Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

1.8

2.2

Gydytojai, kurie dirba "Klaipėdos universitetinė ligoninė"
2020-08-06, 19:14 | 2

Patologijos skyriuje likau nemaloniai nustebinta. Personalas nenešioja vardo kortelių, todėl sunku kalbėti apie konkrečius darbuotojus. Apžiūrėjusi daktarė tiesiai šviesiai paklausė, ko aš atvažiavau, nors turėjau siuntimą iš poliklinikos, kuriame, pagal medikę, parašyta nesąmonė. Visą laiką, kol gulėjau patologijos skyriuje, jaučiausi kalta, kam atvažiavau. Ko paklausi, to negausi. Kiekvienas klausimas suerzina arba kelią personalui juoką. Dėkoju daktarei Gerulskytei ir kelioms malonioms seselėms, kurių vardų nežinau. Vis tik pasirodo įmanoma kultūringai bendrauti ir išsamiai atsakyti į klausimus, paaiškinti situaciją ar galų gale nusišypsoti.
Bet kuriuo atveju atmosfera labai nemaloni, sugrįžti nenorėčiau ir kitam nelinkėčiau. Personalui reikėtų suprasti, kad į patologinį skyrių niekas neatvyksta šiaip sau pasilinksminti, reikėtų kažkaip paaiškinti mamoms, kaip, kas ir kodėl vyksta. Mes ne visos medikės, ir tai, kas jums atrodo juokinga, mums gali atrodyti labai baisu.
Gimdymo ir pogimdyviniam skyriuje viskas liuks. Darbuotojus atsimenu su šypsena net praėjus daug metų.

2020-08-03, 15:08 | 1

Tikriausiai labai maža dalis malonaus personalo, nes aš papuoliau kur klausimas kaip jaučiatės, ar menkiausio dėmesio skyrimas neegzistavo. Jei alpstančia palieka su naujagymiu palatoja per penkias valandas niekas neužeina paklausti ar viskas ok, o kai bandai kilti iš lovos ir alpsti, bijai vaika net pakelti kad iš kojų neiškristum, išsikvietus personala pasako tik kam tu keliesi ilsekis,nesvarbu kad net vaiko negali prie saves prisikelti, neklbu net apie pampio pakeitima.. ai ir dar pasako daiktus tvarkingai susidek.. Maistas... po gimdymo šlapenkes gabalą su kopustais.. nu dar kokia sriubyte puse velnio.. bet daugiau neturiu žodžiu. Moki sveikatos draudimą, per visą gyvenimą pirmą kart guli ligonineje ir negauni net minimalaus gražaus bendravimo.. Anesteziologe grubi normaliai nepaaiskina kaip atsisesti, ka daryti tik šauke, atrodo turi viska pati žinoti ligtai 50k. gimdytum, sake niekur nedingsiu vistiek pagimdyt turesiu, lyg tais nežinočiau, psichologiškai tikrai iš personalo jokio supratimo ir malonaus bendravimo, suprantu joms čia kasdienybė, bet mums mamytėms tai visą gyvenimą išliekantis atsiminimai.. mates ne iš vieno personalo matyt norejo atsidėkojimo, ne AČIŪ :) Viena laimė gimdymą priemusi akušerė savo darbą atliko tinkamai, tačiau visa kitą gaila bet nekokie atsiminimai. Gal viską tas karantinas čia lemė nežinau. Kaip ir mamytė apačioje identiška situacija apie žindymą tik tiek kad papą į burną sugrūdo ir tiek.. daugiau jokios pagalbos jokio paaiškinimo ir pan. Nerandu gerų žodžių.

2020-08-01, 13:46 | 1

MAN LABAI PASISEKE ČIA GIMDYTI GYDYTOJAI LABAI MALONŪS,SESUTĖS PASLAUGIOS,RŪPESTINGOS,GEROS !! TIKRWI PALAIKYMAS YRA 100% . 2 GIMSYMAI IR NETURIU PRIKAISGU !!!! LABAI AČIŪ KAD JŪS ESATE !!!!!

