Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja , %

Licencija

Nr. 853

Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

60.5% Complete
3

Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Išorinės aplinkos pritaikymas Jūsų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogūs laiptai)

61.7% Complete
3.1

Išorėje yra dauguma atsipalaidavimą ir komfortą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

61% Complete
3

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

60.4% Complete
3

Darbą atlieka, bet formliai

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

75.2% Complete
3.8

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

49.7% Complete
2.5

Laukiau nuo 15 min iki 30 min

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

61.6% Complete
3.1

Patalpos pritaikytos daugumai poreikių

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

57% Complete
2.8

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

64.2% Complete
3.2

Retais atvėjais siunčia į kitą įstaiga

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

30.8% Complete
1.5

Nepavyko diagnozuoti problemos arba gydymas buvo neveiksmingas

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

29% Complete
1.4

Bendravimas nėra malonus arba klausimai atsakomi tik iš dalies

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

64% Complete
3.2

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiūra)

43.4% Complete
2.2

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

Kaip vertinate paslaugų kainas?

52.1% Complete
2.6

Kaina atitiko paslaugos kokybę

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

33.1% Complete
1.7

Internetas veikė prastai

Gydytojai, kurie dirba "Mažeikių ligoninė"
Pacientų atsiliepimai
2024-03-25, 11:33 | 22

Registratūroje tai dirba kaimietės.Joms neįdomu paciento sveikatos būsena.Dirba kaip autobuso kontrolierės.

2023-11-28, 19:42 | 1

Noriu pasidžiaugti, ambulatorinės reabilitacijos skyriaus personalu,jos profesionalumu ,mandagumu,didelis AČIŪ už dėmesį, rūpestį.Sėkmės,visam jūsų kolektyvui

2023-09-24, 12:39 | 1

Rugsėjo 22 dieną , ryte iškvietus greitąją pagalbą atvyko pas mano mamytę slaugytoja, atidžiai buvo išklausyta situacija ir rekomenduota vykti į ligoninę. Kadangi buvo pirmą kartą išrašyti vaistai 85 metų mano mamai Mirtazapin 30 mg, juos išgėrusi vakare pasijuto blogai , nežinodama kaip pasijusti geriau išgėrė dar lexotanil 3 tabletes, ko pasekoje naktį griuvo ir ryte rugsėjo 22 dieną dar jautėsi nestabilios būklės , buvo nenuovoki. Atvykus į ligoninę priėmė IRYNA SAVENKO. Bandžiau pasakoti situaciją, greitai mane nutraukė, apžiūrėjo atmestinai ir liepė vykti mums namo. Savo nuožiūra sumąstė , kad mamai demencija. Tikėjomės nuodugnios apžiūros, galbūt lašelinės greičiau išvalyt organizmą nuo medikamentų sukelto poveikio. Dabar mama jaučiasi puikiai, skaudu , kad į senyvą pacientą ši gydytoja žiūri pro,, pirštus,,. Neatidi, nemandagi . Labai malonino darbščios slaugutės [sanitarės] dėmesys . Pagyrimai greitojoje pagalboje dirbusiai slaugytojai ir vairuotojui.IRYNA SAVENKO darbą vertiname neigiamai

2023-03-01, 11:38 | 4

Visa šeima labai norime padėkoti visam chirurginiam skyriui ,kuris padėjo mūsų mamai pasveikti po atliktos sudėtingos operacijos. Didelis ačiū tariame operavusiam chirurgui Vitalijui Dagiliui, gydymą skyrusiam Aivarui Milteniui bei nuostabiam, begalo sąžiningam anesteziologui Vytautui Balkiui. Ačiū Jums
Taip pat dėkojame visam chirurginio skyrio personalui už puikią priežiūrą viso gijimo metu.

2023-02-18, 12:26 | 1

Noriu padekoti priemimo skyriaus registraturos darbuotojams, akuserinio-ginekologinio skyriaus darbuotojams, taip pat gid. Ziulpienei ir anest. Mikalauskui uz malonu bendravima, paprastuma ir sypsenas.
Pagarbiai
Ausra A

2023-02-11, 13:30 | 6

Deja, pastaruoju metu dažnai tenka lankytis Mažeikių ligoninėje. Apie visas suteiktas paslaugas, apžiūras galiu atsiliepti tik labai gerai. Išskyrus ginekologijos skyrių (bet čia dėl buvusios skyriaus vedėjos nekompetencijos).
Lapkritį ar gruodį teko su trimečiu vykti į priėmimą. Nuo įėjimo į ligoninę iki išėjimo užtrukom valandą. Priėmė gydytoja Z. Jakštienė. Nuostabi gydytoja. Skyrė pakankamai laiko tyrimų aptarimui, pabendravimui. Vaikas iš sesutės gavo čiulpinuką. Gal tai ir smulkmena mums, bet trimečiui padarė įspūdį. Išlydėjo visas personalas net. Tikrai labai labai labai viskas super buvo. Nė vienos blogos emocijos.

