Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja , %

Licencija

Nr. 3421

Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

83.9% Complete
4.2

Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorinės aplinkos pritaikymas Jūsų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogūs laiptai)

68.4% Complete
3.4

Išorėje yra dauguma atsipalaidavimą ir komfortą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

65.2% Complete
3.3

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

70.6% Complete
3.5

Darbą atlieka, bet formliai

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

80.1% Complete
4

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

62.5% Complete
3.1

Laukiau iki 15 min

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

64.3% Complete
3.2

Patalpos pritaikytos daugumai poreikių

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

73.6% Complete
3.7

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

82.8% Complete
4.1

Visos reikiamos procedūros ar tyrimai buvo vietoje

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

74.3% Complete
3.7

Diagnozavo tik dalį arba gydymas padėjo tik iš dalies

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

73.6% Complete
3.7

Bendravimas formalus arba klausimai atsakomi, bet neišsamiai

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

79.8% Complete
4

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiūra)

35% Complete
1.7

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

Kaip vertinate paslaugų kainas?

78.9% Complete
3.9

Nereikėjo mokėti

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

13.7% Complete
0.7

Internetas veikė prastai

Gydytojai, kurie dirba "Vilniaus miesto klinikinė ligoninė"
Pacientų atsiliepimai
2024-05-07, 16:30 | 1

Aciu. Pilvo chirgijos skyriaus vedėjui,daktarui A. Karpaviciui.uz atlikta operacija.Lenkiu galva pries tokius gydytojus,kurie yra atsidavę visa esybe savo darbui. Rūpestingas,atsakingas,atsakantis i visus rupimus klausymus,viska smulkiai isaiskinantis,patariantis.sekmes,stiprubes Jums. Aciü!.Didelis aciu Slaugytojoms,Slaugutoju padejejoms .sėkmes,stiprybes jusu darbe.Jusu visa komanda,Šaunuoliai!!!Milda.

2024-02-17, 13:15 | 7

Lankėmes pas Gretą Jonaitę. Trijų metų vaikui ketvirta para temperatūrą iki 39, kosulys iki vėmimo,sloga.Būklė tik blogėjo.Paklausus,sako plaučiuose pašiukštėjęs alsavimas.Nusiuntė pasidaryti kraujo tyrimą,sakė susisieks.Kadangi kraujo tyrimas geras, sakė valyti nosį ir skysčius gerti,prireikus vaistai nuo temperatūros.O kaip alsavimas plaučiuose?Po bemiegės nakties,važiavom į ligoninę ir ačiū Dievui kompetetingi gydytojai padarė rentgeno nuotrauką, kuri parodė plaučių uždegimą.
Neatsakingas gydytojos Gretos Jonaitės požiūris į mažus ligoniukus galėjo baigtis labai liūdnai...

2024-02-17, 13:15 | 7

Lankėmes pas Gretą Jonaitę. Trijų metų vaikui ketvirta para temperatūrą iki 39, kosulys iki vėmimo,sloga.Būklė tik blogėjo.Paklausus,sako plaučiuose pašiukštėjęs alsavimas.Nusiuntė pasidaryti kraujo tyrimą,sakė susisieks.Kadangi kraujo tyrimas geras, sakė valyti nosį ir skysčius gerti,prireikus vaistai nuo temperatūros.O kaip alsavimas plaučiuose?Po bemiegės nakties,važiavom į ligoninę ir ačiū Dievui kompetetingi gydytojai padarė rentgeno nuotrauką, kuri parodė plaučių uždegimą.
Neatsakingas gydytojos Gretos Jonaitės požiūris į mažus ligoniukus galėjo baigtis labai liūdnai...

2023-11-14, 18:15 | 14

Akušeris-ginekologas Mindaugas Šakys be galo profesionlus gydytojas. Turintis daugiausiai geriausių atsiliepimų ir įvertinimų tarp akušerių ginekologų. Malonus, rūpestingas bei operatyviai reaguojantis į komplikuotą gimdymą.

