Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorėje yra dauguma atsipalaidavimą ir komfortą užtikrinančių priemonių

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

Darbą atlieka, bet formliai

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

2.7

Patalpos pritaikytos daugumai poreikių

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Visos reikiamos procedūros ar tyrimai buvo vietoje

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Bendravimas formalus arba klausimai atsakomi, bet neišsamiai

Buvo rūpestingos ir paslaugios

2.3

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

1.6

Internetas veikė prastai

Gydytojai, kurie dirba "Kauno miesto poliklinika"
2023-12-22, 09:05 | 4

Rekomenduoju šią Kauno miesto polikliniką.

2023-09-06, 18:09 | 2

Dariaus MRT už savo pinigus.... Esu skausmuose.. skauda kiekvieną dieną, naktimis prakaituoju iš skausmo,paprašiau ar gali kuo greičiau sakė ilgiausiai 5 dienų bėgyje padarys aprašymą... Praėjo 5 dienos nieko... skauda ... Labai skaudu dėl Lietuvos daktaru ....aukščiausias Supuvimo laipsnis... Tinginiai..

2022-12-22, 13:31 | 1

Esu labai nusivylusi registratūros darbuotojomis, atsakingomis už FMR procedūrų registravimą. Bendrauja itin nemandagiai, ypač su senoliais. Priekaištauja, yra atsainios paciento atžvilgiu. Labai nemalonu.

2022-01-31, 22:17 | 2

Laba diena, norėčiau pasidalinti dukros likimo,tiksliau sveikatos sugadinimo ir turbūt negrįžtamai.,dėka"psichiatres"Rugiles Žukienes.
2017 m.lapkricio mėn.buvau išvykusi į darbą užsienyje,dukra buvo likusi viena,bet pasijautė
blogai ir paprašė pamotės pagalbos,ji beje taip pat medikė,nes buvo negalavimų su moteriškais hormonais,buvo skirti vaistai,
ir mergaitė viena būdama,padidino ar per mažas dozės išgėrė ir pasijuto blogai.Tai gerojo pamotė nuvežė ją pas Šilainiuose psichikos centre"dirbančią"psichiatrę Rugilę Žukienę.O ši netyrus neįsigilinus,kas ir kaip dėl ko blogai jaučiasi mergaitė,paskyrė Olanzapiną,kuris yra skiriamas žmonėms sergantiems šizofrenija.
Po šitų vaistų dukrai ištikrųjų pasidarė labai blogai,nes jie tiesiogine prasme sudegina smegenis sveikiems žmonėms.
Sužinojau,kad dukrai blogai gryzau į Lietuvą ir pamačiau kraupų vaizdą,su dukryte.
Iki šiol mes vargstam ieškom vaistų kurie yra bent šiek tiek kitokio veikimo, gydytojų kurie sugebėtų atstatyti psichiką.
Žmonės visi kurie skaitysite ši mano pasakojimą,niekada gink Dieve neikite,neveskite savo vaikų artimų žmonių,pas šią pabaisą gydytoją Rugilę Žukienę,kuri negydo o tik luošina žmones ir jų likimus.
Mano dukra niekada nesirgo jokia psichine liga,tol kol neapsilanke,pas šia "gydytoja"!!!

2022-01-31, 22:17 | 2

2021-11-04, 20:29 | 3

Nusivyliau, probleminė vieta nebuvo išsamiai apžiūrėta, paskirtas gydymas padėjo tik iš dalies, į problemą pažiūrėta neatsakingai ir neprofesonaliai.

2021-07-09, 17:52 | 18

Tobuliausia iš visų Kauno poliklinikų! Visada priims ir visada suteiks pagalbą. Seselės labai rūpestingos, registratūroje labai malonus aptarnavimas. Didžiausia padėka Šilainių poliklinikos gydytojams, seselėms ir registratūros darbuotojoms! Dėkoju už nuoširdų norą padėti, už neabejingumą ir tobulą atmosferą Jūsų poliklinikoje!

