Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Įstaiga logiškai suskirstyta ir yra daug ženklų, bet naviguoti gana sudėtinga

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Diagnozavo tik dalį arba gydymas padėjo tik iš dalies

Buvo rūpestingos ir paslaugios

2.1

1.9

Gydytojai, kurie dirba "Kauno klinikinė ligoninė"
2012-02-12, 17:12 | IP: 212.117.27.35

Daznokai tenka cia lankytis,neteko nei karto susidurti su nekompetentingais gydytojais ar nerupestingom slaugytojom.Dedu dideli pliusa uz vienvientes palatas akuserijos skyriuje.

2011-10-18, 13:21 | IP: *.*.*.*

Vaiku skyrius ir vaiku intensyvios terapijos skyrius yra puikus. Labai saunus ir kompetetingas mediku kolektyvas. Naujagimiu skyriuje dirba visiskai savo darbo neismanacios slaugytojos. Jos nemoka ir nenori bendrauti su mamom, nesilaiko ir nepaiso naujagimiams palankios ligonines keliamu reikalavimu.

2011-10-05, 22:21 | IP: *.*.*.*

Labai atgrasi kliniku pastatu vidine bukle, atstumia, nejauku, registraturoje dirba neatsakingos ir nesuprantancios pacientu darbuotojos...

2011-09-23, 13:14 | IP: *.*.*.*

FIZINES MEDICINOS IR REABILITACIJOS SKYRIUS.Aciu uz ambulatorine reabilitacimegydyma,uz rupestinga,kulturinga,tvarkinga gydyma.Širdingai aciu visai reabilitac.specialistu komandai.Sekmes darbe.

2011-09-13, 15:48 | IP: *.*.*.*

Akuserijos-ginekologijos skyriu. nepatinka gydytoja galma gydytis kitoja gyd.istoigioja,keisti gydytoja.Zmoniškumo i bendravimo etiketa gydytojai jau senai prarado.Yra dar geru gydytoju,bet mazai.

2011-09-02, 18:27 | IP: *.*.*.*

Atsiliepimas apie Akuserijos-ginekologijos skyriu.
Puikus personalas, labai saunios akuseres. Vaiku skyriaus darbuotojos gal kiek vengia skirti daugiau laiko zindymo klausimu, bet labai norint galima prisiprasyti :) Saunus daktarai - Kalvinskas, Kavaliuniene. Taip pat patologinio skyriaus vedeja maloni rupestinga moteris. Nelinkeciau niekam susidurti su Stankeviciene... Moteris kazkur pamete zmoniskuma, zmogiskuma ir isvis elementaru bendravimo etiketa. Sneka nesamones ir toks jausmas, kad atejo ne patikrint savijautos o pasisaipyti. O dar priema nauja gyvybe...ne vieta jai isvis betkokioj gydymo istaigoj dirbti...

2011-08-26, 17:11 | IP: *.*.*.*

Kone viskas gerai ar bent jau pusiau gerai. Tačiau, kai nėra prieinama TV (šiuo tehnologijų ir informacijos amžiuje) - visai nesuprantama. O tuo labiau, kai Eurobasket 2011 "ant nosies"...

2011-07-18, 11:39 | IP: *.*.*.*

Teko kelias dienas praleisti infekciniame skyriuje, per tas 2 paras nebuvo nei vieno karto išplauta palata, rytais ateidavo moterys iš šiukšliadėžių surinkti šiukšlių, bet nekeisdavo šiukšlių maišo nei karto. Pačios šiukšliadėžės kraštai purvini, iš tolo smirda. Patalynė dvokianti. Tragedija. Dušas ir tualetas nebuvo taip pat plautas nei karto. Kažkoks košmaras ir dar infekcinis skyrius vadinasi, kur realiai turetu buti viskas idealiai švaru, kad neplistų infekcija. Prašiausi kuo greičiau išleidžiama namo, kol dar kokiu ligu neprisigaudžiau. Tikiuosi niekada nebeteks man pas jus papulti. Neveltui tame skyriuje visur iškabinėta, jog skyriuje yra mokama palata už 50litų, tai ten butu priziurimi pacientai, o kiti lai kenčia tokias sąlygas. Aš labai nusivyliau... Jums parašiau ne vieniems apie šį faktą. Sėkmės besitvarkant.

