Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorės aplinka pilnai pritaikyta atsipalaidavimui ir komfortui

Registratūra paciento ir personalo patogumui yra pritaikyta idealiai

Darbuotojai maloniai bendrauja ir greitai aptarnauja

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Patalpos tvarkingos, švarios ir pilnai patenkina paciento komforto poreikius

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Bendrauja nuoširdžiai ir atsako į visus klausimus

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Siūloma, bet tik dalis reikiamų papildomų paslaugų

Internetas veikė, bet sudėtinga prisijungti

2020-03-07, 19:43 | 3

Labai puiki klinika. Lankausi gana senai, neturėjau ir neturiu jokių prekaištų. Gydytoja Žyginta Mažylytė savo darbo profesionalė, todėl visuomet čia jaučiuosi saugiai ir patogiai. Dėkoju nuostabiam kolektyvui ir rekomenduoju!

2019-06-02, 15:01 | 1

Dėkoju gydytojai O. Mažylienei už gerą gydymą ir sugrąžintą vyrišką sveikatą.
Rekomenduoju!

2019-05-06, 11:26 | 1

Daug metų mane kankino odos problemos Teko apsilankyti įvairiose klinikose, konsultuotis su įvairiais specialistais, gerti saujomis vaistus. Problema neišsispręsdavo. Visiškai atsitiktinai teko papulti į Onos Mažylienės rankas. Gydymo rezultatas mane nustebino. Po šitiek metų nesėkmingo gydymo, pirmą kartą jaučiuosi sveikas. Didelis ačiū šiai gydytojai.

2019-05-06, 11:16 | 1

Teko lankytis pas dermatovenerologę Oną Mažylienę. Sužavėjo profesionalus ir šiltas gydytojos bendravimas. Tyrimai buvo atlikti labai greitai bei paskirtas tinkamas gydymas. Po savaitės problemos nebeturėjau. Visiems, susidūrus su odos problemomis, siūlyčiau apsilankyti pas šią gydytoją.

2019-05-06, 11:06 | 4

Lankiausi pas ginekologę, viskas puiku. Ir bendravimas ir profesionalumas. Rekomenduoju visiems

2019-04-11, 16:59 | 1

Labai dėkingas gydytojai O. Mažylienei už profesionaliai atliktą diagnozės nustatymą ir gydymą. Rekomenduočiau šią gydymo įstaigą visiems.

2019-04-09, 15:18 | 1

gydytoja Onute yra rupestinga. rekomenduoju visiems.

2017-09-29, 23:11 | 1

Lankiausi jau kelis kartus šioje klinikoje, paskutinį kartą pas O.Mažylienę ir nors prieš vizitą neitin norėjau eiti, esu gan jauna ir tikrai neturiu daug patirties lankantis pas ginekologus, bet išėjus buvau labai patenkinta ir nesupratau kodėl taip vengiau vizito. Gydytoja su šypsena, viską papasakoja, labai maloni, nejaučiau jokios įtampos. Praradau vaistų išrašyta receptą, pasiskambinau ir tą pačią dieną galėjau atsiimti nauja. Tik geriausi įvertinimai.

2017-02-23, 23:09 | IP: 195.12.170.220

Nuostabios gydytojos, išsamus tyrimai ir jų paaiškinimas. Rekomenduoju ypač moterims.

2017-01-29, 16:34 | IP: 5.20.226.38

Pagal šeimos draugo rekomendaciją aš kreipiausi į šią kliniką, kad man konfendicialiai atliktų tyrimus ir gydymą. Patiko, kad bendravau tik su gydytoja be padėjėjų. Tyrimus atliko skubiai. Nustatus ligos priežastį – skyrė gydymą ir vaistus.
Jaučiuosi komfortiškai.
Rekomenduoju ir kitiems.

2017-01-05, 21:01 | IP: 83.181.137.131

Vizito metu gydytoja labai kruopščiai ir atsakingai atliko savo darba. Rūpestingumas mano sveikata aukščiausios klasės.
Tokios švelnios gydytojos dar nebuvau sutikusi savo gyvenime. O ten radau. Jei kas nutiks, aš vėl ten kreipsiuos.

2016-10-26, 15:45 | IP: 195.182.79.130

Esu labai laiminga, kad patekau į šią kliniką. Puikiai išgydė problemą, kuri kamavo mane keletą metų. Sveikata neįkainuojamas turtas, todėl manau, kad kaina atitiko paslaugų kokybę. Suprantu, kad kiekvienas turi teisę pasirinkti gydymo įstaigą, todėl tiems, kurie brangina sveikatą, drąsiai rekomenduoju kliniką ,,SANTAURĄ“. ČIA RASITE TIKRUS PROFESIONALUS!
Dar kartą ačiū Jums! Sėkmės!