2021-01-09, 05:12 | 1

Lankausi pas Gyd. V. Zakarkiene tai labai puiki ir maloni savo profesijos specialistė. Didelis Ačiū jai. Daugiau tokiu gerų gydytojų.

2020-01-21, 10:41 | 1

Lankiausi pas gydytoja Sauliu Vaideli, puikus gydytojas, kurio deka ir pritaikytais tempimo pratimais aparatu isvarzos skausmu nejauciau apie 4m tuo metu susilaukiau antro leliuko, o dabar nuejus vel suzinojau jog aparatas neveikia. Labai gaila, kadangi man tai geriausias budas isvengti operacijos. Tikiuosi greitu metu jis bus sutvarkytas.

2019-11-08, 20:33 | 1

2019- 11 - 08 Teko lankytis pas gyd. A. Juodeikė. Nerekomenduoju.

2019-09-05, 09:54 | 1

Registraturoje prieme labai draugiskai, dakrate taip pat buvo net labai maloni.

2019-04-08, 15:40 | 1

Esu labai nusivylusi Šilainių poliklinika , Atvykau i poliklinika su dviem vaikučiais , jiems reikėjo peršvieti plaučius , laukėme eileje , praejus 20 minuciu mus pakviete , taip laukti reikejo neilgai , bet uzejus i kabineta moteris kuri sedi prie kompiuterio , tokia trumpu plauku , zemo ugio , man pareiske dabar svienime plaucius mergaitei , mano dukrai 4 metukai sakau gerai , sako o sunus lai palaukiau kalidoriui , sunui du metukai , sakau nesupratau ? kodel sunus negali eiti kartu ? ji man pareiske jog jis trudys , sakau as jo vieno nepaliksiu juk jis gali pabegti , tai ji mat atsisake mums persviesti plaucius , sako as cia su jumis nezaisiu . As galiu pasakyti tik tiek As taip visko nepaliksiu , kreipsiuosi i Sveikatos ministerija . Užteks jau jos to nesiskaitymo . Vaikai liko nepersviestai plauciais koseja baisiausiai , nes juk puikia speceliste turite ! Nei kulturos , nei mandagomo , kazkokia nuzmogejus ,

2019-03-12, 08:05 | 1

Atvykau su temperatura.tai laukiu daugiau neij valanda ir dar laukiu. Aleksoto poliklinika kaun

2019-01-09, 11:19 | 1

Siaubas laukiu su temperatūra pusantros valandos priima kada ką nori dar pareiškia nėra internteto aš su 38 temperatūra laukiu biletėnio ir jos toliau kaip akiplėšos elgiasi siaubas siaubas

2019-01-09, 08:14 | 1

viskas labai gerai.

2018-11-28, 11:37 | 3

Mano nuomonė labai bloga apie registratūroje dirbančia moterį, deja kalbėjome telefonu, tad įvardinti tiksliau negaliu. Norėjau užsiregistruoti dėl medicininės pažymos, kad galėčiau dirbti prie maisto, ji su manimi kalbėjo labai grubiai, pašaipiai, klausinėjo klausimu į kuriuos tikrai neprivalau atsakyti registratūros darbuotojui, šaipėsi iš atsakymu. Nurodžiau ir kabineta į kurį turiu vykti, bet ji vistiek neužregistravimo. Tik po ilgo pokalbio, pašaipiu ir piktu tonu paklausė “kuria čia diena žiūrėti” atsakiau kita savaitę, ji vėl paklausė piktai “tai kuria diena”. Jei įvardinau paklausus kuria diena, kita savaitę, manau ji turėjo pasiūlyti man galimus laikus. Pokalbis baigėsi tuo, kad tiesiog padėjau ragelį, nes ji su manim kalbėjo nepaprastai šlykščiai.

