Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Įstaiga logiškai suskirstyta ir yra daug ženklų, bet naviguoti gana sudėtinga

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Diagnozavo tik dalį arba gydymas padėjo tik iš dalies

Buvo rūpestingos ir paslaugios

2.1

1.8

Gydytojai, kurie dirba "Kauno klinikinė ligoninė"
2013-03-07, 11:21 | IP: *.*.*.*

Kol neteko pačiai lankytis šioj įstaigoj nuomonės neturėjau bet kaip susidūriau tai ir susidariau nuomonę net apie kelis skyrius vienas baisiausias tai reanimacijos sk. seselės kaip stabai ,gal ten guli ir bejėgiai bet žmonės,bet pagalbos sulauksi sunkiai.seselės daugiau dirba kaip yra vedėjas Vėželis nes matomai bijo . tai ta nuomonė kad joms reikia 24 val kad kažkas su rimbu mosikuotų ,GĖDA. O kiti skyriai ku gulėjau malonios ir sesytės gydytojai kur manim rūpinosi JIEMS AČIŪ.

2013-03-01, 12:18 | IP: *.*.*.*

Šioje ligoninėje gimdžiau savo pirmąją dukrytę pries 3,5 metu ir viskas buvo ok, išskyrus tai kad nesulaukiau tinkamos pagalbos dėl žindymo, nors ligoninė turi naujagimiui palankios ligoninės statusą Atvykus su 39 temperatūra po gimdymo bendras priėmimo skyrius nesugebėjo normaliai aptarnauti. Liepė laukti chirurgo. Po pusvalandžio netekom kantrybės ir patys nuvažiavom į akušerinį priėmimą, kur pagaliau buvo suteikta pagalba.
Su antru nėštumu dar "geresni" dalykai. Kadangi gimdymo terminas praėjo, bandžiau kreiptis į dienos stacionarą priežiūrai. Nors ligoninė skelbiasi kad tokias paslaugas suteikia, nuvažiavus primygtinai siūlo gultis į patologinį skyrių. Pabėgau aš nuo jų ir pakeičiau sprendimą gimdyti šioje ligoninėje.

2013-02-27, 12:16 | IP: *.*.*.*

ATSKIRA NUOMONE APIE SIOS LIGONINES PRIEMIMO SK. VEDEJA KLAIKI ,,GYDYTOJA", KURI NESUPRANTA IR NEMOKA ORGANIZUOTI SIO SK. DARBO. KARTA BUVAU ATVEZTAS GREITOSIOS TAI NEISTVERIAU LAUKDAMAS PAGALBOS TAI SU TAKSI VAZIAVAU I KITA MEDIC. ISTAIGA

2013-01-17, 13:37 | IP: 78.62.54.98

Sūneliui susirgus atsidūrėme šios ligoninės infekcionio skyriaus I vaikų poskyryje. Ligoninės personalas labai malonus, supratingas, nuoširdus. Atmosfera sveika, labai šilta, palanki.
Ypač nuoširdų AČIŪ norime pasakyti Gerb. šio poskyriaus vedėjai N. Mačerskienei, kuri mus kuravo, bei gydančiui gydytojui E. Šernui , už šiltą bendravimą, aukšto lygio profesionalumą, žmogiską palaikymą. Taip pat didžiausia padėka gerb. gydytojai iš didžiosios raidės R. Leskauskienei... tikrai dar neteko iki šiol sutikti tokios pasišventusios savo darbui gydytojos kaip Ji, Ačiū Jums labai, kad išgyvenote su mumis sunkiomis valandomis. Taip pat nuoširdžiai dėkojame už profesionalią priežiūrą, ypatingą dėmesingumą, gerą žodį ir supratingumą medicinos seseriai Adelei Matjošaitienei. Linkiu visiems daug sveikatos ir sėkmes!!! Pagarbiai, Jonė Gvildienė

2013-01-09, 08:07 | IP: *.*.*.*

Labai arogantiška gydytoja. Jei atvykai iš kito miesto ir sušlubavo sveikata, greitoji atvežė į priėmimo skyrių ir paguldė į reanimacijos skyrių, po to perkėlė į skyrių, drįsta pareikšti priekaištą su įronija, ko čia atvykai gydytis. Supratau, kad esu nepageidaujama ir išvykau sugadinta nuotaika. Maniau, kad esu Lietuvos pilietė ir hipokrato priesaka gydytojams galioja visoje šalyje, nežiūrint koks ir iš kur ligonis. Daugiau tikrai nenorėčiau ten pakliūti, pasirinkčiau kitą gydymo įstaigą, nes tam turiu teisę. O seselės galėtų geriau mokėti statyti kateterius. "rasti" veną.

