Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorės aplinka pilnai pritaikyta atsipalaidavimui ir komfortui

Registratūra paciento ir personalo patogumui yra pritaikyta idealiai

Darbuotojai maloniai bendrauja ir greitai aptarnauja

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Patalpos tvarkingos, švarios ir pilnai patenkina paciento komforto poreikius

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Bendrauja nuoširdžiai ir atsako į visus klausimus

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Siūloma, bet tik dalis reikiamų papildomų paslaugų

Internetas veikė, bet sudėtinga prisijungti

Gydytojai, kurie dirba "Respublikinė Kauno ligoninė"
2020-07-18, 01:11 | 1

Nelinkėčiau net priešui ten apsilankyti. Baisiausia patirtis mano gyvenime. Elgesys ir bendravimas begalo nemalonūs. Grįžau namo traumuota. Dar ilgai buvo sunku atsigaut. Iškeikia visokiais žodžiais, dar paklausia ko čia išvis atvažiavai. Po gimdymo praktiškai jokios priežiūros. Paskambinus naujagimius prižiūrinčiai buvo pasakyta neskambinek mes ir be tavęs turim darbo. Darė epidiūrą taikė nepataikė dūrė per 2 kartus nutirpo visa kairė pusė kūno nusispjaut paleido gimdyti nevaldant visos kairės pusės. Žodžiu TRAGEDIJA!

2020-07-04, 13:20 | 1

Nuostabùs gimdymo namai, mūsų angeliukas atkeliavo 2020 07 03.
Švelnios rūpestingos moterys pasirūpino mumis nuo pradžios iki galo, padrasino kada reikėjo ir pakėlė nuotaika. Džiaugiuosi kad pasirinkau šiuos namus, personalas 100balų, darė viską kad angeliukas atkeliautų kuo skalndžiau, bei mama taip pat ilgai nesikankintų.

2020-05-16, 22:31 | 3

Nerekomenduoju - gimdymas šiuose gimdymo namuose man paliko didžiulę traumą ir neapsakomą baimę gimdyti dar kartą - atėjau norėdama gimdyti vandenyje arba su nuskausminamaisiais - išėjau po gimdymo be jokio nuskausminimo ir su trečio laipsnio plyšimais,kurių komplikacijos chirurginiu būdu buvo tvarkomos kitoje med įstaigoje. Mano lūkesčiai buvo absoliučiai nepatenkinti, gimdymo metu ne kartą patyriau žodinį žeminimą.

2020-03-04, 10:50 | 1

Labai esame dėkingi :
akušerei Vilijai Slopsnienei
ginekologei Živilei Kiskienei
Labai ačiū už profesionalumą, bei rūpestį.

2019-09-27, 15:40 | 1

Tik geriausi atsiliepimai. Rugsejo 12 d. Gime musu sunus, gimdymas buvo sunkus ir uztruko daug valandu, pasikeite ne viena pamaina personalo ir kiekviena gydytoja, kiekviena akusere ir slaugytoja buvo nuostabi! Tokio rupescio ir svelnumo nesitikejau. Tiek gimdymo metu tiek po jo jauciausi labai priziurima. Sulaukiau daug pagalbos mokinantis zindyti, nei viena gydytoja ar slauge nesiule ir negasdino misinukais, visos bande padeti man ismokti zindyti. Esu suzaveta visais ten dirbanciais darbuotojais. Didziausias aciu.

2019-03-19, 15:02 | 1

Esu labai dėkinga visam personalui už pagalbą sunkaus ir ilgo gimdymo metu. Dėkoju už paskatinimą, padrasinimą ir naujagymio priežiūrą. Įvertinimas būtų iš 10 , 9-etu, tik dėl tamsiaplaukės moters kvailų frazių, pvz : " Na tai gimdysim ar negimdysim?" Šią kvailą frazę girdėjau ne mažiau 6 kartus per kelias paras ir tai labai nervino. Pirmiausia pati stengiausi kiek galėjau ir gimdymo nepaskubinsi, antra, tai jautiesi tarsi nereikalingas..., o trečia, tai linkiu tai tamsiaplaukei, kuri man taip sakė, kai kaklelis atsivėręs 7cm ir kankiniesi skausmuose 6 valandas, tokią pat frazę išgirsti jai gimdant ;). Tikiuosi mudvi nebesusitiksime, nes turėčiau ką pasakyti ...

