Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja , %

Licencija

Nr. 856

Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

83.3% Complete
4.2

Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorinės aplinkos pritaikymas Jūsų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogūs laiptai)

73.4% Complete
3.7

Išorėje yra dauguma atsipalaidavimą ir komfortą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

72.2% Complete
3.6

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

75.8% Complete
3.8

Darbuotojai maloniai bendrauja ir greitai aptarnauja

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

70.1% Complete
3.5

Įstaiga logiškai suskirstyta ir yra daug ženklų, bet naviguoti gana sudėtinga

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

65.6% Complete
3.3

Laukiau iki 15 min

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

72.8% Complete
3.6

Patalpos pritaikytos daugumai poreikių

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

77.8% Complete
3.9

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

84.8% Complete
4.2

Visos reikiamos procedūros ar tyrimai buvo vietoje

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

79.6% Complete
4

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

76.2% Complete
3.8

Bendrauja nuoširdžiai ir atsako į visus klausimus

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

82.4% Complete
4.1

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiūra)

67.2% Complete
3.4

Siūloma, bet tik dalis reikiamų papildomų paslaugų

Kaip vertinate paslaugų kainas?

83.4% Complete
4.2

Nereikėjo mokėti

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

26.6% Complete
1.3

Internetas veikė prastai

Gydytojai, kurie dirba "Kauno Raudonojo Kryžiaus klinikinė ligoninė"
Pacientų atsiliepimai
2020-03-14, 15:28 | 1

Nuvykau į ligoninę, visu pirma registratūroje atsisakė užregistruoti kaip skubu atvėji, nuejus pas daktara ir pasakius kad negaliu sulenkti kojos nes skauda pasiūlė nuvažiuoti pas šeimos daktare, o kai pasakiau, kad mano šeimos daktarė nepriema pasakė mums nerūpi. Ar tai normalu?

2020-01-24, 07:22 | 3

Gulejau pirmą kartą, paliko gerą įspūdį, gydytoja papuolė šauni, personalas puikus, maistas geras. Rebilitaciniai užsiėmimai aukšto lygio, kur esu buvusi, čia buvo pačiausi

2019-12-08, 21:09 | 2

Seselės bei gydytojas bendravo nemandagiai, seselė komentavo, kad žaizda net ne žaizda, paraudimo nematė. Kad ir ką tai galėtų reikšti, nors koja jau ir ištinus buvo. Gydytojas neatsakinėjo į klausimus apie žaizdą bei tolimesnį gydymą. Aplinka baisi, nehigieniška. Niekam nerekomenduoju. Pats daugiau ten nevažiuosiu.

2019-12-03, 14:21 | 1

Pirmą kartą teko gulėti ligoninėje ir patirti operaciją. Operavo fantastiškas Daktaras Donatas Senkanec. Tai ypatingai profesionalus savo srities specialistas, maloniai bendraujantis su pacientais. Personalas puikus. Aplinka reikalaujanti remonto, bet ligoninės laukia didžiosios permainos. Dėkinga visai puikiai ligoninės komandai su kuria teko susidurti:)

2019-10-16, 10:51 | 4

Pati baisiausia ligoninė Kaune, tiek personalu, tiek aplinka. Jaunesnysis personalas nemandagus, grubus, nekvalifikuotas. Skausmo kamuojamam žmogui reikia laukti valandų valandas kol priėmime gydytojas teiksis apžiūrėti. Į palatą veža, kaip bulves su vežimu ir reiškia pretenzijas, kad artimieji per lėtai eina. Nemoka paciento iš vežimėlio į lovą paguldyti. Slaugės nelaimingos, nepatenkintos, nesisveikina įėję į palatą, išvadina pacientus necenzūriniais žodžiais. Kol pirštu nepabaksnoji į taisytiną vietą, tai nesutvarkys.
Paskutinį kartą čia buvau 2002 m., bet nuo to laiko niekas nepasikeitė. Ne algas reikia kelti, bet tas pačias atimti, nes neužsitarnauja. Ar galima personalo pareigingumą nupirkti pinigais? Tik laikinai.