2023-10-13, 20:11 | 3

Dėkoju antakalnio chirurginio skyriaus komandai. Operaciją atliko malonūs darbuotojai. Profesionalūs ir žmogiški specialistai.

2023-07-27, 17:12 | 1

Nuoširdus ačiū ginekologijos skyriaus personalui už profesionalumą, nuoširdumą.

Sėkmės Jūsų kasdieniniame darbe!

2023-06-11, 18:41 | 6

Slaugytojos dirba puikiai,tačiau jaučiama baimė bendraujant dėl klausimų į kurias jos turi teisė atsakyti ir žinių gausa ,bet nutyli galimai ,dėl kai kurių gydytoju draudimo tinkamai bendrauti su šeimos atstovais.
Gerbiama vidaus ligų skyriaus vedėja prašom į tai atkreipti dėmesį, nes gydytojai ne visada būna šalia ligonio o slaugytojos ir tik jos nuolat slaugo ir prižiūri.
Slaugytojų vaidmuo Jūsų skyriuje yra stipriai nuvertintas.
Ačiū

2023-05-14, 10:56 | 2

Noriu padėkoti gydytojui Vadimui Grebinskiui už aukštą profesionalumą ir jautrų požiūrį į pacientus. Prieš skirdama reikiamą gydymą (neįtikėtinai staigūs spaudimo šuoliai iki 230/120), gydytoja svarstė, kad, be širdies, reikia ištirti ir kitus vidaus organus, net akis. Atskirai noriu pažymėti dar vieną gydytojo talentą – gebėjimą gydyti, kalbėtis su pacientu. Jo optimizmas, draugiškas pacientui požiūris ir subtilus humoro jausmas jį džiugina ir padeda įveikti nerimą, lydintį visus sergančius širdies ligomis. Rezultatas: spaudimas normalizavosi, grįžo geras miegas ir aš vėl mėgaujuosi gyvenimu.
Taip pat noriu pasakyti didelį ačiū visam Antokol ligoninės Kardiologijos skyriaus personalui už draugišką ir dėmesingą požiūrį į pacientus.
Pagarbiai Liudmila Iljina.

2023-04-03, 22:13 | 6

Atvykau beveik vidurnaktį. Priėmė per 10 min. Sesutės vis klausinėjo kaip jaučiuosi o pasakius kad šalta užklojo. Buvau maloniai nustiabinta tokiu rupestingumu. Bendravimas personalo tikrai šiltas ir nuoširdus. Nors buvo naktis ir merginos pavargusios per pora val kol buvau priimamajame užėjo gal 5 ar 6 kartus.

2023-01-23, 19:53 | 1

Vaida Valentinaintė - nuostabi gydytoja! Labai maloni, profesionali, rūpestinga, puikiai išmano savo darbą. Tikrai pas ją rekomenduosiu apsilankyti ir kitiems jei prireiktų panašaus gydymo. Maistas tai siaubingas toje ligoninėje labai supykino truputi pavalgius, kitą kartą TIKRAI vešiuosi savo jau geriau.

2022-10-21, 15:24 | 2

Lankaisiu pas burnos chirurgą Šarūną Žukauską. Labai aukštos kvalifikacijos - išrovė dantį, aš net nepajutau ir nesitikėjau, kad taip neskausmingai ir greitai. Šaunus, profesionalus, dalykiškas, solidus gydytojas. Maloni apžiūra ir pagalba. Turi nuostabią seselę - jaučiausi, kaip mama šalia globotų.

Puiki, pavyzdinga komanda! :) Maloniai buvau nustebinta, kad tokią gali sutikti valdiškoje (Antakalnio) ligoninėje. Vadovai turėtų didžiuotis, kad turi tokius specialistus. Daro garbę įstaigai.

