Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja , %

Licencija

Nr. 1240

Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

63.2% Complete
3.2

Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Išorinės aplinkos pritaikymas Jūsų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogūs laiptai)

61.4% Complete
3.1

Išorėje yra dauguma atsipalaidavimą ir komfortą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

60.7% Complete
3

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

51.7% Complete
2.6

Darbą atlieka, bet formliai

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

73.1% Complete
3.7

Įstaiga logiškai suskirstyta ir yra daug ženklų, bet naviguoti gana sudėtinga

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

47% Complete
2.4

Laukiau nuo 15 min iki 30 min

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

61.9% Complete
3.1

Patalpos pritaikytos daugumai poreikių

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

56.9% Complete
2.8

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

63.6% Complete
3.2

Retais atvėjais siunčia į kitą įstaiga

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

56.4% Complete
2.8

Diagnozavo tik dalį arba gydymas padėjo tik iš dalies

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

59.8% Complete
3

Bendravimas formalus arba klausimai atsakomi, bet neišsamiai

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

65.6% Complete
3.3

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiūra)

39.2% Complete
2

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

Kaip vertinate paslaugų kainas?

69.7% Complete
3.5

Kaina atitiko paslaugos kokybę

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

25.7% Complete
1.3

Internetas veikė prastai

Gydytojai, kurie dirba "Druskininkų ligoninė"
Pacientų atsiliepimai
2024-03-02, 23:44 | 1

Labai nusivyliau aptarnavimu ligoninės skubiosios pagalbos priimamajame, dar niekad nesu taip nesmagiai jautusis ir iš gydymo įstaigos išėjusi su pagerėjusia sveikata, bet su skrandžio skausmu dėl nervų ir nemalonaus bendravimo. Pradžioje galima sakyti išsityčiojo, kad per trumpai sergu, kad tai nėra ant tiek rimta, teigė kad reikia važiuot pas šeimos daktarą, poliklinikoje dirba savaitgaliais (kurio jau darbo valandos pasibaigusios). Vaistininkai gali padėt, buvo teigiama. Išklausius tiek ir dar daugiau nes jau nebepamenu, apsisukus jau norėjosi bėkt kuo toliau nuo tokio aptarnavimo, bet vis tik kilo klausimas ar tai normalu? Mokam tokius didelius mokesčius ir turiu kentėt skausmus. Paskui, jau pradėjo sakyt, kad ateikit apažiūrėsime... Pamyniau save, nes jau nebegalėjau daugiau kentėti tokio skausmo ir nuėjau. Taip tikrai atliko viską puikiai, matosi daktarė tikrai išmano savo darbą, bet to neužtenka. Kur elementarus žmogiškumas?Ka jiems atrodo, kad jaunas žmogus neturi ką veikt ir šiaip po ligonines važinėja?Tiesa pasakius tikrai nemanau kad daugiau rinksiuosi šią ligoninę. Tiesa, po kelių dienų apsilankius pas savo šeimos daktarą, paaiškėjo kad vis tik galėjo man priimamajame išrašyti antibijotikų, kad nereiktų laukt apsilankymo pas mano daktarą.

