Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja , %

Licencija

Nr. 705

Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

87.3% Complete
4.4

Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorinės aplinkos pritaikymas Jūsų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogūs laiptai)

80.7% Complete
4

Išorės aplinka pilnai pritaikyta atsipalaidavimui ir komfortui

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

86.2% Complete
4.3

Registratūra paciento ir personalo patogumui yra pritaikyta idealiai

Registratūros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

88.5% Complete
4.4

Darbuotojai maloniai bendrauja ir greitai aptarnauja

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

92.7% Complete
4.6

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

78% Complete
3.9

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

86.8% Complete
4.3

Patalpos tvarkingos, švarios ir pilnai patenkina paciento komforto poreikius

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

92.2% Complete
4.6

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

93.5% Complete
4.7

Visos reikiamos procedūros ar tyrimai buvo vietoje

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

89.3% Complete
4.5

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

90.7% Complete
4.5

Bendrauja nuoširdžiai ir atsako į visus klausimus

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

91.1% Complete
4.6

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiūra)

69.9% Complete
3.5

Siūloma, bet tik dalis reikiamų papildomų paslaugų

Kaip vertinate paslaugų kainas?

81.3% Complete
4.1

Nereikėjo mokėti

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

65.5% Complete
3.3

Internetas veikė, bet sudėtinga prisijungti

Gydytojai, kurie dirba "Respublikinė Kauno ligoninė"
Pacientų atsiliepimai
2023-05-29, 19:20 | 6

Norime nuoširdžiai padėkoti visam balandžio 30d. dirbusiam kolektyvui, padėjusiam ateiti į pasaulį mūsų dukrytei. Esame maloniai nustebinti profesionalumu, rūpestingumu bei nuoširdumu. Ačiū Jums - nuostabi gydytoja- Rasa Ivanovienė, kuri po kirpimo susiuvo tarpvietę taip, kad jau antrą dieną galėjau sėsti, o po dviejų savaičių lyg nieko nebūtų buvę. Anesteziologei Živilei Rupšienei - rankos taiklumo lai Jums pavydi, epidūras atliktas nepriekaištingai, jokių liekamųjų nejaučiu. Akušerėms Laurai Baronaitei bei Aldonai Šalčiūtei už nepriekaištingą bendravimą bei švelnumą.
Na ir kas be ko - naujagimių gydytojai Lilijai Banėnienei, Jūs mums palikot ypatingai teigiamą įspūdį!

2023-05-17, 17:24 | 8

Puiki vieta gimdymui, su geriausiomis rekomendacijomis. Rinkčiausi dar kartą.
Dar prieš gimdymą dienos stacionare mane apžiūrėjo gydytojos Monika Šiaulienė ir Violeta Mačiulaitienė, palikusios labai gerą įspūdį. Gimdymą priėmė gydytoja Živilė Kiškienė, ačiū jai už profesionalumą. Be galo džiaugiuosi "papuolusi" į tokią puikią pamainą, kurioje budėjo akušerės Aldutė ir Gabrielė, ačiū joms, pasitikėjau ir jaučiausi saugiai bei jaukiai. Be to, didelį įspūdį paliko anesteziologijos skyriaus slaugytoja Vanda, kuri man buvo kaip geroji krikštamotė iš pasakos. Taip pat pirmoji gydytoja, apžiūrėjusi naujagimį (vardo neatsimenu), kuri išsamiai atsakė į visus klausimus, nuoširdžiai domėjosi mūsų su vaikeliu sveikata.
Linkiu didžiausios sėkmės, dėkoju, kad atliekate tokį svarbų darbą!

2023-05-15, 11:44 | 2

Esame be galo laimingi, pasirinkę savo pirmąjį vaikelį gimdyti krikščioniškuose gimdymo namuose Kaune. Nors ir esame ne kauniečiai, važiavome iš Vilniaus, tikrai buvo verta stiprius sąrėmius iškęsti automobilyje.

Atvažiavus patekome tiesiai į gimdyklą, gimdymą priėmė gydytoja su akušere, bendravo maloniai, davė aiškias instrukcijas, atsiklausė leidimo intervencinėms procedūroms atlikti.

Vėliau visas keturias paras, kurias praleidome gimdymo namuose, mus be galo rūpestingai prižiūrėjo visas personalas, tiek naujagimių gydytojai, tiek akušerės. Tik atidžių specialisčių dėka pavyko pradėti žindyti savo sūnelį. Po gimdymo mane siuvo operacinėje ir laktacijos pradžios laikas nusitempė, o mažo svorio sūnelis pradžioje buvo silpnas ir nenorėjo imti krūties. Bet su personalo pagalba viskas susitvarkė. Visą laiką jautėmės ne kaip ligoninėje, o kaip namie. Labai jaukios palatos, kaip šeimos kambariai. Taip pat ir maitinimas už simbolinę kainą (vyrui, nes mamai nemokamai) visai geras.