2017-11-01, 17:39 | 2

buvau pas gydytoja didziuli esu jam labai dekinga isgyde ranka skaudejo labai neskauda jau puse metu pacijante nijole

2017-10-16, 21:36 | IP: 88.222.161.108

esu labai pasipiktinęs ne darbuotojų darbu,o elektroninėmis sistemomis trukdančiomis gydytojams ir seselėms dirbti,kiek kartų einu,tiek kartų neužregistruoja arba užregistruoja labai lėtai,o kabinete seselė ir gydytoja spokso į ekranus,negirdi mano nusiskundimų,o kai kartą išrašė elektroninį receptą nuėjus į vaistinę man vaistų nepardavė,sugaišau daug brangaus laiko,o man vaistai buvo gyvybiškai svarbūs,turėjau grįžti pas daktarę,kad perrašytų popierinį receptą,kažkas išvagia milijonus,o kentėti turi ligonis,mes ligoniai ir taip blogai jaučiamės,o dar turime laukti ilgai eilėse dėl netvarkingų,senų ir lėtai veikiančių kompiuterių,kam po velnių jie reikalingi,jeigu apsunkina darbą,šioje poliklinikoje lankausi daugybę metų,gydytojoms ir seselėms neturiu jokių priekaištų,bet negaliu pakęsti biurokratizmo ir aplaidumo.

2017-10-11, 13:19 | 5

pasikeitęs vadovas skuba suskaičiuoti kiek pinigų prieš tai buvęs vadovas pasisavino, o nežiūri tvarkos savo darže. Kita vertus, kaip žiūrėti, jeigu dviem poliklinikom reikia vadovauti.
Prie seno vadovo buvo tvarka tokia, kad gydytojas priimdavo talone nurodytu laiku, atsirado naujos, modernesnės aparatūros, magnetinį rezonansą Šilainių poliklinikoje padarydavo per 2 savaites, tuo tarpu kai Klinikose reikėdavo laukti 3-4 mėn.
Šiuo metu vienintelis pliusas, kaip parduotuvėje, kad viskas po vienu stogu ir nereikia blaškytis, bet organizavimas ir valdymas nevyksta.

2017-07-13, 21:56 | IP: *.*.*.*

Yra ir gerų ir nelabai gerų specialistų.Tiesiog reikia labai žiūrėti pas ką registruotis.

2017-06-21, 06:57 | IP: *.*.*.*

I mano problemą šeimos gydytojas išvis nekreipė dėmesio. Aš kentėjau du mėnesius kol pakliuvau pas specialistą ir ligą išgydyti dabar sunkiau, ilgiau ir brangiau. Persirašiau į kitą kliniką, nes daugiau to patirti nenoriu.

2017-06-01, 02:15 | 2

Labai chaotiška įstaiga, tiksliau joje dirbantys darbuotojai, nes tik iš trečio karto sugebėjo mane priregistruoti, jeigu nežinai kažkokių jiems įprastų taisyklių, tai žiūti kaip į ufonautą. Žodžiu, jei tik turite kitą pasirinkimą, tai šios įstaigos nesirinkite.

2017-04-10, 14:39 | IP: 78.58.142.254

Pas šeimos gyditoją Jūratę Gvazdaitienę aš lankausi jau 29-nerius metus. Ir kokiomis ligomis buvau susirgęs visas tiksliai nustatė ir puikiai ižgydė. Nesuprantu to neigemo komentaro apie Jūratę Gvazdautienę portale ligos. lt

2017-03-21, 13:18 | IP: *.*.*.*

Svarstau persirašyti į kitą gydymo įstaigą. Čia pastoviai talonų pas gyd.nėra,o nuėjus, prie kabinetų dažnai tuščia. Pasikeitè vadovas, daug gydytojų,bet betvarkè liko baisi. Tualetai pastoviai dvokia šlapimu...pasibaisėjus jaunų gydytojų abejingumu ir nuotaikų kaita.

