Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja , %

Licencija

Nr. 856

Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

83.4% Complete
4.2

Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorinės aplinkos pritaikymas Jūsų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogūs laiptai)

70.5% Complete
3.5

Išorėje yra dauguma atsipalaidavimą ir komfortą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

70.2% Complete
3.5

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

74.6% Complete
3.7

Darbą atlieka, bet formliai

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

72% Complete
3.6

Įstaiga logiškai suskirstyta ir yra daug ženklų, bet naviguoti gana sudėtinga

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

65.4% Complete
3.3

Laukiau iki 15 min

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

71.3% Complete
3.6

Patalpos pritaikytos daugumai poreikių

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

77.7% Complete
3.9

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

82.4% Complete
4.1

Visos reikiamos procedūros ar tyrimai buvo vietoje

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

79.2% Complete
4

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

74.3% Complete
3.7

Bendravimas formalus arba klausimai atsakomi, bet neišsamiai

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

80.7% Complete
4

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiūra)

66.6% Complete
3.3

Siūloma, bet tik dalis reikiamų papildomų paslaugų

Kaip vertinate paslaugų kainas?

83.2% Complete
4.2

Nereikėjo mokėti

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

34.4% Complete
1.7

Internetas veikė prastai

Gydytojai, kurie dirba "Kauno Raudonojo Kryžiaus klinikinė ligoninė"
Pacientų atsiliepimai
2021-09-05, 20:45 | 3

Niekam neverti kailiai, registruojantys tik po 2 mėn. Tokius atsilupėlius medikus vyt iš bet kokių medicininių įstaigų.

2021-09-05, 20:44 | 3

Niekam neverti kailiai, registruojantys tik po 2 mėn. Tokius atsilupėlius medikus vyt iš bet kokių medicininių įstaigų.

2021-09-05, 20:44 | 3

Niekam neverti kailiai, registruojantys tik po 2 mėn. Tokius atsilupėlius medikus vyt iš bet kokių medicininių įstaigų.

2021-06-20, 10:33 | 3

Guliu traumat.I sk., na prieš tai buvo BPS kaip ir normali,na o ryte pasikeitė, tai superinė nepatenkinta visa,suprantu darbo turi, labai nemaloniai bendrauja, man tai koja lūžus, o ji tai sveika, manau galima ir kažkaip kitaip.

2021-06-20, 10:33 | 3

Guliu traumat.I sk., na prieš tai buvo BPS kaip ir normali,na o ryte pasikeitė, tai superinė nepatenkinta visa,suprantu darbo turi, labai nemaloniai bendrauja, man tai koja lūžus, o ji tai sveika, manau galima ir kažkaip kitaip.

2021-06-20, 10:33 | 3

Guliu traumat.I sk., na prieš tai buvo BPS kaip ir normali,na o ryte pasikeitė, tai superinė nepatenkinta visa,suprantu darbo turi, labai nemaloniai bendrauja, man tai koja lūžus, o ji tai sveika, manau galima ir kažkaip kitaip.

2021-02-07, 19:26 | 1

Atvirai pakraupau šiandien atvykus į šią įstaigą. Visų pirma kalbant apie tai,kad laukiamasis yra laukas ir kai toks šaltis -17 stovėti tenka lauke ir laukti reikia ne 5min o mažiausiai pusvalandį laiko, ar tai yra apgalvota? Suprantu karantino sąlygos dabar tikrai grieštos, tačiau manau įmanoma rasti kitokį būdą išspręsti laukiamojo problemą, nes taip žmogus belaukiant gali ir nušalti galūnes. Visų atra registracijoje dirbusi moteris juodais plaukais buvo begalo nemandagi. Gal tai įtakojo sunki darbo diena, bet tai darbo vieta kurioje negalime savo nuovargio ar pykčio išreikšti pacientams. Užėjau kartu su močiute ir pasakė, kad jos lydėti negaliu. Situacija tokia, kad žmogus yra senas, jam reikia ramščio einat, padėti susigauti kur eiti ką daryti ir visada ir visur ją lydime, man atrėšta buvo, kad močiutė nėra nei akla nei kurčia, kad negalėtu nueiti viena. Dar kartą pasikartojau, kad jai sunku susigautyti kur kas, galiausiai nepatinka pamatavo temperatūra, termometras sunkiai veikė ir pamatavo temperatūra iš kokio 10 kartu, matuodama ir kaklą ir rankas iš visų pusių. Galiausiai padavė lapą, močiutė norėjo rašytis, o ji atrėžė, kad jūs tai jau nieko nedarykit, o žiūrėdama į mane pasakė rašykites jūs, kad jau čia taip norit lydėti asmenį. Pasirašiau ir pasakiau viskas nepatenkintu tobu pasakė apsuk lapą ten dar rašykis.. Siūlyčiau išmokti bendrauti su pacientais ir išmokti kaip elgtis. Nusipirkite normalius termometrus ir atsižvelkite į pacientus.. be to pridursiu kolidoriuose benamiai žmonės ir kiti paciantai gali gulėti be kaukių ir į tai dėmesio nekreipiama, kvapas baisus. Susiimkite, nes kažkada buvote tikrai nebloga įstaiga..

