Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja , %

Licencija

Nr. 621

Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

60.2% Complete
3

Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Išorinės aplinkos pritaikymas Jūsų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogūs laiptai)

50.9% Complete
2.5

Išorėje yra dauguma atsipalaidavimą ir komfortą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

50.3% Complete
2.5

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

48.6% Complete
2.4

Kilo sunkumų registruojantis, aptarnavimo kokybė nepatenkinama

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

48% Complete
2.4

Navigacija po įstaigą yra sudėtinga, užtrunka laiko rasti reikiamą kabinetą

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

48.9% Complete
2.4

Laukiau nuo 15 min iki 30 min

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

43.3% Complete
2.2

Patalpos pritaikytos tik iš dalies arba trūksta komforto

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

48.8% Complete
2.4

Įranga pasenusi arba veikia netiksliai, dažnai reikiamos įrangos neturi

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

71.1% Complete
3.6

Retais atvėjais siunčia į kitą įstaiga

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

49.5% Complete
2.5

Nepavyko diagnozuoti problemos arba gydymas buvo neveiksmingas

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

48.5% Complete
2.4

Bendravimas nėra malonus arba klausimai atsakomi tik iš dalies

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

48.1% Complete
2.4

Pareigas atliko prastai

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiūra)

36.5% Complete
1.8

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

Kaip vertinate paslaugų kainas?

68.8% Complete
3.4

Kaina atitiko paslaugos kokybę

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

25.7% Complete
1.3

Internetas veikė prastai

Gydytojai, kurie dirba "RESPUBLIKINĖ VILNIAUS PSICHIATRIJOS LIGONINĖ"
Pacientų atsiliepimai
2022-06-02, 22:53 | 1

2022.06.01 su siuntimu iš Lazdynų universitetinės ligoninės, pacientas pragulėjęs reanimacijos skyriuje dėl psichologinių sutrikimų ir plaučių uždegimo, buvo atgabentas į Naujosios Vilnios psichiatrijos centrą. Lazdynų psichiatrijos gydytojai nustatė, kad pacientui reikalingas stacionarinis gydymas, tačiau gydytoja Vaitkevičienė nestabilios psichikos žmogų įvardino, kaip sveiką, ramų ir visuomenei nepavojingą žmogų. Paskambinusi mamai, įsakmiai pasakė pasiimti pacientą, antraip jį patalpins į nakvynės namus.

2022-03-27, 15:56 | 2

neskani sriuba kur dave, o pasirinkimo kito nebuvo. Pirma diena buvau 17

2022-03-27, 15:56 | 2

neskani sriuba kur dave, o pasirinkimo kito nebuvo. Pirma diena buvau 17

2022-02-09, 09:05 | 1

Iš šeimos gydytojo gavau siuntimą atlikti rentgeną. Skambinau į daugelį Vilniaus poliklinikų - niekur nėra laisvų vietų. Paskambinus į šią ligoninę - priėmė tą pačią dieną.
Darbuotojos paslaugios, atsakė į visus mano klausimus. Už tyrimą mokėti nereikėjo, o aprašymą gavau tą pačią dieną.

2021-09-01, 22:13 | 2

Siaubingi gydytojai, buvo tik viena normali seselė, visi kiti elgiasi kaip su gyvuliu. Pgr testa pamete todel laike izoliacinej palatoj kurioje nebuvo tuoleto. Visiskai jokios veiklos tik lova.

