Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja , %

Licencija

Nr. 682

Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

80.8% Complete
4

Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorinės aplinkos pritaikymas Jūsų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogūs laiptai)

57.9% Complete
2.9

Išorėje yra dauguma atsipalaidavimą ir komfortą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

61.7% Complete
3.1

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

66% Complete
3.3

Darbą atlieka, bet formliai

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

84.3% Complete
4.2

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

65.3% Complete
3.3

Laukiau iki 15 min

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

64.8% Complete
3.2

Patalpos pritaikytos daugumai poreikių

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

71.3% Complete
3.6

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

73.5% Complete
3.7

Retais atvėjais siunčia į kitą įstaiga

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

71.4% Complete
3.6

Diagnozavo tik dalį arba gydymas padėjo tik iš dalies

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

68.7% Complete
3.4

Bendravimas formalus arba klausimai atsakomi, bet neišsamiai

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

78.7% Complete
3.9

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiūra)

49.4% Complete
2.5

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

Kaip vertinate paslaugų kainas?

79.4% Complete
4

Nereikėjo mokėti

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

31.5% Complete
1.6

Internetas veikė prastai

Gydytojai, kurie dirba "Trakų ligoninė"
Pacientų atsiliepimai
2022-07-05, 00:04 | 1

Nerekomenduoju, patys blogiausi atsiliepimai ir patirtis, protu nesuvokiama, kaip tokie ,,gydytojai” iki šiol dirba, juk ne retai nuo jų priklauso žmogaus gyvybė! Kaip galima būti tokiam pohuistui, abejingam, įžūliam, į klausimus atsakinėt ir apskritai kalbėt su pašaipa,nejaugi nėra nei lašelio empatijos, užuojautos!? Ar žmogaus gyvybė nieko nereiškia? Būtent tokia persona yra LINAS REKUS, tikiuos daugiau niekada gyvenime neteks su juo susidurti. Senolė vos ne ant mirties slenksčio buvo, širdies ritmas sutrikęs, tyrimai blogi, kraujas blogas, JO atsakymas ,,O KAS ČIA TOKIO?”Prasidėjo traukuliai, (ko niekada gyvenime nebuvo), atbėgus paklausti ką daryt, gal kas negerai, jo atsakymas buvo ,,aj tai gal epilepsija” , nesugebėjo net savo šiknos pakelt nuo kėdės, nueit apžiūrėt! Ačiū Dievui, paskui atėjo tikrai labai maloni ir savo darbą išmananti gydytoja.

2022-04-25, 09:49 | 2

Trakų ligoninės priimamojo skyriaus gydytojas atsisakė naktį priimti pacientą,dėl to kad pacientas turėjo temperatūros.Atvykus į priėmimą visur tvyrojo visiška tamsa,miego metas darbo metu ir jokios apkrovos ir pacientų minios.Paaiškinti nemanau,kad įmanoma kaip gali būti toks pareiškimas-neapžiūrėti paciento nes jis karčiuoja? Greitosios darbuotojai išvis nežino kas vyksta dabar su ligoninėmis ir pan.nesupranta sistemų.Atėjo laikai kada žmogus tapo ne asmenybė o daiktas kuris jei sugedo niekam neberūpi.Galime nebeatlikti pareigų,nes sistemoje nėra tvarkos.

2022-01-29, 22:16 | 3

Neaišku, kas vyksta už uždarų ligoninės tam tikrų skyrių durų... Vietoj planuoto grįžimo namo iš terapijos skyriaus artimas žmogus kritinės būklės pakliuvo į reanimacijos skyrių. Su kieviena diena blogėjant jo sveikatai kažkodėl laiku nebuvo imtasi reikiamų priemonių. Vilniaus specialistams buvo paskambinta stipriai per vėlai ir tai jau iš reanimacijos sk. Reanimacijos sk. galėtų "įjungti" bent šiek tiek daugiau žmoniškumo suteikdami galimybę dar nenumirus žmogui pamatyti jam bent kelioms minutėms artimuosius... Susidaro įspūdis, kad pakankamo bendradarbiavimo tarp ligoninės sk. gydytojų taip pat nėra. Tarsi vieni kažką žinojo, bet lyg tai neperdavė kitiems, o kiti bando aiškintis vėl, net klausdami ir artimųjų, pvz., ar pacientas vartojo reikiamus vaistus iki kritinės būklės terapijos skyriuje... O ką tas artimasis gali pasakyti, kai jam tokios informacijos nesuteikė, nors jam yra svarbiausia artimo gyvybė.

