Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorėje yra dauguma atsipalaidavimą ir komfortą užtikrinančių priemonių

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

2.8

Darbą atlieka, bet formliai

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

2.4

Laukiau nuo 15 min iki 30 min

Patalpos pritaikytos daugumai poreikių

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Retais atvėjais siunčia į kitą įstaiga

Diagnozavo tik dalį arba gydymas padėjo tik iš dalies

Bendravimas formalus arba klausimai atsakomi, bet neišsamiai

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

1.3

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

1.6

Internetas veikė prastai

Gydytojai, kurie dirba "Kauno miesto poliklinika"
2023-12-05, 15:03 | 24

Autobusų stotelė nuo urmo pusės toli.Turint judėjimo negalią problematiška nueiti iki Dainavos poliklinikos.

2023-11-18, 22:18 | 6

Rekomenduoju!

2023-03-07, 17:29 | 7

Esu labai dėkinga Dainavos poliklinikos odontologijos daktarei Vitalijai Maculevičienei ir kartu dirbančiai seselei Jolantai Gritytei už profesionalumą, už šiltą, dalykišką bendravimą! Puikios specialistės! Rekomenduoju!

2023-01-09, 15:02 | 1

Labai nusivyliau registratūros darbu. Su smarkiai skaudančia ausimi nepatekau pas gydytoją dėl registratorės klaidos. Registruojantis buvo pasakyta, kad konsultacija nuotoliniu būdu, kurios metu gausiu siuntimą pas specialistą, tačiau šeimos gydytoja paskambino ir pasakė, kad turėjau atvykti gyvai, nors registratorė sakė, kad konsultacija nuotolinė. Gydytojos paklausus, ar galiu vėl registruotis pas ją artimiausiu metu. Buvo atsakyta, kad galiu kitai dienai registruotis, bet konsultacija bus mokama, nes antras kartas pas tą patį specialistą. Taip ir likau visai savaitei su smarkiai skaudančia ausimi dėl registratūros darbo.

2022-12-11, 15:18 | 6

AČIŪ Gydytojai Indrei Serpetauskienei ir jos kolektyvui. Seselei. kuri rūpinasI, kad klientai laiku atvyktų ,tinkamai pasiruoštų ,neliktų langų dėl klientų neatvykimo..Jei visi taip dirbtų ,o ligoniai gerbtų medikus ir praneštų apie neatvykimus , nebūtų eilių Lietuvoje pas medikus. Iš kaimo patekau , per kelias dienas ir buvau apgaubta motinišku rūpesčiu..

2022-10-11, 18:59 | 2

Tam kad nelaukt eilėse pasiėmė mokamą kardiologo konsultaciją, laikas.18.20, dabar jau gerokai po 19 val, o mes vis dar laukiame kol mus priims

2022-06-15, 23:17 | 24

VIEŠOJO TRANSPORTO SUSTOJIMAS YRA PER TOLI NUO DAINAVOS POLIKLINIKOS !!!!!!!!

2021-11-10, 15:08 | 1

Lankausi pas gydytoją Dalią Kozlovienę. Tai dėmesingas, išklausantis žmogus. Visada priima laiku, atidžiai atsako į klausimus. Profesionalumas dera su žmogiškumu, nes man, kaip ir kiekvienam pacientui, labai svarbus šiltas santykis su gydytoju. Visi gydytojos paskirti tyrimai padėjo man suprasti ligą, o gydytojos nuoširdumas nuramino, nuvijo visas baimes. Linkėdama gydytojai visokeriopos sėkmės ir sveikatos dėkoju ir Dainavos poliklinikai už laiku man suteiktą pagalbą. Labai malonios moterys atlieka tyrimus, gydytojai padeda atidžios ir darbščios sesutės. Patogu, kai gauni atsakymus iš laboratorijos el. paštu. Sklandi registracija. Mano patirtis tokia yra dabar, tikiuosi, tokia ir išliks.

2021-05-12, 08:47 | 2

Nerekomenduoju lankytis pas neurologę gyd. R. Žilinskiene.
Labai neprofesionali ir nemandagi. Pasijaučiau kaip mokyklos suole pas labai piktą mokytoją. Atsisakė net pažiūrėti į rentgeno nuotraukos išvadas, mat šeimos gydytoja turėjo aprašyti. Norėjau parodyti išrašą telefone, atšovė “Eik žaist telefonu į koridorių!” Apšaukė, tada ko gero pajautusi savo neadekvačias reakcijas klausia “Kuo skundžiatės?” Ačiū, pagalbos nereikia!