Visą buvimo gimdymo namuose laiką jaučiausi rami ir saugi, tai padėjo gyti. Buvo tokia mintis, kad jaučiuosi lyg užsienyje, nes iki šiol valstybinėje medicinos sistemoje dar neteko patirti tokio šilto žmogiško dėmesio, kuris peržengia formalios priežiūros ribas.

Jeigu dar kartą lauksimės vaikelio, tikrai čia sugrįšime, nors ir esame ne kauniečiai. Labai ačiū!

2023-04-04, 15:12 | 5

Jei gimdyti ligoninėje, tai tik čia. Esu be galo dėkinga visam ligoninės personalui už malonų, profesionalų, taktišką bendravimą bei darbą, priežiūrą viso buvimo ligoninėje laikotarpiu: nuo pasitikimo iki išlydėjimo namo. Kaip gera, kad Lietuvoje turime tokius gimdymo namus. Esate perlas. Likite tokie ir toliau!

Ypatingai noriu padėkoti akušerei Agnei Blažienei. Ačiū, kad esate ir dirbate šį ypatingą darbą. Mums pasitaikė tokia Dievo dovana gimdyti dukrytę pas Jus ir tą nuostabią patirtį prisiminsiu visą gyvenimą. Kaip gera, kad mažuosius į pasaulį pasitinka tokios rankos! Ačiū Jums už profesionalumą, šilumą ir visą tą gėrį, kurį patyrėme didžiojo susitikimo metu. Dažnai Jus prisiminsiu ir siųsiu gerų dienų.

Linkėjimai iš vėjuotosios Klaipėdos.  

2023-03-02, 15:58 | 4

Esu be galo laiminga KKGN šventusi savo mažylio gimimo dieną. Šie gimdymo namai man paliko malonius įspūdžius, viskas buvo daroma atsižvelgiant į mano ir mažylio gerovę, norus. Gimdymą pasitiko pati nuostabiausia akušerė Gabija, nuo viso personalo iki valytojų - visi malonūs, draugiški, maistas skanus, rūpestis - neišpasakytas! Vienintelis nuvylęs dalykas - anesteziologė, kuri buvo kiek gruboka, nesupratinga sąrėmių metu, bet palyginti su viskuo kitu - tai tik mažas lašas jūroje. Jei dar kada ir gimdysiu, tai tik čia❤️

2023-01-20, 09:55 | 1

Su vyru lig šiol esame be galo dėkingi visam Krikščioniškųjų namų personalui. Mūsų gimdymas tikrai buvo sudėtingas (bent jau mūsų akimis). Nuo pirmųjų sąrėmių iki dukrelės gimimo praėjo 40 valandų. Labai sunkiai vėrėsi kaklelis. Visos akušerės, kurios buvo (man rodos pasikeitė 3 pamainos) leido pasijausti apgaubtai rūpesčio ir kompetencijos. Su vyru nuo pat pastojimo svajojome, kad mūsų vaikelis gimtų kuo natūraliau. Kompetetingų darbuotojų dėka taip ir įvyko. Mūsų didelė mergina gimė 2022-10-03 natūraliais gimdymo takais. Vėliau kiti gydytojai stebėjosi ir sakė "kaip Tau vaiko neišpjovė", bet esu tokia laiminga, kad to nereikėjo. Viso personalo dėka nebuvo abejonių, kad vaikelis gims natūraliai.
Žinoma, po gimdymo turėjome šiokių tokių komplikacijų, nes pavargusi ir išekusi buvau ne tik aš, bet ir mano mažoji, tačiau labai greitai buvo pasitelkta medicininė pagalba iš Kauno Klinikų. Galų gale visi rodikliai stabilizavosi ir kartu su dukrele bei vyru galėjome grįžti namo sveiki ir laimingi.
Be galo dėkoju akušerei Agnei ir jai padėjusiai gydytojai. Atleiskite, jau nebepamenu daugiau vardų, nes jų buvo tikrai labai daug ????

2022-12-03, 14:16 | 2

Važiavome gimdyti iš Vilniaus ir likome labai patenkinti. Gimdymas buvo nuostabi patirtis. Visas personalas buvo malonus ir rūpestingas. Jautėmės kaip sanatorijoje. Maistas tiko ir patiko. Esame labai patenkinti ir rekomenduojame visiems, norintiems supratimo ir pagarbos tokiu jautriu momentu.

2022-11-25, 02:33 | 4

Labai gaila, kad tenka parašyti, bet baseino kineziterapeutė buvo labai nemaloni. Elgėsi nemandagiai, nepaslaugiai ir neempatiškai. Toks bendravimas, neabejoju, atbaidė ne vieną nuo šio baseino lankymo.