2021-12-16, 20:32 | 1

Katik iš gimdyklos. Labai dvejopi jausmai. Darbas buvo atliktas profesionaliai, iškilę gimdymo keblumai buvo išspręsti vietoj ir laiku, nespėjus niekam pablogėti. Žmona ir vaikas dabar yra gyjantys ir laimingi. Dalis personalo buvo itin malonūs: keli pasirodę vyrai daktarai, miksuotai lietuvių-rusų kalba kalbanti seselė/valytoja ir paskutinę dieną vaikelį ir mamą patikrint užsukus akušerė. Šie gydytojai buvo itin malonūs, paslaugūs ir verti aukščiausių įvertinimų.

Tačiau didelė dalis mus prižiūrėjusių daktarų - nerūpestingi, svetimi, labai labai prastai komunikuojantys. Jautriomis akimirkomis susilaukėme labai įvairių ir skaudžių komentarų apie "prastą" gimdymą, žindymą (nors nebuvo jokių žindymo kėblumų), priežiūrą, ar vertė jaustis kaltais kai užduodavom "durnus" klausimus apie savo pirmagimį. Suprantu, kad buvome ligoninės svečiai, tačiau mums labai nepatiko slaugytojų ir gydytojų elgesys "įsirovus" į palatą - ankstų rytą, neprižadinus, nieko nepranešus išsivežė kūdikėlį tyrimams, greibė tikrinti žmonos krūtis nieko neatsiklausus, atliko skaudžias patikras žmonai jos net neįspėjus. Nesijautė pastangų sukurti jokio jaukaus ir saugaus jausmo, jautėmės, kad esame trukdis gydytojų ramiam darbui. Išskirčiau mūsų gimdymą priėmusios akušerės prastą, mus menkinančią ir nuvertinančią komunikaciją, šaltumą, nekorektišką ir netikslingą bendravimą. Ši gydytoja matomai dirba savo darbą tik iš reikalo, o pas ją atvykstančios gimdyvės, toks įvaizdis, jai sukelia tik pyktį ir nepasitenkinimą. Neesam garantuoti, tačiau šios akušerės vardas - Aušra. Negaliu rasti jos pavardės.

2021-12-11, 09:25 | 1

Labai džiaugiamės pasirinkę Trakų ligoninę vaikelio atėjimui į šį pasaulį. Važiavome iš Vilniaus, kitą kartą važiuotume ir vėl. Akušerė Jūratė Krikštopaitienė - esame jai labai dėkingi, tik patys geriausi žodžiai, nuramino, pasakė, kaip lengviau iškęsti sąrėmius, patarė užleisti atpalaiduojančios muzikos gimdykloje... Taip pat nuostabiai šiltas ir palaikantis žmogus - gydytoja A. Malinauskienė - Vaivadienė. Visas gimdymas vyko labai žmogiškai, profesionaliai, šiltai, manau taip, kaip dauguma norėtų įsivaizduoti savo gimdymą ir bendravimą po jo, kol leidom kelias dienas ligoninėje. AČIŪ AČIŪ AČIŪ!! !

Visas personalas buvo labai malonus, vyras galėjo užsisakyti maistą, palata mums buvo patogi, suremontuota.

Rekomenduoju ir linkiu visoms teigiamos gimdymo patirties.

2021-05-09, 08:40 | 1

Pirmiausiai noreciau padekoti linksmam, puikiam gydytojui - Savulioniui. Dideli aciu tariu akuserei, priemusiai mazyli - Krikstopaitienei, kuri buvo ne tik puiki savo srities specialiste, bet ir apskritai geros sirdies zmogus, gebantis suteikti netgi psichologine pagalba. Geriausiu atsiliepimu verta ir gydytoja Malinauskiene, labai maloni, nuosirdi. Dekoju vaiku gydytojai Nasliunienei, profesionali pagalba, aiskiai bei ramiai paaiskina situacija, geba nuraminti, labai malonus bendravimas. Labai labai didelis aciu akuserijos skyriaus slaugytojoms, tokio malonaus bendravimo net nesapnavau. Labiausiai noreciau padekoti slaugytojai Romai, ji buvo tarsi antra mama, paprasta, linksma, labai gera, tik geriausi zodziai! Na ir zinoma, negalima pamirsti tvarkytoju, nors uzeidavo i palata trumpam, bet visada buvo malonios ir rupestingos, nebuvo akimirkos, jog pamatyciau surugusi veida. Taigi, pati gimdziau cia antra karta ir nei kiek nesigailiu pasirinkimu. Jei tektų kitai mamai rekomenduoti gimdymo istaiga, be abejoniu siulyciau sia!

