Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Įstaiga logiškai suskirstyta ir yra daug ženklų, bet naviguoti gana sudėtinga

2.2

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Retais atvėjais siunčia į kitą įstaiga

Diagnozavo tik dalį arba gydymas padėjo tik iš dalies

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

Gydytojai, kurie dirba Kauno Dainavos poliklinika
2018-11-08, 22:46 | 3

Gydytoja Galina Savinova mano 18-metei dukrai atvykus su siuntimu atlikti tyrima pareiske, negaisianti savo laiko, israse vaistu recepta ir atsisveikino. Nezinau kokie pas ponia pacientu vertinimo kriterijai, pagal ka ji pasirenka, kuris pacientas vertas jos brangaus laiko o kuris ne. Lengviausia parasyt receptuka, kam vargintis ieskot ligos priezasciu.

2018-11-08, 22:45 | 3

2018-10-16, 11:26 | 1

Reikėjo kasmetinio sveikatos patikrinimo. Užtrukau visą dieną, kad "padėtų" parašus. Mokami pinigai (darbuotojo arba darbdavio), o paslauga suteikiama taip atmestinai, kad.... norisi paprašyti, jog patys primokėtų, kad dar kažkas į šią polikliniką užeina. Ypač tuo pasižymi akių ligų kabinetas. Net prie tuščių durų tenka sėdėti pusvalandį, kol ponios teiksis priimti. Užtrukau 30 sekundžių, laukti teko 2 val. Ir tai atėjus anksti ryte.
Nors perskaičius atsiliepimus - manęs tai nebestebina.
Ligoninė neturi vadovo, administratoriaus, jei nemoka tinkamai organizuoti paslaugos teikimo. Gėda.

2018-09-25, 09:51 | 11

Pasišaipymas iš žmonių, daug metų lankausi, turiu visą ligų istoriją, ateinu prasitęsti medicininės dėl darbo,pralauksiu kol papletkins su bendradarbe pusvalandį, sulaukus pašnekesių pabaigos patekau i kabinetą, ir ką jūs manote-kažkokia susireikšminusi "višta _daktarė "siunčia mane spauduko knygelėje, įrašų jai trūksta matai.... 20 metų dirbu,kitose įstaigose jokių problemų, o šie matai pagal sistemą dirba....., kaip mokykloj klaidų paieškojo, taigi dėl bendros darbingumo būklės ateini o ne įrašiukų teisingų ieškoti, taip ir vaiko žmonės pirmyn-atgal, nors užtruktų minutę, man kainuos diena... Venkite šios vietos sistemingos betvarkės!

2018-09-25, 09:22 | 11

2018-09-25, 09:22 | 11

2018-09-25, 09:21 | 11

2018-09-25, 09:21 | 11

2018-06-11, 16:48 | 25

Lietuvoje bando medicina i pseudomoksline psichiatrija pakeisti?? nes ieskoti tikra ligos priezasti ir gydyti proto neuztenka?? lietuvoje kaip matau yra tendencija, sodinti visus is ejles ant psichiatrines psichotropines tabletes, nes taip lengviau, kam kazka galvoti, ieskoti liga, sufabrikavai psichine diagnoze ir pumpuok su psichiatrine narkota kiek iskentes, sitoje istaigoje nelabai ka sugeba ieskoti, kas per sutrikimas zmonems ir del ko, gydytojai nezino savo darbo, neismano apie ligas etiologija, bando pasodinti visus ant psichiatrines tabletes, kurie sukelia visas sizofrenijos ir depresijos simptomus, sukelia endokrinines sutrikimus, haliucinacijas, kliedesiai, nemiga ir taip toliau, o dar ir neurologines ir endokrinines sutrikimus, tokius kaip akatizija, parkinsonizmas, distonija, veliavoji diskenezija, o dar osteoporoze, cukrinis diabetas, galaktoreja, navikus, nevaisinguma, neuroleptini nutukima abdominalini, nutukima, gadina krauja, imuniteta, gali sukelti piktybini neurolpetini sindroma, infarkta , insulta. Visa sita sukelia tokie "vaistai" neurolpetikai antipsichotikai kaip haloperidolas, litis, valproatas, olanzapinas, risperidonas, clozapinas, paliperidonas, caripiprazine, quetiapinas, aripiprazolis, fluanksol, truksalis, tiapridas, ziprasidone, sulpiridas, amisulpiridas, metoclopradmias cerukalis, domperidonas motillium ir taip toliau. Is antidepresasntu tokius sutrikimus gali sukelti, amitriptilinas, fluoksetinas, paroksetinas, sertralinas, mirtazapinas, venlafaxinas, duloxetinas, fluvaxaminas, citalopram, escitalopram ir kiti, is trankvilizatoriu kurie sukelia stipri psichine ir fizine priklausomybe, abstinencija, lomkes, atsisakimo sindroma, tokie preparatai kaip diazepamas, bromazaepamas leksotanilas, lorazepamas lorafen, alprazolamas xanax, clonazepamas, zolpidemas, zopiclonas, pregabalinas lyrica, carbamazepinas, gabapentinas, lamatriginas,ir taip toliau..ne papulkit ant psichiatrine kabliuka. klauskit gydytoju del ko jie bando pastumti jums pas psichiatrus. Dazniausiai stumia pas psichiatrus alegydytojai, kurie neismano savo darba, nekompetitingi, zemos kvalifikacijos, jiems taip lengviau atsikratyti paciento. Viesinkit tokiu "gydytoju" pavardes internete, kad visi zinotu kad pas tokius specialistus, geriau nepapulti. Tokio naglumo dar nemaciau, kad psichiaskai sveikus, arba trumpai turinciam umine sutrikima, sodina visam gyvenimui , faktiskai zudant zmogu, o ne gydant. Lietuvoje kai kuriu psichotropiniu suvartojama 2 - 3 kartus daugiau, o kai kuriu ir 20 kart daugiau nei latvioje ar estioje, ir visa tai del tokiu nekompetitingu gydytoju.Lietuvoje kai kuriu psichotropiniu suvartojama per 100 tukst zmoniu, 2 - 3 kartus daugiau, o kai kuriu ir 20 kart daugiau nei latvioje ar estioje, ir visa tai del tokiu nekompetitingu gydytoju.