2019-08-04, 10:19 | 3

Sveiki esu patenkinta sios istaigos gydytoju darbu .ACIU

2019-08-04, 10:19 | 3

Sveiki esu patenkinta sios istaigos gydytoju darbu .ACIU

2019-08-04, 10:19 | 3

Sveiki esu patenkinta sios istaigos gydytoju darbu .ACIU

2019-07-10, 08:54 | 3

Guleme į ligoninę su baisiu kojos luziu. Mumis nuoširdžiai rūpinosi visi. Nuostabus chirurgai ir seselės. Įstaigos veikla sustyguota ir veikia puikiai. Jokioje kitoje nesu macius kaip visi žino ką šiuo metu daro kiti. Puikus gydytojų ir seseliu bendradarbiavimas.

2019-04-24, 18:37 | 1

Kažkas baisaus. Gulejau dėl kojos lūžio, 5dienas patalynes nekeite, nors sakiau kad sergu ir iškraujavau, traumatologinio I seselės kažkas baisaus, visos susiraukusios , rėkia ant tavęs vos tik paprašai ką nors, išvadina visaip... manau išėjus iš ligoninės reiks kreiptis į žurnalistus ir nepalikti visko taip.

2018-08-25, 16:27 | 8

Per neatsarguną susilaužiau padikaulį. Ryžausi nuvažiuoti i Traumatologinį skyrių tik kitos dienos rytą. Buvo gėda, nes susižeidžiau pati neatsargiai elgdamasi. Buvo nepatogu, nes gal pasirodys, jog tai tik elementarus pėdos sumušimas, o aš tik be reikalo trukdysiu gydytojus. Laimė, nuvažiavau. Buvau priimta vos per 10 min nuo atvykimo, iš karto buvo padarytas rentgeno tyrimas, kojai pagamintas įtvaras. Ir nesulaukiau jokio bambėjimo ar kitokių negatyvių komentarų tema “reikia labiau saugotis” iš gydytojo. Ačiū. Likau labai patenkinta aptarnavimu. Neigiami dalykai - sunku įeiti į įstaigą, jei atšokuoji ant vienos kojos, pakartotinai atvykus konsultacijai koridoriuje prie rentgeno tyrimų kartais tenka laukti stovint, nepaisant būklės, dėl daugybės pacientų, šokuojant ant vienos kojos į gydytojo kabinetą seselė nepadeda durų prilaikyti/uždaryti. Bet tai tik smulkmenos. Visumoje tikrai puikiai organizuota pagalba po traumų.

2018-06-13, 13:31 | 1

Ėjau duoti kraujo į raudonąjį kryžių, šalia soboro. Buvau apšauktas ir šiurkščiai paprašytas išeiti lauk, nes nežinojau visų privalomų niuansų prieš duodant kraują (pavalgymas, skysčiai ir etc)
Mano asmeninė informacija buvo garsiai aptarinėjama, taip pažeidžiant mano privatumą.
Išėjęs žinau, kad ten nebegrįšiu, nes jaučiuosi pažemintas. Kyla klausimas, ar normalu, kad tokiose įstaigose, kuriose geri darbai yra neatlyginami ir savanoriški, turėtų dirbti šitoks personalas? Žeminantis, nežinantis, kaip elgtis darbo vietoje? Esu nuliūdęs

