Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorinės aplinkos pritaikymas JÅ«sų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogÅ«s laiptai)

Išorės aplinka pilnai pritaikyta atsipalaidavimui ir komfortui

Registratūra paciento ir personalo patogumui yra pritaikyta idealiai

RegistratÅ«ros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

Darbuotojai maloniai bendrauja ir greitai aptarnauja

Ä®staiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškÅ«s ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedÅ«rų kabinetą

Patalpos tvarkingos, švarios ir pilnai patenkina paciento komforto poreikius

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Bendrauja nuoširdžiai ir atsako į visus klausimus

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiÅ«ra)

Siūloma, bet tik dalis reikiamų papildomų paslaugų

Internetas veikė be priekaištų

2018-04-29, 07:50 | 1

Sveiki. Lankiausi neseniai su odos liga. Buvau narmedoi pirma karta. Personalas malonus viskas kaip ir gerai buvo bet..... Apžiūrėjusi gydytoja paskyrė tyrimus, vaistu (kurie tikrai netiko mano odos problemai gydyt) ir tiek... Po 2 dienu atsiduriau ligoninei... Guliu dabar santariskiu dermatovenerologijos skyriui... Ir dabar nuo gydytojos santarose gavau tokiu velnių kodel iskarto nesikreipiau i santariskes, tepiau tepalus kurie visai mano sunkiai ligos formai nepadetu.... Vienu žodžiu aš nenoriu nieko įžeisti, bet kodel normedos klinikos gydytojo matanti mano sunkia bukle nepasake man "atsiprasau as tau niekom nepadesiu kreipkis i ligonine"... Nenoriu sakyt kad gydytoja neismananti dermatologe, tikrai ne..... Bet kita karta reikia but sąžiningų ir jeigu nežinai kaip žmogui padėti tai geriau pasakyk kur tam zmogui gali padėti ir tikrai gydys o ne lups pinigus uz konsultacija.....

Narmeda, (UAB, NARMEDOS MEDICINA) atsakė

Sveiki, kadangi Jūsų atvejo mes neprisimename (nors paprastai visus sudėtingus ligų atvejus aptariame su klinikos gydytojais ir einame iki paciento ligos stabilizavimo ir pasveikimo), labai prašome parašyti mums - info@narmeda.lt - pas kokią dermatologę buvote ir preliminarią apsilankymo datą - mes norėtume profesionaliai pasižiūrėti į šį atvejį. Pagarbiai, klinikos NARMEDA administracija.

2016-06-15, 02:38 | IP: *.*.*.*
2014-05-07, 19:51 | IP: *.*.*.*