2016-10-23, 21:31 | IP: 188.69.199.207

Kiekvienas turime teisę pasirinkti gydymo įstaigą, Santaurą rekomenduoju ieškantiems tikrų profesionalų. Puikus paslaugos ir kainos santykis.
Ačiū!

2016-07-26, 15:51 | IP: 188.69.194.46

Sioje istaigoje lankiausi pirma karta po eiles kitu istaigu, kuriose nesulaukiau atitinkamo demesio, paslaugu bei teisingos diagnozes. Gyd. Dermatologe atlikusi tyrimus nustate diagnoze, skyre gydyma, kuris buvo veiksmingas! Pagaliau vel gyvenu pilnaverti gyvenima. AČIŪ!

2016-06-15, 10:16 | IP: 88.223.39.193

Nuoširdžiai dėkoju medicinos mokslų daktarei Onai Mažylienei ir gydytojai Žygintai už malonų, taktišką mano sveikatos patikrinimą, tyrimų atlikimą ir teisingo gydymo paskyrimą. Pasveikau, jaučiuosi gerai, galiu dirbti ir džiaugtis pilnaverčiu gyvenimu. Yra tekę kreiptis ir anksčiau dėl odos susirgimo. Suvartojusi paskirtus vaistus pasveikau ir susirgimas daugiau nepasikartojo. Visiškai pasitikiu ten dirbančiais kvalifikuotais, mandagiais ir maloniais gydytojais

2016-06-13, 15:25 | IP: 79.132.178.170

Šioje klinikoje lankiausi kelis kartus, nes visada greitai priima ir maloniai bei patikimai aptarnauja. Dėl gydytojų kompetencijos nekyla abejonių. Pats esu buvęs dermatologę ir urologą, žmona buvo pas ginekologę, tai keista skaityt komentarus, kad vienas žmogus gydo viską. Šią įstaigą rekomenduoju ir savo draugų rate

2016-06-11, 14:29 | IP: 78.58.132.138

Labai nesmagu skaityti blogus komentarus apie šią klinika. Nes mano patirtis visai kitokia.. Teko apsilankyti šitoj klinikoj draugams parekomendavus, Ir tikrai nenusivyliau, nes gydytoją greitai ir tiksliai nustatė mano ligos diagnozė, ir paskyrė veiksmingas priemones, kurios iš karto padėjo. Kai pries tai, buvau isleidus kruvas pinigu visiskai neveiksmingiems tepalams..Esu labai dėkinga gydytojai.. Ir drąsiai rekomenduoju šią klinika visiems , kas turi odos ar genekologiniu problemų.

2016-06-07, 09:27 | IP: 86.100.253.142

Teko apsilankyti šioje klinikoje, gydytoja operatyviai ir tiksliai nustatė diagnozę ir paskyrė gydymą, taigi, jei ateityje turėčiau sveikatos problemų tikrai rinkčiausi šią medicinos įstaigą, malonus aptarnavimas, profesionalūs gydytojai.

2016-05-13, 20:37 | IP: 78.62.83.33

Sioje klinikoje lankausi jau daug metu, dar niekada neteko nusivilti. Visuomet diagnoze buna nustatoma tiksli ir gydymas efektyvus. Vykstu i Santaura net is kito miesto, nes esu garantuota profesionalumu cia dirbanciu gydytoju. Aciu Jums

2015-06-20, 17:46 | IP: 79.133.244.67

Lankiausi pas ginekologę, kuri man labai padėjo. Ačių daktarei už sveikatos sugrąžinimą. -

2014-10-13, 15:01 | IP: 78.56.93.141

labai patiko gydytoja Žyginta, maloni, neišrašė kosminę kainą kainuojančių vaistų, patarė, kas būtų geriausia. Kartu išsiaiškinome sveikatos problemą. Ateityje eisiu čia, manęs tikrai nenuvylė, klinika atrodo patikima.
Kainos taip pat yra priimtinos, visgi čia privati klinika, nieko kito ir nereikia norėti :)

2013-07-03, 17:21 | IP: 213.164.126.135

Nuostabi įstaiga, kurioje dirba malonūs, paslaugūs ir profesionalūs daktarai. Čia jauku ir saugu. Be to, yra visa reikiama įranga, todėl nereikia laukti jokiose eilėse, galima pasidaryti tyrimus čia pat ir iš karto sužinoti rezultatus. Manau, kad taip ir turi atrodyti gera medicininė įstaiga. Ateityje pas ginekologą lankysiuosi tik čia.

2013-05-19, 18:52 | IP: 88.216.21.6

Labai patiko!

2013-03-06, 09:39 | IP: 88.119.92.34

Jau ne vienerius metus naudojuosi šios klinikos paslaugomis. Man ją rekomendavo draugai. Nė karto neteko nusivilti. Aplinka maloni, gydytojos paslaugios, mandagios. Jei reikalingi tyrimai, jie atliekami iš karto, ir rezultatų netenka ilgai laukti. Mano nuomone, taip ir turi būti medicinos įstaigose.

