Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorėje yra dauguma atsipalaidavimą ir komfortą užtikrinančių priemonių

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

Darbą atlieka, bet formliai

Įstaiga logiškai suskirstyta ir yra daug ženklų, bet naviguoti gana sudėtinga

Patalpos pritaikytos daugumai poreikių

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Visos reikiamos procedūros ar tyrimai buvo vietoje

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Bendrauja nuoširdžiai ir atsako į visus klausimus

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Siūloma, bet tik dalis reikiamų papildomų paslaugų

2.1

Internetas veikė prastai

Gydytojai, kurie dirba "LSMU Kauno ligoninė"
2023-09-22, 15:02 | 2

Dėkoju Fizinės medicinos ir reabilitacijos I skyriaus visam kolektyvui už pastangas, nuoširdų darbą, bei plačias šypsenas. Malonūs, bendraujantys ir linksmi darbuotojai.

2023-05-24, 15:44 | 5

Nuoširdžiai dėkoju daktarui Donatui Senkanec už mano mamai puikiai atliktą operaciją, už jautrų, šiltą bendravimą. Ačiū anesteziologei už išsamų paaiškinimą ir patarimus. Ačiū visam Ortopedijos ir traumatologijos II skyriaus personalui – slaugytojoms ir slaugytojų padėjėjoms (sesutėms ir slaugutėms) – už begalinę kantrybę, atjautą, dėmesingumą, sąžiningumą ir už beprotiškai sunkų darbą. Ačiū kineziterapeutėms už pagalbą žengiant pirmuosius žingsnius po operacijos. Ačiū už skanų ir sveiką maistą. Ačiū už palatos švarą ir jaukumą. Tegu Jūsų visų gerumas sugrįžta Jums su kaupu!

2023-04-26, 10:36 | 4

Labai dėkinga esu šios gydymo įstaigos Ortopedijos ir traumatologijos II skyriaus bei Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus visam personalui tiek gydančiam, tiek aptarnaujančiam. Teko ligoninėje, po menisko operacijos ir atliekant reabilitacijos procedūras, praleisti mėnesį laiko. Tiek viename, tiek kitame skyriuje dirba puikūs, žmogų suprantantys profesionalūs specialistai. Buvo šilta, ramu ir jauku, pagal esamas galimybes gavau visą reikiamą gydymą ir paslaugas. Didžiai dėkinga esu operavusiam gydytojui R. Aleksai bei fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai V. Narbutienei.
Su didžiausia pagarba ir dėkingumu
pacientė Danutė Jadvyga Kerik.

2023-04-26, 10:36 | 4

Su didžiausia pagarba ir dėkingumu
pacientė Danutė Jadvyga Kerik.

2023-03-05, 21:12 | 2

Operavo puikus, profesionalus gydytojas Kęstutis Subačius. Operacija buvo atlikta greitai ir sklandžiai, nors situacija buvo sudėtinga. Po operacijos buvo suteikta išsami, aiški informacija, apie tolimesnę gydymo eigą, gijimas sklandus. Operacijos metu, buvo suteikta visa reikalinga pagalba, malonus bendravimas ir rūpestingumas iš viso „Raudonojo kryžiaus ligoninės“ personalo. Širdingai Dėkoju!

2023-01-24, 21:59 | 2

Gydytojas puikus,bendravo noriai , išsamiai,aiškiai atsakė į rūpimus klausymus.

2023-01-24, 21:59 | 2

Gydytojas puikus,bendravo noriai , išsamiai,aiškiai atsakė į rūpimus klausymus.