2020-07-09, 11:26 | 1

Labai nuvylė ši gydymo įstaiga. Pasityčiojimas iš paciento. Jei priimate žmogų, tai reikia ir suteikti profesionalę pagalbą. Atvykau gimdyti, apžiūrėjusi skyriaua vedėja nebeišleido namo, o paguldė nes galėjo prasidėti bet kada gimdymas. Tačiau gavau tik komentarus, ko čia atvažiavau ant šventinio savsitgalio, reikėjo po jo atvažiuoti, jei nieko nejauti. Tačiau aš juk su siuntkmu atvykau, ne pati sugalvojau. Ir skambinausi klsusiau kaip elgtis, pati skyriaus vedėja liepė atvykti. Kadangi per nakty nepagimdžiau kitą dieną vėl girdėjau tą pačią dainelę ko atvykau iš sesutės. Nors kai gydytojas apžiūrėjo matė, kad iki gimdymo nedaug liko, tačiau su 7cm atsidarymu laikė palatoj. O kai gydytojas sakė į gimdyklą, sesutės pasakė po kavis pertraukėlės. Tačiau aš jų tos pertraukėlės pa aigis nesulaukiau ir pagimdžiau palatoj. Tai gerai kad dar girdėjo, kai rėkiau ir atėjo į palatą. O tai būčiau viena pagimdžius. O gimdyvių nebuvo. TAČIAU SVARBIAUSIA YRA KAVOS PERTRAUKĖLĖ, O GIMDYVĖ PALAUKS. Neauprantu, kaip kas nors gali šiai įstaigai akušerijos skyriui nors vieną gerą žodį parašyti. Jau tada geriau namie gimdyti, nei su tokia meditų pagalba....

2019-09-15, 11:36 | 2

2019 09 15 12 val budėjusių priėmimo sk. Darbuotojų dėka nuomonė apie įstaiga pradeda gerėti.

2018-11-21, 12:50 | 1

Labai geras gydytojas.Opera
cija padarė labai gerai.Šiandien džiaugiuosi geresne gvyvemimo kokybe.Esu dekinga gyd Savulioniui.

2018-08-13, 18:36 | 2

Mes esam labai patenkinti tiek gydytojais tieks seselemis. Mums viskas patinka ☺️

2017-07-25, 16:16 | 1

Noriu pasidziaugti, jog musu Seimoje gime labai lauktas musu visu sunelis svoris 3190 g. ugis 52cm. Gime naturaliai, sveikas berniukas :) :-•
Taip pat labai noriu garsiai pasidziaugti, jog vaikuti gimdziau Traku ligonineje! Jei kadanors dar tektu gimdyt, tai gimdyciau vel Trakuose. Gyvenu Vilniuje, bet, jei butu galimybe ir is tolimesnio miesto vaziuociau cia.
Pati ligonine labai graziai suremontuota, sutvarkyta, nauja aparatura ir t.t. Aplinka tikrai sauni, nesijauti, jog butum ligoninej, jausmas kitas...lyg puikios klases sanatorijoje :-D
Vedeja, gdytojai, akuseriai, seseles...visas personalas yra nuostabus. Visi labai profisiolaus, paslaugus, malonus, savi...pataria, padeda, pasirupina...viskuo kuo tik gali... Noreciau pabrezti, jog ne uz 'padekas' o istiesu nuosirdziai.
Ypatingai esu dekinga akuserems Romai ir Linai, gydytojai Kristinai Kirsienei ir neonatiologei J.Dirsienei. Jos yra nuostabios profisionales. Gimdymas ju deka buvo tikrai ypatingas...Zemai lenkiu galva ir simta kartu Aciu... ir tikrai nuosirdziai!
Rekomenduoju sia ligonine visoms. Beje palatos, taip pat, kaip sanatorijoj...sutvarkytos, naujos, jaukios...

