Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorės aplinka pilnai pritaikyta atsipalaidavimui ir komfortui

Darbuotojai maloniai bendrauja ir greitai aptarnauja

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Patalpos tvarkingos, švarios ir pilnai patenkina paciento komforto poreikius

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Bendrauja nuoširdžiai ir atsako į visus klausimus

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Siūloma, bet tik dalis reikiamų papildomų paslaugų

1.8

Gydytojai, kurie dirba "Kauno P. Mažylio gimdymo namai"
2021-05-22, 20:03 | 1

Čia ir juokas ant operacinio stalo (planinis CP), ir lengvas grauduliukas sveikinant vyrui, ir tas šiltas šypsnis pirmąją pažinties akimirką su vaikiuku, ir tas suvokimas - aš mama! Čia namai, kur norisi sugrįžti.

Ačiū akušerei Vidai už paskaitėles - kai žinai, mažiau nerimo širdyje. Taip pat dėkoju akušerėms Gabrielei, Marijai, Ievai ir visam kolektyvui, kuris padėjo pirmosiomis pažinties akimirkomis, kai galvoje milijonas klausimų, kai dar nežinai, kaip tvarkytis su tuo mažu mažu lobiu glėbyje :)
Nuoširdžiai dėkojame gydytojui Tomui Biržiečiui už tą ramybę, palaikymą, šilumą ir profesionalumą.

Puikus vadovas, puiki, savo darbą mylinti komanda!

Šilčiausi linkėjimai nuo mažosios Liepos (gimusios vasarį :) ), tėvelių Danutės ir Sauliaus.
Sėkmės darbuose !!!

2021-03-08, 23:52 | 2

Tiek ligoninė tiek personalas tobulas ????
Neturiu jokių priekaištų. Daktarų atsidavimas darbui 100%, gimdymo metu personalas palaikė 120%, po gimdymo priežiūra nepriekaištinga ????

2021-02-12, 12:55 | 1

P.Mažylio gimdymo namuose gimdžiau jau antrą kartą. Abu kartus mano patirtis buvo kuo geriausia, net ir karantino metu buvo atlikti Covid-19 testai ir gimdyme galėjo dalyvauti vyras. Turėjau galimybę pasirinkti privačią palatą. Įstaigos personalas labai malonus, vyrauja šeimyniška atmosfera. Maistas skanus ir sotus. Mamai ir mažyliui suteikia aprangą, praktiškai niekuo nereikia rūpintis. Įstaigos vadovas labai organizuotas, atsakingas, besirūpinantis mamomis ir jų mažyliais, kaip ir personalas. Esu labai dėkinga už pačią geriausią patirtį. Jeigu tektų dar kartą gimdyti ir vėl rinkčiausi P.Mažylio gimdymo namus ir Jums rekomenduoju.

2021-01-31, 01:07 | 2

Mano asmeninė patirtis šiuose gimdymo namuose labai bloga, skubaus Cezario pjūvio metu viskas vyko greitai, jutau pjūvį skalpeliu, nes nuskausminamieji nebuvo spėję dar suveikti. Girdėjau kaip anesteziologė sakė palaukime kol suveiks vaistai, bet ne atsakymas buvo operuojame. Pradėjau šaukti, kad viską jaučiu, baisų skausmą, kai pradėjo pjauti. Tada į veną dar suleido vaistų ir skausmo ačiū Dievui vėliau jau nejutau. Labai tikiuosi, kad niekam neteks pakliūti į tokią situaciją ir patirti tokį baisų skausmą. Dar ir dabar prisiminus nurieda ašaros.
Džiaugiuosi į namus grįžusi su kūdikiu.

2020-07-28, 03:00 | 4

Tobula. Viskas tobula! Ačiū kiekvienam dirbusiam čia! Jus nerealus! Labai malonūs, bet ir nesikišat į asmeninius dalykus kaip VGN. Ačiū Jums!!!! Linkiu laimėti finonsavimą rekonstrukcijai:) bet tsi niekis. Žmones nerealūs čia dirbantys!