2022-12-08, 15:23 | 10

Operavo kelį gyd. R Aleksa. Puikus gydytojas, labai profesonaliai paaiškina, rūpęstingas ir geranoriškas. Esu jam labai dėkinga.Reabiltacijos gydytoja Rūta Stiklioraitienė puiki savo sryties specialistė, labai rūpęstinga, kasdien domisi savijauta, išklauso kiekvieną, sušildo gera nuotaika ir šypsena. Labai dėkinga visam šauniam personalui, o ypatingai fizioterapijos specialistei Laimutei, masažistėm Aurelijai ir Rožei ir kinezistėm. Turiu daug su kuo palyginti, bet šios ligoninės personalas nuostabus. Ačiū jums.
V Astrauskienė

2022-12-08, 15:23 | 10

V Astrauskienė

2022-04-09, 17:30 | 3

Gydausi jau 6 mėn. ,dešinės kojos pėdą.Uždegimas,skausmas kulne,o po kiek laiko ne tik kulne,bet ir išplito aplink čiurną…..Lankiausi pas garsius,žinomus Kauno traumotologus.Išklausė,paskirė vaistus nuo uždegimo (kurie nieko nepadėjo).Skausmas vis stiprėjo.Trūko kantrybė,ėjau pas ketvirtą gydytoją.Gyd.A.Slavinskas tikras HIPOKRATAS.Ramiai ir kantriai išklauso,įsigilina į paciento problemas.Siunčia atlikti reikalingus tyrimus,gerai juos išstudijuoja,pateikdamas išvadas suteikia patarimus ir gydymą.Tai gyd.iš DIDŽIOSIOS raidės.Gera lankytis pas tokį gydytoją,žinai,kad jis tave išklausys,patars .....ir išgydys.Nedaug šalyje tokių gydytojų.Ačiū Jums Gydytojas.Linkiu Jums sveikatos,išminties būti kolegų bei pacientų MOKYTOJU.Su pagarba dėst.Vida Č.

2021-12-15, 11:25 | 1

Lygiai savaitę laiko laukiu operacijos (sutrinta stipinkaulio galvutę) ir dar vis atidėlioja. Mano žiniomis (nors ir neesu medikas) tai su kiekviena diena vis didėja šansas pasigauti infekciją. Tai ar taip turi gydymo įstaigose vykt? Tai gal visai neoperuokit ir važiuoju namo, nes laiko tam neranda, yra svarbesnių reikalų.

2021-10-15, 17:07 | 2

Užsiregistravę pas vaiku ortopeda traumatologa apžiūrai laukėme menesi laiko pagaliau kaip atejo laikas nuvykti pas gydytoją . Mums pasakė kad daktare atostogose taip išeina mes be reikalo laukėme menesi laiko savo eilės gerai bent kandis to pačio miesto tai nereikėjo toli vaziuoti . Jeigu būtume is kito miesto ..... Nerekomenduoju nesilankysim daugiau niekada .

2021-09-05, 20:45 | 3

Niekam neverti kailiai, registruojantys tik po 2 mėn. Tokius atsilupėlius medikus vyt iš bet kokių medicininių įstaigų.

2021-09-05, 20:44 | 3

2021-09-05, 20:44 | 3

2021-08-04, 12:40 | 1

Niekam nerekomenduoju. Jeigu galite, ieškokite kitos įstaigos. Buvo reikalinga reabilitacija po operacijos. Užsiregistravau ir laukiau. Sutartą dieną paaiškėja, kad jie paslaugos laikinai neteikia. Vadinasi, mano reabilitacija nuplaukia, nes reikalinga išankstinė registracija. Siūlo kitą datą, tačiau man netinka. Registratūros darbuotoja, atrodo, pirmą dieną dirba. Dokumento nemoka skaityti, nemato, kas aiškiai surašyta. Maža to, pasirodo, kad buvau užregistruota kažkokia kita pavarde. Jokio lankstumo, jokio paslaugumo. Pasiuntė kažkur į kabinetą, kol suradau, pusę koridorių išmaišiau. Visiškas siaubas. Jei aš taip dirbčiau savo pareigose, seniai be darbo sėdėčiau. Beje, pacientas neturi Jums aiškinti, koks ir ką reiškia kodas, neturi ateiti žinodamas, ką medicininės sąvokos reiškia. Žiūri didelėm akim, atrodo pirmą skykį išvydo dokumentus ir susidūrė su tokia situacija.

