Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorėje yra dauguma atsipalaidavimą ir komfortą užtikrinančių priemonių

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

2.8

Darbą atlieka, bet formliai

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

2.4

Laukiau nuo 15 min iki 30 min

Patalpos pritaikytos daugumai poreikių

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Retais atvėjais siunčia į kitą įstaiga

Diagnozavo tik dalį arba gydymas padėjo tik iš dalies

Bendravimas formalus arba klausimai atsakomi, bet neišsamiai

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

1.3

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

1.6

Internetas veikė prastai

Gydytojai, kurie dirba "Kauno miesto poliklinika"
2023-12-05, 15:03 | 24

Autobusų stotelė nuo urmo pusės toli.Turint judėjimo negalią problematiška nueiti iki Dainavos poliklinikos.

2023-11-18, 22:18 | 6

Rekomenduoju!

2023-03-07, 17:29 | 7

Esu labai dėkinga Dainavos poliklinikos odontologijos daktarei Vitalijai Maculevičienei ir kartu dirbančiai seselei Jolantai Gritytei už profesionalumą, už šiltą, dalykišką bendravimą! Puikios specialistės! Rekomenduoju!

2022-12-11, 15:18 | 6

AČIŪ Gydytojai Indrei Serpetauskienei ir jos kolektyvui. Seselei. kuri rūpinasI, kad klientai laiku atvyktų ,tinkamai pasiruoštų ,neliktų langų dėl klientų neatvykimo..Jei visi taip dirbtų ,o ligoniai gerbtų medikus ir praneštų apie neatvykimus , nebūtų eilių Lietuvoje pas medikus. Iš kaimo patekau , per kelias dienas ir buvau apgaubta motinišku rūpesčiu..

2022-06-15, 23:17 | 24

VIEŠOJO TRANSPORTO SUSTOJIMAS YRA PER TOLI NUO DAINAVOS POLIKLINIKOS !!!!!!!!

2021-11-10, 15:08 | 1

Lankausi pas gydytoją Dalią Kozlovienę. Tai dėmesingas, išklausantis žmogus. Visada priima laiku, atidžiai atsako į klausimus. Profesionalumas dera su žmogiškumu, nes man, kaip ir kiekvienam pacientui, labai svarbus šiltas santykis su gydytoju. Visi gydytojos paskirti tyrimai padėjo man suprasti ligą, o gydytojos nuoširdumas nuramino, nuvijo visas baimes. Linkėdama gydytojai visokeriopos sėkmės ir sveikatos dėkoju ir Dainavos poliklinikai už laiku man suteiktą pagalbą. Labai malonios moterys atlieka tyrimus, gydytojai padeda atidžios ir darbščios sesutės. Patogu, kai gauni atsakymus iš laboratorijos el. paštu. Sklandi registracija. Mano patirtis tokia yra dabar, tikiuosi, tokia ir išliks.

2020-12-08, 20:01 | 20

Atjauta Gerumas Supratimas Rūpestis... Šie paprasti žodžiai-tačiau jie tiek daug reiškia... Turint senyva sunku ligonį... Nuolatinis rūpestis slaugytojos Ramutės Racienes ir gyd Jakaterinos Fedorcevos ligonė Raisa Mickevic mums kaip saulės spindulėlis! Ačiū Jums ačiū kad esate! Gražių ir jaukių Jums švenčių!

2019-10-09, 11:26 | 6

Nežinojau, kad užsiregistravus pas specialistą ir laiku atėjus reikės dar pačiai ieškotis kortelės, Gydytojas negali priimti, nes lape kuriame surašyti pacientai ties mano pavarde uždėtas riebus brukšnys (kortelės nėra suprask) Pati turėjau lėkti į registratūrą ir prašyti kortelės, kuri pasirodo visgi yra registratūroje, bet iki gydytojo kabineto niekas nepasivargino net nunešti. Aišku pacientai juk turi marias laiko, tai ne užimti registratūros darbuotojai.

2019-05-25, 05:45 | 1

Viskas cia gerai. Ir eiliu problema aptvarkyta

2019-04-26, 16:41 | 5

2019.04.26 vizitu 9.45 ,buvo Mamyte priimta pas gyd.Narkeviciene,labai gera gydytoja...taciau sesute buvo labai nemandagi,( paprasius ivesti kraujo tyrimus i kompiuteri,kur gyd.siunte,issake mamytei savo asmeniskuma,kad ja senai pazysta,ji nuolat skuba,akis state,Mamyte atejo isizeidusi...),nutariau parasyti.dar foto turiu...kaip ji neapsidirba.....zmoniu gyva eile tiesiog Kaip prie duonos tiesiog stovi prie duru..sesute turetu but mandagesne,nenusistatyti pries zmogu,mes retai ateiname,nors reiktu I men.syki(nes varfarina vartojame).susiplanuojame Ir pas kitus gyd.nespejame,Jei uzsitesia,mandagiai paprasome sesutes,bet ji ismetineja,asmeniskumas....Kur Foto atsiust?