2022-04-01, 12:44 | 4

nuomonę apie ligoninę turėjau seniai, nes kiek kartų teko lankytis, tiek nebuvau sutikęs nuoširdaus rūpesčio pacientams ir savo darbui. Atrodo, kad gydytojai ten dirba per prievartą. Bet šį kartą negalėjau nepasisakyti. Atvežė senolę su covidu po insulto. Pasiskambinus nuo pirmų žodžių gydytoja net neprisistatė ir kalbėjo taip, tarsi negrąžinau jai senos skolos ir atėjau naujos prašyti. Kažkokią informaciją apie močiutės būklę reikėjo ne tik traukti, bet į derybas leistis, kad tik kažką sužinoti. Vakar paliko be pietų, priežasčių išsiaiškinti neįmanoma - nes juk covid, nieko neįleidžia. Pati gydytoja sako, kad ligos forma sunki, bet jau kalba, kad ilgai nelaikys ligoninėje.
Net gumulas gerklėje stovi pagalvojus, kaip jie elgiasi su pačia močiute, kuri jau nebegali savęs apginti. Apgailėtina ligoninė. Jei tik turit galimybę, niekada neleiskite savo artimųjų į šitą ligoninę. Su tokiu požiūriu vargu ar ir kyšiai padės - pasiims ir pasijuoks.

2022-03-12, 20:11 | 1

Kova 11 diena buvau pagulditas su sirdies ritmo sutrikimo. Labai dekingas gyd. Y. Vsilevskai ir visems darbotojams uz labai gera profesionali gydyma. Aciu kad dar yra geru svelnu darbotaju. Su pgarba Stepan Blazevic.

2021-11-28, 06:56 | 3

Viskas puiku ir laiku.

2021-10-31, 21:42 | 7

Labai prastas ir paviršutiniškas požiūris į ligonį.Teko bendrauti su gydytoja Jolanta Vyturyte, kuri nesugebėjo nustatyti skausmo priežasties,o gal noro tokio nebuvo,tik suleisti vaistų nuo skausmo ir išsiųsti namo.Išraše parašyta kad pilvas minkštas,plaučiuose be karkalų,turbūt iš akių moka nustatyti,nes apžiūros jokios nebuvo.Gaila kad žmonės pasirinkę tokia garbingą profesiją ją juodina.

2021-03-21, 21:15 | 10

Šios ligoninės poliklinika dirba labai valdiškai. Šeimos gydytojai įsivaizduoja, kad jie yra visų galų specialistai (o be jų niekur kitur nepateksi), išrašo vaistus, kurie jiems ateina į galvą apsilankymo momentu, dažniausiai jų nedomina paciento sveikatos problemos. Jie labai nenoriai išduoda siuntimus pas gydytojus-specialistus. Poliklinika galėtų teikti daugiau mokamų paslaugų (įskaitant kardiologo, neurologo ir kitų specialistų konsultacijas, lašelinių statymą, įvairius tyrimus ir kita). Medicininė įranga gerokai pasenusi. O apsilankius stomatologiniame skyriuje (reikėjo pažymos dėl protezavimo kompensavimo), tai tikras siaubas apima. Negalėjau to net įsivaizduoti.

2021-03-06, 16:57 | 6

Nu zinokite ar as tokia sekminga ar kas, bet neturiu nei vienos pretenzijos. Toks malonus bendravimas ir palaikimas kad tiesiog wow! Aciu jums labai uz jusu darbus! Gimdimo 1as skyrius ❤️

2020-10-30, 15:39 | 2

Noriu padėkoti Nervų ligų skyriaus vedėjui gydytojui Kęstučiui Kudžmai ir visam medicinos ir aptarnaujančiam personalui už malonų, rūpestingą, paslaugų, nuoširdų bendravimą ir gydymą. Gydytojas kasdien pasiteiraudavo apie sveikatos būklę, visada atsakydavo į klausimus, medicinos personalas niekada neatsisakydavo padėti jei ko nors paprašydavome ar paklausdavome. Maistas buvo skanus ir sotus, bet turiu tik vienintelį nusiskundimą dėl maisto temperatūros, patiekalai buvo tik vos šilti. Bet visumoje tai viskas buvo gerai.

