Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Diagnozavo tik dalį arba gydymas padėjo tik iš dalies

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

1.4

1.2

Gydytojai, kurie dirba Antakalnio poliklinika
2018-12-28, 00:22 | 3

Labai džiaugiuosi, kad savo reabilitacijai atlikti pasirinkau būtent Antakalnio poliklinikos Fizinės reabilitacijos skyrių. Liga buvo labai mane išvarginusi ir nelabai jau turėjau vilties, kad galima kiek nors juntamai padėti.
Laimei, aš klydau.
Gal efektas ir nebus ilgalaikis, bet tas žinojimas, kad yra vieta, kur gali sulaukti realios pagalbos, yra neįkainojamas.
Galiu tvirtai pasakyti: čia dirba ne tik savo darbą išmanantys gydytojai, bet ir tikri savo darbo meistrai - vienokias ar kitokias procedūras atliekantys fizinės reabilitacijos specialistai.
O tai, kad registratūros darbuotojos perskambina negalėjusiam dėl užimtumo prisiskambinti, išvis yra iš fantastikos srities! Jau nekalbu apie tai, kad visą laiką atsiliepia labai maloniai ir tikrai stengiasi atsižvelgti į pageidavimus ar galimybes.
Žodžiu, kolektyvas suburtas labai profesionaliai, apgalvotas ir darbo organizavimas.
Visiems jiems dėkoju ir linkiu kuo geriausios kloties Naujaisiais!

2018-12-20, 00:00 | 1

Laba diena,
Po vizito pas šeimos gydytoja gruodžio 19d. mano vaikui paskyrė kraujo tyrimą. Iškart nuskubėjome jo pasidaryti (apie 18.15h - 18.30h) . Eilių nebuvo iš karto priemė prie 1 langelio dirbanti laborantė. Moteriškė šviesaplaukė iš pirmo žvilgsnio pasirodė maloni ir paslaugi. Paaiškino, kad kūdikiui pašildyt kairę rankytę, nes iš šios rankos pirštuko ims kraują. Ką pasakė tą ir padariau. Na ką, pradūrė pirštuką pradėjo minkyt ir žinoma vaikas pradėjo verkti. Laborantei tas akivaizdžiai nepatiko, paprašė, kad stipriau laikyčiau rankytę. Padariau taip kaip paprašė. Baigusi procedūrą uždėjo sterilią vatą ir ji nuslydo, nes neišlaikiau aš tos vatos, kadangi vaikas pradėjo masikuoti rankomis. Moteris man šovė :” jūs mama ar kas?!” Ir padavė naujà vatytę ir išėjau į koridorių. Išėjus į koridorių padaviau vaiką vyrui ir laikiau jam tą pirštuką po kurio laiko išeina ta pati sesutė ir padavė dar vieną vatytę. Padėkojom ir ji išėjo. Vaikas po kiek laiko aprimo ir pradėjom jį rengti. Vaikas sergantis, irzlus vėl pradėjo verkti. Išeina ta pati sesutė į koridorių ir šauna mums: “ ko jūsų vaikas čia verkia? Apraminkit jį! Negąsdinkit man čia kitų vaikų! Eilkit iš čia! Greičiau eikit iš čia!!”
Todėl kyla klausimas ar tai yra normalus darbuotojos elgesys??? Ar normalu išvarinėti pacientus iš koridoriaus? Sergantį 6 mėnesių kūdikį? Komentuoti ir klausinėti “jūs mama ar kas?”.

Labai norėčiau, kad šios darbuotojos tiesioginis vadovas pakalbėtų su ja apie darbo etiką, bendravimą su pacientais bei kompetencija dirbant su vaikais. Gal vis dėl to šis darbas ne jai?!

Tikrai daugiau nenorėčiau patekti pas tokią specialistę. Ir kitiem nerekomenduočiau, labai gaila, kad neįsidemėjau vardo ir pavardės, bet tikiu, kad Jums bus nesunku atsekti.

Labai laukiu Jūsų komentaro apie šitą situaciją.