Vakar lankėmės pas gydytoją Peleckytę. Irgi tik geriausi atsiliepimai. Nesijauti kaltas atėjęs. Išklausė problemą, atliko tyrimą, skyrė laiko.

Vasario 3 dieną vyrą operavo gydytojas Žulpa. Liko per savaitgalį traumatologijos skyriuje. Apie operavusį gydytoją nieko negaliu pasakyti, bendravo tik vyras, o apie atliktos operacijos kokybę - neturiu tiek kompetencijos vertinti :)) bet kas liečia patį skyrių, viskas švaru, tvarkinga, sesutės draugiškos, malonios.

Labai tikrai džiugu, kad taip šauniai keičiasi mūsų miesto ligoninė. Jei ne ginekologijos skyrius (viskas jame buvo gerai, išskyrus pačią buvusią vedėją A. T.), tai manau, kad blogų patirčių, ar kokių nusiskundimų ir neturėtume.

2022-11-16, 19:28 | 8

Rekomenduoja.Kol veikė psichiatrijos skyrius - turėjo jį puikų.Laukiu,gal vėl veiks.Puikūs gydytojai, puikus akušerijos-ginekologijos ir neonatologijos skyrius,kur gimdė mano ne viena artima moteris.Linkiu ir toliau tobulėti gera linkme šiai ligoninei.Beje, gerą idėją turi ligoninė - savanorystę.

2022-11-07, 01:13 | 6

Priėmimo skyriaus bendrosios praktikos slaugytojai A .Ž. reikėtų pasimokyti bendravimo manierų ir etiketo, o ne užsipulti pacientus jiems net nespėjus pabaigti sakinio. Tai jau ne pirmas kartas..

2022-05-25, 19:48 | 3

Nuoširdus Ačiū dirbusiems medikams 2022-05-25 d. Mažeikių ligoninės priėmimo skyriuje. Tai nuoširdūs, rūpestingi, atsakingai žiūrintys į savo darbą medikai. Tai žmonės atsidavę savo darbui. Teko atvežti ligonį, kuriam operatyviai buvo atlikti visi galimi tyrimai, gydytojas Jonauskis, viską išsamiai paaiškino, nuoširdus, rūpestingas. Ačiū med. sesutei Žumbienei .

2022-05-04, 15:24 | 3

Labai ačiū gydytojai Rasai Baikštienei(pulmonologei).Malonus bendravimas,greitas tyrimų paskyrimas ir atlikimas.Diagnozė nustatyta per geras dvi valandas ir paskirti vaistai.Gero darbo ir nepiktų pacientų gydytojai ir jos sesutei.

2022-03-29, 19:45 | 6

Noriu padėkoti Gydytojai Viktorijai Peleckitei, už nosies pertvaros operacija,maloni gydytoja viskas atlikta gerai ,bendravimas super !!!,Taip pat personalui visam chirurgijos skyriaus ,visur tvarka sypsenos maistas skanus ir sotu 2022.03.28 ????

2022-01-16, 13:57 | 3

Labai dėkojų gydytojui Jonui Žulpai už nuostabiai atliktą operaciją ir tinkamai paskirtą ir kontroliuotą gydymą. Taip pat norėčiau padėkoti Mažeikių ligoninės Ortopedijos – traumatologijos skyriaus darbščiosioms slaugytojoms, kurios visada padėdavo, buvo labai malonios, paruošė mane pervežimui į reabilitacijos centrą. Ačiū slaugytojoms Teofilijai Jakienei, Gražinai Šmiderienei, Jovitai Česnauskienei, slaugytojoms-padejėjoms Sonatai ir Danutei!

2021-05-27, 03:21 | 6

Didelis ačiū priėmimo skyriaus vedėjai A. Būtautaitei ir slaugytojai A. Jonauskytei. Malonus bendravimas ir puikus darbas.

