Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Įstaiga logiškai suskirstyta ir yra daug ženklų, bet naviguoti gana sudėtinga

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Diagnozavo tik dalį arba gydymas padėjo tik iš dalies

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

1.7

Gydytojai, kurie dirba Kauno klinikinė ligoninė
2018-01-24, 15:20 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Nuoširdžiai Kauno Klinikines ligoninės personalui už išskirtinį dėmesį ir skubiai suteiktą operatyvią pagalbą. Ypatingą padėką norėčiau išreikšti Suaugusiuju priemimo ir skubios pagalbos skyriaus vedejai ir visam aptarnaujanciam personalui, o taip pat Reanimacijos Skyriaus vedejui Kazimierui Vieželiui, gydytojai Olgai Suchadolskienei, gydytojui Remigijui Šakaliui ir sesutems Giedrei Neutautaitei bei Elenai Vismantienei už tikrai greitą ir profesionalų pagalbos suteikimą ir sveikatos būklės stabilizavimą. Išskirtinės padėkos nusipelnė ir Diagnostikos skyriaus vedeja Irena Šidiškienė, gydytojas Juozas Kasciuška, gydytoja Gintare Urniežiute, o taip pat visas skyrių aptarnaujantis personalas už ypatinga dėmesį, kvalifikuotą gydymą ir rūpestį. Viso ligonineje praleisto laiko metu jaučiau supratingumą ir kantrybę: jautriai ir dėmesingai buvo išklausyti visi nerimastingi pojūčiai, įsigilinta į problemą , nustatyta tiksli diagnozė ir tinkamai parinktas gydymas. Kuo geriausios kloties ir sėkmės Jums visiems! Ligoniams taip reikalingos Jūsų žinios, šiluma, gerumas.

2018-01-05, 13:05 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 2)

Kadangi vaikutis “sėdėjo“ nuvykau į ligoninę susitarti dėl datos kada bus atliktas CP. Vykau nesusitarusi. Papuoliau pas Godą Jievaltienę. Ką galiu pasakyti - man lb pasisekė, labai maloni, švelni, nepasikėlusi, ko nepasakyčiau apie kai kuriuos pažįstamus medikus. Visas personalas buvo rūpestingas, maloniai bendravo, procedūras atliko švelniai, neskubant. Kateterį statė be nejautros, tačiau neskaudėjo. Viskas praėjo be jokių komplikacijų! Jeigu gimdyti tai tik pas Godą! Ačiū!

2017-12-28, 12:03 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Liepos gale-rugpjūčio pradžioje mano močiutė buvo gydyta infekcinių ligų skyriuje, tačiau pagalvojau, kad neturėjau progos padėkoti personalui už puikų darbą. Kai tik atvežė, jos būklė buvo ypatingai sunki, visiškai negalėjo savimi pasirūpinti. Nors ištisai prie jos kas nors iš mūsų, artimųjų, sėdėjo, sesutės ir slaugytojos padėjėjos (be visokių ten kyšių) nuolat ateidavo į palatą, padėdavo jai atsisėsti ant tualeto kėdės, keisdavo pampersus, taip pat ir statydavo lašines, kaip to reikalavo ligos gydymas. Jūsų ir mūsų pastangų dėka močiutė, kuriai ant nosies aštuoniasdešimtmetis, yra visiškai pasveikusi. Ačiū!!!

2017-11-24, 00:01 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 5)

Gulėjau patalogijos ir akušerijos skyriuose, tai rekomenduoju visom besilaukiančiom. Personalas nuostabus, draugiškas, net vidurį nakties atėjus prašyt pagalbos, ji suteikiama su šypsena veide. Akušerės visada pasiruošusios padėt. Net valytojos ir jos ateidavusios valyti palata su šypsena visuomet paklausdavo kaip jaučiatės. Vienintelis minusus šuos įstaigos yra maistas, bet čia jau turbūt viršunėlių rūpestis. Vienu žodžiu, kaunietės, jeigu gimdyt, tai tik kauno klinikinėje ligoninėje.

2017-10-17, 02:01 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 26)

Kauno geda ,reik keisti nuo galvos ir aplamai visa pesonala .

2017-10-07, 00:22 | IP: 78.62.5.97 Kas parašė?

Esu pakraupus 2 klinikinės ligoninės slaugių darbu. Kaip žmogui uždeda pamersus itr tik 3kartus keičia,per parą. Tai žmogus išunta.... nežinau,kaip apibūdint šią vietą,bet manau,kad žmogus čia tik nusilpsta neprižiūrimas!!! Rūsų laikų slauges reiktų atleist... kodėl klinikose viskas gerai ir priežiūra ir žmogiškumas?!

2017-08-12, 20:17 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Labai nemaloni patirtis. Atvežėm žmogų su ūmiais pilvo skausmais į priimamąjį. Žmonių priėmime praktiškai nebuvo. Laukėm daugiau nei keturias valandas, kol paleido. Labiausiai sunervinęs dalykas - iš keturių ten budėjusių sesučių dirbo tik viena su puse. Kitos dvi sėdėjo prie kompiuterių, kuri viena jų su ausinėmis. Mandagumo nulis, viskas aiškinama susiraukusiais nepatenkintais veidais. Dar įdomesnė buvo gydytoja, spėju - rezidentė. Ji savo budėjimo laiku koridoriuje šnekučiavosi su draugu, o mums laukiantiems jau ketvirta valanda, net nesugebėjo paaiškinti, kiek laiko gali trukti kraujo tyrimas. Ji taip pat rėkė, o ne maloniai paaiškino, ant garsiai dejojančios močiutės, o iki kitos net nepriėjo, kol ta susinervinusi nenušlubavo namo. Jeigu tave erzina ligoniai ir šiaip žmonės, nesirink gydytojo profesijos. Namo grįžome ne iki galo supratę, kas negerai, ir su dar ūmesniais skausmais. Baisu ir šlykštu.

2017-08-03, 04:16 | IP: 88.223.75.88 Kas parašė?