2019-01-23, 13:02 | 6

Nebloga įstaiga. Daugelį paslaugų galima gauti greitai ir nemokamai. Rekomenduoju.

2017-10-21, 15:42 | 5

Mano seimos gydytoja R.Jurcikoniene.Retai sutiksi tokia rupestinga,mandagia,isijauciancia i ligonio ligas.Aciu jai

2017-06-07, 22:34 | 10

Po atsinaujinimo istaiga grazi, komfortiksa, o gydytojai, kaip ir visose valstybinese istaigose - tiesiog atlieka savo darba, kad gautu alga ir tiek. Na bet jei nesinori dar papildomai moketi pinigu privaciose klinikose, tai tenka lankytis cia :)

2017-03-22, 17:32 | IP: 88.222.188.170

Autobusų stotelė prie Urmo bazės yra per toli nuo Dainavos poliklinikos, ypač didelė problema kyla invalidams su vežimėliais.
Stotelė Dainavos poliklinikos pusėje yra patalpinta labai siauroje vietoje, todėl labai nepatogi žmonėms.

2017-01-30, 00:08 | IP: 78.58.177.59

Esu patenkintas gydytojo darbu, kompetencija, paslaugumu.

2016-12-28, 10:08 | IP: 88.119.49.44

Gavęs siuntimą iš šeimos gydytojos, nusprendžiau apsilankyti Dainavos Poliklinikoje, kadangi arčiausiai namų. Visiškai nesigailiu! Aplankiau 7 specialistus, daugumą po kelis kartus, plius dar visokių procedurų ir visais kartais buvau greitai ir maloniai priimtas. Kiek mano patirtis leidžia tai spręsti nežinau, bet ta priėmimo sistema veikia, kviečia pagal laiką, nesvarbu, kad kas atėjo valanda anksčiau jam paskirto laiko.

2016-07-14, 14:51 | IP: 88.222.145.129

lankiausi pirma karta sioje pliklinikoje po daug metu tikrai buvau patenkinta aptarnavimas puikus

2016-05-06, 12:55 | IP: 78.62.184.163

Ačiū už Jūsų darbą ir pagalbą. Būtų gerai,kad tie gydytojai,kurie dirba ir privačiose gydymo įstaigose poliklinikos darbo laiku nepriimtų savo privačių klientų ir neskirtų fizioterapijos procedūrų kaip poliklinikos pacientams.Tai reikia atlikti privačioje klinikoje,o ne poliklinikos pacientų apsilankymo laiku.

2015-03-02, 19:32 | IP: 84.15.186.252

Poliklinika naudojuosi nuo pat jos atidarymo.Keisti nenoriu.Cia man patinka

2014-11-28, 14:19 | IP: 94.244.81.123

Labai gera poliklinika. Yra puikių visų sričių specialistų. Jau daug metų esu ja labai patenkinta.

2014-09-24, 20:14 | IP: 78.62.81.149

patinka gydytojų profesionalumas

2014-04-28, 10:44 | IP: 78.57.179.132

daug teigiamų pasikeitimų, ligonių naudai. Ylgai reikia laukti specialisto konsultacijos, tiksliau spec. tyrimų. O dar jei gydytojas susirgo( geriau kad nesirgtu) išlaukus mėnesį ir daugiau laiko atvyksti ir še tau špyga po nosim. Konsultacijos ar tyrimo nėra, ir vėl registruokis iš naujo.Niekas nesiteikia pranešti , kad specialistas serga,gaišti laiką, negauni reikiamo gydymo. Mano nuomone administratorius tokiu atvėju ne tik turėtu išbraukti iš registracijos sąrašų, bet perskirti laiką konsultacijai ir pranešti ligoniui. Visi mes žmonės ir sergam , niekas nuo to neapdraustas, Bet sutikit šiuo atvėjų poliklinikos darbe yra labai didelė spraga. Ją sutvarkius reitingas tikrai stipriai pakiltu.
Kitas niuansas mes europiečiai , o perkama aparatūra pritaikyta pagal azijiečių masės indeksą, Kiek žinau niekada europietis nevirs į coiukę. Ir statistika rodo kad žmonių su viršsvorių daug ir netgi labai daug. Patiems gydytojas dirbti būtų gaug lengviau ir pagal konstituciją visi mes lygus , tik kai kas to nejaučia. Tai kvepia diskriminacija.

2014-04-01, 16:08 | IP: 84.15.191.51

Nekeisciau i kita poliklinika

2013-12-17, 21:19 | IP: 78.62.81.149

man patinka ši gydymo įstaiga, patinka joje dirbantys gydytojai, aš jais pasitikiu.

2013-11-25, 12:25 | IP: 87.247.122.215

Labai patiko aplinka ir gydytojai. Nera eiliu,neteko ilgai laukti.

