Reitingas
Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

78.9% Complete
3.9

Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorinės aplinkos pritaikymas Jūsų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogūs laiptai)

68.6% Complete
3.4

Išorėje yra dauguma atsipalaidavimą ir komfortą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

65.8% Complete
3.3

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

57.8% Complete
2.9

Darbą atlieka, bet formliai

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

85.9% Complete
4.3

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

51.2% Complete
2.6

Laukiau iki 15 min

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

73.1% Complete
3.7

Patalpos pritaikytos daugumai poreikių

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

72.1% Complete
3.6

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

79% Complete
4

Visos reikiamos procedūros ar tyrimai buvo vietoje

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

73.9% Complete
3.7

Diagnozavo tik dalį arba gydymas padėjo tik iš dalies

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

67.7% Complete
3.4

Bendravimas formalus arba klausimai atsakomi, bet neišsamiai

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

69.3% Complete
3.5

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiūra)

26.4% Complete
1.3

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

Kaip vertinate paslaugų kainas?

64.2% Complete
3.2

Kaina atitiko paslaugos kokybę

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

24.8% Complete
1.2

Internetas veikė prastai

Licencija

Nr. 1135

Gydytojai, kurie dirba Antakalnio poliklinika
Pacientų atsiliepimai
2018-06-11, 17:01 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 41)

Ar ne per daug psichiatru jusu istaigoje?? Visas somatines ligas, pervedat i psichosomatika ar psichikos sutrikimus?? Lietuvoje bando medicina i pseudomoksline psichiatrija pakeisti?? nes ieskoti tikra ligos priezasti ir gydyti proto neuztenka?? lietuvoje kaip matau yra tendencija, sodinti visus is ejles ant psichiatrines psichotropines tabletes, nes taip lengviau, kam kazka galvoti, ieskoti liga, sufabrikavai psichine diagnoze ir pumpuok su psichiatrine narkota kiek iskentes, sitoje istaigoje nelabai ka sugeba ieskoti, kas per sutrikimas zmonems ir del ko, gydytojai nezino savo darbo, neismano apie ligas etiologija, bando pasodinti visus ant psichiatrines tabletes, kurie sukelia visas sizofrenijos ir depresijos simptomus, sukelia endokrinines sutrikimus, haliucinacijas, kliedesiai, nemiga ir taip toliau, o dar ir neurologines ir endokrinines sutrikimus, tokius kaip akatizija, parkinsonizmas, distonija, veliavoji diskenezija, o dar osteoporoze, cukrinis diabetas, galaktoreja, navikus, nevaisinguma, neuroleptini nutukima abdominalini, nutukima, gadina krauja, imuniteta, gali sukelti piktybini neurolpetini sindroma, infarkta , insulta. Visa sita sukelia tokie "vaistai" neurolpetikai antipsichotikai kaip haloperidolas, litis, valproatas, olanzapinas, risperidonas, clozapinas, paliperidonas, caripiprazine, quetiapinas, aripiprazolis, fluanksol, truksalis, tiapridas, ziprasidone, sulpiridas, amisulpiridas, metoclopradmias cerukalis, domperidonas motillium ir taip toliau. Is antidepresasntu tokius sutrikimus gali sukelti, amitriptilinas, fluoksetinas, paroksetinas, sertralinas, mirtazapinas, venlafaxinas, duloxetinas, fluvaxaminas, citalopram, escitalopram ir kiti, is trankvilizatoriu kurie sukelia stipri psichine ir fizine priklausomybe, abstinencija, lomkes, atsisakimo sindroma, tokie preparatai kaip diazepamas, bromazaepamas leksotanilas, lorazepamas lorafen, alprazolamas xanax, clonazepamas, zolpidemas, zopiclonas, pregabalinas lyrica, carbamazepinas, gabapentinas, lamatriginas,ir taip toliau..ne papulkit ant psichiatrine kabliuka. klauskit gydytoju del ko jie bando pastumti jums pas psichiatrus. Dazniausiai stumia pas psichiatrus alegydytojai, kurie neismano savo darba, nekompetitingi, zemos kvalifikacijos, jiems taip lengviau atsikratyti paciento. Viesinkit tokiu "gydytoju" pavardes internete, kad visi zinotu kad pas tokius specialistus, geriau nepapulti. Tokio naglumo dar nemaciau, kad psichiaskai sveikus, arba trumpai turinciam umine sutrikima, sodina visam gyvenimui , faktiskai zudant zmogu, o ne gydant. Lietuvoje kai kuriu psichotropiniu suvartojama 2 - 3 kartus daugiau, o kai kuriu ir 20 kart daugiau nei latvioje ar estioje, ir visa tai del tokiu nekompetitingu gydytoju.Lietuvoje kai kuriu psichotropiniu suvartojama per 100 tukst zmoniu, 2 - 3 kartus daugiau, o kai kuriu ir 20 kart daugiau nei latvioje ar estioje, ir visa tai del tokiu nekompetitingu gydytoju.

2018-05-10, 18:29 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 3)

Noreciau garsiai pasipiktinti Antakalnio pol. gyd. ortopedo-traumatologo Romualdo Grigaliuno paslaugomis. Vizitui buvau priimta valanda veliau nuo uzrasyto laiko, kol sulaukiau israso su atsakymu, praejo dar beveik dvi valandos. Ar tai normalu? Nemanau. Pacientas negali veluoti pas gydytoja, turi pranesti, jei negales atvykti ir pan. Kodel gydytojas savo ruoztu negali elgtis taip pat? Kodel paciento laikas nera gerbiamas? Pusvalandi galeciau palaukti, maza kas atsitiko, bet praleistos beveik 3 valandos klinikoje vienam vizitui kelia dideli pasipiktinima. Primena eiles prie duonos ar desru sovietmeciu, geda del tokio punktualumo 21-ame amziuje. Visiskai nerekomenduoju ir pati daugiau nesikreipsiu. Standartiniu pasiaiskinimu copy-paste is poliklinikos nereikia, rasau tik del to, kad butu informuoti kiti.

2018-05-10, 01:33 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Neleiskite moderniam pastato fasadui jūsų apgauti - po špakliu toks pats farsas kaip ir bet kurioje kitoje lietuviškoje įstaigoje.