Darbo kokybė prasta. Slaugės tragiškos. 2.5h val. pralaukiau, nei viena nesugebejo užeiti paklaust ar viskas gerai (esu 29sav. nėščia). Komentuoti galima begale dalykų. Aiškinsiuos iki smulkmenų, nes taip nesidaro....

2017-07-31, 23:15 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 8)

GYDYTOJA ONA KUSIENE -labai,švelni maloni,nuoširdi,komunikabili ,ir profesionali daktaryte ,Ačiū JUMS
Gerbiama daktaryte už puikų gydymą ir priežiūrą.

Ačiū priemimo skyriaus vedejai GYDYTOJAI GRAŽINAI KARALEVIČIENEI už laiku suteiktą man kvalifikuotą med.pagalbą, atliktus tyrimus Tai labai nuoširdi, mandagi,švelni ,komunikabili ,profesionali ir pareiginga daktare .Kaip puiku ,kada šalia mūsų yra tokios malonios, švelnios nuoširdžios ,komunikabilios ir profesionalios daktares .Ačiū JUMS. Sekmes ir stiprybes sudetingame JŪSŲ darbe.
Pagarbiai
441 palatos ligone
Danguole-Ona Kryžiuviene
Kaunas
2017-08-14

2017-07-19, 18:38 | IP: 88.119.197.115 Kas parašė?

Visas senas moteriškes, kurios yra nepatenkintos savo gyvenimu ir tai atsineša į darbą šluoti lauk be jokio klaustuko!

2017-06-02, 23:10 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Gulėjau su dukrele 4 dienas vaikų ligų I skyriuje dėl įtariamo virusinio encefalito. Esu labai dėkinga gydytojams ir visam personalui už priežiūrą, operatyvumą, moralinį palaikymą. Labai greitai ir nuodugniai atliko tyrimus. Buvo suteiktos specialistų konsultacijos. Nuoširdus ačiū Jums!

2017-02-08, 05:05 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Esu patenkinta. Rekomenduoju

2017-01-30, 22:06 | IP: 83.180.226.156 Kas parašė?

Puikus gydytojas!

2016-11-18, 17:59 | IP: 83.188.17.34 Kas parašė?

gydytojas Kelbauskas profesonalas viska diagnuozavo ir pasiunte i klinikas

2016-10-07, 22:04 | IP: 78.31.225.52 Kas parašė?

GYDAUSI KAUNO KLINIKŲ NEFROLOGINIAME SKYRIUJE 2098 PALATOJE.........LABAI MANDAGIOS MALONIOS IR PASLAUGIOS MED.SLAUGYTOJOS,MED.SANITARĖS.VISAS TECHNINIS PERSONALAS....MALONI,KOMUNIKABILI,PROFESIONALI GYDANTI DAKTARĖ INGA SKARUPSKIENĖ.NUOŠIRDUS AČIŪ DAKTARYTEI INGAI SKARUPSKIENEI IR VISAM PASLAUGIAM NEFROLOGINIO SKYRIAUS PERSONALUI UŽ GYDYMĄ.KONSULTAVIMĄ ,PATARIMUS......
PAGARBIAI.
JŪSŲ PACIENTE IŠ 2098 PALATOS MOKYTOJA -PENSININKĖ DANGUOLĖ-ONA KRYŽIUVIENĖ

2016-08-09, 12:17 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

tenka dažnokai lankytis šioje įstaigoje , labai gerai vertinu gyd JUOČO J , darbą , gerai savo darbą išmano ir neurologai , nes dažnai ten bunu , iš ties tai ši klinika yra gera įstaiga tik šiuo metu labai apleista , gal yra prastas vadovas . O šiaip dirba geri specelistai ir juos visus gerbiu . Jų dėka dar kvepuoju. . AČIŪ jiems .

2015-07-14, 10:40 | IP: 88.119.249.67 Kas parašė?

Įstaigos vadovas arba nesidomi arba pats nėra kvalifikuotas specialistas, jei jo vadovaujamoje įstaigoje dirba žmonės, kuriems pacientai - "dar viena sugadinta diena"....

2015-03-19, 13:23 | IP: 78.62.135.40 Kas parašė?

daktarai neblogi, visur būna gerų ir prastų tai čia neišimtis. Aš lankaus pas gerą. Aplinka nekokia .O viduje reikia liftų nes neįgaliam sunku. Visko nesinori rašyti nes kas blogai visi žino.

2015-01-26, 23:31 | IP: 188.69.198.182 Kas parašė?

Registracijos metu, kai atvežė greitoji į įstaigą, budinti seselė nemokėjo užpildyti formos, nors sakė, kad jau dirba 20 metų tą patį darbą. Taip pat ji nesugebėjo įvesti savarankiškai kateterio, ką tikriausiai reikia daryti kiekvienai pacientei. Bendravimas tragiškas. Po kelių dienų "gydymosi" budinti gydytoja aprėkė, kad kad mes "negalim sirgti", jai pridūrė slaugė kad mes kalti, kad "blogos venos". Vaistus leidžia labai neatsakingai, išsivystė uždegimas kateterio vietoje, į tai buvo reaguota taip (cituoju): "Nežinau, nieko čia nėra" ir išėjo iš palatos. Daug kitų buvo nemalonių situacijų, tikiuosi daugiau neteks pakliūti į kauno 2trą ligoninę šilainiuose..

2014-12-16, 13:49 | IP: 78.62.127.64 Kas parašė?

Dėkinga Chirurgijos I sk. už rūpestingumą,paslaugumą.Ačiū Jums

2014-12-08, 20:16 | IP: 94.244.74.234 Kas parašė?

Teko lankytis ne vienoja istaigoja tai tikrai dar yra malonu,geru specialistu,kurie atliko savo darba su profesionalumu.Gyd Bagusevicius-super gyd.Kardiologe Riekene -labai gera,rupestinga,Jureliaviciene onk,Kusiene O , Bagdonanas A,Nadisauskine,gyd.E.Varanauskiene,Evaitiene G,G.Damuleviciene. Aciu kad esate.

2014-11-10, 18:53 | IP: 78.62.150.29 Kas parašė?