2017-10-21, 18:42 | 1

Mano seimos gydytoja R.Jurcikoniene.Retai sutiksi tokia rupestinga,mandagia,isijauciancia i ligonio ligas.Aciu jai

2017-09-14, 12:01 | IP: *.*.*.*
2017-09-06, 17:50 | IP: *.*.*.*
2017-08-31, 17:41 | IP: *.*.*.*
2017-06-08, 01:34 | 10

Po atsinaujinimo istaiga grazi, komfortiksa, o gydytojai, kaip ir visose valstybinese istaigose - tiesiog atlieka savo darba, kad gautu alga ir tiek. Na bet jei nesinori dar papildomai moketi pinigu privaciose klinikose, tai tenka lankytis cia :)

2017-03-22, 19:32 | IP: 88.222.188.170

Autobusų stotelė prie Urmo bazės yra per toli nuo Dainavos poliklinikos, ypač didelė problema kyla invalidams su vežimėliais.
Stotelė Dainavos poliklinikos pusėje yra patalpinta labai siauroje vietoje, todėl labai nepatogi žmonėms.

2017-01-30, 02:08 | IP: 78.58.177.59

Esu patenkintas gydytojo darbu, kompetencija, paslaugumu.

2017-01-28, 11:27 | IP: *.*.*.*
2017-01-24, 14:17 | IP: *.*.*.*
2016-12-28, 12:08 | IP: 88.119.49.44

Gavęs siuntimą iš šeimos gydytojos, nusprendžiau apsilankyti Dainavos Poliklinikoje, kadangi arčiausiai namų. Visiškai nesigailiu! Aplankiau 7 specialistus, daugumą po kelis kartus, plius dar visokių procedurų ir visais kartais buvau greitai ir maloniai priimtas. Kiek mano patirtis leidžia tai spręsti nežinau, bet ta priėmimo sistema veikia, kviečia pagal laiką, nesvarbu, kad kas atėjo valanda anksčiau jam paskirto laiko.

2016-11-10, 12:49 | 2

Gydytoja buvo nemandagi, nenustate diagnozes.

2016-10-10, 11:57 | 1

Laba diena.Labai nusivyliau gydytoja Violeta Lukošiene-tokia gydytoja,kad neverta vardo.Sedi kabinete ir primeta labai protinga.Gaila ,kad atostogavo gydytoja Narbutiene-apie ja graziu zodziu galiu.Tenka palikti poliklinika,nes dar tokios bjaurios daktares gyvenime nesutiko.Gal kam ji ir patinka,bet as su ja neradau jokio kontakto.Aiskinu vaikas serga nevesiu i gydymo istaiga-galejo pasiulyti i namus atvaziuoti,o ji save tik girdi.TIK BLOGI ATSILIEPIMAI.

2016-07-14, 17:51 | IP: 88.222.145.129

lankiausi pirma karta sioje pliklinikoje po daug metu tikrai buvau patenkinta aptarnavimas puikus

2016-06-29, 22:08 | IP: *.*.*.*
2016-05-06, 15:55 | IP: 78.62.184.163

Ačiū už Jūsų darbą ir pagalbą. Būtų gerai,kad tie gydytojai,kurie dirba ir privačiose gydymo įstaigose poliklinikos darbo laiku nepriimtų savo privačių klientų ir neskirtų fizioterapijos procedūrų kaip poliklinikos pacientams.Tai reikia atlikti privačioje klinikoje,o ne poliklinikos pacientų apsilankymo laiku.