2018-10-30, 18:31 | 2

Dauguma registratūroje dirbančių žmonių bendrauja nemaloniai. Yra tik maža dalis, kurie mandagiai atsako į rūpimus klausimus. Didžią dalį dažnai valdo emocijos, bendrauja pakeltu tonu ar šiurkščiai.
Pavyzdžiui, stomatologijos skyriaus registratūroje buvau uždavusi klausimą, ar už paslaugas galėčiau sumokėti ne iš karto, atsakė pakeltu tonu ir metaforomis: "o kai parduotuvėje apsiperkate, irgi taip kasininkės klaustumėte?".
Arba šeimos gydytojos sesutės klausiau, ar yra velesnių numeriukų pas gydytoją, nes laikas, kurį užrašė, man netiko. Ji atsakė: viskas, šiandien mes jau baigėme. Pasižiūrėkite internete. Paskambinus į registratūrą sužinojau, kad kiti numeriukai yra žymiai veliau. Tačiau man ir užtektų tokio atsakymo, kurį gavau registratūroje (tądien registratorė bendravo maloniai). Reikėjo nedaug - vieno tokio atsakymo, supratingumo. Labai liūdna, kad taip šiurkščiai bendraujama. Nieko keista, kad ir žmonės vėliau ateina irzlūs - kaip gynyba į tokį nemalonų bendravimą. Ir tokiu būdu visas šis negatyvumo ratas toliau sukasi.

2018-09-18, 22:44 | 3

Patirtis:
Atvažiavau prisiregistruoti vizitui (I lygio), tikėdamasis laukti iki savaitės, o laisva vieta buvo jau už 4 minučių (gydytojo reitingas svetainėje - aukštas), II lygio gydytojas taip pat priėmė iškart po I lygio vizito ir kraujo tyrimo. Viskas vienu ypu.

Gydytojai:
Vieni šeimos gydytojai puikūs, kiti - prastesni. Verta nepagailėti laiko persirašyti, jei teko gauti pastarąjį. Mano naujoji - tiesiog super. Abiejų reitingai atitiko mano patirtį.

Įranga, infrastruktūra:
Puikios - modernios ir patogios - informacinės sistemos. Registratūroje užsiregistravau vizitui, o vos užlipus laiptais, iškart jau kvietė pagal Pavardę. Tokia pati patirtis ir su čia pat paskirta II lygio gydytoja, tiesiog tobula.

Priimančios administratorės:
Malonios. Atvažiavus skubiomis problemomis nepasiuntė namo, o leido gauti vietą, abu kartus. Gera žinoti, kad ištikus ūmiam sunegalavimui, neteks laukti komplikacijų savaitėmis į priekį, iki vizito. Taip pat smagu, kad keičiant šeimos gydytoją, pasiūlė tikrai gerą (nors iš kitos pusės - galbūt galėjo parekomenduoti tokią ir pirmą kartą)