2018-12-29, 23:10 | 5

Niekam nerekomenduoju ir nelinkiu cia gimdyti, jeigu esate uz naturalu gimdyma ir zindyma. Dalis dirbanciu akuseriu-ginekologiu visiskai neprofesionalios, nerupestingos. Akusere, kurios nesinori ivardinti, ne tik nepadejo gimdyti, bet priesingai... Komentavo, kokia nesamone gimdyti be nuskausminimo ir gimdymo metu replikavo, kad neisgimdysiu, jau buvo suruosusi doze oksitocino be mano zinios. kai vyras paklause. ka darot. Po gimdymo visiskai jokios pagalbos del zindymo: replikos: "oj neturi pieno, vaikas nezinda, tuoj atnesim misinuka. Absoliuciai jokios prieziurios paciai gimdyvei. Labai nusivyliau sia istaiga ir daugiau niekada nesilankysiu. Po keliu paru teko atsidurti su naujagimiu Kauno klinikose.

2018-11-16, 12:32 | 1

Už dėmesingumą, profesionalumą, optimizmą ir gerą humoro jausmą reiškiu nuoširdžią padėką Povilui Vanagui.
Jūs šaunus gydytojas – ką dar galima pasakyti? Dėkoju Jums už gydymą. Linkiu kuo ilgiau padėti moterims ir atrasti tik teisingus sprendimus! Linkiu Jums didelės sėkmės.
Nuoširdžiai dėkoju visam med. personalui už puikią priežiūrą ir skanų maistą. Šiame skyriuje lengva sveikti.
Tokių nuoširdžių ir paslaugių darbuotojų dar nėra tekę sutikti jokioje gydymo įstaigoje. Ar dieną, ar naktį visada buvo pasirengę atsakyti į visus klausimus. Buvau nuoširdžiai nustebinta tokiu dideliu dėmesiu man. Čia dirbantys žmonės kelia ligoninės prestižą.

2018-11-01, 20:01 | 14

Kai atvarai su prasivėrsiu kakleliu, praktiškai vaiku belendančiu, o taves neįleidžia pro vartus, paskui šiaip ne taip atėjus, neina prisiskambinti nei telefonu nei į duris... tai atleiskit... niekada daugiau.

2018-10-11, 11:15 | 2

Tikrai rekomenduoju siuos gimdymo namus. Kolektyvas superinis, visi klausimai atsakyti, viska paaiskina. Didziausias ACIU gydytojai Ievai bei akuserei Agnei, Jus nuostabios. Tikrai labai profesionalios medikes!

2018-07-22, 23:17 | 1

Galiu kaip dula (gimdyvės padėjėja) paliudyti apie paskutinių keturių mėnesių patirtį šiuose gimdymo namuose - ji daug šviesesnė', tikrai, nei kad buvo tapusi po gydytojos Bangos išėjimo: ESU VĖL ĮKVĖPTA!
PO PASKUTINIŲ GIMDYMO LYDĖJIMO PATIRČIŲ RAMIA DŪŠIA REKOMENDUOJU ŠIĄ VIETĄ KLAUSIANČIOMS ŠEIMOMS. Matau, kad nemenką indėlį įneša ir naujosios gimdyklos, kurios yra patogios ir užtikrinančios privatumą. Ta pakabinama juosta tikrai praverčia!
Esu dėkinga personalui, dažniausiai iš jų sulaukiame supratingų ir profesionalių reakcijų į gimdyvės ir jos vyro prašymus. NORISI SUGRĮŽTIֱ. dula Rūta.

