Reitingas
Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

84.6% Complete
4.2

Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorinės aplinkos pritaikymas Jūsų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogūs laiptai)

79.8% Complete
4

Išorės aplinka pilnai pritaikyta atsipalaidavimui ir komfortui

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

84.7% Complete
4.2

Registratūra paciento ir personalo patogumui yra pritaikyta idealiai

Registratūros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

87% Complete
4.3

Darbuotojai maloniai bendrauja ir greitai aptarnauja

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

87.5% Complete
4.4

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

76.1% Complete
3.8

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

84.7% Complete
4.2

Patalpos tvarkingos, švarios ir pilnai patenkina paciento komforto poreikius

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

89.4% Complete
4.5

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

91.7% Complete
4.6

Visos reikiamos procedūros ar tyrimai buvo vietoje

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

88.4% Complete
4.4

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

89.8% Complete
4.5

Bendrauja nuoširdžiai ir atsako į visus klausimus

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

89.6% Complete
4.5

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiūra)

55.2% Complete
2.8

Siūloma, bet tik dalis reikiamų papildomų paslaugų

Kaip vertinate paslaugų kainas?

79.5% Complete
4

Nereikėjo mokėti

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

54.9% Complete
2.7

Internetas veikė, bet sudėtinga prisijungti

Licencija

Nr. 705

Gydytojai, kurie dirba Respublikinė Kauno ligoninė
Pacientų atsiliepimai
2018-02-17, 17:09 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Krikščioniškuose gimdymo namuose gimdžiau 2017 m. Gimdžiau trečią vaikutį. Visas personalas buvo iš tiesų labai malonus ir profesionalus, išskyrus patį svarbiausią žmogų - gimdymą priėmusią gydytoją. Surašau kodėl taip sakau ir kas buvo.
- Priėmime, gimdos kaklelio apžiūrą gydytoja atliko man gulint priešais duris, kurios nuolat buvo varstomos. Šalia buvo pertvara, bet gydytoja jos neužtvėrė.
- Gimdymo metu trūko gimdymo palatų ir mane jau norinčią stumti atvežus į gimdymo palatą, akušerei teko klausytis priekaištų. O buvo taip. Gimdymo laukiau palatoje ir kai staiga atėjo noras stumti, vyras pakvietė akušerę. Akušerė mane greitai nuvedė į gimdyklą. Akušerė buvo labai maloni ir ramino. Personalas skubiai ruošėsi gimdymo priėmimui. Kai atėjo gydytoja, ji man girdint pradėjo akušerei priekaištauti kam mane atvedė į gimdyklą ir tai pakartojo kelis kartus. O paskui gydytoja pradėjo kažką šnabždėti akušerei. Kai po kelių minučių pradėjau stumti nutilo ir man nieko nebesakė.
- Vaikelio stumimo metu, gydytoja kelis kartus pakartojo - kai bus sekantis stūmimas iš pradžių stumk švelniai, o paskui stipriai. Turbūt buvo tokiem žodžiams priežastis, tačiau mane tie žodžiai suglumino ir išgąsdino. Išgąsdino, nes galbūt kažkas negerai, o suglumino todėl, kad tiesiog norėjau, kad išeitų teisingai stumti ir nesijaučiau galinti stumimą dar ir valdyti.
- Sekančio sąrėmio nebebuvo. Gydytoja visą laiką stovėjo į mane atsisukusi nugara, žiūrėdama į akušerę. Tada atsisuko, pakuteno pilvą ir nusisuko.
- Paskui gydytoja suleido skatinamųjų į raumenį. Atsirado silpnas noras stumti ir vaikelis gimė. Vaikelis gimė visas mėlynas. Akušerė pasakė, gydyjai girdint, kad jeigu man skatinamieji būtų leidžiami į veną, vaikelis būtų greičiau gimęs.

2018-01-08, 21:01 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 4)

Du kartus atvykome gimdyti iš Vilniaus ir nesigailėjome!

2017-09-01, 15:45 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 3)

Tik patys geriausi atsiliepimai. Puikus personalas. Daktarai savo sryties specialistai. Nuosirdus bendravimas su pacientu, atsakymai i visus rupimus klausimus. Tikrai rekomenduoju!

