Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Darbuotojai maloniai bendrauja ir greitai aptarnauja

Įstaiga logiškai suskirstyta ir yra daug ženklų, bet naviguoti gana sudėtinga

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Bendrauja nuoširdžiai ir atsako į visus klausimus

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Siūloma, bet tik dalis reikiamų papildomų paslaugų

1.8

Gydytojai, kurie dirba "Kauno Raudonojo Kryžiaus klinikinė ligoninė"
2020-09-17, 17:29 | 3

Nuoširdžiai dėkoju neurologinio skyriaus vedėjai , gydytojai Laimai Špakauskienei už nuoširdų gydymą.

2020-03-14, 15:28 | 1

Nuvykau į ligoninę, visu pirma registratūroje atsisakė užregistruoti kaip skubu atvėji, nuejus pas daktara ir pasakius kad negaliu sulenkti kojos nes skauda pasiūlė nuvažiuoti pas šeimos daktare, o kai pasakiau, kad mano šeimos daktarė nepriema pasakė mums nerūpi. Ar tai normalu?

2020-01-24, 07:22 | 3

Gulejau pirmą kartą, paliko gerą įspūdį, gydytoja papuolė šauni, personalas puikus, maistas geras. Rebilitaciniai užsiėmimai aukšto lygio, kur esu buvusi, čia buvo pačiausi

2019-12-08, 21:09 | 2

Seselės bei gydytojas bendravo nemandagiai, seselė komentavo, kad žaizda net ne žaizda, paraudimo nematė. Kad ir ką tai galėtų reikšti, nors koja jau ir ištinus buvo. Gydytojas neatsakinėjo į klausimus apie žaizdą bei tolimesnį gydymą. Aplinka baisi, nehigieniška. Niekam nerekomenduoju. Pats daugiau ten nevažiuosiu.

2019-12-03, 14:21 | 1

Pirmą kartą teko gulėti ligoninėje ir patirti operaciją. Operavo fantastiškas Daktaras Donatas Senkanec. Tai ypatingai profesionalus savo srities specialistas, maloniai bendraujantis su pacientais. Personalas puikus. Aplinka reikalaujanti remonto, bet ligoninės laukia didžiosios permainos. Dėkinga visai puikiai ligoninės komandai su kuria teko susidurti:)

2019-10-16, 10:51 | 5

Pati baisiausia ligoninė Kaune, tiek personalu, tiek aplinka. Jaunesnysis personalas nemandagus, grubus, nekvalifikuotas. Skausmo kamuojamam žmogui reikia laukti valandų valandas kol priėmime gydytojas teiksis apžiūrėti. Į palatą veža, kaip bulves su vežimu ir reiškia pretenzijas, kad artimieji per lėtai eina. Nemoka paciento iš vežimėlio į lovą paguldyti. Slaugės nelaimingos, nepatenkintos, nesisveikina įėję į palatą, išvadina pacientus necenzūriniais žodžiais. Kol pirštu nepabaksnoji į taisytiną vietą, tai nesutvarkys.
Paskutinį kartą čia buvau 2002 m., bet nuo to laiko niekas nepasikeitė. Ne algas reikia kelti, bet tas pačias atimti, nes neužsitarnauja. Ar galima personalo pareigingumą nupirkti pinigais? Tik laikinai.

2019-07-10, 08:54 | 3

Guleme į ligoninę su baisiu kojos luziu. Mumis nuoširdžiai rūpinosi visi. Nuostabus chirurgai ir seselės. Įstaigos veikla sustyguota ir veikia puikiai. Jokioje kitoje nesu macius kaip visi žino ką šiuo metu daro kiti. Puikus gydytojų ir seseliu bendradarbiavimas.

2019-04-24, 18:37 | 1

Kažkas baisaus. Gulejau dėl kojos lūžio, 5dienas patalynes nekeite, nors sakiau kad sergu ir iškraujavau, traumatologinio I seselės kažkas baisaus, visos susiraukusios , rėkia ant tavęs vos tik paprašai ką nors, išvadina visaip... manau išėjus iš ligoninės reiks kreiptis į žurnalistus ir nepalikti visko taip.

2018-08-25, 16:27 | 9

Per neatsarguną susilaužiau padikaulį. Ryžausi nuvažiuoti i Traumatologinį skyrių tik kitos dienos rytą. Buvo gėda, nes susižeidžiau pati neatsargiai elgdamasi. Buvo nepatogu, nes gal pasirodys, jog tai tik elementarus pėdos sumušimas, o aš tik be reikalo trukdysiu gydytojus. Laimė, nuvažiavau. Buvau priimta vos per 10 min nuo atvykimo, iš karto buvo padarytas rentgeno tyrimas, kojai pagamintas įtvaras. Ir nesulaukiau jokio bambėjimo ar kitokių negatyvių komentarų tema “reikia labiau saugotis” iš gydytojo. Ačiū. Likau labai patenkinta aptarnavimu. Neigiami dalykai - sunku įeiti į įstaigą, jei atšokuoji ant vienos kojos, pakartotinai atvykus konsultacijai koridoriuje prie rentgeno tyrimų kartais tenka laukti stovint, nepaisant būklės, dėl daugybės pacientų, šokuojant ant vienos kojos į gydytojo kabinetą seselė nepadeda durų prilaikyti/uždaryti. Bet tai tik smulkmenos. Visumoje tikrai puikiai organizuota pagalba po traumų.

2018-06-13, 13:31 | 1

Ėjau duoti kraujo į raudonąjį kryžių, šalia soboro. Buvau apšauktas ir šiurkščiai paprašytas išeiti lauk, nes nežinojau visų privalomų niuansų prieš duodant kraują (pavalgymas, skysčiai ir etc)
Mano asmeninė informacija buvo garsiai aptarinėjama, taip pažeidžiant mano privatumą.
Išėjęs žinau, kad ten nebegrįšiu, nes jaučiuosi pažemintas. Kyla klausimas, ar normalu, kad tokiose įstaigose, kuriose geri darbai yra neatlyginami ir savanoriški, turėtų dirbti šitoks personalas? Žeminantis, nežinantis, kaip elgtis darbo vietoje? Esu nuliūdęs