Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorėje yra dauguma atsipalaidavimą ir komfortą užtikrinančių priemonių

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

Darbą atlieka, bet formliai

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Patalpos pritaikytos daugumai poreikių

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Visos reikiamos procedūros ar tyrimai buvo vietoje

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Bendravimas formalus arba klausimai atsakomi, bet neišsamiai

Buvo rūpestingos ir paslaugios

2.4

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

1.8

Internetas veikė prastai

Gydytojai, kurie dirba "LSMU Kauno ligoninė"
2018-01-05, 11:05 | 2

Kadangi vaikutis “sėdėjo“ nuvykau į ligoninę susitarti dėl datos kada bus atliktas CP. Vykau nesusitarusi. Papuoliau pas Godą Jievaltienę. Ką galiu pasakyti - man lb pasisekė, labai maloni, švelni, nepasikėlusi, ko nepasakyčiau apie kai kuriuos pažįstamus medikus. Visas personalas buvo rūpestingas, maloniai bendravo, procedūras atliko švelniai, neskubant. Kateterį statė be nejautros, tačiau neskaudėjo. Viskas praėjo be jokių komplikacijų! Jeigu gimdyti tai tik pas Godą! Ačiū!

2017-12-28, 10:03 | 5

Liepos gale-rugpjūčio pradžioje mano močiutė buvo gydyta infekcinių ligų skyriuje, tačiau pagalvojau, kad neturėjau progos padėkoti personalui už puikų darbą. Kai tik atvežė, jos būklė buvo ypatingai sunki, visiškai negalėjo savimi pasirūpinti. Nors ištisai prie jos kas nors iš mūsų, artimųjų, sėdėjo, sesutės ir slaugytojos padėjėjos (be visokių ten kyšių) nuolat ateidavo į palatą, padėdavo jai atsisėsti ant tualeto kėdės, keisdavo pampersus, taip pat ir statydavo lašines, kaip to reikalavo ligos gydymas. Jūsų ir mūsų pastangų dėka močiutė, kuriai ant nosies aštuoniasdešimtmetis, yra visiškai pasveikusi. Ačiū!!!

2017-11-23, 22:01 | 6

Gulėjau patalogijos ir akušerijos skyriuose, tai rekomenduoju visom besilaukiančiom. Personalas nuostabus, draugiškas, net vidurį nakties atėjus prašyt pagalbos, ji suteikiama su šypsena veide. Akušerės visada pasiruošusios padėt. Net valytojos ir jos ateidavusios valyti palata su šypsena visuomet paklausdavo kaip jaučiatės. Vienintelis minusus šuos įstaigos yra maistas, bet čia jau turbūt viršunėlių rūpestis. Vienu žodžiu, kaunietės, jeigu gimdyt, tai tik kauno klinikinėje ligoninėje.

2017-10-16, 23:01 | 74

Kauno geda ,reik keisti nuo galvos ir aplamai visa pesonala .

2017-10-06, 21:22 | IP: *.*.*.*

Esu pakraupus 2 klinikinės ligoninės slaugių darbu. Kaip žmogui uždeda pamersus itr tik 3kartus keičia,per parą. Tai žmogus išunta.... nežinau,kaip apibūdint šią vietą,bet manau,kad žmogus čia tik nusilpsta neprižiūrimas!!! Rūsų laikų slauges reiktų atleist... kodėl klinikose viskas gerai ir priežiūra ir žmogiškumas?!

2017-08-12, 17:17 | 2

Labai nemaloni patirtis. Atvežėm žmogų su ūmiais pilvo skausmais į priimamąjį. Žmonių priėmime praktiškai nebuvo. Laukėm daugiau nei keturias valandas, kol paleido. Labiausiai sunervinęs dalykas - iš keturių ten budėjusių sesučių dirbo tik viena su puse. Kitos dvi sėdėjo prie kompiuterių, kuri viena jų su ausinėmis. Mandagumo nulis, viskas aiškinama susiraukusiais nepatenkintais veidais. Dar įdomesnė buvo gydytoja, spėju - rezidentė. Ji savo budėjimo laiku koridoriuje šnekučiavosi su draugu, o mums laukiantiems jau ketvirta valanda, net nesugebėjo paaiškinti, kiek laiko gali trukti kraujo tyrimas. Ji taip pat rėkė, o ne maloniai paaiškino, ant garsiai dejojančios močiutės, o iki kitos net nepriėjo, kol ta susinervinusi nenušlubavo namo. Jeigu tave erzina ligoniai ir šiaip žmonės, nesirink gydytojo profesijos. Namo grįžome ne iki galo supratę, kas negerai, ir su dar ūmesniais skausmais. Baisu ir šlykštu.

