Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja , %

Licencija

Nr. 1098

Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

74.7% Complete
3.7

Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Išorinės aplinkos pritaikymas Jūsų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogūs laiptai)

59.2% Complete
3

Išorėje yra dauguma atsipalaidavimą ir komfortą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

60.6% Complete
3

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

55.1% Complete
2.8

Darbą atlieka, bet formliai

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

75.7% Complete
3.8

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

54.5% Complete
2.7

Laukiau iki 15 min

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

73% Complete
3.6

Patalpos pritaikytos daugumai poreikių

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

70.6% Complete
3.5

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

80.7% Complete
4

Visos reikiamos procedūros ar tyrimai buvo vietoje

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

71.1% Complete
3.6

Diagnozavo tik dalį arba gydymas padėjo tik iš dalies

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

67.9% Complete
3.4

Bendravimas formalus arba klausimai atsakomi, bet neišsamiai

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

68% Complete
3.4

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiūra)

47.7% Complete
2.4

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

Kaip vertinate paslaugų kainas?

77.2% Complete
3.9

Nereikėjo mokėti

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

33.6% Complete
1.7

Internetas veikė prastai

Gydytojai, kurie dirba "Regioninė Telšių ligoninė"
Pacientų atsiliepimai
2024-04-29, 11:09 | 22

Labai puiki ligoninė. Traumatologijos skyriuje dirba malonūs ,profesionalūs specialistai .Rūpestingos ir mandagios slaugytojos rūpinosi pastoviai. Aplinka tikrai puiki, visur švaru, tvarkinga. Nuoširdžiai dėkoju ir linkiu sėkmės visiems darbuotojams.
Šiaulietė Janina

2023-05-09, 18:28 | 4

Labai nepatenkintos seselės, tipo važiuojam pas juos kaip į sanatoriją. O apie gydytoją aš dar parašysiu atsiliepimą. Aišku jis negeras bus. Dirba parom ir neatlieka savo darbo. Tikėjausi , kad ši ligoninė siekia ,kad neuždarytu, bet tokiu požiūriu į ligonius reikia uždaryti, nes veterinarijoje irvten su gyvūnais elgiasi padoriau.

2023-03-12, 18:35 | 1

Visų pirma pradėkim nuo to, kad priėmimo skyriuje dirba labai nemalonios sesutes, atvažiavus ir pasakius dėl ko atvaziavai tai visų 3 sesučių reakcija o Dieve ir važiuoja čia, ta prasme ko čia atvažiavai ir ka daryt čia su tavim o dar jug sekmadienis (vienos sesutes žodiai "reikėjo atvažiuoti vakar") ta prasme jei būtų skausmai tokie buvę, būčiau atvažiavus ir vakar. Na šiaip ne taip užregistravo kad gydytojas apžiūrėtu, pakvietus gydytojui tokia pat situacija, gaila o gydytojas jaunas atrodo turėtų kitaip vertinti situaciją ???? suprantu ten tos registracijos dirbančios n metų ir joms viskas pabodę.... Bet gydytojo teiginys taip pat toks pat kad jei palaukiai, tiek tai palauksi ir dar tiek. Atvažiavau tik su ta mintimi, kad suduotu vaistu nuo skausmo ir tiek, toliau pati žinau kur kreiptis reikia. Tiesiog po jo tokiu žodžiu nebeliko nieko tik apsisukti ir išeiti iš kabineto.
Klausimas ar važiuočiau, jei atsitiktų kažkas vėl, labai abejoju....
Šiam gydytojui linkiu sėkmės, o sesutem daugiau pozityvumo visur ir malonesnio bendravimo su pacientais????

2022-12-12, 01:05 | 1

Begalo esu dėlinga chirurguij Sigitui Matulaičiu už laiku pastebeta apendecita tik atvažavus i primamaji iskarti pasitiko ir tapacia diena išoperavo nuostabus giditojas rekomenduojiu????

