Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Aplinka tik formaliai tinkama, bet praktiškai nepateisina lūkesčių

2.3

Registratūros patogumas nepateisimo lūkesčių

Įstaiga logiškai suskirstyta ir yra daug ženklų, bet naviguoti gana sudėtinga

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Retais atvėjais siunčia į kitą įstaiga

Nepavyko diagnozuoti problemos arba gydymas buvo neveiksmingas

Bendravimas nėra malonus arba klausimai atsakomi tik iš dalies

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

2.1

Kaina neatitiko paslaugos kokybės

1.6

Gydytojai, kurie dirba "Diagnostikos laboratorija"
2022-01-12, 13:47 | 3

Slaugytoja ėmusi kraują (Kaune Savanorių pr.) atrodė nepatenkinta, pradūrė iki tol niekam sunkumų nesudariusią veną, 2 savaites buvo 5 cm skersmens hematoma, sukietėjimas dūrio vietoje ir skausmas lenkiant ranką.( Siunčiau nuotrauką) Tyrimas vėlavo (turėjo trukti 9 d.d.), tik pasiteiravus gavau formalų nekonkretų atsakymą, kai rezultatas atsirado pasirodė visiškai nepatikimas, nes neatitiko nei mano amžiaus, nei radiologiniais tyrimais nustatytos diagnozės. Per 3 kartus bandžiau gauti atsakingo atstovo kontaktus, - neatsakė. Atsiliepimus įstaigos puslapyje filtruoja

2021-08-19, 11:59 | 1

Baisus aptarnavimas, niekam nerekomenduoju. Kai moki didžiulių pinigus, kalnus pažada, o kai lauki rezultato... Tai lauki mėnesį, o jei dar netyčia tau bėda istinka ir negali ta sekundę atsiliepti į gydytojo skambutį, tai vėliau net nebepaskambina, o kai paskambini... Tai sako jūsų bėda, dabar laukit dar mėnesį... kitai konsultacijai... Baisu!!!! O kur klientui teikiamas lankstumas!!!!

Antėja laboratorija, (UAB, Diagnostikos laboratorija) atsakė

Laba diena, atleiskite už nesklandumus ir prašome patikslinti visą situaciją el. paštu: marketingas@kraujotyrimai.lt. Ačiū Jums.

UAB „Diagnostikos laboratorija“ administracija

2021-04-07, 11:24 | 1

Lankėmės Konarskio padalinyje 04.07 ryte. Registruojanti mergina buvo be galo nemaloni ir nesukalbama. Buvome dviese ir kiekvienas girdėjome frazes "aš čia jau tikrai nežiūrėsiu/ taigi net sudėtos varnelės jum/ tai pildant formą net negalėjot teisingai suvesti savo asmens kodo" ir pan. Tonas buvo įžeidžiantis, kritiškas ir atgrąsus. Atėjome su skiepų dovanų kuponais, kuriuose buvo įtraukti papildomi kraujo tyrimai dovanų, bet pasirodo, kad nemokamo kraujo tyrimo galiojimo laikotarpis jau buvo pasibaigęs, ką ta pati registratorė pranešė įsiveržusi į skiepų kabinetą tada, kuomet kraujas tyrimui man jau buvo paimtas. Jei Jūs toleruojate darbuotojus, kurie taip reprezentuoja Jūsų įstaigą, kuri, beje, yra privati ir tikrai nepigi - po tokios patirties tikrai neplanuoju kelti nė kojos atgal į šią vietą.

Beje - Jūsų internetinio puslapio atsiliepimų formoje atsiliepimo užregistravimo mygtukas neveikia ir jų palikti negalima jei atsiliepimas yra įvertintas žemu balu, jei aukštu - leidžia :D Ar tikrai manote, kad šiais laikais galite taip elgtis ir būtų nepastebėti? Save reklamuojate kaip prestižinę sveikatos įstaigą, bet reali situacija tiesiog apgailėtina.

Antėja laboratorija, (UAB, Diagnostikos laboratorija) atsakė

Laba diena, atsiprašome dėl Jūsų neigiamos patirties lankantis pas mus, į Jūsų komentarus buvo atsižvelgta. Ačiū už atsiliepimą, kuris leidžia mums tobulėti ir išvengti tokių situacijų ateityje.