2013-10-03, 11:18 | IP: 88.222.97.141

Labai sauni poliklinika! viskas tvarkinga, visos gyd pas kurias ejau yra profesionales, mandagios ir ismano savo darba,lankausi jau 20 metu ir esu patenkinta. tik niekam nepatarciau eiti pas ginekologe Lolita Jakubauskiene!

2013-05-15, 14:54 | IP: 82.135.206.15

daug specialistu, viskas vienoje vietoje, didele dalis profesionalu, grazi aplinka, renovuota, tvarkinga poliklinika

2013-03-20, 21:23 | IP: 78.62.81.149

graži aplinka, profesionalūs gydytojai.

2012-08-08, 15:37 | IP: 78.61.16.158

Labai džiaugiuosi, kad absurdiškos sveikatos priežiūros reformos fone, išliko ir puikiai paslaugas teikia Kauno Dainavos poliklinika. Tai puikus centras su rentgenologiniu skyriumi, endoskopiniais ir echoskopiniais tyrimais. Daug puikių specialistų. Dirba poliklinika ir reikiami specialistai visą dieną, todėl patogu atvykti konsultacijai ir po darbo vakare. Labai gerai, kad poliklika naudojasi kompiuterine registravimosi pas gydytoją sistema (www.sergu.lt), taip žymiai lengviau užsiregistruoti norimu laiku. Daug kas "pripažįsta" tik privačias klinikas, kuriose beveik nieko negali atlikti arba tenka brangiai primokėti. Gydytojai ten konsultuoja dažnai "atlekiantys" iš viešųjų gydymo įstaigų, kartais net skyrių vedėjai, kurių tikslas-pinigai ir ligonio" paieška" savo skyriui.
Norėčiau, kad Dainavos poliklinika visada gyvuotų, joje dirbtų puikūs specialistai. Poliklinika labai reikalinga dideliai Kauno Dainavos populiacijai.

2012-03-27, 15:46 | IP: 78.62.196.159

Puikūs gygytojai,puiki aplinka.Džiaugiuosi šia gydymo įstaiga.

2012-02-11, 21:22 | IP: 78.57.135.239

Viskas po vienu stogu, moderni įranga ir geri specialistai. O ir aplinką bei pačią polikliniką iš pagrindų renovavo. Šaunuoliai. Eilutėse prie talonų kartais tenka palaukti...

2012-02-10, 11:21 | IP: 82.135.206.15

Viena moderniusių poliklinikų Kaune, moderni įranga, platus tyrimų spektras, labai retai reikia vykti į kitą įstaigą papildomų tyrimų, ar procedūrų, patogus darbo laikas, dauguma gydytojų tikrai labai aukšos kvalifikacijos, dirbdantys ir čia, ir Kauno klinikose, kurios Dainavoj daug lengviau pasiekti. Gana ilgos eilės prie kai kurių specialistų (kardiologų, okulistų).

2011-09-20, 14:54 | IP: 82.135.206.15

Puiki aparatūra, renovuojama pastatų išorė, registratūra, tvarkoma aplinka. Baigus darbus tikrai bus gražu. Nors pasitaiko ir nemandagių darbuotojų, dauguma dirba tikrai profesionaliai.

2010-04-30, 15:15 | IP: 88.222.140.45

Labai mielos registratores, visada pataria ir padeda. Tokiu turetu buti kuo daugiau. -

2010-03-09, 11:21 | IP: 82.135.206.15

Viskas su ta poliklinika yra gerai. Tai didele istaiga, kur tenka ir palaukti truputi. Bet viska atverka gydytoju profesionalumas ir iranga. Daro tyrimus su kompiuteriniu tomografu. Ir akciju daznai buna. Jauciu sau, kaip pacientui, demesi. reiktu remonto, bet ne visur. matosi, kad tai viena, tai kita kampa patvarko.

2009-11-16, 18:04 | IP: 87.247.72.111

poliklinika buvo labai nušiurusi, bet paskutiniu laiku smarkiai remontuojama, gražėja. O gydytojai ir sesutės (dauguma) visada buvo profesionalūs, malonūs ir paslaugūs. Aišku, yra keletas, pas kuriuos nesilankyčiau, bet jų- mažuma.

2009-04-14, 05:50 | IP: 82.135.206.15

Viskas čia labai gerai. Reikia nepamiršti, jog tai yra viešoji įstaiga, o ne privati. Visas paslaugas gavau, dėl kurių kreipiausi. Viskas buvo gerai. Ko daugiau ir bereikia...

2009-04-02, 10:59 | IP: 82.135.206.15

labai gera kad dar krizės metu yra gerų žmonių ir gyditojų ačių visam personalui.

2008-07-30, 07:59 | IP: 82.135.206.15

NAUJA APARATURA,GERI KVALIFIKUOTI GYDYTOJAI

2008-04-09, 09:52 | IP: 82.135.206.15

PATRAUKLI SAVO SPECIALISTAIS, KURIE AUKŠČIAUSIOS KVALIFIKACIJOS,MODERNIA APARATŪRA,KABORATORIJA. NĖRA