2016-05-05, 02:21 | IP: *.*.*.*
2016-04-22, 09:46 | IP: *.*.*.*
2015-07-31, 11:54 | IP: *.*.*.*
2015-03-02, 21:32 | IP: 84.15.186.252

Poliklinika naudojuosi nuo pat jos atidarymo.Keisti nenoriu.Cia man patinka

2015-01-16, 08:48 | IP: *.*.*.*
2014-11-28, 16:19 | IP: 94.244.81.123

Labai gera poliklinika. Yra puikių visų sričių specialistų. Jau daug metų esu ja labai patenkinta.

2014-11-15, 19:36 | IP: *.*.*.*
2014-09-24, 23:14 | IP: 78.62.81.149

patinka gydytojų profesionalumas

2014-07-28, 15:46 | IP: *.*.*.*
2014-04-28, 13:44 | IP: 78.57.179.132

daug teigiamų pasikeitimų, ligonių naudai. Ylgai reikia laukti specialisto konsultacijos, tiksliau spec. tyrimų. O dar jei gydytojas susirgo( geriau kad nesirgtu) išlaukus mėnesį ir daugiau laiko atvyksti ir še tau špyga po nosim. Konsultacijos ar tyrimo nėra, ir vėl registruokis iš naujo.Niekas nesiteikia pranešti , kad specialistas serga,gaišti laiką, negauni reikiamo gydymo. Mano nuomone administratorius tokiu atvėju ne tik turėtu išbraukti iš registracijos sąrašų, bet perskirti laiką konsultacijai ir pranešti ligoniui. Visi mes žmonės ir sergam , niekas nuo to neapdraustas, Bet sutikit šiuo atvėjų poliklinikos darbe yra labai didelė spraga. Ją sutvarkius reitingas tikrai stipriai pakiltu.
Kitas niuansas mes europiečiai , o perkama aparatūra pritaikyta pagal azijiečių masės indeksą, Kiek žinau niekada europietis nevirs į coiukę. Ir statistika rodo kad žmonių su viršsvorių daug ir netgi labai daug. Patiems gydytojas dirbti būtų gaug lengviau ir pagal konstituciją visi mes lygus , tik kai kas to nejaučia. Tai kvepia diskriminacija.

2014-04-14, 09:17 | IP: *.*.*.*
2014-04-01, 19:08 | IP: 84.15.191.51

Nekeisciau i kita poliklinika

2014-01-22, 20:47 | IP: *.*.*.*
2013-12-17, 23:19 | IP: 78.62.81.149

man patinka ši gydymo įstaiga, patinka joje dirbantys gydytojai, aš jais pasitikiu.

2013-11-25, 14:25 | IP: 87.247.122.215

Labai patiko aplinka ir gydytojai. Nera eiliu,neteko ilgai laukti.

2013-10-03, 14:18 | IP: 88.222.97.141

Labai sauni poliklinika! viskas tvarkinga, visos gyd pas kurias ejau yra profesionales, mandagios ir ismano savo darba,lankausi jau 20 metu ir esu patenkinta. tik niekam nepatarciau eiti pas ginekologe Lolita Jakubauskiene!

2013-09-02, 18:37 | IP: *.*.*.*
2013-05-15, 17:54 | IP: 82.135.206.15

daug specialistu, viskas vienoje vietoje, didele dalis profesionalu, grazi aplinka, renovuota, tvarkinga poliklinika

2013-05-08, 19:36 | IP: *.*.*.*
2013-03-20, 23:23 | IP: 78.62.81.149

graži aplinka, profesionalūs gydytojai.

2013-03-14, 19:57 | IP: *.*.*.*
2013-01-30, 12:33 | IP: *.*.*.*
2013-01-22, 16:27 | IP: *.*.*.*
2012-12-28, 16:22 | IP: *.*.*.*
2012-11-08, 10:02 | IP: *.*.*.*
2012-08-08, 18:37 | IP: 78.61.16.158

Labai džiaugiuosi, kad absurdiškos sveikatos priežiūros reformos fone, išliko ir puikiai paslaugas teikia Kauno Dainavos poliklinika. Tai puikus centras su rentgenologiniu skyriumi, endoskopiniais ir echoskopiniais tyrimais. Daug puikių specialistų. Dirba poliklinika ir reikiami specialistai visą dieną, todėl patogu atvykti konsultacijai ir po darbo vakare. Labai gerai, kad poliklika naudojasi kompiuterine registravimosi pas gydytoją sistema (www.sergu.lt), taip žymiai lengviau užsiregistruoti norimu laiku. Daug kas "pripažįsta" tik privačias klinikas, kuriose beveik nieko negali atlikti arba tenka brangiai primokėti. Gydytojai ten konsultuoja dažnai "atlekiantys" iš viešųjų gydymo įstaigų, kartais net skyrių vedėjai, kurių tikslas-pinigai ir ligonio" paieška" savo skyriui.
Norėčiau, kad Dainavos poliklinika visada gyvuotų, joje dirbtų puikūs specialistai. Poliklinika labai reikalinga dideliai Kauno Dainavos populiacijai.

