Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja , %

Licencija

Nr. 3355

Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

79.4% Complete
4

Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorinės aplinkos pritaikymas Jūsų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogūs laiptai)

65.9% Complete
3.3

Išorėje yra dauguma atsipalaidavimą ir komfortą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

64.4% Complete
3.2

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

64.8% Complete
3.2

Darbą atlieka, bet formliai

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

76.1% Complete
3.8

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

62.5% Complete
3.1

Laukiau iki 15 min

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

66.2% Complete
3.3

Patalpos pritaikytos daugumai poreikių

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

76.1% Complete
3.8

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

81.5% Complete
4.1

Visos reikiamos procedūros ar tyrimai buvo vietoje

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

75.2% Complete
3.8

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

72.8% Complete
3.6

Bendravimas formalus arba klausimai atsakomi, bet neišsamiai

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

79% Complete
3.9

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiūra)

47.3% Complete
2.4

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

Kaip vertinate paslaugų kainas?

74.3% Complete
3.7

Kaina atitiko paslaugos kokybę

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

36% Complete
1.8

Internetas veikė prastai

Gydytojai, kurie dirba "LSMU Kauno ligoninė"
Pacientų atsiliepimai
2024-04-24, 08:18 | 1

Motina Kaune pagulde i geriatrijos skyriu.Jai teko isklausyti priekaistus,kodel ji nevaikstanti ir kodel neatsiveze savo sauskelniu (ji buvo atvezta extra su greitaja) .Bendravimas is slaugiu puses nepateisinamas,Su viena sauskelne pragulejo mazdaug 18 valandu ,toks tas aptarnavimas .Lovos modernios su ivairiom funkcijom, bet is ligones buvo atimtas jos lovos valdymo pultas,tam kad neiskviestu gydytojos( jis turejo tokia funkcija).Su pagyvenusiais zmonemis elgiamasi kaip su nepageidaujamais .Viena slauge is personalo netgi patampe lova,kurioje gulejo mano motina,nes ji bande prisikviesti gydytoja, kai jai buvo sutrikes ritmas .Palatos naujos su televizoriais,bet kas is to ,kad jie neprieinami, atjungti .Saugokite savo artrimus ir venkite mineto skyriaus,nes elgesys su bejegiais seneliais yra nezmogiskas.

2024-01-14, 21:20 | 1

Atvežėme giminaiti po sunkios ligos į reabilitacijos skyrių, ten užsikretė covid ir šlapimo takų infekcija, po covid nustatymo dar pralaikė skyriuje, paskui perkelė į infekcinį skyriu. Po infekcinio skyriaus perkelė atgal įreabilitacija, daktarė paskambino jog ligonį pasiimti, nes per sunki būklė, pasakė jog iš žmogiškumo dar pora dienų palaikys. O kur žmogiškumas padėt žmogui ir jam skirti procedūrų? Apie sesutes, kur jūsų žmogiškumas? Žmogui tiek burna išdžiuvo, jog kviečiantis pagalbos ateina nepatenkintos ir pasako jog netrugdyk miegot. Jus dirbti ar pavaidint jog dirbat ateinat? Nesakau jog visos tokios, bet tokių yra.
Reziume toks jog silpnų žmonių ten nenori. Atvežėme geresnės būklės, nei teko pasiimti. Mano nuomone, jei norite jog silpnas žmogus numirtu palikite šioje gydymo įstaigoje. Dėja ištikus nelaimei nepaskaitėme atsiliepimų ir taip gavosi... Visa laimė jog galėjome į kita įstaiga nuvežti.
Gydymo įstaigos direktoriau darykite sprendimus, daugiau nei pusė atsiliepimų yra neigiami, negi jums visiškai vienodai.

2023-11-03, 19:50 | 13

Norėčiau pasidalinti nemalonia patirtimi apie Geriatrijos centrą.
Teko gulėti mano pagyvenusiai mamai...
Labai nemalonios ir nemandagios slaugytojos, slaugytojų padėjėjos. Paprasius nenoriai atlieka savo funkcijas, ne visada atneša paskirtų gydytojo vaistų, turi eiti ieškoti,aiskintis kodėl... kalba grubokai, kažko nepatenkintos kad trukdo, pagyvenusiam, sunkiai save aptarnaujančian pacientui, ne esant artimam žmogui, sunku prisikviesti...