2017-08-03, 01:16 | IP: *.*.*.*

Darbo kokybė prasta. Slaugės tragiškos. 2.5h val. pralaukiau, nei viena nesugebejo užeiti paklaust ar viskas gerai (esu 29sav. nėščia). Komentuoti galima begale dalykų. Aiškinsiuos iki smulkmenų, nes taip nesidaro....

2017-07-31, 20:15 | 9

GYDYTOJA ONA KUSIENE -labai,švelni maloni,nuoširdi,komunikabili ,ir profesionali daktaryte ,Ačiū JUMS
Gerbiama daktaryte už puikų gydymą ir priežiūrą.

Ačiū priemimo skyriaus vedejai GYDYTOJAI GRAŽINAI KARALEVIČIENEI už laiku suteiktą man kvalifikuotą med.pagalbą, atliktus tyrimus Tai labai nuoširdi, mandagi,švelni ,komunikabili ,profesionali ir pareiginga daktare .Kaip puiku ,kada šalia mūsų yra tokios malonios, švelnios nuoširdžios ,komunikabilios ir profesionalios daktares .Ačiū JUMS. Sekmes ir stiprybes sudetingame JŪSŲ darbe.
Pagarbiai
441 palatos ligone
Danguole-Ona Kryžiuviene
Kaunas
2017-08-14

2017-07-19, 15:38 | IP: *.*.*.*

Visas senas moteriškes, kurios yra nepatenkintos savo gyvenimu ir tai atsineša į darbą šluoti lauk be jokio klaustuko!

2017-06-02, 20:10 | 1

Gulėjau su dukrele 4 dienas vaikų ligų I skyriuje dėl įtariamo virusinio encefalito. Esu labai dėkinga gydytojams ir visam personalui už priežiūrą, operatyvumą, moralinį palaikymą. Labai greitai ir nuodugniai atliko tyrimus. Buvo suteiktos specialistų konsultacijos. Nuoširdus ačiū Jums!

2017-02-08, 03:05 | 1

Esu patenkinta. Rekomenduoju

2017-01-30, 20:06 | IP: 83.180.226.156

Puikus gydytojas!

2016-11-18, 15:59 | IP: *.*.*.*

gydytojas Kelbauskas profesonalas viska diagnuozavo ir pasiunte i klinikas

2016-10-07, 19:04 | IP: 78.31.225.52

GYDAUSI KAUNO KLINIKŲ NEFROLOGINIAME SKYRIUJE 2098 PALATOJE.........LABAI MANDAGIOS MALONIOS IR PASLAUGIOS MED.SLAUGYTOJOS,MED.SANITARĖS.VISAS TECHNINIS PERSONALAS....MALONI,KOMUNIKABILI,PROFESIONALI GYDANTI DAKTARĖ INGA SKARUPSKIENĖ.NUOŠIRDUS AČIŪ DAKTARYTEI INGAI SKARUPSKIENEI IR VISAM PASLAUGIAM NEFROLOGINIO SKYRIAUS PERSONALUI UŽ GYDYMĄ.KONSULTAVIMĄ ,PATARIMUS......
PAGARBIAI.
JŪSŲ PACIENTE IŠ 2098 PALATOS MOKYTOJA -PENSININKĖ DANGUOLĖ-ONA KRYŽIUVIENĖ

2016-08-09, 09:17 | 1

tenka dažnokai lankytis šioje įstaigoje , labai gerai vertinu gyd JUOČO J , darbą , gerai savo darbą išmano ir neurologai , nes dažnai ten bunu , iš ties tai ši klinika yra gera įstaiga tik šiuo metu labai apleista , gal yra prastas vadovas . O šiaip dirba geri specelistai ir juos visus gerbiu . Jų dėka dar kvepuoju. . AČIŪ jiems .