Niekas nieko nežino, asmens bylos pamestos ar pradingusios archyve, o ir iš pačių gydytojų naudos nėra, bent jau atėjus be lauktuvių.

Rekomenduočiau saugoti savo sveikatą, nes nežinia ar čia sulauksite pagalbos.

2018-02-22, 11:11 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Didelių nusiskundimų neturiu, tačiau likau nepatenkinta situacija Odontologijos skyriuje. Buvau registruota pas gydytoją odontologę pakartotiniam vizitui. Tačiau susirgau ir nusprendžiau perkelti vizitą į kitą dieną. Gydytojos kabinete telefono nėra, tad susisiekti tiesiai su ja galimybių nebuvo. Paskambinau į odontologijos skyriaus registratūrą. Ten man pasakė, kad gali mano vizito datą perkelti kone mėnesiu ar daugiau į priekį, nes gydytoja registravo mane pakartotiniam vizitui, todėl turėjo galimybę registruoti ankstesnei datai, o registratorės tokios galimybės neturi. Pasakiau registratorei, kad man tokio ilgo laiko tarpo laukti netinka dėl situacijos su mano dantimi. Paklausiau, ar būtų galima pasikalbėti su gydytoja. Man pasakė, kad jei noriu gauti pakartotinio vizito datą, turiu atvykti į kliniką ir ten persiregistruoti. Tačiau man sergančiai toks variantas visiškai netiko. Teko keisti vizito datą į gerokai tolimesnę.

Manau, kad kaip šeimos bei kiti gydytojai turi telefonus kabinetuose, taip turėtų turėti ir odontologai.

2018-01-23, 11:52 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Skubos tvarka norint patekti pas gydytoja ir su temperatura, administratores siulo palaukti 3 valandas savo gydytojo. Manau tai yra pats blogiausias aptarnavimas. Taip pat buvo skubos atvejis del pasigauto viruso kai issitisai pykino. Teko pralaukti prie budinciojo gydytojo daugiau nei 2 valandas, o administratores tiesiog vaipesi ir sake nera taip blogai.

2017-12-01, 11:13 | IP: 212.59.15.190 Kas parašė?

Lauki 3 men pas daktare, tada gauni pranesima kad ji susirgo ir paraso tau kad turi ieskoti kita daktare ir registruotis pas ja, ir vel laukti puse metu. Daktaro vardo nera verti dauguma ten dirbanciu, nieko neapgalvota zmones nerupi nei vienam daktarui. Sekmes besilankant :)

2017-10-17, 14:19 | IP: 90.134.164.153 Kas parašė?

Pas gydytoją patekti teko laukti 47 min., nors laikas, kada registravausi buvo rytinis. Dirbančiam žmogui tiek laukti, vien dėl konsultacijos, sakyčiau yra nepriimtina. Kam tokiu atveju reikalinga išankstinė registracija?

2017-09-29, 00:59 | IP: 83.188.228.237 Kas parašė?

susirgus ir atejus be issankstynes registracijos, gydytojo reikia laukti pora valandu.....

2017-09-21, 19:02 | IP: 195.182.67.39 Kas parašė?

Prasta kineziterapine zona. Persirengimo kambaryje neveikia dusai, truksta prietaisu taikan elektros stimuliacija. Nekompetetingi seimos gydytojai.

2017-07-13, 15:44 | IP: 213.164.107.123 Kas parašė?

Registraturos darbuotojos labai nemandagios, visiskai be bendravimo igudziu. Tikrai nekalbu apie visas, taciau 80 proc... Paskambinus pastaraji karta ir pasiteiravus tam tikros informacijos, kalba lyg su sena priese, atmestinai, nerenka tono.

Antakalnio poliklinika atsakė

Laba diena,
Dėkojame už pastabas, visuomet atsižvelgiame ir stengiamės tobulėti.

Pagarbiai,
Komunikacijos specialistė

2017-05-24, 23:02 | IP: 78.60.234.154 Kas parašė?

Kreipiausi dėl reabilitacijos (šildymo procedūrų). Pakraupau nuo seselių "aptarnavimo"... Atsainus, nemalonus bendravimas, nevengia pakelti balso. Apkalba pacientus už akių, nekreipdamos dėmesio, kad girdi kiti. Reikalauja, kad į procedūras atvyktum laiku, o pačios visiškai negerbia pacientų laiko. Apsaugok Viešpatie nuo tokios reabilitacijos...

Antakalnio poliklinika atsakė

Apgailestaujame, kad teko tai patirti, tačiau, kad situacija būtų nagrinėjama ir vyktų pokyčiai, neužtenka parašyti atsiliepimą viešoje erdvėje, todėl maloniai kviečiame kreiptis į Antakalnio polikliniką el. paštu atsiliepimai@antakpol.lt ir spręsti problemas iš esmės.

Pagarbiai,
Komunikacijos specialistė

2017-01-11, 22:17 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Išėjus iš darbo savo šeimos gydytojai, man buvo priskirta nauja gydytoja. Kiekvieną kartą atėjus - problemos. Rašant siuntimą nesugeba suformuluoti problemos. Rašant siuntimą pas skirtingus specialistus siuntimą nukopijuoja nuo prieš tai buvusio. Nedėmesinga, dirba atmestinai, trūksta patirties. Esu priversta keisti savo šeimos gydytoją.

2016-12-06, 17:48 | IP: 78.56.219.247 Kas parašė?

Gera poliklinika, moderni, labai patogu, kad galima užsiregistruot internetu, tačiau profilaktinis patikrinimas labai brangus, ypač kai reikia ne darbui, o praktiksi, už kurią nemokės, kitose įstaigose 8 kartus pigiau. Daug mokamų, brangių tyrimų.

2016-11-10, 12:54 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 2)

Kažkoks košmaras. Užsiregistravau pas gydytoją lapkričio 29 d. , bet pasijutau blogai todėl nuėjau pas šeimos gydytoją ir jinai mane užregistravo pas tą pačią gydytoją 10 d.. Na šiandien kaip tik susiruošiau pas ją eiti ir dabar atsidarius antakalniopol.lt pasižiūriu o aš gi perkelta visai kitu laiku ir pas kitą gydytoją!!!! Idomiausia jog niekas nieko man net nepranese, net mastau eiti siandien ir vaidinti jog nieko nepastebejau, nes taip pikta man!! kadangi pas tą gydytoją laukti reikės vėl mėnesį!!!!