2023-11-01, 18:33 | 820

Buvau pas gydytoją Vilija Petruliene,labai malonei aptarnavo viską paaiškino ir nuramino

2023-08-09, 20:41 | 9

Gydytoja Leonė Čepinskienė nuostabus žmogus ištyrė šauniai greitai turi humoro jausmą nuoširdi atsakinga ne visada galima sutikti tokių šiltų gydytojų su nuoširdumu dėkoja jums už viskaą.Albertas Rekevičius iš Vilkijos rekomenduosiu visai savo šeimai.

2023-08-08, 13:57 | 4

Atvykus į įstaigą ir paskyrus tyrimus, slaugės bendravimas išmušo iš vėžių. Bendravimo stoka: elementarių detalių pasakymas iki kiek reikia nusivilkti drabužius, kur reikia gultis norint atlikti tyrimą. Negana to, slaugė tyrimo metu vartojo keiksmažodžius.
Registratūra turi taipogi savų problemų. Reikėtų informuoti žmones, jog šie atvyktų bent pusvalandžiu anksčiau, kadangi didelės žmonių eilės, darbo greitis tikrai nėra pritaikytas prie pasirinkto laiko pas gydytoją.

2023-07-07, 09:04 | 4

Nuostabus, malonus, nuoširdus, savo darbą suprantantis bei atliekantis Gydytojas. Rekomenduosiu kitiems.

2023-07-07, 09:04 | 4

Nuostabus, malonus, nuoširdus, savo darbą suprantantis bei atliekantis Gydytojas. Rekomenduosiu kitiems.

2023-07-01, 02:33 | 2

Budinti buvo labai nemaloni , viena akušerė apskritai tik prie mėsos dirbti. Kišo ranka lyg lazdą į šulinį ir su malonumu tik kėlė skausmą, nes jeva čia teisingai tikrina atsivėrusi kaklelį. Tada teko užstoti už savo moterį ir pakeisti kitu daktaru.
Kita bėda, jie neskanuoja kaip vaikelis guli, kokia jo padėtis, o tik kaišioja rankas kaip viduramžiais ir taip nustato situaciją. Po viso iškentėjimo ir epiduros, sako cezaris, nes vaikas guli veidu į viršų. Čia nustatė dar kita daktarė. Nu žmonės yra telikai su skanu, o ne šimtai pereina rankų kol kažkas kažką nustato! Nerekomenduočiau gimdyti be vyrų, nes kai moteris išsekusi, ji už save nepastovi, o vyras laiku ir vietoj pakeičia situaciją į gerą pusę!!!

2023-07-01, 02:33 | 2

Budinti buvo labai nemaloni , viena akušerė apskritai tik prie mėsos dirbti. Kišo ranka lyg lazdą į šulinį ir su malonumu tik kėlė skausmą, nes jeva čia teisingai tikrina atsivėrusi kaklelį. Tada teko užstoti už savo moterį ir pakeisti kitu daktaru.
Kita bėda, jie neskanuoja kaip vaikelis guli, kokia jo padėtis, o tik kaišioja rankas kaip viduramžiais ir taip nustato situaciją. Po viso iškentėjimo ir epiduros, sako cezaris, nes vaikas guli veidu į viršų. Čia nustatė dar kita daktarė. Nu žmonės yra telikai su skanu, o ne šimtai pereina rankų kol kažkas kažką nustato! Nerekomenduočiau gimdyti be vyrų, nes kai moteris išsekusi, ji už save nepastovi, o vyras laiku ir vietoj pakeičia situaciją į gerą pusę!!!

2023-05-14, 12:04 | 2

paguldžiau močiutę į vidaus ligų skyrių. kažkoks košmaras. palatos baisios, pergrūstos. lovoa baisiai aukštos. personalas ne žmonės,o žvėrys. reikia žiniasklaidos. košmaras ten...

2023-03-17, 14:50 | 2

Registratūros personalą būtina keisti! Ekstra nemandagios darbuotojos, tapatybės kortelę patikrinus numetė atgal kaip šuniui kokiam, atsakinėja grubiai, nekalbu net kai reikia užsiregistruoti telefonu, neatsiliepia nuolat, prezidentui greičiau priskambinti būtų galima nei į registratūrą.

2023-01-09, 10:49 | 1

Konsultacinės poliklinikos registratūros darbuotojas laikas keisti arba bent jau kursus išklausyti apie bendravimo kultūrą. Visada piktos, nelaimingos, lyg žmogus kaltas, kad kreipėsi į įstaigą. Telefonu paskambinus ir dar nebaigus pokalbio jau supranti, kad ragelis padėtas ir šneki su savimi. Tokia praktika neturėtų būti taikoma, registratūros darbas gadina visą įstaigos įvaizdį.