2012-11-22, 12:38 | IP: 78.62.241.168

Esu labai patenkinta II Chirurginio skyriaus gydytojų profesionalumu, rūpestingumu ir nuoširdžiu noru padėti. Dėkoju šio skyriaus visam personalui, pradedant nuo skyriaus vadovo R.Šiugždos iki slaugytojų. Tai pavyzdys koks turėtų būti medikas.

Ligita.R

2012-11-14, 18:44 | IP: *.*.*.*

Dėl ligonines ir priežiūros dar nebūtu taip blogai, bet jei papuolei į daktarės Valaitienės globą [ palatą ] tai sveikatą ir nuotaiką tikrai susigadinsi ilgam. Ji kaip grobuonis gaudo iš kitų gydytojų pacientus. Mane paguldė daktarė Korovčenko ir sakė gydys jinai, o iš ryto atėjusi Valaitienė pasakė, kad, Korovčenko manęs nenori [ nepasakė kodėl ] nors aš ja mačiau pirmą kartą ir nespėjau kažkuo nusikalsti. Valaitienės paskirti vaistai man netiko [ tino veidas ir dusino ] todėl gėriau Korovčenkos paskirtus vaistus. Išrašant iš ligoninės į lapą įrašė, kad ligoninės vaistų negėriau, bet išvažiavau pasveikusi. Taip, Valaitienės išrašytų vaistų negėriau, bet iš jos sklindančios blogos neigiamos energijos prisigėriau, visam gyvenimui. Mieli ligoniai prieš guldami į ligoninę pasidomėkite kuris gydytojas Jus gydys, kad neatsitiktu kaip man.

2012-11-01, 09:42 | IP: 212.117.10.134

Dėkoju visiems gydytojams gydžiusiems mane, labai profesionalūs.
Linkiu Jiems klestėti dideliais darbais, žmonių gerumu, laime ir gera sveikata.

2012-10-10, 17:14 | IP: *.*.*.*

Baisu, ne ligonine or morgas. Nezinau apie kitus skyrius, bet mama buvo pakliuvusi i vidaus skyriu pas gyd. Valaitiene. Baisesnio zmogaus nebuvau sutikus. Absoliuciai nesirupina ligoniais, nieko nesistengia, izuli ir dar tikisi kysio, mamai neteisingai nustate sirdies problemas, kuriu is vis pas ja nebuvo. I akis sypsosi o uz akiu jai viskas poxui. Zodziu, niekam nelinkiu pakliuti i ta skyriu, nes busite numesti ir niekam neidomu jusu bukle, duos raminanciuju ar aspirino ir tiek, ir dar kokia infekcija pasigausit, nes stovis tai ligonines baisus. Si gydytoja turi buti ismesta is darbo.

2012-10-07, 11:27 | IP: *.*.*.*

ten vaziouja 39 autobusas nera traumatologijos

2012-06-26, 07:22 | IP: *.*.*.*

Priėmimo skyriaus darbuotoja galėtų dirbti tik pataisos darbų kolonijoje valytoja, jokio žmoniškumo, etikos kultūros stoka, artimuosius ir ligonį įžeidinėja.

2012-05-21, 17:23 | IP: *.*.*.*

Nieko teigiamo atvykus i greitasios pagalbos priimamaji,bun iavarytas namo!!!Zmogui,kuris labai blogai jaucias,reikia kreiptis i seimos gydytoja,net ir nakti.Tai kam reikalingas 2ligonines priimamasis?