2016-07-07, 06:58 | IP: *.*.*.*

Kodėl dirbančiam pacientui išsirašyti kompensuojamus vaistus pas gydytojč reikia laukti eilės 7-12 dienų,juk būna taip ,kad baigus darbą nebedirba tavo šeimos gydytojas.Vaistų išrašymas tiktai užtrunka 15 minučių neilgiau,kam tas dirbtinis laiko gaišinimas dirbančiajam asmeniui?Kai tenka laukti eilėse pas gydytoją ,kartais antrame aukšte laukia 3-4 pacientai ,tačiau talonų ,pabrėžiu vaistams išsirašyti ,NĖRA?Pageidautume ,kad baigtųsi Šilainių poliklinikoje :dirbtinės"eilės pas gydytojus.

2016-04-01, 11:51 | IP: *.*.*.*

Sesutes nera malonios,mandagios,apsaukia kokiu reikalu ateinu .Praeina noras net specialisto laukti.

2016-03-22, 08:26 | IP: *.*.*.*

Gydytoju neapdairumas mums pridaro dideliu sveikatos sutrikimu.Nenoreciau kad kitiems zmonems taip nutiktu del gydytoju nenoro dirbti.Tokiu gydytoju cia neturetu buti.

2016-01-09, 21:48 | IP: *.*.*.*

yra keletas padoriu gydytoju,pvz.G.V.Sakalauskiene,V.Palepsaitiene,S.Vaidelis,bet jie neatstoja likusiu dvejetukininku,deja.. istaiga katastrofiskai nepritaikyta neigaliuju transportavimui,visur auksti slenksciai,durys be kojeliu.kur Europos standartai. turbut Pravieniskese patogiau...

2016-01-03, 13:41 | IP: 78.62.169.12

deja, kaip ir visur, patekti pas specialistus nera lengva, o stai jei galetum moketi, mokamoms konsultacijoms laikas laisvas. vadinas gydytojas galetų priimti bet... mokėk.
o is kur ir uz ka moketi...:(

2015-07-07, 15:27 | IP: *.*.*.*

didelis specialistu pasirinkimas. dideles eiles, registratores nemalonios.

2015-04-14, 10:57 | IP: *.*.*.*

Didele problema kad norint patekti pas reikiama specialista reikia laukti beveik pora menesiu eilej arba moketi nemazus pinigus uz greitesni talona, ir taip pat kartais tenka laukti apie savaite ar net dvi. Taip tikrai neturetu buti. Juk be priezasties mes nesikreipiam pas gydytojus...

2015-02-18, 19:17 | IP: *.*.*.*

Kažkada gydžiausi joje, niekada neturėjau ligų, tik slogeles, tik perejau pas privačią iškarto tą pačia dieną po šios poliklinikos, tai ten kur man sakė slogelės tai pasirodo buvo sėkmingai įsibėgėjęs plaučių uždegimas, na o dabar teko eiti tvarkytis darbo sveikatos pažymą, tai žiūrėkites sumokėjau 20 Euru, na sumokėjau ir sumokejau kai esu su tuo nesusidūrusi tai žiųrek paskambinau keliom poliklinikom, tai visur 7 eurai, registruotas ar neregistruotas, nesvarbu, na o silainiuose jei neesi registruotas tai taip ir zinokis kad 13 euru tai kad tu neregistruotas ...... na va tiek tu ziniu :)

2014-11-06, 15:41 | IP: 87.247.75.157

nesu konfliktiškas žmogus ir man sekasi:visur sutinku gerus žmones.Atsižvelgiant į situaciją ištikus bėdai randu pagalbą.Ateinu su šypsena ir išeinu palydėta šypsenos.Nors,matau, būna ir piktų dažniausiai netikrų ligonių.Duok ,dieve,nesutikt tokių niekur-net gatvėje