2022-11-26, 17:59 | 1

Labai trūksta darbo efektyvumo, geresnio organizuotumo ir sklandumo. Kai viduriavimas tęsiasi 11 dienų po 12 kartų per parą, bėga laikas ir nesiimama nukreipti pas reikiamus specialistus kuo skubiau jei savo skyriuje problemos nenustatote, tai jau labai labai liūdna padėtis šioje gydymo įstaigoje.

2022-10-28, 18:55 | 5

Noreciau padekoti nors karta 2 klinikines ligonines neurologinio skyriaus kolektyvui. Cia teko lankytis ir gydytis ne karta. Visu pirma, tai nuostabiai skyriaus vedejai D.B.Tvarijonienei, kuri visada supranta zmogu ir kiek imanoma padeda. Tai tikrai puiki asmenybe ir kaip gydytoja, ir kaip zmogus. Ji 100 proc. pateisina gydytojo Hipokrato priesaika, gydo ne tik ziniomis, bet ir sypsena. Nuo vedejos pavyzdzio neatsilieka ir kiti skyriaus specialistai. Tai reabilitologe gyd. G.Vaitkiene, kuri negaili pastangu ir patarimu, pacientui skiria dideli demesi. Gydytojas G. Kinderis, kuris taip pat atiduoda save paciento gerovei, visada randa laiko pakalbeti ir patarti. Gydziausi ir pas skyriaus gydytoja A. Rakauska - taip pat nuosirdus specialistas. Tad siam darniam kolektyvui linkiu sekmes nelengvame mediko kelyje, taip pat laimes asmeniniame gyvenime. S. Tamasauskas

2022-10-28, 12:09 | 2

Puiku

2022-10-02, 09:34 | 1

Atvaziavusi gavau reikiama demesi, pagulde stebeti. Taciau trecios dienos ryta atejusi gydytoja paklause tokiu tonu, kad vos ne ko cia atvaziavai, ko cia verziesi ir ramybes neduodi. Labai liudna kad zmogus turintis medicini issilavinima negeba paaiskinti mano abejoniu sveikata. Jeigu tureciau medicinos diploma, as nesikreipciau pas jus, o kadangi tokio neturiu, tai ir kreipiausi, ir tikejausi kad paaiskinsite man kaip ir del ko man buvo skausmai. Tikrai nesitikejau gauti “velniu” uz tai, kad atvaziavau. Jei nesiruosiate suteikti pacientui reikiamos informacijos, tai ir nepriimkite gydymui. Po tokiu patirciu paskui neklausinekite zmoniu kodel anksciau jie nesikreipe i gydymo istaiga, o lauke kol negales kenteti, nes tokia gydytoju kompetencija ‘atmusa’ nora kreiptis i specialista.

2022-09-30, 14:12 | 10

Poliklinikoje dirbančios registratorės yra labai nekultūringos, pagarbos pacientui 0. Viena registratorė kitai registratorei pasakė: Kam tu dirbi?! Kiek moka, taip ir dirbi. Kalbėjimas tokiomis temomis prie pacientų yra absurdiškas. Nebaigus pokalbio telefono registrotorės meta ragelį.
Intektologinio skyriaus priemamajame dirbančios seselės taip pat absurdas! Atvažiavus su temperatūra pasakė ko atvažiavot jei tik šiek tiek karščiuojat. Bendravimas buvo labai nemalonus.

2022-09-30, 14:12 | 10

Poliklinikoje dirbančios registratorės yra labai nekultūringos, pagarbos pacientui 0. Viena registratorė kitai registratorei pasakė: Kam tu dirbi?! Kiek moka, taip ir dirbi. Kalbėjimas tokiomis temomis prie pacientų yra absurdiškas. Nebaigus pokalbio telefono registrotorės meta ragelį.
Intektologinio skyriaus priemamajame dirbančios seselės taip pat absurdas! Atvažiavus su temperatūra pasakė ko atvažiavot jei tik šiek tiek karščiuojat. Bendravimas buvo labai nemalonus.

