmogus .

Jo paciente is Druskininkų .

2008-11-25, 20:01 | IP: 86.100.227.125

rekomenduoju ,sioje ligonineje dirba tikri profai08245

2008-03-31, 17:39 | IP: 84.32.54.227

Sios ligonines gydytojai yra labai kompetetengi, savo srities profesionalai Gaila kad tokia gera ligone taip apleista. Verkiant reikia remonto arba kitu patalpu

2008-01-14, 19:22 | IP: 78.62.4.240

Po truputi atsinaujina. Gal jau ir kanalizacija nebesprogines? :)
Geri, neispuike gydytojai dirba. Zmoniskai susitart ir susitvarkyt galima.