2014-04-28, 12:58 | IP: *.*.*.*

Įstaiga normali, kas liečia patalpas, ar aparatūrą. Yra ten visko, tik yra vienas bet - nėra pas ka kreiptis. Tobulybė nuėjo į kažkokia keistą būseną... Yra šeimos gydytojų nevertų būti gydytojais. Pikti, susiraukę, nekalbūs, nepaaiškina, net nepaklausia ko tu čia atėjei, nosis sukišę į kompiuterius, daugiau nieko ir nemato, tik nepatenkinti kad trukdai jiems, nesiunčia nei tyrimams iš lubų liga nustato ir vaistų nuo skausmo parašo, toks gydymas nereikalingas tada nei daktaras sėdintis pasipūtęs ir arogantiškas, gal todėl nebėr pas ką nueit, pasiklaust pasiguost pasigydyt, gerai, kad yra daug vaistų reklamų, yra daug vaistinių, o jei dar joje dirba sena vaistininkė, geriau už daktarą ir vaistų maišelį parsineši be ilgų laukimų ir piktų veidų. Tad žuvis genda nuo galvos, arba toną duoda vadovas, arba šis nemoka parinkti kolektyvo, arba tiesiog nebera iš ko rinktis Sėkmės medikams, juk jūs dirbat žmonėms ir su jais. Tad svarbu ne teisingas popierizmas o žmogus kuris pas jus atejo. Neateis zmonės nebūsit reikalingi ir Jūs. Jau ir taip vaistinėse ilgesnės eilės nei pas jus. Jei pasirinkot daktaro darbą, tai prašau ir dirbkit, o ne "gydykit" kompiuteri. Tai nėra lengva bet tai jusų pasirinkimas ir bijoti ligonio, jo nekesti, tai eikit ten kur jusu tikras pasaukimas, bet neerzinkit ligonių savo baisiom veido išraiškom: - "ir vėl tu čia", "ko tau reikia", "netrukdyk man", "aš užsiėmęs gali palaukt, ko lendi", "ko čia klausinėji", "eik greičiau, nieko nėra", "viskas aišku". Tad linkiu sėkmės vadovams ir manau turėtų atsižvelgti į kai kuriuos žmonių komentarus apie kai kuriuos gydytojus. Kad ir vienas deguto šaukštas statinę medaus pagadina. O gal vadovai neskaito gal jiems neįdomu

2014-04-02, 14:12 | IP: 78.62.76.93

paslausgos ir kokybe tenkina

2014-03-31, 05:22 | IP: 193.219.179.10

Vyksta kompiuterizavimas, patpgi internetinė registracija Vidaus tvarkos problemos, ypač tarp šeimos gydytojų ir specialistų - vieni pas kitus siuntinėja žmones dėl visokių neaiškių procedūrinių dalykų. Kaskart naujiena su mokamomis paslaugomis, trūksta apie jas informacijos. Anksčiau susidūriau išsiimant įvairias pažymas, o paskutinį kartą nemaloniai nustebino sąskaitos dydis už vaikui atliktus kraujo tyrimus.

2014-03-04, 12:57 | IP: *.*.*.*

Nėra. Gal gydytojams įdomūs tie pacientai, kurie moka pinigus?
Toks klausimas iškilo, kai mano vaikui temperatūra buvo pakilusi iki 38,5.
O paskambinus į kabinetą pasakė:
- Ateikite rytoj, nes šiandien yra daug žmonių, reikės ilgai laukti.
O sesutei irgi visiškai vienodai, laikas į pensiją.

2014-02-26, 06:41 | IP: *.*.*.*

esant dideliems skausmams gydytojai neurologai telefonu nekonsultuoja,o atvykti skubiai i poliklinika neuztenka jegu

2013-12-02, 19:02 | IP: *.*.*.*

Po savaitaglio turimos temperatūros 39,5 ir siuntimo iš Klinikų, pas gydytoją teko pralaukti 2,5 val. ir seselė teikėsi pranešti, kad registruotis kitai dienai. Susirgus yra pasiūloma pačiai nelaukti ir nusipirkti vaistų t. y. antibijotikų iš rusų vaistinės, tai ir šokiravo. O kaip pavėluoji pas gydytoją 7 min., nebepriima, kadangi jau reikia eiti namo. Vienu žodžiu labai prastas aptarnavimas. Nesiūlau niekam šioje įstaigoje turėti reikalų susijusių su sveikata. Priima arba atkreipia dėmesį, kai atsilyginama dovanomis.