2022-09-30, 14:12 | 10

Poliklinikoje dirbančios registratorės yra labai nekultūringos, pagarbos pacientui 0. Viena registratorė kitai registratorei pasakė: Kam tu dirbi?! Kiek moka, taip ir dirbi. Kalbėjimas tokiomis temomis prie pacientų yra absurdiškas. Nebaigus pokalbio telefono registrotorės meta ragelį.
Intektologinio skyriaus priemamajame dirbančios seselės taip pat absurdas! Atvažiavus su temperatūra pasakė ko atvažiavot jei tik šiek tiek karščiuojat. Bendravimas buvo labai nemalonus.

2022-08-24, 09:30 | 2

Visą registracijos personalą reikia keisti, skambini užsiregistruoti, tai sovietinės moterėlės ne tik , kad nemandagios, bet ir leidžia suprasti, ko čia išvis skambini. Tragedija! vien dėl tokio šilto priėmimo, į šią įstaigą niekada nebesikreipsiu, ir niekam nerekomenduosiu.

2022-08-14, 12:25 | 5

V. Petrulienė puiki gydytoja. Buvo malonus priėmimas. Viską paaiškino. Nuoširdūs AČIŪ.

2022-07-15, 14:56 | 4

Pirmą kartą gulėjau ligoninėje ir buvau maloniai nustebinta.
Ligoninė ir palatos atnaujintos, tvarkinga, švaru.
Patogi lova, yra spinta daiktams susidėti.
Maitinimas irgi geras, gaudavau sočius pusryčius, pietus ir vakariene. Savo maisto beveik nereikėjo
Labai džiaugiausi personalu, dauguma buvo labai malonūs ir paslaugūs. Ypač patiko slaugė Agnė. Ji ir jos kolegė, kelionę į operacinę padarė smagią, be jokios įtampos, su daug juoko.
Nuramino ir anesteziologė Živilė, ji atėjo į palatą dar prieš operaciją ir su šypsena, maloniai paaiškino, kaip viskas vyks.
Na, o didžiausias ačiū Eglei Jašinskienei, kuri atliko operaciją ir po jos paaiškino situaciją, stebėjo, kaip jaučiuosi:).
Akušerijos ir ginekologijos skyrius yra nuostabus!

2022-07-01, 10:53 | 1

Nuostabi gydytoja, priėmė gimdyma, viską darė puikiai ❤️ įstaigoje taip pat nieko netrūko, labai gerai maitina ❤️

2022-05-14, 14:01 | 2

Ligonines registraturos darbuotojos - siaubas, posovietinio palikimo piktos, niurzgancio moterys. Mandagumo lygiai 0.
Ko nepasakysi apie urologijos skyrių - ten viskas puiku.

2021-11-21, 22:50 | 3

Gulėjom c.ovid skyriuje su vaiku.Buvau tikrai sužavėta ir palata ir sąlygomis. Turėjom atskirą palatą,maitinimas buvo skirtas abiems ir tikrai puikus. Personalas labai malonus,visada paklausdavo ar turim daugiau klausimų,išklausydavo ir patardavo.Žmogiška nuoširdi aplinka.Didelis ačiū visiems ten dirbantiems-esu be galo dėkinga už rūpestį,nuoširdumą,paslaugumą, humoro jausmą ir šypsenas!

2021-11-20, 12:00 | 10

Paguldyta buvau į ginekologijos skyrių. Visas personalas, žinodami, kad man yra gestacinis diabetas. Maisto nepritaikė. Pusryčiams buvo paduoti ryžiai, nebuvo iš ko rinktis, kaip žinoma ryžiai kelia cukrų. Ir cukrų man pakėlė. Jaučiuosi nusivylusi, nes žinant situaciją būtų galima kažkaip “laviruoti”. Labiau atsižvelgti… pabandžius išsiaškinti šią situaciją su gydytoja. Buvo pasakyta, kad kai kurių dalykų negalime kontroliuoti ir reikia prisitaikyti. Išrašant iš ligoninės gydytoja pasakė: sėkmės ir nepaslyskit. Nemanau, kad gydytoja taip turėtų bendrauti. Išrašant jokios informacijos negavau, kiek pati išklausinėjau, tiek ir sužinojau. Personalas malonus, arba bent jau stengiasi būti malonus. Konkretumo nelabai kur yra, vienas gydytojas gali pasakoti vieną, o kitas pasakos visai ką kitą. Turint visą informaciją apie pacientą, manau galima paskaityti, susipažinti. Ir medikams susitarti ką kalbėti, bent jau panašiai :)

2021-10-13, 14:59 | 2

Esu labai dėkinga už operatyviai ir profesionaliai suteiktą pagalbą tiek priėmimo, tiek chirurgijos skyriuose visiems darbuotojams. Džiaugiausi tiek puikiai susidirbusia komanda, tiek kiekvienu darbuotoju atskirai, pradedant tyrimus dariusiais ir baigiant operaciją atlikusiu chirurgu E. Žurausku. Patiko ir pati ligoninė, ir palatos, ir personalo nuoširdumas bei kompetencija, net ir vaizdas pro langą buvo puikus. Visiems didelis ačiū bei linkiu visapusės sėkmės.

