Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorinės aplinkos pritaikymas JÅ«sų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogÅ«s laiptai)

Išorės aplinka pilnai pritaikyta atsipalaidavimui ir komfortui

Registratūra paciento ir personalo patogumui yra pritaikyta idealiai

RegistratÅ«ros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

Darbuotojai maloniai bendrauja ir greitai aptarnauja

Ä®staiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškÅ«s ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedÅ«rų kabinetą

Patalpos tvarkingos, švarios ir pilnai patenkina paciento komforto poreikius

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Bendrauja nuoširdžiai ir atsako į visus klausimus

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiÅ«ra)

Galėjau gauti visas reikiamas papildomas paslaugas

Internetas veikė be priekaištų

Gydytojai, kurie dirba "Profesorės Alos Bodrovos klinika"
2019-09-09, 12:11 | 2

Sveiki, norėtųsi pasidžiaugti, kad Lietuvoje, Profesorės Alos Bodrovos klinikoje, dirba patikimas, nuoširdus gydytojas homeopatas Antanas Januškevičius, kur pasitinka ir palydi su šypsena, kuris įsigilina į nevaisingos šeimos problemas, išsiaiskina nevaisingumą sukėlusias priežastis , o ne tiesiog šabloniskai dirba, kiekvienai nevaisingai šeimai siūlydamas nuo nevaisingumo vis tas pačias vaistažoles ar mineralus! Išsigydžiau nevaisingumą būtent gerbiamo gydytojo dėka. Ačiū gydytojui labai. Rekomenduoju 100%.