2012-03-27, 18:46 | IP: 78.62.196.159

Puikūs gygytojai,puiki aplinka.Džiaugiuosi šia gydymo įstaiga.

2012-03-06, 17:09 | IP: *.*.*.*
2012-02-11, 23:22 | IP: 78.57.135.239

Viskas po vienu stogu, moderni įranga ir geri specialistai. O ir aplinką bei pačią polikliniką iš pagrindų renovavo. Šaunuoliai. Eilutėse prie talonų kartais tenka palaukti...

2012-02-10, 13:21 | IP: 82.135.206.15

Viena moderniusių poliklinikų Kaune, moderni įranga, platus tyrimų spektras, labai retai reikia vykti į kitą įstaigą papildomų tyrimų, ar procedūrų, patogus darbo laikas, dauguma gydytojų tikrai labai aukšos kvalifikacijos, dirbdantys ir čia, ir Kauno klinikose, kurios Dainavoj daug lengviau pasiekti. Gana ilgos eilės prie kai kurių specialistų (kardiologų, okulistų).

2011-09-20, 17:54 | IP: 82.135.206.15

Puiki aparatūra, renovuojama pastatų išorė, registratūra, tvarkoma aplinka. Baigus darbus tikrai bus gražu. Nors pasitaiko ir nemandagių darbuotojų, dauguma dirba tikrai profesionaliai.

2011-02-03, 14:20 | IP: *.*.*.*
2011-01-18, 20:33 | IP: *.*.*.*
2010-10-11, 21:04 | IP: *.*.*.*
2010-08-02, 19:09 | IP: *.*.*.*
2010-07-26, 23:57 | IP: *.*.*.*
2010-04-30, 18:15 | IP: 88.222.140.45

Labai mielos registratores, visada pataria ir padeda. Tokiu turetu buti kuo daugiau. -

2010-03-17, 22:25 | IP: *.*.*.*
2010-03-09, 13:21 | IP: 82.135.206.15

Viskas su ta poliklinika yra gerai. Tai didele istaiga, kur tenka ir palaukti truputi. Bet viska atverka gydytoju profesionalumas ir iranga. Daro tyrimus su kompiuteriniu tomografu. Ir akciju daznai buna. Jauciu sau, kaip pacientui, demesi. reiktu remonto, bet ne visur. matosi, kad tai viena, tai kita kampa patvarko.

2010-02-26, 17:42 | IP: *.*.*.*
2009-11-20, 23:01 | IP: *.*.*.*
2009-11-16, 20:04 | IP: 87.247.72.111

poliklinika buvo labai nušiurusi, bet paskutiniu laiku smarkiai remontuojama, gražėja. O gydytojai ir sesutės (dauguma) visada buvo profesionalūs, malonūs ir paslaugūs. Aišku, yra keletas, pas kuriuos nesilankyčiau, bet jų- mažuma.

2009-10-29, 18:45 | IP: *.*.*.*
2009-09-10, 14:54 | IP: *.*.*.*
2009-04-14, 08:50 | IP: 82.135.206.15

Viskas čia labai gerai. Reikia nepamiršti, jog tai yra viešoji įstaiga, o ne privati. Visas paslaugas gavau, dėl kurių kreipiausi. Viskas buvo gerai. Ko daugiau ir bereikia...

2009-04-02, 13:59 | IP: 82.135.206.15

labai gera kad dar krizės metu yra gerų žmonių ir gyditojų ačių visam personalui.

2008-10-12, 14:18 | IP: *.*.*.*
2008-07-30, 10:59 | IP: 82.135.206.15

NAUJA APARATURA,GERI KVALIFIKUOTI GYDYTOJAI

2008-06-27, 16:29 | IP: *.*.*.*
2008-06-27, 13:36 | IP: *.*.*.*
2008-05-17, 12:33 | IP: *.*.*.*
2008-04-09, 12:52 | IP: 82.135.206.15

PATRAUKLI SAVO SPECIALISTAIS, KURIE AUKŠČIAUSIOS KVALIFIKACIJOS,MODERNIA APARATŪRA,KABORATORIJA. NĖRA

2008-03-04, 14:11 | IP: *.*.*.*
2008-02-26, 11:17 | IP: *.*.*.*