2020-07-29, 06:10 | 2

Norėčiau pasidalinti savo patirtimi Klaipėdos gimdymo namuose. Gimdžiau birželio mėn. Kad potologinis skyrius caro laikų tai ir taip aišku, bet šį kartą ne apie tai. Gimdymo skyriuje viskas buvo puiku, visi gyditojai aukščiausio lygio. Akušerė Agnė tobula, ačiū jai, už tai, kad vienintelė buvo tokia nuoširdi ir rūpestinga ir Gyd. Janušui už puikiai atliktą CP. Bet dabar noriu pakalbėti apie anesteziologe :) gaila nežinau jos vardo ir pavardės, rašyčiau skundą iš karto. Nupasakosiu kaip atrodo. Žema, žila, su akinukais ir rusakalbė. TA PRASME ! Ji atėjus 3.30 nakties, mane pradėjo kolioti, kokia padišofke čia epidūra nusipirkau ( kaip suprast ? kokia duoda tokia perku ) su sesute aptarinėjo, kad nemoka su ja elgtis... liepė lenktis ir dar komentavo kokia nugara iškrypus dieve mano, neturėjau su ja problemu? tai nuo šiol turėsiu! Neturėjau jėgu aš ten su ja aiškintis, nes ir taip skatino mane 30val... o bet tačiau man jos suleista epidūra suveikė tik dešinę kūno pusę, tai pasiūlė vartytis ant skirtingų pusių, kad viskas išsivaikščiotu. Reziumė, kai nuspresta buvo daryti cp, deja prireikė papildomų nuskausminamųjų, nes jaučiau kaip atliekamas pjūvis. Aš tikrai niekada nesu linkusi rašyti blogo atsiliepimo, bet šitai moteriai reik pakeisti darba, nes tokio nemandagumo ir grubumo nesu išvis mačiusi.

2020-05-14, 15:18 | 18

Šios įstaigos gimdymui nesirinkčiau antrą sykį ir kitam nerekomenduočiau, nes mano patirtis labai nekokia. Parasysiu atvirai viska, kaip buvo
nieko nezadu slepti, kad zmones susidarytu nuomone, kur vaziuoja gimdyti. Pradzioj galvojau, kad gal tiesiog per jautriai i viska reagavau, visgi po gimdymo, bet perskaicius kitus komentarus supratau, kad situacija nesikeicia. Pirmiausia padekoti noriu gydytojai Milkintaitei, kuri buvo zmogiskiausias sutiktas specialistas mano situacijoje, siai gydytojai esu labai dekinga ne tik uz sekmingai padaryta cp bet ir uz zmogiska, malonu bendravima, padrasinancius zodzius. Bet anesteziologes, atejusios i naktine pamaina, as iki siol negaliu pamirsti, pavardes nepamenu, nes ji neprisistate. Gimdymas buvo ne iš sklandžiųjų, gimdymo skyriuje ji už mane sprende skauda man ar ne, moralizavo, nes norėjau nuskausminimo, visa tai man sukėlė dar didesnį bereikalingą stresą kas manau nėra gerai gimdyvei. Ji norejo gincytis, kazka ne i tema aiskinti, kalbejo apie nereikalingus dalykus, moralizavo,nejutau jokio psichologinio palaikymo o dar turėjau aiškintis kaip man gali skaudėti. As tikrai neturejau jegu ir noro tai daryti! Kodel as privalau jai aiskintis kad man skauda, as manau skausmas yra individualus dalykas. Tokio lygio neprofesionalumo kas liecia bendravima su pacientu as nemaciusi. Buvau pakraupusi ir patikekit prisiminsiu as ja labai ilgai,o po jos atliktos spinalines nejautros turesiu baime narkozems visam gyvenimui. Smulkmenu nenagrinesiu, manau sita specialiste geriau zino tuos "niuanselius"....dresuota sazine seimininkui nekanda. Toliau "nuotykiai"prasidėjo pogimdyviniam skyriuj. Visų pirma nebuvo paaiškinta apie naujagimio priežiūrą, taisyklingą žindymą absoliučiai niekas, į palatą elementariai neužeina pasiteirauti ar viskas gerai, o pasakymas kad naudoti skambutį galima tik ekstra atveju(kai springsta vaikas) išvis pritrenkė. Gimdžiau karantino metu, vyro šalia nebuvo, kaip jų manymu aš turiu pasikviesti pagalbą?? Eiti,palikusi vieną patį naujagimį palatoje,ir ieškoti per koridorius personalo?? turi visiems vos ne į akis lįsti su klausimais kad gautum atsakymus o dar su tokiais priekaištais kad vienintelė tokia mama esu ant skyriaus kuriai tiek klausimų kyla. Manau natūralu kad pirmakartei mamai iškyla neaiškumų kad ir tą patį užpakaliuką kaip nuplauti. Mano atkaklumo dėka man teiktasi parodyti bet su dideliu nepasitenkinimu. Žindymas. Pirmą sykį atnešė naujagimį aš bandau, klausiu kaip man jį taisyklingai duoti krūtį kas yra labai svarbu mano manymu, man tėškė tokį kad vėliau pasimokinsi kaip čia reik taisyklingai. Supratau kad turiu sugrūsti vaikui papą bet kaip. Rezultatas visa to, kad per tą laiką kol aš buvau pogimdyviniam skyriui niekas ir nepamokė kaip maitinti vaiką, nepasidomėjo ar vaikas gauna pakankamai pieno, vaikas labai daug verkė ir vienodai buvo rodomos sauskelnės su koncentruotu šlapimu. Vaikas praverkė visą naktį, į palatą niekas neužėjo,leidžiama skambinti vėl priminsiu tik ekstra atveju,ryte atėjusi slaugė daryti procedūrų tik tarsteli kad užuojauta jums nuo kitų mamyčių. Bet jokio susidomėjimo gal vaikui kažkas negerai. Viso to rezultatas - vaikas neteko svorio, grįžus į namus toliau šlapinosi vieną sykį koncentruotu šlapimu, darėsi vangus. Gerai kad medicininės žinios pravertė imtis veiksmų, neaišku kaip būtų pasibaigę viskas. Nesu linkusi skųstis, drabstytis purvais, bet manau čia toks atvejis kai liečia tavo pirmą vaiką, tai tikrai nesinori tyleti. Jums tai eiline darbo diena, o mums, gimdymas, tikrai palieka pedsaka atmintyje. Tik labai gaila, kad nesugebejote padaryti, kad tai butu grazus prisiminimas