2020-01-13, 11:47 | 2

REKOMENDUOJU!
Sako, kad tik Dievas gali kurti stebuklus...
Šventai tuo tikėjome, kol nesutikome Jūsų, gerbiamas daktare Tomai Biržieti. Jūsų nuoširdi priežiūra ir rūpestis padėjo gimti mūsų didžiausiam stebukliukui - Mykoliukui. Jūsų profesionalūs ir ryžtingi sprendimai skatino tikėjimą, kad viskas bus gerai.
Kuo nuoširdžiausiai lenkiame prieš Jus galvas ir dėkojame. Stiprios sveikatos ir Dievo palaimos Jums ir Jūsų šeimai!
Esame sužavėti Jūsų vadovaujamos ligoninės personalu.Visą laiką jautėme rūpestį. Jautėmės, tarsi personalas mumis rūpintųsi taip, lyg seniai mus pažinotų. Nuoširdi padėka Jums, brangieji. Išlikite tokie, kokiais esate!

2019-12-24, 03:15 | 1

Nerekuomenduoju. Patariu begti kuo toliau. Akuseriukes siaip buvo saunios i rupestingos (isskyrus, kai man nusprendus nemaitinti krutimi buvo patarta jas risti ir saldyti, kad sumazetu laktacija - siuo atveju rizikavo mano sveikata ir net gyvybe, nes tai labai nepatartina). Nubegus vandenims 23val buvau nuvesta i gimdykla ir ten palikta viena - paskambinau savo sesei ir mamai, pasakiau, kad prasidejo gindymas ir, suprantama, jos atvaziavo. Uz tai vos negavau melynes i aki. Atvaziavus i gimdykla mano seimos nares buvo labai grubiai sustabdytos ir tik pi labai ilgu ir nepagarbiu derybu - ja ileido pas mane. Kol mamyte palikinejo rankine - sulaukiau agresyvios lankytojos. Atejo sesute/valytoja (tos moterys,kurios valo palatas).Labai issigandau - buvo prasidejes saremis, o is manes buvo reikalaujama pasiiaiskinti, kodel mano seimos nariai atvyko. Zodziai buvo “ ka cia padarei, ka cia sugalvojai, kam cia ta turgu darai”. Labai sutrikau - tiesiog nepavyko suvokti, kad saremio metu is manes reikalaujama (labai nepagarbiu tonu, visgi esu 33metu moteris) pasiaiskinti, kodel vaisiausia (ir kartu nuostabiausia) gyvenimo akimirka noriu mamos palaikymo (vyras nespejo parskristi). Tuomet, koridoriuose pasigirdo”turgu cia daro” budinciosios ginekologes ir tos pacios slaugutes/valytojos “diskusija”. Pasijutau labai nesmagiai, negalejau atsigauti visa likusia nakti - juk as buvau gimdyve - busima mama. Tokia nepagarba sokiravo. Laimei gimdymas buvo sekmingas, nors mano mergaite iki paskutines savaites sedejo, apsivyniojus virkstele, tad, manau (domejausi pas kitus gydytojus), turejo buti atlikta echoskopija paziureti ar mergaite pasirengusi pati gimti - rezultate paskutine akimirka rankiniu budu mazyle buvo sukama, kad teisingai gimtu. Laimei viskas baigesi gerai ir turiu sveika kudiki. Pasitaike pora labai nemandagiu ginekologiu. Viena (tomia stambi, trumpais juodais plaukai), pasiputus stovedavo kojugalyje, lyg butu “per zema” paziureti tarp koju (gal tas iprasta praktika - juk gimdziau ne viena, todel nepykstu). O antra buvo mana sugniuzdziusi moteris - kuria vis dar svarstau paviesinti medijoje. Ji atejo pas mane i palata, paskutine diena gulint ligonineje ir pastebejo, kad turiu pientrauki... Ir prasidejo (nepasidomejus fizine priezastimi, kodel negaliu maitinti krutimi): buvau aprekta... Taip 33 metu gimdyve RAUDOJO (tiesiog nebesusivaldziau, nors dirbu vadovaujanti darba ir tikrai zinau kaip suvaldyti konfliktines situacija, bet buvau labai issekusi, nes vyrui vis nepavyko gauti bilietu, kad aplankytu). “ Tai gali buti jusu paskutinis vaikas”, ar jus zinot, kad uzauges vaikas gali tureti alergiju?!!”... sitie zodziai buvo isrekti ant manes, kol verkiau balsu, garsiai, nevaldomai, o mano mazyte dukryte tyliai manes klausesi.... Ginekologe priemusi mano gimdyma isejo is palatos pamacius, kad pradejau verkti - matyt nenorejo tapti liudininke. Kas turejo buti nuostabiausia mano gyvenimo patirtimi - buvo apkartinta stulbinancios nepagarbos moteriai - jautriausia jos gyvenimo akimirka. Tikrai nerekomenduociau - ir, manau, si istaiga turetu buti uzdaryta.

