Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja , %

Licencija

Nr. 2094

Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

66.9% Complete
3.3

Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Išorinės aplinkos pritaikymas Jūsų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogūs laiptai)

64.7% Complete
3.2

Išorėje yra dauguma atsipalaidavimą ir komfortą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

63.8% Complete
3.2

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

58.7% Complete
2.9

Darbą atlieka, bet formliai

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

70.1% Complete
3.5

Įstaiga logiškai suskirstyta ir yra daug ženklų, bet naviguoti gana sudėtinga

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

52.7% Complete
2.6

Laukiau iki 15 min

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

72.7% Complete
3.6

Patalpos pritaikytos daugumai poreikių

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

72.2% Complete
3.6

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

64.3% Complete
3.2

Retais atvėjais siunčia į kitą įstaiga

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

69.7% Complete
3.5

Diagnozavo tik dalį arba gydymas padėjo tik iš dalies

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

74% Complete
3.7

Bendravimas formalus arba klausimai atsakomi, bet neišsamiai

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

68.6% Complete
3.4

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiūra)

33.3% Complete
1.7

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

Kaip vertinate paslaugų kainas?

53.4% Complete
2.7

Kaina atitiko paslaugos kokybę

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

40.4% Complete
2

Internetas veikė prastai

Pacientų atsiliepimai
2022-12-01, 19:37 | 1

Pradejus skambinti i registratura 18.15 buvo atmestas skambutis,taip skambinau iki 18.50 nepavyko prisiskambinti del visu registratoriu "uzimtumo" nors registratura dirba iki 19 val. Tas pats bet kuriuo dienos metu.

2021-05-27, 16:56 | 1

Jeigu galit niekas neprisirašykit į šią "Šeimos kliniką" !!! Jeigu jums reikalingas gydymas ir pagalba KADA REIKIA , tai ne ta įstaiga kuri , ją gali suteikti ! Į registratūrą paskambinus ir bandant susisiekti su savo šeimos gydytoju tavęs nesujungs , ar paskirs konkretų laiką , kada būtų galima susisiekti, o lieps visą dieną skambinėti ...Aš kalbu apie situaciją kai tu sunkiai sergi ir tau yra reikalinga pagalba ir konsultacija. Ir neskambini ten tam, kad neturi su kuo pasišnekėti. Taip blogai , kaip šioje klinikoje mums buvo , niekur nebuvo tekę to patirti...

2020-07-07, 16:19 | 2

Įstaiga įsikūrusi beveik 3-iam aukšte, bet lifto nėra, arba nėra nuorodų kaip jį pasiekti. Nors karantinas jau pasibaigė, bet priima pacientus po vieną, be lydinčių asmenų. Jei ne gydytojas pas kurį konkrečiai lankėmės, niekas atgal ten neatvarytų.

2020-01-17, 06:47 | 2

Vizitas pas gydytoją kaip apsipirkimas parduotuvėje . Nuojauta jog esi skolingas .

2020-01-17, 06:47 | 2

Vizitas pas gydytoją kaip apsipirkimas parduotuvėje . Nuojauta jog esi skolingas .

2019-12-05, 08:44 | 2

Šios įstaigos nerekomenduočiau, nes eilėse pas gydytojus beveik visada reikia laukti iki mėnesio (pas šeimos gydytoją eilės trunka mėnesį, pas kitus specialistus gal kiek trumpiau), o atėjus sutartu laiku, tenka pralaukti dar mažiausiai valandą, dėl neužsiregistravusių eilės.
Stomotologijos kabinetas 3 kartus atšaukė sutartą danties taisymo datą, vis ją stumdami tolyn.
Registratūrai prisiskambinti įprastai pavyksta tik iš kažkelinto karto, o gydytojams prisiskambinti per registratūrą (paklausti dėl tyrimo rezultatų) man dar nėra pavykę.

2019-02-27, 13:40 | 1

Vizitas siaubingas.Kadangi mūsų daktarė atostogavo,siuntinėjo iš vieno kabineto į kitą. Su karščiuojančiu vaiku laukiau už durų apie valandą laiko, nors eilių net nebuvo.Daktarės bendravimas siaubingas.Karščiuijantis vaikas prašė atsigerti, nebuvo tokios galimybės, kas tokioje įstaigoje manau turėtų būti.Registratūra tragiška, dirbančios moterys nemandagios ir visiškai nesuinteresuotos savo darbu.Prisiskambinti iš namų į registratūrą taip pat beveik neįmanoma.

2016-03-04, 15:46 | IP: *.*.*.*

Lankausi ne pirmus metus ir kuo toliau, tuo labiau nepatinka. Pas seimos gydytoja registruoja po savaites ar dvieju. Pas ginekologe papulsi po menesio. Atejus prie kabineto prasedesi maziausiai valanda, nes gydytoja iseis gerti kavos arba po 20 min sedes kabinete viena, neisileisdama pacientu. Jei neuzsiregistruosi, ateisi sergantis, tai visa diena ten teks ir trintis, kol priims, nes niekam neidomu, kad tu su temperatura. Niekas nesiteiks pranesti, kad tau paskirta diena gydytojas neatvyks. Busi siuntinejamas nuo duru prie duru pas kitus BPG. Personalas arogantiskas pradedant seselemis, baigiant BPG. Dauguma tyrimu yra mokami. Nesciuju prieziura, echoskopai mokami. Visi specialistai yra mokami.Norint nemokamos konsultacijos, teks lakstyt po viso miesto poliklinikas.
Niekam nepatariu ir nerekomenduoju!