2022-11-19, 19:55 | 2

Gimdžiau šiuose gimdymo namuose ir likau labai patenkinta visų personalu, gydytojais. Labai rūpestingi ir atsakydavo į visus rūpimus klausimus.

2022-11-06, 12:52 | 2

Šilti namai. Nuostabus ginekologijos skyrius. Jauki aplinka. Talentingi gydytojai. Fantastiškas personalas. Tiesiog, Rojus. Visiems AČIŪ.

2022-09-12, 20:34 | 1

Iš Vilniaus vykome gimdyti į Kauną būtent dėl šių gimdymo namų. Ir nei akimirkos nesigailėjau! Gimdymo namai maži, nėra konvejerio, visi paslaugūs, gauni dėmesio ir pagalbos, palaikymo. Aplinka primena labiau privačią sanatoriją nei ligoninę. Maistas superinis, palatos visos šeimyninės, su dvigulėmis lovomis. Net nebuvo noro skubėti namo… jautėmės lepinami, bet turėjome savo privačią erdvę kaip šeima.

O gimdymas (ir stangų laikotarpis) užistęsė tikrai ilgai… Esu be galo dėkinga akušerei Aldutei ir gydytojai Liudmilai Zinkevičienei, kad išlaukė, palaikė, atsižvelgė į mano norą gimdyti kuo natūraliau. Taip pat gimdyme kartu su vyru buvo leista dalyvauti ir dulai. Gimė nuostabi dukrytė, mūsų pirmagimė.

2022-08-25, 13:01 | 2

Su užsiregistravimu buvo problemų, paaiškino kad užregistravo pieštuku, tai to pasekoje laukiau pusvalandį, bet apžiūra truko 5 min, buvo labai grubi gydytoja,neesu susidūrusi su tokia arogancija, jaučiausi kalta kad trukdau, bet ne mano kaltė kad tuo laiku buvo užregistruoti 2 žmonės.. Živilė Kiškisnė kurios nerekomenduoju.

2022-06-27, 07:49 | 2

Esame labai patenkinti, ačiū ir rekomenduojame kitiems

2022-03-30, 18:52 | 8

Nuostabus Ginekologijos skyriaus personalas! Rūpestingos, malonios, padedančios slaugytojos, bei nepaprastai šiltas ir atsidavęs darbui skyriaus vedėjas gydytojas L.Kraujalis. Paprastai ir labai skaniai ruošiamas maistas. Šilčiausi žodžiai šiam skyriui! :)

2021-11-10, 15:55 | 1

Nerekomenduoju niekam, personalas arogantiškas, nemandagus. Neatsakingai atliko savo darbą, neįvertino rizikų ko pasekoje pagimdžiau pridususį mažylį. Dabar gyvenu nuolatinėje baimėje dėl jo sveikatos.

2021-09-13, 11:30 | 12

KGN ginekologinio skyriaus personalas buvo labai rūpestingas, nuoširdus. Jaučiausi kaip privačioje klinikoje. Skyriaus vedėjas gydytojas L.Kraujalis ypatingo nuoširdumo ir ramumo žmogus. Operacija atlikta puikiai. Jokio streso ar nerimo prieš ir po operacijos. Anesteziologė reanimatologė gydytoja R.Šalkauskaitė labai konkreti, profesionali, rūpinasi, kad pacientas nepatirtų papildomo jaudulio. Jokio blogumo ar kitokių nemalonių pojūčių po operacijos. Visas operacinės ir skyriaus slaugytojų personalas ypatingai malonus, ypač nuoširdumu pasižymėjo slaugytoja J.Grušnienė. Tik geriausi įvertinimai ir didelė padėka visam ginekologinio skyriaus personalui.Sėkmės!

2021-09-12, 10:23 | 1

Viskuo patenkinta nuo iki. Ypac didelis aciu gyd. Ž. Kiškienei, nuostabi savo darbui atsidavusi gydytoja.