2020-03-14, 13:28 | 1

Nuvykau į ligoninę, visu pirma registratūroje atsisakė užregistruoti kaip skubu atvėji, nuejus pas daktara ir pasakius kad negaliu sulenkti kojos nes skauda pasiūlė nuvažiuoti pas šeimos daktare, o kai pasakiau, kad mano šeimos daktarė nepriema pasakė mums nerūpi. Ar tai normalu?

2019-12-08, 19:09 | 3

Seselės bei gydytojas bendravo nemandagiai, seselė komentavo, kad žaizda net ne žaizda, paraudimo nematė. Kad ir ką tai galėtų reikšti, nors koja jau ir ištinus buvo. Gydytojas neatsakinėjo į klausimus apie žaizdą bei tolimesnį gydymą. Aplinka baisi, nehigieniška. Niekam nerekomenduoju. Pats daugiau ten nevažiuosiu.

2019-10-16, 07:51 | 7

Pati baisiausia ligoninė Kaune, tiek personalu, tiek aplinka. Jaunesnysis personalas nemandagus, grubus, nekvalifikuotas. Skausmo kamuojamam žmogui reikia laukti valandų valandas kol priėmime gydytojas teiksis apžiūrėti. Į palatą veža, kaip bulves su vežimu ir reiškia pretenzijas, kad artimieji per lėtai eina. Nemoka paciento iš vežimėlio į lovą paguldyti. Slaugės nelaimingos, nepatenkintos, nesisveikina įėję į palatą, išvadina pacientus necenzūriniais žodžiais. Kol pirštu nepabaksnoji į taisytiną vietą, tai nesutvarkys.
Paskutinį kartą čia buvau 2002 m., bet nuo to laiko niekas nepasikeitė. Ne algas reikia kelti, bet tas pačias atimti, nes neužsitarnauja. Ar galima personalo pareigingumą nupirkti pinigais? Tik laikinai.

2019-04-24, 15:37 | 1

Kažkas baisaus. Gulejau dėl kojos lūžio, 5dienas patalynes nekeite, nors sakiau kad sergu ir iškraujavau, traumatologinio I seselės kažkas baisaus, visos susiraukusios , rėkia ant tavęs vos tik paprašai ką nors, išvadina visaip... manau išėjus iš ligoninės reiks kreiptis į žurnalistus ir nepalikti visko taip.

2018-06-13, 10:31 | 1

Ėjau duoti kraujo į raudonąjį kryžių, šalia soboro. Buvau apšauktas ir šiurkščiai paprašytas išeiti lauk, nes nežinojau visų privalomų niuansų prieš duodant kraują (pavalgymas, skysčiai ir etc)
Mano asmeninė informacija buvo garsiai aptarinėjama, taip pažeidžiant mano privatumą.
Išėjęs žinau, kad ten nebegrįšiu, nes jaučiuosi pažemintas. Kyla klausimas, ar normalu, kad tokiose įstaigose, kuriose geri darbai yra neatlyginami ir savanoriški, turėtų dirbti šitoks personalas? Žeminantis, nežinantis, kaip elgtis darbo vietoje? Esu nuliūdęs