2018-06-11, 17:01 | 25

Ar ne per daug psichiatru jusu istaigoje?? Visas somatines ligas, pervedat i psichosomatika ar psichikos sutrikimus?? Lietuvoje bando medicina i pseudomoksline psichiatrija pakeisti?? nes ieskoti tikra ligos priezasti ir gydyti proto neuztenka?? lietuvoje kaip matau yra tendencija, sodinti visus is ejles ant psichiatrines psichotropines tabletes, nes taip lengviau, kam kazka galvoti, ieskoti liga, sufabrikavai psichine diagnoze ir pumpuok su psichiatrine narkota kiek iskentes, sitoje istaigoje nelabai ka sugeba ieskoti, kas per sutrikimas zmonems ir del ko, gydytojai nezino savo darbo, neismano apie ligas etiologija, bando pasodinti visus ant psichiatrines tabletes, kurie sukelia visas sizofrenijos ir depresijos simptomus, sukelia endokrinines sutrikimus, haliucinacijas, kliedesiai, nemiga ir taip toliau, o dar ir neurologines ir endokrinines sutrikimus, tokius kaip akatizija, parkinsonizmas, distonija, veliavoji diskenezija, o dar osteoporoze, cukrinis diabetas, galaktoreja, navikus, nevaisinguma, neuroleptini nutukima abdominalini, nutukima, gadina krauja, imuniteta, gali sukelti piktybini neurolpetini sindroma, infarkta , insulta. Visa sita sukelia tokie "vaistai" neurolpetikai antipsichotikai kaip haloperidolas, litis, valproatas, olanzapinas, risperidonas, clozapinas, paliperidonas, caripiprazine, quetiapinas, aripiprazolis, fluanksol, truksalis, tiapridas, ziprasidone, sulpiridas, amisulpiridas, metoclopradmias cerukalis, domperidonas motillium ir taip toliau. Is antidepresasntu tokius sutrikimus gali sukelti, amitriptilinas, fluoksetinas, paroksetinas, sertralinas, mirtazapinas, venlafaxinas, duloxetinas, fluvaxaminas, citalopram, escitalopram ir kiti, is trankvilizatoriu kurie sukelia stipri psichine ir fizine priklausomybe, abstinencija, lomkes, atsisakimo sindroma, tokie preparatai kaip diazepamas, bromazaepamas leksotanilas, lorazepamas lorafen, alprazolamas xanax, clonazepamas, zolpidemas, zopiclonas, pregabalinas lyrica, carbamazepinas, gabapentinas, lamatriginas,ir taip toliau..ne papulkit ant psichiatrine kabliuka. klauskit gydytoju del ko jie bando pastumti jums pas psichiatrus. Dazniausiai stumia pas psichiatrus alegydytojai, kurie neismano savo darba, nekompetitingi, zemos kvalifikacijos, jiems taip lengviau atsikratyti paciento. Viesinkit tokiu "gydytoju" pavardes internete, kad visi zinotu kad pas tokius specialistus, geriau nepapulti. Tokio naglumo dar nemaciau, kad psichiaskai sveikus, arba trumpai turinciam umine sutrikima, sodina visam gyvenimui , faktiskai zudant zmogu, o ne gydant. Lietuvoje kai kuriu psichotropiniu suvartojama 2 - 3 kartus daugiau, o kai kuriu ir 20 kart daugiau nei latvioje ar estioje, ir visa tai del tokiu nekompetitingu gydytoju.Lietuvoje kai kuriu psichotropiniu suvartojama per 100 tukst zmoniu, 2 - 3 kartus daugiau, o kai kuriu ir 20 kart daugiau nei latvioje ar estioje, ir visa tai del tokiu nekompetitingu gydytoju.

2018-05-10, 18:29 | 3

Noreciau garsiai pasipiktinti Antakalnio pol. gyd. ortopedo-traumatologo Romualdo Grigaliuno paslaugomis. Vizitui buvau priimta valanda veliau nuo uzrasyto laiko, kol sulaukiau israso su atsakymu, praejo dar beveik dvi valandos. Ar tai normalu? Nemanau. Pacientas negali veluoti pas gydytoja, turi pranesti, jei negales atvykti ir pan. Kodel gydytojas savo ruoztu negali elgtis taip pat? Kodel paciento laikas nera gerbiamas? Pusvalandi galeciau palaukti, maza kas atsitiko, bet praleistos beveik 3 valandos klinikoje vienam vizitui kelia dideli pasipiktinima. Primena eiles prie duonos ar desru sovietmeciu, geda del tokio punktualumo 21-ame amziuje. Visiskai nerekomenduoju ir pati daugiau nesikreipsiu. Standartiniu pasiaiskinimu copy-paste is poliklinikos nereikia, rasau tik del to, kad butu informuoti kiti.

2018-05-10, 01:33 | 1

Neleiskite moderniam pastato fasadui jūsų apgauti - po špakliu toks pats farsas kaip ir bet kurioje kitoje lietuviškoje įstaigoje.

Niekas nieko nežino, asmens bylos pamestos ar pradingusios archyve, o ir iš pačių gydytojų naudos nėra, bent jau atėjus be lauktuvių.