2013-03-04, 11:16 | IP: 88.223.37.60

Iš karto ištyrė, paskyrė gerą gydymą. Tikrai skiriamas didelis dėmesys žmogui.

2013-01-25, 06:24 | IP: 81.7.91.123

Teko lankytis šioje klinikoje. Esu labai patenkintas paslaugomis. Čia dirba profesionalus ir paslaugus personalas. Rekomenduoju!

2012-01-23, 21:03 | IP: 82.140.178.104

Gydymo įstaigos personalas dėmesingas, atidus ligoniui. Mano problema (ligos priežąstis) buvo nustatyta greitai ir tiksliai, paskirtas tinkamas gydymas. Ačiū klinikos darbuotojams už profesionalią pagalbą,patarimus. Žinau,kad ligos, ypač lėtinės formos,gali pasikartoti. Tokiu atveju kreipsiuosi pagalbos tik į šios klinikos profesionalius,šiltus, atidžius pacieno bėdai, darbuotojus. Ačiū.

2011-10-19, 13:32 | IP: 195.182.79.130

puiku

2011-05-28, 07:13 | IP: 62.212.203.43

Lankiausi šioje klinikoje pas gydytoją proktologą Norvaišį. Džiaugiuosi,kad mano ligą išgydė be operacijos. Kitur buvo rekomenduota tik operacija.
Andrius

2011-03-07, 19:48 | IP: 84.240.29.35

Nuosirdziai dekoju gydytojams uz malonu aptarnavima, uz profesionaluma, supratinguma, kantrybe, mandaguma ir taktiskuma!
Noreciau pasveikinti kovo 8-os proga sios klinikos gydytojas ir palinketi daug laimes ir sypsenu!!

Sandra

2011-03-04, 12:02 | IP: 79.133.239.74

Niekada nekilo jokiu problemu su sia istaiga, abi daktares profesionales, puikiai ismanancios savo darba. Maloniai priima, apziuri. Visada suranda ligos priezasty ir ja pasalina. Esu labai patenkinta santaura.

2011-02-22, 16:45 | IP: 213.164.127.6

Tik šios klinikos gydytojos O.Mažylienės dėka susilaukiau antro sūnaus, nes tik šioje klinikoje man nustatė ir išgydė infekcijas, kurių neįveikė kitos įstaigos. Ir dabar lankausi šioje klinikoje ir visiškai pasitikiu tiek gydytoja Žyginta tiek gydytoja Ona.

2011-02-20, 08:35 | IP: 78.60.97.190

Man teko lankytis "Santauroje", esu patenkinta profesionalia prieziura ir gydymu. Gydytoja buvo demesinga, viska paaiskino.

2009-09-08, 21:58 | IP: 86.38.97.73

Kiek ejau tiek padejo, ir diagnoze teisinga ir vaistus israse tuos, tikrai viskas sioje klinikoje tvarkoje.

2009-01-18, 17:15 | IP: 78.60.164.35

Gydytoja buvo mano sveikatos problemai labai dėmesinga,atidi. Gavau efektyvią ir profesionalią pagalbą.Ačiū gydytojai už tai.Jei kiltų sveikatos problemų mano artimiesiems , pažystamiems ar draugams patarsiu kreiptis būtent į šis gydymo įstaigos profesionalius, šiltus ir atidžius liguniui gydytojus.Ačiū

2009-01-07, 16:14 | IP: 78.59.212.64

Šios gydymo įstaigos specialistai aukštos kvalifikacijos,gebantys išklausyti pacientą skiriantys atidumo,dėmesio ir laiko tiek kiek pacientui reikalinga.Gydytojų suteikiamos gydymo paslaugos kokybiškos, efektyvios išvaduojančios paciantus iš ligos gniaužtų. Ateityje,jei reikės kreipsiuosi tik į šią gydymo įstaigą

2008-12-01, 13:20 | IP: 79.133.231.200

Mano nuomone, kainos kaip ir visur, o istiria neblogai, padaro visus reikiamus tyrimus, o pakartotini tyrimai butini po menesio. Man kai nemokamai apziurejo kitoj istaigoj, tai nieko nerado, nors ejau kelis kartus, o cia iskart pasake, kas blogai, gaila, kad viskas jau uzsitese, tai ne taip paprasta isgydyti, bet as tikiu, kad jie zino, ka daro.

2007-07-29, 06:16 | IP: 78.61.100.193

Vikas gerai, o kam ne - gali gydytis kitur

2007-04-13, 10:45 | IP: 82.135.226.2

Maloni aplinka, įvairius tyrimus atlieka, konsultuoja ir gydo tikrai ne viena gydytoja :)