2020-10-27, 14:21 | 1

Esame nusivylę labai labai.......
Manau, kad neobjektyvus ir paviršutiniškas požiūris į konkretų ligonį, pagreitino jo mirtį.
Pasigedome operatyvumo, artimiesiems buvo teikiamos nepagrįstos viltys. Panašu, kad buvo eksperimentuojama o ne gydoma.
Suabejojau gydytojos J. Kateivės kompetencija.

2020-09-30, 08:21 | 6

Noriu padėkoti 2 gimdymo skyriaus gyd. Dainiui Jankauskui ir akušerei Vidai Baltakienei už profesionalumą ir palaikymą sklandaus gimdymo metu. Taip pat esame dėkingi visoms kitoms gydytojoms, akušerėms ir žindymo specialistei Gitanai Žilytei-Burakei už nuoširdžią pagalbą ir patarimus.

2020-09-03, 17:10 | 4

Po gimdymo su vyru paėmėme mokama palatą. Ji tikrai nėra mokama, ten buvo paprasta dvivietė palata, apleista, su nurauta dušo galvute, kalkėmis apaugusiom grindim, surūdyjusia duše kėde, be lentynu, nėra kur pasidėti nei higienos priemonių, nei pasikabinti rankšluosčių. O palatoje apgyvendintas ne dienai, kitiems tenka savaitėmis ten gyventi. Lempu jungikliai padaryti krepšininkams pasiekiamame aukštyje. Lova girgžda, toks jausmas kad verčiantis ant šono ji sugrius. Pasisekė, kad pagyvenom tik kelias dienas. Kitaip tai tik pinigų išmetimas.

2020-08-31, 01:07 | 40

Prasta gydymo įstaigo. Aikštelė neigalems irvkitiems pacientams toloka. Nera galimybes pažiūrėti pasirtu tyrimu rezultatu kaip antai karoliniskiu polikninikoje

2020-03-15, 19:06 | 1

Atvežė su greitąją pagalba gydytoja tylejo a seselė apreke keikėsi labai ne maloni ir šaukė ant pacientės. Išvada tik tokia kad jei tau virš 70 metu lauk namuose mirties ir niekur ne važiuok ir ne trukdik kitilems

2020-03-14, 23:16 | 1

Nuomonė apie juos yra labai bloga. Priežiūra labai bloga, ypač reanimacijoje, darbo atlikimas nekokybiškas, katastrofiška higiena, neduosi pinigų-nieko negausi. Nuomonė apie chirurgą R.K
labai bloga. Gailiuosi, kad prieš vyro patekima į ligoninę nepasidomėjome nuomonėmis ir komentarais apie šią vietą.

2020-02-01, 20:01 | 4

Ligoninė nors ir vos ne miesto centre, bet tokia apleista visomis prasmėmis, kad baisu. Palatoje tarakonai, baisu neparsivežti namo, pakampėse priklijuoti lipdukai jiems gaudyti. Jauno žmogaus nei vieno, vien tik vargšai senoliai. Tualetai dažniausiai tokie, į kuriuos baisu ir įeiti, nes visas turinys arba ant kraštų, arba ant grindų, galiausiai ir kabinos neužsirakina. Viskas likę nuo sovietmečio, visi baldai ir interjeras. Labai krito nuomonė apie šią gydymo įstaigą...

2019-07-04, 05:57 | 18

Dirba kompetetingi, geri specialistai, tačiau jaučiasi tarybinių laikų dvasia. Alergologinio centro poliklinikoje pasigedau malonaus bendravimo, pagarbos pacientui; susidūriau su bendravimu pakeltu tonu.

