Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Aplinka tik formaliai tinkama, bet praktiškai nepateisina lūkesčių

Įstaiga logiškai suskirstyta ir yra daug ženklų, bet naviguoti gana sudėtinga

2.3

Patalpos pritaikytos tik iš dalies arba trūksta komforto

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Diagnozavo tik dalį arba gydymas padėjo tik iš dalies

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

1.9

1.1

Gydytojai, kurie dirba "RESPUBLIKINĖ VILNIAUS PSICHIATRIJOS LIGONINĖ"
2021-01-05, 17:49 | 1

Siaubinga. Paguldė mano mama nes girta triuksmavo. Iš pradžių dare 2 koronos testus, tada perkėlė į ūmiu akoholzimo psichozių skyriu, tai tragedija. Vienoje palatoje po 6 pacientus ir daugiau, kiti pacientai nežinia iš kur gauna pilstuko tai vos ne visa laiką girti. Leidžia kažkokius neaiškius vaistus nuo kuriu sutrinka sąmonės būkle. Nesako kada paleis, vis užsimena kad galbūt rytoj, bet kita diena vėl tos pačios pasakos. Galų gale kai pasake kad rytoj paleis, sekančia diena padare dar ir 3 koronos testą. Nekaltinu tokios sistemos, bet galejo ir anksciau pranest kad laukia 3 testai. Ilgiau ten besigydantys pacientai sako kad duoda testuojamus vaistus. Nežinia kiek ten tiesos kai jie visi nelabai orientuojasi aplinkoje. Mano mamai beliko tik tylėti ir laukti kol bus paleista. Viską peremiau as, nes man buvo baisu kad už kiekviena ištarta mamos žodį ji gali pasilikti ten dar ilgiau. Psichiatre nustatė haliucinacijas, kai mano mamai tokia liga niekada gyvenime nebuvo pasireiškusi. Nuvažiavau perduoti daiktu ir paprašiau gydytojos išeiti iš skyriaus pasikalbėti, bet kažkodėl man į akis kalbėdama neužsiminė apie jokias haliucinacijas. Telefonu duoda naudotis tik 2 kartus per diena po viena valanda. Vos tik susiekdavau su mama girdėdavau kitu pacientu riksmus ir šūkavimus. Toks jausmas kad mano mama būdama sveiko proto buvo uždaryta į ligoniu gardą. Niekam nelinkiu tokios patirties

2020-04-22, 15:22 | 4

niekas kitas tik valstybe turi priemoniu

2020-03-03, 23:34 | 5

Sunku šią įstaigą vadinti gydymo. Jei realiai kalbėti - tai laisvės apribojimo įstaiga kurioje laikomi niekuom nenusikaltę žmonės.
Atvežė tėvai, nes buvau parūkęs žolės. Buvau neagresyvus. Įvertinti mano būklės primamajame net nesiteikė, nepakvietė į kabinetą, keli tėvų žodžiai ir buvau nutemptas į grotuotą palatą, pririštas prie lovos ir suleisti neuroleptikai nuo kurių iškart praradau sąmonę. Jaučiausi išprievartautas.
Dauguma pacientų su kuriais bendravau buvo psichologiniu spaudimu ir grąsinimu laikyti ilgai priversti pasirašyti jog gydosi savo noru.
Uždaro grotuotam kambary, atima telefoną - nebeturi susisiekimo su išoriniu pasauliu.
Valgio mažai ir jis kalėjminis.
Mano akyse slaugytojas reguliariai labai stipriai daužė per veidą dauno sindromą turintį asmenį, nes šis paėmė antrą porciją košės arba pagriebė iš kito cigaretę. Man paprotestavus pagrąsino smurtu ir man. Paskui sakė, kad šie tik smurtą supranta. Vėliau buvo leista tą patį vargšelį vos ne iki smegenų sukretimo daužyti kitam agresyviam pacientui. Tai labai atspindi ligoninės filosofija.
Diagnozės, kaip ir visoj psichiatrijoj konkrečių fizinių įrodymų neturi, viskas yra psichiatro asmeninis sprendimas.
Man davė ukolus "vaistų" dėl kurių atsijungė protinis pajėgumas, kognityvinės funkcijos, sukėlė emocinį nuslopinimą, labai kankinančias sąmonės būsenas. Į kritiką jog nepadeda toks gydymas ir kenčiu atsižvelgta nebuvo absoliučiai.
Gydanti gydytoja tai pat naudojo psichologinį smurtą, niekad nepasako kada išleis, grąsino perkeltį į Rokiškį nors visą laiką buvau ramus, išlaikytas ir taikus. Įžeidinėjo vadindama "šiukšle", nors buvau draugiškas. Gali daryti ką nori su žmogumi be pasekmių ir tai puikiai žino.
Po susidūrimo su šia įstaiga praradau tikėjimą jog gyvenam laisvoj šaly ir turime kažkokias teises - visos jos gali būti atimtos vienu psichiatro žodžiu.
Jei atsisakai gydymo raštu - teisėjas priverstinį gydymą skiria automatiškai pagal psichiatrų rekomendacijas, tai man patvirtino ir psichiatrė. O laikyti lovas pilnas yra pelninga.
Cheminio bei psichologinio kankinimo įstaiga. Kurią paskui tenka finansuoti savo mokesčiais. Bjauru.

2017-12-08, 12:39 | 1

pasibaisėtina ligoninė labai nepatiko . palatos rakinamos, maistas neskanus , savo maista galima valgyti retai. seselės irgi ne ką geriau visos prie interneto kalbasi žaidžia žaidimus telefonuose . privažiuoti taip pat neįmanoma. viskas draudžiama . seselės suguldo visus anksčiau o pačios pletkina. tik vienas pliusas gydytojai ir socialinės nuostabūs bendrauja , klauso tavo nuomonės , labai švelnūs. niekam nelinkiu čia pakliūt . čia siaubas ne ligoninė!!!

