Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Išorės aplinka pilnai pritaikyta atsipalaidavimui ir komfortui

Darbuotojai maloniai bendrauja ir greitai aptarnauja

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Patalpos tvarkingos, švarios ir pilnai patenkina paciento komforto poreikius

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Bendrauja nuoširdžiai ir atsako į visus klausimus

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Siūloma, bet tik dalis reikiamų papildomų paslaugų

1.7

Gydytojai, kurie dirba "Kauno P. Mažylio gimdymo namai"
2020-07-28, 06:00 | 4

Tobula. Viskas tobula! Ačiū kiekvienam dirbusiam čia! Jus nerealus! Labai malonūs, bet ir nesikišat į asmeninius dalykus kaip VGN. Ačiū Jums!!!! Linkiu laimėti finonsavimą rekonstrukcijai:) bet tsi niekis. Žmones nerealūs čia dirbantys!

2020-01-13, 13:47 | 2

REKOMENDUOJU!
Sako, kad tik Dievas gali kurti stebuklus...
Šventai tuo tikėjome, kol nesutikome Jūsų, gerbiamas daktare Tomai Biržieti. Jūsų nuoširdi priežiūra ir rūpestis padėjo gimti mūsų didžiausiam stebukliukui - Mykoliukui. Jūsų profesionalūs ir ryžtingi sprendimai skatino tikėjimą, kad viskas bus gerai.
Kuo nuoširdžiausiai lenkiame prieš Jus galvas ir dėkojame. Stiprios sveikatos ir Dievo palaimos Jums ir Jūsų šeimai!
Esame sužavėti Jūsų vadovaujamos ligoninės personalu.Visą laiką jautėme rūpestį. Jautėmės, tarsi personalas mumis rūpintųsi taip, lyg seniai mus pažinotų. Nuoširdi padėka Jums, brangieji. Išlikite tokie, kokiais esate!

2019-12-24, 05:15 | 1

Nerekuomenduoju. Patariu begti kuo toliau. Akuseriukes siaip buvo saunios i rupestingos (isskyrus, kai man nusprendus nemaitinti krutimi buvo patarta jas risti ir saldyti, kad sumazetu laktacija - siuo atveju rizikavo mano sveikata ir net gyvybe, nes tai labai nepatartina). Nubegus vandenims 23val buvau nuvesta i gimdykla ir ten palikta viena - paskambinau savo sesei ir mamai, pasakiau, kad prasidejo gindymas ir, suprantama, jos atvaziavo. Uz tai vos negavau melynes i aki. Atvaziavus i gimdykla mano seimos nares buvo labai grubiai sustabdytos ir tik pi labai ilgu ir nepagarbiu derybu - ja ileido pas mane. Kol mamyte palikinejo rankine - sulaukiau agresyvios lankytojos. Atejo sesute/valytoja (tos moterys,kurios valo palatas).Labai issigandau - buvo prasidejes saremis, o is manes buvo reikalaujama pasiiaiskinti, kodel mano seimos nariai atvyko. Zodziai buvo “ ka cia padarei, ka cia sugalvojai, kam cia ta turgu darai”. Labai sutrikau - tiesiog nepavyko suvokti, kad saremio metu is manes reikalaujama (labai nepagarbiu tonu, visgi esu 33metu moteris) pasiaiskinti, kodel vaisiausia (ir kartu nuostabiausia) gyvenimo akimirka noriu mamos palaikymo (vyras nespejo parskristi). Tuomet, koridoriuose pasigirdo”turgu cia daro” budinciosios ginekologes ir tos pacios slaugutes/valytojos “diskusija”. Pasijutau labai nesmagiai, negalejau atsigauti visa likusia nakti - juk as buvau gimdyve - busima mama. Tokia nepagarba sokiravo. Laimei gimdymas buvo sekmingas, nors mano mergaite iki paskutines savaites sedejo, apsivyniojus virkstele, tad, manau (domejausi pas kitus gydytojus), turejo buti atlikta echoskopija paziureti ar mergaite pasirengusi pati gimti - rezultate paskutine akimirka rankiniu budu mazyle buvo sukama, kad teisingai gimtu. Laimei viskas baigesi gerai ir turiu sveika kudiki. Pasitaike pora labai nemandagiu ginekologiu. Viena (tomia stambi, trumpais juodais plaukai), pasiputus stovedavo kojugalyje, lyg butu “per zema” paziureti tarp koju (gal tas iprasta praktika - juk gimdziau ne viena, todel nepykstu). O antra buvo mana sugniuzdziusi moteris - kuria vis dar svarstau paviesinti medijoje. Ji atejo pas mane i palata, paskutine diena gulint ligonineje ir pastebejo, kad turiu pientrauki... Ir prasidejo (nepasidomejus fizine priezastimi, kodel negaliu maitinti krutimi): buvau aprekta... Taip 33 metu gimdyve RAUDOJO (tiesiog nebesusivaldziau, nors dirbu vadovaujanti darba ir tikrai zinau kaip suvaldyti konfliktines situacija, bet buvau labai issekusi, nes vyrui vis nepavyko gauti bilietu, kad aplankytu). “ Tai gali buti jusu paskutinis vaikas”, ar jus zinot, kad uzauges vaikas gali tureti alergiju?!!”... sitie zodziai buvo isrekti ant manes, kol verkiau balsu, garsiai, nevaldomai, o mano mazyte dukryte tyliai manes klausesi.... Ginekologe priemusi mano gimdyma isejo is palatos pamacius, kad pradejau verkti - matyt nenorejo tapti liudininke. Kas turejo buti nuostabiausia mano gyvenimo patirtimi - buvo apkartinta stulbinancios nepagarbos moteriai - jautriausia jos gyvenimo akimirka. Tikrai nerekomenduociau - ir, manau, si istaiga turetu buti uzdaryta.