2019-06-02, 19:55 | 40

Pati blogiausia gydymo įstaiga

2019-03-10, 14:14 | 10

Labai bijojau būti operuojama šioje įstaigoje (Antakalnio g. 124 ligoninė), nes prisiskaičiau blogų atsiliepimų, tačiau esu 100% patenkinta. Slaugės, sesutės nuostabios! Padeda tiek kiek reikia ir kantrios, ir pačios užsuka pasižiūrėti. Anesteziologė taip pat puiki, vis užsukdavo pasižiūrėti kaip jaučiuosi. Kas liečia palatą, tai jos dvivietės ir yra tualetas, kuriuo reikia dalintis dar ir su kita dviviete palata esančia už sienos. Lovos patogios, palatos švarios, tik minusas, jog nėra tualetinio popieriaus, reikia savo turėti. Maistas ne iš restorano, tačiau pakankamai sotus, bet vakarui reikia dar savo ko nors turėti, nes vakarienė apie 17 val.

2019-01-07, 13:48 | 1

Gydytojai dirba neatsakingai

2018-12-19, 09:53 | 3

Turėjau patirties Ginekologiniame skyriuje, dariausi vienos dienos operaciją. Vienas žodis - baisu. Ypatingai kalbant apie pagalbinį personalą - sesutes, slaugutes ar kas jos ten tokios (ypatingai įsiminė T.K., kitų nebespėjau įsiminti). Empatijos ne tik nulis, bet minusas. Visiškas konvejerinis požiūris ir su pakeltu tonu "gulk!", "kvėpuok!", "sėsk!" ir t.t. Ne tik su manim, bet ir su kitais pacientais. Na neprašau aš raudono kilimo ir masažų, nu bet labai labai blogai. Anesteziologė. Atėjo į palatą susipažinti, pasakė, kad bus per mano operaciją, gan maloniai bendravo, pasakė, kad po pusvalandžio ruoščiausi, bet papildomi laukiau 4 valandas - keturias valandas! Galiausiai man atėjus į operacinę - ateina kitas anesteziologas (E.K.), kuris nei prisistatė, nei ko nors manęs paklausė (nei prieš operacija, nei po – bendravimo nulis), man jau gulint ant stalo - tik su pagalbinio personalo moterytėmis pradėjo krizenti ir čiauškėti, į ligonę, t.y. mane nulis dėmesio, tik grubiai prijunginėjo, tad tik meldžiausi, kad greičiau užmigdytų ir nematyčiau bei negirdėčiau tų nesąmonių.
Su skyriaus darbo organizavimu - labai blogai. Atėjus, kaip liepta, į ligoninę 7:30, prie budinčio gydytojo laukiau 2 val. Operacijos palatoje laukiau dar 7 val. Niekas tiksliai nepasakė, kada ir kiek reikės laukti, komunikacijos - nulis. Prieš operaciją ir taip stresas bei įtampa didžiulė, bemiegė naktis – jokių raminamų vaisų ar pan., nevalgius, negėrus daugiau kaip 24 val. ir vis lauki, guli šaltoje pasenusioje palatoje, kartu su rėkaujančiu personalu už durų ir drebi. Tiesa, nevengia garsiai per koridorių rėkauti pacientų pavardes ir vardus - toks žodis kaip "konfidencialumas" ten negirdėtas dalykas. Kaip ir "dėmesys pacientui", "ar "informacijos suteikimas" - nulinis - jokios papildomos informacijos kiek viskas užtruks ir t.t.
Nuo 7 ryto iki 17:30 val. kol mane išrašė mačiau tik vieną šypseną, nes visa kita daroma per sukastus dantis ir su aiškia demonstracija – ko čia visi sirgt atsivilkot. Gydytojai. Vienintelis kiek pozityvus dalykas. Ypatingai geri atsiliepimai apie tuo metu budinčią gydytoją – Eglę Baužytę – vienintelė šypsojosi, stengėsi nuteikti pozityviai, patarti ir labai esu jai dėkinga. Operuojanti gydytoja – atėjo į palatą susipažinti, po jos – atėjo pakomentuoti rezultatų, kiek nuramino dėl galimų rezultatų atsakymų, ir net kažkaip netiesiogiai atsiprašė, kad taip ilgai reikėjo laukti, taip kad irgi gerai, bei esu jai dėkinga.
Prieš 8 metus turėjau operaciją Baltijos Amerikos Klinikoje – net nėra ką lyginti – konvejerinį požiūrį su tiesiog mandagiais ir maloniais žmonėmis. Tad peršasi tik viena išvada – privačiai susimokėjus tikrai kitas požiūris. Nors atrodo tiek nedaug reikia – šypsenos, malonaus žodžio ir tiesiog pasidalinti informacija. Tik tiek. Bet panašu, kad dar ilgas kelias laukia.

