Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja , %

Licencija

Nr. 330

Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

56.1% Complete
2.8

Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Išorinės aplinkos pritaikymas Jūsų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogūs laiptai)

40.6% Complete
2

Aplinka tik formaliai tinkama, bet praktiškai nepateisina lūkesčių

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

37.9% Complete
1.9

Registratūros patogumas nepateisimo lūkesčių

Registratūros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

36.5% Complete
1.8

Kilo sunkumų registruojantis, aptarnavimo kokybė nepatenkinama

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

65.3% Complete
3.3

Įstaiga logiškai suskirstyta ir yra daug ženklų, bet naviguoti gana sudėtinga

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

29.7% Complete
1.5

Laukiau nuo 15 min iki 30 min

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

57.3% Complete
2.9

Patalpos pritaikytos daugumai poreikių

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

57% Complete
2.8

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

62.3% Complete
3.1

Retais atvėjais siunčia į kitą įstaiga

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

49.4% Complete
2.5

Nepavyko diagnozuoti problemos arba gydymas buvo neveiksmingas

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

62.1% Complete
3.1

Bendravimas formalus arba klausimai atsakomi, bet neišsamiai

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

54.3% Complete
2.7

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiūra)

7.7% Complete
0.4

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

Kaip vertinate paslaugų kainas?

77.6% Complete
3.9

Nereikėjo mokėti

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

1% Complete
0.1

Šioje įstaigoje nebuvo Wifi interneto

Gydytojai, kurie dirba "Trakų pirminės sveikatos priežiūros centras"
Pacientų atsiliepimai
2021-05-03, 22:11 | 1

Sitoje Traku poliklinikoje nerekomenduojama gydytis, tiesiog amzinai administracijoje visada uzimta, tos pacios darbuotojos nezinia ka daro, pastovei neturi laiko, turi ilgai laukti kol aptarnaus, priejus pasimti korteles, kuiciasi tai vezlio greitumu. Gydytojai vieni geresni uz kitus, vieni vaizduoja save uz karalius ir karalienes, toks jausmas, kad ateini prasyti ismaldos. Kiti be kompetencijos, o vaizduoja, kad yra profesoriu profesoriais. Seseles kaip papulsi, vienos senos, kurioms jau seniausiai i pensija, kitos jaunesnes ir mandagesnes. Tie gydytojai, kurie tikrai yra profesionalus tai ilgai neuzsibuna Traku poliklinikoje, tiesiog igauna patirties ir iseina kur geriau. Nors poliklininka ir atsinaujinusi yra po remonto, taciau personalas senas ir nekompetetingas. Labai blogi atsiliepimai apie sia istaiga.

2020-10-19, 18:23 | 2

Turėtų būti labiau pritaikyta neįgaliems asmenims.

2020-02-21, 06:59 | 4

Mano nuomone, registratūroje turėtų dirbti daugiau žmonių arba dirbantys neturėtų užsiiminėti pašalime veikla. Ligoninės pulmonologas nepriima paskirtu laiku ir tenka laukti net kelias valandas. Tad jei turite galimybę nepatarčiau rinktis Trakų poliklinikos.

2020-02-05, 09:58 | 1

Esu labai nusivylus gydytojos aplaidumu i pacientus, atejus i poliklinika (statybas), kai aplink dulkes, darbininkai grezia, cementuoja, visur dulkes baisu ar isvis galima leisti dirbti tokiom salygom, pereinant prie gydytojos, sestadieni vasario 1d. atejau pas budincia gydytoja su temperatura, po patikrinimo gavau atsakyma jog gerkles ertme yra baisi ir reikia gydymo, kvepuoju sunkiai, nusiusta kraujo tyrimu, grizus i kabineta, turejau laukti sedeti, nes gydytojos gi kalbejo apie savo asmeninius reikalus eikvodamos mano laika, ir savijauta tikrai buvo neis geriausiu, gydymo metoda gavau tai pagerk ibuprofeno, ir ateik pas gydytoja treciadieni, o talonelis? Tai pasiimk registraturuoj, is registraturos gavau atsakyma tai gydytoja neturi vietu, ateik sedek ir lauk, nors ir esu nedarbingume ir manau turiu pirmenybe patekt pas gydytoja, atsiprasau nezinojau jog reikia planuoti savo susirgima :) nusivyliau gydytoju tiesiog nusispjovymu i pacientus :) Aciu, uz suteikta gydyma, deja sulaukiau tik blogesniu komplikaciju gerdama iburofena nuo skausmo :)

2019-12-04, 06:18 | 1

Neimanoma papulti pas gydytojus, vaikas pabudo su temp 12.03 skambinam i registratura valanda laiko is triju telefonu po 15 skambuciu ir nieks neatsiliepia, galiausiai atsiliepus pasako kad artimiausia vieta yra 12.10 PO SAVAITES???? numusam temp namuose, savijauta pagereja, sekancia diena
Atejus i poliklinika, tiesiai pas gydytoja i kabineta pasako imt kortele ir laukt nors kabinete nieko nera ir nebuvo artimiausia pusvalandi, labai nusivyliau.... ne poliklinika o sarashkina kontora....