2018-06-11, 13:30 | 25

lietuvoje yra tendencija, sodinti visus is ejles ant psichiatrines psichotropines tabletes, nes taip lengviau, kam kazka galvoti, ieskoti liga, sufabrikavai psichine diagnoze ir pumpuok su psichiatrine narkota kiek iskentes, sitoje istaigoje nelabai ka sugeba ieskoti, kas per sutrikimas zmonems ir del ko, gydytojai nezino savo darbo, neismano apie ligas etiologija, bando pasodinti visus ant psichiatrines tabletes, kurie sukelia visas sizofrenijos ir depresijos simptomus, sukelia endokrinines sutrikimus, haliucinacijas, kliedesiai, nemiga ir taip toliau, o dar ir neurologines ir endokrinines sutrikimus, tokius kaip akatizija, parkinsonizmas, distonija, veliavoji diskenezija, o dar osteoporoze, cukrinis diabetas, galaktoreja, navikus, nevaisinguma, neuroleptini nutukima abdominalini, nutukima, gadina krauja, imuniteta, gali sukelti piktybini neurolpetini sindroma, infarkta , insulta. Visa sita sukelia tokie "vaistai" neurolpetikai antipsichotikai kaip haloperidolas, litis, valproatas, olanzapinas, risperidonas, clozapinas, paliperidonas, caripiprazine, quetiapinas, aripiprazolis, fluanksol, truksalis, tiapridas, ziprasidone, sulpiridas, amisulpiridas, metoclopradmias cerukalis, domperidonas motillium ir taip toliau. Is antidepresasntu tokius sutrikimus gali sukelti, amitriptilinas, fluoksetinas, paroksetinas, sertralinas, mirtazapinas, venlafaxinas, duloxetinas, fluvaxaminas, citalopram, escitalopram ir kiti, is trankvilizatoriu kurie sukelia stipri psichine ir fizine priklausomybe, abstinencija, lomkes, atsisakimo sindroma, tokie preparatai kaip diazepamas, bromazaepamas leksotanilas, lorazepamas lorafen, alprazolamas xanax, clonazepamas, zolpidemas, zopiclonas, pregabalinas lyrica, carbamazepinas, gabapentinas, lamatriginas,ir taip toliau..ne papulkit ant psichiatrine kabliuka. klauskit gydytoju del ko jie bando pastumti jums pas psichiatrus. Dazniausiai stumia pas psichiatrus alegydytojai, kurie neismano savo darba, nekompetitingi, zemos kvalifikacijos, jiems taip lengviau atsikratyti paciento. Viesinkit tokiu "gydytoju" pavardes internete, kad visi zinotu kad pas tokius specialistus, geriau nepapulti. Tokio naglumo dar nemaciau, kad psichiaskai sveikus, arba trumpai turinciam umine sutrikima, sodina visam gyvenimui , faktiskai zudant zmogu, o ne gydant. Lietuvoje kai kuriu psichotropiniu suvartojama per 100 tukst zmoniu, 2 - 3 kartus daugiau, o kai kuriu ir 20 kart daugiau nei latvioje ar estioje, ir visa tai del tokiu nekompetitingu gydytoju.

2018-05-02, 15:59 | 6

Iš esmės įstaigos nerekomenduočiau niekam. Kai atvežė naktį su kelio trauma, vienintelis žmogus, kuriam rūpėjo buvo seselė. Gydytojas piktas, nes buvo naktis, rentgeną darydama moteris dar ir apšaukė, kad kojos neištiesiu, na nes kaip ir skaudėjo po traumos, ir sutinusi buvo. Po to teko dar kelis kartus apsilankyt. Iš ryto tai dar galima pakęst, popiet tai geriau net nesirodyt, nes eilės didžiausios, o kai pagaliau priima tai tiesiog nori kuo greičiau atsikratyt. Yra gerų darbuotojų, tačiau kai kurie tokie pat traumuoti kaip ir pacientai. Suprantu, kad darbas sunkus, atlyginimas turbūt ne kažką geresnis, bet nesuprantu požiūrio į pacientus, atrodo pyksta, nes žmogus patyrė traumą, ar šiaip turi problemų su sveikata. Gaila, kad gydytojų paciento sveikata jau seniai nebe prioritetas

2017-10-25, 07:53 | IP: *.*.*.*

Net neįsivaizdavau, kad šiais laikais gali būti tokių prastų ligoninių. Baisi ir pati ligoninė (aptriušus sugriuvus, niekas neveikia, viskas sulūžę), bet ir personalas siaubingas. Nesiskaito su žmonėmis, ypač senyvo amžiaus ligoniais. Nevaikštantys ligoniai gali valandų valandas laukti, kol kas nors užeis į palatą. Paklausus, kokių vaistų man čia atnešėte, piktai atsako, jog neprivalo aiškintis. prieš operaciją nepadarė tyrimų, arba nepamatė, kad infekcija yra, kuri po operacijos percimetė į tą operuotą vietą, o kai pamatė, kad ligoniui po savaitės pasidarė staiga labai blogai, vos ne komos būsena, per 15 min atsikratė, išsiuntė į reabilitaciją, net nepranešę artimiesiems. Reabilitacijoj buvo pakraupę, kad tokios būklės žmogų išsiuntė, ir dar reabilituotis... ir ne vieną jau žmogų šitaip.... baisiau negu baisu, kas galit, venkit šios ligoninės.