2017-04-07, 20:54 | 1

Labai malonūs gydytojai ir personalas, ačiū.

2017-03-11, 16:12 | 2

Dėkoju budėjusiam hirurgui Vaitoškai ir po operacijos gydžiusiam skyriaus vedėjui M. Kasparavičiui. Kai atsiguliau į ligoninę savaitgalį iš pradžių pasakė, kad man laiko nebus, nespės, budintis jaunas hirurgas bendravo nenoriai, minimaliai, bet sesutė informavo, kokius daro tyrimus, kad gydymas paskirtas ir pan. Mano laimei kitą dieną budėjo Vaitoška, kuris mano problemą sutvarkė gana greit. Po to jau liko sveikti prižiūrint pastoviam personalui.
Labai dėkoju chirurginio sk. sesutėms ir slaugos personalui. Vadovams linkiu vertinti tokius žmones, nes dauguma jų tikrai puikūs ir netgi pasiaukojantys. Skyriuje tvarka, švaru, visada galima kreiptis pagalbos, papildomo perrišimo ir pan. Nors matosi, kad personalo permažai, bet stengiasi padėti.

2016-10-08, 13:59 | IP: *.*.*.*

Visa nestumo laika, lankiausi pas gydytoja privaciame ginekologijos kabinete, nes tikejausi jog ji dalyvaus mano gimdyme. Visa nestumo laika apie tai kalbejom, taciau teko nusivilt, likus maziau nei dviem savaitem iki nestumo pabaigos gydytoja isvyko atostogaut ir mano gimdyme nedalyvavo.
Per kiekviena vizita, si gydytoja gyre Traku ligonine ir joje daroma remonta, taciau pamirso paminet, kad nepaisant naujai perdazytu sienu si ligonine neturi jokios reikalingos irangos tam atvejui jei kazkas atsitiks jusu mazyliui. Neturi ne tik irangos bet ir 24 valandas dirbancios daktaru komandos, kai mano mazyliui pasidare blogai, neonatologas atvyko is Antakalnio ligonines ir apziurejo mano vaikuti be jokiu instrumentu vos per kelias minutes, skubejo pas savo anuke ( zinoma juk buvo 8 valanda vakaro sestadienis), Viso to pasekoje, del klaidu kurias padare gimdyma priimanti komanda, mano mazylis vos isgyveno, o isgyveno tik del to, jog kritines bukles per nakti pralaikytas Trakuose ryte apie 11 val buvo isvestas I Santariskiu naujagimiu renimacijos skyriu.Traku gydytojai taip ir nesuprato situacijos sudetingumo iki tol kol negavo isvadu is Santariskiu ( nors gal ir suprato, bet tyliai tai laikesi sau) Nekaltinu nieko, tik noriu, kad busimos mamos pagalvotu apie tai, apie ka nepagalvojau as. Daktarai irgi klysta gimdykim ten kur yra visa iranga ir profesionalai tas klaidas istaisyt, kad ir kaip butu gaila ta vieta tikrai nera Traku Akuserijos skyrius.

2016-05-06, 17:36 | IP: 90.140.194.239

Personalas stengiasi. Nusiskundimu nera.

2016-01-25, 12:40 | IP: 90.134.137.229

Labai skurdus vaiku skyrius ir maitinimas. Palatos ne visos tvarkingos, kaikuriose auga pelesisiai, salta. Maistas neskanus, visiskai be skonio, patiekiamas saltas, ir dazniausiai taspats per tapati.

2012-09-23, 15:54 | IP: 78.60.158.157

ginekologijos skyrius puikus,gydytojai ir seseles puikios,buvau kuo puikiausiai slaugoma.

2012-06-05, 13:12 | IP: 86.38.50.9

puiki vedėja vaikų skyriuje skurdus virtuvės meniu

2012-05-13, 11:17 | IP: 84.15.181.112

Prieš savaitėlę Trakų ligoninės akušerijos skyriuje pasaulį išvydo mažas mūsų stebuklėlis. Esame labai dėkingi visam akušerijos skyriaus personalui. Mergaitės puikiai atliko savo darbą. Sulaukėme daug pagalbos ir patarimų, kurie pirmomis dienomis, sulaukus pirmojo kūdikio, buvo labai reikalingi, vertingi ir naudingi. Vien paglostymas ir palaikymas už rankos gimdymo metu buvo labai didelė parama, kurią tikrai ne visose gydymo įstaigose surasi. Gydytojai savo darbą atliko profesionaliai ir su kaupu. Didelis didelis visoms mergaitėms AČIŪ.