2016-09-26, 05:03 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 7)

Is esmes esu patenkintas poliklinika, o gydytoju yra visokiu..

2016-08-10, 13:55 | IP: 88.216.103.50 Kas parašė?

Moderni poliklinika, sutvarkyta viduje ir išorėje, lankytis malonu. Registratūros darbas greitas ir profesionalus. ypač patinka elektroninė registracija ir priminimai apie vizitą žinute ar el. paštu. Nes pas specialistus eilės tenka palūkėti ir keletą savaičių ar pora mėnesių, tai labai naudinga kai primena žinutėmis. Dauguma gydytojų tikrai malonios ir profesionalios, išskyrus vieną ginekologę kuri buvo grubi ir nemaloniai bendravo. Bendrai gydymo įstaigai priekaištų neturiu.

2016-08-08, 20:34 | IP: 188.69.198.7 Kas parašė?

Labai ilgai reikia laukti. Būklė tikrai nera tokia,kad butu galima sedeti. Daugiau kaip dvi valandas prie vieno kabineto duru....

2016-08-04, 23:15 | IP: 78.56.77.117 Kas parašė?

Lankomės su vaikais pas L. Žvinakevičiūtę, ji tikrąją to žodžio prasme yra šeimos gydytoja. Prisimena kuo skundėmės praeitų vizitų metu, sveikinamės susitikę gatvėje, prisimena vaikų vardus ir jų raidos ypatumus. Jokio atlygio ar dovanų niekada nedavėme. Dažnai siunčia pas kitus specialistus, kad diagnozė būtų nustatyta tinkamai ir paskirtas geriausias gydymas.

2016-07-16, 01:23 | IP: 84.15.185.97 Kas parašė?

Dirba įvairių specialistų, yra gerų, profesionalių, o yra tokių kurie tik teršia šios įstaigos vardą pav. reabilitologė Asta Kuncevičienė, ne gydytoja o siaubas, arba darbo medicinoj atėjo nauja darbuotoja, slaugytoja (juodais plaukais)andžela atrodo, nespėjo kojų sušilti, o poliklinikos garbę apdergė savo niekingu elgesiu ir dirba toliau..lyg nebūtų aplinkui geresnių specialistų.
Šiaip poliklinika paliko gerą įspudį, registratūros vedėja Neringa griežta, bet teisinga, puikiai susitvarko ir su dideliu kolektyvu ir su didelės apimties krūviu. Administracijos kolektyvas puikus. Teko susidurti su audito vedėja Gražina, tai žmogus iš didžiosios raidės.

2016-04-26, 13:33 | IP: 78.60.254.228 Kas parašė?

Be paciento sutikimo dėl nesuprantamų priežasčių keičia šeimos gydytojus, pilnametystės sulaukusių gydyti vaikų gydytojai "negali", priskiria kokiai nors gydytojai esančiai dekretinėse atostogose, susirgus pagalbos turi ieškoti pats, nieks pacientui padėti neskuba.

2016-03-31, 18:09 | IP: 78.60.111.30 Kas parašė?

Puiki įstaiga

2016-03-29, 15:41 | IP: 78.60.171.107 Kas parašė?

Labai patinka personalas, visad labai maloniai bendrauja tiek daktarai tiek registratūros darbuotojos. Nepatinka tik vienas dalykas - skresvėjis. Labai nesmagu, kai nueini tvarkyti dantį, o gryžti namo su angina :( Suprantu, kad patalpas vėdinti reikia, bet gal įmanoma būtų ką nors padaryti, kad nebūtų visur koridoriuose atidaryti langai.... nes net sušalt spėju kol nueinu iki reikiamo kabineto

2016-03-24, 07:42 | IP: 88.223.40.241 Kas parašė?

Man patinka ši gydymo įstaiga. Pagrindinė priežastis yra ta, jog niekuomet netenka keliauti į kitą vietą atlikti kokius nors tyrimus ar ieškotis kito specialisto. Vos išėjus iš gydytojo kabineto seselės tuojau pat užregistruoja kitam vizitui, bei, kas patogiausia, pas kitus specialistus, nereikia tuo rūpintis pačiam. Visi mes žmonės ir gydytojai taip pat, tenka susidurti su skirtingu med. personalo temperamentu, bet galiausiai visuomet gauni iš jų reikalingą informaciją.

2016-02-11, 16:28 | IP: 89.116.211.64 Kas parašė?

Prie šeimos gydytojų didelės eilės. Kai kurie "specialistai" susirinkę tokie, kad tik bėgt nuo jų reikia

2015-12-22, 16:23 | IP: 78.56.184.225 Kas parašė?

Pas dauguma specialistu tikrai malonu lankytis, poliklinika visada svari, tvarkinga, smagu, kad pastoviai vyksta remontai, renovacijos Parkavimas tragiskas, automobili pastatyti uztrunka ilgiau negu pats vizitas pas gydytoja, aiksteles pergrustos, galine aikstele isvis kazkoks nesusipratimas, nagli vairuotojai nutrrenkia savo automobilius net ne parkavimosi vietose, o paskui isvaziuok tu kaip nori... Tualetuose dazniausiai nebuna popieriaus ir popieriniu ranksluosciu, muilo, ne visi nesiojasi serveteles ir dezinfekavimo skyscius rankoms... Valytojos (ypac 9 aukste) jauciasi virsesnes uz daktarus, plustasi, matosi nepatenkintos savo darbu, bet kaskart sutinki ir sutinki tas pacias... Kai kuriu gydytoju bendravimo etika perzengia bet kokias ribas, daktarai jauciasi kaip dievai, tikrai teko ne karta sedeti pakraupus nuo kai kuriu gydytoju bendravimo arba isvis jo nebuvimo. Labai daug mokamu paslaugu ir konsultaciju, kas tikrai nedziugina. Galiausiai keista sistema, kai vos ne kiekvienam aukste sava tvarka ir atejes nebezinai, kaip cia ir kas cia... Vienur gyvos eiles, kitur seseles kviecia, dar kitur numereliai, o galiausiai sedi lauki ir tave aprekia, kodel neini i kabineta ir gaisini gydytojo laika... gerai, kai eini pas gydytoja ne pirma karta, ir zinai kas kaip, o jei ateini pirma karta, tai ir suk galva, kaip cia dabar prie to kabineto elgtis...