UAB „,Diagnostikos laboratorija“ (Antėja laboratorija) administracija

2020-10-01, 06:53 | 1

Buvau siandien uzsirases i kraujolaboratorija Vilniuje, siltnamiu 19, atvaziavau anksciau laiko skambinu, pakele darbuotoja. Pasake reikia apeiti pastata is kitos puses - ilesiu. Gerai, nuejau i ta vidini kiema, skambinu mob. telefonu kad ileistu, niekas nekelia ragelio, ok laukiu 10 min vel skambinu, vel nekelia, 5 karta pakele bet ... sako cia ofisas, jus ne ten skambinat.... Sakau numeri kurio skambinu, sako “a jo, turbut sesele nekele ir peradresavimas isijunge...”, ok skambinu vel, niekas nekelia ragelio... pralaukiau 20 min, nusibodo ir isejau. Uz pusvalandzio skambina: “ tai o kur jus, as jusu nematau”. Pasakiau kad tokio serviso nereikia. Uz tokius pinigus kokius jie ima (mano tyrimas virs 300€) galetu buti geresnis servisas. As jau isivaizduoju kaip jie ten krauja tikrina jeigu net kliento priimt negali. Eisiu i SynLab.

Antėja laboratorija, (UAB, Diagnostikos laboratorija) atsakė

Labas rytas, deja, bet padalinio adresus: Šiltnamių g. 19, Vilnius mes neturime, o taip pat prieš atvykstant, klientams nereikia mums skambinti, kad įsileistume.
Drįstame manyti, jog šis neigiamas atsiliepimas turėtų būti adresuotas kitai įmonei ir prašome jį iš mūsų platformos panaikinti. Ačiū Jums.

UAB „,Diagnostikos laboratorija“ (Antėja laboratorija) administracija

2020-07-22, 06:46 | 1

Apgailetina.Reklamuojasi kad koncultuoja daktaras vietoj,bet tai melas (nebent telefonu uzsiregistravus).Mandagumo ir aptarnavimo lygis tolygus plintusuj.Dariausiu maisto toleravimo testa (apie 400 euru moketa)zioples net nesugebejo atsiusti i emaila kaip buvo diskutuota.Padariau klaida kad nejau i synlab.Geda

UAB „,Diagnostikos laboratorija“ administracija

2020-02-03, 21:41 | 5

Ar ponas Sveikatos Ministras, kada tomėjosi šios kontoros darbu ir skundų kiekiu bei turiniu, ir tų piningų kalėjų biurokratiškais trafaretiniais atsakymais (arba iš vis neatsakant į skundą) ? : https://rekvizitai.vz.lt/imone/anteja/atsiliepimai/ Kam tokios sumautos kontoros kuriamos, dideliems piningams daryti ar padėti žmonėms UŽ JŲ PININGUS, spręsti sveikatos problemas??? Susidaro įspūdis kad susibūrę keli turtingi besme...iai nusipirko medicinos tyrimų įrangą, ir pasisamdė med. sesutes kraujui imti, daugiau nieko nesupranta. Pasidariau ir aš nepigius mokamus kraujo tyrimus Tauragėje "Antėja" laboratorijoje, tačiau prisijungti su atsiūstu Id numeriu neina - sistema manęs neatpažysta, nors ne kartą dariausi tyrimus ir prisijungdavau. ir invalidas būdamas turi eiti į savo polikliniką kelis kilometrus kad gaučiau atsispauzdinti tyrimų rezultatus. Šeimos gydytojos skirtų MANO kraujo tyrimų kopijos aš negaliu gauti...!!! Kas čia per sveikatos įstaiga, kur savo kraujo tyrimus , kad nusivežti į kitą gydymo įstaigą, negali gauti tai slapta. MANO KRAUJO TYRIMŲ RERZULTATŲ NEGALIMA MATYTI MAN, O PO MŪSŲ ASMENS DUOMENIS GALI NARDYTI BET KOKS VALDININKĖLIS MŪSŲ NEATSIKLAUSĘS, STEBĖTI MUS PER KAMERAS, RODANČIAS NET MŪSŲ NUOTAIKĄ !!! Jūs ką, tenai išprotėjote iš gero gyvenimo ir žmones jau nuosavais vergais skaitote būdami mūsų išlaikomi, kad jie negali matyti informacijos apie save? Kauno klinikuose teko gydytis ne kartą, ir grįždamas namo aš gavau sveikatos kortelės PILNĄ IŠRAŠĄ, SU VISAIS TYRIMAIS, IR KOMPIUTERINĖS, BEI MAGNETINIO REZONANSO TYRIMŲ CD LAIKMENAS, UŽ NORMALIĄ KAINĄ, SU MANO TOMOGRAFINIO TYRIMO VIDEOMEDŽIAGA !!! O ČIA KAS PER KGB KONTORA SPRENDŽIANTI KAM RODYTI JO TYRIMUS KAM NE. Juk gydytoja ne savo kraują siuntė tirti o mano, tai kodėl aš neturiu teisės to tyrimo kopijos gauti??? Kraujo tyrimai daryti po pusvalandžio nieko negėrus ir nevalgius, nesinervinus, nesušilus, nesušalus, kitoje laboratorijoje skiriasi kardinaliai... Čia ką, iš akies, taupant reagentus ir aparatūrą, kalami tyrimų rezultatai, ir kaip matau pagal skundus, net pavojingos gyvybei būsenos nuslepiamos, dėl klaidingų tyrimų išvadų. Kas už tai atsako?