2020-12-08, 20:01 | 20

Atjauta Gerumas Supratimas Rūpestis... Šie paprasti žodžiai-tačiau jie tiek daug reiškia... Turint senyva sunku ligonį... Nuolatinis rūpestis slaugytojos Ramutės Racienes ir gyd Jakaterinos Fedorcevos ligonė Raisa Mickevic mums kaip saulės spindulėlis! Ačiū Jums ačiū kad esate! Gražių ir jaukių Jums švenčių!

2020-02-22, 14:47 | 3

Rubino kės reik kuo skubiau keisti! Juk ateinam į kliniką, tad turėtų bent būti mandagiom ir nusišypsoti! Net neatsako į mano pasisveikinima ar į žodį ačiū. Pirma kart ėjau, tai net žodžio ne pratarė o numetė pakabos nr į kitą stalo puse! Siaubas kokia ne kultūra ir nemandagumas! Keiskite greičiau savo klinikos priėmimo veidrodį!

2019-10-09, 11:26 | 6

Nežinojau, kad užsiregistravus pas specialistą ir laiku atėjus reikės dar pačiai ieškotis kortelės, Gydytojas negali priimti, nes lape kuriame surašyti pacientai ties mano pavarde uždėtas riebus brukšnys (kortelės nėra suprask) Pati turėjau lėkti į registratūrą ir prašyti kortelės, kuri pasirodo visgi yra registratūroje, bet iki gydytojo kabineto niekas nepasivargino net nunešti. Aišku pacientai juk turi marias laiko, tai ne užimti registratūros darbuotojai.

2019-05-25, 05:45 | 1

Viskas cia gerai. Ir eiliu problema aptvarkyta

2019-04-26, 16:41 | 5

2019.04.26 vizitu 9.45 ,buvo Mamyte priimta pas gyd.Narkeviciene,labai gera gydytoja...taciau sesute buvo labai nemandagi,( paprasius ivesti kraujo tyrimus i kompiuteri,kur gyd.siunte,issake mamytei savo asmeniskuma,kad ja senai pazysta,ji nuolat skuba,akis state,Mamyte atejo isizeidusi...),nutariau parasyti.dar foto turiu...kaip ji neapsidirba.....zmoniu gyva eile tiesiog Kaip prie duonos tiesiog stovi prie duru..sesute turetu but mandagesne,nenusistatyti pries zmogu,mes retai ateiname,nors reiktu I men.syki(nes varfarina vartojame).susiplanuojame Ir pas kitus gyd.nespejame,Jei uzsitesia,mandagiai paprasome sesutes,bet ji ismetineja,asmeniskumas....Kur Foto atsiust?

2019-04-14, 12:03 | 5

Ziurint koki gydytoja vertinti. Yra visokiu.

2019-04-11, 09:10 | 2

Paskutiniu metu nesu labai nepatenkinta klinikos bendravimo kultūra, per 2 paskutinius mėnesius gavau 2 žinutes dėl atšauktų specialistų konsultacijų, be jokių paaiškinimų. Specialistų konsultacijos ir taip tenka laukti ilgiau nei mėnesį ir likus savaitei iki konsultacijos jos būna atšaukiamos ir tenka vėl laukti konsultacijos 5 savaites.

2019-01-23, 13:02 | 6

Nebloga įstaiga. Daugelį paslaugų galima gauti greitai ir nemokamai. Rekomenduoju.

2018-12-12, 13:16 | 1

Nesuprantu kam skiriami talonai su laiku, jei atėjus 10min prieš vizitą jau gyva eilė 10 žmonių laukia. Čia konkrečiai apie rentgeną.

2018-11-22, 14:53 | 1

Gyd. Deividas Jurevičius draugei bene 3 sykį nesugeba nustatyti ligos, atlikinėja įvairius tyrimus, kas iš esmės nėra blogai, tačiau tai labiau netikslinga nei naudinga, o ir laikotarpiai tarp procedūrų yra tiek ištęsti, kad pagrindinė liga lieka nei nustatyta, nei tikslingai gydoma. Gydytojo užduodami klausimai pacientei dažnai prasilenkia su logika, kaip kad pavyzdžiui daugiau nei 15 kartų apklausos apie simptomus metu užduotas klausimas " O tai kaip galvoji kas dar Tau gali būti?". Taip pat į kaikuriuos gydytojo klausimus atsakius neigiamai, jis arba jam asistuojanti med. seselė juos vistiek įrašo į atsakymo lapą kaip teigiamai įvardintus simptomus.