2021-10-03, 23:20 | 2

Esu dėkinga genekologei Kristinai Ramonaitienei. Y ligoninę buvau patekus du kartus pirma karta y genekologijos skyrių dėl moteriškų problemų bet viskas išsisprendė puikei nes po metų vėl apsilankiau jau akušerijos skyriui gimdydama dukryte. Labai noriu padėkoti gimdymą priėmusei akušerei Jolantai. Jolanta elgesi ramei ir mane pace ramino, labai maloni buvo iki pačio gimdymo pabaigos. Darbą atliko puikiai. Ačiū jums abiems Kristinai ir Jolantai. Beje personalas visas tikrai buvo geras ir paslaugus atsakė y visus rūpimus klausimus.

2021-10-02, 12:08 | 2

Suraskite specialistų kurie supranta apie savo darbą, nes db taj graudu savaitę virš išlaikė nėščia moteri ir po šešių dienų nustatė kad skrandžio uždegimas, o prieš tai tik pašalinę lašino kad skysčių netektų o problemos kad veme išgėrus ar ką suvalgius tos net nesprendė, traktavo visą laiką kaip apsinuodijimą, po 5 dienų sugalvojo ar atsiminė kad turi ekoskopa pažiūrėti ar organai ir vaisius sveikas, kokie ten senbezdos dyrbam taj graudu, jie patys nežino ant kur aiti o dar zmonis gyditi, svarbiausia alga ima už taj kad pavaiksto kaliduriumi. Patys nk negyde ir dar plius nei vaistų nk neisrase kad padėtų ir ligoninė.... Plius visą savaitę vertė valgyti nors žino kad ką suvalgo isveme ar ką išgėrę tą isveme specialistai, šuniui geresniais sąlygas sudaro nei šitoj kurie nori kad gal uzligtum greičiau...

2021-07-30, 14:54 | 1

Labai Puiki GYDITOJA. Padėjo išspręsti problemą, lazerio pagalbą

2021-07-05, 10:24 | 1

Atvaziavau vakar [2021-07-04] i vaiku priimamaji 18val. pralaukem su dukryte [dukryte neturi net metuku] kuriai buvo 39temp. apie valanda laiko mediku automobilija. Galiausiai priejus prie daktaru buvo isdraskytos akys, pasakyta, kad vaikas aprengtas sintetika, nors visi rubai buvo 100% medvilne, galiausiai vaikas liko tik su bodinuku. Aisku vaikas nera deklaruotas lietuvoje, ir neturi asmens kodo, tai buvo didziausia tragedija, ir buvo pasakyta, kad reikes susimoketi, aisku as nepriestaravau ir pasakiau, kad susimokesiu ir man tai nera problema. Likau apakus kaip pamatavus temperatura vaikui buvo girdomi vaistai, vaikas vos nespringo. ziurejo gerkle vaikas vos neveme. Galiausiai ejom darytis tyrimus, krauja eme is venos, bet aisku idurus i vena, reikejo adata makaluoti kol suras vena, vaikas klykia ne savu balsu. Ir paklausus per kiek laiko ateis atsakymas buvo pasakyta 2val. Nuejau i laukiamaji, atejo sesele paklausiau kur galiu nusipirkti vandens, man buvo pasakyta gerkit vandeny is krano. pralaukem su dukra kazkur nuo 19:30 iki 23:00 kol atejo atsakymai. kelis kartus buvau nuejusi ir klausiau kada ateis tyrimai, nes mano vaikas nori miegoti. tai likau nesuprasta. nebuvo nei pasiulyta vaikui kur atsigulti. laukiamajame labai karsta vaikas ant ranku net nenorejo buti. Galiausiai gavus atsakymus israse 11men vaikui ciulpiamas tabletes nuo gerkles skausmo, nors vaikas, net dantuku neturi, ir tiesiog nuo temperaturos zvakutes. Likau nusivylusi Lietuvos daktarais.