2022-10-31, 14:09 | 1

Nusivyliau registratūroje dirbančia moterimi.
Labai nemaloniai bendravo.
Manau, tokį darbą dirbant reikėtų mandagumo turėti :)

2022-10-30, 08:29 | 2

Noriu pasidžiaugti Telšiuose dirbančiu gydytoju, kuris yra tikra Dievo dovana - gydytojas iš pašaukimo, Tomu Lūža. Buvau girdėjusi gerų atsiliepimų, todėl nedvejodama nuėjau pas šį specialistą Telšiuose konsultacijai. Bendravimas tiek kaip žmogaus su žmogumi, tiek kaip specialisto su pacientu, empatiškas, profesionalus. Man buvo atlikta sudėtinga operacija, dirbo nuostabi 7 žmonių komanda operacinėje- jautėsi palaikymas, supratimas, susiklausymas, atjauta. Laikas, kiek ten bendravau, buvo trumpas, bet jaučiausi saugiai, patikimose rankose. Labai džiaugiuosi, kad nereikėjo vykti į kitą miestą, patekti į mėsmalę, o visą reikalingą pagalbą radau čia pat. Dėkoju atidžioms slaugytojoms, kurios neatbuko nuo ilgamečio sunkaus darbo, yra dêmesingos ir atjaučiančios.

2022-08-24, 16:13 | 821

Dėkoju per Žolinės šventę ligoninėje budėjusiems gydytojams Bernardui Radavičiui ir chirurgui Romualdui Savickiui už suteiktą skubią, tinkamą pagalbą mano mamai, malonų, pagarbų bendravimą su garbingo amžiaus žmogumi.

2022-06-20, 11:42 | 7

Labai puiki ligoninė, čia dirba malonūs nuoširdūs žmonės tiek registratūroje, tiek gydytojai, tiek slaugytojos. Pagalba buvo suteikta skubiai, rūpestingos slaugytojos rūpinosi tiek dieną, tiek naktį. Aplinka tikrai puiki, visur švaru, tvarkinga. Ačiū visiems darbuotojams.

2022-06-06, 16:59 | 821

Nuoširdžiausiai esu dėkinga Priėmimo, Reanimacijos, Vidaus ligų skyrių medikams, aptarnaujančiam personalui už mamos Elenos Stulpinienės gydymą, priežiūrą. Visiems rekomenduoju gydytis Telšiuose, aukščiausio lygio įstaiga!

2022-04-04, 15:43 | 1

Lankausi nekarta šioje ligonineje, paskutini karta važiavau planinei operacijai,pas Toma Lūža. Negaliu apsakyt džiaugsmo sutikus ši gydytoja! Malonus, rūpestingas, viska aiškiai nupasakoja, maloniai atsako i visus rūpimus klausimus! Atsiliepimai patys geriausi! Ginekologijos skyriaus slaugutes atsidavusios darbui ir myli tai ka daro! Didžiausias AČIŪ slaugutei Raselei! Ji tai ko reikia kiekvienam pacientui, ir dar daugiau!

2021-12-10, 15:36 | 3

Labai dėkoju ginekologinio skyriaus darbuotojams už profesionalumą ir nuoširdumą.

2021-10-16, 18:07 | 1

2021 spalio 12d. buvau operuota šioje ligoninėje traumotaloginio skyriaus gydytojo. Jau priėmimo skyriuje supratau, kad manimi tikrai bus pasirūpinta atsakingai. Darbuotojai nuoširdūs, viską paaiškina, bendrauja maloniai. Personalas rūpestingas ir labai dėmesingas. Sužavėjo gydytojų bendravimas, jų paprastumas ir aukšta kompetencija.

2021-05-19, 23:31 | 1

Nesenai teko pasinaudoti šios gydymo įstaigos darbu.. priimamojo darbuotojos nepatenkintos: "ko čia važiuoja. Nebeturime vietų." Tokie komentarai pacientų atžvilgiu. Mano artimąjį išleido namo po penkių parų su tuo pačiu skausmu žarnyne. Buvo reikalinga( ir dabar yra reikalinga) operacija žarnyno, bet bijau besikreipti į šią ligoninę. Kaip gaila, kad chirurgo čia toks požiūris į pacientą???? Ieškome kituose miestuose chirurgo pagalbos.