2019-08-02, 16:19 | 1

KAIP AŠ PASTOJAU ARBA GYVENIME NEKELSIU KOJOS Į VAISINGUMO KLINIKĄ

Kadangi vaisingumo klinikos pastoti man nepadėjo, tai netrukus pradėjau tiesiog internete ieškoti informacijos apie alternatyvias pastojimo galimybes. Iš giminės patirties, žinojau ir pati kažkada lankiausi, bet dėl kitų priežasčių, pas homeopatą. Daug šnekama, kad jie netikri gydytojai, žmonių mulkintojai ir taip toliau, tačiau kai mačiau konkrečius įrodymus, kad tai veikia, tai niekada tokių epitetų jiems pati nenaudojau. Gal kuri nors iš jūsų sakysite, kad tai – Placebo efektas, kuom tiki, tas ir vyksta, galbūt, nesiginčysiu, bet jei homeopatai padeda įtikėti, kad pasveiksi nuo kažkokios ligos, tai kodėl gi neapsilankius? Nei jūsų mama, nei draugė, nei vyras jūsų neįtikintų, kad pasveiksite, palyginus kaip baltu chalatu apsirengęs specialistas gali priversti patikėti. Prieinu iki to, kad palandžiojus interneto platybėse, radau informacijos, kad homeopatai gali padėti ir pastoti. Perskaičiau keletą sėkmės istorijų, na ir užsivedusi parašiau laišką "Profesorės Alos Bodrovos klinika" gydytojui homeopatui Antanui Januškevičiui į Vilnių, trumpai nupasakodama kas man yra ir klustelėdama, ar jis gali mums padėti. Atsakymo sulaukiau teigiamo ir tik tada papasakojau savo vyrui. Sulaukiau pritarimo:
-Taip, Beata, bandom, nieko neprarasime.
Laukė mėnesio laukimas, kol prieisime savo eilę niūrų lapkričio šeštadienį, 2016-aisiais. Vykstame vedini smalsumo į Vilnių, užsisakę viešbutuko kambarį, kad nereiktų tą pačią dieną po vizito važiuoti ilgo kelio namo. Kelionėje daug nesišnekame, klausomės muzikos, važiuojame ramūs. Tiesa, prieš kelionę paskaitau kokiu principu tikrins mūsų sveikatą, randu informaciją kad daktaras pritaikys Folio Metodą. Apie jį atskirai nepasakosiu, įvedus į google rastumėt informacijos, tik trumpai paminėsiu, kad per delnus arba pėdas, tikrinami organų elektriniai parametrai, o tam tikriems organams sunegalavus, odos paviršiuje esančių biologiškai aktyvių taškų, elektromagnetiniai duomenys pakinta.
Nuvažiuojame. Nustembame, nes daktaras įsikūręs verslo centre išsinuomavęs ofiso kambarį. Pasitinka baltu chalatu, ryžoka barzda vyriškis, prisistato mūsų daktaru ir kviečia užeiti. Susižvalgome tarpusavyje, bet vis dar einame ramūs. Užeiname, sėdamės į dvi kėdes. Abu apsidairome, ant sienų matome kažkokius diplomus, bet iš toli neįskaitome, kas juose parašyta. Daktaras atsisėda prieš mus ir įsijungia kompiuterį, pasiima didelį užrašų sąsiuvinį, kuriame beveik langelis į langelį prirašyta kažkokio teksto (kiek vėliau supratome, apie kiekvieną pacientą ar pacientų porą, jis susirašęs aktualią informaciją). Kol kompiuteris užsikuria, jis pradeda mus kalbinti. Kiek laiko esame kartu, kaip dažnai mylimės, ar mylėdamiesi esame atsipalaidavę ir negalvojame apie darbus, buitį, ar mūsų darbai įtempti ir keliantys daug streso, na ir panašaus pobūdžio klausimai. Sulaukęs atsakymų, pasižymėdavo sau į sąsiuvinį. Po to daktaras trumpai pasako, kad dabar, pradžioje mane, o po to vyrą tikrins Folio Metodu ir nusijuokdamas pasako, kad jis ne ekstrasensas ir nežino kokių organų veikla sutrikusi ir kodėl negalime pastoti. Pasidaro labai įdomu, kadangi turbūt žinote, o jeigu nežinote, tai pasakysiu dabar – homeopatija negydo ligos pasekmių, ji ieško KODĖL organizme sutriko vieno ar kito organo veikla, tad mano atveju, jis ieškos, KODĖL mano kiaušidės policistinės, kai tuo tarpu vaisingumo klinika tokių dalykų nesiaiškintų, o tik dirbtinai darytų viską, kad aš pastočiau, o ne organizmas pats sutvarkytų kaip motulė gamta sutvėrė – pastoti kiekvienai moteriai natūraliai.
