Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Išorinės aplinkos pritaikymas JÅ«sų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogÅ«s laiptai)

Išorės aplinka pilnai pritaikyta atsipalaidavimui ir komfortui

RegistratÅ«ros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

Darbuotojai maloniai bendrauja ir greitai aptarnauja

Ä®staiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškÅ«s ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedÅ«rų kabinetą

Patalpos tvarkingos, švarios ir pilnai patenkina paciento komforto poreikius

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Bendrauja nuoširdžiai ir atsako į visus klausimus

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiÅ«ra)

Siūloma, bet tik dalis reikiamų papildomų paslaugų

1.4

Gydytojai, kurie dirba "Kauno P. Mažylio gimdymo namai"
2019-08-17, 15:26 | 6

Dėkojui operatyviai ir profesionaliai dirbančiam akušerijos skyriui, kurie išgelbėjo į pasaulį besibeldžiančią antrosios dukros gyvybę. Nuoširdus, rupestingas ir paslaugus personalas. Tikrai grįžčiau čia ir trečią kartą gimdyti. Didelis ačiū antrą kartą mane operavusiam gydytojui Borkiui.

2019-07-25, 10:27 | 3

Esu labai patenkinta ir dėkinga šios įstaigos personalui, puikus aptarnavimas, gydytojai atras tinkamą žodį pasakyti ištikus krizei, palaikyti, jautiesi saugus, nes nuolat tavęs klausia sesutės ar viskas gerai. Didelį AČIŪ tariu visam personalui ????

2019-05-29, 21:39 | 1

Prieš savaitę šiuose gimdymo namuose gimė mūsų mažasis stebuklėlis. Kadangi vaikutis nėstumo metu nenorėjo apsiversti, buvo atliekamas išorinis vaisiaus apvertimas. Jis nepavyko, tad buvo suplanuota cp operacija, kuri praėjo labai sklandžiai ir be jokių komplikacijų. Visą laiką praleistą tiek pooperacinėje, tiek palatoje manimi bei naujagimiu buvo tikrai labai rūpinamasi. Buvo atsakyta į visus mūsų klausimus. Suteikta pagalba susidūrus su pirmaisiais žindymo sunkumais. Vaikutis sveikas, judrus, visi begalo džiaugiamės. Išvykstant namo ir atsisveikinant net susigraudinau, nes tikrai jautėmės kaip namuose. Puikiai žinau, kad grįšime ir su antruoju. Širdingas Ačiū visam, visam kolektyvui. Tik patys geriausi atsiliepimai.

2019-04-23, 14:06 | 2

Isvažiuoju iš šių gimdymo namų pilnai patenkinta, prieš tai lankiausi konsultacinėje poliklinikoje - buvau sužavėta bendravimo šiltumu ir tai, kad nereikėjo laukti eilėse prie kabineto (laikas - man labai svarbus faktorius). Gimdžiau čia tris kartus ir visuomet išvažiuoju su dėkingumu personalui. Visi dirba profesionaliai, maloniai bendrauja; gydytojai ginekologai, neonatologai, akušeriai tikrai išmano savo darbą puikiai, aukštos kvalifikacijos; o kitas personalas ( slaugytojos, tvarkytojos) taip pat labai, labai stengiasi. Pagal profesija su vyru esame gydytojai, tačiau atvažiuodavome čia niekada to nepasakė, kaip pacientai ir galėjome tikrai aiškiai įvertinti visų pastangas ir kokybiška darbą. Ačiū visiems! Tik šilčiausi prisiminimai!

2019-03-16, 21:53 | 1

2019.03.15d man buvo suplanuota laparaskopija operacija yvyko sklandziai esu labai patenkinta gyd Irina Suchova.chirurgu Rolandu Borkiu ir visu siu mazylio gimdymo namu maloniu personalu puikus gydytojai ir slaugytojos.labai dekinga Gitana Kalakauskaite.