2015-07-14, 07:40 | IP: *.*.*.*

Įstaigos vadovas arba nesidomi arba pats nėra kvalifikuotas specialistas, jei jo vadovaujamoje įstaigoje dirba žmonės, kuriems pacientai - "dar viena sugadinta diena"....

2015-03-19, 11:23 | IP: *.*.*.*

daktarai neblogi, visur būna gerų ir prastų tai čia neišimtis. Aš lankaus pas gerą. Aplinka nekokia .O viduje reikia liftų nes neįgaliam sunku. Visko nesinori rašyti nes kas blogai visi žino.

2015-01-26, 21:31 | IP: *.*.*.*

Registracijos metu, kai atvežė greitoji į įstaigą, budinti seselė nemokėjo užpildyti formos, nors sakė, kad jau dirba 20 metų tą patį darbą. Taip pat ji nesugebėjo įvesti savarankiškai kateterio, ką tikriausiai reikia daryti kiekvienai pacientei. Bendravimas tragiškas. Po kelių dienų "gydymosi" budinti gydytoja aprėkė, kad kad mes "negalim sirgti", jai pridūrė slaugė kad mes kalti, kad "blogos venos". Vaistus leidžia labai neatsakingai, išsivystė uždegimas kateterio vietoje, į tai buvo reaguota taip (cituoju): "Nežinau, nieko čia nėra" ir išėjo iš palatos. Daug kitų buvo nemalonių situacijų, tikiuosi daugiau neteks pakliūti į kauno 2trą ligoninę šilainiuose..

2014-12-16, 11:49 | IP: 78.62.127.64

Dėkinga Chirurgijos I sk. už rūpestingumą,paslaugumą.Ačiū Jums

2014-12-08, 18:16 | IP: *.*.*.*

Teko lankytis ne vienoja istaigoja tai tikrai dar yra malonu,geru specialistu,kurie atliko savo darba su profesionalumu.Gyd Bagusevicius-super gyd.Kardiologe Riekene -labai gera,rupestinga,Jureliaviciene onk,Kusiene O , Bagdonanas A,Nadisauskine,gyd.E.Varanauskiene,Evaitiene G,G.Damuleviciene. Aciu kad esate.

2014-11-10, 16:53 | IP: *.*.*.*

Toks ispūdis, kad medicinos personalas visiškai nekopetetingas, o bendravimo įgūdžių visiškai neturi.

2014-10-31, 17:48 | IP: 212.117.13.85

Viena iš geriausių Lietuvos ligoninių - Kauno klinikinė ligoninė (buvusi 2-oji). Džiaugiuosi, kad ją pasirinkau. Nuoširdžiai dėkoju chirurgijos skyriaus vedėjui Remigijui Šiugždai už ypatingą profesionalumą atliekant kojų venų operaciją. Dėkoju slaugytojai Brigitai Mačenskienei, vyr. slaugytojai Aidai Daugelienei ir visam slaugytojų personalui už nuoširdų gerumą ir rūpestį.

2014-04-16, 05:55 | IP: *.*.*.*

Teko nelabai senai gulėti vidaus diagnostikos skyriuje. nu priėmė labai greitai kai net keista gydytoja tuoj pat prisistatė maloniai paklausinėjo kokios spaudžia bėdos viską išsakiau bet gydytoja turbūt nieko negirdėjo nes kuom skundžiausi taip pagalbos ir nesulaukiau.pradėjo reikalauti senų išrašų kuriais ir motyvavo mano ligą kad niekuom padėti negali.padarius du tyrimus trečio daryti atsisakė bet aš truputį paburbuliavau tai pdarė ir tą lemtingą tyrimą.o atsakymas visų buvo vienodas visiškai sveika nors ligų daug.tai jei sveika išleido namo. oprieš išvykdama kreipiausi pas kitą gydytoją kad paaiškintų padarytą diską ir išrašą ir ką pasirodo iš svekos tampi ligos auką ir laukti kažko kas tau padės ar ir vėl apgaus .tai kuom dar tikėti jei tau meluoja žiūrėdama gydytoja į akis oskolinga tikrai nelikau buvo atsiliginta už malonų priėmimą ir gražią šypseną.labai malonu kaip šypsosi gydytojai bet mes atvykė su bėda norim teisybės diagnozių
Niekuomet nenorėčiau ten pakliuti ir niekam nelinkiu.Labai reik pasvarstyti ar verta laiką gaišti diagnostikos skyriuje nes tikrai taip nėra kaip galima tikėtis. Skyrius baisus tvarkos nėra kokia turėtų būti skyriuje.