Folio Metodas pasirodė juokingas, kuris privertė suabejoti mane, ko mes čia atvažiavome ir ar nepapuolėme ant užkietėjusio mulkintojo, tik su gražiu internetiniu puslapiu, bet vizito kaina siekė 200 eurų, tad palyginus su išlaidomis nevaisingumo klinikose, pagalvojome, kad tai vieni juokai. Kodėl juokingas, paklausite? Todėl kad dėjau delnus ant metalinių plokštelių, turėjau nejudėdama žiūrėti į kompiuterį, man buvo uždėtos ausinės, kuriose padrikai lakstė kaip morzės abėcelė pyp pyp pyp signalai. Kompiuterio ekrane mačiau žmogaus piešto kūno anatomiją ir mačiau, kurį mano vidaus organą tuo metu metodas tikrina. Patraukus delnus, kompiuteris parodydavo klaidą, tad supratau, kad įtakos delnų padėjimas vis gi turi. Manasis tuo metu iš kabinetuko buvo išvarytas, o daktaras netruko paaiškinti, kad taip gaunamas tikslesnis tyrimas, kai antra pusė neblaško manęs. Po 20 minučių buvau išanalizuota nuo galvos iki kojų, sekė maniškio eilė. Aš irgi tyrime nedalyvavau, tad vaikščiojau ratais verslo centre ir prabėgomis galvojau: kokio velnio mes čia atvažiavome? :D. Na ir ką, po pasišnekėjimų ir po abiejų ištyrimo, gavome miglotas išvadas, vyrui – bendras kūno disbalansas, o man silpniausia vieta – kaiušidės (ką ir pati žinojau ir jam sakiau), kurias galėjo iš rikiuotės išvest ir skydliaukės problemos, ir stresai ir nieko konkretaus neišgirdau. Toliau – dar juokingesnė dalis. Daktaras taria, kad dabar mums pritaikys ir suderins (!) kokias tinktūras turime gerti (jos pagamintos iš augalų, kiek suprantu), kokius homeopatinius vaistus nusipirkti, kada gerti ir grįžti po mėnesio pas jį antram vizitui. Apie tinktūrų derinimą net neklauskite, nes ten tikrai buvo panašu į magiją, tai tik trumpai paminėsiu: pastato buteliuką ant kažkokio kitos dalies Folio Metodo prietaiso, pajungia per kompiuterį vėl tą pačią programą, tik kitą jos dalį, ir pagal mūsų kiekvieno biolauką priderina ir gėrimą. Ten nuleidus galvą teko abiems ir susijuokti, bet turėjome tikėti, nes daktaras viską aiškino moksliškai, grįžę namo netgi ieškojome internete, ar nenusišnekėjo jis, žinoma tiek, kiek atsiminėm, ir mūsų dideliai nuostabai – viską pasakę kaip iš vadovėlio, nenusišnekėjo.
Išvažiuojame užsirašę kitam vizitui, bet laaaaaabai skeptiški abu. Atsisėdam į automobilį ir vienam kito klausiam:
-Nu ir kaip tau jis?
-Kažkoks keistuolis, keistai šneka, pats susivėlęs, pavargęs..
-Aha, nežinau ar antrą kartą važiuosime.. jaučiu atšauksiu vizitą..
-Bet matei kiek žmonių laukia po mūsų ir iki mūsų??? ir kaip jam telefonas netilo?
-Nu jo, mačiau, klientų turi tikrai nenormaliai daug.
Vilniuje praleidžiame naktį ir kitą dieną, lapkričio sekmadienį, parvažiuojame į Klaipėdą. Kaip nekeista, bet nurodymų laikomės: geriame abu skirtingas tinktūras, skirtingus homeopatinius žirniukus, plius dar rusiškus vitaminus, vyras geria vyriškai reprodukcijai gerinti, aš – moteriškai.
Praeina mėnesis, vizito neatšaukiame, važiuojame. Procesas kartojasi. Tikrina mus abu, klausinėja kaip jaučiames, ar sveikata gerėja, sakom, kad nesiskundėm sveikata ir iki tol. Vėl kažką pasirašo, paanalizavęs mus pasako, kad jau organizmai abiejų tvarkosi, bet kiek vizitų reikės -pasakyti negali, nes kiekvienai porai individualiai. Žinot kas įdomiausia? Vaisingumo klinika nurodė 46 procentų statistiką, o jis užtikrintai sako:
-Na pas mane šimtaprocentinis pastojimas. Neturėjau dar nei vienos poros kuri nepastotų po mano gydymo, nebent jūs būsite pirmieji, ties kuriais mano sėkmingo darbo ratas sustos , – ir nusijuokia.
Važiuojame namo su naujomis tinktūromis, kurias geriame kas vakarą, su naujų žirniukų pavadinimais ir vis nenustojame šnekėti, kaip žmogus gali taip tvirtai sakyti, kad jo praktikoje nebuvo nesėkmės atvejų!!