2019-10-08, 10:17 | 1

Nerekomenduoju.
Palata baisi, dažai atsilupinėję, užuolaidos nešvarios, spintelės sulūžusios, patalynė be spalvos ir nuskalbta.
Personalas nerūpestingas. Žiūri atsainiai. Trūksta informatyvumo ir organizuotumo.
Tikiuosi daugiau niekada čia negrįžti.

2019-08-17, 12:26 | 6

Dėkojui operatyviai ir profesionaliai dirbančiam akušerijos skyriui, kurie išgelbėjo į pasaulį besibeldžiančią antrosios dukros gyvybę. Nuoširdus, rupestingas ir paslaugus personalas. Tikrai grįžčiau čia ir trečią kartą gimdyti. Didelis ačiū antrą kartą mane operavusiam gydytojui Borkiui.

2019-07-25, 07:27 | 3

Esu labai patenkinta ir dėkinga šios įstaigos personalui, puikus aptarnavimas, gydytojai atras tinkamą žodį pasakyti ištikus krizei, palaikyti, jautiesi saugus, nes nuolat tavęs klausia sesutės ar viskas gerai. Didelį AČIŪ tariu visam personalui ????

2019-05-29, 18:39 | 1

Prieš savaitę šiuose gimdymo namuose gimė mūsų mažasis stebuklėlis. Kadangi vaikutis nėstumo metu nenorėjo apsiversti, buvo atliekamas išorinis vaisiaus apvertimas. Jis nepavyko, tad buvo suplanuota cp operacija, kuri praėjo labai sklandžiai ir be jokių komplikacijų. Visą laiką praleistą tiek pooperacinėje, tiek palatoje manimi bei naujagimiu buvo tikrai labai rūpinamasi. Buvo atsakyta į visus mūsų klausimus. Suteikta pagalba susidūrus su pirmaisiais žindymo sunkumais. Vaikutis sveikas, judrus, visi begalo džiaugiamės. Išvykstant namo ir atsisveikinant net susigraudinau, nes tikrai jautėmės kaip namuose. Puikiai žinau, kad grįšime ir su antruoju. Širdingas Ačiū visam, visam kolektyvui. Tik patys geriausi atsiliepimai.

2019-04-23, 11:06 | 2

Isvažiuoju iš šių gimdymo namų pilnai patenkinta, prieš tai lankiausi konsultacinėje poliklinikoje - buvau sužavėta bendravimo šiltumu ir tai, kad nereikėjo laukti eilėse prie kabineto (laikas - man labai svarbus faktorius). Gimdžiau čia tris kartus ir visuomet išvažiuoju su dėkingumu personalui. Visi dirba profesionaliai, maloniai bendrauja; gydytojai ginekologai, neonatologai, akušeriai tikrai išmano savo darbą puikiai, aukštos kvalifikacijos; o kitas personalas ( slaugytojos, tvarkytojos) taip pat labai, labai stengiasi. Pagal profesija su vyru esame gydytojai, tačiau atvažiuodavome čia niekada to nepasakė, kaip pacientai ir galėjome tikrai aiškiai įvertinti visų pastangas ir kokybiška darbą. Ačiū visiems! Tik šilčiausi prisiminimai!

2019-03-16, 19:53 | 1

2019.03.15d man buvo suplanuota laparaskopija operacija yvyko sklandziai esu labai patenkinta gyd Irina Suchova.chirurgu Rolandu Borkiu ir visu siu mazylio gimdymo namu maloniu personalu puikus gydytojai ir slaugytojos.labai dekinga Gitana Kalakauskaite.