Rekomenduočiau saugoti savo sveikatą, nes nežinia ar čia sulauksite pagalbos.

2018-02-22, 11:11 | 1

Didelių nusiskundimų neturiu, tačiau likau nepatenkinta situacija Odontologijos skyriuje. Buvau registruota pas gydytoją odontologę pakartotiniam vizitui. Tačiau susirgau ir nusprendžiau perkelti vizitą į kitą dieną. Gydytojos kabinete telefono nėra, tad susisiekti tiesiai su ja galimybių nebuvo. Paskambinau į odontologijos skyriaus registratūrą. Ten man pasakė, kad gali mano vizito datą perkelti kone mėnesiu ar daugiau į priekį, nes gydytoja registravo mane pakartotiniam vizitui, todėl turėjo galimybę registruoti ankstesnei datai, o registratorės tokios galimybės neturi. Pasakiau registratorei, kad man tokio ilgo laiko tarpo laukti netinka dėl situacijos su mano dantimi. Paklausiau, ar būtų galima pasikalbėti su gydytoja. Man pasakė, kad jei noriu gauti pakartotinio vizito datą, turiu atvykti į kliniką ir ten persiregistruoti. Tačiau man sergančiai toks variantas visiškai netiko. Teko keisti vizito datą į gerokai tolimesnę.

Manau, kad kaip šeimos bei kiti gydytojai turi telefonus kabinetuose, taip turėtų turėti ir odontologai.

2018-01-23, 11:52 | 1

Skubos tvarka norint patekti pas gydytoja ir su temperatura, administratores siulo palaukti 3 valandas savo gydytojo. Manau tai yra pats blogiausias aptarnavimas. Taip pat buvo skubos atvejis del pasigauto viruso kai issitisai pykino. Teko pralaukti prie budinciojo gydytojo daugiau nei 2 valandas, o administratores tiesiog vaipesi ir sake nera taip blogai.

2017-12-01, 11:13 | IP: *.*.*.*
2017-10-17, 14:19 | IP: 90.134.164.153

Pas gydytoją patekti teko laukti 47 min., nors laikas, kada registravausi buvo rytinis. Dirbančiam žmogui tiek laukti, vien dėl konsultacijos, sakyčiau yra nepriimtina. Kam tokiu atveju reikalinga išankstinė registracija?

2017-09-29, 00:59 | IP: *.*.*.*
2017-09-21, 19:02 | IP: *.*.*.*
2017-07-13, 15:44 | IP: 213.164.107.123

Registraturos darbuotojos labai nemandagios, visiskai be bendravimo igudziu. Tikrai nekalbu apie visas, taciau 80 proc... Paskambinus pastaraji karta ir pasiteiravus tam tikros informacijos, kalba lyg su sena priese, atmestinai, nerenka tono.

Antakalnio poliklinika atsakė

Laba diena,
Dėkojame už pastabas, visuomet atsižvelgiame ir stengiamės tobulėti.

Pagarbiai,
Komunikacijos specialistė

2017-05-24, 23:02 | IP: *.*.*.*

Antakalnio poliklinika atsakė

Apgailestaujame, kad teko tai patirti, tačiau, kad situacija būtų nagrinėjama ir vyktų pokyčiai, neužtenka parašyti atsiliepimą viešoje erdvėje, todėl maloniai kviečiame kreiptis į Antakalnio polikliniką el. paštu atsiliepimai@antakpol.lt ir spręsti problemas iš esmės.

Pagarbiai,
Komunikacijos specialistė

2017-01-11, 22:17 | 1

Išėjus iš darbo savo šeimos gydytojai, man buvo priskirta nauja gydytoja. Kiekvieną kartą atėjus - problemos. Rašant siuntimą nesugeba suformuluoti problemos. Rašant siuntimą pas skirtingus specialistus siuntimą nukopijuoja nuo prieš tai buvusio. Nedėmesinga, dirba atmestinai, trūksta patirties. Esu priversta keisti savo šeimos gydytoją.

