Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorinės aplinkos pritaikymas JÅ«sų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogÅ«s laiptai)

RegistratÅ«ros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

Ä®staiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškÅ«s ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedÅ«rų kabinetą

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiÅ«ra)

1.8

Gydytojai, kurie dirba "Klaipėdos universitetinė ligoninė"
2019-05-23, 11:50 | 3

Patys geriausi atsiliepimai apie gimdymo namus Klaipėdoje, personalas nuostabus, akušerės dėmesingos,profeaionalios, pagalva suteikiama greitai ir efektyviai. Gimdyčiau dar kartą...ir dar kartą... AČIŪ!

2019-03-27, 20:30 | 1

Noriu pagirti siuos gimdymo namus :) Gimdziau pries 3 menesius pirma karta. Esu labai dekinga visiems su kuriais teko susidurti. Akusere priemusi gimdyma dirbo labai profesionaliai. Veliau palatoje sesutes buvo tiek malonios ir paslaugios, kad net nesinorejo vaziuoti namo. Tiek maistas mums ir musu mazylei buvo pateikiamas laiku ir buvo labai skanus. Mokama palata buvo ypatingai patogi. O veliau gryzus su skaudancia krutine prisipildziusia pienuko ir panikuojant buvo viskas isaiskinta, parodyta ir net dave vaistuku. Labai rekomenduoju.

2019-01-15, 15:51 | 1

Pati pati geriausia gydytoją KRISTINA STAPONIENĖ su kuria teko susidurti!! Nėštumo gale atradau šį stebuklą.. Nuosekliai iki pat gimdymo dienos prižiūrėjo mane, kas dien bendravo ir konsultavo, gimdymo diena dalyvavo ir gimdyme.. Visada šalia kai tik reikia, suteikė visus patogumus, nuostabi savo vidum kaip gydytoją ir asmenybė.. Jei ne ši nuostabi gydytoją, būčiau išvežta po 12val kančių daryti Cezario, bet bendrom jėgom mes natūraliai pagimdėm galiu sakyti kartu.. PAČIOS DIDŽIAUSIOS REKOMENDACIJOS IR PATS DIDŽIAUSIAS AČIŪ!!!

2018-10-23, 16:18 | 2

Gaila, jog nėra akušerės Kristinos Staponienės. Ji man priėmė gimdymą, jos deka savo gimdymą prisimenu su pasibaisėjimu, tik pasikeitus vakarinei pamainai, pamačius šios "specialistės,, veidą supratau jog nieko gero nelaukti. Prasikankinus nuo ryto iki vakaro aš pagal ją buvau nekantri nes per jauna. Kai atėjo laikas stumti ji pabuvo kelis sarėmius ir išgastroliavo , lovos galas nuiimtas, miela daktaryte kur man vaiką stumti ant žemės ? Manęs vos neištiko panikos ataka, nes maniau, jog vyrui teks gimdymą priimti. Gimus vaikeliui jį paėmė su tokiu nepasitenkinimu, jog apsaugok Dievuli. Ir visgi neapsėjome be pakištukų, vien iš baimės jog informuota seselė elgsis pogimdyviniame taip pat nemaloniai, taip teisingai supratote INFORMUOTA. Tie susišnibždėjimai, jog va šitie nieko nedavė tikrai nekaip atrodė. Reikėjo duoti pinigus prieš, o ne po , tai gal būtų elgusis kaip su žmogumi. Skausmai palyginus niekis,kaip man skauda emociškai. Tai pat norėčiau padėkoti akušerei vardu Meile, jūs nuostabi,liūdna , jog ne jūs priėmete gimdymą !

2018-04-03, 14:53 | 1

Esame labai patenkinti, kad gimdymui pasirinkome šią įstaigą. Gydytoja ir sesutės labai malonios, užjaučiančios, paslaugios. Padėjo, patarė ir pamokė, kiek galėjo. Žmona prarado daug kraujo, tad labai nusilpo. Labai padėjo kraujo perpylimas ir lašalinės.
Tik akušerė kyšininkė. Savo darbą atliko maloniai ir nepriekaištingai, bet iškart parodė, kad be kyšio neapsieisim.

2018-03-21, 11:21 | 1

Gimdziau du kartus ir turejau viena persileidima.Neturiu jokiu priekaistu,visus kartus personalas pasitaike labai geras,malonus,jauciaus tikrai saugiai ir maloniai priziurima.Niekam nieko neatsilginau,tik aciu uzteko:)Sekmes ir toliau taip issilaikyti.

2018-01-22, 12:58 | 1

Apgailėtina ligoninę. Gerai buvo tik patologiniam skyriuje. Kai perkėlė į po gimdymo skyriu, tai buvo tikra tragedija. Ateina labai retai. Slaugytojos visai nerasti. Maisto padėklą paima tik kita diena. Žodžiu jeigu yra galimybė gimdyti kitur, tai siūlau tik nevažiuoti čia