2017-06-05, 10:05 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Gimdžiau čia prieš 5 m. Gimdymas praėjo sklandžiai išskyrus vieną dalyką.po gimdymo siuvo kirptą tarpvietę ir nepasivargino suleist vaistų kad nešokinėčiau nuo kiekvieno dūrio. Gal tas įtakojo o gal pradtai susiuvo..siuvo vedėja, lyg tai vardas Banga.. ko pasekoje pries išleidžiant jau buvo išširusios brveik visos siūlės. Paprašius susiūti iš naujo (nes trys paros nepraėjo po žaizdos) nudivedė apžiūrai į kabinetą ir akivaizdžiai laukė pinigėlių.jų nesilaikus (ta pati vedėja) sakė viskas čia gerai vistiek dar gimdysiu. .ir išleido namo. Savam mieste į penktą parą papuoliau į greitają nes iširo visos siūlės.ko pasekoje darė narkozę iš naujo apkarpė žaizdą siuvo,gavau antibiotikų kursa plius antibakterinių... vien dėl to ten negrįščiau gimdyt. Kita vertus seselės puikios, pas vaikutį ėjo ne kartą dėl žindymo patarė,akušerė ir nuostabi papuolė..

2017-05-23, 23:43 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 12)

nepagarba zmogui, be kysiu ir susitarimu, geriau nesirodyt, dirba atmestinai, net nenori ileisti, siuvimo siules iskrito ta pacia diena.

2017-05-03, 14:09 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 3)

Labai rūpestingos akušerės. Su niekuo nesitariau, gydytojas mačiau pirmą kartą, po gimdymi taip norėjosi atsidėkoti už kantrybę, bet lanai keičiasi pamainos ir nebesutikom savo akušerės. Iš to streso nestsikenu nei vardo nei pavardės! Lug Gabija:) nustebino viskuo gimdymas gerąją prasme. Buvau prisiskaičiusi įvairių istorijų tai atėjau kritiškai nusiteikus-išsireikalausiu ko norėsiu, neprivers manęs gimdyt kaip nenoriu ar skatint!!:)
O niekas ir nevertė. Klausė kaip jaučiuosi, ar sutinku su procedūra, jos pateikimu, paaiškindavo vaistų veikimą, šalutines reakcijas. Kadangi skauda nugarą iki pat pat gimdymo, kai praktiškai galvutė matės, leido stovėti,stangintis vyro laikant už pažastų. Nerealu buvo. Vaisiaus tonus irgi prijungė stovinčiai, lašelinę su skysčiais pastatė, kad nedehidratuoti ir kadangi man nevyko viskas labai sklndžiai, jei prireiktų cezario,kad būtų skusčių nenukraukuoti, bet nesukėlė jokio diskomforto, vaikščiojau su ja visur laisvai. Net atsiklausė gimdant ar gali įkirpti,nes vaikelis strigo. Na nerealu man buvo taip aktyviai dalyvauti. Po gimdymo palatos kaip viešbituke, išmokė žindymo,labai daug suteikė pasitikėjimo su kūdikiu. Apžiūrėjo tiesiog kambaryje susiuvimą kasdien kol gulėjau. Net paprašėme ilgiau palaikyti,taip saugiai ten jautėmės.

2017-02-23, 01:15 | IP: 90.140.156.119 Kas parašė?

Man labai nepatiko girdėjau negraziu repliku gal isizeidė kad kysio negavo net gimdymo metu negalima paklausti kaip paklausiau ka daryti kaip gimdyti viena is dalyvavusiu atsakė taigi sakei gimdei pries 9metus kankindamasi skausme atsakiau nusikeikdama taigi bl. Pries 9metus ir atsiprasiau uz pasakyma nes zinojau kad dar reik pagimdyti moteris kuri priėmė mano dukra po gimdymo gryzusi i gimdykla is visu jėgu 2 kart uzgulus spaudė pilva auksciau bambos dar dabar lb skauda nusiziovaujant ar seip ikvėpus oro tik gaila nezinau dar ar taip tikrai turėjo daryti gal aš kabinuosi dėl iprasto veiksmo po gimdymo o seip as apsalus tikriausei kad esu gimdzius turiu buti kaip ismustruota atmintinai nuo a iki z viska zinoti nieko neklausti nezinau ar tai normalu bet 2para niekas neapziurėjo kaip ten apacioje viskas laukiu greiciau iseiti ir pas gyditoja nes be proto viska skauda bet buvo keletas maloniu darbuotoju mėlynu chalatu raudonais plaukais mergina lb faina maloni taip pat nuskausminima dariusios 2 moterys aciu uz graze dukryte bet nuo streso uzmigau tik 2 nakti po gimdymo niekada ce negrysciau ir si gimdyma tikrai atsiminsiu nuo a iki z

2016-09-08, 01:27 | IP: 90.138.65.238 Kas parašė?