2021-06-20, 10:33 | 3

Guliu traumat.I sk., na prieš tai buvo BPS kaip ir normali,na o ryte pasikeitė, tai superinė nepatenkinta visa,suprantu darbo turi, labai nemaloniai bendrauja, man tai koja lūžus, o ji tai sveika, manau galima ir kažkaip kitaip.

2021-02-07, 19:26 | 1

Atvirai pakraupau šiandien atvykus į šią įstaigą. Visų pirma kalbant apie tai,kad laukiamasis yra laukas ir kai toks šaltis -17 stovėti tenka lauke ir laukti reikia ne 5min o mažiausiai pusvalandį laiko, ar tai yra apgalvota? Suprantu karantino sąlygos dabar tikrai grieštos, tačiau manau įmanoma rasti kitokį būdą išspręsti laukiamojo problemą, nes taip žmogus belaukiant gali ir nušalti galūnes. Visų atra registracijoje dirbusi moteris juodais plaukais buvo begalo nemandagi. Gal tai įtakojo sunki darbo diena, bet tai darbo vieta kurioje negalime savo nuovargio ar pykčio išreikšti pacientams. Užėjau kartu su močiute ir pasakė, kad jos lydėti negaliu. Situacija tokia, kad žmogus yra senas, jam reikia ramščio einat, padėti susigauti kur eiti ką daryti ir visada ir visur ją lydime, man atrėšta buvo, kad močiutė nėra nei akla nei kurčia, kad negalėtu nueiti viena. Dar kartą pasikartojau, kad jai sunku susigautyti kur kas, galiausiai nepatinka pamatavo temperatūra, termometras sunkiai veikė ir pamatavo temperatūra iš kokio 10 kartu, matuodama ir kaklą ir rankas iš visų pusių. Galiausiai padavė lapą, močiutė norėjo rašytis, o ji atrėžė, kad jūs tai jau nieko nedarykit, o žiūrėdama į mane pasakė rašykites jūs, kad jau čia taip norit lydėti asmenį. Pasirašiau ir pasakiau viskas nepatenkintu tobu pasakė apsuk lapą ten dar rašykis.. Siūlyčiau išmokti bendrauti su pacientais ir išmokti kaip elgtis. Nusipirkite normalius termometrus ir atsižvelkite į pacientus.. be to pridursiu kolidoriuose benamiai žmonės ir kiti paciantai gali gulėti be kaukių ir į tai dėmesio nekreipiama, kvapas baisus. Susiimkite, nes kažkada buvote tikrai nebloga įstaiga..

2020-09-17, 14:29 | 3

Nuoširdžiai dėkoju neurologinio skyriaus vedėjai , gydytojai Laimai Špakauskienei už nuoširdų gydymą.

2020-03-14, 13:28 | 1

Nuvykau į ligoninę, visu pirma registratūroje atsisakė užregistruoti kaip skubu atvėji, nuejus pas daktara ir pasakius kad negaliu sulenkti kojos nes skauda pasiūlė nuvažiuoti pas šeimos daktare, o kai pasakiau, kad mano šeimos daktarė nepriema pasakė mums nerūpi. Ar tai normalu?

2020-01-24, 05:22 | 5

Gulejau pirmą kartą, paliko gerą įspūdį, gydytoja papuolė šauni, personalas puikus, maistas geras. Rebilitaciniai užsiėmimai aukšto lygio, kur esu buvusi, čia buvo pačiausi

2019-12-08, 19:09 | 3

Seselės bei gydytojas bendravo nemandagiai, seselė komentavo, kad žaizda net ne žaizda, paraudimo nematė. Kad ir ką tai galėtų reikšti, nors koja jau ir ištinus buvo. Gydytojas neatsakinėjo į klausimus apie žaizdą bei tolimesnį gydymą. Aplinka baisi, nehigieniška. Niekam nerekomenduoju. Pats daugiau ten nevažiuosiu.