2021-05-07, 14:15 | 4

Esu apakus nuo priimamojo darbuotojų elgesio. Visiška arogancijos viršūnė. Žmogui su ūmiu kasos uždegimu siūlyti saują cukraus(tada praeis)? Dar daug daug galėčiau visko papasakoti. Bet nesiplėsiu. Labai rekomenduoju rimčiau sunegalavus tiesiog vykti į Šiaulius ar Klaipėda daug negalvojant.

2020-07-22, 21:43 | 7

Istorija ilga, pabandysiu labai neišsiplėsti. Pradėsiu nuo to kad buvo kviesta greitoji, senjorei, kurią radome savo namuose, neadekvačią, susuktu veidu, sunkiai kalbančią. Atvykus greitąjai pagalbai, medikas iš pažiūros nusprendė kad tai prieš insultinė stadija (jokių vaistų nesuleido). Viskas būtų kaip ir gerai, šaunu, veš į gydymo įstaigą, bet..... kadangi senjorė pajėgė pati vaikščioti jis tiesiog liepė jai eitį į GMP automobilį... (PRIEŠINSULTINĖ BŪSENA!!!!) apie kokį vaikščiojimą mes kalbam???
Taigi, nuvežė į priėmimą, bet, deja, viskas tuom nesibaigia... Atvykus į priėmimą, budinčioji paklausinėjo vardo, pavardės. Močiutė atsakė, bet sunkiai, nes veidas taigi surakintas! O sesutė tiesiog pasakė : viskas jai gerai, vardą žino, ko jūs tikitės, senatvė. Aš suprantu, kad kai žmogui 80, jis nebegali elgtis kaip 15, bet apie ką mes kalbam ??? Kokia senatvė jei dar tyrimai nepadaryti, kaip galima išvis tokias išvadas išreikšti garsiai! Žodžiu, kraują paėmė, nusprendė daryti galvos rentgeną... Gavus rentgeno atsakymus senolė buvo su GMP išvežta į Klaipėdą, nes galvoje rado KRAUJO!
Šiuo metu senolė gydoma Klaipėdoje, insultų skyriuje, nes patyrė insultą. Šiai dienai neprisimena savo pavardės, vaikų vardų, nors vakar dar Telšių ligoninėje žinojo....
Pikta ir labai pikta tiek ant GMP mediko tiek ant budinčiosios, manau GMP medikas mažų mažiausiai turėjo neleist vaikščiot tokioj būsenoj, o budinčioji savo išvadas pasilaikyt sau. Abu medikai pasielgė labai neprofesionaliai ir labai tikiuosi, kad ši ar panaši istorija nepasikartos niekam kitam....

2020-07-22, 21:43 | 7

Istorija ilga, pabandysiu labai neišsiplėsti. Pradėsiu nuo to kad buvo kviesta greitoji, senjorei, kurią radome savo namuose, neadekvačią, susuktu veidu, sunkiai kalbančią. Atvykus greitąjai pagalbai, medikas iš pažiūros nusprendė kad tai prieš insultinė stadija (jokių vaistų nesuleido). Viskas būtų kaip ir gerai, šaunu, veš į gydymo įstaigą, bet..... kadangi senjorė pajėgė pati vaikščioti jis tiesiog liepė jai eitį į GMP automobilį... (PRIEŠINSULTINĖ BŪSENA!!!!) apie kokį vaikščiojimą mes kalbam???
Taigi, nuvežė į priėmimą, bet, deja, viskas tuom nesibaigia... Atvykus į priėmimą, budinčioji paklausinėjo vardo, pavardės. Močiutė atsakė, bet sunkiai, nes veidas taigi surakintas! O sesutė tiesiog pasakė : viskas jai gerai, vardą žino, ko jūs tikitės, senatvė. Aš suprantu, kad kai žmogui 80, jis nebegali elgtis kaip 15, bet apie ką mes kalbam ??? Kokia senatvė jei dar tyrimai nepadaryti, kaip galima išvis tokias išvadas išreikšti garsiai! Žodžiu, kraują paėmė, nusprendė daryti galvos rentgeną... Gavus rentgeno atsakymus senolė buvo su GMP išvežta į Klaipėdą, nes galvoje rado KRAUJO!
Šiuo metu senolė gydoma Klaipėdoje, insultų skyriuje, nes patyrė insultą. Šiai dienai neprisimena savo pavardės, vaikų vardų, nors vakar dar Telšių ligoninėje žinojo....
Pikta ir labai pikta tiek ant GMP mediko tiek ant budinčiosios, manau GMP medikas mažų mažiausiai turėjo neleist vaikščiot tokioj būsenoj, o budinčioji savo išvadas pasilaikyt sau. Abu medikai pasielgė labai neprofesionaliai ir labai tikiuosi, kad ši ar panaši istorija nepasikartos niekam kitam....

