Tęsdamas naršymą, sutinki ir patvirtini, kad jau turi 16 metų ir neprieštarauji "slapukų" naudojimui. Plačiau ... ×

Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Įstaiga logiškai suskirstyta ir yra daug ženklų, bet naviguoti gana sudėtinga

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

1.6

2.1

Gydytojai, kurie dirba "Klaipėdos universitetinė ligoninė"
2019-01-15, 15:51 | 1

Pati pati geriausia gydytoją KRISTINA STAPONIENĖ su kuria teko susidurti!! Nėštumo gale atradau šį stebuklą.. Nuosekliai iki pat gimdymo dienos prižiūrėjo mane, kas dien bendravo ir konsultavo, gimdymo diena dalyvavo ir gimdyme.. Visada šalia kai tik reikia, suteikė visus patogumus, nuostabi savo vidum kaip gydytoją ir asmenybė.. Jei ne ši nuostabi gydytoją, būčiau išvežta po 12val kančių daryti Cezario, bet bendrom jėgom mes natūraliai pagimdėm galiu sakyti kartu.. PAČIOS DIDŽIAUSIOS REKOMENDACIJOS IR PATS DIDŽIAUSIAS AČIŪ!!!

2018-10-23, 16:18 | 2

Gaila, jog nėra akušerės Kristinos Staponienės. Ji man priėmė gimdymą, jos deka savo gimdymą prisimenu su pasibaisėjimu, tik pasikeitus vakarinei pamainai, pamačius šios "specialistės,, veidą supratau jog nieko gero nelaukti. Prasikankinus nuo ryto iki vakaro aš pagal ją buvau nekantri nes per jauna. Kai atėjo laikas stumti ji pabuvo kelis sarėmius ir išgastroliavo , lovos galas nuiimtas, miela daktaryte kur man vaiką stumti ant žemės ? Manęs vos neištiko panikos ataka, nes maniau, jog vyrui teks gimdymą priimti. Gimus vaikeliui jį paėmė su tokiu nepasitenkinimu, jog apsaugok Dievuli. Ir visgi neapsėjome be pakištukų, vien iš baimės jog informuota seselė elgsis pogimdyviniame taip pat nemaloniai, taip teisingai supratote INFORMUOTA. Tie susišnibždėjimai, jog va šitie nieko nedavė tikrai nekaip atrodė. Reikėjo duoti pinigus prieš, o ne po , tai gal būtų elgusis kaip su žmogumi. Skausmai palyginus niekis,kaip man skauda emociškai. Tai pat norėčiau padėkoti akušerei vardu Meile, jūs nuostabi,liūdna , jog ne jūs priėmete gimdymą !

2018-04-03, 14:53 | 1

Esame labai patenkinti, kad gimdymui pasirinkome šią įstaigą. Gydytoja ir sesutės labai malonios, užjaučiančios, paslaugios. Padėjo, patarė ir pamokė, kiek galėjo. Žmona prarado daug kraujo, tad labai nusilpo. Labai padėjo kraujo perpylimas ir lašalinės.
Tik akušerė kyšininkė. Savo darbą atliko maloniai ir nepriekaištingai, bet iškart parodė, kad be kyšio neapsieisim.

2018-03-21, 11:21 | 1

Gimdziau du kartus ir turejau viena persileidima.Neturiu jokiu priekaistu,visus kartus personalas pasitaike labai geras,malonus,jauciaus tikrai saugiai ir maloniai priziurima.Niekam nieko neatsilginau,tik aciu uzteko:)Sekmes ir toliau taip issilaikyti.

2018-01-22, 12:58 | 1

Apgailėtina ligoninę. Gerai buvo tik patologiniam skyriuje. Kai perkėlė į po gimdymo skyriu, tai buvo tikra tragedija. Ateina labai retai. Slaugytojos visai nerasti. Maisto padėklą paima tik kita diena. Žodžiu jeigu yra galimybė gimdyti kitur, tai siūlau tik nevažiuoti čia

2017-04-06, 00:45 | IP: *.*.*.*
2017-02-13, 20:40 | IP: *.*.*.*
2016-12-29, 15:12 | 2

visi gydytojai nuostabus savo srities specialistai.Nuosirdziai rupestingi ir paslaugus!

2016-01-26, 22:09 | IP: *.*.*.*
2015-08-08, 23:17 | IP: 5.20.115.24

Apie potologijos ir pogimdyvinio skyriaus personala tik labai teigiami atsiminimai. Ten dirba puikus specelistai, tiek daktarai tiek slauges. Esu labai dekinga. Bet su gimdymo skyrium tai man nelabai pasiseke, bet jai pavyksta paciom pagimdyt tai viskas bus gerai.

2015-04-18, 22:47 | IP: 78.61.37.193

Padėka už labai malonų , šiltą aptarnavimą. profesionalumą. Kuo geriausios kloties visam personalui.

2015-03-03, 14:24 | IP: 78.61.104.235

Esu labai patenkinta specialistais , pas kuriuos teko pabuti pries menesi, esu Jiems begalo labai dėkinga, uz ju operatyvuma, kompikuotoja mano sveikatos bukleje ir iki gimdymo, ir gimdymo metu, ir pogimdyminiame laikotarpyje: V.Raubai, V. Macilionytei, Karpaviciutei.

2014-10-05, 16:57 | IP: *.*.*.*
2014-09-13, 23:15 | IP: *.*.*.*