Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja , %

Licencija

Nr. 585

Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

69.1% Complete
3.5

Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Išorinės aplinkos pritaikymas Jūsų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogūs laiptai)

62% Complete
3.1

Išorėje yra dauguma atsipalaidavimą ir komfortą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

68.6% Complete
3.4

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

75.8% Complete
3.8

Darbuotojai maloniai bendrauja ir greitai aptarnauja

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

68.9% Complete
3.4

Įstaiga logiškai suskirstyta ir yra daug ženklų, bet naviguoti gana sudėtinga

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

77% Complete
3.9

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

70.2% Complete
3.5

Patalpos pritaikytos daugumai poreikių

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

75.1% Complete
3.8

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

67.2% Complete
3.4

Retais atvėjais siunčia į kitą įstaiga

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

77.5% Complete
3.9

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

79.6% Complete
4

Bendrauja nuoširdžiai ir atsako į visus klausimus

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

79.1% Complete
4

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiūra)

36.8% Complete
1.8

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

Kaip vertinate paslaugų kainas?

69.7% Complete
3.5

Kaina atitiko paslaugos kokybę

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

53.6% Complete
2.7

Internetas veikė, bet sudėtinga prisijungti

Gydytojai, kurie dirba "LORNA"
Pacientų atsiliepimai
2023-06-04, 15:52 | 2

Gyditoje Varneliene yra maloni, gerai išaiškina kokios procedūros kaip veikė sveikatai daug patarė kaip toliau namie prisižiūrėti sveikata, AČIŪ GYDITOJAI, kineziterapeutė Daiva Lenčiauskuene pritaikė labai gerus pratimus buvo tokių dienų kai jaučiausi labai gerai ačiū jai, rekomenduoju apsilankyti pas ją, ačiū masažistei Rimai kuri dirba 12k 2a labai daro atsakingai švelniai ir tikrai labai gerai, apsilankykite, nepasigailesite, AČIŪ IR REGISTRATŪROS PERSONALUI,

2023-06-04, 15:51 | 2

Gyditoje Varneliene yra maloni, gerai išaiškina kokios procedūros kaip veikė sveikatai daug patarė kaip toliau namie prisižiūrėti sveikata, AČIŪ GYDITOJAI, kineziterapeutė Daiva Lenčiauskuene pritaikė labai gerus pratimus buvo tokių dienų kai jaučiausi labai gerai ačiū jai, rekomenduoju apsilankyti pas ją, ačiū masažistei Rimai kuri dirba 12k 2a labai daro atsakingai švelniai ir tikrai labai gerai, apsilankykite, nepasigailesite, AČIŪ IR REGISTRATŪROS PERSONALUI,

2023-02-25, 15:25 | 2

Dėkoju kineziterapeutei Gerdai Mamontovaitei, už nuoširdų rūpestį ieškant ir sprendžiant problemą, individualiai skirtą laiką, nors pacientų būna daug, kiekvienam ieško tinkamiausio gydymo. Rekomenduoju. ačiū už pagerintą gyvenimo kokybę.

2022-03-23, 12:06 | 8

Lankiausi pas reabilitacijos gydytoją V.Varnelienę, apie kurią galėčiau pasakyti tik teigiamus žodžius: nuoširdi, rūpestinga, aukštos kvalifikacijos gydytoja. Pati Lorna man taip pat labai patiko. Malonus personalas, komfortiška ir net prabangi klinikos aplinka. Visur, bent kol aš lankiausi - ideali švara. Teko reabilituotis ir keletoje kitų tokio pobūdžio centrų, bet Lorna - kol kas be konkurencijos!

2021-11-03, 16:48 | 1

Noriu padėkoti kineziterapeutei Gerdai Mamontovaitei už žymiai pagerėjusią sveikatą. Puiki specialistė, dirba su kiekvienu asmeniškai, pagal poreikius. Ačiū Gerda! Rekomenduoju.

