Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja , %

Licencija

Nr. 1127

Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

67.2% Complete
3.4

Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Išorinės aplinkos pritaikymas Jūsų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogūs laiptai)

73.8% Complete
3.7

Išorėje yra dauguma atsipalaidavimą ir komfortą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

70.9% Complete
3.5

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

65.1% Complete
3.3

Darbą atlieka, bet formliai

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

78% Complete
3.9

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

60.9% Complete
3

Laukiau iki 15 min

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

72.6% Complete
3.6

Patalpos pritaikytos daugumai poreikių

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

63.8% Complete
3.2

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

63.5% Complete
3.2

Retais atvėjais siunčia į kitą įstaiga

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

64.6% Complete
3.2

Diagnozavo tik dalį arba gydymas padėjo tik iš dalies

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

62.7% Complete
3.1

Bendravimas formalus arba klausimai atsakomi, bet neišsamiai

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

66.3% Complete
3.3

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiūra)

49.1% Complete
2.5

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

Kaip vertinate paslaugų kainas?

70.8% Complete
3.5

Kaina atitiko paslaugos kokybę

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

66.9% Complete
3.3

Internetas veikė, bet sudėtinga prisijungti

Gydytojai, kurie dirba "Šilalės rajono ligoninė"
Pacientų atsiliepimai
2022-10-11, 14:44 | 2

Dažnai susiduriame su medikais, bet prisimename ne visus. Atmintyje išlieka tie, kurių laiku suteikta pagalba, o ne kartą ir ištartas geras žodis, padeda išsaugoti mums brangiausią turtą – sveikatą. Esu labai dėkinga jaunam gydytojui Mindaugui Mikutavičiui. Gydytojas malonus, suteikiantis pasitikėjimą, savo darbą atlieka profesionaliai.
Nuoširdus AČIŪ slaugytojoms Laimai Bernotienei ir Vilmai Malakauskienei už profesionalumą, operatyvumą. Pacientų priežiūrą vertinu pačiu aukščiausiu balu. Ne tik vaistai padeda pacientui, gydo dar ir žmogiškumas, jautrumas, kantrybė, rūpestis, dėmesingumas. Pagarbiai Petrutė

2021-11-29, 10:23 | 3

Jokio mandagumo registraturoje, su zmonemis bendrauja kaip su š*****

2021-09-03, 11:01 | 1

Noriu palikti atsiliepimą būtent apie vaiku pediatrijos skyriu ir jos daktarus.Musu nuomone buvo gydoma mažylę be konkrečios diagnozes tiesiog slopinant klinikinius simptomus arba diagnoze tiesiog buvo nustatyta netiksliai.
Musu akimis nebuvo atlikti nuodugnus tyrimai..
Kai vėl paprastejo praktiškai patys isiprasem kad siustu i Klaipėda.
Pikta tai ,kad mums atrodo,jog buvo per mazai daroma tyrimu nes vaiko sveikata lyg gerėjo o poto prastėjo...
ir uždelsta su siuntimu i Klaipėda.. jeigu matai kad vaikas nesveiksta ir paskirtas gydymas neveikia kaip turetu,kodel dar reikia delsti..
Ten gydyti savo vaikus niekam nerekomenduociau , i kai kuriuos klausimus negavau konkretaus atsakymo.
Labai nusivyleme sios gydymo teikiamomis paslaugomis.

2021-04-08, 17:27 | 2

Bandau sužinoti bent kuom sergu,bet tai labai sunku. Pas kiekvieną reike registruotis ir laukti. Manau tai nelabai negerai. Na pvz manos sesuo irgi ėjo pas daktaru ir nerado vėžio kaskaip. O kai pasijuto labai blogai nuvaževo į Klaipeda ir rado vėžį, bet tada jau buvo per vėlu....

2019-04-16, 16:55 | 2

Gerb.gydytoja,deja mano giminaitė po operacijos buvo tik vienoje apžiūroje.Tikriausiai Jūs pamatėte,kad nepavyko operacija,todėl sekančių dviejų apžiūrų net nepasiūlėte.Nejaugi pats žmogus
turi žinoti,kad priklauso trys apžiūros po operacijos .o be to gali reikti dar dviejų operacijų?Kas turi apie tai informuoti?