2018-02-17, 17:09 | 1

Krikščioniškuose gimdymo namuose gimdžiau 2017 m. Gimdžiau trečią vaikutį. Visas personalas buvo iš tiesų labai malonus ir profesionalus, išskyrus patį svarbiausią žmogų - gimdymą priėmusią gydytoją. Surašau kodėl taip sakau ir kas buvo.
- Priėmime, gimdos kaklelio apžiūrą gydytoja atliko man gulint priešais duris, kurios nuolat buvo varstomos. Šalia buvo pertvara, bet gydytoja jos neužtvėrė.
- Gimdymo metu trūko gimdymo palatų ir mane jau norinčią stumti atvežus į gimdymo palatą, akušerei teko klausytis priekaištų. O buvo taip. Gimdymo laukiau palatoje ir kai staiga atėjo noras stumti, vyras pakvietė akušerę. Akušerė mane greitai nuvedė į gimdyklą. Akušerė buvo labai maloni ir ramino. Personalas skubiai ruošėsi gimdymo priėmimui. Kai atėjo gydytoja, ji man girdint pradėjo akušerei priekaištauti kam mane atvedė į gimdyklą ir tai pakartojo kelis kartus. O paskui gydytoja pradėjo kažką šnabždėti akušerei. Kai po kelių minučių pradėjau stumti nutilo ir man nieko nebesakė.
- Vaikelio stumimo metu, gydytoja kelis kartus pakartojo - kai bus sekantis stūmimas iš pradžių stumk švelniai, o paskui stipriai. Turbūt buvo tokiem žodžiams priežastis, tačiau mane tie žodžiai suglumino ir išgąsdino. Išgąsdino, nes galbūt kažkas negerai, o suglumino todėl, kad tiesiog norėjau, kad išeitų teisingai stumti ir nesijaučiau galinti stumimą dar ir valdyti.
- Sekančio sąrėmio nebebuvo. Gydytoja visą laiką stovėjo į mane atsisukusi nugara, žiūrėdama į akušerę. Tada atsisuko, pakuteno pilvą ir nusisuko.
- Paskui gydytoja suleido skatinamųjų į raumenį. Atsirado silpnas noras stumti ir vaikelis gimė. Vaikelis gimė visas mėlynas. Akušerė pasakė, gydyjai girdint, kad jeigu man skatinamieji būtų leidžiami į veną, vaikelis būtų greičiau gimęs.

2018-01-08, 21:01 | 7

Du kartus atvykome gimdyti iš Vilniaus ir nesigailėjome!

2017-09-01, 15:45 | 3

Tik patys geriausi atsiliepimai. Puikus personalas. Daktarai savo sryties specialistai. Nuosirdus bendravimas su pacientu, atsakymai i visus rupimus klausimus. Tikrai rekomenduoju!

2017-06-05, 10:05 | 1

Gimdžiau čia prieš 5 m. Gimdymas praėjo sklandžiai išskyrus vieną dalyką.po gimdymo siuvo kirptą tarpvietę ir nepasivargino suleist vaistų kad nešokinėčiau nuo kiekvieno dūrio. Gal tas įtakojo o gal pradtai susiuvo..siuvo vedėja, lyg tai vardas Banga.. ko pasekoje pries išleidžiant jau buvo išširusios brveik visos siūlės. Paprašius susiūti iš naujo (nes trys paros nepraėjo po žaizdos) nudivedė apžiūrai į kabinetą ir akivaizdžiai laukė pinigėlių.jų nesilaikus (ta pati vedėja) sakė viskas čia gerai vistiek dar gimdysiu. .ir išleido namo. Savam mieste į penktą parą papuoliau į greitają nes iširo visos siūlės.ko pasekoje darė narkozę iš naujo apkarpė žaizdą siuvo,gavau antibiotikų kursa plius antibakterinių... vien dėl to ten negrįščiau gimdyt. Kita vertus seselės puikios, pas vaikutį ėjo ne kartą dėl žindymo patarė,akušerė ir nuostabi papuolė..