2021-01-05, 17:49 | 1

Siaubinga. Paguldė mano mama nes girta triuksmavo. Iš pradžių dare 2 koronos testus, tada perkėlė į ūmiu akoholzimo psichozių skyriu, tai tragedija. Vienoje palatoje po 6 pacientus ir daugiau, kiti pacientai nežinia iš kur gauna pilstuko tai vos ne visa laiką girti. Leidžia kažkokius neaiškius vaistus nuo kuriu sutrinka sąmonės būkle. Nesako kada paleis, vis užsimena kad galbūt rytoj, bet kita diena vėl tos pačios pasakos. Galų gale kai pasake kad rytoj paleis, sekančia diena padare dar ir 3 koronos testą. Nekaltinu tokios sistemos, bet galejo ir anksciau pranest kad laukia 3 testai. Ilgiau ten besigydantys pacientai sako kad duoda testuojamus vaistus. Nežinia kiek ten tiesos kai jie visi nelabai orientuojasi aplinkoje. Mano mamai beliko tik tylėti ir laukti kol bus paleista. Viską peremiau as, nes man buvo baisu kad už kiekviena ištarta mamos žodį ji gali pasilikti ten dar ilgiau. Psichiatre nustatė haliucinacijas, kai mano mamai tokia liga niekada gyvenime nebuvo pasireiškusi. Nuvažiavau perduoti daiktu ir paprašiau gydytojos išeiti iš skyriaus pasikalbėti, bet kažkodėl man į akis kalbėdama neužsiminė apie jokias haliucinacijas. Telefonu duoda naudotis tik 2 kartus per diena po viena valanda. Vos tik susiekdavau su mama girdėdavau kitu pacientu riksmus ir šūkavimus. Toks jausmas kad mano mama būdama sveiko proto buvo uždaryta į ligoniu gardą. Niekam nelinkiu tokios patirties

2020-11-30, 21:14 | 2

Iš tirųjų tai yra cini_zmas, prilygstantis nac_ių nusikalt_imams antrojo pasaulinio ka_ro metu.-nusika_ltimas žmūniškumui. Lygiai kaip apgavo žydus su tais užrašais "darbas išlaisvina" arba "kiekvienam savo", ir yra tekę matyti reportažų apie "medikamentinį kankinimą" iš esmės, kankinimas tesiasi visą mėnesį ištisai, kiekvieną sekundę, kai skausmo žmogus negali toleruoti nė minutės. Ir išeini po mėnesio, atrodo laisvė, bet po tokių bajerių neina atsigauti, atsiranda sunki ir ilgalaikė depresija, galima sakyti, kad aš iškentėjau dar 10 metų vienatvės "gydymo" pasekoje, 10 metų kasdien gėriau alkoholį, nuo to laiko rūkau tai jau bus 16 metų. Nenuostabu, kad daug žmonių toks gydymas priveda prie saviž_udybės, nes po to gyvenimo nelieka, visas gyvenimas pavirsta pragaru. Rekomenduočiau, jeigu kas pakliuvo iš karto kreiptis į teis_mą, juos reikia sodinti už nusik_altimus žmoniškumui.

2020-05-11, 10:49 | 2

geras rupestingas bendraujantis gyditojas

2020-04-22, 15:22 | 4

niekas kitas tik valstybe turi priemoniu

2020-03-03, 23:34 | 6

Sunku šią įstaigą vadinti gydymo. Jei realiai kalbėti - tai laisvės apribojimo įstaiga kurioje laikomi niekuom nenusikaltę žmonės.
Atvežė tėvai, nes buvau parūkęs žolės. Buvau neagresyvus. Įvertinti mano būklės primamajame net nesiteikė, nepakvietė į kabinetą, keli tėvų žodžiai ir buvau nutemptas į grotuotą palatą, pririštas prie lovos ir suleisti neuroleptikai nuo kurių iškart praradau sąmonę. Jaučiausi išprievartautas.
Dauguma pacientų su kuriais bendravau buvo psichologiniu spaudimu ir grąsinimu laikyti ilgai priversti pasirašyti jog gydosi savo noru.
Uždaro grotuotam kambary, atima telefoną - nebeturi susisiekimo su išoriniu pasauliu.
Valgio mažai ir jis kalėjminis.
Mano akyse slaugytojas reguliariai labai stipriai daužė per veidą dauno sindromą turintį asmenį, nes šis paėmė antrą porciją košės arba pagriebė iš kito cigaretę. Man paprotestavus pagrąsino smurtu ir man. Paskui sakė, kad šie tik smurtą supranta. Vėliau buvo leista tą patį vargšelį vos ne iki smegenų sukretimo daužyti kitam agresyviam pacientui. Tai labai atspindi ligoninės filosofija.
Diagnozės, kaip ir visoj psichiatrijoj konkrečių fizinių įrodymų neturi, viskas yra psichiatro asmeninis sprendimas.
Man davė ukolus "vaistų" dėl kurių atsijungė protinis pajėgumas, kognityvinės funkcijos, sukėlė emocinį nuslopinimą, labai kankinančias sąmonės būsenas. Į kritiką jog nepadeda toks gydymas ir kenčiu atsižvelgta nebuvo absoliučiai.
Gydanti gydytoja tai pat naudojo psichologinį smurtą, niekad nepasako kada išleis, grąsino perkeltį į Rokiškį nors visą laiką buvau ramus, išlaikytas ir taikus. Įžeidinėjo vadindama "šiukšle", nors buvau draugiškas. Gali daryti ką nori su žmogumi be pasekmių ir tai puikiai žino.
Po susidūrimo su šia įstaiga praradau tikėjimą jog gyvenam laisvoj šaly ir turime kažkokias teises - visos jos gali būti atimtos vienu psichiatro žodžiu.
Jei atsisakai gydymo raštu - teisėjas priverstinį gydymą skiria automatiškai pagal psichiatrų rekomendacijas, tai man patvirtino ir psichiatrė. O laikyti lovas pilnas yra pelninga.
Cheminio bei psichologinio kankinimo įstaiga. Kurią paskui tenka finansuoti savo mokesčiais. Bjauru.