Toks ispūdis, kad medicinos personalas visiškai nekopetetingas, o bendravimo įgūdžių visiškai neturi.

2014-10-31, 19:48 | IP: 212.117.13.85 Kas parašė?

Viena iš geriausių Lietuvos ligoninių - Kauno klinikinė ligoninė (buvusi 2-oji). Džiaugiuosi, kad ją pasirinkau. Nuoširdžiai dėkoju chirurgijos skyriaus vedėjui Remigijui Šiugždai už ypatingą profesionalumą atliekant kojų venų operaciją. Dėkoju slaugytojai Brigitai Mačenskienei, vyr. slaugytojai Aidai Daugelienei ir visam slaugytojų personalui už nuoširdų gerumą ir rūpestį.

2014-04-16, 08:55 | IP: 78.62.135.40 Kas parašė?

Teko nelabai senai gulėti vidaus diagnostikos skyriuje. nu priėmė labai greitai kai net keista gydytoja tuoj pat prisistatė maloniai paklausinėjo kokios spaudžia bėdos viską išsakiau bet gydytoja turbūt nieko negirdėjo nes kuom skundžiausi taip pagalbos ir nesulaukiau.pradėjo reikalauti senų išrašų kuriais ir motyvavo mano ligą kad niekuom padėti negali.padarius du tyrimus trečio daryti atsisakė bet aš truputį paburbuliavau tai pdarė ir tą lemtingą tyrimą.o atsakymas visų buvo vienodas visiškai sveika nors ligų daug.tai jei sveika išleido namo. oprieš išvykdama kreipiausi pas kitą gydytoją kad paaiškintų padarytą diską ir išrašą ir ką pasirodo iš svekos tampi ligos auką ir laukti kažko kas tau padės ar ir vėl apgaus .tai kuom dar tikėti jei tau meluoja žiūrėdama gydytoja į akis oskolinga tikrai nelikau buvo atsiliginta už malonų priėmimą ir gražią šypseną.labai malonu kaip šypsosi gydytojai bet mes atvykė su bėda norim teisybės diagnozių
Niekuomet nenorėčiau ten pakliuti ir niekam nelinkiu.Labai reik pasvarstyti ar verta laiką gaišti diagnostikos skyriuje nes tikrai taip nėra kaip galima tikėtis. Skyrius baisus tvarkos nėra kokia turėtų būti skyriuje.

2014-04-08, 13:24 | IP: 193.219.152.27 Kas parašė?

kokia cia ligonnine kur sukisti milionai i jos modernizavima teko guleti urologiam palatuose nera seseliu iskvietimo miktuko o jeigu pasientas po operacijos negali vaikscioti ar yra neigalus kaip jam pasikviesti sesele ka

2014-03-25, 12:15 | IP: 212.117.21.136 Kas parašė?

nežinau kodėl,bet mane čia traukia.

2014-03-21, 10:21 | IP: 213.226.183.179 Kas parašė?

Senoviška, su tarybinių laikų gydytojų požiūriu į pacientus. Kurie "duoda" tiems, rūpestingumas, kurie ne- palikti likimo valiai. Palatų būklė tragiška. (Akušerijos skyrius- gimdykla).

2014-02-21, 19:06 | IP: 78.57.203.130 Kas parašė?

TRAGEDIJA!!!

2013-12-20, 10:48 | IP: 78.62.135.40 Kas parašė?

Man kaip ir viskas būtų gerai tik trūksta liftų neįgaliems naudotis . Nes iš registratūros papūlti į antrą aukštą problema reikalinga žmogaus pagajba

2013-11-15, 13:33 | IP: 78.62.63.89 Kas parašė?

Pribloškė darbuotjų nesiskaitymas su žmonėmis, arogantiškumas, storžieviškumas pradedant rūbinės darbuotoja, baigiant medikais.

2013-08-13, 10:02 | IP: 88.119.128.143 Kas parašė?

Teko gydytis šioje ligoninėje ir operuotis, čia dirba profesionalūs, puikūs gydytojai, išmanantys savo darbą, švelnūs ligoniams ir tuo pačiulabai paprasti ir žmogiški. Seselės ir slaugytojai taip pat yra paslaugūs, visuomet pasiruošę padeti ligoniams. Didelis ačiū visiems mūsų gyvybių ir sveikatos saugotojams.

2013-07-29, 07:32 | IP: 78.62.125.165 Kas parašė?

? ?

2013-07-11, 09:11 | IP: 78.62.135.40 Kas parašė?

Man šioj ligoninėje patinka nes nėra susigrūdimo nei registratūroje nei prie kabinetų jaučiama ligoninės ramybė. o blogai tuom kad nėra neigaliems lifto užsikelti į bet kurį aukštą nors turėtų būti nes neigalus irgi lankosi

2013-05-07, 16:32 | IP: 82.135.196.15 Kas parašė?

geriau nepapulti, ypac i neurologini skyriu

2013-04-26, 21:10 | IP: 84.55.18.1 Kas parašė?

taip

2013-04-04, 18:24 | IP: 94.244.74.234 Kas parašė?

Atvykusi i Kauno klinikine ligonine del gydymo negalėjau papulti i stacionarinio gydama.Turejau tem.38 ir naudojau stiprus antibiotikus skirtus pneumonija,kurie sukele astmos pablogeima ir kitos ligos komplikacijos.Dabar man vis delto suteike gydima po papildomoatitinkamos konsultacijos.Tam i skirti gyd.kad padėti,a ne varinėti ligonius nezinia kur.

2013-03-20, 09:51 | IP: 94.244.64.229 Kas parašė?

Teko lankytis konsultacijos 2013,kovo 20 diena 9valaną su siuntimu konsultacijai. Na registratūroje tai jovalas kokio neteko matyti duoda taloną pas daktarą kada jau bus pasibaigęs nedarbingumo lapelis o pasakius kad reikės būti darbe ir niekas negali pakeisti ar išleisti, atsakė kad ne jos reikalas, tipo nelysk i akis, sulinddusios senos karves ir savo tvarka daro.

2013-03-07, 13:21 | IP: 78.62.135.40 Kas parašė?