2015-12-11, 10:49 | IP: 193.219.137.65 Kas parašė?

Tragedija. Pas gyd. specialistus (pvz kardiologus) reikia laukti pusė metų. Tai jau peržiangia visas ribas...

2015-04-20, 17:23 | IP: 188.69.215.60 Kas parašė?

Priėmimo skyriuje su didžiuliais skausmais, nesant dideliam pacientui skaičiui tenka laukti ilgiau nei valandą kol priėmimo skyriaus darbuotojai pakviečia prie langelio. Darbuotojos grubios, nemandagios, kalbasi viena su kita nepriimdamos žmonių.

2015-03-12, 17:49 | IP: 88.223.26.120 Kas parašė?

Socialinį draudimą nuskaiciuoja kiekviena mėnesi!!!O Aptarnavimas TRAGIŠKAS!!!Duokit tuos pinigus mums, mes patys nuspresime kur gyditis!!!Nes visur katastrofa jei voleliu nekisi...ir neturi pažystamu:

2015-01-14, 22:58 | IP: 188.69.199.130 Kas parašė?

Čia sužinojau kas yra geri gydytojai. Visada atidžiai apžiūri, matosi, kad siekia tiksliai išsiaiškinti diagnozę, skiria geriausią gydymą, nerašo vaistų be reikalo. Laboratorijos darbuotojos malonios, paslaugios, puikiai išmano savo darbą.

2014-10-02, 03:58 | IP: 88.119.193.250 Kas parašė?

Labai patogi registracija pas gydytojus internetu ir priminimai apie vizitus elektroniniu būdu. Daugiausia lankausi stomotologijos skyriūje, ten daugumai darbuotojų trūksta kultūros ir profesonalumo.
Gydytojai prie pacientų neigiamai atsiliepia apie savo kolegas dirbančius tiek toje pačioje klinikoje, tiek kitose.

2014-05-29, 19:36 | IP: 193.219.88.181 Kas parašė?

Nerekomenduočiau kreiptis šioje įstaigoje dėl papildomų paslaugų: užmokėsite beveik tiek pat, kaip ir privačioje įstaigoje, bet paslaugų kokybė žymiai prastesnė, ir medicinos darbuotojų elgesys primena “sovietmečio” laikotarpį, kai klientas niekam buvo nereikalingas.

2014-05-08, 15:47 | IP: 84.46.254.159 Kas parašė?

Tvarkinga poliklinika kai kuriems darbuotojams reiktų bendravimo įgūdžius pasitobulint

2014-04-29, 12:51 | IP: 5.20.136.89 Kas parašė?

Super patinka kad eilese nereikia laukti registratura dirba gerai jeigu paskirtas laikas tai tu ir patenki.

2014-04-26, 20:35 | IP: 79.132.177.215 Kas parašė?

Patogi tyrimų atlikimo sistema. Registracija pas gydytoją tik po kelių mėnesių,o atvykus tenka dar laukti eilėse apie 15-30min tai tikrai. Kai kurių med. sesučių ir gydytojų atsainus bendravimas su pacientais-jaučiasi,kad norima "kuo greičiau atsikratyti". Labai daug paslaugų bei tyrimų tapo mokamais,kas kitose poliklinikose daroma nemokamai. Jei susimoki už paslaugą,vistiek dar tenka laukti eilėse. Gydytojai dirba pagal sovietmečio principą,seni gydymo metodai,mažai informacijos pačiam pacientui. Reikėtų iš esmės keisti gydytojus,nes labai daug "užsisedėjusių" senyvo amžiaus gydytojų.

2014-04-02, 19:50 | IP: 78.60.80.61 Kas parašė?

Norint uzsiregistruoti i-netu iskrenta, "kad manes nerasta poliklinikos pacientu sarase" - ir taip pastoviai.Paskambinus inform.- atitaiso padeti,bet iki sekancio karto ?! Be to, katastrofiskas automobiliu stovejimo vietu trukumas,perkelus vaiku skyriu i centr.pastata !!!

2014-03-03, 20:03 | IP: 78.60.169.149 Kas parašė?

Tyrimų laboratorija - labai gera. Eilės beveik nebūna (ne taip, kaip anksčiau) Labai bloga padėtis su automobilių parkavimu.Elektroninė sistema veikia, bet užsiregistruoti pas savo šeimos gydytoją gali nebent po mėnesio.O nuvykus į polikliniką - neįsivaizduojamos eilės pas gydytojus, jei ne mirtinas ligonis, tai reikia laukti po mėnesį ir daugiau. Pas specialistą pakliūti - iš viso utopija. Jei su baisiausia temperatūra ar didžiausiais skausmais - tai papildomą talonėlį gausi, ir į gydytojo darbo pabaigą gal ir prieis tavo eilė, kai jau būsi leisgyvis(nes pirmiausia kviečia su talonėliais) Arba dar geriau - prie gydytojo kabineto nei vieno žmogaus, o talonėlių nėra, dar reikia maldauti ir derėtis, kad kaip nors priimtų.

2014-01-28, 20:20 | IP: 78.60.56.113 Kas parašė?

Labai blogas elgesis iš gyditoju puses.Teko pakeisti polikliniką

2014-01-23, 05:37 | IP: 86.38.37.245 Kas parašė?

Tikrai gera gydymo įstaiga, tik labai jau už daug ką reikia mokėti.

2014-01-06, 17:07 | IP: 193.219.88.189 Kas parašė?