2019-12-03, 12:21 | 1

Pirmą kartą teko gulėti ligoninėje ir patirti operaciją. Operavo fantastiškas Daktaras Donatas Senkanec. Tai ypatingai profesionalus savo srities specialistas, maloniai bendraujantis su pacientais. Personalas puikus. Aplinka reikalaujanti remonto, bet ligoninės laukia didžiosios permainos. Dėkinga visai puikiai ligoninės komandai su kuria teko susidurti:)

2019-10-16, 07:51 | 11

Pati baisiausia ligoninė Kaune, tiek personalu, tiek aplinka. Jaunesnysis personalas nemandagus, grubus, nekvalifikuotas. Skausmo kamuojamam žmogui reikia laukti valandų valandas kol priėmime gydytojas teiksis apžiūrėti. Į palatą veža, kaip bulves su vežimu ir reiškia pretenzijas, kad artimieji per lėtai eina. Nemoka paciento iš vežimėlio į lovą paguldyti. Slaugės nelaimingos, nepatenkintos, nesisveikina įėję į palatą, išvadina pacientus necenzūriniais žodžiais. Kol pirštu nepabaksnoji į taisytiną vietą, tai nesutvarkys.
Paskutinį kartą čia buvau 2002 m., bet nuo to laiko niekas nepasikeitė. Ne algas reikia kelti, bet tas pačias atimti, nes neužsitarnauja. Ar galima personalo pareigingumą nupirkti pinigais? Tik laikinai.

2019-07-10, 05:54 | 3

Guleme į ligoninę su baisiu kojos luziu. Mumis nuoširdžiai rūpinosi visi. Nuostabus chirurgai ir seselės. Įstaigos veikla sustyguota ir veikia puikiai. Jokioje kitoje nesu macius kaip visi žino ką šiuo metu daro kiti. Puikus gydytojų ir seseliu bendradarbiavimas.

2019-04-24, 15:37 | 1

Kažkas baisaus. Gulejau dėl kojos lūžio, 5dienas patalynes nekeite, nors sakiau kad sergu ir iškraujavau, traumatologinio I seselės kažkas baisaus, visos susiraukusios , rėkia ant tavęs vos tik paprašai ką nors, išvadina visaip... manau išėjus iš ligoninės reiks kreiptis į žurnalistus ir nepalikti visko taip.

2018-08-25, 13:27 | 16

Per neatsarguną susilaužiau padikaulį. Ryžausi nuvažiuoti i Traumatologinį skyrių tik kitos dienos rytą. Buvo gėda, nes susižeidžiau pati neatsargiai elgdamasi. Buvo nepatogu, nes gal pasirodys, jog tai tik elementarus pėdos sumušimas, o aš tik be reikalo trukdysiu gydytojus. Laimė, nuvažiavau. Buvau priimta vos per 10 min nuo atvykimo, iš karto buvo padarytas rentgeno tyrimas, kojai pagamintas įtvaras. Ir nesulaukiau jokio bambėjimo ar kitokių negatyvių komentarų tema “reikia labiau saugotis” iš gydytojo. Ačiū. Likau labai patenkinta aptarnavimu. Neigiami dalykai - sunku įeiti į įstaigą, jei atšokuoji ant vienos kojos, pakartotinai atvykus konsultacijai koridoriuje prie rentgeno tyrimų kartais tenka laukti stovint, nepaisant būklės, dėl daugybės pacientų, šokuojant ant vienos kojos į gydytojo kabinetą seselė nepadeda durų prilaikyti/uždaryti. Bet tai tik smulkmenos. Visumoje tikrai puikiai organizuota pagalba po traumų.

