Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorinės aplinkos pritaikymas JÅ«sų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogÅ«s laiptai)

RegistratÅ«ros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

Ä®staiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškÅ«s ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedÅ«rų kabinetą

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Diagnozavo tik dalį arba gydymas padėjo tik iš dalies

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiÅ«ra)

1.4

1.2

Gydytojai, kurie dirba "Antakalnio poliklinika"
2012-03-07, 18:43 | IP: 86.38.179.129

Pati geriausia Vilniaus poliklinika. labai viskas patinka - aptarnavimas, aplinka ir t.t.

2012-03-05, 23:27 | IP: 84.46.237.7

Malonus ir profesionalus personalas. Geras, greitas ir aukšto lygio aptarnavimas. Geros gydymosi galimybės, daug ir labai gerų specialistų. Tvarkinga ir maloni aplinka.

2012-02-09, 15:18 | IP: 91.206.133.44

Viena geriausių poliklinikų Vilniuje. Būtų tikslinga sutrumpinti laukimo laiką pas specialistus.

2012-01-25, 08:13 | IP: *.*.*.*

Visi jie ir laukia kol gaus atlygį už apžiūrą. bet juk aš moku mokesčius ir jie gauna atlyginimą. Jei neduosi tai net vaistų neišrašys.

2012-01-12, 20:50 | IP: 188.69.226.86

Antakalnio poliklinikoje gal ir viskas gerai, bet jei reikia pakliūti pas specialistą(endokrinologą,ginekologą), tai tragedija. Reikia laukti nuo 1,5-3 mėnesio, per tą laiką žmogus gali ir numirti

2012-01-04, 09:55 | IP: 78.60.161.226

Kaip bebūtų, bet manau šita poliklinika viena iš geriausių valstybinių poliklinikų. Geri, rūpestingi, profesionalūs gydytojai. Mokamos paslaugos prieinamos,manau daugumai. Ir dėl mokėjimo- tai ne pačios poliklinikos kaltė,manau, o mūsų vyriausybės, kad neskiria pakankamai finansavimo MŪSŲ sveikatai. Žmonės, vertinkit ką turim

2011-11-02, 13:46 | IP: *.*.*.*

Tiesiog poliklinika. Eilės, užsirašai iš anksto, lauki daugiau kaip valandą su vienerių metų vaiku, tada ateina pietų pertrauka, tada dar spėji sužinoti, kad prieš tave dar 10 žmonių... visiems vaikams konvejeriu paleidžia ant tų pačių antibiotikų. Ir visa tai atseit todėl, kad gydytoje viena atostogauja. Bardakas. Galų gale tenka išeiti ir kreiptis privačiai. Tai už ką aš mokesčiu moku?

2011-08-08, 13:47 | IP: 88.119.186.61

Čia dirba geras personalas.Nesunku prisiskambinti telefonu, bet dažniau naudojamės interneto paslaugom. Vasarą dūsta pacientai ir gydytojai nuo karščio, nėra jokios ventiliacijos.Nėra šalto geriamo vandens automato.Jei užmiršai pasiimti iš namų, gali užtrokšti.

2011-07-01, 17:56 | IP: *.*.*.*

Noriu pasakyti, kad Antakalnio poliklinikoje aš sumokėjau į kasą apie 600 lt. už infekcinių ligų tyrimus, nors esu apdrausta. Manau, kad poliklinika ne turi teisės reikalauti iš pacientų tokius didelius pinigus.

2011-05-24, 14:06 | IP: 85.206.22.247

VISKAS PATINKA VISKAS PATINKA

2011-05-06, 10:22 | IP: 86.38.207.5

Pirmą kartą susidūriau susidūriau su šios įstaigos akušeriniu - ginekologiniu skyrium. Pirmą įspūdį paliko labai gerą. visi buvo labai mandagūs ir malonūs. Daktarė, kuri mane apžiūrėjo, buvo labai švelni ir rūpestinga. Pirmas įspūdis labai neblogas. Labai klaidus pastatas. Pirmą kartą vaikštant sugebėjau pasiklysti. :)

2011-04-02, 13:42 | IP: *.*.*.*

Kas dėl laukimo eilėse,tai pakentėsiu,krizė Lietuvoj gali dar labiau pabloginti mano gyvenimąi,todėl džiaugiuosi tuo kas yra.Tiesiog varo į pasiutimą,kai mano apylinkės gydytoja atostogauja,gaunu papildom1 numeriuką,o prie kabineto pasitinka slaugytoja,o paskui jai pritaria ir gydytoja:"tu ne mūsų pacientas!".Šitai kartojasi jau keliolika metų,kiek prisimenu.Kažkuri odos ligų gydytoja pareiškė,kad:"šiandien tu nebe pirmas durnius".Dėl savo apylinkės gydytojos jokių nusiskundimų neturiu,nors čia jos reitngas ir mažas parodytas.Ir ankstesnė gydytoja buvo puiki,bet ją gerai ir kiti pacientai vertina.Chirurgas ir jo sesutė labai geranoriškii,303 kab.,todėl sunku vienpusiškai vertinti poliklinikos darbą.
Baisoka pas poliklinikos stomatologą kreiptis,nes privačiai išsigydyti visus dantis pinigų neužteko.:)

2011-02-24, 20:56 | IP: *.*.*.*

Vis dar sovietinio tipo, su tarybinem seselem, kurios nesugeba humaniskai bendraut...cia ateina sergantys zmones, kuriems reikia supratimo, o ne matyti nepatenkitus seseliu ir gydytoju veidus!!! Atejus norisi greiciau namo ir atrodo, kad ne tiek ir sergi... :(((

2011-01-30, 00:38 | IP: 78.60.26.238

Viskas po vienu stogu. Per daug žmonių.

2010-11-02, 21:55 | IP: 213.164.125.125

Esu labai patenkinta,kad priklausau siai poliklinikai,ypac kai tenka lankytis pas seimos gydytoja P.Vaitkevicių.