Kol neteko pačiai lankytis šioj įstaigoj nuomonės neturėjau bet kaip susidūriau tai ir susidariau nuomonę net apie kelis skyrius vienas baisiausias tai reanimacijos sk. seselės kaip stabai ,gal ten guli ir bejėgiai bet žmonės,bet pagalbos sulauksi sunkiai.seselės daugiau dirba kaip yra vedėjas Vėželis nes matomai bijo . tai ta nuomonė kad joms reikia 24 val kad kažkas su rimbu mosikuotų ,GĖDA. O kiti skyriai ku gulėjau malonios ir sesytės gydytojai kur manim rūpinosi JIEMS AČIŪ.

2013-03-01, 14:18 | IP: 213.226.177.9 Kas parašė?

Šioje ligoninėje gimdžiau savo pirmąją dukrytę pries 3,5 metu ir viskas buvo ok, išskyrus tai kad nesulaukiau tinkamos pagalbos dėl žindymo, nors ligoninė turi naujagimiui palankios ligoninės statusą Atvykus su 39 temperatūra po gimdymo bendras priėmimo skyrius nesugebėjo normaliai aptarnauti. Liepė laukti chirurgo. Po pusvalandžio netekom kantrybės ir patys nuvažiavom į akušerinį priėmimą, kur pagaliau buvo suteikta pagalba.
Su antru nėštumu dar "geresni" dalykai. Kadangi gimdymo terminas praėjo, bandžiau kreiptis į dienos stacionarą priežiūrai. Nors ligoninė skelbiasi kad tokias paslaugas suteikia, nuvažiavus primygtinai siūlo gultis į patologinį skyrių. Pabėgau aš nuo jų ir pakeičiau sprendimą gimdyti šioje ligoninėje.

2013-02-27, 14:16 | IP: 87.247.112.11 Kas parašė?

ATSKIRA NUOMONE APIE SIOS LIGONINES PRIEMIMO SK. VEDEJA KLAIKI ,,GYDYTOJA", KURI NESUPRANTA IR NEMOKA ORGANIZUOTI SIO SK. DARBO. KARTA BUVAU ATVEZTAS GREITOSIOS TAI NEISTVERIAU LAUKDAMAS PAGALBOS TAI SU TAKSI VAZIAVAU I KITA MEDIC. ISTAIGA

2013-01-17, 15:37 | IP: 78.62.54.98 Kas parašė?

Sūneliui susirgus atsidūrėme šios ligoninės infekcionio skyriaus I vaikų poskyryje. Ligoninės personalas labai malonus, supratingas, nuoširdus. Atmosfera sveika, labai šilta, palanki.
Ypač nuoširdų AČIŪ norime pasakyti Gerb. šio poskyriaus vedėjai N. Mačerskienei, kuri mus kuravo, bei gydančiui gydytojui E. Šernui , už šiltą bendravimą, aukšto lygio profesionalumą, žmogiską palaikymą. Taip pat didžiausia padėka gerb. gydytojai iš didžiosios raidės R. Leskauskienei... tikrai dar neteko iki šiol sutikti tokios pasišventusios savo darbui gydytojos kaip Ji, Ačiū Jums labai, kad išgyvenote su mumis sunkiomis valandomis. Taip pat nuoširdžiai dėkojame už profesionalią priežiūrą, ypatingą dėmesingumą, gerą žodį ir supratingumą medicinos seseriai Adelei Matjošaitienei. Linkiu visiems daug sveikatos ir sėkmes!!! Pagarbiai, Jonė Gvildienė

2013-01-09, 10:07 | IP: 195.182.90.130 Kas parašė?

Labai arogantiška gydytoja. Jei atvykai iš kito miesto ir sušlubavo sveikata, greitoji atvežė į priėmimo skyrių ir paguldė į reanimacijos skyrių, po to perkėlė į skyrių, drįsta pareikšti priekaištą su įronija, ko čia atvykai gydytis. Supratau, kad esu nepageidaujama ir išvykau sugadinta nuotaika. Maniau, kad esu Lietuvos pilietė ir hipokrato priesaka gydytojams galioja visoje šalyje, nežiūrint koks ir iš kur ligonis. Daugiau tikrai nenorėčiau ten pakliūti, pasirinkčiau kitą gydymo įstaigą, nes tam turiu teisę. O seselės galėtų geriau mokėti statyti kateterius. "rasti" veną.

2012-11-22, 14:38 | IP: 78.62.241.168 Kas parašė?

Esu labai patenkinta II Chirurginio skyriaus gydytojų profesionalumu, rūpestingumu ir nuoširdžiu noru padėti. Dėkoju šio skyriaus visam personalui, pradedant nuo skyriaus vadovo R.Šiugždos iki slaugytojų. Tai pavyzdys koks turėtų būti medikas.

Ligita.R

2012-11-14, 20:44 | IP: 88.222.61.66 Kas parašė?

Dėl ligonines ir priežiūros dar nebūtu taip blogai, bet jei papuolei į daktarės Valaitienės globą [ palatą ] tai sveikatą ir nuotaiką tikrai susigadinsi ilgam. Ji kaip grobuonis gaudo iš kitų gydytojų pacientus. Mane paguldė daktarė Korovčenko ir sakė gydys jinai, o iš ryto atėjusi Valaitienė pasakė, kad, Korovčenko manęs nenori [ nepasakė kodėl ] nors aš ja mačiau pirmą kartą ir nespėjau kažkuo nusikalsti. Valaitienės paskirti vaistai man netiko [ tino veidas ir dusino ] todėl gėriau Korovčenkos paskirtus vaistus. Išrašant iš ligoninės į lapą įrašė, kad ligoninės vaistų negėriau, bet išvažiavau pasveikusi. Taip, Valaitienės išrašytų vaistų negėriau, bet iš jos sklindančios blogos neigiamos energijos prisigėriau, visam gyvenimui. Mieli ligoniai prieš guldami į ligoninę pasidomėkite kuris gydytojas Jus gydys, kad neatsitiktu kaip man.