Pastaruoju metu gražiai pasiremontavo, dirba jauni, entuziastingi specialistai, tobulėja informacinė sistema, dažniausiai nereikia niekur papildomai eiti, visokiausi tyrimai atliekami vietoj. Kraujo tyrimų ir rentgeno skyriai fantastiški - yra talonėlių išsimušimo sistema, eilė juda labai greit ir sklandžiai. Labai smarkiai siutina nesugebėjimas organizuoti priėmimo pas gydytojus. Kaip ir visur, yra populiarių gydytojų ir nelabai. Pas populiarius eilės nežmoniškos, o atėjus reikia valandomis laukt savo pavėluotos eilės, nes nepaliekama nė kiek laiko skubiems atvejams, arba paliekama jo per mažai. Pas savo ginekologę turiu registruotis prieš 3-4 mėnesius, pas šeimos gydytoją mažiausiai prieš savaitę. Ji sukasi kiek begalėdama, bet vistiek nespėja. Kai tuo tarpu kiti kabinetai apytuščiai. Jei gydytojas nebepakelia krūvio, galėtų būti ribojamas pacientų skaičius ar kažkaip... Bet baisiausia tai, kad vienur einant, kortelė laukia jau nunešta, kitur einant, jos reikia paprašyti registratūroje. Kai kur gydytojai pakviečia, kai kur yra talonėliai, kai kur gyva eilė... žodžiu betvarkė. Laiko sugaištu begales, o kai sulaukiu savo eilės gydytojai, kad ir kokie malonūs ir profesionalūs, yra priversti skubėti, nes nespėja dėl nežmoniškų ligonių kiekių. Per poliklinikos gobšumą nukenčia kokybė.

2013-09-03, 14:48 | IP: 78.56.253.37 Kas parašė?

Tvarkinga, šiuolaikiška įstaiga. Prie kai kurių gydytojų kabinetų tenka palaukti gerokai ilgiau, nei numatyta priėmimo lapelyje. Kai kurie gydytojai visiškai nepaiso tvarkos - pas juos pacientai eina "kaip pakliūva" arba kaip teikiasi nuspręsti seselė ar gydytoj-a,-as.

2013-08-29, 17:25 | IP: 78.60.228.8 Kas parašė?

puikiai sutvarkyta kopiuterine sistema.

2013-06-19, 14:57 | IP: 82.135.244.68 Kas parašė?

Pas šeimos gyditoja galima užsirašyti tik po 3 savaičių. Apie specialistus net nekalbu.... Jei tau reikia LOR, eik pas savo šeimos ir gauk siuntima. Ten trys sąvaitės, ir čia pora mėnėsių... Geriau nemokėti i SODRA, o iškart kreiptis pas privačius gyditojus

2013-06-19, 10:14 | IP: 82.135.235.198 Kas parašė?

Poliklinika tvarkinga, suremontuota, paskutiniame aukšte yra gera kavinė. Siaubingai ilgos eilės. Sunku pasistatyti automobilį.

2013-04-25, 15:42 | IP: 82.135.246.72 Kas parašė?

reikėtų vyti lauk tokiu, kurie tik sėdi 8 val iki pensijos, geria kavą ir laukia pietų pertraukos, tai viešoji įstaiga - konvejeris , nesusitvarko tegul užleidžia vietą jauniems specialistams

2013-01-23, 23:06 | IP: 5.20.182.132 Kas parašė?

viskas gerai tik truksta kompiuterines tamagrafijos irangos teko vaziuoti kitur

2013-01-16, 20:44 | IP: 78.60.35.36 Kas parašė?

Padarė didelę pažangą.

2012-12-12, 10:44 | IP: 84.15.50.147 Kas parašė?

Teko ir anksčiau naudotis paslaugomis, įspūdis - gerėja, pažangiai tvarkosi.

2012-07-31, 08:56 | IP: 77.240.248.91 Kas parašė?

sioje istaigoje pasijutau kaip didziule nasta daugumai personalo su kuriuo susiduriau, toks jausmas kad mano apsilankymas yra jiems papildomas darbas uz kuri nemokama - buvau pasibaisejes poziuriu i darba, poziuriu i mane kaip i pacienta - baisi patirtis...

2012-04-24, 17:23 | IP: 86.38.158.62 Kas parašė?

Geri specialistai. Maloni aplinka.

2012-03-24, 07:46 | IP: 86.38.183.86 Kas parašė?

Patinka.

2012-03-19, 14:37 | IP: 78.63.245.115 Kas parašė?

Gydikis pats, nes niekam nerupi tavo problemos- tinka visoms gydimo istaigoms.apie dabartine gydytoju etika tyliu(kuo greiciau atsikratyti pacientu, permesti kitam arba$ akyse)

2012-03-17, 09:26 | IP: 86.38.180.93 Kas parašė?

Labai gera įstaiga.

2012-03-07, 18:43 | IP: 86.38.179.129 Kas parašė?

Pati geriausia Vilniaus poliklinika. labai viskas patinka - aptarnavimas, aplinka ir t.t.

2012-03-05, 23:27 | IP: 84.46.237.7 Kas parašė?

Malonus ir profesionalus personalas. Geras, greitas ir aukšto lygio aptarnavimas. Geros gydymosi galimybės, daug ir labai gerų specialistų. Tvarkinga ir maloni aplinka.

2012-02-09, 15:18 | IP: 91.206.133.44 Kas parašė?

Viena geriausių poliklinikų Vilniuje. Būtų tikslinga sutrumpinti laukimo laiką pas specialistus.

2012-01-25, 08:13 | IP: 86.38.182.199 Kas parašė?

Visi jie ir laukia kol gaus atlygį už apžiūrą. bet juk aš moku mokesčius ir jie gauna atlyginimą. Jei neduosi tai net vaistų neišrašys.

2012-01-12, 20:50 | IP: 188.69.226.86 Kas parašė?

Antakalnio poliklinikoje gal ir viskas gerai, bet jei reikia pakliūti pas specialistą(endokrinologą,ginekologą), tai tragedija. Reikia laukti nuo 1,5-3 mėnesio, per tą laiką žmogus gali ir numirti

2012-01-04, 09:55 | IP: 78.60.161.226 Kas parašė?

Kaip bebūtų, bet manau šita poliklinika viena iš geriausių valstybinių poliklinikų. Geri, rūpestingi, profesionalūs gydytojai. Mokamos paslaugos prieinamos,manau daugumai. Ir dėl mokėjimo- tai ne pačios poliklinikos kaltė,manau, o mūsų vyriausybės, kad neskiria pakankamai finansavimo MŪSŲ sveikatai. Žmonės, vertinkit ką turim

2011-11-02, 13:46 | IP: 212.59.15.190 Kas parašė?