2018-06-11, 16:30 | 25

lietuvoje yra tendencija, sodinti visus is ejles ant psichiatrines psichotropines tabletes, nes taip lengviau, kam kazka galvoti, ieskoti liga, sufabrikavai psichine diagnoze ir pumpuok su psichiatrine narkota kiek iskentes, sitoje istaigoje nelabai ka sugeba ieskoti, kas per sutrikimas zmonems ir del ko, gydytojai nezino savo darbo, neismano apie ligas etiologija, bando pasodinti visus ant psichiatrines tabletes, kurie sukelia visas sizofrenijos ir depresijos simptomus, sukelia endokrinines sutrikimus, haliucinacijas, kliedesiai, nemiga ir taip toliau, o dar ir neurologines ir endokrinines sutrikimus, tokius kaip akatizija, parkinsonizmas, distonija, veliavoji diskenezija, o dar osteoporoze, cukrinis diabetas, galaktoreja, navikus, nevaisinguma, neuroleptini nutukima abdominalini, nutukima, gadina krauja, imuniteta, gali sukelti piktybini neurolpetini sindroma, infarkta , insulta. Visa sita sukelia tokie "vaistai" neurolpetikai antipsichotikai kaip haloperidolas, litis, valproatas, olanzapinas, risperidonas, clozapinas, paliperidonas, caripiprazine, quetiapinas, aripiprazolis, fluanksol, truksalis, tiapridas, ziprasidone, sulpiridas, amisulpiridas, metoclopradmias cerukalis, domperidonas motillium ir taip toliau. Is antidepresasntu tokius sutrikimus gali sukelti, amitriptilinas, fluoksetinas, paroksetinas, sertralinas, mirtazapinas, venlafaxinas, duloxetinas, fluvaxaminas, citalopram, escitalopram ir kiti, is trankvilizatoriu kurie sukelia stipri psichine ir fizine priklausomybe, abstinencija, lomkes, atsisakimo sindroma, tokie preparatai kaip diazepamas, bromazaepamas leksotanilas, lorazepamas lorafen, alprazolamas xanax, clonazepamas, zolpidemas, zopiclonas, pregabalinas lyrica, carbamazepinas, gabapentinas, lamatriginas,ir taip toliau..ne papulkit ant psichiatrine kabliuka. klauskit gydytoju del ko jie bando pastumti jums pas psichiatrus. Dazniausiai stumia pas psichiatrus alegydytojai, kurie neismano savo darba, nekompetitingi, zemos kvalifikacijos, jiems taip lengviau atsikratyti paciento. Viesinkit tokiu "gydytoju" pavardes internete, kad visi zinotu kad pas tokius specialistus, geriau nepapulti. Tokio naglumo dar nemaciau, kad psichiaskai sveikus, arba trumpai turinciam umine sutrikima, sodina visam gyvenimui , faktiskai zudant zmogu, o ne gydant. Lietuvoje kai kuriu psichotropiniu suvartojama per 100 tukst zmoniu, 2 - 3 kartus daugiau, o kai kuriu ir 20 kart daugiau nei latvioje ar estioje, ir visa tai del tokiu nekompetitingu gydytoju.

2018-05-02, 18:59 | 6

Iš esmės įstaigos nerekomenduočiau niekam. Kai atvežė naktį su kelio trauma, vienintelis žmogus, kuriam rūpėjo buvo seselė. Gydytojas piktas, nes buvo naktis, rentgeną darydama moteris dar ir apšaukė, kad kojos neištiesiu, na nes kaip ir skaudėjo po traumos, ir sutinusi buvo. Po to teko dar kelis kartus apsilankyt. Iš ryto tai dar galima pakęst, popiet tai geriau net nesirodyt, nes eilės didžiausios, o kai pagaliau priima tai tiesiog nori kuo greičiau atsikratyt. Yra gerų darbuotojų, tačiau kai kurie tokie pat traumuoti kaip ir pacientai. Suprantu, kad darbas sunkus, atlyginimas turbūt ne kažką geresnis, bet nesuprantu požiūrio į pacientus, atrodo pyksta, nes žmogus patyrė traumą, ar šiaip turi problemų su sveikata. Gaila, kad gydytojų paciento sveikata jau seniai nebe prioritetas

2017-10-25, 10:53 | IP: *.*.*.*

Net neįsivaizdavau, kad šiais laikais gali būti tokių prastų ligoninių. Baisi ir pati ligoninė (aptriušus sugriuvus, niekas neveikia, viskas sulūžę), bet ir personalas siaubingas. Nesiskaito su žmonėmis, ypač senyvo amžiaus ligoniais. Nevaikštantys ligoniai gali valandų valandas laukti, kol kas nors užeis į palatą. Paklausus, kokių vaistų man čia atnešėte, piktai atsako, jog neprivalo aiškintis. prieš operaciją nepadarė tyrimų, arba nepamatė, kad infekcija yra, kuri po operacijos percimetė į tą operuotą vietą, o kai pamatė, kad ligoniui po savaitės pasidarė staiga labai blogai, vos ne komos būsena, per 15 min atsikratė, išsiuntė į reabilitaciją, net nepranešę artimiesiems. Reabilitacijoj buvo pakraupę, kad tokios būklės žmogų išsiuntė, ir dar reabilituotis... ir ne vieną jau žmogų šitaip.... baisiau negu baisu, kas galit, venkit šios ligoninės.

;