2016-12-06, 17:48 | IP: 78.56.219.247

Gera poliklinika, moderni, labai patogu, kad galima užsiregistruot internetu, tačiau profilaktinis patikrinimas labai brangus, ypač kai reikia ne darbui, o praktiksi, už kurią nemokės, kitose įstaigose 8 kartus pigiau. Daug mokamų, brangių tyrimų.

2016-11-10, 12:54 | 2

Kažkoks košmaras. Užsiregistravau pas gydytoją lapkričio 29 d. , bet pasijutau blogai todėl nuėjau pas šeimos gydytoją ir jinai mane užregistravo pas tą pačią gydytoją 10 d.. Na šiandien kaip tik susiruošiau pas ją eiti ir dabar atsidarius antakalniopol.lt pasižiūriu o aš gi perkelta visai kitu laiku ir pas kitą gydytoją!!!! Idomiausia jog niekas nieko man net nepranese, net mastau eiti siandien ir vaidinti jog nieko nepastebejau, nes taip pikta man!! kadangi pas tą gydytoją laukti reikės vėl mėnesį!!!!

2016-09-26, 05:03 | 7

Is esmes esu patenkintas poliklinika, o gydytoju yra visokiu..

2016-08-10, 13:55 | IP: 88.216.103.50

Moderni poliklinika, sutvarkyta viduje ir išorėje, lankytis malonu. Registratūros darbas greitas ir profesionalus. ypač patinka elektroninė registracija ir priminimai apie vizitą žinute ar el. paštu. Nes pas specialistus eilės tenka palūkėti ir keletą savaičių ar pora mėnesių, tai labai naudinga kai primena žinutėmis. Dauguma gydytojų tikrai malonios ir profesionalios, išskyrus vieną ginekologę kuri buvo grubi ir nemaloniai bendravo. Bendrai gydymo įstaigai priekaištų neturiu.

2016-08-08, 20:34 | IP: 188.69.198.7

Labai ilgai reikia laukti. Būklė tikrai nera tokia,kad butu galima sedeti. Daugiau kaip dvi valandas prie vieno kabineto duru....

2016-08-04, 23:15 | IP: 78.56.77.117

Lankomės su vaikais pas L. Žvinakevičiūtę, ji tikrąją to žodžio prasme yra šeimos gydytoja. Prisimena kuo skundėmės praeitų vizitų metu, sveikinamės susitikę gatvėje, prisimena vaikų vardus ir jų raidos ypatumus. Jokio atlygio ar dovanų niekada nedavėme. Dažnai siunčia pas kitus specialistus, kad diagnozė būtų nustatyta tinkamai ir paskirtas geriausias gydymas.

2016-07-16, 01:23 | IP: 84.15.185.97

Dirba įvairių specialistų, yra gerų, profesionalių, o yra tokių kurie tik teršia šios įstaigos vardą pav. reabilitologė Asta Kuncevičienė, ne gydytoja o siaubas, arba darbo medicinoj atėjo nauja darbuotoja, slaugytoja (juodais plaukais)andžela atrodo, nespėjo kojų sušilti, o poliklinikos garbę apdergė savo niekingu elgesiu ir dirba toliau..lyg nebūtų aplinkui geresnių specialistų.
Šiaip poliklinika paliko gerą įspudį, registratūros vedėja Neringa griežta, bet teisinga, puikiai susitvarko ir su dideliu kolektyvu ir su didelės apimties krūviu. Administracijos kolektyvas puikus. Teko susidurti su audito vedėja Gražina, tai žmogus iš didžiosios raidės.