2024-01-11, 20:07 | 820

Aš manau, kad žmogus į priimamąjį atvažiuoja ieškoti pagalbos, o ne pabendrauti.... Atvežiau tėtį į priimamąjį buvom sutikti nelabai maloniai bet čia dar nieko... Seselė pasikvietė dakarę Eglę Žukauskaitę iš pirmo žvilgsnio o pagaliau jauna gydytoja tikrai apsidžiaugiau, bet dėja per anksti...pasakius savo nusiskundimus,net neapžiūrėjus jau buvo pasakytą deagnozė...TAU TIKRAI STUBURO IŠVARŽA....bet truputį pasiginčinus, nusprendė apžiūrėti,padaryti kraujo tyrimai na tyrimai nėra labai geri, bet daugiau nieko ir nekomentavo, sulašino lašalinę ir po valandos buvo paleisas pasakyta pavartoti vaistus ir tiek. Dėja bet skausmas niekur nedingo...Po paros nuvykome dar kartą.... AČIŪ gydytojai Austėjai Elžbietai Degutytei,kuri nuoširdžiai myli savo darbą ir mato kad na tikrai skauda... išklausiusi, pasiguldė, apžiūrėjo ir na dėja deagnozė nebuvo gera, pasirodo čia yra kur kas rimčiau ir reikia operacijos, todėl skubiai išsiuntė į RVUL klinikas. Aš suprantu kad darbas ne pats lengviausias,bet dar kartą noriu paminėti žmogus atvažiuoja ieškoti pagalbos ir tikisi kad ja gaus kiek įmanomą geresnią.

2023-09-21, 20:51 | 1

Dirba ekstracensai, priėmime net nepriemę nustato sveikas ar ne. Uždavinėja durnus klausimus, šaiposi

2022-10-21, 17:22 | 2

Kadangi gydosi mano tėvelis, manau, jog galiu parašyti nuomonę apie gydytojas, su kuriomis iki šiandienos jam (man - telefonu, nes gyvenu kitam mieste) teko ir tenka bendrauti. Taigi pirmiausiai aš ir mano tėvelis esame dėkingi ne tik už profesionalumą, dėmesingumą, bet ir už nuoširdų (empatišką) bendravimą gerb. gydytojai Ceizarytei (beje, to negalime pasakyti apie gydytoją Šimkonienę - visgi manome, jog Hipokrato priesaika įpareigoja gydytoją puoselėti empatiją ir senam ligoniui). Dėkojame ir dėmesingoms med. seserims, slaugytojoms. Saugu patekus į tokių darbuotojų rankas ypač tam, kuris, deja, negali tinkamai pasirūpinti savimi. Širdingai ačiū neabejingiems!
Juozo Balčiaus dukra

2022-04-07, 11:36 | 2

Kadangi susidūrus su rimta problema ligoninėje teko lankytis dažnai, likau nustebinta Druskininkų ligoninės gydytojų darbu. Čia dirba profesionalūs, malonūs, paslaugūs gydytojai bei aptarnaujantis personalas. Didžiausią padėką noriu išreikšti reabilitologui Mantui Kundreckui, kuris nustatė problemą ir sudarė gydymo planą, kineziterapeutui Justinui Radzevičiui, puikus savo srities profesionalas, akivaizdūs pokyčiai po apsilankymų. Ačiū už rūpestį ir gydymo pagalbą! Linkiu ligoninei daugiau tokių profesionalių specialistų!

2022-04-01, 09:29 | 820

Po vizito pas akių gydytoją liko sloginuotaika.Daugiau tikrai nesikreipsiu.Pirmas vizitas buvo paskirtas kovo 16 d.Vėlavo priimti 30 min.Patikrinus akis sulašino lašiukus,prasėdėjau koridoriui 1val.15min.Užsidarius kabinete gal korteles tvarkė...Atėjo draugė,kaip supratau,tada dar paprašė min.palaukti????Pagaliau pakvietė,pasižiūrėjo ir pasakė,kad atsineštau seną akinių receptą,tai pagal jį ir parinks akinius.Nors ligonių daugiau nebuvo jau.Galėjo iškarto pabaigt darbą.Užregistravo kitam kartui nes matomai neturėjo laiko,nors daugiau pacijantų nebuvo.Šiandienai buvau užregistruota 8.00 val.Gydytoja atėjo į darbą 8.15val.Vėlavo.Jos jau laukė viso 4 ligoniai.Mane pakvietė 8,25 val.į kabinetą.Vienu žodžiu išėjau negavus paslaugos,nes gydytoja Dektyreva pareiškė,kad su manim čia ilgai užtruks,čia pas jus antro laipsnio astigmatizmas.Buvo akivaizdžiai susierzinus,kad neradau namie seno recepto.Uždėjo pora kart stikliuką patikrinimui dešiniai akiai,pareiškė,kad geriau matau su savo.Ir ji ilgai užtruks kol pritaikys.Atsistojau ir išėjau pasakius,kad nesikankintų.Pakraupus nuo tokio aptarnavimo.Išvada,jei neturi seno recepto akiniams,naujo ir negausi.Pagerint regėjimo ir kolsuntacijos rūpimais klausimais ir negausi.Šios gydytojos paslaugų niekam nerekomenduoju.Tik sugaištas laikas ir kartėlis širdį.Sugadinta diena.