2021-10-26, 15:26 | 3

Prastai, pacientų daug , patalpos nevėdinamos. Darbuotojų kaukės nedengia nosies. Ambulatorinei reabilitacijai prirašė tik 3 procedūras. Visur kitus gaudavau nuo 5 iki 8 procedūrų. Labai labai blogai lyginant su kitom ambulatorinėm reabilitacijom. Nerekomenduoju. Lankiausi šioj įstaigoje pirmą ir paskutinį kartą. Neverta

2021-10-22, 22:44 | 4

Labai nuoširdus bendravimas, ačiū gydytojai Varnelienei už rūpestį, malonu bendravimą,už paskirtas procedūras,kurios padėjo susigrąžinti sveikatą.Dizliulis ačiū masažuotojui Liutaurui Zubei už profesionalumą, malonu bendravimą,rūpestį ir dėmesį.Sio žmogaus dėka aš vėl galiu judėti be skausmo,o maniau kad be operacijos nebeiseis

2021-09-26, 14:45 | 1

Didelis ir nuoširdus Ačiū masažistei Anzelai Savilovienei, moka labai gerai bendrauti su kudikiais, profesionaliai atlieka masaza, žino ka daro. Svarbiausiai, jog kūdikiui patiko(neverke).Vedžiau jau antra savo vaika. Rekomenduoju!

2021-08-05, 23:04 | 1

Atėjau su gydytojo siuntimu į reabilitaciją. Gavau fizioterapijos, kineziterapeuto ir masažo procedūras. Gaila, kad buvo suteiktas mažas skaičius procedūrų. Tačiau didelį įspūdį padarė masažuotojas, greitai nustatė problemas, atliko masažus ir praktiškai pastatė mane ant kojų. Ankščiau skeptiškai žiūrėjau į masažuotojų darbą, maniau tai tik glostymai. Noriu padėkoti Lornos masažuotojui Liutaurui Zubei už jo profesionalumą ir mokėjimą tiksliai nustatyti negalavimus, bei juos pašalinti per tokį mažą procedūrų kiekį.

2021-04-06, 14:45 | 3

Jeigu gavote antrinę ambulatorinę reabilitaciją niekada nesirinkite Lornos,čia jiems gaila procedūrų ,skiria 2-3 ,kaip kitose įstaigose 5-6,eiliškumą išdėsto kaip jiems patogu,kiekvieną dieną vis kitas,ką tik mokslus baigęs arba besimokantis kineziterapeutas arba masažuotojas,kuriam 15min pasakoji kas tau buvo padaryta ir likusias 10min bando atrasti kas tau geriausiai tiktų,kitą dieną vis tas pats, nes vėl gauni kitą specialistą ,komunikacijos tarp reabilitologo ir procedūras atliekančio personalo jokios,žodžių ši įstaiga negali vadintis reabilitacijos įstaigą,nebent ligonių kasų skirtus pinigus plaunančia organizacija..

2021-03-29, 18:00 | 1

Prieš 2 savaites buvo užregistruotas vizitas pas gydytoją. Atvykus į vietą, registratūroje buvo pasakyta, kad nėra registracijos ir niekuo negali padėti. Pasakė jog “kažkas, kas registravo” sumaišė laikus ir esu užregistruota kitai savaitei. Apie tai nebuvau įspėta. Esu labai nusivylusi, registratūroje dirbantys žmonės nėra kompetetingi. Niekam nerekomenduočiau, nes lieki “durnelio” vietoje ir niekam tai neįdomu.

2021-03-04, 18:14 | 7

Reablitacijos Administratorė Viktorija Plotnikova labai dažnai nesupranta elementarių su draudimų susijusių reikalų, bendrauja nemaloniai, įžūliai, ir vistiek aiškina savo tiesa, nors kitos darbuotojos pilnai išaiškino, kad ji blogao daro. Laikas jai pasimokinti arba apgalvoti kita darbo vieta kur nereikia tiek daug bendrauti su klientais

2020-07-23, 08:58 | 4

Kiek tenka susidurti tai gydytojų paslaugos šioje įstaigoje tikrai nevertos prašomos kainos. Verčiau rinktis ligoninių specialistų paslaugas jei gauni niekinę konsultaciją tai bent nereikia mokėti iš savo piniginės. O čia net ir gavus nulinę 5 min. konsultaciją dar tenka ir palyginti labai daug susimokėti.