2012-04-17, 09:35 | IP: *.*.*.*

Odos poliklinikos registratūros darbas, tai pasityčiojimas iš ligonių!!! Pastoviai telefonu nepriskambinsi,nes po pusvalandį registratorės nuėmusios ragelį būna, pati mačiau, kad nereiktų atsiliepinėti. Jų darbas iki 19 val.,o reikalauja, kad atvyktum visą valandą ankščiau, jei turi taloną pas gydytoją 18.30 val.,joms matote,ruošti namo reikia.O koks bendravimas telefonu būna? Atrodo, kad malonę suteikia, jei vykdo savo darbą-užregistruoja pas daktarą;nemandagios, grubios, jokios informacijos nesuteikia.Kur žiūri poliklinikos vadovybė, jei šiais laikais,kai trūksta darbo vietų, laiko tokias nepraustaburnes?

2012-04-10, 18:35 | IP: *.*.*.*

reanimacijos skyrius dirba geriausiai priemimo sk. dirba siaubingai

2012-04-09, 05:35 | IP: 88.119.154.251

Kaip ir visur, taip ir cia yra ir geru gydytoju ir seseliu labai profesionaliu, bet pasitaiko ir is vis buku daktaru kurie tau nieko nepatars tik eik greiciau ir seseliu panasiu. Manau, kad visur yra tiek daktaru, tie seseliu geru tik reik zinot kurie

2012-03-31, 14:45 | IP: *.*.*.*

Atvykau į infekcinį skyrių su siuntimu iš bendrosios praktikos gydytojo. Buvau netekusi daug skysčių, atlikti tyrimai rodė didelę mažakraujystę, Magnio ir Kalio trukumą, todėl reikėjo medikų pagalbos,kad nekiltų pavojus gyvybei.Buvau paguldyta į infekcinį skyrių, prisistatė sesutė paimti kraujo tyrimams ir labai "profesionaliai" pradūrė veną, kraujas išsiliejo po oda delno dydžio plote. Buvo labai didelis nepasitenkinimas, kuomet paprašiau įstatyti kateterį į veną, nes atseit bus"kinietiškas". Iš antro karto seselei pavyko tai padaryti ir kitas procedūras atlikti buvo paprasčiau. Nors atlikus kraujo tyrimus buvo būtina gauti Kalio ir Magnio turinčias lašalines, šitą "gerą" pakeitė sūrus vanduo, kasdien po litrą. Kenčiau galvos skausmus, temperatūrą , dažną širdies plakimą, kol artimieji iš vaistinės neatnešė reikalingų mineralų. Sužinojau, kad man, kaip infekcinio skyriaus pacientei sveikatą išgydys tik SMECKTA, ir tokio deficito gauti galima tik čia. Užtat dieta ligoniams išgydyti "geresnė" už kalinių. Visą savaitę nešė vienodai- košė-nesaldinta, arbata-vanduo, per dieną 3 riekelės batono ir 3 pusriekės duonos, sviesto gabaliukas ir dvi lėkštelės sriubos. Verta paminėti pagrindinį patiekalą- sumalti gyvulių skrandžiai, kepenys ir sumaišyti su ryžiais + 1 šlapia bulvė. Gydytojai priekaištų neturiu, ji darė savo darbą, t.y. atliko reikiamus tyrimus ir aprašė reikiamą diagnozę, bet kai kurioms sesutėms , jeigu galėčiau, leidimus dirbti atimčiau, nes su gyvuliais elgiamasi geriau. Dar nesuprantu KODĖL taip elgiamasi su darbingais žmonėmis, kurie išlaiko tą ligoninių personalą, nesuprantu, kokio mentaliteto seselės ten dirba, kurios nepagalvoja, kad rytoj jos gali atsidurti ligonio pusėje.

2012-03-30, 05:50 | IP: 212.117.11.186

labai vertinu sios istaigos,gydytoju atsidavima,jie deda visas jegas kiek imanoma turint tokia aparatura,ypas ivertinu chirurginio skyriaus gydytojua ir aptarnaujanti visa personala,tai be galo atsadave savo darbui darbuotojai

2012-03-14, 08:50 | IP: 78.62.135.40

Gulėjau ilgai kolektyvas nuostabus seseles šypsosi slaugutės prižiūri nuostabiai tiesiog malonu ir prisiminti kad yra tokių malonių žmonių .Jei tektų dar sirgti tai tik ten prašyčiau kad guldytų.ačiū visam kolektyvui už rūpestį.