Tiesiog poliklinika. Eilės, užsirašai iš anksto, lauki daugiau kaip valandą su vienerių metų vaiku, tada ateina pietų pertrauka, tada dar spėji sužinoti, kad prieš tave dar 10 žmonių... visiems vaikams konvejeriu paleidžia ant tų pačių antibiotikų. Ir visa tai atseit todėl, kad gydytoje viena atostogauja. Bardakas. Galų gale tenka išeiti ir kreiptis privačiai. Tai už ką aš mokesčiu moku?

2011-08-08, 13:47 | IP: 88.119.186.61 Kas parašė?

Čia dirba geras personalas.Nesunku prisiskambinti telefonu, bet dažniau naudojamės interneto paslaugom. Vasarą dūsta pacientai ir gydytojai nuo karščio, nėra jokios ventiliacijos.Nėra šalto geriamo vandens automato.Jei užmiršai pasiimti iš namų, gali užtrokšti.

2011-07-01, 17:56 | IP: 84.32.114.47 Kas parašė?

Noriu pasakyti, kad Antakalnio poliklinikoje aš sumokėjau į kasą apie 600 lt. už infekcinių ligų tyrimus, nors esu apdrausta. Manau, kad poliklinika ne turi teisės reikalauti iš pacientų tokius didelius pinigus.

2011-05-24, 14:06 | IP: 85.206.22.247 Kas parašė?

VISKAS PATINKA VISKAS PATINKA

2011-05-06, 10:22 | IP: 86.38.207.5 Kas parašė?

Pirmą kartą susidūriau susidūriau su šios įstaigos akušeriniu - ginekologiniu skyrium. Pirmą įspūdį paliko labai gerą. visi buvo labai mandagūs ir malonūs. Daktarė, kuri mane apžiūrėjo, buvo labai švelni ir rūpestinga. Pirmas įspūdis labai neblogas. Labai klaidus pastatas. Pirmą kartą vaikštant sugebėjau pasiklysti. :)

2011-04-02, 13:42 | IP: 89.117.243.212 Kas parašė?

Kas dėl laukimo eilėse,tai pakentėsiu,krizė Lietuvoj gali dar labiau pabloginti mano gyvenimąi,todėl džiaugiuosi tuo kas yra.Tiesiog varo į pasiutimą,kai mano apylinkės gydytoja atostogauja,gaunu papildom1 numeriuką,o prie kabineto pasitinka slaugytoja,o paskui jai pritaria ir gydytoja:"tu ne mūsų pacientas!".Šitai kartojasi jau keliolika metų,kiek prisimenu.Kažkuri odos ligų gydytoja pareiškė,kad:"šiandien tu nebe pirmas durnius".Dėl savo apylinkės gydytojos jokių nusiskundimų neturiu,nors čia jos reitngas ir mažas parodytas.Ir ankstesnė gydytoja buvo puiki,bet ją gerai ir kiti pacientai vertina.Chirurgas ir jo sesutė labai geranoriškii,303 kab.,todėl sunku vienpusiškai vertinti poliklinikos darbą.
Baisoka pas poliklinikos stomatologą kreiptis,nes privačiai išsigydyti visus dantis pinigų neužteko.:)

2011-02-24, 20:56 | IP: 78.60.56.199 Kas parašė?

Vis dar sovietinio tipo, su tarybinem seselem, kurios nesugeba humaniskai bendraut...cia ateina sergantys zmones, kuriems reikia supratimo, o ne matyti nepatenkitus seseliu ir gydytoju veidus!!! Atejus norisi greiciau namo ir atrodo, kad ne tiek ir sergi... :(((

2011-01-30, 00:38 | IP: 78.60.26.238 Kas parašė?

Viskas po vienu stogu. Per daug žmonių.

2010-11-02, 21:55 | IP: 213.164.125.125 Kas parašė?

Esu labai patenkinta,kad priklausau siai poliklinikai,ypac kai tenka lankytis pas seimos gydytoja P.Vaitkevicių.

2010-10-18, 19:43 | IP: 78.56.192.124 Kas parašė?

Priklausau šiai poliklinikai pagal gyvenamąją vietą jau 20 metų. Sutardavau su visais gydytojais, viskas atrodė visai neblogai, kol nesusidūriau su viena dirbančia čia ginekologe. Turėjau rimtų sveikatos problemų. Po vizito pas ja išėjau pakraupusi, su sugadintais nervais, pįskaudinta ir nesulaukusi profesionalios pagalbos. Jokio normalaus bendravimo su pacientais, visiškas gydytojo etikos neišmanymas, menkas profesionalumas. Šokas liko ilgam. Vos nenusivyliau visa poliklinika. Nustebau - kaip gali viena pseudogydytoja taip teršti visų gydytojų vardą? Ar administracija tikrina kokiu nors būdu, kaip dirba poliklinikos ginekologai, ar bent skaito atsiliepimus?

2010-10-11, 15:48 | IP: 213.164.115.161 Kas parašė?

Visumoje ligoniai čia yra prastai priimami, jokio dėmesingumo.

2010-10-07, 18:18 | IP: 79.132.178.30 Kas parašė?

Gydytojai dirba atmestinai, apie seseles kai kurias is viso nenoriu kalbet, atrodo, kad ne joms nepriklauso atlikti savo pareigas. Be to patekt pas gydytojus yra sudetinga, ilgos eiles, bet jei mokesi tai eiliu nera. nors atvykus pas gydytojus retai buna eiles arba ju visai nebuna. aplinka poliklinikoj tragiska...

2010-09-22, 10:48 | IP: 217.117.18.102 Kas parašė?

Jau metus esu Antakalnio poliklinikos pacientas ir galiu pasakyti, kad taip gerai dar neteko jaustis nei vienoje gydymo įstaigoje. Kaskart atvykus matomas akivaizdus progresas - atsinaujinimas, tobulinimas ir t.t. Džiaugiuosi, kad čia gydausi Sėkmės poliklinikos kolektyvui!

2010-09-20, 09:44 | IP: 78.60.43.249 Kas parašė?