2020-01-14, 13:05 | 1

Ne tobuliausia vieta sutikti savo mažyli. Ligoninė norinti būti palanki kūdikiui, tačiau išlenda nusistovėjusi tvarka, kuri kiša koją šiai nuostabiai įdėjai. Gymdymas praėjo geriau nei tikėjausi, tačiau pogimdyminiame skyriuje nebuvo malonu. Nekalbant apie tai kad lovoje neįmanoma gulėti, tai dar perkelta gavau pasirašyti planą, to kas bus daroma ir su kuo supažindins mane apie kūdikių priežiūrą. Tačiau likau nieko nesužinojusi.. Gal turėjau klausti, bėda ta kad neįsivaizdavau ko klausti ir buvau nemiegojusi kelias paras. Tik grįžusi namo ir atsigavusi, supratau kad nieko nesužinojau..
Komentaras nėra teigiamas, bet labiausiai tikiuosi, kad nežinojimas nesukels kūdikiui problemų. Ačiū

2019-05-23, 10:50 | 3

Patys geriausi atsiliepimai apie gimdymo namus Klaipėdoje, personalas nuostabus, akušerės dėmesingos,profeaionalios, pagalva suteikiama greitai ir efektyviai. Gimdyčiau dar kartą...ir dar kartą... AČIŪ!

2019-03-27, 19:30 | 1

Noriu pagirti siuos gimdymo namus :) Gimdziau pries 3 menesius pirma karta. Esu labai dekinga visiems su kuriais teko susidurti. Akusere priemusi gimdyma dirbo labai profesionaliai. Veliau palatoje sesutes buvo tiek malonios ir paslaugios, kad net nesinorejo vaziuoti namo. Tiek maistas mums ir musu mazylei buvo pateikiamas laiku ir buvo labai skanus. Mokama palata buvo ypatingai patogi. O veliau gryzus su skaudancia krutine prisipildziusia pienuko ir panikuojant buvo viskas isaiskinta, parodyta ir net dave vaistuku. Labai rekomenduoju.

