Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorinės aplinkos pritaikymas JÅ«sų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogÅ«s laiptai)

Išorės aplinka pilnai pritaikyta atsipalaidavimui ir komfortui

Registratūra paciento ir personalo patogumui yra pritaikyta idealiai

RegistratÅ«ros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

Darbuotojai maloniai bendrauja ir greitai aptarnauja

Ä®staiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškÅ«s ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedÅ«rų kabinetą

Patalpos tvarkingos, švarios ir pilnai patenkina paciento komforto poreikius

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Bendrauja nuoširdžiai ir atsako į visus klausimus

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiÅ«ra)

Siūloma, bet tik dalis reikiamų papildomų paslaugų

Internetas veikė, bet sudėtinga prisijungti

Gydytojai, kurie dirba "Respublikinė Kauno ligoninė"
2019-03-19, 15:02 | 1

Esu labai dėkinga visam personalui už pagalbą sunkaus ir ilgo gimdymo metu. Dėkoju už paskatinimą, padrasinimą ir naujagymio priežiūrą. Įvertinimas būtų iš 10 , 9-etu, tik dėl tamsiaplaukės moters kvailų frazių, pvz : " Na tai gimdysim ar negimdysim?" Šią kvailą frazę girdėjau ne mažiau 6 kartus per kelias paras ir tai labai nervino. Pirmiausia pati stengiausi kiek galėjau ir gimdymo nepaskubinsi, antra, tai jautiesi tarsi nereikalingas..., o trečia, tai linkiu tai tamsiaplaukei, kuri man taip sakė, kai kaklelis atsivėręs 7cm ir kankiniesi skausmuose 6 valandas, tokią pat frazę išgirsti jai gimdant ;). Tikiuosi mudvi nebesusitiksime, nes turėčiau ką pasakyti ...

2018-12-29, 23:10 | 4

Niekam nerekomenduoju ir nelinkiu cia gimdyti, jeigu esate uz naturalu gimdyma ir zindyma. Dalis dirbanciu akuseriu-ginekologiu visiskai neprofesionalios, nerupestingos. Akusere, kurios nesinori ivardinti, ne tik nepadejo gimdyti, bet priesingai... Komentavo, kokia nesamone gimdyti be nuskausminimo ir gimdymo metu replikavo, kad neisgimdysiu, jau buvo suruosusi doze oksitocino be mano zinios. kai vyras paklause. ka darot. Po gimdymo visiskai jokios pagalbos del zindymo: replikos: "oj neturi pieno, vaikas nezinda, tuoj atnesim misinuka. Absoliuciai jokios prieziurios paciai gimdyvei. Labai nusivyliau sia istaiga ir daugiau niekada nesilankysiu. Po keliu paru teko atsidurti su naujagimiu Kauno klinikose.

2018-11-16, 12:32 | 1

Už dėmesingumą, profesionalumą, optimizmą ir gerą humoro jausmą reiškiu nuoširdžią padėką Povilui Vanagui.
Jūs šaunus gydytojas – ką dar galima pasakyti? Dėkoju Jums už gydymą. Linkiu kuo ilgiau padėti moterims ir atrasti tik teisingus sprendimus! Linkiu Jums didelės sėkmės.
Nuoširdžiai dėkoju visam med. personalui už puikią priežiūrą ir skanų maistą. Šiame skyriuje lengva sveikti.
Tokių nuoširdžių ir paslaugių darbuotojų dar nėra tekę sutikti jokioje gydymo įstaigoje. Ar dieną, ar naktį visada buvo pasirengę atsakyti į visus klausimus. Buvau nuoširdžiai nustebinta tokiu dideliu dėmesiu man. Čia dirbantys žmonės kelia ligoninės prestižą.

2018-11-01, 20:01 | 14

Kai atvarai su prasivėrsiu kakleliu, praktiškai vaiku belendančiu, o taves neįleidžia pro vartus, paskui šiaip ne taip atėjus, neina prisiskambinti nei telefonu nei į duris... tai atleiskit... niekada daugiau.

2018-10-11, 11:15 | 2

Tikrai rekomenduoju siuos gimdymo namus. Kolektyvas superinis, visi klausimai atsakyti, viska paaiskina. Didziausias ACIU gydytojai Ievai bei akuserei Agnei, Jus nuostabios. Tikrai labai profesionalios medikes!

