Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja , %

Licencija

Nr. 343

Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

63.7% Complete
3.2

Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Išorinės aplinkos pritaikymas Jūsų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogūs laiptai)

48.2% Complete
2.4

Aplinka tik formaliai tinkama, bet praktiškai nepateisina lūkesčių

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

48.9% Complete
2.4

Registratūros patogumas nepateisimo lūkesčių

Registratūros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

57.2% Complete
2.9

Darbą atlieka, bet formliai

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

75% Complete
3.8

Įstaiga logiškai suskirstyta ir yra daug ženklų, bet naviguoti gana sudėtinga

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

20.7% Complete
1

Laukiau nuo 15 min iki 30 min

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

60.5% Complete
3

Patalpos pritaikytos daugumai poreikių

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

52.2% Complete
2.6

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

53.7% Complete
2.7

Retais atvėjais siunčia į kitą įstaiga

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

51.8% Complete
2.6

Diagnozavo tik dalį arba gydymas padėjo tik iš dalies

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

49% Complete
2.5

Bendravimas nėra malonus arba klausimai atsakomi tik iš dalies

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

57.2% Complete
2.9

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiūra)

7.5% Complete
0.4

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

Kaip vertinate paslaugų kainas?

59.6% Complete
3

Kaina atitiko paslaugos kokybę

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

25.7% Complete
1.3

Internetas veikė prastai

Gydytojai, kurie dirba "Vilkaviškio pirminės sveikatos priežiūros centras"
Pacientų atsiliepimai
2021-09-14, 21:33 | 2

Niekam nerekomenduočiau šios gydymo įstaigos. Nes kiek mums teko susidurti, nė vienu atveju teigiamai atsiliepti negaliu. Visų pirma chirurgijos seselės, siūles po traumų sugebejo išimti tik iš trečio karto, suprantu gijimas, visur mėlyne, gal ir nesimato aiškiai, nieko atvykom trečia karta, tai buvo galutinis akibrokštas, kai seselė pasakė “aš iš voko siūlių neimsiu” (kažin čia ne jos tiesioginis darbas ? tai ką pacientui dabar daryti, pačiam išsiimti ?) tai gal čia ir buvo priežastis kodėl pirmus kartus visos siūlės neišimtos. Dėkui bent už tai, kad pakvietė kita seselę, kuri išėmė. Apie regitratūra iš vis nekalbu. Kai pacientą tik grįžusi is kitos gydymo įstaigos, po sunkių traumų, vaikė po Vilkaviškio miestą, kad pasidarytu kopijas, medicininio išrašo. Taip suprantu kad kopijavimo paslaugų neteikia, bet viena lapą gal galėjo atsišviesti. Arba bent jau turėti elementaraus žmogiškumo, pasakant, kad atveši kita kartą, o nepalikti dokumento negalėjom, nes be jo nedarbingumo neįmanoma pasirodo išrašyti ?Kita kartą paprašius medicininio dokumento išrašo iš savo ligos kortelės, pasirodo jo neįmanoma gauti, nepasikreipus pas gydytoja, turi registruotis į bendra eilę, pagal Registratūros darbuotoja, jokių kompromisų ieškoma nebuvo, kad gauti jį atvykus, atsakymai tik tokie “pas šeimos daktare registruokitės”, nors man atrodo kad užtenka prašymą administracijai parašyti, to aiškinama nebuvo, tik kreipiama pas šeimos daktarę. žmogiškumo ir empatijos nulis.

2017-10-12, 11:24 | 1

Labai prastas, trecia diena laukiu prie kabineto tyrymu atsakymu. sesele dirba iki 13:00 val. Niekaip nespeju prieiti, zmones kvieciasi pati is kabineto, nera jokios eiles ar paskirto laiko. Noriu susitvarkyti medicinine del E kategorijos ir jau 3-diena nepavyksta. Nebegaliu ilgiau atsiprasinet is darbo kiek galima !