2021-09-12, 02:25 | 2

Gaila nepamenu akušerės pavardės ,bet atvažiavus čia nepasigailėjau ir nepaisant tų prastų komentarų ir istorijų aš čia jaučiau saugiai,manim pasirūpino nepriekaištingai,akušerė ir ginekologė kurios mane ir prižiūrėjo gimdymo metu buvo pačios nuostabiausios didžiulis ačiū jom ,kad buvo kantrios,palaikančios ,pilnos pozityvo ir padėjo viskuo kuo galėjo,aš jų niekad nepamiršiu. Pats nuostabiausias pasirinkimas norint gimdyt. Visos daktarės kurias čia per ilgą besilankymą esu sutikus buvo nuostabios ❤️ Rekomenduoju 10/10 ✨

2021-09-12, 02:25 | 2

Gaila nepamenu akušerės pavardės ,bet atvažiavus čia nepasigailėjau ir nepaisant tų prastų komentarų ir istorijų aš čia jaučiau saugiai,manim pasirūpino nepriekaištingai,akušerė ir ginekologė kurios mane ir prižiūrėjo gimdymo metu buvo pačios nuostabiausios didžiulis ačiū jom ,kad buvo kantrios,palaikančios ,pilnos pozityvo ir padėjo viskuo kuo galėjo,aš jų niekad nepamiršiu. Pats nuostabiausias pasirinkimas norint gimdyt. Visos daktarės kurias čia per ilgą besilankymą esu sutikus buvo nuostabios ❤️ Rekomenduoju 10/10 ✨

2021-09-08, 13:49 | 1

Mūsų mažylis gimė pirmosiomis rugsėjo dienomis šiuose namuose ir jaučiames palaiminti, kad buvo tokia vieta ir toks kolektyvas atlydėti jį į šį pasaulį. Iškirtinis DĖKUI gimdymo priėmimo komandai — akušerei Aldonai, gydytojai Rasai ir Akvilei. Neapsakoma ką reiškia kiekvienai šeimai toks stebuklas ir koks dėkingumas užplūsta žmonėms prie to prisidėjusiems. Didžiulis dėkui visam kolektyvui su kuriuo teko susidurti vizito metu, beveik visais atvejais sutikome supratingumą, geranoriškumą ir aukštą kompetetentingumą. Infrastrūkta parengta aukščiausiu lygiu, jaukios erdvės šeimoms leido patogiai pasirengti naujam gyvenimo etapui.

2021-08-26, 15:03 | 2

Nemažai neigiamų atsiliepimų. Tik neaišku ar tas klientų aprašytas
patirtas psichologinis ir fizinis sadizmas dėl personalo (ne visų)
sadiistinio malonumo ar dėl pinigų kaip reketo forma, o gal kvailumo
ar taupumo, kad siuvama be nuskausminamųjų ir žeminama ?
Galėtų patys šių darbų autoriai ir susijęs personalas atsakyti
viešai ar teisme, pagal pageidavimą kaip jiems patogiau

P. S. Vyrišku personalu nusiskundimų nebuvo

2021-08-19, 12:04 | 2

Visų pirma, noriu begalo padėkoti nuostabiam savo srities specialistui daktarui Liutaurui Kraujeliui, bei anesteziologei Kvederavičienei, už puikiai atliktą operaciją. Patys šilčiausi, geriausi, mano sutikti žmonės. Labai džiaugiuosi, kad yra tokių profesionalų. Didelis ačiū.

2021-08-04, 20:36 | 1

Teko gimdyti šiuose namuose, patirtis be galo nemaloni ir daugiau jokiais būdais nesirinkčiaus šios įstaigos.

2021-07-22, 19:12 | 1

Noriu begalo padėkoti akušerei Gabijai, kuri Liepos 9-10dienom rūpinosi mano ateinančia mažyle! Tokio švelnumo ir rūpestingumo gydymo įstaigoje seniai nebuvau sutikus. Jūs esate moteru saulės spindulys, kad tikrai viskas bus gerai! Taip pat noriu padėkoti su akuš. Gabija buvusiai gyd. Violetai, ačiū už kantrybę ir kad laukėm kiek buvo galima, kad išvengti cezario. Begalo dėkinga esu! Taip pat visam personalui dėkinga, kuris priėmė mano Milėja 07.10 anksti ryte, tik atėjus į pamaina su nuotaika, su pasitikėjimu ir noru padėti ateiti mažylei į pasaulį! Greitumas kruopštumas ir akys pilnos šypsenu! Norėčiau kiekviena apkabinti ir asmeniškai padėkoti, kad jūs esate ir kad dirbate šį darba! Jūsu gimdymo namai nuo duru(vartu atidarymo) iki išėjimo vertas yra 10balu. Išlikite ilgai tokie nuostabūs ir mylintys šį darba! Labai džiaugiuosi, kad gimdžiau Kaune, o ne Klaipėdoje!

2021-05-04, 18:05 | 1

Po pirmo vaiko gimimo buvo baimė vėl patirti psichologinį smurtą ir su antro vaikelio gimimu, bet tikriausiai buvo geriausias sprendimas pasirinkti KGN. Esam nustebę, kad visi Kgn sutikti specialistai buvo malonūs, patariantys. Ačiū už tai , kad esat!