2019-02-18, 10:52 | 4

Šiuose gimdymo namuose pas gydytojus nesilankiau, bet nėštumo metu lankiau baseiną, paskaitas nėščiosioms bei gimdžiau. Likau viskuo patenkinta nuo pat pradžių. Matosi kad žmonės dirbą mylintis mažylius ir savo darbą. žinoma pasitaikė viena kita moteris, tarkim be nuotaikos. Bet mes visi esame žmonės ir neprivalome būti perdėm malonūs. Svarbu kad atliko savo darbą kokybiškai ir po gimdymo į visus mano klausimus buvo atsakyta, ko nemokėjau - parodė. Net instruktažą susakė kaip elgtis vienoje ar kitoje situacijoje grįžus namo. Esu dėkinga visam kolektyvui, vien jų dėka grįžusi namo jaučiausi užtikrinta, o mažylis sveikas. AČIŪ ir sėkmės darbuose ;)

2018-10-30, 19:01 | 1

gydytojai nuostabus,bet gimdyklose padejeja LAIMA CIUPIENE yra baisiau nei baisu zmogus dirba nieko nebaiges,nemandagi,izuli,apie pacijantus ir atliekamaa proceduras kurios yra kondificialios nesioja i viesuma kas darosi arbortus,valymus,kas gimdo ar dar kazka atlieka!toks zmogus negali dirbti kreipsimes i tam tikras instancijas!nubausti si zmogu

2018-01-06, 17:40 | 3

Labai džiaugiuosi, kad teko lankytis čia tiek nėštumo, tiek gimdymo metu. Kadangi dar teko pagulėti nėščiųjų patologiniame skyriuje, teko susipažinti su nemažai čia dirbančių gydytojų, seselių. Šie gimdymo namai turi nuostabų, savo darbą mylinčių žmonių personalą, padedantį visais rūpumais klausimais ir žmogišką bei dėmesingą. Labai dėkoju visiems gydytojams už atsižvelgimą į gimdyvės norus ir galimybę išlaukti natūralaus gimdymo, ir puikų gimdymo priėmimą. AČIŪ visam personalui už rūpestį, dėmesį, nuoširdumą, ir kad dabar galime džiaugtis mažu stebuklėliu!

2017-09-18, 08:41 | 6

Širdingai dėkojame akušerijos skyriaus personalui, gydytojams profesionalams, su kurių pagalba mažoji Liana prieš mėnesį atėjo į šį pasaulinį. Dėkojam ir ginekologijos bei naujagimių skyrių darbuotojams, kurie rūpinosi mumis abiem trumpam sugrįžus pasitaisyt sveikatos.

2017-05-26, 11:09 | IP: *.*.*.*

Apsilankius pas gyd. R. Dovydaitienę pagal siuntimą, teko išklausyti paskaitą apie 2 lygio gyd. įstaigų paskirtį ir vaikščiojančių čia su siuntimais nesupratingumą, savo „paršelio“ (gydytojos žodžiais) kojas paskutinį nėštumo mėnesį, gauti antibiotinį gydymą, kurio poreikis buvo gydytojos nustatytas „iš akies“ - suabejojus tikslingumu, vėliau pas kitą gydytoją atliktas tyrimas neparodė tokio poreikio, o paskambinus į įstaigą rezultatų, pasakyta telefonu, kad antibiotikus vartoti visgi reikia. Vėliau gautus tyrimus peržiūrėjęs trečias privataus kabineto gydytojas pasakė, kad ne tik kad gydymas buvo nebūtinas, bet ir nebuvo jokių indikacijų antibiotiniam gydymui. Planavome gimdymą šiuose gimdymo namuose, bet po tokios situacijos galutinai apsisprendėme vykti gimdyti kitur.

2017-03-14, 15:24 | 1

Gimdžiau šiuose namuose nieko gero negaliu pasakyti. Mūsų veterinaras katina meiliau ir geriau apžiūri ir pagydo nei šių gimdymo namų specialistai. Gimdymo akimirka dar ir apvokti buvom.

2017-02-11, 20:12 | 1

Lankausi sioje istaigoje jau ne vienerius metus. Abi mano dukrytes gime siuose gimdymo namuose! Ir jeigu dar kada tektu rinktis kur gimdyti tai beabejo tik cia! Nestumus priziurejo ir toliau lankausi pas gyditoja Jackoniene. Puiki daktare, tik geriausi atsiliepimai. Su ja dirbanti akusere Rasa tai pats silciausias ir rupestingiausias zmogus. Aciu!!!

2017-01-19, 16:20 | IP: 89.116.121.30

visi vizitai pas gyd. Mackevičienę yra kokybiški, visada gaunu visapusišką ir profesionalę informaciją, malonų ir nuoširdų aptarnavimą.Niekada nereikėjo mokėti už paslaugas papildomai ar ' vokeliu '.