Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja , %

Licencija

Nr. 3355

Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

77.6% Complete
3.9

Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorinės aplinkos pritaikymas Jūsų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogūs laiptai)

67.4% Complete
3.4

Išorėje yra dauguma atsipalaidavimą ir komfortą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

64.5% Complete
3.2

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

65.1% Complete
3.3

Darbą atlieka, bet formliai

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

71.3% Complete
3.6

Įstaiga logiškai suskirstyta ir yra daug ženklų, bet naviguoti gana sudėtinga

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

58.5% Complete
2.9

Laukiau iki 15 min

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

64.5% Complete
3.2

Patalpos pritaikytos daugumai poreikių

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

72.7% Complete
3.6

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

78.5% Complete
3.9

Visos reikiamos procedūros ar tyrimai buvo vietoje

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

74.6% Complete
3.7

Diagnozavo tik dalį arba gydymas padėjo tik iš dalies

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

69.2% Complete
3.5

Bendravimas formalus arba klausimai atsakomi, bet neišsamiai

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

76.1% Complete
3.8

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiūra)

42.4% Complete
2.1

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

Kaip vertinate paslaugų kainas?

68.6% Complete
3.4

Kaina atitiko paslaugos kokybę

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

36.7% Complete
1.8

Internetas veikė prastai

Gydytojai, kurie dirba "Kauno klinikinė ligoninė"
Pacientų atsiliepimai
2011-06-10, 15:37 | IP: *.*.*.*

Neabejoju,kad šioje įstaigoje dirba daug gerų ir nuoširdžių žmonių. Nėra nieko baisiau,kai gydytojas sako
(citata):kur gimdei, ten reikėjo ir gydytis.Gyvenime nebūčiau tuo patikėjęs, jei nebūčiau išgirdes... Ir visas personalas tiesiai per aplinkui, prašinėja pinigų.Ir ne valdžia dėl to kalta,o žmogiškumo nebuvimas

2011-03-28, 12:39 | IP: *.*.*.*

Du kartus gulejome vaiku infekciniame skyriuje, tiksliau gastroentereologijos skyriuose. viena kata ė aukste kita karta į aukste. personalu darbu likau patenkinta, Na ė aukste gal buvo kelios nemalonios sesutes, bet buvo viena itin maloni, todel viska ir atpirko :) o į aukste praktiskai niekam neturiu priekaistu. Sesutes visos labai rupestingos ir malonios, o gydanti gydytoja ypac rupestinga ir gera buvo. tai ir ligos neatrode tokios baisios. Noriu padekoti gyd. J.Radvilavičienei uz tikrai dideli rupesti! Turbut kaip ir visose istaigose atsiranda sesuciu - slauguciu kurios jauciasi baisiai aukstai. taip vadinamos ministerkos... tai noretusi kad tokiu daug nebutu.

2011-03-22, 14:20 | IP: *.*.*.*

Maloniai priėmė budintis gydytojas skubos tvarka buvau atvežta į šią ligoninę šeštadienį ir buvau paguldyta į palatą. Pirmadienį atėjusi šios palatos gydytoja atsisakė mane gydyti. Tačiau skyrius buvo pilnas ir nebuvo galimybės mane perkelti į kitą palatą.... Taigi, pragulėjau visą savaitę ir buvo atlikti minimalūs tyrimai, o procedūrų ir kitų specialistų konsultacijų negavau. Tad grįžusi po gydymo ligoninėje, dabar vaikštau po medicinos įstaigas ir darausi visus tyrimus, mat reikia pasiruošti operacijai.....Labai ačiū

2011-03-19, 19:44 | IP: *.*.*.*

buvau atvešta šeštadieni skubios tvarka su sintimu del dusulio,kosulio,temperaturos ir buvau paguldita i skyriu,bet palatos gydytoja ziauriai pasake,kad mane negidis,ir tikrai tai buvo,pas kitos gydytojas ne buvo vietos,del to kad viskas buvo sutarta,aš cia viska sugadinau atsigulusi i ligonine su rimtu ligu,jauciosiu blogai,dabar turiu dirbti uz gydytoju,kuriu nera,del tuo mania laukia rimta operacija.Apie primimo skyrio net ne noriu kalbeti 2011 03 19

2011-03-19, 11:14 | IP: *.*.*.*

buvau atvešta šeštadieni skubios tvarka su sintimu del dusulio,kosulio,temperaturos ir buvau paguldita i skyriu,bet palatos gydytoja ziauriai pasake,kad mane negidis,ir tikrai tai buvo,pas kitos gydytojas ne buvo vietos,del to kad viskas buvo sutarta,aš cia viska sugadinau atsigulusi i ligonine su rimtu ligu,jauciosiu blogai,dabar turiu dirbti uz gydytoju,kuriu nera,del tuo mania laukia rimta operacija.Apie primimo skyrio net ne noriu kalbeti.

2011-03-19, 09:15 | IP: *.*.*.*

Buvau atvesta seštadieni skubos tvarka i 2 ligonin su sintimu del dusulio,kosulio,temperaturos ir buvau paguldita i skyriu.Aš buvau šokiruota,kad palatos gydytoja ziauriai pasake kad mane ne gidis ir tikrai tai buvo norejau pereiti pas kita gydytoja bet vetos ne buvo buvo viska uzimta pagal susitarima,aš jauciuosiu blogai reikia daryti operacija ir man reikia paciai dirbti uz gydytoju,kuriu dabar nera.Apie primimo skyrio net nesinori kalbeti.