2020-05-28, 06:57 | 1

Nerekomenduoju šios gydymo įstaigos. Gydytojai su kuriais man teko susidurti elgiasi neprofesionaliai ir atsainiai. Vietoj to, kad suteiktų pagalbą, geria kavą ir kalba su kitais darbuotojais. Darbuotojai sukuria įspūdį, kad esi nelaukiamas ir kaltas, kad trukdai jiems gerti kavą ne jų pertraukos metu. Kai kurie gydytojai elgiasi nepagarbiai su pacientais ir rodo savo viršenybę prieš juos. Iš patirties žinau, kad sunkios būklės pacientai ne visada gauna būtiną pagalbą arba jiems nustatoma ne ta liga, ko pasekoje sukeliamos skaudžios pasėkmės.
Gydytojų darbas šioje įstaigoje ne kartą nuvylė, įskaudino ir sužlugdė pasitikėjimą. Komentarą rašau ne norėdama kažkam pakenkti, tačiau norėdama, kad ši situacija greitu metu pasikeistų. Nesaugu gyventi ir kurti šeimą, kuriai galimai nebus suteikta reikalinga pagalba nelaimės atveju.

2019-04-12, 19:07 | 1

nerekomenduoju, kudikis atvestas balandžio 5 nakti i ligonine su sutrikusiu kvepavimu paguldytas i vaiku skyriu intensivios priežiuros palata ir pablogėjus sveikatai balandžio 7 diena kudikis pradejo dusti tai tos dienos pamaina nesijeme jokiu veiksmu mamai pasake tai kaip prades dusti uzdekit deguoni, lašelines nesugebejo pastatyti nes matai nerado venos, pasake kaip visai pablogės tada bandysim deti, ir tai kraujo tyrima pradejo daryti kaip atvykes pradejau šogdinti, kad darytu kažka. neatlaikius nervam ir bijodamas dėl vaiko givybes sakiau noriu veštii kudiki i klaipėda. Atvykus renimobiliui is klaipėdos paklause kiek duoda deguonies tai seseles net nežinoko rodė 90% kad gauna o mažu mažiausia turejo gauti 97% o tuo pačiu ir pati daktarė negalėjo atsakyti. Bet uz tat seseles po langais sedinčios ir klykiant mano vaikui nes buvo oro trukimas jos griaužė obuoli ir nesivargino net ateiti. pasėkmės atsigulem i Klaipėdos vaiku lygonines renimacija ačiu dievui, kad jie per kelias dienas stabilizavo vaiko bukle

2019-02-08, 12:09 | 1

Nuoširdų ačiu tariu neurologei K.Kazakevičienei už malonų priėmimą.

2017-02-12, 11:54 | IP: *.*.*.*

Gydytojai i problema pazvelge nerimtai ir nesuteike JOKIOS PAGALBOS, pagrisdami jog tokios vidaus taisykles. Pacientai pas jus kreipiasi ne is malonumo ir ne be reikalo. Tai paplopikime jums uz jusu saltakraujiskuma!

2016-02-15, 15:12 | IP: *.*.*.*

Trūksta aplinkos tvarkos , nėra kur mašinos pastatyti.

2015-07-29, 10:59 | IP: 188.69.208.97

Profesionalumu ir paslaugumu iš visų skyrių išsiskiria akušerijos-ginekologijos skyrius. Esame dėkingi šio skyriaus vedėjai ir visam jo kolektyvui. Kiek abejotina dermatologės I. Girutienės kompetencija. Per keturis metus taip ir nepavyko nustatyti diagnozės.

