Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorinės aplinkos pritaikymas JÅ«sų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogÅ«s laiptai)

RegistratÅ«ros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

Ä®staiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškÅ«s ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedÅ«rų kabinetą

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiÅ«ra)

1.7

Gydytojai, kurie dirba "Klaipėdos universitetinė ligoninė"
2019-05-23, 11:50 | 3

Patys geriausi atsiliepimai apie gimdymo namus Klaipėdoje, personalas nuostabus, akušerės dėmesingos,profeaionalios, pagalva suteikiama greitai ir efektyviai. Gimdyčiau dar kartą...ir dar kartą... AČIŪ!

2019-03-27, 20:30 | 1

Noriu pagirti siuos gimdymo namus :) Gimdziau pries 3 menesius pirma karta. Esu labai dekinga visiems su kuriais teko susidurti. Akusere priemusi gimdyma dirbo labai profesionaliai. Veliau palatoje sesutes buvo tiek malonios ir paslaugios, kad net nesinorejo vaziuoti namo. Tiek maistas mums ir musu mazylei buvo pateikiamas laiku ir buvo labai skanus. Mokama palata buvo ypatingai patogi. O veliau gryzus su skaudancia krutine prisipildziusia pienuko ir panikuojant buvo viskas isaiskinta, parodyta ir net dave vaistuku. Labai rekomenduoju.

2019-01-15, 15:51 | 1

Pati pati geriausia gydytoją KRISTINA STAPONIENĖ su kuria teko susidurti!! Nėštumo gale atradau šį stebuklą.. Nuosekliai iki pat gimdymo dienos prižiūrėjo mane, kas dien bendravo ir konsultavo, gimdymo diena dalyvavo ir gimdyme.. Visada šalia kai tik reikia, suteikė visus patogumus, nuostabi savo vidum kaip gydytoją ir asmenybė.. Jei ne ši nuostabi gydytoją, būčiau išvežta po 12val kančių daryti Cezario, bet bendrom jėgom mes natūraliai pagimdėm galiu sakyti kartu.. PAČIOS DIDŽIAUSIOS REKOMENDACIJOS IR PATS DIDŽIAUSIAS AČIŪ!!!

2018-10-23, 16:18 | 2

Gaila, jog nėra akušerės Kristinos Staponienės. Ji man priėmė gimdymą, jos deka savo gimdymą prisimenu su pasibaisėjimu, tik pasikeitus vakarinei pamainai, pamačius šios "specialistės,, veidą supratau jog nieko gero nelaukti. Prasikankinus nuo ryto iki vakaro aš pagal ją buvau nekantri nes per jauna. Kai atėjo laikas stumti ji pabuvo kelis sarėmius ir išgastroliavo , lovos galas nuiimtas, miela daktaryte kur man vaiką stumti ant žemės ? Manęs vos neištiko panikos ataka, nes maniau, jog vyrui teks gimdymą priimti. Gimus vaikeliui jį paėmė su tokiu nepasitenkinimu, jog apsaugok Dievuli. Ir visgi neapsėjome be pakištukų, vien iš baimės jog informuota seselė elgsis pogimdyviniame taip pat nemaloniai, taip teisingai supratote INFORMUOTA. Tie susišnibždėjimai, jog va šitie nieko nedavė tikrai nekaip atrodė. Reikėjo duoti pinigus prieš, o ne po , tai gal būtų elgusis kaip su žmogumi. Skausmai palyginus niekis,kaip man skauda emociškai. Tai pat norėčiau padėkoti akušerei vardu Meile, jūs nuostabi,liūdna , jog ne jūs priėmete gimdymą !

2018-04-03, 14:53 | 1

Esame labai patenkinti, kad gimdymui pasirinkome šią įstaigą. Gydytoja ir sesutės labai malonios, užjaučiančios, paslaugios. Padėjo, patarė ir pamokė, kiek galėjo. Žmona prarado daug kraujo, tad labai nusilpo. Labai padėjo kraujo perpylimas ir lašalinės.
Tik akušerė kyšininkė. Savo darbą atliko maloniai ir nepriekaištingai, bet iškart parodė, kad be kyšio neapsieisim.