2017-06-01, 10:10 | IP: *.*.*.*

gydytojai nelabvai dimisi tavo sveikata,dirba priverstinai

2016-05-11, 10:15 | IP: *.*.*.*

Pasibaisejus siod ystaigos darbu su serganciu vaiku pas kury temperatura laumi po dvi valandas ir daugiau,nors tuo metu dirba seimos gydytoja,bet buvo pasakyta kad ji nieko nepriima ir nedirba,nors akivaidziai darbai vyko ir sedejo kelios vip pacientes kuriom gydytoja dirbo,negana visko laukiant kitos gydytojos pusvalandy teko klausyti registraturos darbuotoju komentarus savo atzvilgiu mat kokia as bloga,nagla juk kaip galejsu prasytis pas gydytoja pas kuria prirasytas vaikas,pgailetina nu kultura ir darbas ir dar gydytoja ystaigoj aukstas pareigas uzima,baisu tikrai nebereikalo cia elementarus susirgimsi baigiasi tragedijom!!!!!

2012-08-15, 07:33 | IP: *.*.*.*

Graži išorė pačio pastato ir patogioje vietoje pastatyta Šioje poliklinikoje nežmoniška tvarka , bent jau ginekologijos skyruje. Ten pakliūti pas ginekologą prilygsta stebuklui! Nėščia moteris, kurios nėštumas sunkus ir kuri pagimdė 34 savaičių (pasekoje tokios priežiūros), niekaip negalėjo gauti talonų pas gydytoją! Kur matyta, kad echoskopija daryta viso labo 2 kartus! Tik pirmo vizito metu(nes buvo kraujavimas, manau dėl to ir darė, priešingu atveju vargei būtų darę) )ir tik 18 savaičių! Ten norint patekti vizitui, o ypač nėščiajai, kuri stovi nėščiųjų įskaitoje, !!! vizito metu daktarė PASAKO DIENĄ, kurią nėščioji turi nueiti į registratūrą ir paimti taloną, TAI IR TAI DIENAI! Nuėjus į registratūrą paaiškėja, kad talonų nėra! Registratorė pyksta ir net nesileidžia į diskusijas.
Tik18 nėštumo savaitę buvo atlikta echoskopija (siųsta atlikti ligoninėje, atliko kita gydytoja), kurios metu paaiškėjo, kad vaisius per žemai, tačiau jokio padidinto dėmesio iš gydytojos pusės nesulaukta. Moteriai nuolat skundžiantis, kad blogai jaučiasi, niekas nereagavo, nedarė privalomos 32 savaičių echoskopijos, mat gydytoja Sučkova, kuri pavadavo atostogaujančią Balčiūnienę pareiškė, kad nėra reikalo. Viso nėštumo metu, pas gydytoją Balčiūnienę per stebuklą patekti pavyko vos 4 kartus. O nėštumo pradžia labai buvo komplikuota, stiprus kraujavimas iki 10 savaičių! Niekas net į ligoninę nepaguldė!
Apskritai šiai daktarei net žmogiškumo faktorius nesuveikė, jau nekalbant apie Hipokrato priesaiką. Ji dar nevengė pasišaipyti iš nusiskundimų ir grubiai elgtis, replikuoti. Tad 34 savaitę, moteriai pradėjo tekėti vaisiaus vandenys. Ši, išgazdyta tokios tvarkos, nubėgo ne į ligoninę (nes bijojo būti išvaryta, juk dabar poliklinikos darbo laiku reikia kreiptis į ten), bet į polikliniką. Ten už durų masė moterų sėdėjo, kurios karingai nusiteikę! Vargšė jauna moteris bandė sustabdyti gydytojos seselę, kad paklaustų, ar bus įmanoma patekti pas gydytoją, tai šioji net nestaptelėjo! Po to laukiamajame išsigandę moterys patarė važiuoti į ligoninę...taip atsidūrė moteris Kauno klinikose, po gera priežiūra, tik vaisiaus jau nebuvo įmanoma sulaikyti. Taip kad dėl prastos ir atmestinos priežiūros jis atėjo ne laiku...:(
Žmonės, jei kas turite galimybę, važiuokite į aplinkinius miestus į privačias klinikas, nes Vilkaviškio poliklinikoje dar ir į kapus galima nueiti per tokią tvarką ir daktarus tokius!

2010-05-25, 19:06 | IP: 78.57.183.88

neatliekama rentgeno tyrimas

2009-11-13, 13:37 | IP: *.*.*.*

Kaip gali gydyti gydytoja jeigu dirba vieną dieną oer savaite ir tik 5 val.