Planavome gimdyti siuose gimdymo namuose, taciau prasidejus sariams pasiskambinome pasiteirauti informacijos ir ji buvo labai atmestinai suteikta. Atvykus buvo issityciota pasiteiravus apie vaiko tonu uzrasyma, kuris buvo atliekamas pirma karta, tokiais pasakymais kaip "nu laba diena, stebini mane kiekviena diena". Po apziuros gydytoja paleido namo ir liepe atvaziuoti uz 4 valandu ne anksciau ir namie pagerti arbatos. Nuvykome i kitus gimdymo namus, nes saremiai buvo tikrai dideli ir vaikutis gime po kelii valandu ne jokiu skatinamuju ar kitu medikamemtu. Labai nusivyleme gyd. TOLEIKIENE ir su ja dirbusia komanda.

2016-03-08, 20:05 | IP: 85.206.107.43 Kas parašė?

Gimdžiau šioje įstaigoje ir likau labai patenkinta. Atvykau naktį, su niekuo nesitarusi, viskas vyko sklandžiai. Tiek gydytoja, tiek akušerė bei slaugytoja buvo mandagios, negaliu įsivaizduoti, kad galėjo būti geriau. Budėjo gydytoja Toleikienė ir akušerė Minelgienė. Labai joms dėkinga! Po gimdymo ligonin4je praleidom 3 dienas, priežiūrai taip pat jokių priekaištų neturiu.

2016-02-22, 15:47 | IP: 85.89.243.230 Kas parašė?

Dėkui nuostabiam P.Vanagui. tikrai jaučiausi saugiai žinodama, kad esu pas tikrą specialistą ir žmogų, išmanantį savo darbą. pastebėjimas dėl ginekologijos padalinio: norėtųsi, kad atvysktant į ligoninę nereikėtų su savimi vežtis rankšluosčių (manau įmanoma, kad įstaiga juos suteiktų), be to jautėsi trūkumas termometrų, klad taip pat keista gydymo įstaigai. Be to duše, durys nesutvarkytos, tad maudytis vėsoka-smulkmena, bet kai esi įtampoje ir dar po operacijos, norisi šlumos , jeigu tai įmonama. Personalui priekaištų neturiu.

2015-05-11, 19:38 | IP: 86.41.131.79 Kas parašė?

Labai aciu gyd. P. Vanagui, sesutes nuostabios :)

2015-01-10, 14:49 | IP: 94.244.94.9 Kas parašė?

Šios gydymo įstaigos ginekologiniame skyriuje buvo atliekama diagnostinė laparaskopija. Noriu padėkoti gyd. Vanagui už profesionalumą, gerą humopro jausmą, priežiūrą, rūpestį, patarimus, kad ir gyvenimiškus :D ir dar už visus nepaminėtus dalykus. Anesteziologei Renatai Šalkauskaitei už gerą savijautą ir lengvą atsigavimą po operacijos, už rūpestį ir profesionaliai atliktą darbą, nors tikrai nebuvo lengva su manimi :) Nepaprastai didelis ačiū sesutėms už tokią priežiūrą kaip mamos, už rūpestį, šypsenas, globą, meilumą, gerumą ir daugybę kitų pliusų :) Ačiū visam personalui. Jūs nuostabūs!!! Ir maistas labai skanus ;)

2015-01-10, 14:15 | IP: 94.232.120.223 Kas parašė?

Gimdymo namams reikia remonto,bet neziurint i tai,visur tvarkinga ir svaru.Cia pakankamai gera aparatura,atliekami tyrimai,nereikia papildomai kreiptis kitur.Gydytojai labai profesionalus,nuosirdziai bendraujantys,palaikantys.Slaugytojai taip pat profesionalus,greitai dirba,mielai bendrauja.Kainos irgi prieinamos.Cia gera konsultuotis ir gimdyti

2014-11-28, 16:12 | IP: 94.244.81.123 Kas parašė?

Nuostabi įstaiga. Lankiausi šiuose gimdymo namuose su dviem nėštumais nuo iki, taip pat ir gimdžiau čia du kartus. Nei karto nenusivyliau nei konsultacija, nei bendravimu su specialistais. Fantastiška įstaiga. Visi labai malonūs - ir gydytojos, ir akušerės, ir likęs personalas. Jei kada dar susilauksiu vaikučio, tai tik čia!

2014-09-15, 14:56 | IP: 88.222.105.92 Kas parašė?

noriu padėkoti visam personalui už tai, kad po operacijos buvau prižiūrima ir slaugoma kaip artimų žmonių.