2012-02-12, 15:12 | IP: 212.117.27.35

Daznokai tenka cia lankytis,neteko nei karto susidurti su nekompetentingais gydytojais ar nerupestingom slaugytojom.Dedu dideli pliusa uz vienvientes palatas akuserijos skyriuje.

2011-10-18, 10:21 | IP: *.*.*.*

Vaiku skyrius ir vaiku intensyvios terapijos skyrius yra puikus. Labai saunus ir kompetetingas mediku kolektyvas. Naujagimiu skyriuje dirba visiskai savo darbo neismanacios slaugytojos. Jos nemoka ir nenori bendrauti su mamom, nesilaiko ir nepaiso naujagimiams palankios ligonines keliamu reikalavimu.

2011-10-05, 19:21 | IP: *.*.*.*

Labai atgrasi kliniku pastatu vidine bukle, atstumia, nejauku, registraturoje dirba neatsakingos ir nesuprantancios pacientu darbuotojos...

2011-09-23, 10:14 | IP: *.*.*.*

FIZINES MEDICINOS IR REABILITACIJOS SKYRIUS.Aciu uz ambulatorine reabilitacimegydyma,uz rupestinga,kulturinga,tvarkinga gydyma.Širdingai aciu visai reabilitac.specialistu komandai.Sekmes darbe.

2011-09-13, 12:48 | IP: *.*.*.*

Akuserijos-ginekologijos skyriu. nepatinka gydytoja galma gydytis kitoja gyd.istoigioja,keisti gydytoja.Zmoniškumo i bendravimo etiketa gydytojai jau senai prarado.Yra dar geru gydytoju,bet mazai.

2011-09-02, 15:27 | IP: *.*.*.*

Atsiliepimas apie Akuserijos-ginekologijos skyriu.
Puikus personalas, labai saunios akuseres. Vaiku skyriaus darbuotojos gal kiek vengia skirti daugiau laiko zindymo klausimu, bet labai norint galima prisiprasyti :) Saunus daktarai - Kalvinskas, Kavaliuniene. Taip pat patologinio skyriaus vedeja maloni rupestinga moteris. Nelinkeciau niekam susidurti su Stankeviciene... Moteris kazkur pamete zmoniskuma, zmogiskuma ir isvis elementaru bendravimo etiketa. Sneka nesamones ir toks jausmas, kad atejo ne patikrint savijautos o pasisaipyti. O dar priema nauja gyvybe...ne vieta jai isvis betkokioj gydymo istaigoj dirbti...

2011-08-26, 14:11 | IP: *.*.*.*

Kone viskas gerai ar bent jau pusiau gerai. Tačiau, kai nėra prieinama TV (šiuo tehnologijų ir informacijos amžiuje) - visai nesuprantama. O tuo labiau, kai Eurobasket 2011 "ant nosies"...

2011-07-18, 08:39 | IP: *.*.*.*

Teko kelias dienas praleisti infekciniame skyriuje, per tas 2 paras nebuvo nei vieno karto išplauta palata, rytais ateidavo moterys iš šiukšliadėžių surinkti šiukšlių, bet nekeisdavo šiukšlių maišo nei karto. Pačios šiukšliadėžės kraštai purvini, iš tolo smirda. Patalynė dvokianti. Tragedija. Dušas ir tualetas nebuvo taip pat plautas nei karto. Kažkoks košmaras ir dar infekcinis skyrius vadinasi, kur realiai turetu buti viskas idealiai švaru, kad neplistų infekcija. Prašiausi kuo greičiau išleidžiama namo, kol dar kokiu ligu neprisigaudžiau. Tikiuosi niekada nebeteks man pas jus papulti. Neveltui tame skyriuje visur iškabinėta, jog skyriuje yra mokama palata už 50litų, tai ten butu priziurimi pacientai, o kiti lai kenčia tokias sąlygas. Aš labai nusivyliau... Jums parašiau ne vieniems apie šį faktą. Sėkmės besitvarkant.

