Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorės aplinka pilnai pritaikyta atsipalaidavimui ir komfortui

Registratūra paciento ir personalo patogumui yra pritaikyta idealiai

Darbuotojai maloniai bendrauja ir greitai aptarnauja

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Patalpos tvarkingos, švarios ir pilnai patenkina paciento komforto poreikius

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Bendrauja nuoširdžiai ir atsako į visus klausimus

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Siūloma, bet tik dalis reikiamų papildomų paslaugų

Internetas veikė be priekaištų

2018-12-14, 08:54 | 4

neprireikė šių paslaugų, todėl nežinau ar yra nemokamas internetas.

2018-04-29, 07:50 | 1

Sveiki. Lankiausi neseniai su odos liga. Buvau narmedoi pirma karta. Personalas malonus viskas kaip ir gerai buvo bet..... Apžiūrėjusi gydytoja paskyrė tyrimus, vaistu (kurie tikrai netiko mano odos problemai gydyt) ir tiek... Po 2 dienu atsiduriau ligoninei... Guliu dabar santariskiu dermatovenerologijos skyriui... Ir dabar nuo gydytojos santarose gavau tokiu velnių kodel iskarto nesikreipiau i santariskes, tepiau tepalus kurie visai mano sunkiai ligos formai nepadetu.... Vienu žodžiu aš nenoriu nieko įžeisti, bet kodel normedos klinikos gydytojo matanti mano sunkia bukle nepasake man "atsiprasau as tau niekom nepadesiu kreipkis i ligonine"... Nenoriu sakyt kad gydytoja neismananti dermatologe, tikrai ne..... Bet kita karta reikia but sąžiningų ir jeigu nežinai kaip žmogui padėti tai geriau pasakyk kur tam zmogui gali padėti ir tikrai gydys o ne lups pinigus uz konsultacija.....

Narmeda, (UAB, NARMEDOS MEDICINA) atsakė

Sveiki, kadangi Jūsų atvejo mes neprisimename (nors paprastai visus sudėtingus ligų atvejus aptariame su klinikos gydytojais ir einame iki paciento ligos stabilizavimo ir pasveikimo), labai prašome parašyti mums - info@narmeda.lt - pas kokią dermatologę buvote ir preliminarią apsilankymo datą - mes norėtume profesionaliai pasižiūrėti į šį atvejį. Pagarbiai, klinikos NARMEDA administracija.

2016-06-15, 02:38 | IP: *.*.*.*
2015-12-26, 12:09 | IP: 193.219.169.109

Puikus aptranavimas, labai kvalifikuoti gydytojai. Malonios ir gražios registratores.

2015-03-04, 14:07 | IP: 78.60.215.246

Gydytojai labai draugiški.

2014-05-11, 09:47 | IP: 213.164.107.38

Skaičiau prieš tai buvusį komentarą, todė, nepaisant savo tingumo, nusprendžiau palikti atsiliepimą ir aš. Labai jauki aplinka. Teko susidurti su registratore Ieva. Maloni, santūri, paslaugi. Stengiasi visada padėti. Jei yra neaiškumų (skambinau telefonu, pas kurios specialybės gydytoją registruotis dėl esamos problemos), pasitarė su buvusiais gydytojais ir labai labai teisingai parenkomendavo specialistą. Gydžiausi pas tris dirbusius gydytojus. Gavau visapusę informaciją, deramą gydymą. Pasveikau. Kainos priimtinos. Pinigų "melžimo" nebuvo.
Suprantu, kad nuomonė priklauso ir nuo asmenybinių žmonių problemų.

2014-05-07, 19:51 | IP: *.*.*.*
2014-03-06, 17:15 | IP: *.*.*.*
2013-05-11, 19:04 | IP: *.*.*.*
2013-02-24, 15:14 | IP: 84.46.250.70

Lanksčiai siūlo konsultacijų laikus, dieną prieš dar primena SMS žinute apie vizitą. Registratorė maloni, konsultacija įvyksta laiku, nereikia laukti.Šiaip viduj jauku, tvarkinga. Ne su visais gydytojais reikėjo turėt reikalų, bet ginekologas tikrai profesionalūs.

2011-12-13, 15:16 | IP: *.*.*.*
2011-04-21, 21:20 | IP: 213.164.123.245

Jau kelis metus apsilankau sioje klinikoje. Profesionalus ir malonus kolektyvas. Taip, malonus ir rupestingas, tai yra labai svarbu. Didelis dekui uz Ju darba.

2011-03-21, 23:04 | IP: 77.79.26.101

Lankaiusi pas ginekologą ir pas dermatologą. Likau labai patenkinta. Kas iš pažįstamų ėjo irgi nenusivylė.

2010-09-20, 21:54 | IP: 78.60.47.13

Gera klinika,priimtinos kainos.Patys informuoja apie tyrimus.Nauja aparutura,visus insrumentus ispakuoja is vienkartiniu,man tai svarbu.Lankausi jau 6m.

2010-08-30, 20:10 | IP: 78.60.228.139

labiausiai man patinka, kad cia surinkta labi gera gydytoju komanda.
Pas ka tik kreipsies ar pas ginekologa ar pas dermatologa, visi yra savo sriciu profesionalai. Ir tyrimai greitai padaromi ir aparatura gera..

2008-08-27, 15:52 | IP: 88.118.166.65

Lanksiausi ilgai pas ginekologę Panevėžyje ir labai ilgai "kankinausi" su tomis pat ligomis. Esu be galo dėkinga gydytojui Narbutui už tai, kad jau kokius porą metų visai nebeturiu panašių nusiskundimų. Gaila, kad gydytojas neprižiūri nėščiųjų... :) Labai labai geri atsiliepimai apie įstaigą ir jos gydytojus!

2007-06-24, 05:56 | IP: 81.29.24.44

Tepinėlio atsakymus galima sužinoti tą pačią dieną