2018-11-08, 20:46 | 3

Gydytoja Galina Savinova mano 18-metei dukrai atvykus su siuntimu atlikti tyrima pareiske, negaisianti savo laiko, israse vaistu recepta ir atsisveikino. Nezinau kokie pas ponia pacientu vertinimo kriterijai, pagal ka ji pasirenka, kuris pacientas vertas jos brangaus laiko o kuris ne. Lengviausia parasyt receptuka, kam vargintis ieskot ligos priezasciu.

2018-11-08, 20:45 | 3

2018-10-16, 08:26 | 1

Reikėjo kasmetinio sveikatos patikrinimo. Užtrukau visą dieną, kad "padėtų" parašus. Mokami pinigai (darbuotojo arba darbdavio), o paslauga suteikiama taip atmestinai, kad.... norisi paprašyti, jog patys primokėtų, kad dar kažkas į šią polikliniką užeina. Ypač tuo pasižymi akių ligų kabinetas. Net prie tuščių durų tenka sėdėti pusvalandį, kol ponios teiksis priimti. Užtrukau 30 sekundžių, laukti teko 2 val. Ir tai atėjus anksti ryte.
Nors perskaičius atsiliepimus - manęs tai nebestebina.
Ligoninė neturi vadovo, administratoriaus, jei nemoka tinkamai organizuoti paslaugos teikimo. Gėda.

2018-09-25, 06:51 | 11

Pasišaipymas iš žmonių, daug metų lankausi, turiu visą ligų istoriją, ateinu prasitęsti medicininės dėl darbo,pralauksiu kol papletkins su bendradarbe pusvalandį, sulaukus pašnekesių pabaigos patekau i kabinetą, ir ką jūs manote-kažkokia susireikšminusi "višta _daktarė "siunčia mane spauduko knygelėje, įrašų jai trūksta matai.... 20 metų dirbu,kitose įstaigose jokių problemų, o šie matai pagal sistemą dirba....., kaip mokykloj klaidų paieškojo, taigi dėl bendros darbingumo būklės ateini o ne įrašiukų teisingų ieškoti, taip ir vaiko žmonės pirmyn-atgal, nors užtruktų minutę, man kainuos diena... Venkite šios vietos sistemingos betvarkės!