2017-10-20, 19:09 | 1

Neseniai teko guleti RVPL 3 skyriuje.Ka galiu pasykyti-baisu.Baisu kad tai kas vyksta siame skyriuje,vyksta metu kai Lietuva yra ES ir turetu gerbti ir saugoti pilieciu teises.Skyrius,kuriame gulejau,uzdaras.I skyriaus vidu artimieji neileidziami.Miegoti beveik neimanoma,ciuzinys pirsto storumo,patiestas ant metaliniu groteliu.Pizamos isduodamos suplysusios,su viena arba 2 sagom,kelnes praktiskai be gumos,ilgis vos ne iki keliu.Maisto palatoj laikyti negalima,jis isduodamas tik tam tikru metu,kaip ir kava,kai prie valgyklos langelio susirenka kokiu 12 zmoniu ir sesute arba slaugute sprendzia kiek kavos ideti i puodeli.Sesuciu net nebandyk ko paklausti ar paprasyti-pakeltu tonu bus pasakyti kad netrukdytum,kai sesute tuo metu sedi ibedusi nosi i ismanuji telefona ir dalijasi interneto naujienomis su kita sesute.Mazdaug tuo pat metu palatoje be rankenu rekia pacientas,o prie duru sedi sanitaras,kuris irgi ziureneja interneta.Maciau kai zmones susirinko prie langelio kavos,sanitaras vos ne rekte isreke-KO JUS CIA SUSIRINKOT,EIKIT DIRBTI.Savo gydytoja per menesi maciau kokius 3-4 kartus,ji tik paklausdavo kaaip jauciates ir viskas.Gydyma reguliuodavo vedejas vizitacijos metu,viska ivertines per pora minuciu.Galeciau rasyti dar ir dar,bet,patariu,jeigu tik turite galimybe,nesigulkite i 3 skyriu.Tvarka cia kaip matyt gyvuoja kaip tarybiniais laikais.Jeigu visa tai zino ligonines vadovybe ir nieko nedaro tai labai labai negerai.Kaip kazkas yra pasakes Valstybe-Valstybeje.Kalbekit,zmones,TAI TURI BAIGTIS

2016-06-19, 18:13 | IP: *.*.*.*

Neigiama tai kad truksta gydytoju ,priėmimo skyriuje ei eilės žmonės laukia po 2-3-4-5val. tai nenormalu, žmonės stresuoja, med. personalas stengiasi padėt, bet gal kažka reiktu tvarkit kad sergantis žmogus greičiau pasiektu norimą rezultatą, juk mes visi esame žmonės ir turime vieni kitus užjausti, pdėti.

2014-07-07, 22:35 | IP: *.*.*.*

Normaliai.tik biški pencininkių reikėtų atsikratyti.

2011-10-07, 06:48 | IP: *.*.*.*

Nors tinklapyje labai graziai apraso kaip jie padeda zmonems greiciau pasveikti, taciau realybeje teko susidurti su nezmonisku personalo elgesiu, kuris prirysa adekvacius, viska suvokiancius, pacientus prie lovos vien tik del to, kad jie nakti i tualeta neitu ir netrukdytu personalui miegoti. Labai uzjauciu zmones, kuriems teko patirti toki kosmara. Man labai skaudu, kad ju tarpe atsidure mano mama, kuri tikrai nenusipelne tokio elgesio! Rasau si komentara tam, kad zmones nepaliktu savo artimuju, kuriems tenka gydytis sioje istaigoje likimo valiai, nuolat dometusi kokiose salygose yra laikomas ligonis ir kaip gydomas. Personalui noreciau palinketi elgtis su ligoniais taip, kaip jie noretu, kad butu elgiamasi su jais paciais. Juk niekas nera apsaugotas nuo prisichiniu ligu siame beprotiskame pasaulyje! O prisichos sutrikimus kenciantiems ligoniams ypac reikia globos ir elementaraus zmogiskumo bei pagarbos!

2010-07-02, 07:37 | IP: *.*.*.*

Geros seselės/ Gydytojai nepatenkinti, pikti, akivaizdžiai parodo paniekinimą.

2008-12-02, 00:59 | IP: *.*.*.*

yra išsami interneto svetainė
nuostabus parkas, suremontuotos patalpos -svarbiausia -tualetų ir vonių kambariai. skątinami apsilankymai. neblogas maistas. nepiktos, netgi, geraširdės slaugės esu pacientės giminaitė ir truputi pasidomėjusi psichiatrią. Suprantama, vartojami pigiausi generiniai vaistai. Daug priklauso nuo gydytojo pstangų pritaikyti tinkamus vaistus. Tačiau gerontopsichiatrios skyriuje tokių pastangų nededama, spėju, kad dėl išankstinio nusistatymo, kad senelės yra beviltiškos.
Dėl buities: lovos senos tinklinės, patalynę dažnai tingima pakeisti prieš guldant naują ligonę. Niekam neįdomu ar pacientė prausiasi, gali būti nemaudyta du ir daugiau mėnesių. Seselė skubėdama suleidžia vaistus į netinkamą sėdmens dalį (gali būti neurologinių pasekmių (iir būvo)), vaistus sukiša su maistu, arba duoda užsigerti visiems iš vieno plastmasinio indelio - ypač patogu virusinėms ir užkrėčiamoms ligoms platinti.
Smulkmenos, bet kenksmingos.
Būkite sveikos/ki

2007-03-14, 14:38 | IP: *.*.*.*

Lenga pakliūti, nėra eilių. Personalas neatsakingas, neatliekama tikslių ir objektyvių tyrimų, gydymo principai pasenę.