2012-11-01, 11:42 | IP: 212.117.10.134 Kas parašė?

Dėkoju visiems gydytojams gydžiusiems mane, labai profesionalūs.
Linkiu Jiems klestėti dideliais darbais, žmonių gerumu, laime ir gera sveikata.

2012-10-10, 20:14 | IP: 76.29.32.177 Kas parašė?

Baisu, ne ligonine or morgas. Nezinau apie kitus skyrius, bet mama buvo pakliuvusi i vidaus skyriu pas gyd. Valaitiene. Baisesnio zmogaus nebuvau sutikus. Absoliuciai nesirupina ligoniais, nieko nesistengia, izuli ir dar tikisi kysio, mamai neteisingai nustate sirdies problemas, kuriu is vis pas ja nebuvo. I akis sypsosi o uz akiu jai viskas poxui. Zodziu, niekam nelinkiu pakliuti i ta skyriu, nes busite numesti ir niekam neidomu jusu bukle, duos raminanciuju ar aspirino ir tiek, ir dar kokia infekcija pasigausit, nes stovis tai ligonines baisus. Si gydytoja turi buti ismesta is darbo.

2012-10-07, 14:27 | IP: 84.240.20.109 Kas parašė?

ten vaziouja 39 autobusas nera traumatologijos

2012-06-26, 10:22 | IP: 86.100.212.59 Kas parašė?

Priėmimo skyriaus darbuotoja galėtų dirbti tik pataisos darbų kolonijoje valytoja, jokio žmoniškumo, etikos kultūros stoka, artimuosius ir ligonį įžeidinėja.

2012-05-21, 20:23 | IP: 78.62.238.159 Kas parašė?

Nieko teigiamo atvykus i greitasios pagalbos priimamaji,bun iavarytas namo!!!Zmogui,kuris labai blogai jaucias,reikia kreiptis i seimos gydytoja,net ir nakti.Tai kam reikalingas 2ligonines priimamasis?

2012-04-17, 12:35 | IP: 87.247.112.68 Kas parašė?

Odos poliklinikos registratūros darbas, tai pasityčiojimas iš ligonių!!! Pastoviai telefonu nepriskambinsi,nes po pusvalandį registratorės nuėmusios ragelį būna, pati mačiau, kad nereiktų atsiliepinėti. Jų darbas iki 19 val.,o reikalauja, kad atvyktum visą valandą ankščiau, jei turi taloną pas gydytoją 18.30 val.,joms matote,ruošti namo reikia.O koks bendravimas telefonu būna? Atrodo, kad malonę suteikia, jei vykdo savo darbą-užregistruoja pas daktarą;nemandagios, grubios, jokios informacijos nesuteikia.Kur žiūri poliklinikos vadovybė, jei šiais laikais,kai trūksta darbo vietų, laiko tokias nepraustaburnes?

2012-04-10, 21:35 | IP: 89.117.131.92 Kas parašė?

reanimacijos skyrius dirba geriausiai priemimo sk. dirba siaubingai

2012-04-09, 08:35 | IP: 88.119.154.251 Kas parašė?

Kaip ir visur, taip ir cia yra ir geru gydytoju ir seseliu labai profesionaliu, bet pasitaiko ir is vis buku daktaru kurie tau nieko nepatars tik eik greiciau ir seseliu panasiu. Manau, kad visur yra tiek daktaru, tie seseliu geru tik reik zinot kurie

2012-03-31, 17:45 | IP: 78.62.12.28 Kas parašė?

Atvykau į infekcinį skyrių su siuntimu iš bendrosios praktikos gydytojo. Buvau netekusi daug skysčių, atlikti tyrimai rodė didelę mažakraujystę, Magnio ir Kalio trukumą, todėl reikėjo medikų pagalbos,kad nekiltų pavojus gyvybei.Buvau paguldyta į infekcinį skyrių, prisistatė sesutė paimti kraujo tyrimams ir labai "profesionaliai" pradūrė veną, kraujas išsiliejo po oda delno dydžio plote. Buvo labai didelis nepasitenkinimas, kuomet paprašiau įstatyti kateterį į veną, nes atseit bus"kinietiškas". Iš antro karto seselei pavyko tai padaryti ir kitas procedūras atlikti buvo paprasčiau. Nors atlikus kraujo tyrimus buvo būtina gauti Kalio ir Magnio turinčias lašalines, šitą "gerą" pakeitė sūrus vanduo, kasdien po litrą. Kenčiau galvos skausmus, temperatūrą , dažną širdies plakimą, kol artimieji iš vaistinės neatnešė reikalingų mineralų. Sužinojau, kad man, kaip infekcinio skyriaus pacientei sveikatą išgydys tik SMECKTA, ir tokio deficito gauti galima tik čia. Užtat dieta ligoniams išgydyti "geresnė" už kalinių. Visą savaitę nešė vienodai- košė-nesaldinta, arbata-vanduo, per dieną 3 riekelės batono ir 3 pusriekės duonos, sviesto gabaliukas ir dvi lėkštelės sriubos. Verta paminėti pagrindinį patiekalą- sumalti gyvulių skrandžiai, kepenys ir sumaišyti su ryžiais + 1 šlapia bulvė. Gydytojai priekaištų neturiu, ji darė savo darbą, t.y. atliko reikiamus tyrimus ir aprašė reikiamą diagnozę, bet kai kurioms sesutėms , jeigu galėčiau, leidimus dirbti atimčiau, nes su gyvuliais elgiamasi geriau. Dar nesuprantu KODĖL taip elgiamasi su darbingais žmonėmis, kurie išlaiko tą ligoninių personalą, nesuprantu, kokio mentaliteto seselės ten dirba, kurios nepagalvoja, kad rytoj jos gali atsidurti ligonio pusėje.

2012-03-30, 08:50 | IP: 212.117.11.186 Kas parašė?

labai vertinu sios istaigos,gydytoju atsidavima,jie deda visas jegas kiek imanoma turint tokia aparatura,ypas ivertinu chirurginio skyriaus gydytojua ir aptarnaujanti visa personala,tai be galo atsadave savo darbui darbuotojai

2012-03-14, 10:50 | IP: 78.62.135.40 Kas parašė?