2021-05-06, 11:25 | 3

Mano mama Janina Ūsienė pateko į šią ligoninę, kai buvo nustatytas Covid-teigiamas (pervežta iš neurologinio skyriaus)
Esu tiesiog nustebinta - suteikta skubi , profesionali gydymo paslaugą, atlikti būtini tyrimai, pritaikytas efektyvus plaučių uždegimo gydymas.
Mama taria didelį ačiū, kad buvo apsupta gydytojų, slaugių ir kt. personalo rūpestingumu, profesonalia priežiūra, nuoširdžiu bendravimu. Didelis dėkui visam Geriatrijos skyriaus personalui, Jūs mūsų viltis !
AČIŪ

2021-04-27, 13:40 | 2

Velyku ryta patekau i ligonine, greitai ir maloniai buvo padaryti visi tyrimai, nustacius teigiama covi-19 ir plauciu uzdegima, buvau paguldyta. 10 dienu praleidau ligonineje apsupta gydytoju, slaugiu ir ju padejeju rupestingumu, profesonalia prieziura, nuosirdziu bendravimu. Didelis dekui Jums visiems, ka mes be Jusu darytume ! Islikite tokie kokie esate! Aciu, aciu ir dar karta aciu ????!

2021-04-27, 13:40 | 2

Velyku ryta patekau i ligonine, greitai ir maloniai buvo padaryti visi tyrimai, nustacius teigiama covi-19 ir plauciu uzdegima, buvau paguldyta. 10 dienu praleidau ligonineje apsupta gydytoju, slaugiu ir ju padejeju rupestingumu, profesonalia prieziura, nuosirdziu bendravimu. Didelis dekui Jums visiems, ka mes be Jusu darytume ! Islikite tokie kokie esate! Aciu, aciu ir dar karta aciu ????!

2021-04-23, 12:59 | 42

Ačiū už išgelbėtą Gyvybę! Nuostabūs gydytojai, seselės ir kt. aptarnaujantis personalas. Užjaučiantis, paaiškinantis, profesionalai. AČIŪ! SĖKMĖS IR Kantrybėe nelengvam darbe! Ačiū, ačiū, ačiū!

2021-04-23, 12:59 | 42

Ačiū už išgelbėtą Gyvybę! Nuostabūs gydytojai, seselės ir kt. aptarnaujantis personalas. Užjaučiantis, paaiškinantis, profesionalai. AČIŪ! SĖKMĖS IR Kantrybėe nelengvam darbe! Ačiū, ačiū, ačiū!

2021-02-26, 23:24 | 2

Labai nemaloni patirtis dėl infekcinių ligų gydytojos Raslavičienės Živilės bendravimo telefonu. Artimiesiems teikė nepilną neteisingą informaciją apie jos gydomą pacientą. Gal būt nenorėjo sakyti dėl savo klaidų. Arogantiška ir parodo kalbančiam, kad jis nieko nesupranta ir nori , kad jos neklaustų, nes, pastoviai pabrėždavo, kad neturi laiko. Gal tai rodo gydytojos nekompetenciją? Labai gaila, kad susidūrus su tokiais gydytojais susidarome prastą nuomonę apie ligoninę. Tačiau, kadangi ne visada pavykdavo susisiekti su šia gydytoja, teko bendrauti ir su kitomis skyriaus gydytojomis ir galiu pasakyti tik gerus žodžius.

2021-02-18, 20:40 | 2

Gydytoja kuri priėmė kalbėjo labai nedaug, bet paskui kabinete paaiškino viską išsamiai ir nuramino. Tačiau pasikeitus pamainai atėjo kita buvo žiauru, nes norėjo tik operuoti įkalbinėjo kelis kartus. Viskas jai blogai ir man bus blogai. Galiausiai nedarbingumą parašė nuo dienų, kurios man buvo laisvadieniai paprašius pataisyti atsakė ne. Skambinau vedėjai visą dieną ir kitą dieną, bet taip niekas man ir neatsiliepė.