2019-01-15, 14:51 | 1

Pati pati geriausia gydytoją KRISTINA STAPONIENĖ su kuria teko susidurti!! Nėštumo gale atradau šį stebuklą.. Nuosekliai iki pat gimdymo dienos prižiūrėjo mane, kas dien bendravo ir konsultavo, gimdymo diena dalyvavo ir gimdyme.. Visada šalia kai tik reikia, suteikė visus patogumus, nuostabi savo vidum kaip gydytoją ir asmenybė.. Jei ne ši nuostabi gydytoją, būčiau išvežta po 12val kančių daryti Cezario, bet bendrom jėgom mes natūraliai pagimdėm galiu sakyti kartu.. PAČIOS DIDŽIAUSIOS REKOMENDACIJOS IR PATS DIDŽIAUSIAS AČIŪ!!!

2018-10-23, 15:18 | 2

Gaila, jog nėra akušerės Kristinos Staponienės. Ji man priėmė gimdymą, jos deka savo gimdymą prisimenu su pasibaisėjimu, tik pasikeitus vakarinei pamainai, pamačius šios "specialistės,, veidą supratau jog nieko gero nelaukti. Prasikankinus nuo ryto iki vakaro aš pagal ją buvau nekantri nes per jauna. Kai atėjo laikas stumti ji pabuvo kelis sarėmius ir išgastroliavo , lovos galas nuiimtas, miela daktaryte kur man vaiką stumti ant žemės ? Manęs vos neištiko panikos ataka, nes maniau, jog vyrui teks gimdymą priimti. Gimus vaikeliui jį paėmė su tokiu nepasitenkinimu, jog apsaugok Dievuli. Ir visgi neapsėjome be pakištukų, vien iš baimės jog informuota seselė elgsis pogimdyviniame taip pat nemaloniai, taip teisingai supratote INFORMUOTA. Tie susišnibždėjimai, jog va šitie nieko nedavė tikrai nekaip atrodė. Reikėjo duoti pinigus prieš, o ne po , tai gal būtų elgusis kaip su žmogumi. Skausmai palyginus niekis,kaip man skauda emociškai. Tai pat norėčiau padėkoti akušerei vardu Meile, jūs nuostabi,liūdna , jog ne jūs priėmete gimdymą !

2018-04-03, 13:53 | 1

Esame labai patenkinti, kad gimdymui pasirinkome šią įstaigą. Gydytoja ir sesutės labai malonios, užjaučiančios, paslaugios. Padėjo, patarė ir pamokė, kiek galėjo. Žmona prarado daug kraujo, tad labai nusilpo. Labai padėjo kraujo perpylimas ir lašalinės.
Tik akušerė kyšininkė. Savo darbą atliko maloniai ir nepriekaištingai, bet iškart parodė, kad be kyšio neapsieisim.

2018-03-21, 10:21 | 1

Gimdziau du kartus ir turejau viena persileidima.Neturiu jokiu priekaistu,visus kartus personalas pasitaike labai geras,malonus,jauciaus tikrai saugiai ir maloniai priziurima.Niekam nieko neatsilginau,tik aciu uzteko:)Sekmes ir toliau taip issilaikyti.

2018-01-22, 11:58 | 1

Apgailėtina ligoninę. Gerai buvo tik patologiniam skyriuje. Kai perkėlė į po gimdymo skyriu, tai buvo tikra tragedija. Ateina labai retai. Slaugytojos visai nerasti. Maisto padėklą paima tik kita diena. Žodžiu jeigu yra galimybė gimdyti kitur, tai siūlau tik nevažiuoti čia