2019-06-17, 13:18 | 1

TRAGEDIJA. Pas šeimos daktarą iš anksto užsiregistruot galima tik prieš mėnesį. Prie durų pralaukt net ir užsiregistravus gali tekt ir iki 2 valandų, nebent nusiteikęs pasileist į žodžių mūšį su kitais belaukiančiais "mandresniais" klientais.. priėmimas ir visas darbas chaotiškas.. jei tik yra galimybių nesiūlau šitos poliklinikos!!

2018-06-12, 06:48 | 2

Gydytojams visada yra svarbiau priimti ne pagal laiką iš anksto užregistruotus asmenis, bet savo pažįstamus, net nepaisant to, kad patys gydytojai vėluoja į darbą (kai darbo laikas ant durų nurodytas nuo 8, o pati gydytoja pasirodo 8:12) ir patys būna paskyrę vizitą, kada reikia atvykti. Nėra vertinamas pacientų laikas, jei eilėje turi būti pirmas pagal paskirtą laiką 8:00, o atsiduri prieš tave atsiranda dar keturi asmenys ir tau vis kartoja palaukite už durų.
Suprantu, kad kartais būna nenumatyti atvejai ar aplinkybės, nulemenčios vėlavimą. Bet pastovus vėlavimas... ir eilių sudarymas dėl paplepėjimo...

2017-07-14, 08:21 | IP: *.*.*.*

Siūto piršto perrišimo tektų laukti minimum 3 valandas. O ir kitais atvėjais aptarnavimas šaltas, gyditoja abejinga ir nemaloni. Nerekomenduoju sirgti, ypač Trakuose...

2016-11-15, 08:47 | IP: *.*.*.*

Pakraupęs aptarnavimo lygiu, įkrito skeveldra i akį ,ne tai kad suteiktu pagalba siunčia pas šeimos gydytoja atnešti siuntimo , o šeimos gydytojas tik už 2 d dirba, nuvažiavau į Lazdynus ,nei siuntimo nereikėjo viska per 10min sutvarkė ir popierius ir akį, o čia registratūroje 15 min laukiau

2012-06-05, 13:10 | IP: 86.38.50.9

geri gydytojai registracijos sistema prastai veikia, registratūroje eilė, sulaukus savo laiko taipo gi tenka laukti

2011-08-24, 13:31 | IP: *.*.*.*

Visi reikiami tyrimai atliekami vietoje. Labai ilgai tenka laukt prie savo šeimos gydytojo ~2 val. Nors pvz. pas kitus (matyt mažiau profesionalius) eilių visai nėra.

2011-04-28, 07:56 | IP: *.*.*.*

Trakuose buvo Mockų klanas,dabar -Goldinų.Jau užsisėdėjo vadovo kėdėje ir Avsiukevič.Nusenę,naujovėmis nebesidomintys konsultantai,tokie,kaip Matulionis,tik švaisto ligonių pinigus,o naudos jokios.Būtina vadovų rotacija,konsultantais turi dirbti jauni,gabūs,savo srityse jau pasižymėję specelistai,o ne senukai ir senutės,kuriems niekas jau nebeįdomu.

2010-11-07, 20:26 | IP: *.*.*.*

1.Registraturoje dirba neprofesionalus darbuotojai, pastoviai pikti ir nepatenkinti. Turi jaustis kaltas kad juos trukdai dirbti.
2. Net ir turint talona eileje gali sedeti net ir pora valandu.
3. Kai kuriems medikams jau pats laikas uzleisti vieta jauniems.

2009-11-04, 21:41 | IP: *.*.*.*

Kabinetų prastas įrengimas, medicininės įrangos trūkumas - tai dėl lėšų stygiaus iš savivaldybės. Bet dėl ko gydytojai tokie nekompetetingi ir paviršutiniškai atlieka darbą ???

2009-10-23, 05:59 | IP: *.*.*.*

palatos baisios, kvapas, ligoniai tikrai nepriziurimi.Susidariau labai baisu ispudi.Tai siaubinga