Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja , %

Licencija

Nr. 2508

Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

78.3% Complete
3.9

Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorinės aplinkos pritaikymas Jūsų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogūs laiptai)

71.5% Complete
3.6

Išorėje yra dauguma atsipalaidavimą ir komfortą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

80.6% Complete
4

Registratūra paciento ir personalo patogumui yra pritaikyta idealiai

Registratūros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

75.9% Complete
3.8

Darbuotojai maloniai bendrauja ir greitai aptarnauja

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

89% Complete
4.5

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

68.2% Complete
3.4

Laukiau iki 15 min

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

83.5% Complete
4.2

Patalpos tvarkingos, švarios ir pilnai patenkina paciento komforto poreikius

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

83.8% Complete
4.2

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

78.1% Complete
3.9

Visos reikiamos procedūros ar tyrimai buvo vietoje

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

79.2% Complete
4

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

76.4% Complete
3.8

Bendrauja nuoširdžiai ir atsako į visus klausimus

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

76.2% Complete
3.8

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiūra)

57.9% Complete
2.9

Siūloma, bet tik dalis reikiamų papildomų paslaugų

Kaip vertinate paslaugų kainas?

48.2% Complete
2.4

Kaina neatitiko paslaugos kokybės

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

56.9% Complete
2.8

Internetas veikė, bet sudėtinga prisijungti

Gydytojai, kurie dirba "VAKK"
Pacientų atsiliepimai
2022-09-11, 19:27 | 9

Yra keleta gerų daktarų, bet visa kita veikla likome nepatenkinti.

2022-01-13, 16:33 | 2

Šios klinikos neurologė man išrašė raminamų vaistų,o Kauno klinikose nustatė išsėtinę sklerozę...

2021-05-21, 15:30 | 4

Buvau užsiregistravusi.Bet vėlavau nors pranešiau telefonu kad vėluosiu.Vėlavo autobusas.Iš pradžių sakė palaukti .Darbuotoja paklausė gydytojos ar priims.Liepė laukti.Po 15 min.,registratūros darbuotoja pasakė kad manes nebepriims.Niekada nesilankysiu šitūj klinikoj ir kitiems tą pasakysiu.

2021-03-29, 15:06 | 1

Apsilankius privačioje įstaigoje tikėjausi geriau... Užėjus pasitiko nemandagi adminstratorė, kuri iškart nuteikė neigiamai.... nuėjus pas odos daktarę, visa apžiūra buvo atmestina, problema yra odos bėrimas, apžiūrėti net nelabai norėjo, pats pasiūlyt turėjau apžiūrėti nugarą. Pažiūrėjus pabėrimus iškart nusprendė, kad nuo sintetinių rūbų, atsakius, kad nešioju tik medvilninius, tuomet atsakymus buvo gal nuo saldūmynų ar pan. nors net nepaklausė ar juos valgau.... Išvada tokia, iš turimų bukletų paskyrė, šampūną, dušo želę ir kūno losjoną. Konsultacija truko iki 10 min. susimokėjau 50 eur. lauksim rezultatų, dar tik antra savaitę po konsutlacijos.

2020-08-10, 13:09 | 3

Labai nemalonus registraturos elgesys tiek telefonu, tiek vizito metu. Darbuotojai turetu buti supazindinami su klientu aptarnavimo standartu taisyklemis, ypac,kai visos paslaugos mokamos. Lankausi cia tik del gydytoju specialistu. Gaila,kad apie prastus tyrimo rezultatus taip pat niekas neinformuoja (nors teigiama vizito metu kitaip), tad gydymas pradedamas ne kaip galima tiketis is karto,o pralaukus kol patenki pas gydytoja.

2020-02-01, 12:38 | 2

Prašau supažindinti registratores su procedūrų įkainiais, kad neklaidintų pacientų, nes mane tiesiog apgavo, aš būčiau nesinaudojusi jūsų paslaugomis , jei būčiau buvus teisingai informuota. Apie savo patirti tikrai papasakosiu draugams ir pažįstamiems , kad ir jie neapsigautų taip , kaip aš.

2018-12-28, 14:25 | 1

Po procedūros namo paliesta su kateterių venoje ji sesele pamiršo ištraukti sutartu metu gydytojas Vladimir Kristalnyj vienu metu konsultavo du pacientus po tyrimo gauti elementarę konsultaciją nepavyko švelniai tariant buvau išprašyta lauk

2017-05-29, 15:50 | 1

Užsiregistravus pas dermatologą spuogo pašalinimui. Dermatologą pasakė, kad tokio medalius ir už tokį atsakymą turėjau sumokėti 39eurus. Tai neva buvo konsultacija! Panašu į apiplėšimą

2017-01-06, 12:54 | IP: *.*.*.*

Nežinau, ar gal čia klinikos taupymo tokia programa, nes Pocienė turbūt dar primoka klinikai, kad leistų pabūti ir vaidinti gydytoją. Ne tik kad neapžiūrėjo sąnarių - akių nepakėlė, visą laiką kažką rašė. Pati pasakiau, kokių tyrimų reikia, nes šeimos gydytoja buvo patarusi. Po 7 minučių kažkas jai paskambino mobiliuoju telefonu, tai jinai mane gražiai išgrūdo lauk. Ir už tokią "konsultaciją" sumokėjau 39 eurus.