2018-01-23, 17:29 | 1

Sveiki norėčiau pasidalinti savo draugo patirtimi, kuris turi 40% darbingumą ir ieškojo bei norėjo įsidarbinti. Jis ieškodamas darbo pradėjo savanoriauti ir jo savanorystę nukreipė į ligoninę. Prasavanoriavus mėnesiui darbuotojai jam suteikė viltį įsidarbinti, nukreipė prisiregistruot darbo biržoj, o ten liepė laukti. Praėjus savaitei nuėjęs į darbo biržą pasiteirauti dėl įdarbinimo ligoninėje buvo pasakyta kad nebėra vietų. Teisybės šiais laikas nėra. Pirma prižada, duoda viltį, o paskui nesileidžia į kalbas. Likom labai nusivylę, buvo tikrai labai negražiai pasielgta.

2018-01-05, 18:59 | 6

Rekomenduoju

2016-08-22, 12:53 | IP: *.*.*.*

Močiutei (78m.) buvo paskirtos procedūros, mankštos, dėl stuburo skausmo. Viskas būtų kaip ir gerai, reabilitologė N. Vasiliauskienė tikrai maloni moteris, puiki gydytoja, išklausė, paskyrė tinkamas procedūras, tačiau, kai močiutė nuėjo į kabinetą, kur yra skiriamos mankštos, ponia REDA VAŠKIENĖ, pareiškė, kad jos amžiui nieko jau negalima padėti ir buvo paprašyta išeiti. Ar taip reikia elgtis su senais žmonėmis, diskriminuoti juos dėl amžiaus, juk yra atitinkamos mankštos, pritaikytos kiekvieno žmogaus amžiui. Esame labai nepatenkinti šios "specialistės" darbu. Jei gydytoja paskyrė mankštą, tai ši moteris privalėjo priimti pacientą, paskirti jam individualius pratimus, o ne liepti išeiti. Apie šios moters bendravimo kultūrą tai net neturiu žodžių ką ir pasakyti.

2016-06-12, 06:59 | IP: 77.219.179.118

Puiki ligonine Nera

2016-06-10, 20:26 | IP: 83.190.206.124

Dirba puikiai ne

2016-02-28, 09:17 | IP: *.*.*.*

Vasario pradžioje ligoninėje slaugiau labai sunkų ligonį. Nuoširdžiausiai noriu padėkoti visoms seselėms, kurios tuo metu prižiūrėjo 411 palatą. Ačiū už Jūsų gerumą, neįtikėtiną supratingumą ir ne vieną gerą žodį sunkiu momentu. Ypatinga padėka seselei Onutei V. , kuri dirbo tą lemtingą dieną.... Sveikatos Jums, kantrybės ir neišsenkančio gerumo.

2016-02-20, 17:51 | IP: *.*.*.*

Vietiniai gyd neprofesionalūs, ypač Mačiukaitis, kuris nenoriai mane paguldė į ligoninę, atseit nėra plaučių uždegimo, nors plaučių nuotraukos nematė, o paklausęs plaučius nieko įtartino nepastebėjo, nors po trijų parų buvo gautas atsakymas, kad man yra plaučių uždegimas. Kad tik kuo greičiau uždarytų šitą ligoninę, tokie gydytojai kaip Mačiukaitis, Juodeikytė žemina gydytojo vardą. Vieša paslaptis, kad Šilalės gydytojai dovanėles mėgsta labiau nei didžiųjų miestų gydytojai.

