Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja , %

Licencija

Nr. 125

Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

63.3% Complete
3.2

Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Išorinės aplinkos pritaikymas Jūsų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogūs laiptai)

54.3% Complete
2.7

Išorėje yra dauguma atsipalaidavimą ir komfortą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

61.9% Complete
3.1

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

47.6% Complete
2.4

Kilo sunkumų registruojantis, aptarnavimo kokybė nepatenkinama

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

60.3% Complete
3

Įstaiga logiškai suskirstyta ir yra daug ženklų, bet naviguoti gana sudėtinga

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

24.6% Complete
1.2

Laukiau nuo 15 min iki 30 min

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

76.4% Complete
3.8

Patalpos tvarkingos, švarios ir pilnai patenkina paciento komforto poreikius

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

59.8% Complete
3

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

70.8% Complete
3.5

Retais atvėjais siunčia į kitą įstaiga

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

62.7% Complete
3.1

Diagnozavo tik dalį arba gydymas padėjo tik iš dalies

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

46.2% Complete
2.3

Bendravimas nėra malonus arba klausimai atsakomi tik iš dalies

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

56.5% Complete
2.8

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiūra)

35.5% Complete
1.8

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

Kaip vertinate paslaugų kainas?

60.6% Complete
3

Kaina atitiko paslaugos kokybę

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

1% Complete
0.1

Šioje įstaigoje nebuvo Wifi interneto

Gydytojai, kurie dirba "Pasvalio pirminės asmens sveikatos priežiūros centras"
Pacientų atsiliepimai
2022-05-08, 18:29 | 1

Gydytojai tiek personalas yra nemandagus kažkoks kosmaras nuvežus mažameti vaika buvau aprekta ne tik kad vaiko neapzejo bet ir pradejo teikti pretencijas ???? Net negaliu pasakyt kad ten gydytojas Poplauskas nes jo elgesys neatitinka gydytojo vardo elgesys ir bendravimas šokiravo ???? Gyvenime niekada nebesikreipsiu i šia istaiga nes ten nesuprantu kokie žmones dirba jej galim taip pavadint juos ????????????

2020-10-06, 05:40 | 1

Pasvalio PASPC registratūroje dirbančioms darbuotojoms, tikrai trūksta bendravimo kursų: nemoka normaliai atsakyti į klausimus, kalba pakeltu tonu, nemandagios ir šiurkščios. Visada susiduriama su vulgarumu ir agresyviu bendravimu. Bendraujama su žmogumi, kaip su žveremis.. Sena problema, tik įdomu kodėl to nemato vadovas.Ne gana to, idomu, nuo kada néščiosioms nieko nevalgius, 12val, reikia registruotis gliukozes tyrimui, kraujo tyrimui!ar laukti milžiniškose eilese norint patekti i poliklinika!!! kitas klausimas, gal reikes registruotis ir gimdymui!.

2020-07-02, 15:49 | 1

Pasvalio PASPC registratūroje dirbančioms darbuotojoms, tikrai trūksta bendravimo kursų: nemoka normaliai atsakyti į klausimus, kalba pakeltu tonu, nemandagios ir šiurkščios. Sena problema, tik įdomu kodėl to nemato vadovas.

2018-07-13, 11:57 | 1

Laiptai lauke, prie iejimo nesaugus, nera tureklo... ir labai labai slidus lietingomis dienomis. Viena laiptu puse isklota plastikiniu kilimu, kad nebutu slidu, kita puse be tureklu slidi nera kur sugriebt praradus pusiausvyra. Paslydau, dabar kryzkauli skauda. pasiseke, kad nieks neluzo.
Matosi, kad problema nenaujiena, kad kilimas paklotas, bet butu neblogai, kad rizika susizaloti butu maksimaliai sumazinta, o ne dalinai. Ypac tokioje vietoje, kur didelis zmoniu srautas.

2017-10-13, 13:00 | 1

isvakaro nuvykau i priimamaji.. padare tyrimus ir israse siuntima persisviesti plaucius. beje kraujo tyrimai rode nemaza uzdegima. visur su temepratura priima be eiles ir be problemu, bet pas ponia gydytoja Amitiniene reikia laukti , nes ji negali priimti sergancio zmogaus su temeperatura ....pries mane buvo 3zmones, per 2valandas sugebejo tik tris zmones priimti.. taigi pralaukiau 2 valandas. ilindau i kambineta sakau as su temperatura nebegaliu issedet silpna, sesute gerai gerai tuoj,,, taip ir neteko sulaukti...
persirasysiu i kita lignine nes toks pacianetu negerbimas, kad ka as zinau.. !!!

