Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Išorinės aplinkos pritaikymas JÅ«sų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogÅ«s laiptai)

RegistratÅ«ros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

Ä®staiga logiškai suskirstyta ir yra daug ženklų, bet naviguoti gana sudėtinga

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Retais atvėjais siunčia į kitą įstaiga

Diagnozavo tik dalį arba gydymas padėjo tik iš dalies

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiÅ«ra)

1.5

2.2

Gydytojai, kurie dirba "LORNA"
2019-09-25, 07:56 | 2

Buvau konsultacijos pas gyd. I.Petrauskienę, gydytoha nepakelia galvos nuo popierių, net nepaklausė kaip jaučiuosi, tyrimų rezultatų nekomentuoja, reikia klausinėti, gydymas visada tas psts, nors jaučiu kad man nepadeda, konsultacijos kaina 30€ pati konsultacija trunka tris minutes, laukti pas ją visada reikia daygiau nei 40min, kam tada reikalinga registracija iš anksto. Kaina už konsultaciją visiškai neatitinka kokybės.

2019-08-17, 03:00 | 14

ten dirba aferistas, vaistu platintojas fabijonavicius, kai atejau su problema, sake ka tu is mane isvis nori?? padare tik ultragarsine ka man isvis nereikejo..tai parazitas, bande klausti kaip miegu, prie ko cia miegas isvis?? jis bando man ideti klaidingas mintys kad man miegas blogas ir parazitas israse antidepresantu, nors miegu as puikiai, dar prirase priesuzdegiminiu, nors kita ta urologe juonkuviene jau kitus prirase as ta jam paskaiau !! jis sako na tai as tau nieko neprirasinejau !! idij otas tikrai. po jo tableciu ziauriai blogai pasidare, man isvis ju nereikejo, nei infekcijos nei ka neturejau, ir juonkuviene lornos urologe isvis ne urologe kaip ir sitas veikejas, o tik kazkokia pagal prostata, kuri pati nieko neismano ir sako vaziuok i vilniu, o ries tai pardave man 10 pakuociu visokiu antibiotiku ir taip toliau, neikit i lorna sugadinsit sveikata kentesit visa gyvenima.

2015-12-16, 17:34 | IP: *.*.*.*

nedraugiska maziems vaikams istaiga

2013-09-18, 13:49 | IP: 88.119.157.100

Teko kreiptis pas odos ir Lor gydytojus, bei vaiku ortopeda. Visus kartus labai maloniai prieme, istyre, diagnozavo. Priemimo laikas nevelavo. Rekomenduoju, kaina priimtina, nes tikrai verta sumoketi. Lankysimes toliau.

2013-09-03, 18:44 | IP: 78.61.108.29

Gera įstaiga, procedūros neblogos, patalpos naujos, įrenginiai nauji, o gydytojai taip pat neblogi. Baseinas ir pirtys puikiai įrengtos, kineziterapeutai (baseinas, mankšta) puikiai dirba. Koridoriai labai siauri - dviem žmonėm praeiti praktiškai neįmanoma.