Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Išorės aplinka pilnai pritaikyta atsipalaidavimui ir komfortui

Registratūra paciento ir personalo patogumui yra pritaikyta idealiai

Darbuotojai maloniai bendrauja ir greitai aptarnauja

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Patalpos tvarkingos, švarios ir pilnai patenkina paciento komforto poreikius

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Siūloma, bet tik dalis reikiamų papildomų paslaugų

Kaina neatitiko paslaugos kokybės

Internetas veikė, bet sudėtinga prisijungti

2017-06-22, 16:12 | registruotas lankytojas

Labai neatsakingai ziuri i pacienta. Ivykus komplikacijom po danties rovimo buvo neimanoma sulaukti pagalbos. Teko laukti valandas norint patekti pas dantu chirurga. Siulau vengti sios istaigos.

2017-05-10, 23:26 | IP: 185.3.100.49 Kas parašė?

Niekada ten neikite. Rado man 3 kariesus ir norejo karunele uzdeti. Kadangi jie yra 5 kartus brangesni uz kitus, nuejau i kita klinika. Kitoje klinikoje pasake, kad jie mane apgavo - jokiu kariesu nera, o karuneles negalima deti, nes saknis skils. Nekenciu ju.

2014-12-10, 13:34 | IP: 78.56.125.234 Kas parašė?

Vienintele V.Budriene paliko gera ispudi, kaip labai profesionali, savo sriti ismananti maloni gydytoja teko naudotis ir kitomis paslaugomis (plombamavimu, dantu higiena) paslaugos labai brangios, gydytojos nera ypatingai malonios, kokybe nieko nesiskiria nuo pigesniu kliniku, vien del ispustu kainu cia daugiau neisiu

2014-05-18, 16:23 | IP: 84.15.184.36 Kas parašė?

Prastas UABas. Nemoka daryti elementarių x-ray dantų nuotraukų. Siuntinėja masiškai pas firmos darbuotojus su labai jau "siauromis specializacijomis", kad visiems sumokėtum po kelis šimtus už "konsultaciją".

2012-12-27, 22:03 | IP: 78.63.253.118 Kas parašė?

butu saunu, kad priimtu numatytu laiku..

2012-03-12, 13:35 | IP: 78.60.241.166 Kas parašė?

Suprantu, kad susidaro pacientų "kamščiai" - vieni vėluoja, su kitais gydytoja užtrunka. Bet ir aš esu užimtas žmogus ir planuojuosi savo brangų laiką. O čia kiekvieną kartą atėjus turiu laukti dar 40 minučių kol mane priims gydytoja, nors man paskirtas laikas juk yra, ateinu iš anksto užsirašiusi.
Kita gydytoja dejavo koks blogas mano dantis, kaip sunku prie jo prieiti, kad praktiškai neįmanoma gydyti ir siūlė tik implantą - nepigus malonumas. Kreipiausi į kitą kliniką - ten specialistas sugebėjo ir prieiti prie to danties, ir jį išgydyti bei išsaugoti - jokio implanto neprireikė.

2012-02-29, 11:43 | IP: 78.62.42.183 Kas parašė?

Labai puiki įstaiga ir puikus, organizuotas darbas.

2008-09-14, 04:41 | IP: 78.60.98.126 Kas parašė?

Siuntineja konsultuoti pas visokio tipo siauros specializacijos gydytojus ir visur lupa pinigus už konsultacijas taip ir nesulaukiau realaus gydymo

2008-05-09, 17:58 | IP: 99.233.100.7 Kas parašė?

Is ties auksto lygio klinika, gyvuojanti jau ne vienerius metus. Malonu apsilankyti, ypac kai tave maloniai sutinka, pakalbina registratore. Taip pat ir gydytoju darbu esu labai patenkinta, visa seima ten gydosi, nors kainos ir nemazos, bet kiek domejausi visur Vilniuj panasios. Kartais pas protezistus reikia ilgokai palaukti uzrasymo, bet darbus atlieka labai gerai.