2019-12-27, 19:22 | 4

pragaras žemėje. kankinimai ir sutrumpintas gyvenimas. labai sunku susivokti kas is viso atsitiko ir kodel atsitiko, gydymas atrodo idealiai be jokios motyvacijos ir atsitiktinis, is pirmo zvilgsnio atrodo kad gydo sveika zmogu. po keletos desimciu metu bandai atrasti kazkokia logika, kad pakliuvimas i istaiga ne tiesioginis, o atsiliepia tarkim kazkoks beprotybes epizodas.
Po gydymosi nustoji tiketi zmogaus teisemis ir demokratija.
Per prievarta privercia pasirasyti. Viskas meluojama ir dezinformuojama, tiesiog susidaro ispudis
kad tavo asmenybe norima atsikratyti.
Tai kasman yra atsitike yra kalejimo žargonu vadinama daktaru "b_ezpredelas", isvertus nusikaltimas. "Uzbado vaistais" be jokios priezasties, nors nieko nepadariau. Toks vaizdas tarsi buciau koks serijinis z_udikas, Čikatilo ar kazkas tokio. Nuo vaistu issivysto priklausomybe. Ir siaip sutinku su pries tai buvusiu atsiliepimu.

2018-06-11, 14:16 | 25

Baisi psichiatrine istaiga., psichiatrai visai nekompetitingi. Ar ne per daug psichiatru jusu istaigoje?? Visas somatines ligas, pervedat i psichosomatika ar psichikos sutrikimus?? Lietuvoje bando medicina i pseudomoksline psichiatrija pakeisti?? nes ieskoti tikra ligos priezasti ir gydyti proto neuztenka?? lietuvoje kaip matau yra tendencija, sodinti visus is ejles ant psichiatrines psichotropines tabletes, nes taip lengviau, kam kazka galvoti, ieskoti liga, sufabrikavai psichine diagnoze ir pumpuok su psichiatrine narkota kiek iskentes, sitoje istaigoje nelabai ka sugeba ieskoti, kas per sutrikimas zmonems ir del ko, gydytojai nezino savo darbo, neismano apie ligas etiologija, bando pasodinti visus ant psichiatrines tabletes, kurie sukelia visas sizofrenijos ir depresijos simptomus, sukelia endokrinines sutrikimus, haliucinacijas, kliedesiai, nemiga ir taip toliau, o dar ir neurologines ir endokrinines sutrikimus, tokius kaip akatizija, parkinsonizmas, distonija, veliavoji diskenezija, o dar osteoporoze, cukrinis diabetas, galaktoreja, navikus, nevaisinguma, neuroleptini nutukima abdominalini, nutukima, gadina krauja, imuniteta, gali sukelti piktybini neurolpetini sindroma, infarkta , insulta. Visa sita sukelia tokie "vaistai" neurolpetikai antipsichotikai kaip haloperidolas, litis, valproatas, olanzapinas, risperidonas, clozapinas, paliperidonas, caripiprazine, quetiapinas, aripiprazolis, fluanksol, truksalis, tiapridas, ziprasidone, sulpiridas, amisulpiridas, metoclopradmias cerukalis, domperidonas motillium ir taip toliau. Is antidepresasntu tokius sutrikimus gali