2020-07-15, 04:54 | 22

Čia dirba rūškanais veidais gydytojai ir galvoja tik apie klientų piniginęs,galvoju.Už ką dievas nubaudė Mažeikius

2018-06-11, 22:23 | 25

Visas somatines ligas, pervedat i psichosomatika ar psichikos sutrikimus?? Lietuvoje bando medicina i pseudomoksline psichiatrija pakeisti?? nes ieskoti tikra ligos priezasti ir gydyti proto neuztenka?? lietuvoje kaip matau yra tendencija, sodinti visus is ejles ant psichiatrines psichotropines tabletes, nes taip lengviau, kam kazka galvoti, ieskoti liga, sufabrikavai psichine diagnoze ir pumpuok su psichiatrine narkota kiek iskentes, sitoje istaigoje nelabai ka sugeba ieskoti, kas per sutrikimas zmonems ir del ko, gydytojai nezino savo darbo, neismano apie ligas etiologija, bando pasodinti visus ant psichiatrines tabletes, kurie sukelia visas sizofrenijos ir depresijos simptomus, sukelia endokrinines sutrikimus, haliucinacijas, kliedesiai, nemiga ir taip toliau, o dar ir neurologines ir endokrinines sutrikimus, tokius kaip akatizija, parkinsonizmas, distonija, veliavoji diskenezija, o dar osteoporoze, cukrinis diabetas, galaktoreja, navikus, nevaisinguma, neuroleptini nutukima abdominalini, nutukima, gadina krauja, imuniteta, gali sukelti piktybini neurolpetini sindroma, infarkta , insulta. Visa sita sukelia tokie "vaistai" neurolpetikai antipsichotikai kaip haloperidolas, litis, valproatas, olanzapinas, risperidonas, clozapinas, paliperidonas, caripiprazine, quetiapinas, aripiprazolis, fluanksol, truksalis, tiapridas, ziprasidone, sulpiridas, amisulpiridas, metoclopradmias cerukalis, domperidonas motillium ir taip toliau. Is antidepresasntu tokius sutrikimus gali sukelti, amitriptilinas, fluoksetinas, paroksetinas, sertralinas, mirtazapinas, venlafaxinas, duloxetinas, fluvaxaminas, citalopram, escitalopram ir kiti, is trankvilizatoriu kurie sukelia stipri psichine ir fizine priklausomybe, abstinencija, lomkes, atsisakimo sindroma, tokie preparatai kaip diazepamas, bromazaepamas leksotanilas, lorazepamas lorafen, alprazolamas xanax, clonazepamas, zolpidemas, zopiclonas, pregabalinas lyrica, carbamazepinas, gabapentinas, lamatriginas,ir taip toliau..ne papulkit ant psichiatrine kabliuka. klauskit gydytoju del ko jie bando pastumti jums pas psichiatrus. Dazniausiai stumia pas psichiatrus alegydytojai, kurie neismano savo darba, nekompetitingi, zemos kvalifikacijos, jiems taip lengviau atsikratyti paciento. Viesinkit tokiu "gydytoju" pavardes internete, kad visi zinotu kad pas tokius specialistus, geriau nepapulti. Tokio naglumo dar nemaciau, kad psichiaskai sveikus, arba trumpai turinciam umine sutrikima, sodina visam gyvenimui , faktiskai zudant zmogu, o ne gydant. Lietuvoje kai kuriu psichotropiniu suvartojama 2 - 3 kartus daugiau, o kai kuriu ir 20 kart daugiau nei latvioje ar estioje, ir visa tai del tokiu nekompetitingu gydytoju.Lietuvoje kai kuriu psichotropiniu suvartojama per 100 tukst zmoniu, 2 - 3 kartus daugiau, o kai kuriu ir 20 kart daugiau nei latvioje ar estioje, ir visa tai del tokiu nekompetitingu gydytoju. Atsiminkit kad visu psichiniu sutrikimu priezastis yra realus, somatinis, psichikos sutrikimas tai tik simptomas nuo realu fiziniu negalavimu. Psichiatrai gi teigia kad beveik visi sutrikimai yra genetiski, ir bano gydyti jus, su neurotropiniais nuodais, neurolpetikais antipsichotikais, po kuriu zmonems darosi dar blogiau, ir tai sukelia dar daugiau realiu ligu, ir psichikos sutrikimu. Lietuvoje net psichiskai sveiki zmones sodinami ant psichiatrines tabletes, o tie kuriems yra trumpos psichikos sutrikimai, sodinami visam gyvenimui ant psichiatrines tabletes, tai yra nusikaltymas. Paziurekit ka raso konetaruose zmones, psichuskese jie yra ir musami ir kankinami, vieni psichiatrai jiems ausys suka, kiti sako kad net pinigus atima. Psichiatrai gali daryti ka panores, kontrole tik tarp savuju.