2020-07-09, 13:17 | 4

l
Lankiausi įstaigoje ne vieną kartą, viską vertinu teigiamai - sesutės paslaugios, niekada neteko ilgai laukti, tik med. sesutės kaukes nešioja po kaklu, masažuotojos nei viena nedėvėjo kaukės. Koridoriai siauroki, todėl labai reikėtų pagalvoti ar ne geriau, kad visi ir med. darbuotojai ir lankytojai būtinai pakolkas dėvėtų kaukes, o masažuotojos reikalautų dezinfekuoti rankas, o ir pačios tai darytų dažniau, o tai pabaigusios masažą pamiršta dezinfekuoti ar nusiplauti rankas ir skuba žaisti telefonu.
Pagarbiai

2019-09-25, 04:56 | 2

Buvau konsultacijos pas gyd. I.Petrauskienę, gydytoha nepakelia galvos nuo popierių, net nepaklausė kaip jaučiuosi, tyrimų rezultatų nekomentuoja, reikia klausinėti, gydymas visada tas psts, nors jaučiu kad man nepadeda, konsultacijos kaina 30€ pati konsultacija trunka tris minutes, laukti pas ją visada reikia daygiau nei 40min, kam tada reikalinga registracija iš anksto. Kaina už konsultaciją visiškai neatitinka kokybės.

2019-08-17, 00:00 | 14

ten dirba aferistas, vaistu platintojas fabijonavicius, kai atejau su problema, sake ka tu is mane isvis nori?? padare tik ultragarsine ka man isvis nereikejo..tai parazitas, bande klausti kaip miegu, prie ko cia miegas isvis?? jis bando man ideti klaidingas mintys kad man miegas blogas ir parazitas israse antidepresantu, nors miegu as puikiai, dar prirase priesuzdegiminiu, nors kita ta urologe juonkuviene jau kitus prirase as ta jam paskaiau !! jis sako na tai as tau nieko neprirasinejau !! idij otas tikrai. po jo tableciu ziauriai blogai pasidare, man isvis ju nereikejo, nei infekcijos nei ka neturejau, ir juonkuviene lornos urologe isvis ne urologe kaip ir sitas veikejas, o tik kazkokia pagal prostata, kuri pati nieko neismano ir sako vaziuok i vilniu, o ries tai pardave man 10 pakuociu visokiu antibiotiku ir taip toliau, neikit i lorna sugadinsit sveikata kentesit visa gyvenima.

2015-12-16, 15:34 | IP: *.*.*.*

nedraugiska maziems vaikams istaiga

2013-09-18, 10:49 | IP: 88.119.157.100

Teko kreiptis pas odos ir Lor gydytojus, bei vaiku ortopeda. Visus kartus labai maloniai prieme, istyre, diagnozavo. Priemimo laikas nevelavo. Rekomenduoju, kaina priimtina, nes tikrai verta sumoketi. Lankysimes toliau.

2013-09-03, 15:44 | IP: 78.61.108.29

Gera įstaiga, procedūros neblogos, patalpos naujos, įrenginiai nauji, o gydytojai taip pat neblogi. Baseinas ir pirtys puikiai įrengtos, kineziterapeutai (baseinas, mankšta) puikiai dirba. Koridoriai labai siauri - dviem žmonėm praeiti praktiškai neįmanoma.

2011-08-27, 10:04 | IP: *.*.*.*

Rebilitacija buvo nevykusi, jauni gydytojai, be patirties, jokiu atsakymu i klausimus. Antra kart neisiu.

2010-09-09, 09:55 | IP: *.*.*.*

teko apsilankyti negavau jokios kvalifikuotos informacijos todel teigiamo galiu pasakyti tik tiek kad stovi geroje klaipedos vietoje patogu pasiekti sumokejau tik pinigus ir nemazus pacientui laiko skiriama mazai dialoga sunkiai radau del ligos teko kreiptis kitur aparatura dar menka atlieka tik labai elementarius tyrimus o is to ligu vargu ar galima nustatyti pamaciau tik gera komercija

2010-04-22, 19:58 | IP: *.*.*.*

įstaiga neatitinka reklamai kuria skleidžia per internetą. Nekontrolioja paslaugos kainos. Teko sumoketi žymiai daugiau nės gydiytojas taip panorėjo. Ir jokio samoningo paaškinimo. Už parkavimo aikštelė reikia mokėti.

2008-10-31, 19:22 | IP: *.*.*.*

paskutiniu metu seimos gydytojo sesutes nelabai kreipia dideli demesi i klienta. Daznai pasitaiko, kad atejus klinetui jos tikrai nebaigia asmeninio pokalbio telefonu. Seimos gydytojai Vaitukaitytei reiketu kartais labiau valdyti emocijas ir panagrineti bendravimo su pacientu etika.