2016-04-26, 13:33 | IP: *.*.*.*
2016-03-31, 18:09 | IP: 78.60.111.30

Puiki įstaiga

2016-03-29, 15:41 | IP: 78.60.171.107

Labai patinka personalas, visad labai maloniai bendrauja tiek daktarai tiek registratūros darbuotojos. Nepatinka tik vienas dalykas - skresvėjis. Labai nesmagu, kai nueini tvarkyti dantį, o gryžti namo su angina :( Suprantu, kad patalpas vėdinti reikia, bet gal įmanoma būtų ką nors padaryti, kad nebūtų visur koridoriuose atidaryti langai.... nes net sušalt spėju kol nueinu iki reikiamo kabineto

2016-03-24, 07:42 | IP: 88.223.40.241

Man patinka ši gydymo įstaiga. Pagrindinė priežastis yra ta, jog niekuomet netenka keliauti į kitą vietą atlikti kokius nors tyrimus ar ieškotis kito specialisto. Vos išėjus iš gydytojo kabineto seselės tuojau pat užregistruoja kitam vizitui, bei, kas patogiausia, pas kitus specialistus, nereikia tuo rūpintis pačiam. Visi mes žmonės ir gydytojai taip pat, tenka susidurti su skirtingu med. personalo temperamentu, bet galiausiai visuomet gauni iš jų reikalingą informaciją.

2016-02-11, 16:28 | IP: *.*.*.*
2015-12-22, 16:23 | IP: *.*.*.*
2015-12-11, 10:49 | IP: *.*.*.*
2015-04-20, 17:23 | IP: *.*.*.*
2015-03-12, 17:49 | IP: *.*.*.*
2015-01-14, 22:58 | IP: 188.69.199.130

Čia sužinojau kas yra geri gydytojai. Visada atidžiai apžiūri, matosi, kad siekia tiksliai išsiaiškinti diagnozę, skiria geriausią gydymą, nerašo vaistų be reikalo. Laboratorijos darbuotojos malonios, paslaugios, puikiai išmano savo darbą.

2014-10-02, 03:58 | IP: *.*.*.*
2014-05-29, 19:36 | IP: *.*.*.*
2014-05-08, 15:47 | IP: 84.46.254.159

Tvarkinga poliklinika kai kuriems darbuotojams reiktų bendravimo įgūdžius pasitobulint

2014-04-29, 12:51 | IP: 5.20.136.89

Super patinka kad eilese nereikia laukti registratura dirba gerai jeigu paskirtas laikas tai tu ir patenki.

2014-04-26, 20:35 | IP: *.*.*.*
2014-04-02, 19:50 | IP: *.*.*.*
2014-03-03, 20:03 | IP: *.*.*.*
2014-01-28, 20:20 | IP: *.*.*.*
2014-01-23, 05:37 | IP: 86.38.37.245

Tikrai gera gydymo įstaiga, tik labai jau už daug ką reikia mokėti.

2014-01-06, 17:07 | IP: *.*.*.*
2013-09-03, 14:48 | IP: *.*.*.*
2013-08-29, 17:25 | IP: 78.60.228.8

puikiai sutvarkyta kopiuterine sistema.

2013-06-19, 14:57 | IP: *.*.*.*
2013-06-19, 10:14 | IP: 82.135.235.198

Poliklinika tvarkinga, suremontuota, paskutiniame aukšte yra gera kavinė. Siaubingai ilgos eilės. Sunku pasistatyti automobilį.

2013-04-25, 15:42 | IP: *.*.*.*
2013-01-23, 23:06 | IP: 5.20.182.132

viskas gerai tik truksta kompiuterines tamagrafijos irangos teko vaziuoti kitur

2013-01-16, 20:44 | IP: *.*.*.*
2012-12-12, 10:44 | IP: 84.15.50.147

Teko ir anksčiau naudotis paslaugomis, įspūdis - gerėja, pažangiai tvarkosi.

2012-07-31, 08:56 | IP: *.*.*.*
2012-04-24, 17:23 | IP: 86.38.158.62

Geri specialistai. Maloni aplinka.

2012-03-24, 07:46 | IP: 86.38.183.86

Patinka.

2012-03-19, 14:37 | IP: *.*.*.*
2012-03-17, 09:26 | IP: 86.38.180.93

Labai gera įstaiga.

2012-03-07, 18:43 | IP: 86.38.179.129

Pati geriausia Vilniaus poliklinika. labai viskas patinka - aptarnavimas, aplinka ir t.t.