Gulėjau ilgai kolektyvas nuostabus seseles šypsosi slaugutės prižiūri nuostabiai tiesiog malonu ir prisiminti kad yra tokių malonių žmonių .Jei tektų dar sirgti tai tik ten prašyčiau kad guldytų.ačiū visam kolektyvui už rūpestį.

2012-02-12, 17:12 | IP: 212.117.27.35 Kas parašė?

Daznokai tenka cia lankytis,neteko nei karto susidurti su nekompetentingais gydytojais ar nerupestingom slaugytojom.Dedu dideli pliusa uz vienvientes palatas akuserijos skyriuje.

2011-10-18, 13:21 | IP: 212.117.22.2 Kas parašė?

Vaiku skyrius ir vaiku intensyvios terapijos skyrius yra puikus. Labai saunus ir kompetetingas mediku kolektyvas. Naujagimiu skyriuje dirba visiskai savo darbo neismanacios slaugytojos. Jos nemoka ir nenori bendrauti su mamom, nesilaiko ir nepaiso naujagimiams palankios ligonines keliamu reikalavimu.

2011-10-05, 22:21 | IP: 188.69.224.128 Kas parašė?

Labai atgrasi kliniku pastatu vidine bukle, atstumia, nejauku, registraturoje dirba neatsakingos ir nesuprantancios pacientu darbuotojos...

2011-09-23, 13:14 | IP: 81.7.77.94 Kas parašė?

FIZINES MEDICINOS IR REABILITACIJOS SKYRIUS.Aciu uz ambulatorine reabilitacimegydyma,uz rupestinga,kulturinga,tvarkinga gydyma.Širdingai aciu visai reabilitac.specialistu komandai.Sekmes darbe.

2011-09-13, 15:48 | IP: 81.7.77.94 Kas parašė?

Akuserijos-ginekologijos skyriu. nepatinka gydytoja galma gydytis kitoja gyd.istoigioja,keisti gydytoja.Zmoniškumo i bendravimo etiketa gydytojai jau senai prarado.Yra dar geru gydytoju,bet mazai.

2011-09-02, 18:27 | IP: 78.57.148.134 Kas parašė?

Atsiliepimas apie Akuserijos-ginekologijos skyriu.
Puikus personalas, labai saunios akuseres. Vaiku skyriaus darbuotojos gal kiek vengia skirti daugiau laiko zindymo klausimu, bet labai norint galima prisiprasyti :) Saunus daktarai - Kalvinskas, Kavaliuniene. Taip pat patologinio skyriaus vedeja maloni rupestinga moteris. Nelinkeciau niekam susidurti su Stankeviciene... Moteris kazkur pamete zmoniskuma, zmogiskuma ir isvis elementaru bendravimo etiketa. Sneka nesamones ir toks jausmas, kad atejo ne patikrint savijautos o pasisaipyti. O dar priema nauja gyvybe...ne vieta jai isvis betkokioj gydymo istaigoj dirbti...

2011-08-26, 17:11 | IP: 88.222.179.173 Kas parašė?

Kone viskas gerai ar bent jau pusiau gerai. Tačiau, kai nėra prieinama TV (šiuo tehnologijų ir informacijos amžiuje) - visai nesuprantama. O tuo labiau, kai Eurobasket 2011 "ant nosies"...

2011-07-18, 11:39 | IP: 85.255.57.0 Kas parašė?

Teko kelias dienas praleisti infekciniame skyriuje, per tas 2 paras nebuvo nei vieno karto išplauta palata, rytais ateidavo moterys iš šiukšliadėžių surinkti šiukšlių, bet nekeisdavo šiukšlių maišo nei karto. Pačios šiukšliadėžės kraštai purvini, iš tolo smirda. Patalynė dvokianti. Tragedija. Dušas ir tualetas nebuvo taip pat plautas nei karto. Kažkoks košmaras ir dar infekcinis skyrius vadinasi, kur realiai turetu buti viskas idealiai švaru, kad neplistų infekcija. Prašiausi kuo greičiau išleidžiama namo, kol dar kokiu ligu neprisigaudžiau. Tikiuosi niekada nebeteks man pas jus papulti. Neveltui tame skyriuje visur iškabinėta, jog skyriuje yra mokama palata už 50litų, tai ten butu priziurimi pacientai, o kiti lai kenčia tokias sąlygas. Aš labai nusivyliau... Jums parašiau ne vieniems apie šį faktą. Sėkmės besitvarkant.

2011-06-29, 16:48 | IP: 78.62.22.219 Kas parašė?

Ne ligoninė, o tikras košmaras, pradedant koridorių labirintais, 11-13 val. visada neveikiančiu liftu ir baigiant arogantiškais gydytojais, kurių tikslas - nepriimti ligoniu, o esnat neišvengiamai būtinybei priemus - kuo greičiau ištrenkti, apšaukti artimnuosius, kad be reikalo vežioja po ligonines, kad naujos širdies ar inksto neįdės ir pan. Kuo toliau nuo tokios ligoninės. Na, nebent per pažįstamus ir su pinigais... Ligoninė trenkia sovietiniu mentalitetu. NAFTALINAS!

2011-06-18, 17:31 | IP: 88.119.155.24 Kas parašė?

Gydytojai daro tik tai kas jiems butina, del viso kito burba, pamokslauja, buna visaziniai.
Blogiausia nakti, jei pabandai prikelti gyditoja tai kazkokia tragedija, atrodo kad jis nedirba, o miega, ir tai yra jo darbas.
iskyrus nepasitenkinima, susikalbeti galima, kai paklausi atsako, bet jei nepaklausi tai atrodo, kad pacientui nieko ir nereikia zinoti (kadangi nelabai zinai ko reikia paklausti, tai daznai nieko ir nesako.) .

2011-06-10, 15:37 | IP: 88.216.24.189 Kas parašė?