2017-05-23, 09:01 | 1

Vizitai, kaip vizitai, kartais puikiai, kartais nelabai priklauso nuo gydytojų. Na bet jau registratūra....tai atleiskit- telefonu iš kokio 20 karto tik atsiliepia, kalba neaiškiai, kai kada nemoka net savo funkcijų atlikti, patenkinta tikrai nesu. O jau sakykim nuvykus asmeniškai į įstaigą užsiregistruoti, tai veidukai kaip sienos, emocijų nerasta... Nesakau kad reikia išsišiepus stovėti ir klapsėti akytėmis. Bet kartais malonu kai tu mandagiai bendrauji ir su tavimi mandagiai bendrautų.
Ačiū.

2014-03-17, 15:38 | IP: *.*.*.*

Nebeimanoma prisiregistruoti pas norima stomato loga, kas čia ivedė tokia tvarka kad reikia registruotis pas ta gydytoja kuri išrenka registratotės. Visur galima pasirinkti kokio nori gydytoją o čia negalima kodėl?

2013-11-22, 10:44 | IP: 78.63.90.42

Nereikėtu pas gydytojus laukt eilių po savaitę ir daugiau jei gydytojai atidirbtu visas jiems dirbti priklausančias valandas praėjusi penktadieni teko matyti kaip moteris 14 val. ieškojo kas dar dirba iš šeimos gydytojų jau nebedirbo nei gydytoja Dragūnienė ant kurios durų buvo parašyta kad turi dirbt iki 15.30, nei gydytojas Knizikevičius kur žmogui dėtis jei reikia skubios pagalbos.

2012-04-11, 11:10 | IP: *.*.*.*

Normali įstaiga.

2009-02-13, 13:05 | IP: *.*.*.*

Ne pirmą sykį yra susiduriama su VšĮ Pasvalio PASPC darbuotojų nekvalifikuotumu ir neišmanymu. Kadangi gyvenu Pasvalyje, auginu vaikus, esu priversta lankytis pas čia dirbančius pediatrus. Vaikui buvo reikalinga operacija, iki jos mus prižiūrinti gydytoja nepastebėjo, jog vaikui yra kitų problemelių su sveikata. Pastebėta tai buvo tik darantis tyrimus operacijai.,kyla klausimas ką iki tol veikė gydytoja?... Dėl kvalifikuotos apžiūros operacija atlikta vėliau nei galima. Ką jau kalbėt jei net siunčiamas kūdikis kraujo tyrimas neaišku kur...Nuėjus kur siunčiama atlikti tyrimams paaiškėja jog ne visi tyrimai ten atliekami, t. y poliklinikos 3 aukšte, kadangi ten dirbantys žmonės nesugeba paimti kraujo 3 mėnesių kūdikiui.Iš 3 reikalingų tyrimų-paimami 2, kitą siunčiama imti į ligoninę.Nuėjus į klinikinę laboratorija su kūdikiu ant rankų-pasirodo ir ten jam kraujo paimti niekas negali, galiausiai po ilgo klaidžiojimo, jį paima sesutės vaikų skyriuje.Nuoširdus ačiū joms, ir tik joms. Tik klausimas, kodėl gydytoja siunčia atlikti kraujo tyrimus ten, kur dirbantys žmonės to nesugeba ir kam vaiką badyti dešimt kartų, jei tereikėjo siuntimo į reikiamą vietą ir būtų pakakę vieno įdūrimo?..Žmogs siuntinėjamas iš kampo į kampą ir nesvarbu ar tai moteris su kūdikiu, kuriam problema net kur nors išvykti iš namų...Maža to-stulbinanti greitosios medicinos darbuotojų kultūros kokybė, jei einama su kūdikiu pro tą įėjimą, nes arčiau, o yra tokių, kurios sugeba pasakyti-pro čia nevaikščioti...Ar neturėtų būti iškaba ant durų-jei išties ėjimas pro ten draudžiamas arba rakinamos durys?...Po dienos Pasvalio poliklinikoje nesinori nieko...Pasakysiu tik tiek-jei gydytojams trūksta kvalifikuotumo, o kaikuriems darbuotojams kultūros-verčiau tokios įstaigos Pasvalyje nebūtu. Teko būti Vilniuje, kur akivaizdus gydytoju nuoširdumas, matomos pastangos padėti ir turimų žinių kokybė...Gaila, kad to trūksta šiam kaimui :(

2007-08-13, 15:51 | IP: *.*.*.*

Sunku patekt pas savo gydytoja, reik laukt iki 1-2 sav.