2013-10-25, 07:11 | IP: *.*.*.*

Yra keletas malonių ir gerų gydytojų. Labai užkeltos odontologijos paslaugos, kainos kaip privačiose kabinetuose ir dažniausiai stomatologai nerašo mokėjimo kvitų siūlo atsiskaityti tiesiog kabinete

2013-07-28, 10:33 | IP: *.*.*.*

Eiles nesamoningos, ateini uzsiregistraves ir turi laukti nuo 30-60 min, su mazais vaikais taip pat reikia laukt eilese, apgailetina eiliu sistema

2013-02-06, 18:07 | IP: *.*.*.*

tvarkiausi danti sumokejau daugiau negu privaciam kabinete bet po pusies metu plomba iskrito darbas atmestinai buvo atliktas labai nusivyliau beje buvau prisirasius sitoj poliklinikoj bet dabar prisirasiau kitur

2012-08-29, 06:00 | IP: 78.57.235.223

15 metu lankausi priprates ir tiek mazas specialistu pasirinkimas

2012-05-31, 03:30 | IP: *.*.*.*

Poliklinika vadovų paversta UABu. Beveik už visas paslaugas imamas mokęstis. Nesenai buvau pasiūstas chirurgo kojų venų echoskopijai tai už šią paslaugą iš manes paėmė 80 Lt.

2012-05-08, 11:53 | IP: *.*.*.*

Gydytojai nemandagus, pasipūtę, atmestinai apžiūri pacientus. Pažymos mokamos, nors kitose gydymo įstaigose jas išduoda nemokamai. Registratūros darbuotojoms nepakenktų į mokymus kaip dirbti su duomenų bazėmis palankyti - o tai viena įregistruoja, kita iš žioplumo ar žinių stokos ištrina. Atėjus kiekvieną kartą turi per naujo kreiptis kad užregistruotų. Trečią kartą tokia situacija biški knisa - kyla noras keisti polikliniką. Pirmą kartą matau kad kiekviena gydytoja turėtų padėjėją pliurpimo ir apkalbų klausimais - atėjus pas gydytoją turi palaukti kol baigs istorijas viena kitai pasakoti. Kad ne šeimos gydytoja - tikriausiai persiregistruočiau kitur.

2012-04-20, 12:23 | IP: *.*.*.*

Puiki istaiga ir personalas,dirba daug kvalifikuotu ir puikiu specialistu,neiciau y jokia kita,nes jau atejau is kalnieciu poliklinikos o joje tikras siaubas buvo,cia dabar puikiai priziuri gydytojai,jau beveik visa seima ykalbejau pereiti y sia poliklinika, puiki vidaus gyd A.Bučnienė :)

2012-04-19, 10:39 | IP: 78.62.179.199

Esu labai patenkintas šia gydymo įstaiga, rekomenduoju ir kitiems.

2012-03-29, 20:04 | IP: *.*.*.*

man teko nemažai ista
igu aplankyti,gaila kad sveikata prasta tai tenka nori ar nenori.taip kad nemazai maciau ir supratau,kad cia atsainiausia įstaiga ir specialistai,o ypač bendravimas,kurio tiesiog nera...

2012-03-02, 20:42 | IP: *.*.*.*

Prastai vertinu registratūros darbuotojų darbą. Kai kurios darbuotojos yra nemandagios,nekultūringai aptarnauja pacientus, nesuteikia reikiamos informacijos, išreiškia savo nepasitenkinimą kai turi atlikti tiesioginį savo darbą.

2011-12-12, 03:55 | IP: *.*.*.*

Naujos duris atsidaro labai sunkiai, slidus laiptai.
Vienintelis tualetas dirba tik rusi ir tas pastoviai nesvarus. Visi kiti visose aukstose uzdariti ir zmoniu ten neiledzie, tik personala. Ko daugiau, personalo ar pacientu?
Registuros darbotoja Virginija elgesi nekorektiskai. Skaito dokumentus ir vesai kalba apie tai miesto transporte.