2011-06-29, 13:48 | IP: *.*.*.*

Ne ligoninė, o tikras košmaras, pradedant koridorių labirintais, 11-13 val. visada neveikiančiu liftu ir baigiant arogantiškais gydytojais, kurių tikslas - nepriimti ligoniu, o esnat neišvengiamai būtinybei priemus - kuo greičiau ištrenkti, apšaukti artimnuosius, kad be reikalo vežioja po ligonines, kad naujos širdies ar inksto neįdės ir pan. Kuo toliau nuo tokios ligoninės. Na, nebent per pažįstamus ir su pinigais... Ligoninė trenkia sovietiniu mentalitetu. NAFTALINAS!

2011-06-18, 14:31 | IP: *.*.*.*

Gydytojai daro tik tai kas jiems butina, del viso kito burba, pamokslauja, buna visaziniai.
Blogiausia nakti, jei pabandai prikelti gyditoja tai kazkokia tragedija, atrodo kad jis nedirba, o miega, ir tai yra jo darbas.
iskyrus nepasitenkinima, susikalbeti galima, kai paklausi atsako, bet jei nepaklausi tai atrodo, kad pacientui nieko ir nereikia zinoti (kadangi nelabai zinai ko reikia paklausti, tai daznai nieko ir nesako.) .

2011-06-10, 12:37 | IP: *.*.*.*

Neabejoju,kad šioje įstaigoje dirba daug gerų ir nuoširdžių žmonių. Nėra nieko baisiau,kai gydytojas sako
(citata):kur gimdei, ten reikėjo ir gydytis.Gyvenime nebūčiau tuo patikėjęs, jei nebūčiau išgirdes... Ir visas personalas tiesiai per aplinkui, prašinėja pinigų.Ir ne valdžia dėl to kalta,o žmogiškumo nebuvimas

2011-03-28, 09:39 | IP: *.*.*.*

Du kartus gulejome vaiku infekciniame skyriuje, tiksliau gastroentereologijos skyriuose. viena kata ė aukste kita karta į aukste. personalu darbu likau patenkinta, Na ė aukste gal buvo kelios nemalonios sesutes, bet buvo viena itin maloni, todel viska ir atpirko :) o į aukste praktiskai niekam neturiu priekaistu. Sesutes visos labai rupestingos ir malonios, o gydanti gydytoja ypac rupestinga ir gera buvo. tai ir ligos neatrode tokios baisios. Noriu padekoti gyd. J.Radvilavičienei uz tikrai dideli rupesti! Turbut kaip ir visose istaigose atsiranda sesuciu - slauguciu kurios jauciasi baisiai aukstai. taip vadinamos ministerkos... tai noretusi kad tokiu daug nebutu.

2011-03-22, 12:20 | IP: *.*.*.*

Maloniai priėmė budintis gydytojas skubos tvarka buvau atvežta į šią ligoninę šeštadienį ir buvau paguldyta į palatą. Pirmadienį atėjusi šios palatos gydytoja atsisakė mane gydyti. Tačiau skyrius buvo pilnas ir nebuvo galimybės mane perkelti į kitą palatą.... Taigi, pragulėjau visą savaitę ir buvo atlikti minimalūs tyrimai, o procedūrų ir kitų specialistų konsultacijų negavau. Tad grįžusi po gydymo ligoninėje, dabar vaikštau po medicinos įstaigas ir darausi visus tyrimus, mat reikia pasiruošti operacijai.....Labai ačiū

2011-03-19, 17:44 | IP: *.*.*.*

buvau atvešta šeštadieni skubios tvarka su sintimu del dusulio,kosulio,temperaturos ir buvau paguldita i skyriu,bet palatos gydytoja ziauriai pasake,kad mane negidis,ir tikrai tai buvo,pas kitos gydytojas ne buvo vietos,del to kad viskas buvo sutarta,aš cia viska sugadinau atsigulusi i ligonine su rimtu ligu,jauciosiu blogai,dabar turiu dirbti uz gydytoju,kuriu nera,del tuo mania laukia rimta operacija.Apie primimo skyrio net ne noriu kalbeti 2011 03 19