2014-04-08, 10:24 | IP: 193.219.152.27

kokia cia ligonnine kur sukisti milionai i jos modernizavima teko guleti urologiam palatuose nera seseliu iskvietimo miktuko o jeigu pasientas po operacijos negali vaikscioti ar yra neigalus kaip jam pasikviesti sesele ka

2014-03-25, 10:15 | IP: 212.117.21.136

nežinau kodėl,bet mane čia traukia.

2014-03-21, 08:21 | IP: *.*.*.*

Senoviška, su tarybinių laikų gydytojų požiūriu į pacientus. Kurie "duoda" tiems, rūpestingumas, kurie ne- palikti likimo valiai. Palatų būklė tragiška. (Akušerijos skyrius- gimdykla).

2014-02-21, 17:06 | IP: *.*.*.*

TRAGEDIJA!!!

2013-12-20, 08:48 | IP: 78.62.135.40

Man kaip ir viskas būtų gerai tik trūksta liftų neįgaliems naudotis . Nes iš registratūros papūlti į antrą aukštą problema reikalinga žmogaus pagajba

2013-11-15, 11:33 | IP: *.*.*.*

Pribloškė darbuotjų nesiskaitymas su žmonėmis, arogantiškumas, storžieviškumas pradedant rūbinės darbuotoja, baigiant medikais.

2013-08-13, 07:02 | IP: 88.119.128.143

Teko gydytis šioje ligoninėje ir operuotis, čia dirba profesionalūs, puikūs gydytojai, išmanantys savo darbą, švelnūs ligoniams ir tuo pačiulabai paprasti ir žmogiški. Seselės ir slaugytojai taip pat yra paslaugūs, visuomet pasiruošę padeti ligoniams. Didelis ačiū visiems mūsų gyvybių ir sveikatos saugotojams.

2013-07-29, 04:32 | IP: *.*.*.*

? ?

2013-07-11, 06:11 | IP: *.*.*.*

Man šioj ligoninėje patinka nes nėra susigrūdimo nei registratūroje nei prie kabinetų jaučiama ligoninės ramybė. o blogai tuom kad nėra neigaliems lifto užsikelti į bet kurį aukštą nors turėtų būti nes neigalus irgi lankosi

2013-05-07, 13:32 | IP: *.*.*.*

geriau nepapulti, ypac i neurologini skyriu

2013-04-26, 18:10 | IP: 84.55.18.1

taip

2013-04-04, 15:24 | IP: *.*.*.*

Atvykusi i Kauno klinikine ligonine del gydymo negalėjau papulti i stacionarinio gydama.Turejau tem.38 ir naudojau stiprus antibiotikus skirtus pneumonija,kurie sukele astmos pablogeima ir kitos ligos komplikacijos.Dabar man vis delto suteike gydima po papildomoatitinkamos konsultacijos.Tam i skirti gyd.kad padėti,a ne varinėti ligonius nezinia kur.

2013-03-20, 07:51 | IP: *.*.*.*

Teko lankytis konsultacijos 2013,kovo 20 diena 9valaną su siuntimu konsultacijai. Na registratūroje tai jovalas kokio neteko matyti duoda taloną pas daktarą kada jau bus pasibaigęs nedarbingumo lapelis o pasakius kad reikės būti darbe ir niekas negali pakeisti ar išleisti, atsakė kad ne jos reikalas, tipo nelysk i akis, sulinddusios senos karves ir savo tvarka daro.

2013-03-07, 11:21 | IP: *.*.*.*

Kol neteko pačiai lankytis šioj įstaigoj nuomonės neturėjau bet kaip susidūriau tai ir susidariau nuomonę net apie kelis skyrius vienas baisiausias tai reanimacijos sk. seselės kaip stabai ,gal ten guli ir bejėgiai bet žmonės,bet pagalbos sulauksi sunkiai.seselės daugiau dirba kaip yra vedėjas Vėželis nes matomai bijo . tai ta nuomonė kad joms reikia 24 val kad kažkas su rimbu mosikuotų ,GĖDA. O kiti skyriai ku gulėjau malonios ir sesytės gydytojai kur manim rūpinosi JIEMS AČIŪ.