2017-10-23, 09:39 | IP: 188.69.199.129

Teko vežti močiutę dėl begalinio rankos skausmo ir sukilusios temperatūros. Buvo sekmadienis, bet mus maloniai sutiko priimamojo sesutės, palydėjo į gydytojo kabinetą, kur mus netrukus apžiūrėjo budėjęs gydytojas. Buvo padaryti tyrimai, suleisti vaistai, suteikta visa informacija apie ligą. Šioje ligoninėje buvom pirmą kartą ir ji padarė labai gerą įspūdį. Labai dėkojame gydytojui A. Patašiui bei budėjusioms sesutėms. Linkime jums visko, kas geriausia.
močiutė Adolfina,
Akmenės rajonas

2017-08-01, 20:10 | IP: *.*.*.*

Po kelio sanario keitimo operacijos,pacientas vietoj reanimacijos,buvo iškarto paguldytas į palata ir paliktas be priežiuros.Nei lašeliniu nei vaistų nebuvo suleista iki skandalo pakilimo.Chirurgas puikiai atliko operacija.Bet pooperacinis laikotarpis buvo tragiškas.

2017-07-23, 21:34 | IP: 188.69.211.219

esu labai pasipiktinusi tokiu seseliu elgesiu. Gyvename kaime 15km nuo Mazeikiu, masinos nevairuojame. Vakar vakre brolis patyre kojos trauma, siandien pradejo koja melynuoti, kas beliko kviestis greitaja ir vykti i ligonine, nuvykus i ligonine mus pasitiko sesute kuri pareiske kad del kojos luzio negalima kviesti greitosios. Kas cia per nesamone? Ka kojos luzis neliga? Mes ne zmones? mums gydytoju pagalbos nereikia? ir dar ji drysta pareiksti ar kaimynu neturite? Kur cia teisybe? uz ka as mokescius moku? !! kkazkoks kosmaras.,

2017-06-11, 07:59 | IP: *.*.*.*

Visiškai nieko verti gyditojai tik kyšio nori. Po paros žmogui liepė važiuoti namo nors savijauta visiškai nepagerejo . Tikrai nerekomenduoju šitos ligonines..... Baisu...

2017-05-30, 13:27 | IP: *.*.*.*

Mažeikių Slaugos skyriuje dirba tokia maža slaugė,kurios kitaip kaip "ragana' nepavadinsi.O ir vyr.slaugos sesuo ne didelės kultūros žmogus.didesnėje klinikoje tokia nedirbtų.Kaimuose yra kultūringesnių nei šioje įstaigoje

2016-12-17, 19:47 | 5

Gydytojui R.Kinduriui, kaip specialistui, pretenzijų neturiu. Operacija buvo atlikta sėkmingai. Seselės labai malonios ir paslaugios.
Tačiau negaliu rekomenduoti šios ligoninės kitiems, nes joje neteisėtai reikalaujama pirkti vaistus ir kitas priemones reikalingas operacijai. Tėvo operacijai buvau priverstas nupirkti vaistus ir operacinį tinklelį (virš 100€). Paklausus, kodėl reikia viską pirkti, gydytojas pasakė, kad ligonių kasos neskiria pinigų Mažeikių ligoninei tų priemonių įsigijimui, todėl pacientas privalo nusipirkti šias priemones iš savo lėšų. Pasidomėjus ligonių kasose, pasirodė, kad kaip ir kiekvienai ligoninei, Mažeikių ligoninei visi operacijai reikalingi vaistai ir priemonės yra kompensuojami, taigi pirkti nieko neprivalėjome. Mažeikių ligoninė gavo grąžinti lėšas, už neteisėtai reikalautas nusipirkti priemones.
Taigi, jei gydytojas išrašo receptus vaistams ar kitoms priemonėms operacijai, išsaugokite receptus ir čekius, bei raštu pasidomėkite ligonių kasose, ar tikrai tai reikėjo pirkti. Ir atkreipkite dėmesį į visus ligoninėje jums duodamus pasirašyti dokumentus, nes tarp jų gali būti ir jūsų "sutikimas" tas priemones nusipirkti. "Sutikimas" pakišamas pasirašyti prieš pat operaciją...