2014-10-16, 20:51 | IP: 188.69.198.152

Svaru tvarkinga galima gauti ivairepusiska informacija apie gydytoju darbo laika daug nauju gydytoju reabitacijoje sutvarkytos eiles proceduros atliekamos paskirtu laiku

2014-03-29, 06:50 | IP: *.*.*.*

Neseniai teko atvežt savo vaiką į Šilalės lygonine,kol atvažiavo greitoji pagalba,laukeme puse valandos,kol iš Kauno atvažiuos į Šilalę,dar puse valandos reikejo atsakineti į klausimus,kur uždavinedavo,lyg laikutumei medicinos egzamina.Atvažiuvusi greitoji,felčere buvo tikrai maloni,gera,neturiu jai jokių priekaištų.Kai nuvažiavome į priimamąjį,kao ko nesupratau.Pasirodo,kad ten yra įmontuotos slapta filmuojamos kameros,tik nelabai supratau kam?Kad ten praktiškai nera ko vogti?Seseles ir gydydoja dirbo šiaip sau,galetu ir nuoširdumo daugiau įdet į savo darbą.Kai pagulde į palata(pediatrijos skyrius) sesele(47)m.pasake man atsinešt termometra,nakti vaikiška puoduka,nes kiek supratau ten jie nieko neturi,tai nesupratau,kam tenai reikalingos tos kameros,slapta filmuojamos priimamąjame,jei pačiam tenka atsinešti savo termometra,vaikiška nakti puoduka iš namų,kad tipo ko nepavogtų?Apsurdas ir klaunizmas aukčšiausiame lygyje!!! Esu pasibaisejimas ir ne tik aš vienas,bet ir dauguma šilališkių pasipiktine ir pasibaiseje net tik pačia Šilalės lygoninę,bet ir pačiais daktarais,kurie nieko neišmano apie savo darbą.Tiesa yra keleta labai gerų daktarų,kaip Titovas,gyd.Šiaudvietiene,Navikas.Ne paslaptis,kad dauguma šilališkių važiuoja į Tauragę ar į Klaipeda,kur tenai gauna žmoniškesnę pagalbą ir konsultacija nei Šilalės lygonineje!!!

2014-03-11, 18:26 | IP: *.*.*.*

Saunuole kuri daro vandens masaza tiesiog atsidavusi darbui. Jei nori masazo tai gink Dieve nepakliut pas ponia Garbeniene,tiesiog grubi ir neismananti savo darbo tik kysio reikalaujanti,Jeigu jai moket vis tai geriau jau eit privaciai pas specialiste.Nesuprantama ka ji ten veikia ,kiek teko pabendrauti eileje belaukiant neisgirdau nei is vieno apie ja gero zodzio.

2013-05-16, 11:03 | IP: *.*.*.*

Labai būtu malonu, kad dirbančios rentgeno kab. darbuotojos laikytūsi higienos normų. Jeiperšvietė vieną ligonį, poto eina prie kito nenusiplovusios rankų.Būtų labai gerai jei jos turėtu pirštinesirjas naudotų savo darbe. Labai nemalonu kai nuo vieno ligonio ateina ir kiša rankas į burną [Ddarant danties nuotrauką] jaučiaus labailabai nemaloniai išėjusi iš kabineto ėjau į tuoletą prie kriauklės ir ploviau skalavau burną.

2012-07-18, 10:43 | IP: *.*.*.*

Kas pageidaujate kuo greičiau pasimatyti su dangaus gyventojais tiek rojuje tiek pragare- prašome kuo skubiau prisistatyti į Šilalės rajono ligoninę

2012-01-03, 13:08 | IP: *.*.*.*

baisu tiesiog

2011-05-18, 20:54 | IP: *.*.*.*

Savaitgaly guleti skyriuje pavojinga- jei ligonis nevaiksto, kitu ligoniu palatoje nera, tai per pusdieni gali niekas i palata ir neuzeiti. Slaugytojos ilsisi, o iskviestos buna labai piktos.

2011-02-03, 18:54 | IP: *.*.*.*

miestas labai gražus šilalės ligoninė taipat graži seselės piktos

2008-06-17, 19:34 | IP: *.*.*.*

iyra tik keli geri specialistai, prie kuriuos verta nulekti galva. slaugytojos Baltutiene, valskiene, gydytojas Kuncius, kunciene, o aptarnaujanciam personalui reiktu nuvaziuoti i didesnes ligonines ir pamatyti kaip reikia dirbti su ligoniais