2018-06-13, 10:31 | 1

Ėjau duoti kraujo į raudonąjį kryžių, šalia soboro. Buvau apšauktas ir šiurkščiai paprašytas išeiti lauk, nes nežinojau visų privalomų niuansų prieš duodant kraują (pavalgymas, skysčiai ir etc)
Mano asmeninė informacija buvo garsiai aptarinėjama, taip pažeidžiant mano privatumą.
Išėjęs žinau, kad ten nebegrįšiu, nes jaučiuosi pažemintas. Kyla klausimas, ar normalu, kad tokiose įstaigose, kuriose geri darbai yra neatlyginami ir savanoriški, turėtų dirbti šitoks personalas? Žeminantis, nežinantis, kaip elgtis darbo vietoje? Esu nuliūdęs

2018-06-11, 13:30 | 25

lietuvoje yra tendencija, sodinti visus is ejles ant psichiatrines psichotropines tabletes, nes taip lengviau, kam kazka galvoti, ieskoti liga, sufabrikavai psichine diagnoze ir pumpuok su psichiatrine narkota kiek iskentes, sitoje istaigoje nelabai ka sugeba ieskoti, kas per sutrikimas zmonems ir del ko, gydytojai nezino savo darbo, neismano apie ligas etiologija, bando pasodinti visus ant psichiatrines tabletes, kurie sukelia visas sizofrenijos ir depresijos simptomus, sukelia endokrinines sutrikimus, haliucinacijas, kliedesiai, nemiga ir taip toliau, o dar ir neurologines ir endokrinines sutrikimus, tokius kaip akatizija, parkinsonizmas, distonija, veliavoji diskenezija, o dar osteoporoze, cukrinis diabetas, galaktoreja, navikus, nevaisinguma, neuroleptini nutukima abdominalini, nutukima, gadina krauja, imuniteta, gali sukelti piktybini neurolpetini sindroma, infarkta , insulta. Visa sita sukelia tokie "vaistai" neurolpetikai antipsichotikai kaip haloperidolas, litis, valproatas, olanzapinas, risperidonas, clozapinas, paliperidonas, caripiprazine, quetiapinas, aripiprazolis, fluanksol, truksalis, tiapridas, ziprasidone, sulpiridas, amisulpiridas, metoclopradmias cerukalis, domperidonas motillium ir taip toliau. Is antidepresasntu tokius sutrikimus gali sukelti, amitriptilinas, fluoksetinas, paroksetinas, sertralinas, mirtazapinas, venlafaxinas, duloxetinas, fluvaxaminas, citalopram, escitalopram ir kiti, is trankvilizatoriu kurie sukelia stipri psichine ir fizine priklausomybe, abstinencija, lomkes, atsisakimo sindroma, tokie preparatai kaip diazepamas, bromazaepamas leksotanilas, lorazepamas lorafen, alprazolamas xanax, clonazepamas, zolpidemas, zopiclonas, pregabalinas lyrica, carbamazepinas, gabapentinas, lamatriginas,ir taip toliau..ne papulkit ant psichiatrine kabliuka. klauskit gydytoju del ko jie bando pastumti jums pas psichiatrus. Dazniausiai stumia pas psichiatrus alegydytojai, kurie neismano savo darba, nekompetitingi, zemos kvalifikacijos, jiems taip lengviau atsikratyti paciento. Viesinkit tokiu "gydytoju" pavardes internete, kad visi zinotu kad pas tokius specialistus, geriau nepapulti. Tokio naglumo dar nemaciau, kad psichiaskai sveikus, arba trumpai turinciam umine sutrikima, sodina visam gyvenimui , faktiskai zudant zmogu, o ne gydant. Lietuvoje kai kuriu psichotropiniu suvartojama per 100 tukst zmoniu, 2 - 3 kartus daugiau, o kai kuriu ir 20 kart daugiau nei latvioje ar estioje, ir visa tai del tokiu nekompetitingu gydytoju.