Patinka, kad suteikiamos įvairiapusės paslaugos, retai kada prireikia kreiptis į kitos įstaigos specialistus. Pediatrė geros kvalifikacijos. Įstaigoje nėra vaistinės; be išankstinio užsirašymo gali su karščiuojančiu vaiku pralaukti kelias valandas prie durų ir iš nevilties grįžti namo, specialistai nemoka bendrauti su vaikais, pvz. už tai kad nesileidžia kišti kokio instrumento į akį pavadina 3m vaiką nevyru ir pan. Nuo privačių įstaigų labai skiriasi pačiu bendravimu.

2010-07-26, 14:11 | IP: 213.164.114.78 Kas parašė?

apsurdas o ne gydymo istaiga

2010-07-19, 12:01 | IP: 78.60.173.204 Kas parašė?

Čia dirba geri ir labai geri gydytojai, paslaugios seselės.Registruotis iš anksto pas bet kurį gydytoją nėra sudėtinga, veikia internetinė registracija.
Žinoma, bendra aplinka galėtų būti gersnė, trūksta ventiliacinės sistemos, ypač vasrą. Labai trūksta oro kondicionierų! Karštuose kabinetuose dūsta ir pacientai, ir personalas.

2010-06-28, 21:08 | IP: 78.60.227.121 Kas parašė?

aplamai, kai tenka daugiau nei valanda laukti uz duru kol tu prieisi pas gydytoja, del siuntimo pas specialistus, pasakoma, mokek prieisi greiciau, tai jokiu teigiamu emociju nesukelia si istaiga

2010-03-02, 13:14 | IP: 89.117.242.117 Kas parašė?

per mažai (terapeutai) gydytojai skiria laiko pacientams, nes popierizmas, duomenų suvedimas į kompą atima daug laiko. Viena seselė dviem gyd. per mažai.

2010-02-26, 15:21 | IP: 78.60.162.54 Kas parašė?

Dabartine registracijos sistema- SUPER. Sudetinga , kai tenka karščiuojantį vaiką "grūsti" į polikliniką ( nes gydytojos nevažiuoja į namus), o ten dar "tipo be eilės" laukti apie 1 val, kol tave priims apžiūreti.

2009-12-28, 17:12 | IP: 195.34.213.140 Kas parašė?

Profesionalus kolektyvas, atsakingas požiūris į darbą, pakankamai malonus bendravimas.

2009-11-25, 10:25 | IP: 194.176.44.194 Kas parašė?

Vakar buvau poliklinikoje, ligonių eilės prie bendrosios praktikos gydytojų durų, o seselės serga. Koks čia darbo organizavimas? Jei paskelbta visuotinė gripo epidemija, tai įstaigos vadovas turėtų pagalvoti apie darbo jėgos perskirstymą. Juk pimojoje grandyje trūksta seselių, slaugytojų, gal galima paimti epidemijos atveju iš kitų skyrių? Juk reikia visiems drauge kovoti su pandemija, o ne laukti, kas dar numirs.

2009-11-19, 12:49 | IP: 84.32.212.122 Kas parašė?

daugiau nei 3 menesius vaikstau del sanariu skausmo ir per tiek laiko dar nieko nenustate. sitas vaiksciojimas jau kainavo beveik 500lt

2009-11-19, 11:57 | IP: 79.132.175.188 Kas parašė?

pasikeitus direktoriui, RYSKUS PROGRESAS! Jei taip toliau, tai ji issivers i pirmaujanciu gretas. Jokiu eiliu! Silta, svaru. Gydytojai vis jauneja, pagyvena iseina i pensija. Kompiuterizuota. Aptarnauja greitai. seseles jau ne monstres, o vykdo daug funkciju. Lieka laisvo laiko gydytojui, geriau aptarnaujami pacientai. Neveluoja, neiseina anksciau is darbo- sake, bijo direktoriaus. Visur remontuoja, grazina. SUPER.

2009-10-19, 22:58 | IP: 78.56.113.187 Kas parašė?

Registratura, kai atstovi ilgoje eileje,suzinai, kad gydytojas atostogauja, siaip ne taip tampi uzregistruotas pas kita gydytoja,veliau eini stoveti eileje prie gydytojo kabineto. Atlaukus eile pasirodo, kad tavo kortele nenunesta todel vel tenka gristi i registratura ir vel stoveti eileje,kai ateina tavo eile pasirodo kad tavo koretles nera ir registraturoje, registratores ima bartis kad kazkam kazko nepasakei.Imi joms padeti ieskoti kituose kabinetuose.Sveikam zmogui tai galetu buti manksta, bet serganciam ar senyvam manau tai tampa pasityciojimu is jo sveikatos.

2009-08-27, 18:53 | IP: 78.60.53.209 Kas parašė?

yra daug geru specialistu,nesiuncia i kitas gygymo istaigas,i registratura prisiskambinti yra tikrai nesunku pensinio amziaus gydytojai

2009-02-27, 21:46 | IP: 84.32.55.106 Kas parašė?

sesutes fizioterapijos yra puikios. chirurgas R. Samas geras specialistas Gyd. V. pPetrikonienes nei kompensuojamu vaistu nenori israsyti,nei pas specialistus poliklinikos neprisiprasysi kad nusiustu. Net nezino,ko reikia medicininei vairuotoju komisijai ,deklaracijos kad reikia,israso.Nesuprantu,ka ji ,tokia gydytoja,ten veikia,kokia ji specialiste?

2009-01-10, 22:44 | IP: 78.60.161.77 Kas parašė?

Ka jau kalbet apie profesionaluma, jei kai kuriems medikams truksta elementarios gydytojo etikos. Net nezmoniskus skausmus kenciantis pacientas negali laiku sulaukti pagalbos. Manau, kad poliklinikos administracija turetu rimtai susirupinti sios istaigos ivaizdziu ir reputacija...

2008-12-09, 17:25 | IP: 78.59.210.65 Kas parašė?

zodziu, musu 3 men mergaitei buvo paskirti masazai. paskambimon i registratura, nes nuvaziuoti nebuvo galimybes ir mum pasake kad reikes menesi palaukti... rezervavo mum taloneli, ir pasake ateiti atsiimti iki gruodzio 11. siandien paskambinau paklaust ar galima ateiti susimoketi ir gauti ta numeriuka. o mum buvo pasakyta kad jo nera. vaikui masazai reikalingi, o dabar tik sausio 12 galesim eit.. vat taip mum ir "rezervavo" taloneli!