2018-12-04, 16:45 | 1

Urologijos skyriuje yra tarakonų, wifi nėra, maistas neatitinka normų, atliekant anesteziją į stuburą anesteziologai neturi reikalingų adatų, tad naudoja storesnes, ko pasekoje išbėga daug stuburo skysčių ir tenka kentėti skausmingas pasekmes. Rekomenduočiau jei nori, kad žmogus kentėtų papildomai, daugiau nei reikia.

2018-08-06, 11:19 | 1

Atsigulus į ligoninę 8mėn. 1d. Iškarto atliko operaciją ja atliko gydytojas chirurgas Sklepavičius, operacija praėjo sklandžiai, tačiau po 6 dienų neištveriau pasirašiau namo, kadangi prasidėjo žiauri alergija vandeniui, gydytojas prašė gulėti ant nugaros o aš negalėjau ne dėl skausmo o dėl lovų, ant spyroklinės lovos sindeponinis čiužinys spyrokliai duria gulėti neįmanoma, šonai skauda. Dėl gydytojo esu patenkinta, slaugytojos labai malonios. Bet dėl sąlygų šioje ligoninėje baisų ką sakyti.

2018-04-29, 09:47 | 2

Gydžiausi Dienos chirurgijos skyriuje, Palatos nedidelės, tvarkingos. Personalas nuo gydytojų iki sanitarių- nuostabus. Jaudinantis atidumas pacientui. Ačiū.
Audronė

2017-10-03, 15:02 | 12

Jei trumpai apibūdinti šią polikliniką, tai galiu pasakyti: vargana, nugraužta, su tarybinių laikų inventoriumi ir tarybiniais daktarais. Tiesa, pastaruoju metu poliklinikoje pradėjo dirbti jauni daktarai, tačiau mano turima patirtis - su senaisiais mohikanais.
Labai nemalonu, kai kaskart paskirtu laiku atėjęs pas daktarą, turi laukti už durų valandą ar pusantros, nes visada atsiranda "lygesnių už lygius", kuriems kažkodėl leidžiama užeiti be eilės. Galop patekus pas daktarę, natūraliai tikiesi maksimalaus dėmesio, tačiau vietoje to dažną kartą tenka klausytis daktarės telefoninių pokalbių, kurių metu konsultuojamos aldutės ir irutės. Slaugytojos bijo net žodeliu paprieštarauti, nes senos daktarienės nepripažįsta jokios kritikos anei autoritetų. Akivaizdu, kad kai kuriems daktarams stinga bendravimo įgūdžių ir profesionalumo. Įvedus elektroninį receptą, teko laukti amžinybę, kol vienu pirštu baksnodama klaviatūrą daktarė išrašė receptus, o poliklinikos vaistinėje teko laukti dar 50 min., kol sugebėjo išduoti vaistus pagal e-receptą. Pradžioje maniau, kad tik man taip "pasisekė" su BP daktare, tačiau, kai jai būnant atostogose pavadavo kitas daktaras, likau priblokštas, kai šis be jokios gėdos ėmė postringauti apie tai, kad (cituoju): "Seniau žmonės turėjo savo asmeninį daktarą ir advokatą, kuriems mokėjo nuolatinį mokestį, kad, reikalui esant, visada būtų jų paslaugoms". Neįmanoma čia visko surašyti. Bet viena, ko šiai įstaigai verkiant reikia - reformuotis. Išgyvendinti tą tarybinę dvasią, kurią tiesiog spinduliuote spinduliuoja senos kartos personalas. Būtina įvesti pacientų aptarnavimo taisykles ir reikalauti, kad daktarai jų laikytųsi. Pagaliau, priimkite dirbti jaunus žmones. Žodžiu, linkiu sėkmės reformuojantis, nes ši poliklinika dėl lokacijos ir gero susisiekimo gali ir turi veikti.