sukelti, amitriptilinas, fluoksetinas, paroksetinas, sertralinas, mirtazapinas, venlafaxinas, duloxetinas, fluvaxaminas, citalopram, escitalopram ir kiti, is trankvilizatoriu kurie sukelia stipri psichine ir fizine priklausomybe, abstinencija, lomkes, atsisakimo sindroma, tokie preparatai kaip diazepamas, bromazaepamas leksotanilas, lorazepamas lorafen, alprazolamas xanax, clonazepamas, zolpidemas, zopiclonas, pregabalinas lyrica, carbamazepinas, gabapentinas, lamatriginas,ir taip toliau..ne papulkit ant psichiatrine kabliuka. klauskit gydytoju del ko jie bando pastumti jums pas psichiatrus. Dazniausiai stumia pas psichiatrus alegydytojai, kurie neismano savo darba, nekompetitingi, zemos kvalifikacijos, jiems taip lengviau atsikratyti paciento. Viesinkit tokiu "gydytoju" pavardes internete, kad visi zinotu kad pas tokius specialistus, geriau nepapulti. Tokio naglumo dar nemaciau, kad psichiaskai sveikus, arba trumpai turinciam umine sutrikima, sodina visam gyvenimui , faktiskai zudant zmogu, o ne gydant. Lietuvoje kai kuriu psichotropiniu suvartojama 2 - 3 kartus daugiau, o kai kuriu ir 20 kart daugiau nei latvioje ar estioje, ir visa tai del tokiu nekompetitingu gydytoju.Lietuvoje kai kuriu psichotropiniu suvartojama per 100 tukst zmoniu, 2 - 3 kartus daugiau, o kai kuriu ir 20 kart daugiau nei latvioje ar estioje, ir visa tai del tokiu nekompetitingu gydytoju. Atsiminkit kad visu psichiniu sutrikimu priezastis yra realus, somatinis, psichikos sutrikimas tai tik simptomas nuo realu fiziniu negalavimu. Psichiatrai gi teigia kad beveik visi sutrikimai yra genetiski, ir bano gydyti jus, su neurotropiniais nuodais, neurolpetikais antipsichotikais, po kuriu zmonems darosi dar blogiau, ir tai sukelia dar daugiau realiu ligu, ir psichikos sutrikimu. Lietuvoje net psichiskai sveiki zmones sodinami ant psichiatrines tabletes, o tie kuriems yra trumpos psichikos sutrikimai, sodinami visam gyvenimui ant psichiatrines tabletes, tai yra nusikaltymas. Paziurekit ka raso konetaruose zmones, psichuskese jie yra ir musami ir kankinami, vieni psichiatrai jiems ausys suka, kiti sako kad net pinigus atima. Psichiatrai gali daryti ka panores, kontrole tik tarp savuju.

2017-12-08, 12:39 | 1

pasibaisėtina ligoninė labai nepatiko . palatos rakinamos, maistas neskanus , savo maista galima valgyti retai. seselės irgi ne ką geriau visos prie interneto kalbasi žaidžia žaidimus telefonuose . privažiuoti taip pat neįmanoma. viskas draudžiama . seselės suguldo visus anksčiau o pačios pletkina. tik vienas pliusas gydytojai ir socialinės nuostabūs bendrauja , klauso tavo nuomonės , labai švelnūs. niekam nelinkiu čia pakliūt . čia siaubas ne ligoninė!!!