2011-03-19, 09:14 | IP: *.*.*.*

buvau atvešta šeštadieni skubios tvarka su sintimu del dusulio,kosulio,temperaturos ir buvau paguldita i skyriu,bet palatos gydytoja ziauriai pasake,kad mane negidis,ir tikrai tai buvo,pas kitos gydytojas ne buvo vietos,del to kad viskas buvo sutarta,aš cia viska sugadinau atsigulusi i ligonine su rimtu ligu,jauciosiu blogai,dabar turiu dirbti uz gydytoju,kuriu nera,del tuo mania laukia rimta operacija.Apie primimo skyrio net ne noriu kalbeti.

2011-03-19, 07:15 | IP: *.*.*.*

Buvau atvesta seštadieni skubos tvarka i 2 ligonin su sintimu del dusulio,kosulio,temperaturos ir buvau paguldita i skyriu.Aš buvau šokiruota,kad palatos gydytoja ziauriai pasake kad mane ne gidis ir tikrai tai buvo norejau pereiti pas kita gydytoja bet vetos ne buvo buvo viska uzimta pagal susitarima,aš jauciuosiu blogai reikia daryti operacija ir man reikia paciai dirbti uz gydytoju,kuriu dabar nera.Apie primimo skyrio net nesinori kalbeti.

2011-02-24, 09:19 | IP: *.*.*.*

Man baisu, kad 21 amžiuje ligonineje pultas slaugytojai iškviesti yra prabanga, WC tik viduryje koridoriaus, po pilvo operaciju 3 diena valgoma raugintų kopūstų sriuba valgykloje, procedūriniam neturi tvarsliavos žaizdoms perišti. Šlapimo maišelius,lašines,drenas,nuskausminamuosius,tvarsliavą,paklotėlius, fiziologinius tirpalus turi įsigyti ligonis pagal slaugytojos pateiktą sarašą.

2010-09-18, 14:03 | IP: *.*.*.*

Geros, malonios ir darbscios seseles ir kai kurios gydytojos infekciniame kudikiu (5 aukstas) skyriuje.
Yra geru akuseriu, ginekologu specialistu, o taip pat kai kurie dermatologai ir loristai. Priemimuose tragedija su bendravimo etika ir apskritai greitumu (ypac ginekologiniam).
Nemaciau baisesniu daktaru vaiku reanimacijos skyriuje, o ir apie bendravimo etika net kalbos nera, jie nezino kas tai.
Ginekologiniame skyriuje nezinau kas yra seselems, kad joms iprasta uzgaulioti pacientes.
Manau, kad cia ne vien 2 ligonines problema, bet visos Lietuvos mediku, nes ir daug kur kitur yra panasiai arba blogiau.

2010-09-17, 17:29 | IP: *.*.*.*

infekcines lig.poliklinikos-vaiku personalas nemandagus,netgi grubus,apie bendravima su vaikais ir ju tevais isvis neismano

2010-04-04, 16:44 | IP: 88.222.52.167

Ši įstaiga reikalinga Kauno miestui, nes ji suteikia kokybiškas paslaugas

2010-02-27, 15:53 | IP: *.*.*.*

Nera. Tai ne ligonine, o tikras tvartas. Priimamasis- kosmaras, o medikai dirbantys jame- muzikai.
PS. Jei jus greitoji zada vezti i Kauno 2-osios ligonines priimamaji, tai nepamirskite pasiimti kailinius ir isgerti raminamuju, nes jums teks laukti "ypac profesonaliu" gydytoju konsultacijos apie 2-3 valandas nesildomose patalpose. O kai "profesionalai" prisimins, kad kazkokioje tai nesildomoje palatoje ant rusiskos ceratines lovos yra nutrenktas ligonis, tai ateis baisiai nepatenkinti ir suirze,- isburnos, kad jus sergate ir trukdote brangu laika, nes jie yra "ypac nualinti liginiu" ir nezmoniskai pervarge.
Patarimas priimamajame dirbantiems- JEI JUS NETENKINA DARBAS, PACIENTAI, AR SIAIP ESATE NEPATENKINTI GYVENIMU, TAI GYDYKITES PATYS, BET PAS TOKIUS PACIUS KAIP JUS, ARBA MESKITE ISVIS TOKI DARBA, NES JIS NE JUMS, PONAICIAI IR PONAITES!!!!!!!!!
Linkiu patirti Jums ta pati, ka suteikiate kitiems!!!

