Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

2.2

1.2

Gydytojai, kurie dirba "Kauno Šilainių poliklinika"
2019-11-08, 22:33 | 1

2019- 11 - 08 Teko lankytis pas gyd. A. Juodeikė. Nerekomenduoju.

2019-04-08, 18:40 | 1

Esu labai nusivylusi Šilainių poliklinika , Atvykau i poliklinika su dviem vaikučiais , jiems reikėjo peršvieti plaučius , laukėme eileje , praejus 20 minuciu mus pakviete , taip laukti reikejo neilgai , bet uzejus i kabineta moteris kuri sedi prie kompiuterio , tokia trumpu plauku , zemo ugio , man pareiske dabar svienime plaucius mergaitei , mano dukrai 4 metukai sakau gerai , sako o sunus lai palaukiau kalidoriui , sunui du metukai , sakau nesupratau ? kodel sunus negali eiti kartu ? ji man pareiske jog jis trudys , sakau as jo vieno nepaliksiu juk jis gali pabegti , tai ji mat atsisake mums persviesti plaucius , sako as cia su jumis nezaisiu . As galiu pasakyti tik tiek As taip visko nepaliksiu , kreipsiuosi i Sveikatos ministerija . Užteks jau jos to nesiskaitymo . Vaikai liko nepersviestai plauciais koseja baisiausiai , nes juk puikia speceliste turite ! Nei kulturos , nei mandagomo , kazkokia nuzmogejus ,

2019-03-12, 10:05 | 1

Atvykau su temperatura.tai laukiu daugiau neij valanda ir dar laukiu. Aleksoto poliklinika kaun

2019-01-09, 13:19 | 1

Siaubas laukiu su temperatūra pusantros valandos priima kada ką nori dar pareiškia nėra internteto aš su 38 temperatūra laukiu biletėnio ir jos toliau kaip akiplėšos elgiasi siaubas siaubas

2017-10-11, 16:19 | 5

pasikeitęs vadovas skuba suskaičiuoti kiek pinigų prieš tai buvęs vadovas pasisavino, o nežiūri tvarkos savo darže. Kita vertus, kaip žiūrėti, jeigu dviem poliklinikom reikia vadovauti.
Prie seno vadovo buvo tvarka tokia, kad gydytojas priimdavo talone nurodytu laiku, atsirado naujos, modernesnės aparatūros, magnetinį rezonansą Šilainių poliklinikoje padarydavo per 2 savaites, tuo tarpu kai Klinikose reikėdavo laukti 3-4 mėn.
Šiuo metu vienintelis pliusas, kaip parduotuvėje, kad viskas po vienu stogu ir nereikia blaškytis, bet organizavimas ir valdymas nevyksta.

2017-07-14, 00:56 | IP: *.*.*.*

Yra ir gerų ir nelabai gerų specialistų.Tiesiog reikia labai žiūrėti pas ką registruotis.

2017-06-21, 09:57 | IP: *.*.*.*

I mano problemą šeimos gydytojas išvis nekreipė dėmesio. Aš kentėjau du mėnesius kol pakliuvau pas specialistą ir ligą išgydyti dabar sunkiau, ilgiau ir brangiau. Persirašiau į kitą kliniką, nes daugiau to patirti nenoriu.

2017-06-01, 05:15 | 2

Labai chaotiška įstaiga, tiksliau joje dirbantys darbuotojai, nes tik iš trečio karto sugebėjo mane priregistruoti, jeigu nežinai kažkokių jiems įprastų taisyklių, tai žiūti kaip į ufonautą. Žodžiu, jei tik turite kitą pasirinkimą, tai šios įstaigos nesirinkite.

2017-03-21, 15:18 | IP: *.*.*.*

Svarstau persirašyti į kitą gydymo įstaigą. Čia pastoviai talonų pas gyd.nėra,o nuėjus, prie kabinetų dažnai tuščia. Pasikeitè vadovas, daug gydytojų,bet betvarkè liko baisi. Tualetai pastoviai dvokia šlapimu...pasibaisėjus jaunų gydytojų abejingumu ir nuotaikų kaita.

2016-07-07, 09:58 | IP: *.*.*.*

Kodėl dirbančiam pacientui išsirašyti kompensuojamus vaistus pas gydytojč reikia laukti eilės 7-12 dienų,juk būna taip ,kad baigus darbą nebedirba tavo šeimos gydytojas.Vaistų išrašymas tiktai užtrunka 15 minučių neilgiau,kam tas dirbtinis laiko gaišinimas dirbančiajam asmeniui?Kai tenka laukti eilėse pas gydytoją ,kartais antrame aukšte laukia 3-4 pacientai ,tačiau talonų ,pabrėžiu vaistams išsirašyti ,NĖRA?Pageidautume ,kad baigtųsi Šilainių poliklinikoje :dirbtinės"eilės pas gydytojus.

2016-04-01, 14:51 | IP: *.*.*.*

Sesutes nera malonios,mandagios,apsaukia kokiu reikalu ateinu .Praeina noras net specialisto laukti.

2016-03-22, 10:26 | IP: *.*.*.*

Gydytoju neapdairumas mums pridaro dideliu sveikatos sutrikimu.Nenoreciau kad kitiems zmonems taip nutiktu del gydytoju nenoro dirbti.Tokiu gydytoju cia neturetu buti.

2016-01-09, 23:48 | IP: *.*.*.*

yra keletas padoriu gydytoju,pvz.G.V.Sakalauskiene,V.Palepsaitiene,S.Vaidelis,bet jie neatstoja likusiu dvejetukininku,deja.. istaiga katastrofiskai nepritaikyta neigaliuju transportavimui,visur auksti slenksciai,durys be kojeliu.kur Europos standartai. turbut Pravieniskese patogiau...

2015-07-07, 18:27 | IP: *.*.*.*

didelis specialistu pasirinkimas. dideles eiles, registratores nemalonios.

2015-04-14, 13:57 | IP: *.*.*.*

Didele problema kad norint patekti pas reikiama specialista reikia laukti beveik pora menesiu eilej arba moketi nemazus pinigus uz greitesni talona, ir taip pat kartais tenka laukti apie savaite ar net dvi. Taip tikrai neturetu buti. Juk be priezasties mes nesikreipiam pas gydytojus...