2016-11-23, 09:29 | 1

Lankiausi pas gyd. Petrošių dėl skrandžio tyrimo. Iš kabineto išėjau PASIBAISĖJUSI šiuo gydytojo elgesiu. Užteko tik paklausti vieno klausimo, į kurį gavau grubų atsakymą, kad JIS NEPRIVALO ATSAKINĖTI Į KLAUSIMUS TAM YRA ŠEIMOS GYDYTOJA TEN IR KREIPKIS... po to, kai daviau pastabą, kaip šitaip gali gydytojas bendrauti, buvo atsakyta, kad šiandiena jau antra tokia esu kuri klausinėju tokių klausimų, kurių nesuprantu... :) Žodžiu aš šitam gydytojui pasiūliau eiti į pensiją, o jis atsakė, kad NĖRA TOKIŲ KURIE MANE PAKEISTŲ... Po šio vizito, aš stengiuosi ir kitus atkalbėti nuo apsilankymo pas gyd. Petrošių.

2016-10-02, 23:01 | IP: 31.177.12.206

Seseles visur malonios, demesingos tikrai palyginus su didziuju miestu ligoniniu sesutemis yra zymiai siltesnes ir mandagesnes. Gydytojai neturi tiek patirties kaip didziosiose ligoninese bet pagal savo isgales tikrai pagelbeja ligoniams.

2016-07-05, 18:02 | IP: 31.177.12.186

Teko gulėti traumatologijos skyriuje ir didelis ačiū visam aptarnaujančiam personalui, sesutė ir kitas personalas suteikė stiprybės savo nuoširdžiomis šypsenomis ir geru žodžiu. O ypač didžiausią ačiū tariu operavusiam gydytojui Martynui Virkečiui, ačiū už jo kantrybę ir rūpestį.

2016-05-16, 12:34 | IP: *.*.*.*

Seseles ir slauges nuosirdziai pagelbeja ligoniams Gydytojai,gal ne visi, jei neduodi kysio, tampi nematomas.

2016-03-16, 20:36 | IP: *.*.*.*

baigia numarinti visa gimine...prilyginciau morgui...Mazeikiu ligonine=Mazeikiu morgas...pastaruoju metu ten nesutinku maloniu, savo darba ismananciu zmoniu...esu pikta ant sitos ligonines gydytoju, administracijos.

2015-04-23, 08:20 | IP: *.*.*.*

Isigykite veikianciu termometru, o tai reikia irodineti kad turi su savo termometru, cia chirurginiame skyriuje.

2015-03-12, 09:56 | IP: *.*.*.*

Priemimo skyriaus viena darbuotoja,elgiasi kaip su gyvuliais baisu.

2014-12-29, 12:35 | IP: *.*.*.*

šios įstaigos dėka, teko patirti didelių nemalonumų, dėl skyriaus vedėjo nekompetencijos. Bet tai spres, sveikatos auditas. Sėkmės ponas skyriaus vedėjas ;)

2014-11-25, 18:00 | IP: 178.19.25.103

Teko gulėti Vidaus ligų skyriuje. Personalas puikus. Visos sesutės rūpestingos ir malonios. Ačiū Jums visoms :)
Su pagarba, Ona K.

2013-07-27, 14:27 | IP: *.*.*.*

Geriausias chirurginis skyrius, vidaus antroje vietoje (dėl vienos pamainos blogo atsinešimo į darbą), o pats blogiausias iš visų skyrių traumatologinis (dėl visų pamainų blogo atsinešimo į darbą) blogiausias iš visų skyrių traumatologinis (dėl visų pamainų blogo atsinešimo į darbą), naujas skyriaus vedėjas irgi per daug įsivaizdinantis, eragantiškas, nevertina pacientų.

2012-05-30, 13:06 | IP: 78.58.103.45

Yra labai maloniu ir geru gydytoju,bet arogantiski gydytojai atbaido ir daugiau cia grizti nebesinori.Slaugytojos paslaugios,malonios. be pinigu i skyriu stacionariniam gydymui patekti sudetinga :(

2012-01-17, 14:29 | IP: 78.58.100.24

ačiū tik chirurginio skyriaus personalui

2009-10-13, 15:34 | IP: 78.58.147.237

palaipsniui tampa siuolaikiska,moderni

2009-03-07, 16:00 | IP: 88.222.214.137

normali gydymo istaiga, atsirado nauju jaunu, vilciu teikianciu gydytoju, gal dabar kas pasikeis

2008-07-07, 11:45 | IP: *.*.*.*

ligonines fasadas ispuostas,o viduje-kiauliu tvartas visiska betvarke

2008-03-30, 21:00 | IP: *.*.*.*

reikia ne fasada grazinti, o gydytojus keisti. Negi visa gyvenima teks vazineti i kitas gydymo istaigas

2007-11-05, 14:36 | IP: *.*.*.*

Kai nebėra, kur kreiptis - skrodimą gali ir čia daryti...

2007-10-29, 11:07 | IP: *.*.*.*

Nenorėčiau čia atsidurti, bet kartais negali rinktis