Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Išorinės aplinkos pritaikymas JÅ«sų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogÅ«s laiptai)

Aplinka tik formaliai tinkama, bet praktiškai nepateisina lÅ«kesčių

2.2

Registratūros patogumas nepateisimo lūkesčių

RegistratÅ«ros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

1.8

Kilo sunkumų registruojantis, aptarnavimo kokybė nepatenkinama

Ä®staiga logiškai suskirstyta ir yra daug ženklų, bet naviguoti gana sudėtinga

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Retais atvėjais siunčia į kitą įstaiga

Diagnozavo tik dalį arba gydymas padėjo tik iš dalies

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiÅ«ra)

0.5

0.1

Šioje įstaigoje nebuvo Wifi interneto

2017-09-05, 16:12 | 4

Varge... na, tradiciškai centro poliklinikoj darbuotojai mėgsta apsimest, kad klientai ir pacientai neegzistuoja, o karts nuo karto jiems ir paskaitą atskaityto... Tuo pačiu, labai nemalonu, kai šūsnis žmonių be registracijos bando užlindinėti (mandagiai) į eilę, ir daruotojai kažkaip ramiai į tai žiūri.

Be to, klaiki biurokratinė sistema.

Gydytoja psichiatrijos skyriuje buvo neprofesionali, 'iš anų laikų', žiūrėjo į mane kaip į kaukštelėjusią, bandė nusukt nuo manęs visas paslaugas, apsimetinėjo žinanti ką daro, gynėsi, puolė, bandė kažką prikišt, neklausė jokių klausimų (pvz. kaip jūs jaučiatės), galiausiai, pasakė (po to kai sumokėjau 16 eurų už vizitą), kad ji man nieko nedarysianti, nes aš nedrausta, neturiu kažkokio antikvarinio išrašo, vėliau bandė išradinėti dviratį su kraujo tyrimais, teisintis, kad jinai 'kitaip' tuos tyrimus daro nei kiti. Kažkaip, pabūgau tokio gydimo,palinkėjau geros dienos, ir išėjau.

žodžiu, labiausiai visiems siūlau nesirgti, kad čia niekuomet lankytis netektų.

2017-02-11, 14:13 | IP: *.*.*.*

Su šitu padaliniu yra kažkas iš esmės negerai. Grįžau į šitą polikliniką vos prieš 3 mėnesius ir nebegaliu suskaičiuoti atvejų, kai pasijutau šiukšle. Vos atrini į registratūra, iškart pasitinka susiraukus rūbininkė, kuri nei sveikinasi, nei reaguoja į bet kokį žmogišką kontaktą, išskyrus tai, kad aprėks dėl ne vietoj padėto rankinuko. Fizioterapijos kabineto darbuotojos savivaliauja, yra nemandagios, skundžiantis, kad jauti skausmą, sako, kad kitaip fizioterapija neveiks, bet mano situaciją tik pablogino. Gydytojas infektologas ir jo slaugytoja išvis yra verti knygos skyriaus, net nežinočiau nuo ko pradėti apibūdinant jų požiūrį į žmones. Nebuvo net "laba diena" man pasakyta, nuolatinis nepasitenkinimas ir slaugytojos balso kėlimas. Psichoatrijos dienos stacionare -- chaosas, medikai mano, kad gali elgtis su pacientais familiariai ir juos tujinti, personalas neprofesionalus ir nepasiruošęs suteikti pagalbą rimtiems ligoniams. Aš jau sapnuoju košmarus apie šią gydymo instituciją.

2014-10-09, 16:51 | IP: *.*.*.*

Baisu: ligoniai - beveik vieni pensininkai, gal dėl to sunku papulti pas savo apylinkės gydytoją. Jau nekalbu apie specialistus.
Gydytojai skuba, pervargę. Nerekomenduoju niekam.

2013-08-19, 18:35 | IP: 78.60.163.143

lankausi pas psichiatre M. Janulioniene, nors gyvenu toli, 6eimos gydytojas yra kitoje vietoje. Šita gydytoja man tinka, patinka, ji mane labai palaiko. leidžia pasiskambinti, o jei blogai jaučiuosi atvykti be užsirašymo. verinu jos profesionalumą , kompetenciją, atsakomybę. MES JAI RŪPIM neturiu, rekomenduoju ją savo draugams

2012-06-15, 09:58 | IP: *.*.*.*

Darbo laikas nesuderintas su dirbančiųjų laiku. Atėjus į polikliniką susidaro vaizdas, kad pacientai trugdo "prastumti" dieną, kažko paklausus pastoviai seka neigiami komentarai bei emocijos. Kainos nepagrįstai didelės lyginant su kitomis įstaigomis.
Daug rusakalbių darbuotojų, deje, bet mes gyvename Lietuvos respublikoje, ir valstybinė kalba yra lietuvių. Yra darbuotojų, kurie net nesugeba susikalbėti lietuviškai.