2012-03-05, 23:27 | IP: 84.46.237.7

Malonus ir profesionalus personalas. Geras, greitas ir aukšto lygio aptarnavimas. Geros gydymosi galimybės, daug ir labai gerų specialistų. Tvarkinga ir maloni aplinka.

2012-02-09, 15:18 | IP: 91.206.133.44

Viena geriausių poliklinikų Vilniuje. Būtų tikslinga sutrumpinti laukimo laiką pas specialistus.

2012-01-25, 08:13 | IP: *.*.*.*
2012-01-12, 20:50 | IP: 188.69.226.86

Antakalnio poliklinikoje gal ir viskas gerai, bet jei reikia pakliūti pas specialistą(endokrinologą,ginekologą), tai tragedija. Reikia laukti nuo 1,5-3 mėnesio, per tą laiką žmogus gali ir numirti

2012-01-04, 09:55 | IP: 78.60.161.226

Kaip bebūtų, bet manau šita poliklinika viena iš geriausių valstybinių poliklinikų. Geri, rūpestingi, profesionalūs gydytojai. Mokamos paslaugos prieinamos,manau daugumai. Ir dėl mokėjimo- tai ne pačios poliklinikos kaltė,manau, o mūsų vyriausybės, kad neskiria pakankamai finansavimo MŪSŲ sveikatai. Žmonės, vertinkit ką turim

2011-11-02, 13:46 | IP: *.*.*.*
2011-08-08, 13:47 | IP: 88.119.186.61

Čia dirba geras personalas.Nesunku prisiskambinti telefonu, bet dažniau naudojamės interneto paslaugom. Vasarą dūsta pacientai ir gydytojai nuo karščio, nėra jokios ventiliacijos.Nėra šalto geriamo vandens automato.Jei užmiršai pasiimti iš namų, gali užtrokšti.

2011-07-01, 17:56 | IP: *.*.*.*
2011-05-24, 14:06 | IP: 85.206.22.247

VISKAS PATINKA VISKAS PATINKA

2011-05-06, 10:22 | IP: 86.38.207.5

Pirmą kartą susidūriau susidūriau su šios įstaigos akušeriniu - ginekologiniu skyrium. Pirmą įspūdį paliko labai gerą. visi buvo labai mandagūs ir malonūs. Daktarė, kuri mane apžiūrėjo, buvo labai švelni ir rūpestinga. Pirmas įspūdis labai neblogas. Labai klaidus pastatas. Pirmą kartą vaikštant sugebėjau pasiklysti. :)

2011-04-02, 13:42 | IP: *.*.*.*
2011-02-24, 20:56 | IP: *.*.*.*
2011-01-30, 00:38 | IP: 78.60.26.238

Viskas po vienu stogu. Per daug žmonių.

2010-11-02, 21:55 | IP: 213.164.125.125

Esu labai patenkinta,kad priklausau siai poliklinikai,ypac kai tenka lankytis pas seimos gydytoja P.Vaitkevicių.

2010-10-18, 19:43 | IP: *.*.*.*
2010-10-11, 15:48 | IP: *.*.*.*
2010-10-07, 18:18 | IP: *.*.*.*
2010-09-22, 10:48 | IP: 217.117.18.102

Jau metus esu Antakalnio poliklinikos pacientas ir galiu pasakyti, kad taip gerai dar neteko jaustis nei vienoje gydymo įstaigoje. Kaskart atvykus matomas akivaizdus progresas - atsinaujinimas, tobulinimas ir t.t. Džiaugiuosi, kad čia gydausi Sėkmės poliklinikos kolektyvui!

2010-09-20, 09:44 | IP: *.*.*.*
2010-07-26, 14:11 | IP: *.*.*.*
2010-07-19, 12:01 | IP: 78.60.173.204

Čia dirba geri ir labai geri gydytojai, paslaugios seselės.Registruotis iš anksto pas bet kurį gydytoją nėra sudėtinga, veikia internetinė registracija.
Žinoma, bendra aplinka galėtų būti gersnė, trūksta ventiliacinės sistemos, ypač vasrą. Labai trūksta oro kondicionierų! Karštuose kabinetuose dūsta ir pacientai, ir personalas.