2017-07-27, 10:34 | IP: *.*.*.*

Tragiska istaiga talonas vienu laiku priima po 1,5 val. Gydytojai seni pasikele , zodziu moki mokescius o gauni spyga reikes keisti istaiga nes totalus kosmaras siulau vengti sitos istaigos

2017-07-07, 04:13 | IP: 78.60.54.55

Manau, kad gydytojai tikrai puikūs, profesionalūs ir rūpestingi. Taip pat ir aptarnaujantis personalas aukštos kvalifikacijos. Operacij``ą bei pooperacinę priežiūrą vertinu puikiai.

2017-05-29, 22:13 | IP: *.*.*.*

Nesiulyciau kreiptis i antakalnio ligonine. Gydytojai pasikele ir atskaitineja, kaip darzelinuka net jei uz konsultacija susimoki. Patologijos skyrius tragedija.

2017-05-19, 15:28 | IP: 213.197.138.74

Labai gaila kad komentatoriai neskiria dvieju ligoniniu :vilniaus klinikines(antakalnio 57)ir antakalnio filialo (antakalnio 124). Viskas suplakta i viena ir del to neatitinka tikroves

2017-03-05, 12:43 | 2

Malonus gydytojai, geri specialistai. Taip pat geras aptarnavimas, skanus maistas.

2017-03-01, 21:17 | 2

Viskas sena. Mano manymu, truksta žemesnio lygio personalo. Daromos žioplos klaidos. Slaugytojos malonios, bet gydytojai jaučiasi dievais, (žinoma rašau tik apie tuos, su kuriais teko susidurti), o paprastus mirtinguosius laiko visiškais nesusipratėliais. Menkina tiek esamą problemą, tiek ir pati ligonį, nesigilina, skiria vaistus netinkančius pacientui (bent jau to patys ir nestebi, ar tinka ar ne). Trumpai tariant prieš patenkant į ligoninę, situacija buvo daug geresnė (sveikatos požiūriu), nei išsirašant.

2016-11-03, 10:13 | IP: *.*.*.*

Gulėjau 1 angiochirurgijos skiriuje. SIAUBAS, palatos kaip po karo, tualetas ir vonia katastrofa. Personalas (seseles ir slaugytojos)visai fainos ,paslaugios.Naktimis ir išeiginėmis dirbti nėra kam ,ne visada būna būdintis daktaras.Daktaras Paškevičius ...žodžiu, daugiau pas ji tikrai nesikreipciau.ne išaiškino nieko,po operacijos išėjau visiškoje nežinioje.

2016-08-01, 22:46 | IP: *.*.*.*

Likau nepatenkinta šia įstaiga ir niekada nerekomenduočiau draugams ar šeimos nariams. Registratūros darbuotojos bando primesti "padrūžkes", numeriukai ten dėl vaizdo (reikia naglai lįsti ir klausti, nes jos plepasi, valgo, apkalbinėja pacientus), gydytojo laukiau 2,5 valandos, bet apie tai buvau įspėta registratūroje, tai dar nieko. Gydytojas bendravo atmestinai, "sumažino" problemą, dėl kurios atėjau ir niekuo negalėjo padėti, nes "nieko man čia nėra"...