2020-07-17, 22:11 | 1

Nelinkėčiau net priešui ten apsilankyti. Baisiausia patirtis mano gyvenime. Elgesys ir bendravimas begalo nemalonūs. Grįžau namo traumuota. Dar ilgai buvo sunku atsigaut. Iškeikia visokiais žodžiais, dar paklausia ko čia išvis atvažiavai. Po gimdymo praktiškai jokios priežiūros. Paskambinus naujagimius prižiūrinčiai buvo pasakyta neskambinek mes ir be tavęs turim darbo. Darė epidiūrą taikė nepataikė dūrė per 2 kartus nutirpo visa kairė pusė kūno nusispjaut paleido gimdyti nevaldant visos kairės pusės. Žodžiu TRAGEDIJA!

2020-07-04, 10:20 | 1

Nuostabùs gimdymo namai, mūsų angeliukas atkeliavo 2020 07 03.
Švelnios rūpestingos moterys pasirūpino mumis nuo pradžios iki galo, padrasino kada reikėjo ir pakėlė nuotaika. Džiaugiuosi kad pasirinkau šiuos namus, personalas 100balų, darė viską kad angeliukas atkeliautų kuo skalndžiau, bei mama taip pat ilgai nesikankintų.

2020-05-16, 19:31 | 5

Nerekomenduoju - gimdymas šiuose gimdymo namuose man paliko didžiulę traumą ir neapsakomą baimę gimdyti dar kartą - atėjau norėdama gimdyti vandenyje arba su nuskausminamaisiais - išėjau po gimdymo be jokio nuskausminimo ir su trečio laipsnio plyšimais,kurių komplikacijos chirurginiu būdu buvo tvarkomos kitoje med įstaigoje. Mano lūkesčiai buvo absoliučiai nepatenkinti, gimdymo metu ne kartą patyriau žodinį žeminimą.

2020-03-04, 08:50 | 1

Labai esame dėkingi :
akušerei Vilijai Slopsnienei
ginekologei Živilei Kiskienei
Labai ačiū už profesionalumą, bei rūpestį.

2019-09-27, 12:40 | 1

Tik geriausi atsiliepimai. Rugsejo 12 d. Gime musu sunus, gimdymas buvo sunkus ir uztruko daug valandu, pasikeite ne viena pamaina personalo ir kiekviena gydytoja, kiekviena akusere ir slaugytoja buvo nuostabi! Tokio rupescio ir svelnumo nesitikejau. Tiek gimdymo metu tiek po jo jauciausi labai priziurima. Sulaukiau daug pagalbos mokinantis zindyti, nei viena gydytoja ar slauge nesiule ir negasdino misinukais, visos bande padeti man ismokti zindyti. Esu suzaveta visais ten dirbanciais darbuotojais. Didziausias aciu.

2019-03-19, 13:02 | 1

Esu labai dėkinga visam personalui už pagalbą sunkaus ir ilgo gimdymo metu. Dėkoju už paskatinimą, padrasinimą ir naujagymio priežiūrą. Įvertinimas būtų iš 10 , 9-etu, tik dėl tamsiaplaukės moters kvailų frazių, pvz : " Na tai gimdysim ar negimdysim?" Šią kvailą frazę girdėjau ne mažiau 6 kartus per kelias paras ir tai labai nervino. Pirmiausia pati stengiausi kiek galėjau ir gimdymo nepaskubinsi, antra, tai jautiesi tarsi nereikalingas..., o trečia, tai linkiu tai tamsiaplaukei, kuri man taip sakė, kai kaklelis atsivėręs 7cm ir kankiniesi skausmuose 6 valandas, tokią pat frazę išgirsti jai gimdant ;). Tikiuosi mudvi nebesusitiksime, nes turėčiau ką pasakyti ...

2018-12-29, 21:10 | 5

Niekam nerekomenduoju ir nelinkiu cia gimdyti, jeigu esate uz naturalu gimdyma ir zindyma. Dalis dirbanciu akuseriu-ginekologiu visiskai neprofesionalios, nerupestingos. Akusere, kurios nesinori ivardinti, ne tik nepadejo gimdyti, bet priesingai... Komentavo, kokia nesamone gimdyti be nuskausminimo ir gimdymo metu replikavo, kad neisgimdysiu, jau buvo suruosusi doze oksitocino be mano zinios. kai vyras paklause. ka darot. Po gimdymo visiskai jokios pagalbos del zindymo: replikos: "oj neturi pieno, vaikas nezinda, tuoj atnesim misinuka. Absoliuciai jokios prieziurios paciai gimdyvei. Labai nusivyliau sia istaiga ir daugiau niekada nesilankysiu. Po keliu paru teko atsidurti su naujagimiu Kauno klinikose.