2017-10-20, 19:09 | 1

Neseniai teko guleti RVPL 3 skyriuje.Ka galiu pasykyti-baisu.Baisu kad tai kas vyksta siame skyriuje,vyksta metu kai Lietuva yra ES ir turetu gerbti ir saugoti pilieciu teises.Skyrius,kuriame gulejau,uzdaras.I skyriaus vidu artimieji neileidziami.Miegoti beveik neimanoma,ciuzinys pirsto storumo,patiestas ant metaliniu groteliu.Pizamos isduodamos suplysusios,su viena arba 2 sagom,kelnes praktiskai be gumos,ilgis vos ne iki keliu.Maisto palatoj laikyti negalima,jis isduodamas tik tam tikru metu,kaip ir kava,kai prie valgyklos langelio susirenka kokiu 12 zmoniu ir sesute arba slaugute sprendzia kiek kavos ideti i puodeli.Sesuciu net nebandyk ko paklausti ar paprasyti-pakeltu tonu bus pasakyti kad netrukdytum,kai sesute tuo metu sedi ibedusi nosi i ismanuji telefona ir dalijasi interneto naujienomis su kita sesute.Mazdaug tuo pat metu palatoje be rankenu rekia pacientas,o prie duru sedi sanitaras,kuris irgi ziureneja interneta.Maciau kai zmones susirinko prie langelio kavos,sanitaras vos ne rekte isreke-KO JUS CIA SUSIRINKOT,EIKIT DIRBTI.Savo gydytoja per menesi maciau kokius 3-4 kartus,ji tik paklausdavo kaaip jauciates ir viskas.Gydyma reguliuodavo vedejas vizitacijos metu,viska ivertines per pora minuciu.Galeciau rasyti dar ir dar,bet,patariu,jeigu tik turite galimybe,nesigulkite i 3 skyriu.Tvarka cia kaip matyt gyvuoja kaip tarybiniais laikais.Jeigu visa tai zino ligonines vadovybe ir nieko nedaro tai labai labai negerai.Kaip kazkas yra pasakes Valstybe-Valstybeje.Kalbekit,zmones,TAI TURI BAIGTIS

2017-09-05, 13:43 | 4

Naudojausi tik laboratorijos paslaugomis. Personalas buvo tikrai paslaugus ir draugiškas; seselės, kadangi turėjo daugiau laiko, padėjo man susiorientuoti visoj koridorių raizgalynėje, kuomet teko susimokėti, ir t.t.

Nepaisant to, kad personalas buvo paslaugus ir draugiškas - laboratorija, be bohemiško dizaino, šaukte šaukiasi renovacijos! Įranga (medinis stalas ir klibanti kėdė - prie kurio sėdi ir rašo gydytojai, kraują ima seselė, svečiai pasideda daiktus, ir t.t.) toli gražu nepritaikyta sterilioms procedūroms. Dėl to nė nenuostabu, kad seselė, nors ir labai maloni, durdama adatą prieblandoj (nebuvo lempos), paliko mėlynių seriją nuo riešo iki peties...

Šioje įstaigoje, kabinetų modernizavimas yra neišvengiamai būtinas.

2017-01-15, 07:34 | 1

Man asmeniškai ši ligoninė labai padėjo.siulyciau visiems sergantiems alkoholizmu.nekentėkite.aplanko psichologai,anoniminiu alkoholiku klubo nariai,kurie išbrido iš alkoholizmo liuno.patalpos idealios,svarios.darbuotojai profesionalai,malonus.primena sanatorija.uzkoduoja vietoje. Labai dekingas savo gydytojui, Aleksandr Kuzmin. Dėkoju už viska.

2016-10-04, 17:34 | IP: 88.216.73.48

Labai dėkinga visam personalui,už man artimo žmogaus gydymą.Didelis ačiū gydytojui Karnickui.Sekmės Jums!

2016-06-19, 18:13 | IP: *.*.*.*

Neigiama tai kad truksta gydytoju ,priėmimo skyriuje ei eilės žmonės laukia po 2-3-4-5val. tai nenormalu, žmonės stresuoja, med. personalas stengiasi padėt, bet gal kažka reiktu tvarkit kad sergantis žmogus greičiau pasiektu norimą rezultatą, juk mes visi esame žmonės ir turime vieni kitus užjausti, pdėti.