2020-02-28, 12:26 | 1

Vaikų skyriuje į vieną palatą guldomi paprastomis peršalimo ligomis sergantys vaikai kartu su virusinėmis užkrečiamomis sergančiais, ko pasekmės yra užsikrėtę ir kiti. Nerekomenduoju.

2020-01-19, 11:48 | 1

Atvaziavau nakti skubiam priemimui, nes labai stipriai kosejau. Prieme iskart, ir manim rupinosi net trys slaugytojos ir daktaras. Padare visus reikiamus tyrimus, iskaitant kraujo ir rentgeno nuotraukas, ir greitai nustate diagnoze. Ka buvo galima padaryti iskart, viska atliko greitai ir kokybiskai, israse rekomendacijas del tolesnio gydymo. Visos slaugytojos ir daktaras buvo labai malonus ir paslaugus, atsake i visus mano klausimus, ir nepaisant mano ne tokios jau dideles bedos, i viska atsinese labai atidziai ir atsakingai. Buvau tikrai labai maloniai nustebinta, nes is pradziu abejojau ar verta del kosulio vaziuoti i ligonine, bet dziaugiuosi kad nuvaziavau. Iskart pagerejo! Aciu gydytojui Rokui Liubiauskui ir slaugytojoms Vidai ir Laimai uz toki profesionalu priemima.

2019-08-20, 18:27 | 4

Atvykus KT tyrimui, laukiau daugiau nei 20 min., kadangi buvo priimami neužsirašę pacientai. Tada sužinojau, kad mano siuntimas netinkamas, po kažkiek laiko man duoda pasirašyti sutikimus. Tada gavau KT atsakymą kuriame buvo parašyta nerealiausia radiologo diagnozė. Nunešusi KT vaizdus į kitas įstaigas, gavau visišką paneigimą tai diagnozei, kuri buvo parašyta Druskininkų ligoninėje.

2019-05-13, 19:18 | 2

Baisu. Nauja įranga. Bet jie net nemoka ja naudotis, o gal tiesiog nenori. Nesugeba nustatyti diagnozės. Jei yra galimybė bėkit kuo toliau ir kreipkitės į kitą gydymo įstaigą.

2018-07-27, 07:47 | 1

Atejus pas akiu gydytoja, liepe dukrai pasitikrint registraturoje, ar drausta, dukra stovejo ir klause ka sako ir ruosesi eit link registraturos, tada gydytojos sesele pradejo saipytis, tai ka, 18 metu ir nieko nezinai, nieko nemoki? Nors dukra tiesiog norejo ja mandagiai isklausyt. Nuejus i registratura, ne is karto pamate, kad mergaite yra drausta ir pradejo, komentuot, kad cia gal tas atvejis, kai sueina 18 ir nieko neveikia.(pradejo saipytis ) Nors mano dukra ruosiasi stoti i Pasienio mokykla ir tiesiog, vasara nedirba, o yra registruota darbo birzoje. Paskui rado, kad vis delto drausta. Apsisuko ir nuejo. Isejom ir mes, daugiau niekada neitumem pas akiu gydytoja Druskininku ligoninej ir pasakosim visiems.