2016-02-22, 10:39 | IP: *.*.*.*

Neturiu Slaugytojos sesutes tiek priimamojo tiek vaiku ligonines sesutes laaaabai nemandagios, ziauru. Joms reiketu nuvykti i kitas gydymo istaigas pasimokinti kaip elgtis su pacientais.

2016-01-31, 01:40 | IP: *.*.*.*

Siuntė darbovietė pasitikrinti profilaktiškai dėl darbo sveikatą, tai absurdas, tik laiko gaišinimas. Jokių tyrimų neatliko. Gydytojų konsultacijos niekinės. Spaudimą su automatiniu kraujo spaudimo aparatu pamatavo, po ko pakomentavo, kad nėra tikslu, nes paklaida didelė. Baisu...

2015-07-27, 15:02 | IP: *.*.*.*

Situacija labai paprasta.Teko lankytis pas vieną spec.už paslaugą reikėjo susimokėti ( ko gero ten už viską reik mokėt) ,bet nežinojau ,kad būtent reiks mokėti už vaiką,maniau ,kad kompensuoja ligonių kasos,pinigų su savim neturėjau ,tad nuėjus į registratūrą paklausiau,ar nieko tokio jei sumokėsiu kitą dieną ,kaip ateisiu.Tai dama kuri sėdi registratūroj,nutaisė asilo šypsenėlė ,pradėjo tampytis,po to numykė ,kad ne ,reikia dabar,bet kadangi esu ,tos klinikos pacientė jau ne vieni metai,tai žinau ,kad galima susimokėti ir kitą kartą.Bet regsitratūroj dirbanti dama,tik antakius kilnojo ,akis vartė ir sakė ,kad pas ją apsakaita.Suprantu ,kad už paslaugas reikia susimokėti,bet kam taip tampytis prieš pacientus? Ar nebuvo papraščiau pasakyti,be tų kvailų šypsenėlių ir arogancijos? Už paslaugą susimokėjau tą pačią dieną.Registratūroj dirba tikrai fainų,mergaičių,bet ši kaštoniniais plaukais ,tinkama ko gero tik pacientam atbaidyti,arba maximoj kasoj sėdėti.

2013-10-22, 14:34 | IP: *.*.*.*

registraturos darbas siaubingas! kiek kartu teke skambinti ar apsilankyti ,dauguma darbuotoju siaubas...bardakelis taip sakant,mandagumo irgi jokio. uz tokius pinigus kiek kainuoja ten tyrimai bent galatu normalias darbuotojas pasamdyt

2013-02-28, 14:49 | IP: *.*.*.*

Siaip tai gydytojai cia neblogi ir sukalbami su kai kuriomis isimtimis Bet registratura tai pasibaisetina, esu jau cia kelis metus, bet jei buciau sitos istaigos savininkas buciau jau seniai tris pastoviai cia dirbancias mergas seniai atleides , bet matyt jos greiciausiai giminaites , kaip teisingai cia kakzkas rase toks ispudis kaip sovietineje poliklinikoje, kancios pilnos akys, del to kad drio sutrukdyti , tikrai nemalonu

2011-11-08, 06:10 | IP: *.*.*.*

Mane labai nustebino (blogąja prasme) registratorės darbas. Atrodo, būtum atėjęs į sovietinę polikliniką. Nei labą dieną nepasakė, tik visa nepatenkinta akis visą laiką vartė ir visa veido išraiška demonstravi kančią, kurią teikia jos darbas Labai nemaloni ir nemandagi. Tokių darbuotojų šiais laikais ir dar privačiose klinikose tikrai neturi būti.

2011-03-13, 10:54 | IP: *.*.*.*

Mano vyro darbovietė išpirko apžiūra darbuotojams. Kai mano vyras atėjo pas akių specialistą tai pakraupo. Konsultacijos nesuteikė jokios, tik apžiūrėjo ir užpildė kažkokius lapus, o kai paprašė pakonsultuoti, tai pasakė, kad mokėkite pinigus tada ir pakonsultuosime. Tai reiškia, kad jiems neužtenka kiek sumoka darbovietė, jiems dar reikia kad papildomai žmogus sumokėtų nuo savęs atskirai kiekvienam daktarui, tada galbūt ir suteiks kažkokią konsultaciją. Tai yra baisu.

2010-06-09, 16:08 | IP: *.*.*.*

"klinikų tiekimo įmonė"

2009-04-29, 19:04 | IP: *.*.*.*

Pas bpg prie kabineto laukti reikia 1-1,5 val. Pas ginekologą užsiregistruoti neįmanoma... 3-4 sav. eilė ir dar mokėti reikia, o už ką, nežinia...Registratūroje "sapneliai" dirba.O jau kainos...baisu!

2008-09-21, 19:31 | IP: *.*.*.*

pas šeimos gyd.eilės 2 savaitės, o po to dar prie kabineto prasėdi 1-1,5val.

2008-02-19, 19:10 | IP: *.*.*.*

žiauriai brangios paslaugos, pas gydytojus eilės 2-3 savaitės...

2007-07-02, 19:45 | IP: *.*.*.*

Pasipinigautojai