2017-04-06, 00:45 | IP: *.*.*.*

2017,04,05 d. Apsilankėme Klaipėdos gimdymo namuose ir likome pasibjaurėja šia ligonine. Visuomet maniau , kad tokioje įstaigoje, kaip ligoninė, o ypač gimdymo namuose turėtu su svečiais būti elgiamasi mandagiai , suteikiant jiems visa reikiamą informaciją ir pagalbą. Juk tokioje vietoje per dažniausiai lankytis netenka... Tačiau mūsų atveju nutiko kiek kitaip. Jau vos įėjus į ligoninę, rūbinės darbuotoja tvarkydama savo asmeninius reikalus telefonu, atsainiai pakabino mūsų rūbus visai neįspėdama apie artėjančią lankymo valandų (ir pasirodo rūbinės darbo laiko) pabaigą. Aplankius artimuosius ir susiruošus vykti namo , išvydome visai nekokį vaizdelį – rūbinė su visais mūsų daiktais užrakinta, ir jokiu pranešimų ar įspėjimų kaip atsiimti savo rūbus nėra. Labiausiai šokiravo tai , kad ‚“pavėluota buvo vos 5 minutes“ , kadangi lauke vis dar šaltokas oras ši situacija nepasirodė labai jau linksma ir pradėjome ieškoti sprendimo, kaip visgi atsiimti savo daiktus. Tuomet ir prasidėjo didysis nuotykis, tokio ligoninės darbuotojų abejingumo ir chamiškumo negalėjome nei įsivaizduoti. Galų gale radus vieną iš ligoninės gydytojų, kuri šiaip ne taip teikėsi pakelti akis į mus nuo kompiuterio ekrano, išgirdome klausimą „ o tai kur buvote ankščiau ?!” – su didžiu pasipiktinimu. Taip ir prasidėjo siuntinėjimas iš vieno skyriaus i kitą, nes ASMENYS dirbantys ligoninėje ,nežino kur jų darbo vietoja yra raktai ar išvis kaip suteikti žmonėms pagalbą tokioje situacijoje. Nors didžiausia tikimybė, kad pas juos nebuvo tiesiog banalaus žmogiškumo. Kaip galima nesuteikti jokios pagalbos ir palikti blaškytis didžiulėje ligoninėje ieškant bala žino ko , ir vietoj murmėjimo kad „kur buvote anksčiau“ tiesiog nueiti ir atrakinti rūbinę. Žinoma, suprantame, kad tokiu situacijų jų darbe pasitaiko dažnai , bet turėtu būti banaliausias sąžinės jausmas, rūbinės darbuotoja visgi mato, kad dar yra striukių, ar taip sunku yra parašyti raštelį ar tiesiog nunešti i kitą kabinetą ir palikti rūbus ten ? Žinantis savo darbo vietą žmogus būtų suradęs sprendimą per 5 minutes, kol mes blaškėmės ir lyg i sieną šaukėmės pagalbos sugaišome pusvalandį ir vis tiek išėjome be savo striukių į lietingą, šaltą orą su sugadinta nuotaika ir smarkiai kritusia nuomone apie ligoninę, jos personalą. Kyla klausimas kaip tuomet yra elgiamasi ir su gimdyvėmis, jei paprastas lankytojas yra šiukšlės vietoje ir turi jaustis nematomu ir nesvarbiu , prarandate savo potencialų klientą taip elgdamiesi ir krenta bendras įstaigos prestižas. Nesinorėtų grįžti nei gimdyti nei lankyti kažko į tokia vietą.

2017-02-13, 20:40 | IP: *.*.*.*

Aš apie gimdymo namus, kiek žinau siekia tapati palankia naujagymiui ligonine, bet pagimdžius visai negavau jokios pagalbos Kaip reikia vaika pamaitinti, apie žindyma daug domėjausi, bet kiekvienai naujai iškeptai mamytei reikia pagalbos kurios iš seseliu nesulaukiau, kelis kartus ejau prašyti, kad padetu ir parodytu kaip reikia žindyti, atsakymas buvo (ateisim veliau, dabar daug darbo) niekas ,,veliau" ne atejo aišku. Ko pasekoje su mažyliu 4 dienu atsidūriau ligoninėje-renimacijoje su skysčiu trūkumu, ir su didele gelta kuri buvo Jau pavojinga. :) Tai pat tos visos dovanėlės gimus vaikui, kaikurios gauna kaikurios ne. Klausimas kaip jūs atsirenkat kam dovanoti o kam ne?? NEREKOMENDUOJU

2016-12-29, 15:12 | 2

visi gydytojai nuostabus savo srities specialistai.Nuosirdziai rupestingi ir paslaugus!

2016-01-26, 22:09 | IP: *.*.*.*

Yra gydytoju tikru profesionalu. Slauges piktos ir neprofesionalios. (AISKU NE VISOS)
Palatos labai blogai irengtos. Iskart iskyla klausimas kur tie musu sumoketi mokesciai.

2015-08-08, 23:17 | IP: 5.20.115.24

Apie potologijos ir pogimdyvinio skyriaus personala tik labai teigiami atsiminimai. Ten dirba puikus specelistai, tiek daktarai tiek slauges. Esu labai dekinga. Bet su gimdymo skyrium tai man nelabai pasiseke, bet jai pavyksta paciom pagimdyt tai viskas bus gerai.

2015-04-18, 22:47 | IP: 78.61.37.193

Padėka už labai malonų , šiltą aptarnavimą. profesionalumą. Kuo geriausios kloties visam personalui.

2015-03-03, 14:24 | IP: 78.61.104.235

Esu labai patenkinta specialistais , pas kuriuos teko pabuti pries menesi, esu Jiems begalo labai dėkinga, uz ju operatyvuma, kompikuotoja mano sveikatos bukleje ir iki gimdymo, ir gimdymo metu, ir pogimdyminiame laikotarpyje: V.Raubai, V. Macilionytei, Karpaviciutei.

2014-10-05, 16:57 | IP: *.*.*.*

Primenantys sovietinius laikus. Del slaugiu darbo ir esu nepatenkinta. Manau vadovybei i tai reiktu atkreipti demesi, kad jei yra sitiek darbo gal ju daugiau turetu dirbti per pamaina, nes ju prisikviesti neina, o jei ir ateina tai nelabai patenkintos. Cia kalbu apie gimdymo skyriu. Per 7 praleistas dienas ligonineje tik vienai slaugytojai galiu zemai nulenkti galva uz visa pagalba suteikta. O visa kita prisimenu kaip kosmara.