Antėja laboratorija, (UAB, Diagnostikos laboratorija) atsakė

Atleiskite už sukeltus nemalonumus. Labai dėkojame Jums už atsiliepimą.

Taip pat labai prašome susisiekti su mumis el. paštu: laura.blazeviciute@anteja.lt ir papasakoti, apie šią situaciją plačiau.

2020-01-21, 20:37 | 2

Slaugytoja negeba paimti kraujo. Esu donorė, dažnai imamas kraujas, tačiau pirmą kartą nepavyko paimti kraujo. Slaugytoja ilgokai įdūrusi adatą sukiojo, dūsavo, tada nutarė imti kraują iš kitos rankos.

Antėja laboratorija, (UAB, Diagnostikos laboratorija) atsakė

Atleiskite už sukeltus nemalonumus. Labai dėkojame Jums už atsiliepimą, kuris leidžia išvengti tokių klaidų ateityje.

Taip pat labai prašome susisiekti su mumis el. paštu: laura.blazeviciute@anteja.lt ir papasakoti, kuriame padalinyje Jūs lankėtės?

2019-05-13, 14:36 | 13

Tiesiog slaugytoja nesugebejo paimti mergaitei kraujo :( Mano vaikas nera mokymosi manikenas.Įdūrė ,pasukiojo ir jokių atsiprašau.Tada pakvietė kitą slaugytoją.Nesitikėjau tokio nemokšiškumo, tokioje įstaigoje.Veiksmas vyko Birželio 23 gatvėj Kaune.Saugokitės jaunos nemokšos, nepatikėkite jai savo vaikų.

Antėja laboratorija, (UAB, Diagnostikos laboratorija) atsakė

Laba diena, Rasa. Atleiskite už Jūsų neigiamus patirimus. Kiekvieną dieną stengiamės tobulėti ir nuolatos gerinti situaciją. Mūsų atsakingas žmogus susisiekė su Jumis ir aptarė situaciją. Stengsimės, kad daugiau tokių situacijų nebepasikartotų.

2018-11-08, 12:08 | 1

Registratūroje susisiekus lapkričio mėn.02d.pasako kraujo tyrimų kainą 266,00EUR lapkričio- gruodžio mėn. ,tačiau po savaitės lapkričio 08d, jau tokių pačių tyrimų kaina pakyla
295UER. Neklaidinkit žmonių.

Antėja laboratorija, (UAB, Diagnostikos laboratorija) atsakė

Dėkojame Jums už šią pastabą. Kaip ir rašėme vakar, atsiprašėme už šį nesklandumą, nes žmogiškasis faktorius taip pat klysta.