2010-06-28, 21:08 | IP: *.*.*.*
2010-03-02, 13:14 | IP: *.*.*.*
2010-02-26, 15:21 | IP: *.*.*.*
2009-12-28, 17:12 | IP: 195.34.213.140

Profesionalus kolektyvas, atsakingas požiūris į darbą, pakankamai malonus bendravimas.

2009-11-25, 10:25 | IP: 194.176.44.194

Vakar buvau poliklinikoje, ligonių eilės prie bendrosios praktikos gydytojų durų, o seselės serga. Koks čia darbo organizavimas? Jei paskelbta visuotinė gripo epidemija, tai įstaigos vadovas turėtų pagalvoti apie darbo jėgos perskirstymą. Juk pimojoje grandyje trūksta seselių, slaugytojų, gal galima paimti epidemijos atveju iš kitų skyrių? Juk reikia visiems drauge kovoti su pandemija, o ne laukti, kas dar numirs.

2009-11-19, 12:49 | IP: *.*.*.*
2009-11-19, 11:57 | IP: 79.132.175.188

pasikeitus direktoriui, RYSKUS PROGRESAS! Jei taip toliau, tai ji issivers i pirmaujanciu gretas. Jokiu eiliu! Silta, svaru. Gydytojai vis jauneja, pagyvena iseina i pensija. Kompiuterizuota. Aptarnauja greitai. seseles jau ne monstres, o vykdo daug funkciju. Lieka laisvo laiko gydytojui, geriau aptarnaujami pacientai. Neveluoja, neiseina anksciau is darbo- sake, bijo direktoriaus. Visur remontuoja, grazina. SUPER.

2009-10-19, 22:58 | IP: *.*.*.*
2009-08-27, 18:53 | IP: 78.60.53.209

yra daug geru specialistu,nesiuncia i kitas gygymo istaigas,i registratura prisiskambinti yra tikrai nesunku pensinio amziaus gydytojai

2009-02-27, 21:46 | IP: *.*.*.*
2009-01-10, 22:44 | IP: *.*.*.*
2008-12-09, 17:25 | IP: *.*.*.*
2008-11-26, 11:33 | IP: 84.32.245.193

Nėra Kartais reikia laukti daugiau negu mėn. kad patekti pas gyd.

2008-11-25, 11:56 | IP: *.*.*.*
2008-11-10, 17:38 | IP: 217.117.18.102

Tikrai gera poliklinika, kurioje vaikai gauna kokybišką apžiūrą. Žinoma, aplinka nėra pati jaukiausia...reikėtų remonto, naujesnės įrangos. Ir... dėl daugelio problemų kaltinat registratores..o jos tik vykdo tai, ka joms nurodo jų valdžia. Vat taisykles tai reikėtų pakeisti.. O visa kita...džiaukitės, kad iš viso žmonės dirba tokį alinantį darbą, kai per dieną tenka pabendrauti su ne vienu ir ne dviem nekaip nusiteikusių žmonių.

2008-10-06, 07:01 | IP: *.*.*.*
2007-08-07, 14:30 | IP: *.*.*.*
2007-07-23, 13:25 | IP: *.*.*.*
2007-06-13, 13:06 | IP: *.*.*.*
2007-06-06, 06:24 | IP: 213.164.125.3

noriu padekoti 4 auksto personalui ypac vedejai vyr seselei polovec d gyd norbutienei uz gera gydyma malonu aptarnavima

2007-02-28, 00:43 | IP: *.*.*.*
2007-02-06, 15:48 | IP: 88.118.251.218

Gera poliklinika su profesionaliais gydytojais, ypac daktaras L.Pakintis. Visada isklauso ir pataria! Registratura dirba greitai ir kokybiskai, truksta profesionaliu darbuotoju! Reikia atjauninti kolektyva ir bus lengviau dirbti!