Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorės aplinka pilnai pritaikyta atsipalaidavimui ir komfortui

Registratūra paciento ir personalo patogumui yra pritaikyta idealiai

Darbuotojai maloniai bendrauja ir greitai aptarnauja

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Patalpos tvarkingos, švarios ir pilnai patenkina paciento komforto poreikius

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Visos reikiamos procedūros ar tyrimai buvo vietoje

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Bendrauja nuoširdžiai ir atsako į visus klausimus

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Siūloma, bet tik dalis reikiamų papildomų paslaugų

2.4

Internetas veikė prastai

2023-08-29, 19:23 | 1

Neturiu jokių priekaištų, viskas tinka ir patinka.

2021-11-20, 15:33 | 2

Labai jauki klinika ir puikus personalas. Ačiū!

2021-09-30, 07:24 | 1

Darbuotojai maloniai bendrauja ir greitai aptarnauja. Darausi kraujo tyrimus kas dvi savaites paskutinius metus. Vyr. sesutė Oksana visada profesionaliai ir greitai aptarnauja. Tvarkinga, bendraujanti ir ypatingai miela su vaikais.

Registratūra super operatyvi dėl jos ir Gyd. G. Jansevičiaus persikėliau iš Kauno A klinikos į Medicinos namai šeimai Tauragėje. Maloniai atsako į visus klausimus ir nukreipia pas reikiamus specialistus.

Gyd. G. Jansevičius geras, sukalbamas ir ramus daktaras.

Rekomenduoju!

l

2021-09-29, 07:51 | 3

Esu nepaprastai laiminga pasirinkus šiuos medicinos namus! Apie personalą tik patys geriausi atsiliepimai. Vos tik atvykus į gydymo įstaigą pasitinka jauni, savo darbą išmanantys, nuolatos su šypsena žmonės. Pats didžiausias šios įstaigos pliusas, kad viskas vyksta operatyviai, į visus iškilusius klausimus atsako ir imasi darbo tiek gydytojai, tiek slaugytojos. Ačiū JUMS!

2021-09-28, 20:37 | 1

Esu labai patenkinta klinikos teikiamomis paslaugomis, tiek daktarai, tiek slaugės dirba puikiai, visada sulaukiu reikiamos pagalbos. Į išsakomas problemas reaguoja ir skiria visą reikiamą pagalbą, esu patenkinta pasirinkusi šią kliniką ir rekomenduoju kitiems

2021-09-28, 19:47 | 1

Pats geriausias personalas, tiek gydytojai, tiek slaugytojos.

2021-09-28, 19:40 | 6

Esu labai patekinta slaugytojų dėmesiu medicinos namuose Tauragėje, kadangi turiu keletą ligų ir kraujo davimas yra mano gyvenime labai dažnas reiškinys, tai tiesą sakant vienintelėje įstaigoje, kurioje man slaugytoja sugeba taip greitai ir be skausmo paiimti kraują, kad net baimės dingsta visos.Visada kolektyvas išsišiepęs, o per gyvenimą keliavau per daug medicinos įstaigos, Vienintelė įstaiga, kuriose jautiesi gerbiamas ir maloniai aptarnaujamas, o man kas ir svarbiausia, kaip bijančiai skausmo, kad tik šioje įstaigoje taip greitai atlieka visus tyrimus ir be skausmo. Labai dėkinga, laimės ir sveikatos gydančiam personalui.

2021-07-09, 11:05 | 4

Slaugių darbas klaikus,pacientus teikiasi priimti tik tada,kada baigia narsyti po telefoną.Atvykus po operacijos šeimos gydytoja buvo atostogose,kiti gydytojai neapžiūrėjo,nors gyd.Jancevičius vaikščiojo koridoriais be jokio darbo,Slaugytoja pareiškusi,kad gydytoją pasikvies tik tada,jeigu matys,kad tai pagal ją yra būtina ,ėmėsi perrišimo nors aiškiai matėsi,kad tam neturi ji nei kompetencijos ,nei patirties.Po perrišimo sukilo temperatūra,supūliavo žaizda išrašyti antibiotikų nebuvo kam.Tik trečią dieną juos išrašė gydytojas Jancevičius,net neapžiūrėjęs.
Kilo komplikacijos,teko kreiptis į rimtą med.įstaigą,kur gavau kvalifikuotą pagalbą.Dėl to teko pakeisti šią gydymosi įstaigą,nors šeimos gydytoja Geštautaitė ir puiki gydytoja.

2020-02-20, 12:57 | 2

Gydausi pas G. Jancevičių, geras gydytojas. Priekaištų jam neturiu visai, personalas malonus, viskas vyksta operatyviai. Graži ir jauki aplinka.

UAB Medicinos namai šeimai, Tauragės klinika, (UAB, Medicinos namai šeimai) atsakė

Ačiū Jums už komentarą, tikimės, kad gydymo įstaigą galėsite rekomenduoti.

2019-10-30, 13:04 | 2

Sveiki. Apie gydytojus nieko negaliu pasakyti mano gydytoja yra Geštautaite Toma, tai bendraujanti, kvalifikuota specialistė. Kalbu apie Tauragės skyrių. Pagalbinis personalas, tiksliau viena slaugytoja, tragedija. Slaugytoja ima kraują, nežinau vardo. Pirma labai nemandagi, "tujinasi" tarsi aš jos draugė ar geriau su ja kavos, visi pacientai, nesvarbu kokio amžiaus yra Jūs. Toliau, plaukai palaidi ir dar dredai, nagai gelinis lakavimas ir dar raudonas, aš nesuprantu ar Tauragėje kitos taisyklės ar mergina niekada nesimokė ir nežino mn, slaugytoja privalo susirišti plaukus, nagai privalo būti nelakuoti ir trumpai nukirpti. Toliau techniniai dalykai, kraują ima be pirštinių, varžtas yra naudojamas greičiau paimti kraują, o ne lengviau rasti veną, dezinfekuojamą vietą reikia sukti ratu, o ne valyti iš viršaus į apačią. Esu labai nepatenkinta slaugytojos kompetencija, tiek daromų klaidų nemačiau niekur. Susimąstykite kokią žinutę skleidžia slaugytoja apie visą gydymo įstaigą.