2017-10-02, 12:17 | IP: *.*.*.*

Sesuciu, dirbanciu registraturoje ir poto ateinanciu perist I proceduriny kabineta (ne visos) mandagumo toks zemas lygis, kad privercia pasijusti kalta, kiek beateitum! Burba pastoviai, piktos ir nzn, kaip galima dirbti toki darba joms isviso! Bendravimo igudziu trukumas ir taip neturetu buti! Zmogus ateina pagalbos o ne isklausti, kur anksciau buvai, ko taip velai atejai, ka nezinai.....ypac sesutes, gydytoju buvo du normalus, bet irgi burbejo, apie kitus du - patyliu...

2017-05-05, 15:05 | 2

Vizitas pas šios įstaigos reabilitologę visiškai nuvylė,tik įsikišus kitoms institucijoms problema buvo išspręsta.

2013-12-02, 16:59 | IP: *.*.*.*

visuomet labai daug kritikos gydytojams. aisku, ju klaidos ir/ar neatidumas - skaudziausi. bet nemanau, kad koks nors gydytojas daro savo darba samoningai blogai. cia jau "sugebejimo" klausimas. nereiketu "nemoksiskumo" nurasyti "nuzmogejimui". kas sugeba - daro viska profesionaliai, o uz tai ir atlygis - normalu. o kas nesugeba - gaila, bet kad ir kiek "skatintum", deja, negelbes... priedo - joks geras ir save gerbiantis specialistas neims atlygio uz neatlikta ar tikrai nepavykusi darba. vistik, manau, didesnis % yra savo darba ismananciu ir profesionaliai ji atliekanciu specialistu. ar gali buti zmones gydomi tokiomis salygomis?? apskritai - ligonine panasesne i morga nei i gydymo istaiga. pastaba registraturos darbuotojoms - maziau kalbu ir "dziaugsmu" verciant zmones tusciai laukti - sita ligonine ne siaip seimos klinika, cia ateina traumuoti zmones daznai kenciantys dideli skausma! kaip galima ramiai sau snekuciuotis ir nesuvokiamu letumu spaudyti mygtukus, kai eileje zmones su isnirusiais kaulais?!
zodziu - gaila ir gydytoju, ir visu pacientu, nes tiek dirbti, tiek gydytis tokiom salygom yra baisu ir zema. veterinarines klinikos siandien geriau atrodo!

2013-11-13, 12:31 | IP: *.*.*.*

:(

2013-06-06, 18:57 | IP: *.*.*.*

visiskai nerupi pacientas, kuris neideda i kisene. gydytojai grubus ir pikti. Gal dievas duos, daugiau neteks kreiptis

2012-01-10, 22:09 | IP: *.*.*.*

tai paskutinė stotelė išeinant anapilin

2011-02-10, 06:52 | IP: *.*.*.*

Neblogas maitinimas Jei neduodi kysio su tavimi net nesneka,o apie pagalba ar operacija net minciu nera

2011-01-11, 10:58 | IP: *.*.*.*

labai geras sesuciu, slaugučių, anestezologų darbas ir priežoūra.Guledama ligonineje tikrai jaučiausi labai gerai. nepatinka traumotologinio skyriaus priimamojo registratorių darbas, nelabai mandagios, visai neužjaučia žmonių skausmo.

2010-10-28, 10:51 | IP: *.*.*.*

aptarnaujantis personalas -slaugytojos, slaugės- malonios, atsidavę savo darbui, bet gydytojai - paciento kaip ir nemato, tik popierius pildo. Nusivyliau gydytojų darbu.

2010-03-17, 19:15 | IP: *.*.*.*

Traumpunkte seseles prisirūkę, i darba ziuri atmestinai.

2008-07-01, 12:38 | IP: *.*.*.*

skubiai reikia remonto

2007-12-12, 14:52 | IP: *.*.*.*

personalas puikus, bet salygos...

2007-12-05, 22:02 | IP: *.*.*.*

gerbiu gydytojus kurie netik isgyvena tokiomis salygomis, bet dar ir sugeba profesionaliai suteikti pagelba ligonine pasenusi moraliskai, niekam tusios operacines(atrodo kaip pereito amziaus), deja slaugytojas dirba reketo principu, apskritai viskas yra na labai jau labai............

2007-10-08, 20:57 | IP: *.*.*.*

Stengiasi zmones Dirbama vis dar tarybiniu laiku dvasia. O ji nei efektyvi nei gera.

2007-07-01, 05:10 | IP: *.*.*.*

pakliuvom su trauma, o mums pasake - as tik vienas budziu, todel vaziuokit i klinikas jus ten isoperuos,o mes negalime, tai kam tokia ligonine reikalinga?

2007-06-28, 19:58 | IP: *.*.*.*

Tikrai pasta gydymo istaiga, dar prastesni ten budintys daktarai, kurie ziuri kaip kuo greiciau atsikratyt zmogum, o ne jam realiai padet :(