2020-10-21, 16:37 | 2

Ačiū didelis Vidaus ligų diagnostikos skyriaus, visam personalui ir gydytojams už rūpestį, šilumą ir laiku suteiktą pagalbą. Pagarbiai J. Berezovskytė

2020-07-29, 18:12 | 3

Noriu padėkoti infekcinių ligų klinikos personalui ir ypatingai Gydytojai Živilei Raslavičienei kuri yra jauna ir dėmesinga Daktarė skirianti daug dėmesio pacientams ;) AČIŪ ir sėkmės visiems GYDYTOJAMS

2020-02-28, 14:16 | 2

Noriu padėkoti nuostabiai Gydytojai Eglei Jašinskienei, taip rašau iš didžiosios raidės, nes tokios specialistės atsidavusios savo darbui, savo pacientei retai sutiksi. Negaliu teigti nieko prieš kitus gydytojus, nebuvau daug susidūrusi, tikiu yra ir daugiau tokių. Vakar man buvo atlikta histeroskopija šios gydytojos. Mačiau (gulejau stacionare) kiek ji įdeda širdies bendraudama su pacientėmis, koks sunkus jos darbas, kaip stengiasi kiekvieną išklausyti, paaiškinti, padėti. Ir sugeba išlikti švelni, rami, spinduliuoja gėriu!Tariu didelį Ačiū! Dieve saugok šios Gydytojos rankas ir suteik stiprybės ❤️

2020-02-20, 17:54 | 1

Sveiki,
Pediatrijos skyriuje dirbantis personalas šokiruoja ne tik ten gulinčius pacientus, bet ir atvykusius aplankyti savo atrimųjų. Reikalauja pirkti tokius kaip pampersus, nors žinant įstatymus ir kas priklauso pacientui, reikalauja atvykus aplankyti artimųjų, kad nupirktume/atneštume.
Jei pacientas nepajuda iš lovos, vis tiek nepagarbiu tonu reikalauja jo keltis/judintis ir šokti į vežymėlį.
Paklausus daktaro kodėl sesutės tokios nepaslaugios ir nemandagios, gauni atsakymą, kad reikia "duoti", tada situacija sušvelnės.
Sesutės taip garsiai aptarinėja visą situaciją ar darbą garsiai, ir naudoja necenzūrinius žodžius, o jūs čia net esate aprašę, kad jų naudoti negalima...
Kartais pagalvoji, kad turėtum patekęs į tokią situaciją gauti ne tik tinkamą gydymą, bet bent jau ir pagarbų elgesį. Bet šioje įstaigoje net trūksta žodžių įvardinti kaip elgiasi personalas ir net jautiesi kaltas, kad susirgai ar susirgo tavo atrimas..
Labai prašau peržiūrėti šią situaciją ir tai kas vyksta toje vietoje. Nereikalaujam 5 žvaigždučių aptarnavimo, o tiesiog žmogiškumo ir pagarbaus bendravimo. Nes ligonis tokioje atmosferoje ir depresiją gali įsivaryti.

2020-01-11, 01:21 | 31

Ačiū visam II reanimacijos skyriaus kolektyvui!