Trečias vizitas buvo magiškas visomis prasmėmis. Buvo Kalėdų laikotarpis, Vilnius buvo be galo gražus, vizitas praėjo ypatingai sklandžiai, kai pagaliau radome su homeopatu bendrą kalbą, pradėjome labiau suprasti jo šneką, išėjome kažkodėl abu pakylėti, vėl nešini naujų tinktūrų. Staiga abu netikėtai sugalvojome, kad užsuksime minutėlei į Šventos Onos bažnyčią, uždegsime žvakę už šeimos gerovę visomis prasmėmis. Buvo diena, tačiau greitai temo ir šį kartą nakvoti turėjome ne Vilniuje, tad skubėjome neužtrukti ilgai. Kaip tik tuo metu bažnyčioje buvo prižiūrėtoja, labai maloni moteris, kuri priėjo mus pakalbinti. Mes tikrai negalime paaiškinti šiai dienai kodėl, bet ji pradėjo kalbėti apie vaisingumą, šeimą. Mes nusijuokėme ir abu sutartinai pasakėme, kad ji pataikė tiesiai į dešimtuką mus pakalbinti, nes į bažnyčią atėjome pasimelsti būtent už tai. Ji palinkėjo didžiausios sėkmės, pakvietė mus į vakarines pamaldas, trumpai užsimindama, kad bus labai įdomus kunigas ir šnekės įdomia tema (gaila nepamenu kokia), tačiau išgirdus, kad turime tris valandas dar kelio namo, atsisveikino.
Grįžom namo, gėrėm tinktūras, gėrėm vėl naujus žirniukus ir taip praėjo gražiausios metų šventės. Ketvirtas vizitas turėjo įvykti sausio viduryje 2017 metais. Turbūt pastebėjote, kad čia sakau turėjo, nes rašau ir jau šypsausi ???? Taip, mums jo nebeprireikė, paskambinau daktarui ir atšaukiau. Po trijų vizitų – AŠ PASTOJAU. Žinote, o homeopatas nei kiek nenustebo, pasveikino mus ir pasakė kad mūsų atvejis vienas iš trumpiausiai trukusių, nes poros pas jį gydosi nuo 3 mėnesių iki dvejų metų.
Rytas.Sausio vidurys, nepamenu kelinta tiksliai diena.
Ruošiuosi į darbą, širdis spurda, nes žinau kad darysiu antrąjį nėštumo testą ( pirmasis prieš kelias dienas nieko nerodė). Maniškis miega, jam į darbą vėliau, nors, kaip vėliau išsišnekėjom, ne tiek jau ir miegojo, irgi laukė, žinodamas kad ryte tikrinsiuos. Nueinu į tuoletą ir po atliktos procedūros negaliu patikėti – ryškėja antras brūkšnelis. Bėgu ir žadinu jį. Veide šypsena, abiejų veiduose šypsenos ir apsikabinimas.. Kaip vairavau į darbą, tiesiog nepamenu, tik gerai pamenu, kad norėjau pravažiuoti ištiestu viduriniu pirštu pro vaisingumo kliniką ir pamojuoti jiems ????
Nežinau kas padėjo pastoti tiksliai, ar homeopatas, ar tikėjimas, ar bažnyčios moterėlė – dabar jau nebesvarbu, tačiau noriu pasakyti, kad savo pasiekiau ir išvengiau visų brangių ir skausmingų procedūrų, kurios būtų laukusios klinikoje. Organizmas pats save sutvarkė, tiesa, pamiršau paminėti, kad man visiškai nevyko ovuliacija, natūralus kasmėnesinis procesas, be kurio pastoti galimybės nėra, tačiau ji per tris mėnesius stebuklingai atsirado.
Merginos, pasakoju savo patirtį ir visiškai nenoriu pasakyti, kad vaisingumo klinikos yra blogis, tiesiog tai yra gerai apgalvota pinigų darymo mašina, kur kiekvienai klientei priskiriamos identiškos pradinės patikros, neatsižvelgiant visiškai į individualius negalavimus ir atvejus. Niekas nesigilina, kodėl tau sutrikusi kiaušidžių veikla, niekas apskritai nieko nesigilina, kokį gyvenimą tu gyveni, ką dirbi, kas daro įtaką, galbūt, tavo sveikatai. Aš tikiu, kad yra problemų, kur homeopatas neišspręs, bet išklausius įvairių istorijų, pirmiausia sakau:
– Pamėginkit nuvažiuoti pas tą gydytoją Antaną Januškevičių. ????
P.S. Kai mes pamiršome projektą “Darome vaiką“ ir tiesiog maloniai vakarojome namie, mėgaudamiesi mano mėgstamiausiu kokteiliu romo su coca cola ir laimu, tada ir užgimė gyvybė manyje. Tiesa sakant, tai buvo maksimalus atsipalaidavimas, pirmiausia prisimenant, kad mes vis dar pora, mylinti vienas kitą ir tiesiog norinti pasimėgauti puikiu, šaltu žiemos vakaru.