2019-02-18, 08:52 | 4

Šiuose gimdymo namuose pas gydytojus nesilankiau, bet nėštumo metu lankiau baseiną, paskaitas nėščiosioms bei gimdžiau. Likau viskuo patenkinta nuo pat pradžių. Matosi kad žmonės dirbą mylintis mažylius ir savo darbą. žinoma pasitaikė viena kita moteris, tarkim be nuotaikos. Bet mes visi esame žmonės ir neprivalome būti perdėm malonūs. Svarbu kad atliko savo darbą kokybiškai ir po gimdymo į visus mano klausimus buvo atsakyta, ko nemokėjau - parodė. Net instruktažą susakė kaip elgtis vienoje ar kitoje situacijoje grįžus namo. Esu dėkinga visam kolektyvui, vien jų dėka grįžusi namo jaučiausi užtikrinta, o mažylis sveikas. AČIŪ ir sėkmės darbuose ;)

2018-10-30, 17:01 | 1

gydytojai nuostabus,bet gimdyklose padejeja LAIMA CIUPIENE yra baisiau nei baisu zmogus dirba nieko nebaiges,nemandagi,izuli,apie pacijantus ir atliekamaa proceduras kurios yra kondificialios nesioja i viesuma kas darosi arbortus,valymus,kas gimdo ar dar kazka atlieka!toks zmogus negali dirbti kreipsimes i tam tikras instancijas!nubausti si zmogu

2018-01-06, 15:40 | 3

Labai džiaugiuosi, kad teko lankytis čia tiek nėštumo, tiek gimdymo metu. Kadangi dar teko pagulėti nėščiųjų patologiniame skyriuje, teko susipažinti su nemažai čia dirbančių gydytojų, seselių. Šie gimdymo namai turi nuostabų, savo darbą mylinčių žmonių personalą, padedantį visais rūpumais klausimais ir žmogišką bei dėmesingą. Labai dėkoju visiems gydytojams už atsižvelgimą į gimdyvės norus ir galimybę išlaukti natūralaus gimdymo, ir puikų gimdymo priėmimą. AČIŪ visam personalui už rūpestį, dėmesį, nuoširdumą, ir kad dabar galime džiaugtis mažu stebuklėliu!

2017-09-18, 05:41 | 6

Širdingai dėkojame akušerijos skyriaus personalui, gydytojams profesionalams, su kurių pagalba mažoji Liana prieš mėnesį atėjo į šį pasaulinį. Dėkojam ir ginekologijos bei naujagimių skyrių darbuotojams, kurie rūpinosi mumis abiem trumpam sugrįžus pasitaisyt sveikatos.

2017-05-26, 08:09 | IP: *.*.*.*

Apsilankius pas gyd. R. Dovydaitienę pagal siuntimą, teko išklausyti paskaitą apie 2 lygio gyd. įstaigų paskirtį ir vaikščiojančių čia su siuntimais nesupratingumą, savo „paršelio“ (gydytojos žodžiais) kojas paskutinį nėštumo mėnesį, gauti antibiotinį gydymą, kurio poreikis buvo gydytojos nustatytas „iš akies“ - suabejojus tikslingumu, vėliau pas kitą gydytoją atliktas tyrimas neparodė tokio poreikio, o paskambinus į įstaigą rezultatų, pasakyta telefonu, kad antibiotikus vartoti visgi reikia. Vėliau gautus tyrimus peržiūrėjęs trečias privataus kabineto gydytojas pasakė, kad ne tik kad gydymas buvo nebūtinas, bet ir nebuvo jokių indikacijų antibiotiniam gydymui. Planavome gimdymą šiuose gimdymo namuose, bet po tokios situacijos galutinai apsisprendėme vykti gimdyti kitur.

2017-03-14, 13:24 | 1

Gimdžiau šiuose namuose nieko gero negaliu pasakyti. Mūsų veterinaras katina meiliau ir geriau apžiūri ir pagydo nei šių gimdymo namų specialistai. Gimdymo akimirka dar ir apvokti buvom.

2017-02-11, 18:12 | 1

Lankausi sioje istaigoje jau ne vienerius metus. Abi mano dukrytes gime siuose gimdymo namuose! Ir jeigu dar kada tektu rinktis kur gimdyti tai beabejo tik cia! Nestumus priziurejo ir toliau lankausi pas gyditoja Jackoniene. Puiki daktare, tik geriausi atsiliepimai. Su ja dirbanti akusere Rasa tai pats silciausias ir rupestingiausias zmogus. Aciu!!!

2017-01-19, 14:20 | IP: 89.116.121.30

visi vizitai pas gyd. Mackevičienę yra kokybiški, visada gaunu visapusišką ir profesionalę informaciją, malonų ir nuoširdų aptarnavimą.Niekada nereikėjo mokėti už paslaugas papildomai ar ' vokeliu '.

2016-11-03, 22:20 | 8

Lankausi jau su antru nėštumu ir esu gyd. J.Šakaliene visiškai patenkinta! Pasitikiu tik šia gydytoja.