2019-10-04, 16:05 | 1

Dar bandau užsiregistruoti

2019-09-06, 15:17 | 4

Baisi istaiga, alegydytojai nekompetitingi. Ar ne per daug psichiatru jusu istaigoje?? Visas somatines ligas, pervedat i psichosomatika ar psichikos sutrikimus?? Lietuvoje bando medicina i pseudomoksline psichiatrija pakeisti?? nes ieskoti tikra ligos priezasti ir gydyti proto neuztenka?? lietuvoje kaip matau yra tendencija, sodinti visus is ejles ant psichiatrines psichotropines tabletes, nes taip lengviau, kam kazka galvoti, ieskoti liga, sufabrikavai psichine diagnoze ir pumpuok su psichiatrine narkota kiek iskentes, sitoje istaigoje nelabai ka sugeba ieskoti, kas per sutrikimas zmonems ir del ko, gydytojai nezino savo darbo, neismano apie ligas etiologija, bando pasodinti visus ant psichiatrines tabletes, kurie sukelia visas sizofrenijos ir depresijos simptomus, sukelia endokrinines sutrikimus, haliucinacijas, kliedesiai, nemiga ir taip toliau, o dar ir neurologines ir endokrinines sutrikimus, tokius kaip akatizija, parkinsonizmas, distonija, veliavoji diskenezija, o dar osteoporoze, cukrinis diabetas, galaktoreja, navikus, nevaisinguma, neuroleptini nutukima abdominalini, nutukima, gadina krauja, imuniteta, gali sukelti piktybini neurolpetini sindroma, infarkta , insulta. Visa sita sukelia tokie "vaistai" neuroleptikai antipsichotikai kaip haloperidolas, litis, valproatas, olanzapinas, risperidonas, clozapinas, paliperidonas, caripiprazine, quetiapinas, aripiprazolis, fluanksol, truksalis, tiapridas, ziprasidone, sulpiridas, amisulpiridas, metoclopradmias cerukalis, domperidonas motillium ir taip toliau. Is antidepresasntu tokius sutrikimus gali sukelti, amitriptilinas, fluoksetinas, paroksetinas, sertralinas, mirtazapinas, venlafaxinas, duloxetinas, fluvaxaminas, citalopram, escitalopram ir kiti, is trankvilizatoriu kurie sukelia stipri psichine ir fizine priklausomybe, abstinencija, lomkes, atsisakimo sindroma, tokie preparatai kaip diazepamas, bromazaepamas leksotanilas, lorazepamas lorafen, alprazolamas xanax, clonazepamas, zolpidemas, zopiclonas, pregabalinas lyrica, carbamazepinas, gabapentinas, lamatriginas,ir taip toliau..ne papulkit ant psichiatrine kabliuka. klauskit gydytoju del ko jie bando pastumti jums pas psichiatrus. Dazniausiai stumia pas psichiatrus alegydytojai, kurie neismano savo darba, nekompetitingi, zemos kvalifikacijos, jiems taip lengviau atsikratyti paciento. Viesinkit tokiu "gydytoju" pavardes internete, kad visi zinotu kad pas tokius specialistus, geriau nepapulti. Tokio naglumo dar nemaciau, kad psichiaskai sveikus, arba trumpai turinciam umine sutrikima, sodina visam gyvenimui , faktiskai zudant zmogu, o ne gydant. Lietuvoje kai kuriu psichotropiniu suvartojama 2 - 3 kartus daugiau, o kai kuriu ir 20 kart daugiau nei latvioje ar estioje, ir visa tai del tokiu nekompetitingu gydytoju.Lietuvoje kai kuriu psichotropiniu suvartojama per 100 tukst zmoniu, 2 - 3 kartus daugiau, o kai kuriu ir 20 kart daugiau nei latvioje ar estioje, ir visa tai del tokiu nekompetitingu gydytoju. Atsiminkit kad visu psichiniu sutrikimu priezastis yra realus, somatinis, psichikos sutrikimas tai tik simptomas nuo realu fiziniu negalavimu. Psichiatrai gi teigia kad beveik visi sutrikimai yra genetiski, ir bano gydyti jus, su neurotropiniais nuodais, neurolpetikais antipsichotikais, po kuriu zmonems darosi dar blogiau, ir tai sukelia dar daugiau realiu ligu, ir psichikos sutrikimu. Lietuvoje net psichiskai sveiki zmones sodinami ant psichiatrines tabletes, o tie kuriems yra trumpos psichikos sutrikimai, sodinami visam gyvenimui ant psichiatrines tabletes, tai yra nusikaltymas. Paziurekit ka raso konetaruose zmones, psichuskese jie yra ir musami ir kankinami, vieni psichiatrai jiems ausys suka, kiti sako kad net pinigus atima. Psichiatrai gali daryti ka panores, kontrole tik tarp savuju.

2019-04-25, 06:54 | 31

Ačiū I Infekcinių ligų skyriaus ir II Reanimacijos skyriaus personalui už profesionalų gydymą, rūpestį. AČIŪ!

2019-03-15, 08:56 | 2

Nuoširdžiai noriu padėkoti už mamos Stasės Manerskienės gydimą Kardiologinio skyriaus personalui. Asmeniškai palatos gydytojui A.Jakučiui ir pačią didžiausią padėka Gerb. Skyriaus vedėjai L. Jankauskienei už kompetencija, žmogišką supratingumą ir gydimą.Pagarbiai dukra.

2019-01-26, 04:29 | 5

Nuoširdžiai dėkojame gydytojui Viliui Bosui už atliktą operaciją mano vyrui, priešoperacinį ir pooperacinį gydymą. Tai gydytojas nuo Dievo, išpildantis Hipokrato priesaiką nuo A iki Z. Atidus, rūpestingas ir jautrus, neskaičiuojantis darbo valandų. Gydytojas-vertas didžiausios pagarbos!

2018-08-10, 09:44 | 5

REKOMENDUOJU gimdymo skyrių, labai rūpestingas bei profesionalus personalas, gimdyklos bei palatos aukščiausio lygio, švaru ir šviesu, atmosfera palanki tiek mamai, tiek kūdikiui. Dėkoju už priimtus 2 gimdymus, tikiuosi dar kartą sugryžti.