Neabejoju,kad šioje įstaigoje dirba daug gerų ir nuoširdžių žmonių. Nėra nieko baisiau,kai gydytojas sako
(citata):kur gimdei, ten reikėjo ir gydytis.Gyvenime nebūčiau tuo patikėjęs, jei nebūčiau išgirdes... Ir visas personalas tiesiai per aplinkui, prašinėja pinigų.Ir ne valdžia dėl to kalta,o žmogiškumo nebuvimas

2011-03-28, 12:39 | IP: 84.15.184.23 Kas parašė?

Du kartus gulejome vaiku infekciniame skyriuje, tiksliau gastroentereologijos skyriuose. viena kata ė aukste kita karta į aukste. personalu darbu likau patenkinta, Na ė aukste gal buvo kelios nemalonios sesutes, bet buvo viena itin maloni, todel viska ir atpirko :) o į aukste praktiskai niekam neturiu priekaistu. Sesutes visos labai rupestingos ir malonios, o gydanti gydytoja ypac rupestinga ir gera buvo. tai ir ligos neatrode tokios baisios. Noriu padekoti gyd. J.Radvilavičienei uz tikrai dideli rupesti! Turbut kaip ir visose istaigose atsiranda sesuciu - slauguciu kurios jauciasi baisiai aukstai. taip vadinamos ministerkos... tai noretusi kad tokiu daug nebutu.

2011-03-22, 14:20 | IP: 85.206.38.21 Kas parašė?

Maloniai priėmė budintis gydytojas skubos tvarka buvau atvežta į šią ligoninę šeštadienį ir buvau paguldyta į palatą. Pirmadienį atėjusi šios palatos gydytoja atsisakė mane gydyti. Tačiau skyrius buvo pilnas ir nebuvo galimybės mane perkelti į kitą palatą.... Taigi, pragulėjau visą savaitę ir buvo atlikti minimalūs tyrimai, o procedūrų ir kitų specialistų konsultacijų negavau. Tad grįžusi po gydymo ligoninėje, dabar vaikštau po medicinos įstaigas ir darausi visus tyrimus, mat reikia pasiruošti operacijai.....Labai ačiū

2011-03-19, 19:44 | IP: 78.62.130.85 Kas parašė?

buvau atvešta šeštadieni skubios tvarka su sintimu del dusulio,kosulio,temperaturos ir buvau paguldita i skyriu,bet palatos gydytoja ziauriai pasake,kad mane negidis,ir tikrai tai buvo,pas kitos gydytojas ne buvo vietos,del to kad viskas buvo sutarta,aš cia viska sugadinau atsigulusi i ligonine su rimtu ligu,jauciosiu blogai,dabar turiu dirbti uz gydytoju,kuriu nera,del tuo mania laukia rimta operacija.Apie primimo skyrio net ne noriu kalbeti 2011 03 19

2011-03-19, 11:14 | IP: 78.62.130.85 Kas parašė?

buvau atvešta šeštadieni skubios tvarka su sintimu del dusulio,kosulio,temperaturos ir buvau paguldita i skyriu,bet palatos gydytoja ziauriai pasake,kad mane negidis,ir tikrai tai buvo,pas kitos gydytojas ne buvo vietos,del to kad viskas buvo sutarta,aš cia viska sugadinau atsigulusi i ligonine su rimtu ligu,jauciosiu blogai,dabar turiu dirbti uz gydytoju,kuriu nera,del tuo mania laukia rimta operacija.Apie primimo skyrio net ne noriu kalbeti.

2011-03-19, 09:15 | IP: 78.62.130.85 Kas parašė?

Buvau atvesta seštadieni skubos tvarka i 2 ligonin su sintimu del dusulio,kosulio,temperaturos ir buvau paguldita i skyriu.Aš buvau šokiruota,kad palatos gydytoja ziauriai pasake kad mane ne gidis ir tikrai tai buvo norejau pereiti pas kita gydytoja bet vetos ne buvo buvo viska uzimta pagal susitarima,aš jauciuosiu blogai reikia daryti operacija ir man reikia paciai dirbti uz gydytoju,kuriu dabar nera.Apie primimo skyrio net nesinori kalbeti.

2011-02-24, 11:19 | IP: 78.62.21.153 Kas parašė?

Man baisu, kad 21 amžiuje ligonineje pultas slaugytojai iškviesti yra prabanga, WC tik viduryje koridoriaus, po pilvo operaciju 3 diena valgoma raugintų kopūstų sriuba valgykloje, procedūriniam neturi tvarsliavos žaizdoms perišti. Šlapimo maišelius,lašines,drenas,nuskausminamuosius,tvarsliavą,paklotėlius, fiziologinius tirpalus turi įsigyti ligonis pagal slaugytojos pateiktą sarašą.

2010-09-18, 17:03 | IP: 78.62.7.206 Kas parašė?

Geros, malonios ir darbscios seseles ir kai kurios gydytojos infekciniame kudikiu (5 aukstas) skyriuje.
Yra geru akuseriu, ginekologu specialistu, o taip pat kai kurie dermatologai ir loristai. Priemimuose tragedija su bendravimo etika ir apskritai greitumu (ypac ginekologiniam).
Nemaciau baisesniu daktaru vaiku reanimacijos skyriuje, o ir apie bendravimo etika net kalbos nera, jie nezino kas tai.
Ginekologiniame skyriuje nezinau kas yra seselems, kad joms iprasta uzgaulioti pacientes.
Manau, kad cia ne vien 2 ligonines problema, bet visos Lietuvos mediku, nes ir daug kur kitur yra panasiai arba blogiau.

2010-09-17, 20:29 | IP: 89.117.133.225 Kas parašė?

infekcines lig.poliklinikos-vaiku personalas nemandagus,netgi grubus,apie bendravima su vaikais ir ju tevais isvis neismano

2010-04-04, 19:44 | IP: 88.222.52.167 Kas parašė?

Ši įstaiga reikalinga Kauno miestui, nes ji suteikia kokybiškas paslaugas

2010-02-27, 17:53 | IP: 78.62.210.38 Kas parašė?