2019-10-08, 13:17 | 1

Nerekomenduoju.
Palata baisi, dažai atsilupinėję, užuolaidos nešvarios, spintelės sulūžusios, patalynė be spalvos ir nuskalbta.
Personalas nerūpestingas. Žiūri atsainiai. Trūksta informatyvumo ir organizuotumo.
Tikiuosi daugiau niekada čia negrįžti.

2019-08-17, 15:26 | 6

Dėkojui operatyviai ir profesionaliai dirbančiam akušerijos skyriui, kurie išgelbėjo į pasaulį besibeldžiančią antrosios dukros gyvybę. Nuoširdus, rupestingas ir paslaugus personalas. Tikrai grįžčiau čia ir trečią kartą gimdyti. Didelis ačiū antrą kartą mane operavusiam gydytojui Borkiui.

2019-07-25, 10:27 | 3

Esu labai patenkinta ir dėkinga šios įstaigos personalui, puikus aptarnavimas, gydytojai atras tinkamą žodį pasakyti ištikus krizei, palaikyti, jautiesi saugus, nes nuolat tavęs klausia sesutės ar viskas gerai. Didelį AČIŪ tariu visam personalui ????

2019-05-29, 21:39 | 1

Prieš savaitę šiuose gimdymo namuose gimė mūsų mažasis stebuklėlis. Kadangi vaikutis nėstumo metu nenorėjo apsiversti, buvo atliekamas išorinis vaisiaus apvertimas. Jis nepavyko, tad buvo suplanuota cp operacija, kuri praėjo labai sklandžiai ir be jokių komplikacijų. Visą laiką praleistą tiek pooperacinėje, tiek palatoje manimi bei naujagimiu buvo tikrai labai rūpinamasi. Buvo atsakyta į visus mūsų klausimus. Suteikta pagalba susidūrus su pirmaisiais žindymo sunkumais. Vaikutis sveikas, judrus, visi begalo džiaugiamės. Išvykstant namo ir atsisveikinant net susigraudinau, nes tikrai jautėmės kaip namuose. Puikiai žinau, kad grįšime ir su antruoju. Širdingas Ačiū visam, visam kolektyvui. Tik patys geriausi atsiliepimai.