2018-06-08, 17:45 | 4

Mano įvertinimas neigiamas. Pirmąją pagalbą suteikė gyd.Skaburskas. Į klausimus numojo ranka. Neoperavo, paliko lūžį sugyti taip. Deja po 2,5 mėn. koją teko iš naujo operuoti ir turėti sudėtingą operaciją Kaune. Gydytojai Kaune akcentavo ir niekaip nesuprato, kaip iš kart gydytojai neoperavo, kai akivaizdžiai operacija buvo reikalinga. Dabar jau eina trečias mėnuo. Dar laukia ir ketvirtas mėnesis gijimo, o paskui dar reabilitaciją. Apie iškritimą iš gyvenimo ritmo ir fiziologinio sveikatos (viso kūno) pablogėjimą jau net nekalbu. Ir nervai sutriko ir visa kita sveikata.
NESIRINKČIAU daugiau Druskininkų ligoninės nei pirminei nei antrinei pagalbai ir niekam nelinkiu.

ačiū norisi pasakyti tik kineziterapijos ir fizioterapijos darbuotojoms, jų komentarų ir pastabų dėka kreipiausi kitus gydytojus.

Reabilitologė 10 min. kalbėjo apie niekus, nesusijusius su mano reabilitacija. nors už durų laukė trys žmonės eilėje....

Į registratūrą prisiskambinti neįmanoma.

O rentgene, kai suteikinėjo pirmąją pagalbą buvau iš vis aprėkta ir išvadinta užsispyrusia. nors liepiau imobilizuoti koją prieš mane judinant, nes net kvailam aišku, jog koją reikia imobiliuzuot po traumos. O kur dar dideli lūžio skausmai.

Žodžiu, daug kas vis dar klausia ar neparašiau ieškinio ligoninei. Bet kolkas dar ne. Kolkas.

Linkiu visiems sveikatos.

2018-04-24, 09:05 | 2

Vaiku skyriaus Gydytoja galiu vertinti 100procentu...nuosirdi,rupestinga,demesinga..O va slauges!!!!!tokioms tik veterinarijoje o ne su vaikuciais (grubios)visada nepatenkintos,nenoriu konkreciai vardinti faktu,bet labai labai nemaloni ponia 2017.04.22 (slaugytoja vaiku skyriuje )mano vaika kankino ,apsauke kad mazylis 1,8men priveme ant grindu,o ne i kriaukle.......gaila ,kad toki asmenys gali dirbti su mazyliais.....

2017-08-28, 20:50 | IP: *.*.*.*

Pirmiausia pradėsiu nuo registratūros... Prisiskambinti ten praktiškai neįmanoma (pati savo akimis mačiau, kaip ten dorbančios "ponios" tiesiog neturi laiko atsiliepti nes bendrauja savo reikalais kas ką vakar valgė ir kaip jų vaikai laikosi). Atėjus użsiregistruoti iškart sulaukiau priekaištų, kodėl negalėjau užsiregistruoti internetu (nemačiau prasmės to daryti, nes buvau ką tik iš gydytojos kabineto)
Kita situacija, vyrą ištiko inkstų priepolis, iš skausmo net pajudėt negalėjo ir vis pykino. Nuvedžiau jį į WC, nes ėmė vemti. Paėmusi visus reikiamus dokumentus (vyro pasą ir siuntimą) pristačiau į priėmimą, ten buvau sutikta pikto žvilgsnio, kodėl aš paduodu jo pasą, o ne jis pats, sako: "negi jau toks baisus ligonis, kad net paso paduod negali..." Likau apśalus, tikriausiai šiaip žmonės į priimamajį važiuoja... Žodžiu, pats laikas būtų įvertinti registratūros "poniučių" manieras ir mandagumo lygį, nes jo kolkas nulis. Taip pat priimamajame visai neblogai būtų rasti šiek tiek žmogiskumo, o ne nepasitenkinimo "ko čia taip anksti atvažiavot"... Baisu...