2008-11-26, 11:33 | IP: 84.32.245.193 Kas parašė?

Nėra Kartais reikia laukti daugiau negu mėn. kad patekti pas gyd.

2008-11-25, 11:56 | IP: 84.32.208.42 Kas parašė?

Iš tiesų nuvylė itin nemalonus ir neetiškas personalo darbas. Stokojama pagarbos žmogui, jo laikui. Nusivyliau, daugiau i šią polikliniką stengsiuosi neužsukti.

2008-11-10, 17:38 | IP: 217.117.18.102 Kas parašė?

Tikrai gera poliklinika, kurioje vaikai gauna kokybišką apžiūrą. Žinoma, aplinka nėra pati jaukiausia...reikėtų remonto, naujesnės įrangos. Ir... dėl daugelio problemų kaltinat registratores..o jos tik vykdo tai, ka joms nurodo jų valdžia. Vat taisykles tai reikėtų pakeisti.. O visa kita...džiaukitės, kad iš viso žmonės dirba tokį alinantį darbą, kai per dieną tenka pabendrauti su ne vienu ir ne dviem nekaip nusiteikusių žmonių.

2008-10-06, 07:01 | IP: 84.240.48.201 Kas parašė?

nera teigiamu jokiu dalyku KAI tave sumusa tikliesi,kad jei prireiks padarys israsa is med korteles,bet kur tau bet kokia kortele kur su rimtesnem ligom iskart dingsta...
viena...
antra...
trecia...
dabar turbut jau kokias 4 korteles turiu ten ir vis su kita einu pas gyditoja,bet tai dar nieko jei papulsi pas ta daktara isvis,dazniaiusiai nepapuoli,arba reik laukt "gyditoja labai uzimta ,artimiausias lapukas uz 12 dd....
TAI KAS CIA PER TVARKA JMJ .3,14zdec polnyj ...
o apie profesionaluma tai jei pats nezinotum kas per susirgimas ,kaip gyditi ir kaip ne tai ir nepadetu tau antakalnio daktaru saika...
nescia zmona pasigavo gana slykstu nervo uzdegima,tai nei greitoji nieko nepadejo nei antakalnis, praktiskai kai isvaziavo greitoji kita ryta buvau visus vaistus supirkes ir daves,o gyditoja juos israse po 2paru...
taigi ko zinosi ant peciu nenesiosi TEGYVUOJS SAVYGIDA <LIAUDIES MEDICINA IR PAPERKAMI VAISTININKAI:)
ps.BEJA PAMASTYMUI:
receptas reeikalingas tik tam ,kad gyditojas parasytu vaistininkui ka jums duot...
bet kam gadint popieriu jei galima ir persakyt nuejus- maziau laiko susigaistu...
suprantu kai koks nors raminantis,ar panasus prp.bet kai analginui israsineja recepta tai jau apsurdas...
gerai kad valerijonui nereikia dar,o gal ir stiprius raminamus be rcp pardavinekit ,tai maziau su piktais klientais teks susidurinet ponai sun DAKTARAI...visi ramus grazus sedes prie duru kol kavote laksit,ir nieks nesiputos ... kaifas bus :D
ir dar,kiek zinau ten labai kompetetingi urologai jie uz 5 lt net priesastminipriesbronchitini vaista israso :D kuuul:D

2008-08-30, 14:22 | IP: 78.56.21.20 Kas parašė?

registratores daugiau nei bukos,neina susisneket.Keisti visas be isimties,o tvarka poliklinikoj dar nuo caro laiku likus.Ir i ka poliklinikos valdzia ziuri.

2008-08-12, 14:31 | IP: 193.219.3.243 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 0 mėn., todėl nebėra aktualus.
2008-07-08, 21:33 | IP: 84.240.19.115 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 1 mėn., todėl nebėra aktualus.
2008-05-27, 10:45 | IP: 195.182.67.65 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 2 mėn., todėl nebėra aktualus.
2008-03-17, 07:48 | IP: 84.32.228.207 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 5 mėn., todėl nebėra aktualus.
2008-03-04, 14:33 | IP: 217.117.29.253 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 5 mėn., todėl nebėra aktualus.
2008-02-11, 09:04 | IP: 213.197.133.154 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 6 mėn., todėl nebėra aktualus.
2008-02-07, 20:09 | IP: 193.219.57.6 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 6 mėn., todėl nebėra aktualus.
2008-01-29, 11:17 | IP: 195.250.189.105 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 6 mėn., todėl nebėra aktualus.
2007-12-19, 00:20 | IP: 88.227.30.247 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 7 mėn., todėl nebėra aktualus.
2007-12-11, 14:48 | IP: 78.60.76.204 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 8 mėn., todėl nebėra aktualus.
2007-12-10, 14:40 | IP: 193.219.94.166 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 8 mėn., todėl nebėra aktualus.
2007-11-09, 08:06 | IP: 213.226.132.18 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 9 mėn., todėl nebėra aktualus.
2007-11-07, 12:22 | IP: 82.135.172.131 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 9 mėn., todėl nebėra aktualus.
2007-10-16, 16:34 | IP: 194.126.252.241 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 10 mėn., todėl nebėra aktualus.
2007-10-01, 20:35 | IP: 217.117.31.66 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 10 mėn., todėl nebėra aktualus.
2007-08-07, 14:30 | IP: 213.164.122.24 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 11 m. 0 mėn., todėl nebėra aktualus.
2007-07-23, 13:25 | IP: 193.219.146.95 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 11 m. 0 mėn., todėl nebėra aktualus.
2007-06-13, 13:06 | IP: 213.197.169.194 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 11 m. 2 mėn., todėl nebėra aktualus.
2007-06-06, 06:24 | IP: 213.164.125.3 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 11 m. 2 mėn., todėl nebėra aktualus.
2007-02-28, 00:43 | IP: 88.118.234.200 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 11 m. 5 mėn., todėl nebėra aktualus.
2007-02-06, 15:48 | IP: 88.118.251.218 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 11 m. 6 mėn., todėl nebėra aktualus.