2018-05-02, 15:59 | 6

Iš esmės įstaigos nerekomenduočiau niekam. Kai atvežė naktį su kelio trauma, vienintelis žmogus, kuriam rūpėjo buvo seselė. Gydytojas piktas, nes buvo naktis, rentgeną darydama moteris dar ir apšaukė, kad kojos neištiesiu, na nes kaip ir skaudėjo po traumos, ir sutinusi buvo. Po to teko dar kelis kartus apsilankyt. Iš ryto tai dar galima pakęst, popiet tai geriau net nesirodyt, nes eilės didžiausios, o kai pagaliau priima tai tiesiog nori kuo greičiau atsikratyt. Yra gerų darbuotojų, tačiau kai kurie tokie pat traumuoti kaip ir pacientai. Suprantu, kad darbas sunkus, atlyginimas turbūt ne kažką geresnis, bet nesuprantu požiūrio į pacientus, atrodo pyksta, nes žmogus patyrė traumą, ar šiaip turi problemų su sveikata. Gaila, kad gydytojų paciento sveikata jau seniai nebe prioritetas

2017-10-25, 07:53 | IP: *.*.*.*

Net neįsivaizdavau, kad šiais laikais gali būti tokių prastų ligoninių. Baisi ir pati ligoninė (aptriušus sugriuvus, niekas neveikia, viskas sulūžę), bet ir personalas siaubingas. Nesiskaito su žmonėmis, ypač senyvo amžiaus ligoniais. Nevaikštantys ligoniai gali valandų valandas laukti, kol kas nors užeis į palatą. Paklausus, kokių vaistų man čia atnešėte, piktai atsako, jog neprivalo aiškintis. prieš operaciją nepadarė tyrimų, arba nepamatė, kad infekcija yra, kuri po operacijos percimetė į tą operuotą vietą, o kai pamatė, kad ligoniui po savaitės pasidarė staiga labai blogai, vos ne komos būsena, per 15 min atsikratė, išsiuntė į reabilitaciją, net nepranešę artimiesiems. Reabilitacijoj buvo pakraupę, kad tokios būklės žmogų išsiuntė, ir dar reabilituotis... ir ne vieną jau žmogų šitaip.... baisiau negu baisu, kas galit, venkit šios ligoninės.

2017-10-13, 20:57 | 1

Gulėjau ligoninėje savaitę laiko nuo 09.13 d. nelaimingo atsitikimo buityje metu lūžus blauzdos kaulams. Labai dėkinga daktarui R. Bajoriūnui už profesionalią pagalbą, už dėmesį ir nuoširdų, šiltą žodį, jo dėka sveikstu ir tikiu, kad dar šoksiu... Didelis ačiū ir tuo metu dirbusioms bitelėms sesutėms ir slaugytėms, kurios zuja visą dieną nuo vieno ligonio iki kito. Puikus, šiltas, dėmesingas kolektyvas- sėkmės jums, ištvermės ir kantrybės. Žinoma, turiu pastabą dėl maitinimo- ligoninės virtuvė visai neišmano, kas yra vegetariška mityba, turėtų pasidomėti. Ir padėkoti negaliu greitosios pagalbos darbuotojams, kurie, nors ir suteikė pirmą pagalbą, nuskausmino, atvežė, perkėlė į kitą gultą koridoriaus viduryje ir nieko nepasakę nuėjo... Gulėjau vos ne pusvalandį trukdydama praeinantiems, purvinais darbo drabužiais, sparčiai tinstančia, skaudama koja ir klausiau praeinančių komentarų mano adresu... Bent būtų paaiškinę kas bus toliau, bent būtų pastūmę į šoną nuo praėjimo, ar atsisveikinę...