2014-07-07, 22:35 | IP: *.*.*.*

Normaliai.tik biški pencininkių reikėtų atsikratyti.

2013-01-09, 20:00 | IP: 83.181.133.175

geri Zmones, tyla, grazus vaizdai pro langa Nupirkit tualetinio popieriaus, nekarpykit zurnalu slidziais puslapiais:)

2012-01-29, 22:06 | IP: 78.60.148.237

Teko į šią ligoninę lydėti, o paskui ir lankyti joje, savo tėvą. Pripažinsiu, važiavau su didžiule baime ir kažkodėl iš anksto susidaryta neigiama nuomone. Ir labai maloniai nustebino personalo draugiškumas, pagarba pacientui ir jo artimiesiems. Mažai Lietuvoje yra gydymo įstaigų, kur šitaip būtų stengiamasi nepažeisti žmogaus orumo. Nuoširdi padėka priėmimo skyriaus ir Alzheimerio skyriaus personalui.

2011-10-07, 06:48 | IP: *.*.*.*

Nors tinklapyje labai graziai apraso kaip jie padeda zmonems greiciau pasveikti, taciau realybeje teko susidurti su nezmonisku personalo elgesiu, kuris prirysa adekvacius, viska suvokiancius, pacientus prie lovos vien tik del to, kad jie nakti i tualeta neitu ir netrukdytu personalui miegoti. Labai uzjauciu zmones, kuriems teko patirti toki kosmara. Man labai skaudu, kad ju tarpe atsidure mano mama, kuri tikrai nenusipelne tokio elgesio! Rasau si komentara tam, kad zmones nepaliktu savo artimuju, kuriems tenka gydytis sioje istaigoje likimo valiai, nuolat dometusi kokiose salygose yra laikomas ligonis ir kaip gydomas. Personalui noreciau palinketi elgtis su ligoniais taip, kaip jie noretu, kad butu elgiamasi su jais paciais. Juk niekas nera apsaugotas nuo prisichiniu ligu siame beprotiskame pasaulyje! O prisichos sutrikimus kenciantiems ligoniams ypac reikia globos ir elementaraus zmogiskumo bei pagarbos!

2010-07-02, 07:37 | IP: *.*.*.*

Geros seselės/ Gydytojai nepatenkinti, pikti, akivaizdžiai parodo paniekinimą.

2008-12-02, 00:59 | IP: *.*.*.*

yra išsami interneto svetainė
nuostabus parkas, suremontuotos patalpos -svarbiausia -tualetų ir vonių kambariai. skątinami apsilankymai. neblogas maistas. nepiktos, netgi, geraširdės slaugės esu pacientės giminaitė ir truputi pasidomėjusi psichiatrią. Suprantama, vartojami pigiausi generiniai vaistai. Daug priklauso nuo gydytojo pstangų pritaikyti tinkamus vaistus. Tačiau gerontopsichiatrios skyriuje tokių pastangų nededama, spėju, kad dėl išankstinio nusistatymo, kad senelės yra beviltiškos.
Dėl buities: lovos senos tinklinės, patalynę dažnai tingima pakeisti prieš guldant naują ligonę. Niekam neįdomu ar pacientė prausiasi, gali būti nemaudyta du ir daugiau mėnesių. Seselė skubėdama suleidžia vaistus į netinkamą sėdmens dalį (gali būti neurologinių pasekmių (iir būvo)), vaistus sukiša su maistu, arba duoda užsigerti visiems iš vieno plastmasinio indelio - ypač patogu virusinėms ir užkrėčiamoms ligoms platinti.
Smulkmenos, bet kenksmingos.
Būkite sveikos/ki

2007-09-05, 08:24 | IP: 212.122.67.170

Čia gaunu visas paslaugas nemokamai. Geriau nesirgti psichikos liga

2007-03-14, 14:38 | IP: *.*.*.*

Lenga pakliūti, nėra eilių. Personalas neatsakingas, neatliekama tikslių ir objektyvių tyrimų, gydymo principai pasenę.

2007-01-20, 19:35 | IP: 82.135.201.241

GYDITIS GALIMA APTARNAVIMAS PRASTAS