2009-04-29, 12:17 | IP: 82.135.205.34

Labai gerai atliko adenoidu šalinimo operacija Dienos stacionare. Yra akušerijos skyriuje seseliu, kurios vietoj to kad tik atliktu savo darba, nemokamai uzgaulioja pacientus.

Taip pat nustate kraujo rezus "+", kai istiesu yra rezus "- ".

2009-04-26, 16:53 | IP: 88.222.146.184

Manau,kad visos ligon ines personalas stengiasi.Megdzioja personalas Klinikas,tik prasciau apsirenges.Kiek susiduriau tik dvi specialistes,graziausios moterys ligoninej,tai psichologe I.Sabiene ir D.Šmigelskiene.Tai ir spec ialistes,ir grazios moterys!!!ant ju ir laikosi visa ligonine!

2009-03-23, 15:57 | IP: *.*.*.*

palatose voratinkliai, švilpia vejai, nera kaip išsikviesti gydytoją i palatą, jei pasidaro blogai, budintys gydytojai dažnai net nepasirodo ir nepasiteirauja ar nepablogejo vaiko savijauta

2009-02-09, 06:06 | IP: *.*.*.*

Neuro skyriuje, 5 aukstas, nezmoniskai salta. Pas mama prastai funkcionuoja inkstai. Po pirmos nakties, net ir su is namu atsinestomis antklodemis, persalo ir pradejo skaudeti inkstus. Tualetai tragiski, nesvarus. Dar priedo vidury nakties pagulde nevaiksciojancia moteri, kuri bandydama nusislapinti, iskrito is lovos. Mano mama visa nakti nemiegojo, nes turejo vaikscioti pas slauganti personala ir vis kviesti, kad priziuretu palatos kaimyne. Mama po bemieges nakties jauciasi dar blogiau nei pries patenkant i stacionara.

2009-01-25, 14:20 | IP: 82.135.210.82

Geru žodžiu norisi paminėti reanimacinio skyr. vedėją Kazimierą Vėželį.gydytoją Liucijų Ambrašką, o labiausiai chirurginio skyriaus gydytoją doc.Juozą Juočą.

2008-12-21, 21:23 | IP: *.*.*.*

vardo neminesiu, bet vienai akuserei- ginekologei darbo grafikas buvo svarbesnis uz gimdyve, taip pat net ka tik gimusio vaikelio mamai "negalejo" parodyt, nors mazyliui viskas gerai buvo. Toliau nepasakosiu, tik pasakysiu tiek, kad 100% TIKRAI daugiau negimdysiu.

2008-10-29, 08:56 | IP: 88.222.146.184

Nuosirdziai dekojame visam 2-os klinikines ligonines mediku kolektyvui uz nuostabia prieziura,uz atsidavima zmogui.Didelis aciu gyd.Riaubienei,psichologei Sabienei.

2008-08-20, 18:45 | IP: 88.222.184.117

Malonu lankytis šioje įstaigoje visada.

2008-08-08, 23:04 | IP: 88.222.169.3

Saunus personals,o ligonines nepaliginsi su Alytaus

2008-07-15, 05:52 | IP: 217.17.92.80

Esu sužavėta šios įstaigos vidaus ligų skyriaus slaugytojų ir seselių darbu. Šios moterys tikrai labai pakelia ligoninės prestižą. Visada prisiminsiu jų pagalbą ir rūpestį.

2008-07-01, 13:48 | IP: *.*.*.*

labai blogai vertinu priėmimo skyriu, mano draugas buvo po išgertuviu ir jam pasidare bloga su širdimi, tai mus veike kaip šunis. Jis neprates prie alkoholio, tai jai žmogui blogai tai teikia šaipytis. as ta daktare visa gyvenima ,,atsiminsiu". teko vaziuoti i KKL ir ji pagulde kaip su gresnču infarktu. nenorejom skustis, nors vadas ju ir neblogas.