2011-02-24, 11:19 | IP: *.*.*.*

Man baisu, kad 21 amžiuje ligonineje pultas slaugytojai iškviesti yra prabanga, WC tik viduryje koridoriaus, po pilvo operaciju 3 diena valgoma raugintų kopūstų sriuba valgykloje, procedūriniam neturi tvarsliavos žaizdoms perišti. Šlapimo maišelius,lašines,drenas,nuskausminamuosius,tvarsliavą,paklotėlius, fiziologinius tirpalus turi įsigyti ligonis pagal slaugytojos pateiktą sarašą.

2010-09-18, 17:03 | IP: *.*.*.*

Geros, malonios ir darbscios seseles ir kai kurios gydytojos infekciniame kudikiu (5 aukstas) skyriuje.
Yra geru akuseriu, ginekologu specialistu, o taip pat kai kurie dermatologai ir loristai. Priemimuose tragedija su bendravimo etika ir apskritai greitumu (ypac ginekologiniam).
Nemaciau baisesniu daktaru vaiku reanimacijos skyriuje, o ir apie bendravimo etika net kalbos nera, jie nezino kas tai.
Ginekologiniame skyriuje nezinau kas yra seselems, kad joms iprasta uzgaulioti pacientes.
Manau, kad cia ne vien 2 ligonines problema, bet visos Lietuvos mediku, nes ir daug kur kitur yra panasiai arba blogiau.

2010-09-17, 20:29 | IP: *.*.*.*

infekcines lig.poliklinikos-vaiku personalas nemandagus,netgi grubus,apie bendravima su vaikais ir ju tevais isvis neismano

2010-04-04, 19:44 | IP: 88.222.52.167

Ši įstaiga reikalinga Kauno miestui, nes ji suteikia kokybiškas paslaugas

2010-02-27, 17:53 | IP: *.*.*.*

Nera. Tai ne ligonine, o tikras tvartas. Priimamasis- kosmaras, o medikai dirbantys jame- muzikai.
PS. Jei jus greitoji zada vezti i Kauno 2-osios ligonines priimamaji, tai nepamirskite pasiimti kailinius ir isgerti raminamuju, nes jums teks laukti "ypac profesonaliu" gydytoju konsultacijos apie 2-3 valandas nesildomose patalpose. O kai "profesionalai" prisimins, kad kazkokioje tai nesildomoje palatoje ant rusiskos ceratines lovos yra nutrenktas ligonis, tai ateis baisiai nepatenkinti ir suirze,- isburnos, kad jus sergate ir trukdote brangu laika, nes jie yra "ypac nualinti liginiu" ir nezmoniskai pervarge.
Patarimas priimamajame dirbantiems- JEI JUS NETENKINA DARBAS, PACIENTAI, AR SIAIP ESATE NEPATENKINTI GYVENIMU, TAI GYDYKITES PATYS, BET PAS TOKIUS PACIUS KAIP JUS, ARBA MESKITE ISVIS TOKI DARBA, NES JIS NE JUMS, PONAICIAI IR PONAITES!!!!!!!!!
Linkiu patirti Jums ta pati, ka suteikiate kitiems!!!

2009-04-29, 15:17 | IP: 82.135.205.34

Labai gerai atliko adenoidu šalinimo operacija Dienos stacionare. Yra akušerijos skyriuje seseliu, kurios vietoj to kad tik atliktu savo darba, nemokamai uzgaulioja pacientus.

Taip pat nustate kraujo rezus "+", kai istiesu yra rezus "- ".

2009-04-26, 19:53 | IP: 88.222.146.184

Manau,kad visos ligon ines personalas stengiasi.Megdzioja personalas Klinikas,tik prasciau apsirenges.Kiek susiduriau tik dvi specialistes,graziausios moterys ligoninej,tai psichologe I.Sabiene ir D.Šmigelskiene.Tai ir spec ialistes,ir grazios moterys!!!ant ju ir laikosi visa ligonine!

2009-03-23, 17:57 | IP: *.*.*.*

palatose voratinkliai, švilpia vejai, nera kaip išsikviesti gydytoją i palatą, jei pasidaro blogai, budintys gydytojai dažnai net nepasirodo ir nepasiteirauja ar nepablogejo vaiko savijauta

2009-02-09, 08:06 | IP: *.*.*.*

Neuro skyriuje, 5 aukstas, nezmoniskai salta. Pas mama prastai funkcionuoja inkstai. Po pirmos nakties, net ir su is namu atsinestomis antklodemis, persalo ir pradejo skaudeti inkstus. Tualetai tragiski, nesvarus. Dar priedo vidury nakties pagulde nevaiksciojancia moteri, kuri bandydama nusislapinti, iskrito is lovos. Mano mama visa nakti nemiegojo, nes turejo vaikscioti pas slauganti personala ir vis kviesti, kad priziuretu palatos kaimyne. Mama po bemieges nakties jauciasi dar blogiau nei pries patenkant i stacionara.

;