2016-10-08, 00:21 | IP: *.*.*.*

Per savo gyvenima teko atlikti ne viena ginekologine intervencija yvairiose ligoninese, bet tai ka patyriau likau sokiruota. Pazadinta po narkozes buvau svirduliuojanti palydeta iki palatos ir pasiulyta pamiegot, taciau miegas kaip tycia neeme, niekas apsoliuciai net nepravere palatos duru paziureti kaip vistik zmogus jauciasi po narkozes, kol galu gale praejus 4,5 val slaugute kuri vale palata pasiteiravo kaip laikomes, niekas nepasiule net siltos arbatos nekalbant apie sriuba kol gydytoja nepaklause ar nepykina , o nuo ko pykins jei net vandens negavom , kaip buvo leista vykti namo pradejom nesekminga paieska sesuciu kad istrauktu katetery, laimei as sutikau koridoriuj ta pacia slaugute kuri man jy ir iseme , o kita palatos paciente neradusi seseliu issieme pati katetery , na antra karta manau tikrai negrysiu y sita ystaiga, nes tikrai paliko labai negera yspudy.

2016-09-03, 11:34 | IP: 94.244.98.236

Labai noriu padėkoti "Mažylio" gimdymo namų personalui, visi gydytojai ir kiti darbuotojai labai malonūs, paslaugūs ir mandagūs. Man šioje įstaigoje buvo atlikta gimdos polipo šalinimo procedūra, buvau paguldyta į dienos stacionarą ir tikrai viskas vyko profesionaliai, patalpos svarios ir tvarkingos, buvau nustebinta visų šios įstaigos medikų korektiškumu, paslaugumu, supratingumu ir kantrumu (kadangi žmogus prieš operaciją stresuoja). Puikūs specialistai, geriausios jiems sėkmės. Dovilė. Kaunas.

2016-08-22, 13:32 | IP: 178.250.35.105

Puikiai pasirengęs, profesionalus, mandagus, paslaugus personalas. Viskas puikiai

2016-03-01, 13:47 | IP: 87.247.116.30

Galiu apie sia įstaiga tiktai teigiamai atsiliepti

2015-08-13, 10:18 | IP: 78.62.195.38

Esu labai dekinga sios gydymo istaigos personalui! Visi malonus, atsidave savo darbui. Be abejo, visi esame zmones ir buvo keletas niuansu, kurie erzino, bet prieziura tikrai labai gera. Visi labai demesingi, gavau visus atsakymus i savo klausimus. Vertinimai labai geri!

2015-05-14, 09:36 | IP: *.*.*.*

Kaip mokama klinika, tai labai nepateisina mano lūkesčių... Ir turbūt dėl to, jog mokėjau tik į kasą (kaip priklauso) , o ne i kišenę. Nes priežiūra yra atmestina, vaikui yra gan smarki hipotrofija. Viena gydytoja pasakė, kad vaikutis išsivystęs ir jam geriau būtų gimti ankščiau (dvi savaites jam neauga svoris), bet kad nusimesti naštą nuo savęs išsiuntė i klinikas, ten vėlgi nieko nepasakė. Tai aš pati to gimdymo nepaspartinsiu, kodėl gydymo įstaiga nesiima jokių veiksmų? Nes ,,negavo į kišenę'? Tai jeigu mane siunčia nuo vieno pas kitą kuriam ,,kišti' ? Ir kokios ,,stafkės' dabar kad išsaugotu vaiko gyvybę? Nes jam dar ir virkštelė apsivijusi kaklą???

2015-05-06, 21:33 | IP: 85.255.53.85

Labai nuoširdūs gydytojai ir kitas personalas. Visi labai rūpinosi prieš gimdymą ir po jo. Viskas ką galiu pasakyti jiems tai tik didelis nuoširdus AČIŪ.

2015-03-09, 12:51 | IP: 84.46.129.49

Gimdziau. Viskas buvo puiku, jokiu nusiskundimu. Niekam jokiu kysiu nedaviau.

2015-01-23, 22:15 | IP: *.*.*.*

Net didziausiam priesui nelinkeciau cia gimdyti. Aisku nebent del sukelto streso ir isgyvenimu noretumete patirti persileidima. Pinigu,tai duok nedaves imt ima, tik greit pamirsta kas kiek dave. Antrame aukste visos gydytojos prisistato vedejomis. Budincios gydytojos - arogantiskos ju bendravimas sukeliantis stresa. Keista mada pacientes vadinti "cia ta kur ... " arba tiesiog "ta". Nesciuju su gresianciais persileidimais nelaiko nesciosiomis.