2018-09-25, 06:22 | 11

2018-09-25, 06:22 | 11

2018-09-25, 06:21 | 11

2018-09-25, 06:21 | 11

2018-06-11, 13:48 | 25

Lietuvoje bando medicina i pseudomoksline psichiatrija pakeisti?? nes ieskoti tikra ligos priezasti ir gydyti proto neuztenka?? lietuvoje kaip matau yra tendencija, sodinti visus is ejles ant psichiatrines psichotropines tabletes, nes taip lengviau, kam kazka galvoti, ieskoti liga, sufabrikavai psichine diagnoze ir pumpuok su psichiatrine narkota kiek iskentes, sitoje istaigoje nelabai ka sugeba ieskoti, kas per sutrikimas zmonems ir del ko, gydytojai nezino savo darbo, neismano apie ligas etiologija, bando pasodinti visus ant psichiatrines tabletes, kurie sukelia visas sizofrenijos ir depresijos simptomus, sukelia endokrinines sutrikimus, haliucinacijas, kliedesiai, nemiga ir taip toliau, o dar ir neurologines ir endokrinines sutrikimus, tokius kaip akatizija, parkinsonizmas, distonija, veliavoji diskenezija, o dar osteoporoze, cukrinis diabetas, galaktoreja, navikus, nevaisinguma, neuroleptini nutukima abdominalini, nutukima, gadina krauja, imuniteta, gali sukelti piktybini neurolpetini sindroma, infarkta , insulta. Visa sita sukelia tokie "vaistai" neurolpetikai antipsichotikai kaip haloperidolas, litis, valproatas, olanzapinas, risperidonas, clozapinas, paliperidonas, caripiprazine, quetiapinas, aripiprazolis, fluanksol, truksalis, tiapridas, ziprasidone, sulpiridas, amisulpiridas, metoclopradmias cerukalis, domperidonas motillium ir taip toliau. Is antidepresasntu tokius sutrikimus gali sukelti, amitriptilinas, fluoksetinas, paroksetinas, sertralinas, mirtazapinas, venlafaxinas, duloxetinas, fluvaxaminas, citalopram, escitalopram ir kiti, is trankvilizatoriu kurie sukelia stipri psichine ir fizine priklausomybe, abstinencija, lomkes, atsisakimo sindroma, tokie preparatai kaip diazepamas, bromazaepamas leksotanilas, lorazepamas lorafen, alprazolamas xanax, clonazepamas, zolpidemas, zopiclonas, pregabalinas lyrica, carbamazepinas, gabapentinas, lamatriginas,ir taip toliau..ne papulkit ant psichiatrine kabliuka. klauskit gydytoju del ko jie bando pastumti jums pas psichiatrus. Dazniausiai stumia pas psichiatrus alegydytojai, kurie neismano savo darba, nekompetitingi, zemos kvalifikacijos, jiems taip lengviau atsikratyti paciento. Viesinkit tokiu "gydytoju" pavardes internete, kad visi zinotu kad pas tokius specialistus, geriau nepapulti. Tokio naglumo dar nemaciau, kad psichiaskai sveikus, arba trumpai turinciam umine sutrikima, sodina visam gyvenimui , faktiskai zudant zmogu, o ne gydant. Lietuvoje kai kuriu psichotropiniu suvartojama 2 - 3 kartus daugiau, o kai kuriu ir 20 kart daugiau nei latvioje ar estioje, ir visa tai del tokiu nekompetitingu gydytoju.Lietuvoje kai kuriu psichotropiniu suvartojama per 100 tukst zmoniu, 2 - 3 kartus daugiau, o kai kuriu ir 20 kart daugiau nei latvioje ar estioje, ir visa tai del tokiu nekompetitingu gydytoju.

2017-10-21, 15:42 | 5

Mano seimos gydytoja R.Jurcikoniene.Retai sutiksi tokia rupestinga,mandagia,isijauciancia i ligonio ligas.Aciu jai

2017-09-14, 09:01 | IP: *.*.*.*

Nemalonus seseliu ir registratoriu bendravimas. Dauguma registratoriu senos, piktos, nepatenkintos savo darbo irankiais ir pacientais.

2017-09-06, 14:50 | IP: *.*.*.*

FIZIOTERAPIJA DRBA BLOGAI.SU SKAUSMU TAU NEPADES.EILES PRIE PRIETAISU MENESIS.MAN SIANDIEN SKAUDA O TURIU LAUKT MENESI.PADES TIK 1KUNO DALIAI KOJAI.JEI RANKA SKAUDA REIKIA ATSKIRO SIUNTIMO.TURI DAUGIAU LAZERIU NUPIRKT JEI MENESI REIKIA LAUKT PAGALBOS.NEPADEDA ATEJUS SU SKAUSMU.O TOKIU DAUG LIGONIU SKAUDA SANARIUS.NUSIVYLIAU DAUGIAU I DAINAVA NEISIU.ELEKTRA KAZKAIP ANKSCIAU SKAUSMA NUIMDAVO.DABAR NIEKO NESIULO.SUMOKEJUS ATSIRAS PAGALBA..ATEIT SU SIUNTIMU IR MOKET TAI KEISTA.NETURI BUT TOKIU EILIU

2017-08-31, 14:41 | IP: *.*.*.*

Odontologinio skyriaus registratorė-tragedija. Viena, vyresnio amžiaus pakankamai grubiai kalba, jokios šypsenos. Mačiau kaip vyrui, atėjusiam su skaudamu dantim buvo grubiai atrėžta, kad jei nėra asmens dokumento, ji nieko negali padėt. Ar šitaip turi kalbėt registratorė? Žmogui skauda, jis prašo pagalbos, taigi jam ne dokumentai galvoj. Suprantu, kad yra taisyklės, bet gal galima ir iš registratorės šiek tiek supratingumo ir atjautos?
Iš kavinės dažniausiai sklinda stiprus riebalų kvapas, ko manau neturėtų būti gydymo įstaigoje

2017-06-07, 22:34 | 10

Po atsinaujinimo istaiga grazi, komfortiksa, o gydytojai, kaip ir visose valstybinese istaigose - tiesiog atlieka savo darba, kad gautu alga ir tiek. Na bet jei nesinori dar papildomai moketi pinigu privaciose klinikose, tai tenka lankytis cia :)

2017-03-22, 17:32 | IP: 88.222.188.170

Autobusų stotelė prie Urmo bazės yra per toli nuo Dainavos poliklinikos, ypač didelė problema kyla invalidams su vežimėliais.
Stotelė Dainavos poliklinikos pusėje yra patalpinta labai siauroje vietoje, todėl labai nepatogi žmonėms.