2011-06-29, 16:48 | IP: *.*.*.*

Ne ligoninė, o tikras košmaras, pradedant koridorių labirintais, 11-13 val. visada neveikiančiu liftu ir baigiant arogantiškais gydytojais, kurių tikslas - nepriimti ligoniu, o esnat neišvengiamai būtinybei priemus - kuo greičiau ištrenkti, apšaukti artimnuosius, kad be reikalo vežioja po ligonines, kad naujos širdies ar inksto neįdės ir pan. Kuo toliau nuo tokios ligoninės. Na, nebent per pažįstamus ir su pinigais... Ligoninė trenkia sovietiniu mentalitetu. NAFTALINAS!

2011-06-18, 17:31 | IP: *.*.*.*

Gydytojai daro tik tai kas jiems butina, del viso kito burba, pamokslauja, buna visaziniai.
Blogiausia nakti, jei pabandai prikelti gyditoja tai kazkokia tragedija, atrodo kad jis nedirba, o miega, ir tai yra jo darbas.
iskyrus nepasitenkinima, susikalbeti galima, kai paklausi atsako, bet jei nepaklausi tai atrodo, kad pacientui nieko ir nereikia zinoti (kadangi nelabai zinai ko reikia paklausti, tai daznai nieko ir nesako.) .

2011-06-10, 15:37 | IP: *.*.*.*

Neabejoju,kad šioje įstaigoje dirba daug gerų ir nuoširdžių žmonių. Nėra nieko baisiau,kai gydytojas sako
(citata):kur gimdei, ten reikėjo ir gydytis.Gyvenime nebūčiau tuo patikėjęs, jei nebūčiau išgirdes... Ir visas personalas tiesiai per aplinkui, prašinėja pinigų.Ir ne valdžia dėl to kalta,o žmogiškumo nebuvimas

2011-03-28, 12:39 | IP: *.*.*.*

Du kartus gulejome vaiku infekciniame skyriuje, tiksliau gastroentereologijos skyriuose. viena kata ė aukste kita karta į aukste. personalu darbu likau patenkinta, Na ė aukste gal buvo kelios nemalonios sesutes, bet buvo viena itin maloni, todel viska ir atpirko :) o į aukste praktiskai niekam neturiu priekaistu. Sesutes visos labai rupestingos ir malonios, o gydanti gydytoja ypac rupestinga ir gera buvo. tai ir ligos neatrode tokios baisios. Noriu padekoti gyd. J.Radvilavičienei uz tikrai dideli rupesti! Turbut kaip ir visose istaigose atsiranda sesuciu - slauguciu kurios jauciasi baisiai aukstai. taip vadinamos ministerkos... tai noretusi kad tokiu daug nebutu.

2011-03-22, 14:20 | IP: *.*.*.*

Maloniai priėmė budintis gydytojas skubos tvarka buvau atvežta į šią ligoninę šeštadienį ir buvau paguldyta į palatą. Pirmadienį atėjusi šios palatos gydytoja atsisakė mane gydyti. Tačiau skyrius buvo pilnas ir nebuvo galimybės mane perkelti į kitą palatą.... Taigi, pragulėjau visą savaitę ir buvo atlikti minimalūs tyrimai, o procedūrų ir kitų specialistų konsultacijų negavau. Tad grįžusi po gydymo ligoninėje, dabar vaikštau po medicinos įstaigas ir darausi visus tyrimus, mat reikia pasiruošti operacijai.....Labai ačiū

2011-03-19, 19:44 | IP: *.*.*.*

buvau atvešta šeštadieni skubios tvarka su sintimu del dusulio,kosulio,temperaturos ir buvau paguldita i skyriu,bet palatos gydytoja ziauriai pasake,kad mane negidis,ir tikrai tai buvo,pas kitos gydytojas ne buvo vietos,del to kad viskas buvo sutarta,aš cia viska sugadinau atsigulusi i ligonine su rimtu ligu,jauciosiu blogai,dabar turiu dirbti uz gydytoju,kuriu nera,del tuo mania laukia rimta operacija.Apie primimo skyrio net ne noriu kalbeti 2011 03 19

2011-03-19, 11:14 | IP: *.*.*.*

buvau atvešta šeštadieni skubios tvarka su sintimu del dusulio,kosulio,temperaturos ir buvau paguldita i skyriu,bet palatos gydytoja ziauriai pasake,kad mane negidis,ir tikrai tai buvo,pas kitos gydytojas ne buvo vietos,del to kad viskas buvo sutarta,aš cia viska sugadinau atsigulusi i ligonine su rimtu ligu,jauciosiu blogai,dabar turiu dirbti uz gydytoju,kuriu nera,del tuo mania laukia rimta operacija.Apie primimo skyrio net ne noriu kalbeti.