2014-12-22, 10:31 | IP: *.*.*.*

Teko gimdyti siuose gimdymo namuose, gydytojas Sutkus yra puikus specialistas ir esu jam dekinga. Taciau slauguciu darbas tiesiog baisus visiskai nesiskaito su pacientu, nakti ju neprisisauksi nes geria kava arba miega, o apie pati bendravima su pacientu tai nera ka nei kalbeti. Niekada daugiau negimdyciau siuose namuose, jeigu nedirbtu sis puikus gydytojas.

2014-08-15, 13:51 | IP: *.*.*.*

Gerai nes istaiga nera didele . Moteru konsultacijoje normalios daktares tik dvi ,kitos nelabai. Gydytojai visada tikisi kazka gauti ,negana to kad mokedami privaloma sveikatos draudima , ten dar apmokestinami papildomais mokesciais. Vasaros metu lankantis nestumo metu , gydytojos atostogauja ,nelabai yra kam pakeisti todel priima gydytoja kuri laisvesne.Nuo to nukencia konsultacijos kokybe ,na nebent atnesate tinkama dovana.

2014-03-18, 07:33 | IP: 78.62.50.83

Esu be galo patenkinta visos įstaigos darbuotojų profesionaliu darbu! Žaviuosi, kaip puikiai dirba gydytojai, kaip gerai juos supranta asistuojantys slaugytojai, netgi maistą dalinančios moterytės - ir tos nuostabios! Tiek rūpesčio, dėmesio, supratimo net nesitikėjau. Gimdymą prisimenu kaip šventę! Turbūt todėl tapau nuolatine Mažylio kliente. Ačiū visai komandai!

2014-02-02, 08:07 | IP: 88.222.234.226

teko gyditis ginekologiniam skiriui esu dekinga visam med personalui uz ju prieziura

2013-12-30, 17:55 | IP: 85.255.51.196

profesionalus gydytojai

2013-07-13, 14:05 | IP: 78.62.11.25

Pirma karta atejus konsultacijai pas gydytoja teko pralaukti pora valandu su kitomis laukianciosiomis. Tik po geru 40min. manes pasiteiravo pas kuria gyd.laukiu dar po pusvalndzio uzvede kortele nes registratura nedirbo o ta akusere kuri uzvedinejo kortele buvo lb nepatenkinta kodel as cia vejus keliu. galiausiai priejau pas gyd. kai iki jos pamainos galo buvo like kelios min.. zodziu manau daugiau tai nepasikartos.

2013-05-28, 15:42 | IP: 84.46.247.227

Gydžiausi ir gimdžiau šioje ligoninėje. Esu patenkinta beveik viskuo. Kai atvažiavom gimdyti su nubėgusiais vandenimis, labai ilgą laiką gimdykloje prižiūrėjo tik akušerė. Gydytoja pasirodė tik po kelių valandų.

2013-05-14, 12:40 | IP: 87.247.96.25

. Nera kur pasistatyti automobilio nemokamai(ar uz minimalu mokesti) 500m atstumu. aplinkinese parkavimo vietose ( net prie pat duru) taikomas 3-4lt/val mokestis

2013-02-19, 14:18 | IP: 78.62.121.110

Viskas cia yra gerai, uz parkinga gal ir tenka susimoketi daugiau, bet kompetetingu specialistu pagalba yra svarbiausia. Palatos geros, juk ligonine, ne viesbutis, o personalas malonus. Tik maistas prastas ir labai trankomos lauko durys paryciais prikelia :)

2013-01-30, 03:08 | IP: *.*.*.*

Kas labiausiai patiko tai gimdyklos. Taip pat gerai tai, kad nestumo prieziuros metu beveik visi tyrimai vietoje buvo atliekami. Ultragarsu nekarta leliuka ziurejo ir pan, o tai manau didelis pliusas.

2013-01-29, 16:45 | IP: *.*.*.*

tai ligonine ypac ginekologinio-akuserinio skyriaus pavardes neprisistate tik varda Henrieta is vis neziuri ligoniu, nebent gal takius kur deda i kisene jei ne tai visai esi lyg zvieriukas bet it ta juk uzjauciam o ji is vis net turbut dar nezino kas yra Hipokrato priesaika

2012-11-13, 10:55 | IP: 86.100.221.96

Puikūs gimdymo namai, nuostabus personalass - tiek gydytojai tiek seselės, aplinka jauki.