2013-03-01, 12:18 | IP: *.*.*.*

Šioje ligoninėje gimdžiau savo pirmąją dukrytę pries 3,5 metu ir viskas buvo ok, išskyrus tai kad nesulaukiau tinkamos pagalbos dėl žindymo, nors ligoninė turi naujagimiui palankios ligoninės statusą Atvykus su 39 temperatūra po gimdymo bendras priėmimo skyrius nesugebėjo normaliai aptarnauti. Liepė laukti chirurgo. Po pusvalandžio netekom kantrybės ir patys nuvažiavom į akušerinį priėmimą, kur pagaliau buvo suteikta pagalba.
Su antru nėštumu dar "geresni" dalykai. Kadangi gimdymo terminas praėjo, bandžiau kreiptis į dienos stacionarą priežiūrai. Nors ligoninė skelbiasi kad tokias paslaugas suteikia, nuvažiavus primygtinai siūlo gultis į patologinį skyrių. Pabėgau aš nuo jų ir pakeičiau sprendimą gimdyti šioje ligoninėje.

2013-02-27, 12:16 | IP: *.*.*.*

ATSKIRA NUOMONE APIE SIOS LIGONINES PRIEMIMO SK. VEDEJA KLAIKI ,,GYDYTOJA", KURI NESUPRANTA IR NEMOKA ORGANIZUOTI SIO SK. DARBO. KARTA BUVAU ATVEZTAS GREITOSIOS TAI NEISTVERIAU LAUKDAMAS PAGALBOS TAI SU TAKSI VAZIAVAU I KITA MEDIC. ISTAIGA

2013-01-17, 13:37 | IP: 78.62.54.98

Sūneliui susirgus atsidūrėme šios ligoninės infekcionio skyriaus I vaikų poskyryje. Ligoninės personalas labai malonus, supratingas, nuoširdus. Atmosfera sveika, labai šilta, palanki.
Ypač nuoširdų AČIŪ norime pasakyti Gerb. šio poskyriaus vedėjai N. Mačerskienei, kuri mus kuravo, bei gydančiui gydytojui E. Šernui , už šiltą bendravimą, aukšto lygio profesionalumą, žmogiską palaikymą. Taip pat didžiausia padėka gerb. gydytojai iš didžiosios raidės R. Leskauskienei... tikrai dar neteko iki šiol sutikti tokios pasišventusios savo darbui gydytojos kaip Ji, Ačiū Jums labai, kad išgyvenote su mumis sunkiomis valandomis. Taip pat nuoširdžiai dėkojame už profesionalią priežiūrą, ypatingą dėmesingumą, gerą žodį ir supratingumą medicinos seseriai Adelei Matjošaitienei. Linkiu visiems daug sveikatos ir sėkmes!!! Pagarbiai, Jonė Gvildienė

2013-01-09, 08:07 | IP: *.*.*.*

Labai arogantiška gydytoja. Jei atvykai iš kito miesto ir sušlubavo sveikata, greitoji atvežė į priėmimo skyrių ir paguldė į reanimacijos skyrių, po to perkėlė į skyrių, drįsta pareikšti priekaištą su įronija, ko čia atvykai gydytis. Supratau, kad esu nepageidaujama ir išvykau sugadinta nuotaika. Maniau, kad esu Lietuvos pilietė ir hipokrato priesaka gydytojams galioja visoje šalyje, nežiūrint koks ir iš kur ligonis. Daugiau tikrai nenorėčiau ten pakliūti, pasirinkčiau kitą gydymo įstaigą, nes tam turiu teisę. O seselės galėtų geriau mokėti statyti kateterius. "rasti" veną.

2012-11-22, 12:38 | IP: 78.62.241.168

Esu labai patenkinta II Chirurginio skyriaus gydytojų profesionalumu, rūpestingumu ir nuoširdžiu noru padėti. Dėkoju šio skyriaus visam personalui, pradedant nuo skyriaus vadovo R.Šiugždos iki slaugytojų. Tai pavyzdys koks turėtų būti medikas.