2018-11-16, 10:32 | 1

Už dėmesingumą, profesionalumą, optimizmą ir gerą humoro jausmą reiškiu nuoširdžią padėką Povilui Vanagui.
Jūs šaunus gydytojas – ką dar galima pasakyti? Dėkoju Jums už gydymą. Linkiu kuo ilgiau padėti moterims ir atrasti tik teisingus sprendimus! Linkiu Jums didelės sėkmės.
Nuoširdžiai dėkoju visam med. personalui už puikią priežiūrą ir skanų maistą. Šiame skyriuje lengva sveikti.
Tokių nuoširdžių ir paslaugių darbuotojų dar nėra tekę sutikti jokioje gydymo įstaigoje. Ar dieną, ar naktį visada buvo pasirengę atsakyti į visus klausimus. Buvau nuoširdžiai nustebinta tokiu dideliu dėmesiu man. Čia dirbantys žmonės kelia ligoninės prestižą.

2018-11-01, 18:01 | 20

Kai atvarai su prasivėrsiu kakleliu, praktiškai vaiku belendančiu, o taves neįleidžia pro vartus, paskui šiaip ne taip atėjus, neina prisiskambinti nei telefonu nei į duris... tai atleiskit... niekada daugiau.

2018-10-11, 08:15 | 2

Tikrai rekomenduoju siuos gimdymo namus. Kolektyvas superinis, visi klausimai atsakyti, viska paaiskina. Didziausias ACIU gydytojai Ievai bei akuserei Agnei, Jus nuostabios. Tikrai labai profesionalios medikes!

2018-07-22, 20:17 | 1

Galiu kaip dula (gimdyvės padėjėja) paliudyti apie paskutinių keturių mėnesių patirtį šiuose gimdymo namuose - ji daug šviesesnė', tikrai, nei kad buvo tapusi po gydytojos Bangos išėjimo: ESU VĖL ĮKVĖPTA!
PO PASKUTINIŲ GIMDYMO LYDĖJIMO PATIRČIŲ RAMIA DŪŠIA REKOMENDUOJU ŠIĄ VIETĄ KLAUSIANČIOMS ŠEIMOMS. Matau, kad nemenką indėlį įneša ir naujosios gimdyklos, kurios yra patogios ir užtikrinančios privatumą. Ta pakabinama juosta tikrai praverčia!
Esu dėkinga personalui, dažniausiai iš jų sulaukiame supratingų ir profesionalių reakcijų į gimdyvės ir jos vyro prašymus. NORISI SUGRĮŽTIֱ. dula Rūta.

2018-02-17, 15:09 | 1

Krikščioniškuose gimdymo namuose gimdžiau 2017 m. Gimdžiau trečią vaikutį. Visas personalas buvo iš tiesų labai malonus ir profesionalus, išskyrus patį svarbiausią žmogų - gimdymą priėmusią gydytoją. Surašau kodėl taip sakau ir kas buvo.
- Priėmime, gimdos kaklelio apžiūrą gydytoja atliko man gulint priešais duris, kurios nuolat buvo varstomos. Šalia buvo pertvara, bet gydytoja jos neužtvėrė.
- Gimdymo metu trūko gimdymo palatų ir mane jau norinčią stumti atvežus į gimdymo palatą, akušerei teko klausytis priekaištų. O buvo taip. Gimdymo laukiau palatoje ir kai staiga atėjo noras stumti, vyras pakvietė akušerę. Akušerė mane greitai nuvedė į gimdyklą. Akušerė buvo labai maloni ir ramino. Personalas skubiai ruošėsi gimdymo priėmimui. Kai atėjo gydytoja, ji man girdint pradėjo akušerei priekaištauti kam mane atvedė į gimdyklą ir tai pakartojo kelis kartus. O paskui gydytoja pradėjo kažką šnabždėti akušerei. Kai po kelių minučių pradėjau stumti nutilo ir man nieko nebesakė.
- Vaikelio stumimo metu, gydytoja kelis kartus pakartojo - kai bus sekantis stūmimas iš pradžių stumk švelniai, o paskui stipriai. Turbūt buvo tokiem žodžiams priežastis, tačiau mane tie žodžiai suglumino ir išgąsdino. Išgąsdino, nes galbūt kažkas negerai, o suglumino todėl, kad tiesiog norėjau, kad išeitų teisingai stumti ir nesijaučiau galinti stumimą dar ir valdyti.
- Sekančio sąrėmio nebebuvo. Gydytoja visą laiką stovėjo į mane atsisukusi nugara, žiūrėdama į akušerę. Tada atsisuko, pakuteno pilvą ir nusisuko.
- Paskui gydytoja suleido skatinamųjų į raumenį. Atsirado silpnas noras stumti ir vaikelis gimė. Vaikelis gimė visas mėlynas. Akušerė pasakė, gydyjai girdint, kad jeigu man skatinamieji būtų leidžiami į veną, vaikelis būtų greičiau gimęs.