2017-10-02, 12:17 | IP: *.*.*.*

Sesuciu, dirbanciu registraturoje ir poto ateinanciu perist I proceduriny kabineta (ne visos) mandagumo toks zemas lygis, kad privercia pasijusti kalta, kiek beateitum! Burba pastoviai, piktos ir nzn, kaip galima dirbti toki darba joms isviso! Bendravimo igudziu trukumas ir taip neturetu buti! Zmogus ateina pagalbos o ne isklausti, kur anksciau buvai, ko taip velai atejai, ka nezinai.....ypac sesutes, gydytoju buvo du normalus, bet irgi burbejo, apie kitus du - patyliu...

2017-05-05, 15:05 | 2

Vizitas pas šios įstaigos reabilitologę visiškai nuvylė,tik įsikišus kitoms institucijoms problema buvo išspręsta.

2017-03-03, 08:59 | IP: 85.206.188.47

LABABAI RUPESINGAS GYDYTOJAS IR SESUTE LABAI MALONI,as dar nebaigiau gydymo bet rupestingumas labai puikus,BUKIT SVEIKI IR LAIMNGI,ACIU JUMS.

2016-12-28, 18:45 | IP: 84.15.184.163

Gyd Berukstis labai geras rupestingas

2016-10-17, 11:37 | IP: 78.31.228.240

Kiek teko apsilankyti (tai buvo labai daug kartų) bet geriausia nuomonę susidariau tik apie gydytoją Braziulį ir gydytoją Biesevičių. Šie daktarai į savo darbą žiūri atsakingai ir padaro viską, kad tik pacientas būtų sveikas. Dauguma šios įstaigos gydytojų bent į mano problemas žiūrėjo pro pirštus.

2016-10-04, 16:53 | 1

Benrdauja maloniai aiškiai. Suprantamai paprastam žmogui.

2016-08-04, 13:39 | 2

Kompetentigas gydytojas

2015-02-26, 12:29 | IP: 195.182.69.50

Teko slaugyti tėtį 1 terapiniame skyriuje, gydytoja Žak, neįsivaizdavau, kad yra tokia draugiška ligoniui aplinka, malonus personalas, gera, palanki sveikimui atmosfera, skanus maistas. Tikrai suprantu, kodėl šiame skyriuje galima pasveikti

2013-12-02, 16:59 | IP: *.*.*.*

visuomet labai daug kritikos gydytojams. aisku, ju klaidos ir/ar neatidumas - skaudziausi. bet nemanau, kad koks nors gydytojas daro savo darba samoningai blogai. cia jau "sugebejimo" klausimas. nereiketu "nemoksiskumo" nurasyti "nuzmogejimui". kas sugeba - daro viska profesionaliai, o uz tai ir atlygis - normalu. o kas nesugeba - gaila, bet kad ir kiek "skatintum", deja, negelbes... priedo - joks geras ir save gerbiantis specialistas neims atlygio uz neatlikta ar tikrai nepavykusi darba. vistik, manau, didesnis % yra savo darba ismananciu ir profesionaliai ji atliekanciu specialistu. ar gali buti zmones gydomi tokiomis salygomis?? apskritai - ligonine panasesne i morga nei i gydymo istaiga. pastaba registraturos darbuotojoms - maziau kalbu ir "dziaugsmu" verciant zmones tusciai laukti - sita ligonine ne siaip seimos klinika, cia ateina traumuoti zmones daznai kenciantys dideli skausma! kaip galima ramiai sau snekuciuotis ir nesuvokiamu letumu spaudyti mygtukus, kai eileje zmones su isnirusiais kaulais?!
zodziu - gaila ir gydytoju, ir visu pacientu, nes tiek dirbti, tiek gydytis tokiom salygom yra baisu ir zema. veterinarines klinikos siandien geriau atrodo!

2013-11-13, 12:31 | IP: *.*.*.*

2013-06-06, 18:57 | IP: *.*.*.*

visiskai nerupi pacientas, kuris neideda i kisene. gydytojai grubus ir pikti. Gal dievas duos, daugiau neteks kreiptis