2012-03-19, 06:46 | IP: *.*.*.*

nera kol sulauksi pagalbos ..galima ir numirti..

2011-11-26, 13:53 | IP: 62.212.200.193

Tikrai kitiems rekomenduoju. Deja susidurusi buvau tik su akuserijos-ginekologijos skyriumi. Atsiliepimai patys geriausi.

2011-04-17, 07:07 | IP: *.*.*.*

Sioje istaigoje ir pirsta prie ne tos vietos prisiuti gali

2011-03-29, 19:37 | IP: *.*.*.*

Gimdziau sioje ligonineje pas gydytoja Variakojiene. Jos profesionalumu neabejoju - puiku daktare, taciau likes personalas itin nemalonus. Jeigu nebuciau asmeniskai tarusis su vedeja tai turbut ir buciau pagimdziusi palatoje, nes nieks net nesiteike ateiti patikrinti mano gimdos kaklelio atsidarymo ir t.t.

2011-02-23, 17:57 | IP: *.*.*.*

Yra geru gydytoju. Smirdaliu ligonine.

2011-01-22, 17:03 | IP: *.*.*.*

jokios pagalbos is tu traku , kreipiausi su dideliu skausmu. nepadare tyrimu .tik suliaido kazkokiu nuskausminanciu,ir nusiunte namo . iki kito skausmingo priepolio.teko kreiptis i lazdynu medikus.

2010-06-11, 14:06 | IP: 78.61.240.177

As gimdziau
Traku ligonineje, likau labai patenkinta. Nuosirdziai dekoju A. Meskaitei, T. Karlonienei, R. Jankauskienei. Ir kiti priziurintys medikai rode daug demesio bei nestokojo kompetencijos. Aciu. Puikus skyrius.

2010-06-09, 22:11 | IP: *.*.*.*

Uzsiseneje, jokiu naujoviu nesekantys, pacientu problemomis nesirupinantys, i dokumentu pildyma isigiline gydytojai. Dauguma gydytoju nesigilina i paciento skundus, ypac jei esi jaunas, niekada neranda ligu, atseit esi sveikas! Labai truksta kompetencijos, labai gerai apie save galvoja, nors ju diagnozes daznai klaidingos. Galbut juos reiktu dazniau siust i realius seminarus ar kokius mokymus, nes ju zinios ir gydymo metodai ziauriai atsilike nuo siuolaikines medicinos!!! Negalima jais pasitiket, rekomenduociau is karto prasyt siuntimo i Vilniu, ten nors diagnozuos liga.. Nes Trakuose, tai ir numirsi sveiku budamas, nieko neras jokiu ligu...
Sekmes gydytojams tobuletjant, o siaip nemazai gydytoju reiktu pakeisti naujais ir jaunesniais, kurie dar neatbuke nuo pacientu skundu :)

2009-10-13, 17:22 | IP: *.*.*.*

As sitoje ligonineje buvsau operuota. seseliu darbas buvo nuostabus, elgesi,kaip su savo vaiku, didelis aciu joms. daktariu prieziura beviltiska. kai pasiskundziau kita diena po operacijos, kad nepriejo ir nepasiziurejo,nors skundziaus,kad lb blogai jauciuos,skauda pilva,o ji net nepriejo ir psasake,jog nieko padeti negaliu,vis tiek niekas cia neperoperuos, buvsau tiesiog pakraupusi tokiu ju poziuriu. kaip tokios gali dirbti tokia darbe, nevertos daktariu vardo!!!!!! gedA!!!

2009-04-29, 08:04 | IP: *.*.*.*

Tai absurdas,jokios priežiūros, aparatūros nėra ir nesiunčia į kitas įstaigas.Tiesiog nesuprantama.....

2009-04-08, 11:43 | IP: *.*.*.*

nėra ir negali būti Kompetencijos gydytojų nerasta, nesistengia padėti, pagelbėti, tiesiog "atbūna savo valandas".Šiurkštūs, atžagarūs.Nesiunčia į Vilnių, nors patys nesugeba gydyti.....belieka tik mirti.....