Diana

2014-03-05, 22:31 | IP: 178.16.46.248 Kas parašė?

Puikus ginegologijos skyrius,darbai gerai organizuoti, malonus ,kokybiškas ir greitas aptarnavimas.Didelis ačiū gyd.Kraujalui ir visam personalui ačiū.

2014-02-11, 17:56 | IP: 87.247.105.146 Kas parašė?

Labai geros ir savo darbą išmanančios bendrosios praktikos slaugytojos.

2014-02-05, 20:03 | IP: 83.181.99.233 Kas parašė?

Mielos moterys, visos tos kurios giriate personalą gimdymo sk. - parašykite, kiek sumokėjote!!!! Esu pasibaisėjusi požiūriu į nėščią moterį - ji kaip vergų laikais gali kankintis pusantros paros be miego - ir niekam tai neįdomu. Bandė duot pinigų - tai neėmė, sakė - po gimdymo. Kažkoks košmaras - jei jau neėmi pinigų, tai nors atlik savo pareigas darbe. Moterys, pagalvokit kur einat - na nebent pačios norit, kad jus nukankintų...

2014-01-28, 08:10 | IP: 84.15.182.105 Kas parašė?

Nuostabus gimdymo namai ir kolektyvas!

2014-01-17, 09:29 | IP: 78.62.132.227 Kas parašė?

Atvykus į šią įstaigą gavau tai ko net nesitikėjau, personalas begalo paslaugus, sesutės visada pasiruošusios padėti, malonios su šypsena, gydytojai aukščiausio lygio specialistai. Didelis dėkui visam personalui!!! Jeigu dar turėsiu kažkokia bėdą norėčiau gydytis tik šioje įstaigoje! Kuo didžiausios sėkmės Jūsų darbuose!

2014-01-08, 19:59 | IP: 82.135.192.236 Kas parašė?

Medikai profesionalūs ir mandagūs, išvis personalas surinktas superinis- malonu su visais bendrauti, atsakymai aiškūs, mandagūs. Tikrai rekomenduoju visoms.

2013-04-17, 14:47 | IP: 78.57.207.94 Kas parašė?

Šiuos gimdymo namus vertinu aukščiausiu balu. Didelis ačiū visam personalui už priežiūrą, pagalbą sulaukus naujagimio, kurios man labai reikėjo. Kadangi turėjau neplanuotą CP, teko visą savaitę praleisti šiuose gimdymo namuose. Dėka dirbančio personalo nuoširdaus, šilto bendravimo, profesionalios priežiūros, jaučiausi kaip namie. Didelis ačiū Gyd. Rasai Babiliūtei, naujagimių skyriaus vedėjai Žydrūnei Prapuolenienei ir visam likusiam personalui, su kuriuo teko bendrauti!!!

2013-04-15, 19:06 | IP: 87.247.104.147 Kas parašė?

labai šaunus personalas, nuo priėmimo, iki rūbinės palydėjimo, pačios daktarės bendravimas, tiek slaugytojos pooperacinėj palatoj (labai gaila neįsiminiau jos vardo pavardės), su malonumu grįžčiau ten, bet tikiuos panašių bėdų išvengti :) AČIŪ JUms ir didelės sėkmės Jūsų darbe!

2013-01-07, 09:07 | IP: 84.32.86.72 Kas parašė?

Kiek specialistų čia sutikome, visi buvo labai malonūs, jautrūs. Daug patarinėjo, mokino, kaip prižiūrėti naujagimį.
Anksčiau labai bijojau gimdymo, dabar nebe. :) Liko patys šilčiausi prisiminimai.

2012-06-13, 19:43 | IP: 188.69.226.182 Kas parašė?

Puikus ginekologijos skyrius, darbas labai gerai organizuotas nuo priėmimo iki operacinės ir toliau. Labai patinka personalo ramybė ir tyla.

2012-05-31, 09:23 | IP: 78.62.86.212 Kas parašė?

Niekam nerekomenduoju sioje istaigoje gimdyti

2012-03-28, 22:31 | IP: 85.164.14.7 Kas parašė?

Puikus gydytojas, puikus personalas.
Drasiai sia klinika galeciau rekomenduoti kitiems. Buvau apsokineta ir pries operacija ir po operacijos. Seseles nuostabios. Jauciausi kaip privacioj klinikoj suplojus didziausius pinigus.

2012-02-18, 22:24 | IP: 213.226.177.137 Kas parašė?

Profesionalus, malonus personalas. Dziaugiuosi, kad pasirinkau gimdyti sioje ligonineje.

2012-01-28, 11:41 | IP: 78.57.235.186 Kas parašė?