2016-03-19, 09:04 | IP: *.*.*.*

Žemesnio personalo darbuotojai pakankamai sąžiningai dirba Neurologijos skyriuje šilto vandens palatose nėra. Tualetinio popieriaus tualete nėra. Baldai nuo kazapyzės laikų. Medicininio išprusimo gydytojų tarpe nepastebėta.

2016-02-03, 09:48 | IP: *.*.*.*

Ne gydymo istaiga, o seneliu
namai.Kysininkai.Labiausiai pasizymejusi kardiologe Lina Grigoniene. Siulau visiems buti atsargiems, jei pateksite i sios 'gydytojos' rankas.

2016-01-14, 08:39 | IP: *.*.*.*

geresnė už tas,kurios blogesnės

2015-04-09, 18:16 | IP: 90.131.44.197

Nera itin sudetinga patekti pas gydytojus. Reikalui esant priima kuo greiciau. Tik kelis k yra teke palaukti ilgiau, nei uzrasyme numatytas laikas. Dirba profesionalus gydytojai. Kai kuriem reiketu tobulintis arba uzleisti vieta jaunesniems :). Siaip visi mes zmones, nuotaikos irgi buna visokios, kas irgi beje suprantama.

2015-02-27, 16:08 | IP: *.*.*.*

Gydytojas nesugeba diagnozuoti liga, o kai pasakai, kad skauda israso Nemisil ir viskas. Jis isgydo viska. O dar ir apsaukia, kad is viso atejai cia gydytis

2014-11-25, 18:56 | IP: *.*.*.*

Močiūtė labai sunkios būklės atve-ė greitoji į šią ligoninė kai ją atvežė nenorėjo jos priimti sakė nėra vietų, kai susimokėjome priemė. Ją paguldė į reanimacija kur ji išbuvo 5 dienas, j imirė šios ligoninės reanimacijoje 6 aukšte. Niekas nepaskambino ir net mums apie tai nepranešė. Ten lankymo valandos nuo 13 iki 14 ir nuo 17 iki 18. Ateidavome jos aplankyti kiekvieną dieną, ir kai atėjome tą dieną kai mirė tai iš pradžių mums pasakė kad ją pervedė į palatą, o paskui peržiūrėjo dar kartą ir pranešė, kad mirė. Reanimacijos skyriaus vedėjas emė kiek jam beduotum ir kasdien sakė,kad jau pervesim ją į palatą nes nėra tikslo laikyti reanimacijoje nes ji vistiek miršta, bet susimoki ir toliau laiko.Ta dieną kai mirė iš gydytojų tikėjomes kad bent papasakos kaip tai įvyko, bet kai paklausėme mums pasakė išvadoje viskas parašyti. Norėjosi tesiog žmoniškojo bendravimo išgirsti kaip atrodė jos paskutinės minutės. Labai mylėjau močiūtę ir po šio įvykio su šią ligoninę sieja tik patys baisiausi prisiminimai. Esu labai blogos nuomonės apie ten dirbantį personalą ir visiems sakau jeigu tik yra galimybė važiuoti bet kur bet tik ne į tą ligoninę kur gydytojai bejausmiai žiūri į pacientą kaip į naštą o į jo giminaičius kaip į bankomatą.

2014-09-05, 16:05 | IP: 79.132.163.218

Reikia, kad Lietuvoje būtų daugiau tokių med. įstaigų ir šioji liktų kaip pavyzdinė

2014-04-16, 05:38 | IP: 84.240.58.55

Gydytojai labau supratingi ir geri. Nuodugniai istiria sveikata. Labai malonus.