Nera. Tai ne ligonine, o tikras tvartas. Priimamasis- kosmaras, o medikai dirbantys jame- muzikai.
PS. Jei jus greitoji zada vezti i Kauno 2-osios ligonines priimamaji, tai nepamirskite pasiimti kailinius ir isgerti raminamuju, nes jums teks laukti "ypac profesonaliu" gydytoju konsultacijos apie 2-3 valandas nesildomose patalpose. O kai "profesionalai" prisimins, kad kazkokioje tai nesildomoje palatoje ant rusiskos ceratines lovos yra nutrenktas ligonis, tai ateis baisiai nepatenkinti ir suirze,- isburnos, kad jus sergate ir trukdote brangu laika, nes jie yra "ypac nualinti liginiu" ir nezmoniskai pervarge.
Patarimas priimamajame dirbantiems- JEI JUS NETENKINA DARBAS, PACIENTAI, AR SIAIP ESATE NEPATENKINTI GYVENIMU, TAI GYDYKITES PATYS, BET PAS TOKIUS PACIUS KAIP JUS, ARBA MESKITE ISVIS TOKI DARBA, NES JIS NE JUMS, PONAICIAI IR PONAITES!!!!!!!!!
Linkiu patirti Jums ta pati, ka suteikiate kitiems!!!

2009-04-29, 15:17 | IP: 82.135.205.34 Kas parašė?

Labai gerai atliko adenoidu šalinimo operacija Dienos stacionare. Yra akušerijos skyriuje seseliu, kurios vietoj to kad tik atliktu savo darba, nemokamai uzgaulioja pacientus.

Taip pat nustate kraujo rezus "+", kai istiesu yra rezus "- ".

2009-04-26, 19:53 | IP: 88.222.146.184 Kas parašė?

Manau,kad visos ligon ines personalas stengiasi.Megdzioja personalas Klinikas,tik prasciau apsirenges.Kiek susiduriau tik dvi specialistes,graziausios moterys ligoninej,tai psichologe I.Sabiene ir D.Šmigelskiene.Tai ir spec ialistes,ir grazios moterys!!!ant ju ir laikosi visa ligonine!

2009-03-23, 17:57 | IP: 88.222.13.15 Kas parašė?

palatose voratinkliai, švilpia vejai, nera kaip išsikviesti gydytoją i palatą, jei pasidaro blogai, budintys gydytojai dažnai net nepasirodo ir nepasiteirauja ar nepablogejo vaiko savijauta

2009-02-09, 08:06 | IP: 71.201.42.247 Kas parašė?

Neuro skyriuje, 5 aukstas, nezmoniskai salta. Pas mama prastai funkcionuoja inkstai. Po pirmos nakties, net ir su is namu atsinestomis antklodemis, persalo ir pradejo skaudeti inkstus. Tualetai tragiski, nesvarus. Dar priedo vidury nakties pagulde nevaiksciojancia moteri, kuri bandydama nusislapinti, iskrito is lovos. Mano mama visa nakti nemiegojo, nes turejo vaikscioti pas slauganti personala ir vis kviesti, kad priziuretu palatos kaimyne. Mama po bemieges nakties jauciasi dar blogiau nei pries patenkant i stacionara.

2009-01-25, 16:20 | IP: 82.135.210.82 Kas parašė?

Geru žodžiu norisi paminėti reanimacinio skyr. vedėją Kazimierą Vėželį.gydytoją Liucijų Ambrašką, o labiausiai chirurginio skyriaus gydytoją doc.Juozą Juočą.

2008-12-21, 23:23 | IP: 78.57.172.113 Kas parašė?

vardo neminesiu, bet vienai akuserei- ginekologei darbo grafikas buvo svarbesnis uz gimdyve, taip pat net ka tik gimusio vaikelio mamai "negalejo" parodyt, nors mazyliui viskas gerai buvo. Toliau nepasakosiu, tik pasakysiu tiek, kad 100% TIKRAI daugiau negimdysiu.

2008-10-29, 10:56 | IP: 88.222.146.184 Kas parašė?

Nuosirdziai dekojame visam 2-os klinikines ligonines mediku kolektyvui uz nuostabia prieziura,uz atsidavima zmogui.Didelis aciu gyd.Riaubienei,psichologei Sabienei.

2008-08-20, 21:45 | IP: 88.222.184.117 Kas parašė?

Malonu lankytis šioje įstaigoje visada.

2008-08-09, 02:04 | IP: 88.222.169.3 Kas parašė?

Saunus personals,o ligonines nepaliginsi su Alytaus

2008-07-15, 08:52 | IP: 217.17.92.80 Kas parašė?

Esu sužavėta šios įstaigos vidaus ligų skyriaus slaugytojų ir seselių darbu. Šios moterys tikrai labai pakelia ligoninės prestižą. Visada prisiminsiu jų pagalbą ir rūpestį.

2008-07-01, 16:48 | IP: 87.247.112.11 Kas parašė?

labai blogai vertinu priėmimo skyriu, mano draugas buvo po išgertuviu ir jam pasidare bloga su širdimi, tai mus veike kaip šunis. Jis neprates prie alkoholio, tai jai žmogui blogai tai teikia šaipytis. as ta daktare visa gyvenima ,,atsiminsiu". teko vaziuoti i KKL ir ji pagulde kaip su gresnču infarktu. nenorejom skustis, nors vadas ju ir neblogas.

2008-07-01, 16:26 | IP: 87.247.118.37 Kas parašė?

kiek kartu buvau pas odos gydytoja tai geriau visai neiti,nes tokio zemo lygio,jog isejus is kabineto lieka neaisku ar pas gydytoja buvai ar pas veterinara,kelis kartus net sesele apziuredavo gydytojai nedalyvaujant apziuroje ir vis vietoj slogos isberia,net juokas ima kaip paklausai diagnozes.

2008-03-28, 11:52 | IP: 78.57.123.84 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 1 mėn., todėl nebėra aktualus.
2008-02-05, 11:43 | IP: 82.135.213.150 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 3 mėn., todėl nebėra aktualus.
2007-12-27, 16:35 | IP: 88.222.146.184 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 5 mėn., todėl nebėra aktualus.