2019-04-23, 14:06 | 2

Isvažiuoju iš šių gimdymo namų pilnai patenkinta, prieš tai lankiausi konsultacinėje poliklinikoje - buvau sužavėta bendravimo šiltumu ir tai, kad nereikėjo laukti eilėse prie kabineto (laikas - man labai svarbus faktorius). Gimdžiau čia tris kartus ir visuomet išvažiuoju su dėkingumu personalui. Visi dirba profesionaliai, maloniai bendrauja; gydytojai ginekologai, neonatologai, akušeriai tikrai išmano savo darbą puikiai, aukštos kvalifikacijos; o kitas personalas ( slaugytojos, tvarkytojos) taip pat labai, labai stengiasi. Pagal profesija su vyru esame gydytojai, tačiau atvažiuodavome čia niekada to nepasakė, kaip pacientai ir galėjome tikrai aiškiai įvertinti visų pastangas ir kokybiška darbą. Ačiū visiems! Tik šilčiausi prisiminimai!

2019-03-16, 21:53 | 1

2019.03.15d man buvo suplanuota laparaskopija operacija yvyko sklandziai esu labai patenkinta gyd Irina Suchova.chirurgu Rolandu Borkiu ir visu siu mazylio gimdymo namu maloniu personalu puikus gydytojai ir slaugytojos.labai dekinga Gitana Kalakauskaite.

2019-02-18, 10:52 | 4

Šiuose gimdymo namuose pas gydytojus nesilankiau, bet nėštumo metu lankiau baseiną, paskaitas nėščiosioms bei gimdžiau. Likau viskuo patenkinta nuo pat pradžių. Matosi kad žmonės dirbą mylintis mažylius ir savo darbą. žinoma pasitaikė viena kita moteris, tarkim be nuotaikos. Bet mes visi esame žmonės ir neprivalome būti perdėm malonūs. Svarbu kad atliko savo darbą kokybiškai ir po gimdymo į visus mano klausimus buvo atsakyta, ko nemokėjau - parodė. Net instruktažą susakė kaip elgtis vienoje ar kitoje situacijoje grįžus namo. Esu dėkinga visam kolektyvui, vien jų dėka grįžusi namo jaučiausi užtikrinta, o mažylis sveikas. AČIŪ ir sėkmės darbuose ;)

2018-10-30, 19:01 | 1

gydytojai nuostabus,bet gimdyklose padejeja LAIMA CIUPIENE yra baisiau nei baisu zmogus dirba nieko nebaiges,nemandagi,izuli,apie pacijantus ir atliekamaa proceduras kurios yra kondificialios nesioja i viesuma kas darosi arbortus,valymus,kas gimdo ar dar kazka atlieka!toks zmogus negali dirbti kreipsimes i tam tikras instancijas!nubausti si zmogu

2018-01-06, 17:40 | 3

Labai džiaugiuosi, kad teko lankytis čia tiek nėštumo, tiek gimdymo metu. Kadangi dar teko pagulėti nėščiųjų patologiniame skyriuje, teko susipažinti su nemažai čia dirbančių gydytojų, seselių. Šie gimdymo namai turi nuostabų, savo darbą mylinčių žmonių personalą, padedantį visais rūpumais klausimais ir žmogišką bei dėmesingą. Labai dėkoju visiems gydytojams už atsižvelgimą į gimdyvės norus ir galimybę išlaukti natūralaus gimdymo, ir puikų gimdymo priėmimą. AČIŪ visam personalui už rūpestį, dėmesį, nuoširdumą, ir kad dabar galime džiaugtis mažu stebuklėliu!

2017-09-18, 08:41 | 6

Širdingai dėkojame akušerijos skyriaus personalui, gydytojams profesionalams, su kurių pagalba mažoji Liana prieš mėnesį atėjo į šį pasaulinį. Dėkojam ir ginekologijos bei naujagimių skyrių darbuotojams, kurie rūpinosi mumis abiem trumpam sugrįžus pasitaisyt sveikatos.