Ligita.R

2012-11-14, 18:44 | IP: *.*.*.*

Dėl ligonines ir priežiūros dar nebūtu taip blogai, bet jei papuolei į daktarės Valaitienės globą [ palatą ] tai sveikatą ir nuotaiką tikrai susigadinsi ilgam. Ji kaip grobuonis gaudo iš kitų gydytojų pacientus. Mane paguldė daktarė Korovčenko ir sakė gydys jinai, o iš ryto atėjusi Valaitienė pasakė, kad, Korovčenko manęs nenori [ nepasakė kodėl ] nors aš ja mačiau pirmą kartą ir nespėjau kažkuo nusikalsti. Valaitienės paskirti vaistai man netiko [ tino veidas ir dusino ] todėl gėriau Korovčenkos paskirtus vaistus. Išrašant iš ligoninės į lapą įrašė, kad ligoninės vaistų negėriau, bet išvažiavau pasveikusi. Taip, Valaitienės išrašytų vaistų negėriau, bet iš jos sklindančios blogos neigiamos energijos prisigėriau, visam gyvenimui. Mieli ligoniai prieš guldami į ligoninę pasidomėkite kuris gydytojas Jus gydys, kad neatsitiktu kaip man.

2012-11-01, 09:42 | IP: 212.117.10.134

Dėkoju visiems gydytojams gydžiusiems mane, labai profesionalūs.
Linkiu Jiems klestėti dideliais darbais, žmonių gerumu, laime ir gera sveikata.

2012-10-10, 17:14 | IP: *.*.*.*

Baisu, ne ligonine or morgas. Nezinau apie kitus skyrius, bet mama buvo pakliuvusi i vidaus skyriu pas gyd. Valaitiene. Baisesnio zmogaus nebuvau sutikus. Absoliuciai nesirupina ligoniais, nieko nesistengia, izuli ir dar tikisi kysio, mamai neteisingai nustate sirdies problemas, kuriu is vis pas ja nebuvo. I akis sypsosi o uz akiu jai viskas poxui. Zodziu, niekam nelinkiu pakliuti i ta skyriu, nes busite numesti ir niekam neidomu jusu bukle, duos raminanciuju ar aspirino ir tiek, ir dar kokia infekcija pasigausit, nes stovis tai ligonines baisus. Si gydytoja turi buti ismesta is darbo.

2012-10-07, 11:27 | IP: *.*.*.*

ten vaziouja 39 autobusas nera traumatologijos

2012-06-26, 07:22 | IP: *.*.*.*

Priėmimo skyriaus darbuotoja galėtų dirbti tik pataisos darbų kolonijoje valytoja, jokio žmoniškumo, etikos kultūros stoka, artimuosius ir ligonį įžeidinėja.

2012-05-21, 17:23 | IP: *.*.*.*

Nieko teigiamo atvykus i greitasios pagalbos priimamaji,bun iavarytas namo!!!Zmogui,kuris labai blogai jaucias,reikia kreiptis i seimos gydytoja,net ir nakti.Tai kam reikalingas 2ligonines priimamasis?

2012-04-17, 09:35 | IP: *.*.*.*

Odos poliklinikos registratūros darbas, tai pasityčiojimas iš ligonių!!! Pastoviai telefonu nepriskambinsi,nes po pusvalandį registratorės nuėmusios ragelį būna, pati mačiau, kad nereiktų atsiliepinėti. Jų darbas iki 19 val.,o reikalauja, kad atvyktum visą valandą ankščiau, jei turi taloną pas gydytoją 18.30 val.,joms matote,ruošti namo reikia.O koks bendravimas telefonu būna? Atrodo, kad malonę suteikia, jei vykdo savo darbą-užregistruoja pas daktarą;nemandagios, grubios, jokios informacijos nesuteikia.Kur žiūri poliklinikos vadovybė, jei šiais laikais,kai trūksta darbo vietų, laiko tokias nepraustaburnes?

2012-04-10, 18:35 | IP: *.*.*.*

reanimacijos skyrius dirba geriausiai priemimo sk. dirba siaubingai