2018-01-08, 19:01 | 7

Du kartus atvykome gimdyti iš Vilniaus ir nesigailėjome!

2017-09-01, 12:45 | 3

Tik patys geriausi atsiliepimai. Puikus personalas. Daktarai savo sryties specialistai. Nuosirdus bendravimas su pacientu, atsakymai i visus rupimus klausimus. Tikrai rekomenduoju!

2017-06-05, 07:05 | 1

Gimdžiau čia prieš 5 m. Gimdymas praėjo sklandžiai išskyrus vieną dalyką.po gimdymo siuvo kirptą tarpvietę ir nepasivargino suleist vaistų kad nešokinėčiau nuo kiekvieno dūrio. Gal tas įtakojo o gal pradtai susiuvo..siuvo vedėja, lyg tai vardas Banga.. ko pasekoje pries išleidžiant jau buvo išširusios brveik visos siūlės. Paprašius susiūti iš naujo (nes trys paros nepraėjo po žaizdos) nudivedė apžiūrai į kabinetą ir akivaizdžiai laukė pinigėlių.jų nesilaikus (ta pati vedėja) sakė viskas čia gerai vistiek dar gimdysiu. .ir išleido namo. Savam mieste į penktą parą papuoliau į greitają nes iširo visos siūlės.ko pasekoje darė narkozę iš naujo apkarpė žaizdą siuvo,gavau antibiotikų kursa plius antibakterinių... vien dėl to ten negrįščiau gimdyt. Kita vertus seselės puikios, pas vaikutį ėjo ne kartą dėl žindymo patarė,akušerė ir nuostabi papuolė..

2017-05-23, 20:43 | 20

nepagarba zmogui, be kysiu ir susitarimu, geriau nesirodyt, dirba atmestinai, net nenori ileisti, siuvimo siules iskrito ta pacia diena.

2017-05-03, 11:09 | 3

Labai rūpestingos akušerės. Su niekuo nesitariau, gydytojas mačiau pirmą kartą, po gimdymi taip norėjosi atsidėkoti už kantrybę, bet lanai keičiasi pamainos ir nebesutikom savo akušerės. Iš to streso nestsikenu nei vardo nei pavardės! Lug Gabija:) nustebino viskuo gimdymas gerąją prasme. Buvau prisiskaičiusi įvairių istorijų tai atėjau kritiškai nusiteikus-išsireikalausiu ko norėsiu, neprivers manęs gimdyt kaip nenoriu ar skatint!!:)
O niekas ir nevertė. Klausė kaip jaučiuosi, ar sutinku su procedūra, jos pateikimu, paaiškindavo vaistų veikimą, šalutines reakcijas. Kadangi skauda nugarą iki pat pat gimdymo, kai praktiškai galvutė matės, leido stovėti,stangintis vyro laikant už pažastų. Nerealu buvo. Vaisiaus tonus irgi prijungė stovinčiai, lašelinę su skysčiais pastatė, kad nedehidratuoti ir kadangi man nevyko viskas labai sklndžiai, jei prireiktų cezario,kad būtų skusčių nenukraukuoti, bet nesukėlė jokio diskomforto, vaikščiojau su ja visur laisvai. Net atsiklausė gimdant ar gali įkirpti,nes vaikelis strigo. Na nerealu man buvo taip aktyviai dalyvauti. Po gimdymo palatos kaip viešbituke, išmokė žindymo,labai daug suteikė pasitikėjimo su kūdikiu. Apžiūrėjo tiesiog kambaryje susiuvimą kasdien kol gulėjau. Net paprašėme ilgiau palaikyti,taip saugiai ten jautėmės.

2017-02-22, 23:15 | IP: *.*.*.*

Man labai nepatiko girdėjau negraziu repliku gal isizeidė kad kysio negavo net gimdymo metu negalima paklausti kaip paklausiau ka daryti kaip gimdyti viena is dalyvavusiu atsakė taigi sakei gimdei pries 9metus kankindamasi skausme atsakiau nusikeikdama taigi bl. Pries 9metus ir atsiprasiau uz pasakyma nes zinojau kad dar reik pagimdyti moteris kuri priėmė mano dukra po gimdymo gryzusi i gimdykla is visu jėgu 2 kart uzgulus spaudė pilva auksciau bambos dar dabar lb skauda nusiziovaujant ar seip ikvėpus oro tik gaila nezinau dar ar taip tikrai turėjo daryti gal aš kabinuosi dėl iprasto veiksmo po gimdymo o seip as apsalus tikriausei kad esu gimdzius turiu buti kaip ismustruota atmintinai nuo a iki z viska zinoti nieko neklausti nezinau ar tai normalu bet 2para niekas neapziurėjo kaip ten apacioje viskas laukiu greiciau iseiti ir pas gyditoja nes be proto viska skauda bet buvo keletas maloniu darbuotoju mėlynu chalatu raudonais plaukais mergina lb faina maloni taip pat nuskausminima dariusios 2 moterys aciu uz graze dukryte bet nuo streso uzmigau tik 2 nakti po gimdymo niekada ce negrysciau ir si gimdyma tikrai atsiminsiu nuo a iki z