2014-03-10, 21:28 | IP: *.*.*.*

kada bus suteikta tikra pagalba, o ne dirbtinis pasidomejimas

2013-07-25, 19:48 | IP: *.*.*.*

Geriau čia nepakliūti.

2012-05-15, 11:29 | IP: *.*.*.*

Esu pasibaisėjusi akušerijos-ginekologijos skyriumi. Išvis nėra tvarkos, kai dar dirbo gydytojas Jeseliūnas tai buvo tvarka...... Jau šiemet gulėjau 2 kartus ligoninėje ir po šiai dienai nėra iš skyriaus jokių išrašų, ar taip galima. Juk visi išrašai turi būti suklijuoti į paciento ligos įstoriją. Matyt jiems dar mažai buvo televizijos, galėsim pakartoti. Vienas dalykas visi ten dirbantys gydytojai yra paskutiniai kyšininkai, juk mes irgi esam dirbantys ir mums niekas kyšių neduoda. Kažkoks absurdas. Tik kuo toliau nuo Telšių gydytojų, nes gali ir kojas pakratyt...........

2011-06-14, 06:10 | IP: *.*.*.*

Vidaus skyriaus sesutės ir slaugės labai puikios, paslaugios, švelnios, rūpestingos. Labai prastas tualetų, koridarių, palatų stovis. Ligoninėje labai nejauku.

2010-09-16, 16:31 | IP: 78.58.143.189

buvau puikiai aptarnautas,istirtas ir pagydytas.Kai susirgsiu vel vazuosiu.Gerai maitina,personalas malonus,isklauso,pataria

2010-08-11, 13:57 | IP: 77.90.98.142

normali ligonine,gal ne pati geriausia,bet visai patikima, dauguma gydytoju savo darba padaro kaip reikiant be jokiu kysiu, paprasti zmones, nepasikele,kitur vaziuju tik jei prireikia tokio specialisto kur nera Telsiuos

2010-02-04, 13:01 | IP: *.*.*.*

Ligoninė baisi. Gal baisiausia iš visų apskričių centrų. Gydytojai su žonėmis elgiasi grubiai, tyčiojasi, nelyg veterinoriai su gyvuliais. Panašu, kad Telšių gydytojai apie Hipokrato priesaiką nėra girdėję. Vyrauja nepagarba žmogui. Dalis gydytojų, pirmiausia chirurgai, tiesiog reikalauja pinigų jei reikia rimtesnės operacijos. Labai keista kur žiūri valstybės kontrolė, audito įstaigos, Sveikatos ministerijos klerkai, kurie necivilizuoja Telšių ligoninės?

2009-09-17, 09:16 | IP: 81.7.123.130

normali ligonine

2008-07-26, 14:42 | IP: *.*.*.*

Gerbiami ligoninės administratoriai,
Kelias iki priėmimo duobėtas. Ar sunku pripilti duobes skaldos su cementu? Pravažiuoti skubioms tarnyboms nėra kaip-užstatyti pravažiavimai. Įrenkite automatinį praleidėją(šlagbaumą) ir problema pasibaigs. Priėmimo skyriuje darbuotojai susiraukę, nemandagūs. Gydytojai atrodo kaip po trijų dienų vaišių.Ar jums ne gėda šitaip neatsakingai vadovauti? Pagalvokite...

2008-01-12, 18:58 | IP: *.*.*.*

PASYVUS POZIURIS I PACIENTUS......................NEMOKI-GERU PASLAUGU NEGAUNI.......

2007-02-26, 17:49 | IP: *.*.*.*

Gydytoja kuria labiausiai gerbiu - Asmegaite. Baisesnes ligonines niekas neisivaizduoja. Nesuprantu, kas cia taip gerai ivertino, jauciu patys gydytojai. Juoka kelia, kai gydytoju darbas ivertinamas labai gerai. Vien, gydytojos norkienes komentaras - jusu metu (17) jau senai laikas pradeti lytini gyvenima, ko cia skundziates kad nera menstruaciju? Gydytojai susirauke, nemalonus, nemoka pasakyti laba diena. Vaiksto kai kurie pagiringi, o kiti... Zodziu, niekam nesiulau pakliuti i sita ligonine.