2017-04-05, 23:45 | IP: *.*.*.*

2017,04,05 d. Apsilankėme Klaipėdos gimdymo namuose ir likome pasibjaurėja šia ligonine. Visuomet maniau , kad tokioje įstaigoje, kaip ligoninė, o ypač gimdymo namuose turėtu su svečiais būti elgiamasi mandagiai , suteikiant jiems visa reikiamą informaciją ir pagalbą. Juk tokioje vietoje per dažniausiai lankytis netenka... Tačiau mūsų atveju nutiko kiek kitaip. Jau vos įėjus į ligoninę, rūbinės darbuotoja tvarkydama savo asmeninius reikalus telefonu, atsainiai pakabino mūsų rūbus visai neįspėdama apie artėjančią lankymo valandų (ir pasirodo rūbinės darbo laiko) pabaigą. Aplankius artimuosius ir susiruošus vykti namo , išvydome visai nekokį vaizdelį – rūbinė su visais mūsų daiktais užrakinta, ir jokiu pranešimų ar įspėjimų kaip atsiimti savo rūbus nėra. Labiausiai šokiravo tai , kad ‚“pavėluota buvo vos 5 minutes“ , kadangi lauke vis dar šaltokas oras ši situacija nepasirodė labai jau linksma ir pradėjome ieškoti sprendimo, kaip visgi atsiimti savo daiktus. Tuomet ir prasidėjo didysis nuotykis, tokio ligoninės darbuotojų abejingumo ir chamiškumo negalėjome nei įsivaizduoti. Galų gale radus vieną iš ligoninės gydytojų, kuri šiaip ne taip teikėsi pakelti akis į mus nuo kompiuterio ekrano, išgirdome klausimą „ o tai kur buvote ankščiau ?!” – su didžiu pasipiktinimu. Taip ir prasidėjo siuntinėjimas iš vieno skyriaus i kitą, nes ASMENYS dirbantys ligoninėje ,nežino kur jų darbo vietoja yra raktai ar išvis kaip suteikti žmonėms pagalbą tokioje situacijoje. Nors didžiausia tikimybė, kad pas juos nebuvo tiesiog banalaus žmogiškumo. Kaip galima nesuteikti jokios pagalbos ir palikti blaškytis didžiulėje ligoninėje ieškant bala žino ko , ir vietoj murmėjimo kad „kur buvote anksčiau“ tiesiog nueiti ir atrakinti rūbinę. Žinoma, suprantame, kad tokiu situacijų jų darbe pasitaiko dažnai , bet turėtu būti banaliausias sąžinės jausmas, rūbinės darbuotoja visgi mato, kad dar yra striukių, ar taip sunku yra parašyti raštelį ar tiesiog nunešti i kitą kabinetą ir palikti rūbus ten ? Žinantis savo darbo vietą žmogus būtų suradęs sprendimą per 5 minutes, kol mes blaškėmės ir lyg i sieną šaukėmės pagalbos sugaišome pusvalandį ir vis tiek išėjome be savo striukių į lietingą, šaltą orą su sugadinta nuotaika ir smarkiai kritusia nuomone apie ligoninę, jos personalą. Kyla klausimas kaip tuomet yra elgiamasi ir su gimdyvėmis, jei paprastas lankytojas yra šiukšlės vietoje ir turi jaustis nematomu ir nesvarbiu , prarandate savo potencialų klientą taip elgdamiesi ir krenta bendras įstaigos prestižas. Nesinorėtų grįžti nei gimdyti nei lankyti kažko į tokia vietą.

2017-02-13, 19:40 | IP: *.*.*.*

Aš apie gimdymo namus, kiek žinau siekia tapati palankia naujagymiui ligonine, bet pagimdžius visai negavau jokios pagalbos Kaip reikia vaika pamaitinti, apie žindyma daug domėjausi, bet kiekvienai naujai iškeptai mamytei reikia pagalbos kurios iš seseliu nesulaukiau, kelis kartus ejau prašyti, kad padetu ir parodytu kaip reikia žindyti, atsakymas buvo (ateisim veliau, dabar daug darbo) niekas ,,veliau" ne atejo aišku. Ko pasekoje su mažyliu 4 dienu atsidūriau ligoninėje-renimacijoje su skysčiu trūkumu, ir su didele gelta kuri buvo Jau pavojinga. :) Tai pat tos visos dovanėlės gimus vaikui, kaikurios gauna kaikurios ne. Klausimas kaip jūs atsirenkat kam dovanoti o kam ne?? NEREKOMENDUOJU