2016-09-07, 22:27 | IP: *.*.*.*

Planavome gimdyti siuose gimdymo namuose, taciau prasidejus sariams pasiskambinome pasiteirauti informacijos ir ji buvo labai atmestinai suteikta. Atvykus buvo issityciota pasiteiravus apie vaiko tonu uzrasyma, kuris buvo atliekamas pirma karta, tokiais pasakymais kaip "nu laba diena, stebini mane kiekviena diena". Po apziuros gydytoja paleido namo ir liepe atvaziuoti uz 4 valandu ne anksciau ir namie pagerti arbatos. Nuvykome i kitus gimdymo namus, nes saremiai buvo tikrai dideli ir vaikutis gime po kelii valandu ne jokiu skatinamuju ar kitu medikamemtu. Labai nusivyleme gyd. TOLEIKIENE ir su ja dirbusia komanda.

2016-03-08, 18:05 | IP: 85.206.107.43

Gimdžiau šioje įstaigoje ir likau labai patenkinta. Atvykau naktį, su niekuo nesitarusi, viskas vyko sklandžiai. Tiek gydytoja, tiek akušerė bei slaugytoja buvo mandagios, negaliu įsivaizduoti, kad galėjo būti geriau. Budėjo gydytoja Toleikienė ir akušerė Minelgienė. Labai joms dėkinga! Po gimdymo ligonin4je praleidom 3 dienas, priežiūrai taip pat jokių priekaištų neturiu.

2016-02-22, 13:47 | IP: 85.89.243.230

Dėkui nuostabiam P.Vanagui. tikrai jaučiausi saugiai žinodama, kad esu pas tikrą specialistą ir žmogų, išmanantį savo darbą. pastebėjimas dėl ginekologijos padalinio: norėtųsi, kad atvysktant į ligoninę nereikėtų su savimi vežtis rankšluosčių (manau įmanoma, kad įstaiga juos suteiktų), be to jautėsi trūkumas termometrų, klad taip pat keista gydymo įstaigai. Be to duše, durys nesutvarkytos, tad maudytis vėsoka-smulkmena, bet kai esi įtampoje ir dar po operacijos, norisi šlumos , jeigu tai įmonama. Personalui priekaištų neturiu.

2015-05-11, 16:38 | IP: 86.41.131.79

Labai aciu gyd. P. Vanagui, sesutes nuostabios :)

2015-01-10, 12:49 | IP: 94.244.94.9

Šios gydymo įstaigos ginekologiniame skyriuje buvo atliekama diagnostinė laparaskopija. Noriu padėkoti gyd. Vanagui už profesionalumą, gerą humopro jausmą, priežiūrą, rūpestį, patarimus, kad ir gyvenimiškus :D ir dar už visus nepaminėtus dalykus. Anesteziologei Renatai Šalkauskaitei už gerą savijautą ir lengvą atsigavimą po operacijos, už rūpestį ir profesionaliai atliktą darbą, nors tikrai nebuvo lengva su manimi :) Nepaprastai didelis ačiū sesutėms už tokią priežiūrą kaip mamos, už rūpestį, šypsenas, globą, meilumą, gerumą ir daugybę kitų pliusų :) Ačiū visam personalui. Jūs nuostabūs!!! Ir maistas labai skanus ;)

2015-01-10, 12:15 | IP: 94.232.120.223

Gimdymo namams reikia remonto,bet neziurint i tai,visur tvarkinga ir svaru.Cia pakankamai gera aparatura,atliekami tyrimai,nereikia papildomai kreiptis kitur.Gydytojai labai profesionalus,nuosirdziai bendraujantys,palaikantys.Slaugytojai taip pat profesionalus,greitai dirba,mielai bendrauja.Kainos irgi prieinamos.Cia gera konsultuotis ir gimdyti

2014-11-28, 14:12 | IP: 94.244.81.123

Nuostabi įstaiga. Lankiausi šiuose gimdymo namuose su dviem nėštumais nuo iki, taip pat ir gimdžiau čia du kartus. Nei karto nenusivyliau nei konsultacija, nei bendravimu su specialistais. Fantastiška įstaiga. Visi labai malonūs - ir gydytojos, ir akušerės, ir likęs personalas. Jei kada dar susilauksiu vaikučio, tai tik čia!