Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Patalpos tvarkingos, švarios ir pilnai patenkina paciento komforto poreikius

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Retais atvėjais siunčia į kitą įstaiga

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Bendrauja nuoširdžiai ir atsako į visus klausimus

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

1.4

0.5

2019-09-24, 21:06 | 1

Nelabai suprantu kam yra reikalinga išankstinė registracija, jei net ir atėjus savo laiku ar anksčiau, vistiek reikia gaišti laiką eilėje ir laukti valandą ar daugiau, nors vizitas trunka penkias minutes, tam, kad gydytojas tiesiog nukreiptų pas kitą specialistą.

2017-07-03, 11:49 | IP: 85.232.135.28

GYD. RASA TAMAŠAUSKIENĖ BUVO LABAI NUOŠIRDI PRADŽIOJE, TIKSLIAI DIAGNOZUODAVO LIGAS, PATARDAVO, SPINDĖJO JOS AKYS, BET KUO TOLIAU TUO LABIAU KEISTAS LIKO APTARNAVIMAS.MATYT PER DAUG TURI PACIENTŲ NEBESPĖJA IR PAVARGSTA. LINKIU SUGRYŽTI Į SAVO SENĄ POZICIJĄ IR NEPRARASTI GERO VARDO.

2016-10-03, 05:39 | 2

Pas Varankevičienę sėkmingai ir su didžiausiu džiaugsmu lankiausi apie 20 metų, tačiau dėl jos krūvio sumažinimo, paprašė išeiti pas kitą gydytoją, tačiau svarstau ar ne per daug pradejus sirgti ir lankytis, staiga atsirado nenoras gydyti mane. Pasirinkau kitą šeimos gydytoją toje pačioje klinikoje, tačiau nepatiko ir tiek... teko rinktis kitame medicinos centre gydytoją. Pati klinika tikrai puiki, su naujausia kraujo tyrimų technika. Visą laiką tik geruoju atsiliepsiu apie buvusią šeimos gydytoją. Apie registraturos vieną darbuotoją galiu atsiliepti neigiamai: kelis kartus nemaloniai ir grubiai bendravo, bei kartą kai nebuvo mano šeimos gydytojos ir alpau ji net greitosios neiškvietė, išsiuntė į vaistinę (big'o nebuvo tada).

2014-10-23, 17:31 | IP: 86.100.35.155

Truksta elektronines pacientu registracijos, telefonas , daznai uzintas, todel tenka ateiti ir uzsiregistruoti pas gydytoja

2013-11-01, 21:58 | IP: 78.61.217.227

Ši gydimo įstaiga vertinu gerai tik dėl gydytojos VARANKEVIČIENĖS labai gero darbo

2013-01-31, 23:09 | IP: *.*.*.*

Sita istaiga kada nors prisizais diagnozuodama pacientams ligas telefonu .Nori pakliut pas gydytoja,o tave tik pakonsultuoja telefonu,telefonu nustato diagnoze,dar pataria nepanikuot ir jeigu ka,nakti kviestis greitaja.Apie vienos gydytojos sesele cia zmones irgi teisybe raso.

2012-09-10, 12:59 | IP: 79.142.121.206

gyd.Pranaitienė gera gydytoja , o ir jos slaugytoja visai maloni moteris nesutinku su prieš mane parašiusiu. nuėjus visuomet gera, draugiška atmosfera.

2012-08-22, 12:49 | IP: *.*.*.*

Aš esu patenkinta šios įstaigos darbu, dėl kainų ar gydytojų trūkumo, tai taip - mažai ten spacialistų, kažkodėl reikia už daug ką mokėti, nors ir esi prisirašęs čia. Laukti eilėse tikrai nereikia, viskas suplanuota puikiai. Registratorės kartais susiraukusios, bet visi mes žmonės, sėkmės.

2012-01-09, 13:09 | IP: *.*.*.*

Nesupranti kartais ko čia atėjęs, kraujo tyrimą pasidaryti vos ne kaip operaciją atlikti. Reikia kad ta pamaina dirbtu nes kitos pamainos neima ne tai daktarei priklauso. absurdo lygis.

2011-09-28, 20:28 | IP: *.*.*.*

si istaiga mano manymu isvis neturi buti. kysininku sutve...

2010-09-15, 18:48 | IP: 78.61.171.134

N.Kaupaite labai gera ginekologe tik del jos esu sios klinikos paciente. Registraturos darbuotojos nemaloniai bendrauja.

2008-08-02, 15:03 | IP: *.*.*.*

patinka greitas kraugo tyrimo atsakymas, gera kabinetu iranga, labai maloni akusere-ginekologe Neringa Kaupaite (jos deka esu tos klinikos pacientė). Nemaloni viena registraturos darbuotoja, gyd. Pranaitienės seselė labai nemaloni, grubi, nemandagi. Tenka begalo ilgai laukti mazose turkstanciose oro patalpose.