2017-07-26, 17:35 | IP: *.*.*.*


2016-12-05, 13:23 | IP: *.*.*.*

Esu labai nusivylusi Druskininku ligonines chirurgais...ilgai nesulaukem ne tik pagalbos bet net ir elementaraus zmogiskumo, patarimo...vos nepraradau brangaus zmogaus per sios istaigos mediku aplaiduma!!! prireikus pagalbos nevaziuokit i sia ligonine...vaziuokit i didmiescius!!

2016-11-02, 19:50 | IP: *.*.*.*

Netoli druskininkų patekau į avarija, atvykom į šiq ligoninę nes buvo arčiausiai. Nustatė girnelės raščio plyšimą ir operavo kaip ekstra atvejį.

Tačiau po mėnesio Vilniuje buvo nustatyta neissivaiksciojus hematoma ir infekcija. Daktarai paaiškino, kad Vilniuje nebūtų atlikę pradinės operacijos, dėl didelės tikimybės patekti infekcijai, kadangi buvo nedidelė žaizda netoli operuojamos vietos.

Jau 4 mėnesiai po traumos ir dar gydymas nesibaigė ... 3 mėnesiai skirti pradinės operacijos padariniams gydyti.

Kitą kartą nežinau ar rinkčiausi šią įstaigą kaip pirmą pasirinkimą ...

Diagnozę ir operaciją atliko Chirurgas Nerijus Varnas

2016-03-24, 11:51 | IP: 85.206.22.247

Mano patirtis Druskininku ligonineje labai teigiama- paslaugus ir rupestingas Direkturius, Mandagus ir paslaugus personalas, profesionalus ir zmogiskai malonus gydytojas traumatologas Andrius Žukauskas. Rekomenduoju si specialista tiems, kam reikia kelio sanario endoprotezavimo operacijos. Liksite patenkinti:-)

2016-01-30, 20:42 | IP: *.*.*.*

Savo darbą išmanančių gydytojų yra vienetai, tačiau gyvybės nepatikėčiau nė vienam

2013-02-12, 18:33 | IP: *.*.*.*

labai prasta ligoninė, neįmanoma tokios net įvertinti - pradedant pirmosios pagalbos teikimu, baigiant atsainumu ( žmogui, kuriam verkiant reikia guldyti į ligoninę, pasakoma, kad gali važiuoti gydytis namo.savanoriškai nuvykus į Kauno Klinikas vos spėjama suteikti pagalba)

2011-03-19, 17:55 | IP: *.*.*.*

Nors mano komentaras ir neigemas, negaliu pasakyti, kad visi dirbantys gydytojai Druskininkuose yra visiskai nekompetentingi, taciau ju tokia mazuma, kad gal atsirastu vienas ,kitas. O kaip ir kazkas jau minejo, Kauno arba Vilniaus gydytojams tenka ne vienerius metus atstatineti apleista liga ir gelbeti pacienta. Ivardinu ne tik sios istaigos darbuotjus ,bet bendrai gydytojus dirbancius siame mieste. Ten kazkoks kosmaras, jie tik nedarbingumo lapelius gali israsineti, bet jeigu zmogui tikrai rimtesne beda, reikia kuo skubiau kreiptis i Kauna ar Vilniu pagalbos. Dar karta paminesiu, kad ne visi gydytojai patektu i juodaji sarasa, bet ju butu dauguma.

2008-08-13, 18:35 | IP: 78.57.213.143

Labai rūpestingi gydytojai bei personalas. Atlieka puikiai savo darbą, nereikalaudami atsilyginimo.

2008-03-30, 20:40 | IP: *.*.*.*

Yra tokių daktarų, kurie tinka tik katinams skiepyti. Po jų gydymo -Vilniaus ar Kauno gydytojai (tikri gydytojai) turėjo daug padirbėti, kol ištaisė Druskininkų ligoninės gydytojų klaidas. Labai gaila bet tokių keletas yra. Pvz. chirurgas Skaburskis