2012-09-14, 09:40 | IP: 88.222.107.67

Labai teigiama iįvertinčiau šiuos gimdymo namus. Lankiausi viso nėštumo metu, taip apt buvo atlikta planinė cezario operacija. Dakatarai labai malonūs kompetetingi, seselės ir slaugės geranoriškos, mandagios, malonios. Tikrai nereikia jokių papildomų mokėjimų ar dovanų, kad su tavim gražiai elgtųsi. Labai ačiū šiems gimdymo namams.

2012-09-06, 10:56 | IP: 78.58.91.83

Neseniai grįžau iš šios ligoninės. Išvažiavau labai gerai nusiteikusi personalas man buvo paslaugus, malonus, nusiteikęs padėti bet kuriuo momentu.Tiek gydytojai tiek kitas personalas. Visiems jiems didžiulis ačiū.Tikrai buvau maloniai nustebinta, sekantį kartą drąsiai kreipsiuosi į šią ligoninę. Sėkmės

2012-08-08, 13:42 | IP: 78.57.240.66

Gimdžiau šioje įstaigoje ir likau nustebinta, kokie malonūs, mandagūs, optimistiški žmonės ten dirba, pradedant gerai nusiteikusia palatų tvarkytoja baigiant vizituojančių gydytojų profesionalumu. Priežiūra ir komandos požiūris į pacientę sunkiai primena valstybinę įstaigą. Bet visos darbuotojų šypsenos būtų niekis, jei akušerės ir gydytojai prastai atliktų savo darbą. Mano gimdymas buvo sudėtingas, komplikavosi ir vos nepraradau vaikelio. Tik profesionalios komandos dėka supu savo mažylį ant rankų. Nėštukėms, kurios abejoja ar gimdyti šioje įstaigoje, rekomenduoju apsilankyti Mažylyje vedamose paskaitelese. Ten ne tik suteikiama visa reikalinga nėščiajai informacija, bet ir akušerės nuramina, gana neblogai psichologiškai paruošdamos moterį gimdymui. Beje, Mažylyje neteko pastebėti, kad daktarai ar sesutės aplink pacientus vaikščiotų "atkišę kišenę" :)

2012-07-30, 10:37 | IP: 88.222.93.129

Gimdžiau šioje ligoninėje ir nenusivyliau. Per kursus vis reklamuodavo Krikščioniškus gimdymo namus arba klinikas, neva Mazylio gimdymo namai neturi "palankios naujagimiui ligoninės" statuso. Tačiau iš tiesų viskas buvo puiku - gimusį kūdikį laikiau prie krūties 2h, po to kūdikį pasvėrė, suvystė ir visą laiką buvome kartu. Personalas tikrai atsidavęs darbui, vis pažiūrėdavo kaip sekasi maitinti,ar vaikučio nepuola gelta, net naktį budintis personalas kelis kartus užsukdavo patikrinti ar viskas mums gerai. Ligoninė aprūpino visais reikalingais rūbeliais, vystykliukais, maitina neblogai. Tikrai likau patenkinta personalo darbu, ypač puikios naujagimių skyriaus darbuotojos - vizitacijos metu dėmesingai apžiūri mažylį, parodo kaip jį teisingai prižiūrėti. Nors pas mane nebuvo pakankamai pienuko - gavom ir mišinėlio, tačiau visą laiką buvau mokoma ką daryti,kad kuo greičiau atsirastų pieno, kad kūdikėlis būtų maitinamas natūraliai. Esu labai dėkinga už personalo puikų darbą.

2012-03-15, 20:43 | IP: *.*.*.*

Labai esu asipiktinusi sita ligonine nepatarcau nei gimdyti nei isvalimu darytis drauge dare ta dalyka atvazevopuse devinu dare tiktai 1 h ir dar po operacines is kart po narkozes acigavo ir verke nes gidytoje burbulevo tiek kat net verke zmogus ir ne delo ka dare bet kiek daktare sutresavo manau daktare turi palaikyti o uzjausti suprasti o nerekti gailakat pavardes nezinau nes acigavo iriskart visos isejom bet tik sesutes feros daktare tai tyliu....