2017-01-30, 00:08 | IP: 78.58.177.59

Esu patenkintas gydytojo darbu, kompetencija, paslaugumu.

2017-01-28, 09:27 | IP: *.*.*.*

Daznai gydytojas blogai diagnazuoja lyga. Reikia paciai prasyti siuntima pas kitus gydytojus. Siemos gydytoja daugumos tyrymus israso mokomus. Labai ilgai reikia sedeti prie seimos gydytijos kabineto, nors talone parasytas priemimo laikas.

2017-01-24, 12:17 | IP: *.*.*.*

Nežinau kaip įvertinti greitojo kabineto priėmimą, kai teko laukus ilgiau nei 2 valandas, kantrybei trūkus eiti namo

2016-12-28, 10:08 | IP: 88.119.49.44

Gavęs siuntimą iš šeimos gydytojos, nusprendžiau apsilankyti Dainavos Poliklinikoje, kadangi arčiausiai namų. Visiškai nesigailiu! Aplankiau 7 specialistus, daugumą po kelis kartus, plius dar visokių procedurų ir visais kartais buvau greitai ir maloniai priimtas. Kiek mano patirtis leidžia tai spręsti nežinau, bet ta priėmimo sistema veikia, kviečia pagal laiką, nesvarbu, kad kas atėjo valanda anksčiau jam paskirto laiko.

2016-11-10, 10:49 | 3

Gydytoja buvo nemandagi, nenustate diagnozes.

2016-10-10, 08:57 | 1

Laba diena.Labai nusivyliau gydytoja Violeta Lukošiene-tokia gydytoja,kad neverta vardo.Sedi kabinete ir primeta labai protinga.Gaila ,kad atostogavo gydytoja Narbutiene-apie ja graziu zodziu galiu.Tenka palikti poliklinika,nes dar tokios bjaurios daktares gyvenime nesutiko.Gal kam ji ir patinka,bet as su ja neradau jokio kontakto.Aiskinu vaikas serga nevesiu i gydymo istaiga-galejo pasiulyti i namus atvaziuoti,o ji save tik girdi.TIK BLOGI ATSILIEPIMAI.

2016-07-14, 14:51 | IP: 88.222.145.129

lankiausi pirma karta sioje pliklinikoje po daug metu tikrai buvau patenkinta aptarnavimas puikus

2016-06-29, 19:08 | IP: *.*.*.*

Labai nemalonios registratores o juk tai imones veidas manau naujas vadovas sugebes pagerinti padeti

2016-05-06, 12:55 | IP: 78.62.184.163

Ačiū už Jūsų darbą ir pagalbą. Būtų gerai,kad tie gydytojai,kurie dirba ir privačiose gydymo įstaigose poliklinikos darbo laiku nepriimtų savo privačių klientų ir neskirtų fizioterapijos procedūrų kaip poliklinikos pacientams.Tai reikia atlikti privačioje klinikoje,o ne poliklinikos pacientų apsilankymo laiku.

2016-05-04, 23:21 | IP: *.*.*.*

Gaila ,kad Sabaliauskas iseina! Amzinas remontas.Daugiau demesio skirti isigijant naujoviska gydymo aparatura.Sudaryti normalias salygas dirbti jauniems specialistams,o ne keisti kas metus seimos gyd.

2016-04-22, 06:46 | IP: *.*.*.*

Šeimos gydytojai čia yra geri, bet kas liečia specialistus, tai labai nepatinka dauguma. Susiraukę, pikti, grubūs, nepaaiškina kas ir kaip. Pas nei vieną iš ginekologių tikrai daugiau neisiu poliklinikoje. Lankiausi pas tris, visus kartus nusivyliau. Po vizitų dažniausiai tam, kad nusiraminčiau vistiek turiu eiti į privačią kliniką.. Tai kokia gi čia pagalba... Kai gydytojai elgiasi taip šlykščiai, tai žmonės ir nenori eiti tikrintis nieko. O vėliau kai kam jau būna per vėlu.