2018-07-22, 23:17 | 1

Galiu kaip dula (gimdyvės padėjėja) paliudyti apie paskutinių keturių mėnesių patirtį šiuose gimdymo namuose - ji daug šviesesnė', tikrai, nei kad buvo tapusi po gydytojos Bangos išėjimo: ESU VĖL ĮKVĖPTA!
PO PASKUTINIŲ GIMDYMO LYDĖJIMO PATIRČIŲ RAMIA DŪŠIA REKOMENDUOJU ŠIĄ VIETĄ KLAUSIANČIOMS ŠEIMOMS. Matau, kad nemenką indėlį įneša ir naujosios gimdyklos, kurios yra patogios ir užtikrinančios privatumą. Ta pakabinama juosta tikrai praverčia!
Esu dėkinga personalui, dažniausiai iš jų sulaukiame supratingų ir profesionalių reakcijų į gimdyvės ir jos vyro prašymus. NORISI SUGRĮŽTIֱ. dula Rūta.

2018-02-17, 17:09 | 1

Krikščioniškuose gimdymo namuose gimdžiau 2017 m. Gimdžiau trečią vaikutį. Visas personalas buvo iš tiesų labai malonus ir profesionalus, išskyrus patį svarbiausią žmogų - gimdymą priėmusią gydytoją. Surašau kodėl taip sakau ir kas buvo.
- Priėmime, gimdos kaklelio apžiūrą gydytoja atliko man gulint priešais duris, kurios nuolat buvo varstomos. Šalia buvo pertvara, bet gydytoja jos neužtvėrė.
- Gimdymo metu trūko gimdymo palatų ir mane jau norinčią stumti atvežus į gimdymo palatą, akušerei teko klausytis priekaištų. O buvo taip. Gimdymo laukiau palatoje ir kai staiga atėjo noras stumti, vyras pakvietė akušerę. Akušerė mane greitai nuvedė į gimdyklą. Akušerė buvo labai maloni ir ramino. Personalas skubiai ruošėsi gimdymo priėmimui. Kai atėjo gydytoja, ji man girdint pradėjo akušerei priekaištauti kam mane atvedė į gimdyklą ir tai pakartojo kelis kartus. O paskui gydytoja pradėjo kažką šnabždėti akušerei. Kai po kelių minučių pradėjau stumti nutilo ir man nieko nebesakė.
- Vaikelio stumimo metu, gydytoja kelis kartus pakartojo - kai bus sekantis stūmimas iš pradžių stumk švelniai, o paskui stipriai. Turbūt buvo tokiem žodžiams priežastis, tačiau mane tie žodžiai suglumino ir išgąsdino. Išgąsdino, nes galbūt kažkas negerai, o suglumino todėl, kad tiesiog norėjau, kad išeitų teisingai stumti ir nesijaučiau galinti stumimą dar ir valdyti.
- Sekančio sąrėmio nebebuvo. Gydytoja visą laiką stovėjo į mane atsisukusi nugara, žiūrėdama į akušerę. Tada atsisuko, pakuteno pilvą ir nusisuko.
- Paskui gydytoja suleido skatinamųjų į raumenį. Atsirado silpnas noras stumti ir vaikelis gimė. Vaikelis gimė visas mėlynas. Akušerė pasakė, gydyjai girdint, kad jeigu man skatinamieji būtų leidžiami į veną, vaikelis būtų greičiau gimęs.

2018-01-08, 21:01 | 7

Du kartus atvykome gimdyti iš Vilniaus ir nesigailėjome!

2017-09-01, 15:45 | 3

Tik patys geriausi atsiliepimai. Puikus personalas. Daktarai savo sryties specialistai. Nuosirdus bendravimas su pacientu, atsakymai i visus rupimus klausimus. Tikrai rekomenduoju!

2017-06-05, 10:05 | 1

Gimdžiau čia prieš 5 m. Gimdymas praėjo sklandžiai išskyrus vieną dalyką.po gimdymo siuvo kirptą tarpvietę ir nepasivargino suleist vaistų kad nešokinėčiau nuo kiekvieno dūrio. Gal tas įtakojo o gal pradtai susiuvo..siuvo vedėja, lyg tai vardas Banga.. ko pasekoje pries išleidžiant jau buvo išširusios brveik visos siūlės. Paprašius susiūti iš naujo (nes trys paros nepraėjo po žaizdos) nudivedė apžiūrai į kabinetą ir akivaizdžiai laukė pinigėlių.jų nesilaikus (ta pati vedėja) sakė viskas čia gerai vistiek dar gimdysiu. .ir išleido namo. Savam mieste į penktą parą papuoliau į greitają nes iširo visos siūlės.ko pasekoje darė narkozę iš naujo apkarpė žaizdą siuvo,gavau antibiotikų kursa plius antibakterinių... vien dėl to ten negrįščiau gimdyt. Kita vertus seselės puikios, pas vaikutį ėjo ne kartą dėl žindymo patarė,akušerė ir nuostabi papuolė..

2017-05-23, 23:43 | 14

nepagarba zmogui, be kysiu ir susitarimu, geriau nesirodyt, dirba atmestinai, net nenori ileisti, siuvimo siules iskrito ta pacia diena.

