Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorės aplinka pilnai pritaikyta atsipalaidavimui ir komfortui

Registratūra paciento ir personalo patogumui yra pritaikyta idealiai

Darbuotojai maloniai bendrauja ir greitai aptarnauja

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Patalpos tvarkingos, švarios ir pilnai patenkina paciento komforto poreikius

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Bendrauja nuoširdžiai ir atsako į visus klausimus

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Siūloma, bet tik dalis reikiamų papildomų paslaugų

Internetas veikė be priekaištų

2021-08-27, 19:59 | 3

Superinė gydytoja ginekologė I. Jermolajevienė, kuri sužavėjo savo profesionalumu ir tolimesniu gydymu.

2020-10-23, 09:12 | 3

Registratorė bendrauja itin nemaloniai. Leidžia sau pašiepti klientus.
Iškviečia vizitui anksčiau registracijos laiko, o atvykus anksčiau tenka laukti 40min su kūdikiu ant rankų. Nepasivargina net atsiprašyti už nepatogumus.
Konsultacija pas ortopedą traumatologą taip pat nuvylė, jautėsi gydytojo skubėjimas baigti darbą. Už 5 min vizitą sumokėta 60eu. Kad reiks atlikti UG iškart neinformuoja, tik išėjus iš kabineto pareiškia, kad teks papildomai sumokėti 20eu.
Toks darbas žemina medikų vardą.
Sėkmės toliau darant pinigą.

2019-12-30, 08:10 | 1

Susidūriau su šios klinikos neatsakingumu. Mano nėštumą prižiūrėjo šios klinikos gydytoja Neringa Kaupaitė, apie pačią gydytoją nieko blogo negaliu pasakyti, tačiau administracija verta ypatingo dėmesio. Buvome suplanavę du vizitus, vieną prieš kelionę, įsitikinti ar viskas yra gerai su vaisiumi, o kitą po kelionės (13 sav., gydytoja pabrėžtinai perspėjo ir net dienom paskaičiavo kada būtina tiksliai apsilankyti). Pirmąjį vizitą administratorė atšaukė 1 d. prieš, antrąjį-vizito išvakarėse-abiejų vizitų atšaukimo priežastis-gydytoja išvažiavo į komandiruotę. Sužinojus apie dviejų vizitų iš eilės nutraukimą aš parodžiau nepasitenkinimą, informavau, kad man yra kritiškai svarbu apsilankyti (nes pati gydytoja taip pabrėžė), tačiau administratorę informavus apie tai, kad aš pati esu gydytoja ir kad taip du kartus iš eilės nesielgiama jinai man pasakė: “Jūs džiaukitės, kad mes išvis Jus informuojame”. Buvau šokiruota, pasijaučiau baisiai, labai sustresavau, ir labai greitai susiorganizavus vizitą pas kitą ginekologą sužinojome, kad dėl atšauktų vizitų pavėlavome atlikti reikiamą tyrimą (t.y. Pigesnį) ir turėjome atlikti gerokai brangesnį ištyrimą, o kur dar patirtas stresas. Nelinkėčiau papulti į šią kliniką: atjautos nerasta, niekada neieškos kompromisų dėl atšauktų vizitų bei niekada nepraneš laiku taip, kad galėtum susiplanuoti kitą vizitą. Visi esae dirbantys, deriname įvairias veiklas, darbus, kitus reikalus ir tai darome menesį prieš vizitą o ne vakare, po darbo laiko:/