2016-08-04, 17:57 | IP: *.*.*.*

Širdies echoskopija trūko puse minutės,atsakyta,kad raumuo dirba ir problemų nemato,parašė siuntimą į klinikas dėl tyrimų.Už ką mokami tokie pinigai???

2016-06-05, 09:47 | IP: *.*.*.*

Gydytoja Giedre Gajauskiene dirba dermatologe šioje įstaigoje. Labai nuvylė jos šaltas bendravimas, abejingumas, bei konsultacija, kurios metu buvo paiimti pinigai, bet nebuvo nei diagnose įvardinta, nei išrašyti receptai, baisu, kad Lietuvoje dirba tokie gydytojai, kurie dirba nenuoširdžiai, net nežiūri į akis pacientui. Visiškai abejinga gydytoja.

2013-11-09, 15:12 | IP: *.*.*.*

KRAUPU!!!zodziu mano teta daresi kolonoskopija nes kente baisius skausmus ir JIE NIEKO NERADO dar savavaliskai paime biopsija (numelze daugiau pinigu) ir zodziu NIEKo nerado zodziu viskas tvarkoje 700litu uz nieka!!!zodziu po poros savaiciu padaros kitoje salyje scana ir randa VEZI (kam tada eme biopsija gal net jos nepaime?tik pinigus?) o zarnynas tiksliau riestine zarna baisiniai isiputus del skrandyje esancio vezio- jie va to nemate!!! zodziu tikrai jei kas turiti patirties ir teisetes su jais butu malonu jei pasidalinitumet kas ir kaip!toesiog sukciu kontora!!!manau tokias reikia visiem sukilt ir priverst isnykt

2013-10-10, 04:22 | IP: *.*.*.*

Mielos moterys/merginos, jei norite anksti numirti eikite I KILDA,.they will KILL you! Labai pasipiktinusi gydytojais, ju intelektas ir zinios lygios nuliui. Mano sesuo,mine kuria turiu buvo . Sioje istaigoje liepos men del krutines, Kilda pasake pagersit aliejuko viskas praeis. Ir ka manot, uz 3-ju menesiu vezys! Gal kas nors gali parekomenduoti gera advokata siam tikslui? Uz sitokias klaidas teks Kildai pagerti nemazai aliejuko. Iki greito susitikimo!

2013-07-01, 15:06 | IP: *.*.*.*

likau nepatenkinta nei aptarnavimu,nei bendravimu,nuo tolesniu komentaru susilaikysiu

2013-05-28, 07:23 | IP: *.*.*.*

Merginos/ moterys registratūroje tikrai liuks dirba, bet panašu kad gydytojai čia ateina iš kitų darbų pavargę, ir nori pailsėti, o ne pacientus priiminėti. Ir Ypatingai žemo lygio bendravimo kultūra paties gydytojo Kildos.

2013-03-25, 18:16 | IP: *.*.*.*

Ten dirbantiems gydytojams - jokių neigiamų komentarų. Pinigų "siurbykla" Teko lankytis kelis kartus dar senose patalpose, jausmas toks, kad iš tavęs siurbia pinigus. Ilgą laiką ten nesilankiau, tačiau prispyrė reikalas - ir vėl ten nuvykau. "Mielosios" registratorės tos pačios, saldi šypsena - taip pat. Mano atveju pinigai nebuvo įmušti į kasą, čekio negavau, o be to paėmė daugiau, nei turėjo pagal kainyną. Kai pasakiau, kad telefonu pasakė mažesnę kainą, registratorė nepasimetė - bėda suvertė gydytojui, kuris, neva, blogai supildė dokumentus, ir labai nepatenkinta atidavė skirtumą. Jų saldumas - kelias į Jūsų kišenę:) Bjauru, kai pelnosi iš žmonių, kurie ateina į jų įstaigėlę pagalbos. Žinoma, kad tai privati klinika, bet kitur tokio lupikavimo nepajutau.

2012-09-14, 15:17 | IP: *.*.*.*

Atėjom pašalinti karpos, sumokėjom ir už pašalinimą ir už konsultaciją dar papildomą 100 Lt. Daugiau neisiu ir kitiem nerekomenduosiu. Galėjo perspėti prieš šalinant , o ne po visko nulupti. Juokingiausia, kad "pakonsultavo"

2008-12-24, 21:04 | IP: *.*.*.*

Labai likau nepatenkinta sia klinika. Norejau atlikti tyrimus, bet gydytojas man nieko neatliko, tik pasikalbejo ir uz tai as susimokejau 100 lt. Na atsiprasau...