Nuostabi klinika, personalas, jei reikes visada ten sugrisiu.

2011-11-08, 12:07 | IP: 109.79.13.196 Kas parašė?

man viskas tiko,viskas gerai,svarbiausia malonus ir rupestingi daktarai

2011-10-07, 13:34 | IP: 87.247.120.134 Kas parašė?

super

2011-04-17, 11:29 | IP: 88.222.125.85 Kas parašė?

Ligoninei trūksta patalpų. Tačiau gydytojai NUOSTABŪS. Lankiausi šioje ligoninėje prieš 8 metus ir dabar, galiu pastebėti, kad patalpų, įrengimo klausimai smarkiai pagerėję. Tačiau tokioje įstaigoje svarbiausia gydytojai, kurie PUIKŪS

2011-03-14, 22:12 | IP: 84.15.176.122 Kas parašė?

nera

2009-10-15, 23:18 | IP: 78.62.108.119 Kas parašė?

norečiau padėkoti visam personalui,seselėms ypač poopercinės palatos.Ačiū gydytojams, kurie daro stebuklus.Tai ligoninė ,kurioje gulėdamas jaties žmogumi.

2009-01-11, 22:19 | IP: 82.135.235.171 Kas parašė?

Gimdziau sioje istaigoje gruodzio menesi. Labai patiko cia dirbantis personalas, atrodo ir savo darba ismanantis ir maloniai bendraujantis, patariantis..jeigu butu siuolaikiskai sutvarkyta aplinka, palatos, siek tiek komforto mamoms ir teveliams - 10 balu! Labai nepatogu pasistatyti automobili - nera kiemo,atvaziavus aplankyti arba atvezus gimdyve uz stovejima reikia moketi...

2008-12-29, 19:00 | IP: 78.57.127.222 Kas parašė?

Manau, kai istaigoje dirba profesionali komanda, reklama nebereikalinga. Gimdziau pirmaji vaikeli ir likau labai patenkinta tiek gydytoju, tiek slaugytoju darbu. Malonu, kad visada sulauki pagalbos is kiekvieno personalo darbuotojo, kad tavimi rupinasi nepriklausomai nuo kisenes dydzio. Jei gimdyciau antra karta, tik cia.

2008-11-29, 12:25 | IP: 78.63.136.120 Kas parašė?

Labai puikus kolektyvas, profesionalus , rupestingi gydytojai,Slaugytojos.Ypac esu dekinga daktarui P.VANAGUI uz jo profesionaluma, demesinguma,uz labai atsakinga poziuri i ligoni ir jo problemas.Visokeriopos sekmes siam sauniam daktarui bei visam kolektyvui!

2008-11-11, 16:44 | IP: 84.55.13.85 Kas parašė?

gera istaiga neturiu

2008-10-03, 14:36 | IP: 82.135.192.74 Kas parašė?

Visada tik šioj ligoninėj gimdyčiau ir kitoms parekomenduoju, o ypač nuostabę gydytoją Mačiulaitienę

2008-07-15, 11:18 | IP: 85.255.52.160 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 0 mėn., todėl nebėra aktualus.
2008-06-05, 12:49 | IP: 78.62.84.199 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 1 mėn., todėl nebėra aktualus.
2008-05-10, 09:21 | IP: 85.255.52.160 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 2 mėn., todėl nebėra aktualus.
2008-05-07, 20:07 | IP: 85.255.52.160 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 2 mėn., todėl nebėra aktualus.
2008-02-27, 16:52 | IP: 78.57.99.73 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 4 mėn., todėl nebėra aktualus.
2008-01-30, 13:26 | IP: 78.60.115.43 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 5 mėn., todėl nebėra aktualus.
2007-11-13, 21:19 | IP: 87.247.104.246 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 8 mėn., todėl nebėra aktualus.
2007-10-29, 18:50 | IP: 87.247.104.246 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 8 mėn., todėl nebėra aktualus.
2007-10-22, 14:34 | IP: 88.222.150.84 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 8 mėn., todėl nebėra aktualus.
2007-09-07, 19:44 | IP: 62.212.202.14 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 10 mėn., todėl nebėra aktualus.
2007-06-04, 13:16 | IP: 217.17.89.70 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 11 m. 1 mėn., todėl nebėra aktualus.
2007-03-24, 13:38 | IP: 88.118.141.105 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 11 m. 3 mėn., todėl nebėra aktualus.
2007-03-05, 20:49 | IP: 88.222.168.158 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 11 m. 4 mėn., todėl nebėra aktualus.