2017-05-03, 14:09 | 3

Labai rūpestingos akušerės. Su niekuo nesitariau, gydytojas mačiau pirmą kartą, po gimdymi taip norėjosi atsidėkoti už kantrybę, bet lanai keičiasi pamainos ir nebesutikom savo akušerės. Iš to streso nestsikenu nei vardo nei pavardės! Lug Gabija:) nustebino viskuo gimdymas gerąją prasme. Buvau prisiskaičiusi įvairių istorijų tai atėjau kritiškai nusiteikus-išsireikalausiu ko norėsiu, neprivers manęs gimdyt kaip nenoriu ar skatint!!:)
O niekas ir nevertė. Klausė kaip jaučiuosi, ar sutinku su procedūra, jos pateikimu, paaiškindavo vaistų veikimą, šalutines reakcijas. Kadangi skauda nugarą iki pat pat gimdymo, kai praktiškai galvutė matės, leido stovėti,stangintis vyro laikant už pažastų. Nerealu buvo. Vaisiaus tonus irgi prijungė stovinčiai, lašelinę su skysčiais pastatė, kad nedehidratuoti ir kadangi man nevyko viskas labai sklndžiai, jei prireiktų cezario,kad būtų skusčių nenukraukuoti, bet nesukėlė jokio diskomforto, vaikščiojau su ja visur laisvai. Net atsiklausė gimdant ar gali įkirpti,nes vaikelis strigo. Na nerealu man buvo taip aktyviai dalyvauti. Po gimdymo palatos kaip viešbituke, išmokė žindymo,labai daug suteikė pasitikėjimo su kūdikiu. Apžiūrėjo tiesiog kambaryje susiuvimą kasdien kol gulėjau. Net paprašėme ilgiau palaikyti,taip saugiai ten jautėmės.

2017-02-23, 01:15 | IP: *.*.*.*

Man labai nepatiko girdėjau negraziu repliku gal isizeidė kad kysio negavo net gimdymo metu negalima paklausti kaip paklausiau ka daryti kaip gimdyti viena is dalyvavusiu atsakė taigi sakei gimdei pries 9metus kankindamasi skausme atsakiau nusikeikdama taigi bl. Pries 9metus ir atsiprasiau uz pasakyma nes zinojau kad dar reik pagimdyti moteris kuri priėmė mano dukra po gimdymo gryzusi i gimdykla is visu jėgu 2 kart uzgulus spaudė pilva auksciau bambos dar dabar lb skauda nusiziovaujant ar seip ikvėpus oro tik gaila nezinau dar ar taip tikrai turėjo daryti gal aš kabinuosi dėl iprasto veiksmo po gimdymo o seip as apsalus tikriausei kad esu gimdzius turiu buti kaip ismustruota atmintinai nuo a iki z viska zinoti nieko neklausti nezinau ar tai normalu bet 2para niekas neapziurėjo kaip ten apacioje viskas laukiu greiciau iseiti ir pas gyditoja nes be proto viska skauda bet buvo keletas maloniu darbuotoju mėlynu chalatu raudonais plaukais mergina lb faina maloni taip pat nuskausminima dariusios 2 moterys aciu uz graze dukryte bet nuo streso uzmigau tik 2 nakti po gimdymo niekada ce negrysciau ir si gimdyma tikrai atsiminsiu nuo a iki z

2016-09-08, 01:27 | IP: *.*.*.*

Planavome gimdyti siuose gimdymo namuose, taciau prasidejus sariams pasiskambinome pasiteirauti informacijos ir ji buvo labai atmestinai suteikta. Atvykus buvo issityciota pasiteiravus apie vaiko tonu uzrasyma, kuris buvo atliekamas pirma karta, tokiais pasakymais kaip "nu laba diena, stebini mane kiekviena diena". Po apziuros gydytoja paleido namo ir liepe atvaziuoti uz 4 valandu ne anksciau ir namie pagerti arbatos. Nuvykome i kitus gimdymo namus, nes saremiai buvo tikrai dideli ir vaikutis gime po kelii valandu ne jokiu skatinamuju ar kitu medikamemtu. Labai nusivyleme gyd. TOLEIKIENE ir su ja dirbusia komanda.

2016-03-08, 20:05 | IP: 85.206.107.43

Gimdžiau šioje įstaigoje ir likau labai patenkinta. Atvykau naktį, su niekuo nesitarusi, viskas vyko sklandžiai. Tiek gydytoja, tiek akušerė bei slaugytoja buvo mandagios, negaliu įsivaizduoti, kad galėjo būti geriau. Budėjo gydytoja Toleikienė ir akušerė Minelgienė. Labai joms dėkinga! Po gimdymo ligonin4je praleidom 3 dienas, priežiūrai taip pat jokių priekaištų neturiu.